دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

|همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

فرهاد ظریفFarhad Zarif بهترین لیبروی آسیا و همچنین عضو تیم ملی ایران (قد : ۱۶۵) یکی از ارکان موفقیت های پی در پی والیبال ایران در سال شمسی های اخیر می باشد از آن رو برآن شدیم تا بیوگرافی آن بازیکن ملی پوش را همراه با مصاحبه و همچنین عکس های او همچنین در وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید هوش پارسی قرار دهیم.
 همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarifinstagram farhadzarif8

 بیوگرافی فرهاد ظریف

نام : فرهاد
نام خانوادگی : ظریف
نام تیمی :   F.ZARIF
تاریخ تولد : ۱۳۶۱/۱۲/۱۲
محل تولد فرهاد ظریف : مشهد
اوضاع تاهل : متاهل
تعداد فرزندان : ۱
موقعیت تیمی : لیبرو
قد فرهاد ظریف : ۱۶۵ سانتی متر
وزن : ۶۰ کیلوگرم
ارتفاع اسپک : ۲۹۰ سانتی متر
ارتفاع دفاع : ۲۷۱ سانتی متر
تعداد حضور در المپیک : ۰
تعداد حضور در مسابقات جهانی : ۱
باشگاه کنونی : مقدار و اندازه و میزان مشهد
اولین باشگاه : صنام
غذای مورد علاقه :  فست فود
زبان فرهاد ظریف: فارسی – انگلیسی
فیلم دیدنی و جذاب مورد علاقه : داستانی
تفریحی و سرگرم شدن فرهاد ظریف : شنا
موزیک مورد علاقه : سنتی
کتاب مورد علاقه : اسپورت و ورزشی
ورزش مورد علاقه دیگر : فوتبال
 همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif
زمانی که جهت نخستین بار فرهاد ظریف در مسابقات لیگ برتر والیبال ایران با تیم صنام که آن هم دوره به رهبری مصطفی کارخانه هدایت می گردید، به میدان آمد یک باره تعجب همگان را برانگیخت و همچنین آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن را در اذهان متبادر ساخت که آن بازیکن ۱۶۹ سانتی متری در کجای والیبال ایران قرار خواهد گرفت و همچنین آن موضوع اکثرا و بیشتر به یک شوخی شبیه بود، ولی فرهاد ظریف با جدیت و همچنین تلاش از تمام حصارهایی که ممکن بود او را از آرزوهایش دور نماید، گذشت و همچنین در مسابقات والیبال مردان آسیا در سال شمسی ۲۰۱۱ عنوان بهترین لیبرو آسیا را از آن هم خود کرد.
 همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif
فرهاد ظریف بازی را با باشگاه صنام شروع کرده و همچنین سپس به برق تهران، ،پاس،گیتی پسند،سایپا و همچنین تیم ملی راه یافت. در سایپا شرایطی برایش به مهیا شده بود که گفتند به هر باشگاهی که مایل باشد می‌تواند برود، ولی باید توجه داشت بعد که مذاکره ‌اش با گیتی ‌پسند پس نتیجه آن می شود که داد به او اعلام گردید جهت اخذ رضایت‌ نامه بایستی و حتما رقم بی‌سابقه ۷۰ میلیون تومان را پرداخت نماید که رکوردی عجیب در تاریخ والیبال ایران بود، زیرا و به درستی که رکورد قبلی متعلق به ساسان دژآرا بود که جهت رضایت ‌نامه ۳۰ یا ۳۵ میلیون پرداخته کرده بود. با آن اوصاف بعد از بحث‌های فراوان، مدیر گیتی‌پسند جهت ختم آن انتقال مبلغ ۴۰ میلیون تومان پرداخت نمود تا رکورد ایران با همین رقم ثبت گردد. فرهاد ظریف در شهریور ۹۱ با عقد قرارداد یک ساله به باشگاه پیکان تهران و همچنین در مرداد ۹۲ به عضویت سبزجامه گان کاله مازندران دخل و درآمد.

 افتخارات

عنوان قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا
عنوان قهرمانی جوانان آسیا
عنوان مرد سال شمسی والیبال ایران در سال شمسی ۸۰
حضور در جمع۱۰  بازیکن برتر والیبال ایران
۳ دوره بهترین لیبرو آسیا
کسب نایب قهرمانی جوانان و نوجوانان جهان
عنوان قهرمانی  ۴دوره لیگ برتر والیبال
۴ نایب قهرمانی با تیم های متنوع و گوناگون و مختلف
حضور در لیگ جهانی در سال شمسی ۲۰۱۳
عنوان چهارمی لیگ جهانی ۲۰۱۴
عنوان ششمی جام جهانی ۲۰۱۴
عنوان قهرمانی بازی های آسیایی ۲۰۱۴
 همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif
فرهاد کارشناس تربیت بدنی در دانشگاه تهران می باشد.

 مصاحبه با فرهاد ظریف

یک مصاحبه خواندنی با فرهاد ظریف را جهت دوست داران والیبال و همچنین فرهاد ظریف آماده کرده ایم که امیدواریم مورد رضایت باشد :
چرا فرهاد ظریف پست لیبرو را انتخاب کرد؟ در حالی که آن پست حالت تدافعی دارد و همچنین تو هیچ زمان مستقیم در حمله دخالت نداری؟
تنها و فقط به خاطر قدم. آن هم دوره که من لیبرو شدم تنها ۲ سال شمسی بود فدراسیون جهانی والیبال پست لیبرو را جهت تیم های والیبال الزامی نموده بود و همچنین طبیعی بود که لیبروها زیاد مورد توجه نبودند، ولی باید توجه داشت من با تمام وجود به والیبال عشق می ورزیدم. می دانستم که می توانم در آن پست موفق باشم و همچنین تنها و فقط با تمرین زیاد هم موفق شدم. به هر حال لیبرو ها به عنوان گرفتن کننده توپ اول، آغازگر حمله می باشند.

 نقل شده که فرهاد ظریف بهترین لیبروی ایران می باشد، آن مساله را قبول داری؟

(لبخندی تلخ می زند) البته نظر هر کسی مورد احترام می است و خواهد بود.آن نظر در جایگاه خود محترم می باشد. تو در هیچ یک از مصاحبه هایم نمی بینید که من گفته باشم بهترین لیبروی کشور و همچنین آسیا هستم، ولی باید توجه داشت آن مطلب را می توانید در کلیه آمار رسمی آسیا و همچنین دنیا ناظر باشید از جهتی در صورتی که نگاهی کوتاه به مبلغ قرارداد من و همچنین بقیه لیبرو ها بیندازید متوجه خواهید شد والیبال کشور چه کسی را به عنوان بهترین لیبرو می شناسد و همچنین کدام لیبرو ها در بهترین تیم های کشور توپ می زنند.

همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif

مبلغ قرارداد فرهاد ظریف چقدر می باشد؟
مستقیما نمی توانم بگویم؛ ولی باید توجه داشت به جرات می گویم که ۲ یا ۳ برابر مبلغ دریافتی دیگر لیبرو ها می باشد. از جهتی من با ۱۰ سال شمسی سابقه عضویت در تیم ملی و همچنین کسب قهرمانی های متعدد با تیم های پیکان و همچنین سایپا که ۲ تیم برتر والیبال کشور می باشند فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم آن مبلغ حقم باشد.
 ۱۶۹ سانتی متر قد جهت عضویت در تیم ملی، آن هم هم در رشته ای مانند والیبال کار دشواری را به دنبال دارد. کمی از سختی های کار در آن مسیر بگویید؟
بله. بصراحت می گویم که خیلی ها مسخره ام می کردند از دوستان و همچنین فامیل گرفته تا تیم هایی که با آن هم ها مسابقه داشتم، ولی باید توجه داشت در آن راه پدر و همچنین مادرم دائما مشوقم بودند. ابتدا برایم خیلی دشوار بود، ولی به هر صورت ممکن تحمل می کردم. اتفاقا در بعضی موارد آن عوامل باعث تحریک بیشترم می شد. همه آن موارد دست به دست هم داد تا من با شجاعت و همچنین به قولی پررویی تمام بدون آن هم که به اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شده باشم به اردو رفتم و همچنین از ایوان بوگانیکف درخواست کردم از من تست بگیرد. او اول امتناع نمود، ولی باید توجه داشت بعد از تست، کارم را پسندید و همچنین من را به اردوی تیم ملی دعوت کرد. با عضویتم در اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان مشکلاتم هم رنگ و همچنین بوی جدید و تو و تازه ای به خود گرفت، زیرا و به درستی که که در پست لیبرو در دنیا هیچ الگویی وجود نداشت که بتوانم از او تقلید نمایم. از جهتی به علت تفاوت قدی که با سایر هم تیمی هایم داشتم بایستی و حتما تمرینات بیشتری انجام می دادم. به خاطر دارم در نخستین دوره مسابقه های قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا که در اصفهان برگزار گردید، مربی تیم هند با دیدن من آنچنان تعجبی نمود که من مجبور شدم زود خودم را از معرکه خارج نمایم، ولی او بعد از دیدن بازی به دیدنم آمد و همچنین تبریک گفت. البته هم اکنون مساله کوتاهی قد جهت لیبروها جا افتاده و همچنین می توانم به جرات بگویم من پایه گذار لیبروی کوتاه قد بوده ام.

همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif

 

البته اکنون اکثرا و بیشتر کارشناسان به آن اصل رسیده اند که لیبروهای کوتاه قد موفق تر خواهند بود. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنی پشت آن نظر چه استدلالی نهفته باشد؟
ما در پست گرفتن کننده قدرتی بازیکنان با تجربه ای داریم. ولی باید توجه داشت حضور یک بازیکن قلدر با پست تخصصی لیبرو که بتواند گرفتن های خوبی داشته باشد، می توانسته بود به تیم کمک خوبی بکند. البته بدون اغراق می توانم بگویم بیشترین سود را از حضور لیبروی کوتاه قد، تیم ملی ایران داشت.
بدترین شکستی که تا اکنون فرهاد ظریف متحمل شده می باشد مرتبط به کدام مسابقه ها می باشد؟
سال شمسی ۲۰۰۵ جهت کسب عنوان پنجمی به مصاف تیم ملی تایلند رفتیم و همچنین در حالی شکست خوردیم که تا به حال به تایلند نباخته بودیم. آن باخت بد اثر مخربی بر روحیه بچه ها گذاشت.
فرهاد ظریف هرگز در والیبال به بن بست رسیده می باشد؟ آن که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنی راه را خطا آمده ای و همچنین بایستی و حتما بازگردی؟
نه هرگز، بن بست برایم معنی ندارد. آن هم زمانی که اراده و تصمیم راسخ گرفتم شروع کنم، معظلات و مسائل و مشکلات راه را می دیدم. ولی هرگز میدان را خالی نکردم. خیلی دشوار بود ولی باید توجه داشت به هر شکل، موفقیت را جهت خودم ترسیم نمودم و همچنین اکنون هم خوشحالم که ضرر نکردم.

همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif

به نظر فرهاد ظریف والیبال ایران چقدر با والیبال دنیا فاصله دارد؟ آیا آن هم مقدار و اندازه حرفه ای هستیم که ادعا کنیم تا چند سال شمسی دیگر جزو ۳ تیم برتر دنیا می شویم؟
در ایران والیبالیست های خوبی داریم، در تمام پست ها، تیم ملی جوانی داریم که هم از نظر ترکیب فیزیکی و همچنین هم تکنیک و همچنین تاکتیک حرف های خوبی جهت گفتن دارد. ولی پهناور و بزرگ ترین مشکلی که سد راه می باشد، فکر کردن و اندیشیدن بازیکنان می باشد. متاسفانه بازیکنان ما ذهن حرفه ای ندارند. در صورتی که توانایی آن را داشته باشیم آن معضل را با اصلاحاتی اساسی حل کنیم و همچنین در کنار آن هم تغذیه و همچنین تمرینات را نیز به روش مرتب انجام دهیم، می توانیم خود را به مقام های جهانی نزدیک تر ببینیم ون که فدراسیون در امر امکانات و همچنین اردوهای تدارکاتی برایمان سنگ تمام گذاشته و همچنین در آن مسیر سرمایه گذاری های خوبی گرفته شده می باشد.
به عنوان یکی از حرفه ای ترین والیبالیست های کشورمان بگویید که اکنون والیبال ما از بین سرعت و همچنین اقتدار و قدرت کدامیک را انتخاب نموده می باشد؟
والیبال ما تکیبی از سرعت و همچنین اقتدار و قدرت می باشد. تیم ملی با بودن سعید معروف در کنار نادی قدرتی زن و همچنین موسوی سرعتی، ترکیبی خوش آهنگ را به وجود آورده که به جرات می قدرت گفت هر تیمی نمی تواند در مقابل آن هم دفاع نماید. علم روز والیبال جهان به ما می گوید بایستی و حتما جهت رسیدن به موفقیت سرعت و همچنین اقتدار و قدرت را با هم به خدمت گرفت و همچنین تیم ما نیز با همین تاکتیک به مصاف حریفان می رود.
به نظر فرهاد ظریف اکنون اقتدار و قدرت اول والیبال دنیا در دستان کدام کشور می باشد؟
آن اقتدار و قدرت بین ۲ کشور برزیل و همچنین روسیه تقسیم شده می باشد. آن دو کشور خود را مالک والیبال می دانند.
فرهاد ظریف فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کند چه عاملی باعث شده آنها آن قدر حرفه ای عمل نمایند؟
مهم ترین فاکتور آن می باشد که برزیل و همچنین روسیه در لیگ جهانی بازی می کنند و همچنین آن مورد خود یکی از مهم ترین عوامل موفقیت آنها به شمار می آید. از جهتی آن تیم ها مدام در اردوهای تدارکاتی و همچنین تورنمنت های معتبر بین المللی حضور دارند.
بازیکنی که مدام در شرایط مسابقه باشد دیگر از رویارویی با حریفان قدر ترسی ندارد. آن اصلی می باشد که بایستی و حتما در والیبال ما رعایت گردد.
به نظر فرهاد ظریف آیا والیبال ما در پست تخصصی لیبرو پشتوانه سازی نموده می باشد؟
خیر، تو با نگاهی مختصر به شرایط لیبروها دیدن می کنید که همه آن هم ها در شرایط سنی یکسانی قرار دارند و همچنین همین مساله نشانگر آن می باشد که ما پشتوانه سازی نکرده ایم و همچنین آن مساله رفته رفته می تواند آن پست را در کشور ما دچار تزلزل کند و همچنین تا مرز نابودی ببرد. از جهتی بایستی و حتما به آن نقطه توجه داشته باشیم که والیبال ما از کنار آن پست می تواند به رشد فزاینده ای برسد.
مهم ترین ویژگی لیبروها گرفتن می باشد. باتوجه به تجاربی که فرهاد ظریف دارد، سخت ترین گرفتن مرتبط به سرویس کدام بازیکن بوده می باشد؟
در مسابقه های جام باشگاه های آسیا مارشال، بازیکن کوبایی الاصل تیم العربی قطر و همچنین ایگور که در لیگ ایتالیا بازی می کند، سرویس های مرگباری داشتند که واقعا ایستادگی در مقابل آنها خیلی زیاد دشوار بود. آن هم ها به علت دستان فوق العاده قوی و همچنین سرویس های محکم و همچنین کاری، معروف شده اند.
تا اکنون فرهاد ظریف مجبور به جمع آوری توپ های مرده هم شده می باشد؟
 زیاد، در مسابقات زیر تیم جام جهانی در مقابل عمان ۲ شیرجه خوب داشتم که توانستم در هر دو بار با موفقیت کامل دو توپ مرده را زنده نمایم.

 همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif

صنام، برق، پاس، پیکان و همچنین سایپا تیم هایی بودند که فرهاد ظریف در آنها بازی کرده می باشد. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنی کدام یک از آن تیم ها توانستند در پیشرفت فنی تو نقش مهمی داشته باشد؟
به نظر خودم تیم صنام مهم ترین نقش را در هویت دهی به زندگی اسپورت و ورزشی من داشته می باشد. بازی کردن در کنار بزرگانی زیرا و به درستی که ترکاشوند، منظمی و همچنین امیرحسینی آن هم هم با رهبری مصطفی کارخانه اکثرا و بیشتر شبیه یک آرزو بود تا واقعیت. همین مطلب هم باعث شد الآن به اینجا برسم. البته منظورم آن نیست که تیم های دیگرم هیچ نقشی در پیشرفت من نداشتند، من به تیم سایپا عشق می ورزم و همچنین در کنار آن هم سایر تیم هایم را نیز دوست می دارم.
همسر والیبالیست ها همسر فرهاد ظریف خانواده فرهاد ظریف بیوگرافی فرهاد ظریف اینستاگرام فرهاد ظریف Farhad Zarif
فرهاد ظریف خیال لژیونر شدن ندارد؟
سال شمسی ۸۰ یکی از مهم ترین شانس های لژیونر شدنم را از دست دادم. تیم دینامو روسیه زمانی که من در رده جوانان و نوجوانان بازی می ردم به من پیشنهاد داد تا عضویتش را قبول کنم، ولی من نرفتم و همچنین از آن جهت خیلی پشیمانم. شاید در صورتی که قبول می کردم، هم اکنون شرایطم به کلی خیلی تفاوت داشت. البته بعد از آن هم یکی از تیم های هلندی پیشنهاد داد ولی زیرا و به درستی که آن هم زمان من دیگر متاهل شده بودم و همچنین آن هم ها با حضور همسرم در هلند موافقت نمی کردند آن پیشنهاد را نیز نپذیرفتم و همچنین دیگر تا الآن هیچ پیشنهادی نداشته ام.
یکی از مشکلاتی که اکنون گریبان سوپر لیگ والیبال کشورمان را گرفته می باشد، بازی در شهرستان ها می باشد. احساس عدم امنیت بازیکنان تیم های مهمان در شهرستان هایی زیرا و به درستی که گنبد، بابل و همچنین ارومیه و همچنین از جهتی شرایط نامساعد سالن ها اوضاع را روز به روز بد تر می کند نظر فرهاد ظریف در آن باره چیست؟
گنبد، بابل و همچنین ارومیه مردمانی والیبال دوست دارند که به علت تعصب بسیاری که روی تیمشان دارند، نمی توانند امتیازآوری حریف را ببینند. به همین خاطر هم خشمشان را در قالب به کارگیری الفاظ رکیک و همچنین پرتاب اشیا به داخل زمین مسابقه نشان می دهند. شاید باورتان نشود با تیم سایپا در بابل بازی داشتیم که ناگهان یک پاره آجر از جلوی صورتم رد شد. همه بچه ها ترسیده بودند. در صورتی که آن پاره آجر به سر یکی از بازیکنان می خورد چه کسی پاسخگو بود؟ آن دفعه به خیر گذشت، ولی باید توجه داشت شک نکنید که آن اتفاق باز هم تکرار خواهد گردید. آن هم زمان دیگر جهت چاره اندیشی دیر می باشد. حتی در شهرستان خودم مشهد، من از همشهری هایم کم ناسزا نشنیده ام، هر بار که خانواده ام می خواهند جهت تماشای مسابقاتم بیایند، قبلا ذهنشان را آماده می کنم که در مقابل بی حرمتی تماشاگران واکنشی نشان ندهند. البته نقطه جذاب و جالب اینجاست که همین تماشاگران بعد از اتمام بازی با من عکس یادگاری می گیرند و همچنین من را به تیمشان دعوت می نمایند. در هر صورت آن مساله یکی از مهم ترین معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی ورزش ماست که امیدوارم هر چه زودتر با فرهنگ سازی رفع می شود.
انتهای آرزوی فرهاد ظریف چیست؟
به تمام آرزوهایم رسیده ام، تنها آرزویم سلامتی همه و همچنین موفقیت تیم ملی می باشد.
حرفی در صورتی که باقی مانده می باشد …
از پدر و همچنین مادرم سپاس گزاری می کنم که در دوران سختی ها مرا تنها نگذاشتند و همچنین همواره برایم نیرو قلب بوده اند، از همسرم تشکر می کنم که به خاطر من سختی های بسیاری را تحمل می کند. از تمام ایرانیان که همواره و همچنین همه جا به من لطف دارند، هم تشکر می کنم.

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی در تاریخ ۳۰ May 2016 | 7:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای عکس های جنجالی

بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای عکس های جنجالی |بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای ...