دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

فرزاد جمشیدی از پشت صحنه ممنوع التصویری‌اش می‌گوید

فرزاد جمشیدی از پشت صحنه ممنوع التصویری‌اش می‌گوید

|فرزاد جمشیدی از پشت صحنه ممنوع التصویری‌اش می‌گوید از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

فرزاد جمشیدی، مجری سابق تلویزیون در گفت و همچنین گویی تفصیلی از دلایل ممنوع التصویری اش گفت.

آن هم قدر حواس جمع شده که مصاحبه را ضبط می کند و همچنین چند باری در بین گفت وگو می گوید: «من هم مثل تو دارم ضبط می کنم»، که مبادا در گفتن کلمات و همچنین انتقال مفاهیم اشتباهی رخ دهد. هر چند به قول خودش اصراری جهت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی ندارد و همچنین از سه سال شمسی دوری از تلویزیون خوشحال می باشد ولی باید توجه داشت آن روزها که به ماه رمضان نزدیک می شویم زمزمه بازگشتش جهت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب سحر به گوش می رسد. آن گفت وگو را در همین فضای محافظه کارانه و همچنین دو ضبطی با «فرزاد جمشیدی» پیش بردیم و همچنین سعی کردیم به خط قرمزهایش نزدیک نشویم.

همسر مجری معروف همسر فرزاد جمشیدی مجری جنجالی فرزاد جمشیدی و همچنین ارتباط و رابطه ناشمروع فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی و همچنین شوهر یا همسر خود

چگونه و چطوری شد که بعد از دو سال شمسی که نامه خداحافظی خطاب به شهروندان و مردم شهر نوشتید، به تلویزیون برمی گردید؟

– در پنج سال شمسی اخیر مشغول تجمیع و همچنین نوشتن فرهنگ نامه ای بودم در ۳۲ هزار صفحه و همچنین ۲۰ جلد مرتبط به یک هزار سال شمسی تاریخ کشورمان به نام «فرهنگ نامه جمع مشاهیر ایران». آشنا شدن با مشاهیر کشورمان و همچنین آشنا شدن با مشکلاتی که به مراتب پهناور و بزرگ تر از معظلات و مسائل و مشکلات من هست به من آموخت که اولاً هیچ آدم مشهور و همچنین محبوبی بدون معظلات و مسائل و مشکلات نبوده و همچنین ثانیاً هیچ آدم مشهور و همچنین محبوبی هم بدون حسدورز و همچنین کینه توز نبوده می باشد.

همه آدم ها آن روش بوده اند. من حساب شهروندان و مردم شهر کشورم را از حساب فضای مجازی جدا می کنم. آن فضایی می باشد که جهت خیلی از همکاران من هم پیش آمده می باشد و همچنین تو نمی توانید اغنا و همچنین ارضای فکری همه مخاطبان را بر عهده بگیرید.

آن هم ماجرای حاشیه ای که راه افتاد و همچنین به شکایت ختم شد را می گویید؟

– بله، یک فضای رسانه ای پیش آمد که در سه بعد مورد پیگیری قرار گرفت. اول اداره کل حقوقی نهاد و همچنین مسئولان نهاد در مورد آن فضای رسانه ای مکاتبات و همچنین شکایت رسمی کردند، دوم من خودم پیگیری کردم و همچنین در دادسرای فرهنگ و همچنین رسانه به آن بحث و داستان رسیدگی شد و همچنین سوم آنکه مجموع ۳۲ سایتی که علیه من مطلب نوشته بودند، آمدند عذرخواهی کردند، که همه اش هم نشر یافته شده شده می باشد. تو در صورتی که به عنوان عذرخواهی رسانه ها از فرزاد جمشیدی در فضای مجازی جستجو کنید خیلی از آن مباحث و مطالب هست که عذرخواهی و همچنین اظهار ندامت کرده اند. من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم موضوع من را با عنوان یک پیشامد جدید آسیب شناسی فضای مجازی می می شود در سطح دانشگاه حتی تدریس کرد که چگونه و چطوری یک خبری جهت شهروندان و مردم شهر بزرگنمایی می می شود و همچنین ته آن هم هیچ چیزی هم در نمی آید.

همسر مجری معروف همسر فرزاد جمشیدی مجری جنجالی فرزاد جمشیدی و همچنین ارتباط و رابطه ناشمروع فرزاد جمشیدی

تلقی تو در مورد آن موضوع چقدر با رسانه ها متغایر و متفاوت بود؟

– رسانه ها مرتکب چند اشتباه حقوقی و همچنین قضایی شدند که پیگیری حقوقی و همچنین قضایی در مورد آنها صورت گرفت. اول آنکه مطلبی را قبل از حکم دادگاه نوشتند که آن مطلب در دو بعد رسیدگی شد. موضوع ممنوع التصویری من از طریق نهاد پیگیری و همچنین اتهامی که به من زدند در دادسرای فرهنگ و همچنین رسانه رسیدگی شد. رسانه ها در مورد یک پرونده که تشکیل می می شود قبل از صدور حکم حق اظهارنظر ندارند. آن را من نمی گویم، قانون کشور می گوید بایستی و حتما حتماً هنگام و زمانی که پرونده ای تشکیل می می شود با قاضی پرونده صحبت کرد. ولی باید توجه داشت استناد همه خبرهایی که نشر یافته شده شده بود و همچنین مرجع خبر، شاکی پرونده بود.

– تمام سوالاتی که از اصحاب رسانه در دادسرای فرهنگ و همچنین رسانه شد. همین بود که تو در آن خبرها استنادتان چه بود؟ و همچنین جواب همه آنها صحبت های شاکی پرونده بود. بعد می پرسیدند آیا تو با مرجع قضایی هم صحبت کردید؟ و همچنین آنها پاسخ شان منفی بود. تو یک مطلبی را در ۳۰ ام مهر ماه سال شمسی ۹۱ می نویسید و همچنین در دی ماه آن هم سال شمسی حکم برائت جهت تان صادر می می شود. خب حالا آن دوتا را کنار هم بگذارید؛ ببینید کدام مقصرند و همچنین استناد یک پرونده با شاکی پرونده بایستی و حتما باشد یا قاضی پرونده؟

به هر حال اینها را شهروندان و مردم شهر نمی دانند. خاطره ای که از تو در ذهن شهروندان و مردم شهر مانده آن می باشد که تو مجری برنامه جذاب و جالب و خوب های مذهبی تلویزیون بوده اید و همچنین بعد هم آن هم ماجراها و همچنین حرف و همچنین حدیث ها و همچنین جنجال ها پیش آمد. با آن وجود باز هم می خواهید برنامه جذاب و جالب و خوب مذهبی اجرا کنید؟

– هیچ گاه از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های مذهبی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های تصویری و تلویزیونی مفارغت نداشته ام. کما آنکه در آن مدت برنامه جذاب و جالب و خوب های ضبطی و همچنین تولیدی اجرا کرده ام که از تلویزیون پخش هم شده. اشتباه تو آن می باشد که حساب شهروندان و مردم شهر را که طیف وسیعی خواهند بود با بقیه یکی می کنید. رهبر ما فرموده اند عامه شهروندان و مردم شهر با عموم شهروندان و مردم شهر فرق دارند. فضای وب، عامه شهروندان و مردم شهر را جذب می کند ولی باید توجه داشت رسانه ملی عموم شهروندان و مردم شهر را جذب می کند. آن عموم شهروندان و مردم شهر از رهبر معظم انقلاب شروع می می شود تا طبقات متنوع و گوناگون و مختلف جامعه در شهرها و روستاها و همچنین روستاهای پراکنده. فضای وب فضای باحیایی نیست.

-متاسفانه فضای پرده دری می باشد. تو از تلقی شهروندان و مردم شهر حرف می زنید. خب تشریف بیاورید ببینید شهروندان و مردم شهر با من چگونه و چطوری رفتار می کنند. هیچ کدام از شهروندان و مردم شهر به آن حرف ها اعتنایی نکرده اند زیرا و به درستی که مخاطب وب با عموم شهروندان و مردم شهر فرق دارد. شهروندان و مردم شهر من را بارها در آن سال شمسی ها در اجراهای متنوع و گوناگون و مختلف در یادواره های متنوع و گوناگون و مختلف در برنامه جذاب و جالب و خوب های معارفی و همچنین مذهبی و همچنین مناسبت ها دیده اند و همچنین من هیچ وقت هم از حیطه اجرا دور نبوده ام. من دو دهه می باشد با نهاد همکاری می کنم و همچنین ۱۳ سال شمسی می باشد که تدریس هم می کنم ولی باید توجه داشت هیچ گاه تلقی شهروندان و مردم شهر نسبت به من آن چیزی نبوده که تو می گویید.

بیایید بپذیریم که منظور از شهروندان و مردم شهر فراگیری و همچنین اکثریت می باشد. با آن وجود در مورد نظر شهروندان و مردم شهر حرف بزنیم.

– پس بفرمایید از شهروندان و مردم شهر یک بررسی میدانی کنید. باشد! من هم آن هم را در نظر می گیرم و همچنین می گویم در صورتی که یک فراگیری را در نظر بگیریم و همچنین در مورد یک برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی حرفی بزنیم یا بایستی و حتما در مورد آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب بررسی میدانی می شود یا نسبت به انتخاب یک مجری به مسئولان نهاد اتکا می شود یا بایستی و حتما اقبال عمومی شهروندان و مردم شهر را نسبت به آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب در نظر گرفت. من در برنامه جذاب و جالب و خوب ماه تبریک و مبارک رمضان هیچ گاه از کلمه «من» بهره بری و استفاده نکردم. می گویم هر چه که هست متعلق به شهروندان و مردم شهر می باشد. یعنی مقدار و اندازه و میزان محبوبیت یک برنامه جذاب و جالب و خوب با مقدار و اندازه و میزان اقبال شهروندان و مردم شهر به آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب مشخص می می شود و همچنین مسئولان نهاد بایستی و حتما در مورد آن برنامه جذاب و جالب و خوب فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنند.

پس حتماً نبودن در برنامه جذاب و جالب و خوب سحرگاهی ماه رمضان جهت تان سخت بوده در آن سال شمسی ها؟

– بر عکس، از آنکه دو سه سالی در برنامه جذاب و جالب و خوب سحر نبودم خوشحالم! جهت آنکه در آن مدت شهروندان و مردم شهر خودشان یک قیاس و همچنین انطباقی کردند و همچنین ثانیاً ذائقه سنجی شده که آیا آن خوراکی که قبلاً به شهروندان و مردم شهر در آن برنامه جذاب و جالب و خوب داده می شد بهتر بوده یا آن چیزی که در حال حاظر داده می می شود بهتر می باشد. من خودم را از برنامه جذاب و جالب و خوب حذف کردم. هنگام و زمانی که دیدم چنین فضایی پیش آمده، اصرار به ماندن نکردم. کما آنکه اکثر مدیران نهاد هم دفاع کردند. اداره کل حقوقی نهاد در آبان ماه یعنی به فاصله کمتر از یک ماه آمد و همچنین شکایت کرد ولی من می خواهم بگویم یک مجری در سدره برنامه جذاب و جالب و خوب های سحر نشست و همچنین از طریق شهروندان و مردم شهر و همچنین مسئولان به «مرغ سحر» معروف شد. حالا تو آمده اید چنین آدمی را با یکسری خبرهای جدید خراب کنید. سوال اینجاست؛ آیا آن آدم خراب شد؟ خیر!

-آیا جهت شاکی احقاق حقی شد؟ آن هم که نشد! پس تو تنها و فقط آمدید تیری بزنید به باور شهروندان و مردم شهر ولی باید توجه داشت باور شهروندان و مردم شهر قوی تر از آن حرف هاست. چرا؟ زیرا و به درستی که برنامه جذاب و جالب و خوب معارفی با دل شهروندان و مردم شهر حرف می زند، نه با دیده شهروندان و مردم شهر. من بارها گفته ام برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی در شش ماه اول، کار مجری را نشان می دهد و همچنین بعد از آن هم درون مجری را نشان می دهد. بی سوادی، بی ادبی، بی حیایی، بی پردگی، فضولی، اینها روی آنتن لو می رود و همچنین مخاطب متوجه می می شود. من شکرگزار خداوند تبارک و تعالی هستم به خاطر آن اتفاقی که افتاده می باشد، خودم را سنجیدم و همچنین شهروندان و مردم شهر کشورم را. راضی ام به رضای خداوند تبارک و تعالی.

همسر مجری معروف همسر فرزاد جمشیدی مجری جنجالی فرزاد جمشیدی و همچنین ارتباط و رابطه ناشمروع فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی و همچنین خانوادهاش

تو به آمار یا نظرسنجی دسترسی دارید؟

– در آن مدت و همچنین تا همین در حال حاظر که با تو صحبت می کنم کسی از طرف نهاد نیامده به من بگوید بیا برنامه جذاب و جالب و خوب سحر را اجرا کن. تماسی با من گرفته نشده می باشد ولی من رویکرد خودم را می گویم که شهروندان و مردم شهر خیلی باصفاتر از آن حرف ها خواهند بود. آن هم کسی که آمد آن نور را خاموش کند نتوانست زیرا و به درستی که برنامه جذاب و جالب و خوب ماه تبریک و مبارک رمضان در دستان خورشید خراسان امام و پیشوا رضا(ع) می باشد. آن نور، نور الهی و همچنین نور رضوی می باشد و همچنین کسی نمی تواند آن هم را خاموش کند. آن هم نور اصلاً منتسب به فرزاد جمشیدی نیست.

پس تو هیچ نگرانی ندارید که از سمت شهروندان و مردم شهر پذیرفته نشوید یا برنامه جذاب و جالب و خوب پذیرفته نشود و همچنین اقبال قبل را نداشته باشد؟

– اصلا از بابت شهروندان و مردم شهر و همچنین از بابت مخاطبم هیچ گونه نگرانی ندارم. حتی چند تیم دانشجویی و همچنین رسانه های متنوع و گوناگون و مختلف خواسته اند نامه ای بنویسند و همچنین امضا کنند ولی باید توجه داشت من نپذیرفته ام. من می گویم شهروندان و مردم شهر در صورتی که کسی را بخواهند بالاخره آن اتفاق می افتد. سال شمسی ۹۲ نشد، سال شمسی ۹۵. سال شمسی ۹۵ نشد، سال شمسی ۱۴۰۵. آن اتفاق در صورتی که شهروندان و مردم شهر اراده کنند و همچنین خداوند تبارک و تعالی هم بخواهد، بالاخره می افتد.

خواست قلبی تو چیست؟

– هیچ وقت جهت برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی اصرار نکرده ام. تلویزیون منبر بزرگی می باشد و همچنین من دائما می گویم مجری تلویزیون، رسول رسانه می باشد، زیرا و به درستی که پیام را نمی رساند بلکه پیام را ابلاغ می کند. ابلاغ کردن وظیفه پیامبران می باشد. مجری تلویزیون، رسول رسانه می باشد. همه رسولان استهزا شدند، سنگ خوردند، مسخره شدند ولی کار خودشان را انجام دادند.

از نظر خودتان بعد از یک خداحافظی رسمی و همچنین علنی می قدرت به عرصه فعالیت بازگشت؟ بعد آن کار حرفه ای می باشد؟

– دو، سه ساعت بعد از آنکه نامه خداحافظی ام نشر یافته شده شد از طرف مدیران و همچنین مسئولان نهاد رفتار محترمانه و همچنین کریمانه ای دیدم. آنقدر که از آنکه آن نامه را نشر یافته شده کرده ام کمی هم شرمنده شدم. رفتارشان خیلی رفتار کریمانه ای بود. فضای رسانه ملی جهت همه مجری هایی که در آن هم کار می کنند فضای یک منزل و خانه می باشد و همچنین خداحافظی ام هم خداحافظی خانگی بود، مثل یک اذان نابهنگام، محض دادن هوشیاری و همچنین آگاهی به شهروندان و مردم شهر.

در ماه رمضان آن آمادگی را دارید که در صورتی که پیشنهادی شد برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا کنید؟ ما منتظر تو باشیم؟

– بنده به مقدار و اندازه سه سال شمسی مطلب جدید جهت برنامه جذاب و جالب و خوب های سحر آماده کرده ام و همچنین همواره از لحاظ مطلب جدید به روز بوده ام. در صورتی که تلویزیون نبود، من حاضرم جهت «تماشاگران امروز» بیایم شخصاً برنامه جذاب و جالب و خوب سحری اجرا کنم.

-هیچ وقت در صدا و همچنین سیما ممنوع التصویر نبوده ام در حال حاظر آن تصور هست که تو زیرا و به درستی که دیده اید ممنوع التصویرها به تلویزیون برگشته اند، حالا که فضا آماده می باشد من هم می توانم برگردم. درست می باشد؟

– تو دنبال یک کلمه ای از من می گردید و همچنین آن رندی می باشد. من به تو می گویم مفارغت من از تلویزیون در صورتی که ۱۰ سال شمسی هم طول بکشد هیچ وقت از رسانه جدا نمی شوم. آن خداحافظی پیام بود و همچنین شهروندان و مردم شهر هم گرفتند و همچنین بنده هیچ وقت در صدا و همچنین سیما ممنوع التصویر نبوده ام. آن هم روش که در آن مدت برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در شبکه یک اجرا کرده ام.

همسر مجری معروف همسر فرزاد جمشیدی مجری جنجالی فرزاد جمشیدی و همچنین ارتباط و رابطه ناشمروع فرزاد جمشیدی

در حال حاظر چند سال شمسی می باشد که از اجرا دور بوده اید؟

– هیچ وقت دور نبوده ام. تنها و فقط برنامه جذاب و جالب و خوب ماه رمضان را اجرا نکردم.

ممنوع التصویر نبوده اید ولی کار بسیاری هم جلوی دوربین انجام نداده اید، پس یعنی پیشنهاد کار نداشته اید؟

– نه! پیشنهاد هم داشته ام ولی ترجیح داده ام فضای جامعه به یک جایی برسد و همچنین شهروندان و مردم شهر به یک اغنای فکری برسند. تو در حال حاظر به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اغنای فکری شهروندان و مردم شهر افتاده اید ولی من سه سال شمسی پیش به فکرش بودم و همچنین معتقد بودم بایستی و حتما از لحاظ فکری اغنا شوند و همچنین به پرسش های شان پاسخ داده می شود و همچنین بعد مجری بیاید که شهروندان و مردم شهر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنند تلویزیون کسی را ممنوع التصویر کرد و همچنین بعد دوباره بدون اعتنا به نظر شهروندان و مردم شهر او را به کار دعوت کرد.

فرزاد جمشیدی (متولد خرداد ماه ۱۳۴۹ در تهران) مجری تصویری و تلویزیونی ایرانی می باشد. او اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های «یاد خداوند تبارک و تعالی» و همچنین «ماه خداوند تبارک و تعالی» را در شبکه اول سیما بر عهده داشته می باشد. او ریاست دفتر هماهنگی و همچنین سازماندهی مجریان سیما را هم بر عهده داشته می باشد.

او در سال شمسی ۱۳۸۶ به مدت ۳ ماه مدیرکل روابط عمومی وزارت بازرگانی بود. جمشیدی شامل لیسانس حقوق و همچنین دکترای علوم قرآنی می باشد.

اردیبهشت ماه سال شمسی ۹۱ فرزاد جمشیدی با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای در رادیو ایران با نام «یادخدا» و همچنین شعر خوانی درخصوص قضات، با شکایت از طرف مدعی العموم مواجه شد و همچنین پرونده‌ای علیه او همچنین در دادسرای فرهنگ و همچنین رسانه تشکیل شد. در آن پرونده دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم از فرزاد جمشیدی شکایت کرده بود که آن پرونده به دلیل صرف نظر کردن مدعی العموم از شکایت خود، مختومه اعلام شده می باشد. او همچنین پرونده غیره ای با طرف شاکی خصوصی داشت و همچنین با آن پرونده مرتبط نبود که بعد از رسیدگی رسمی در دی ۹۱، شاکی نیز در تیرماه ۱۳۹۲ رضایت خود را نسبت او اعلام کرد.

او همچنین که از مجریان فعال برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی ماه رمضان نیز بود بیست روز قبل از ماه رمضان، در ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ با نشر نامه‌ای جهت دائما از اجرا در نهاد صداوسیما خداحافظی کرد. با آن وجود، تصویر او همچنین در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، از شبکه یک سیما، پخش شد که در حال اجرای مراسمی در اصفهان بود.

منبع: مقدار و اندازه و میزان

فرزاد جمشیدی از پشت صحنه ممنوع التصویری‌اش می‌گوید در تاریخ ۳۱ May 2016 | 2:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...

گفتگوی خواندنی با “ترانه آرام” فعال‌ترین ترنس ایران +تصاویر

گفتگوی خواندنی با “ترانه آرام” فعال‌ترین ترنس ایران +تصاویر |گفتگوی خواندنی با “ترانه آرام” فعال‌ترین ...