دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

|جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

درخواست جهت ازدواج در همه جای دنیا بسته به رسم و همچنین رسومات متنوع و گوناگون و مختلف در هر نقطه ای از جهان شکل و همچنین شمایل منحصر به فرد و همچنین ویژه ای دارد. ولی باید توجه داشت در کنار همه آن ها خواهند بود آدم هایی که در گوشه و همچنین کنارهای دنیا جهت گرفتن جواب «بله» از عروس زندگی شان راه های جدید و همچنین بامزه ای را در نظر می گیرند و همچنین بعضا به کارهای عجیب و همچنین غریبی هم دست میزنند که جهت بیشترمان دور از ذهن و همچنین طاقت فرسا به نظر می رسد به همین بهانه در نقل از زیر با رمانتیک ترین خواستگاری های جهان آشنا شوید خواستگاری هایی که هر کدام به سهم خودشان میتوانند جهت جناب داماد دردسرساز و همچنین پر زحمت باشند.

خواستگاری زیر شفقهای شمالی
خود «آناکا دیویس» هم هیچ وقت تصور نمی کرده می باشد که روزی در کنار شفق های قطبی و همچنین زیر آسمانی از نور های سبز و همچنین آبی همسر بعدی اش جلوی پایش زانو بزند و همچنین با  نشان دادن انگشتر ازدواج از او خواستگاری کند تا بعدهای سبک خواستگاری داماد ۲۸ ساله اش در رده رمانتیک ترین خواستگاری های جهان قرار بگیرد.

زندگی رمانتیک خواستگاری عاشقانه خواستگاری رمانتیک خواستگاری جذاب و جالب آموزش خواستگاری

خواستگاری با کمک شیر دریایی 
آن مورد اکثرا و بیشتر از آنکه رمانتیک به نظر برسد در نوع خودش یک خواستگاری عجیب و همچنین غریب می باشد. فکرش را بکنید که در یکی از قرارهای ملاقات با همسر بعدی تان  به جای او با یک شیر دریایی مواجه شوید که یک شاخه گل قرمز در دهانش دارد که یادداشتی هم با آن مضمون دور آن هم پیچیده شده می باشد «با من ازدواج می کنی؟» جدید و تو و تازه بعد از آن هم هم هنگام و زمانی که سر برمی گردانید مردی را پشت سرتان ببینید که جلوی پایتان زانو زده و همچنین با حلقه ای در دست رسما از تو خواستگاری میکند.

زندگی رمانتیک خواستگاری عاشقانه خواستگاری رمانتیک خواستگاری جذاب و جالب آموزش خواستگاری

تقاضای ازدواج در هیبت مرد عنکبوتی
آن خواستگار عاشق پیشه  با سفر به شهرستان دختر مورد علاقه اش، در یکی از ساختمان های شهرستان گوانگژو رسم و همچنین رسومات خواستگاری را با پوشیدن لباس مرد عنکبوتی به جا آورده می باشد و همچنین بعد از آن کار هم از ۵۲۰غریبه خواسته که با خواندن آواز جهت زندگی شان آرزوی خوشبختی کنند.

زندگی رمانتیک خواستگاری عاشقانه خواستگاری رمانتیک خواستگاری جذاب و جالب آموزش خواستگاری

۷هزار کیلومتر تا رسیدن به منزل و خانه بخت
آن هنرمند ژاپنی هم جهت خواستگاری از همسر مورد علاقه اش حسابی ابتکار به خرج داده و همچنین خودش را به زحمت انداخته می باشد«یاسوشی تاکاهاشی» با دستگاه جی پی اس درخواست ازدواجش را روی نقشه کشور ژاپن هجی و همچنین ۷هزار کیلومتر را در طول شش ماه پیاده و همچنین سواره طی کرده می باشد. جی پی اس آن داماد عاشق پیشه همه قدم هایی را که توسط او در طول سفر طی شده را ثبت کرده تا جمله«با من ازدواج کن» به انضمام یک قلب تیر خورده روی صفحه اش نقش ببندد.

زندگی رمانتیک خواستگاری عاشقانه خواستگاری رمانتیک خواستگاری جذاب و جالب آموزش خواستگاری

خواستگاری زیر آب
یکی از خواستگاری های خلاق مرتبط می می شود به یک کارگردان، او که جهت تولدش توسط  همسر بعدی اش  به یک سفر غواصی در قبرس دعوت میشود آن سفر را بهترین موقعیت جهت خواستگاری و همچنین غافلگیری دختر مورد علاقه اش می داند. آن دو در حال غواصی در اقیانوس اطلس بودند که «جنا»متوجه گیر کردن پای«اندی» در زیر آب می می شود و همچنین جهت آزاد کردنش از چاقوی او کمک می گیرد ولی باید توجه داشت با باز کردن جعبه آن هم به جای مواجهه با چاقو با انگشتری از یاقوت رو به رو می می شود که از او تقاضای ازدواج می کند.

خواستگاری در لباسی از گل های سرخ
یکی از عاشقانه ترین خواستگاری های سال شمسی قبل متعلق به آن زوج چینی می باشد؛ که در آن هم مرد اراده و تصمیم راسخ می گیرد تا از شوهر یا همسر خود در لباسی از گل های سرخ خواستگاری کند. لباسی که آن عاشق پیشه چینی جهت شوهر یا همسر خود تهیه کرده از ۹هزار و همچنین ۹۹۹ رز سرخ ساخته شده می باشد. جناب داماد می گوید که او در ابتدا تنها و فقط نیت و اراده خواستگاری با گل های سرخ را داشته ولی باید توجه داشت بعد از آنکه متوجه علاقه شوهر یا همسر خود به مد و همچنین لباس می می شود اراده و تصمیم راسخ می گیرد تا یک قدم جلوتر برود و همچنین لباسی با آن ویژگی به او هدیه کند و همچنین با آن روش، خواستگاری مجللی جهت دختر مورد علاقه اش ترتیب دهد.

زندگی رمانتیک خواستگاری عاشقانه خواستگاری رمانتیک خواستگاری جذاب و جالب آموزش خواستگاری

درخواست ازدواج روی بیلبورد
در آن مورد هم جناب داماد تمام خلاقیت خودش را به کار بست تا همسر مورد علاقه اش را جهت ازدواج حسابی غافلگیر کند تا جایی که «پائول» اراده و تصمیم راسخ می گیرد تا در یکی از خیابانهای شهرستان به روش مخفیانه پوستری را طراحی کند. او در یک اتفاق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده آن پوستر را در مسیر رانندگی «تارا»  و همچنین روی یکی از بیلبوردهای تبلیغاتی شهرستان نصب می کند.یک روز«تارا» بعد از آنکه به شکلی سوری توسط رئیسش جهت یک ملاقات کاری به بیرون فرستاده می می شود از دیدن بیلبوردی که بین راه می بیند غافلگیری می می شود. آن هم هم با پوستری که روی آن هم نوشته شده«تارا تو زندگی من را عوض کرده ای!با من ازدواج می کنی؟»

زندگی رمانتیک خواستگاری عاشقانه خواستگاری رمانتیک خواستگاری جذاب و جالب آموزش خواستگاری

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر در تاریخ ۲ June 2016 | 12:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...

گفتگوی خواندنی با “ترانه آرام” فعال‌ترین ترنس ایران +تصاویر

گفتگوی خواندنی با “ترانه آرام” فعال‌ترین ترنس ایران +تصاویر |گفتگوی خواندنی با “ترانه آرام” فعال‌ترین ...