دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای عکس های جنجالی

بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای عکس های جنجالی

|بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای عکس های جنجالی از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

سریال کشف حجاب بازیگران جدید ایرانی به قسمت «حنانه شهشهانی» رسید، بازیگری که در مکتب استاد سمندریان پرورش پیدا کرده بود و همچنین در آثاری زیرا و به درستی که: «میم مثل مادر»، «کلاه پهلوی» و همچنین «ترانه مادری» به ایفای نقش پرداخته بود.

پیش از آن اخباری مبنی بر کشف حجاب آن بازیگر به گوش می رسید که غالبا با تکذیب همراه شده بود، ولی باید توجه داشت آن بار نشر عکس های نامتعارف در حساب کاربری آن بازیگر نشان از آن دارد که جایی جهت تکذیب نمی ماند.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی کشف حجاب بازیگران جدید عکس حنانه شهشهانی حجاب حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی اینستاگرام حنانه شهشهانی hannaneh shahshahani

حنانه شهشهانی، متولد ۴ اسفند ۱۳۶۸ می باشد. او همچنین در رشته موسیقی تحصیل کرده می باشد. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در ۴ سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و همچنین بعد از آن هم چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته می باشد.

بعد از آن فعالیت‌ها چند سالی جهت ادامه تحصیل به آمریکا رفته و همچنین در سن ۱۶ سالگی به ایران بازگشته و همچنین اولین کارش فیلم دیدنی و جذاب سینمایی زاگرس بود.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی کشف حجاب بازیگران جدید عکس حنانه شهشهانی حجاب حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی اینستاگرام حنانه شهشهانی hannaneh shahshahaniinstagram hannaneh shahshahani

سینمایی

 • حرفه‌ای‌ها (۱۳۸۸)
 • میم مثل مادر (۱۳۸۵)
 • زاگرس (۱۳۸۴)

مجموعه تصویری و تلویزیونی

 • جاودانگی (۱۳۹۰)
 • ترانه مادری (۱۳۸۷)
 • مثل هیچ‌کس (۱۳۸۷)
 • یک مشت پر عقاب (۱۳۸۶)
 • کلاه پهلوی (۱۳۸۳–۱۳۹۰)
 • شلیک نهایی (۱۳۷۳)

تله فیلم دیدنی و جذاب

 • پروانه‌ها (۱۳۸۸)
 • بلند گریه کن (۱۳۸۴)

 

در قسمتهای آخر سال شمسی ۱۳۹۳ بود که :

شایعه‌ها و همچنین حاشیه‌ها گویا تمامی ندارد. یک تیتر می‌خواهد: «عکس‌های متغایر و متفاوت» یک نام آشنا: «حنانه شهشهانی»؛ هر چه معروفتر، پرخواننده‌تر! امنیت فردی یا شخصی، آبروی خانواده، اخلاق، فرهنگ و همچنین خیلی چیزهای دیگر هم هیچ! درست مثل آنچه ویدا شهشهانی، مادر حنانه، بازیگر تلویزیون و همچنین تئاتر و همچنین گوینده پیشکسوت رادیو از آن هم می‌گوید.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی کشف حجاب بازیگران جدید عکس حنانه شهشهانی حجاب حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی اینستاگرام حنانه شهشهانی hannaneh shahshahani

تصاویر نشر یافته شده شده از شهشهانی، بعد از خروج او از ایران جنجال‌آفرین شد و همچنین در پی آن هم، نقدهای کوتاه و همچنین کنایه‌آمیزی مطرح شد.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی کشف حجاب بازیگران جدید عکس حنانه شهشهانی حجاب حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی اینستاگرام حنانه شهشهانی hannaneh shahshahani

خبرگزاری برنا با درج مطلبی نوشت: خود حنانه تنها و فقط به یک جمله بسنده میکند: «تا پایان آن پرونده هیچ صحبتی ندارم؛ بزودی تکلیف آن هم مشخص می‌می شود و همچنین آن هم روز، روزی می باشد که صحبت‌های من شروع می‌می شود.» ولی باید توجه داشت مادرش دل پری داشت:
متاسفم بابت عکس‌هایی که از حنانه در فضای مجازی نشر یافته شده شد. آن هم زمان اصلا حنانه ایران بود. حدود چهار ماه بود که حنانه از آمریکا به ایران برگشته بود. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم اکثرا و بیشتر زیر سر وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های زرد باشد. شب در بحبوحه نشر آن عکس‌ها، حنانه در شبکه دوم سیما مصاحبه داشت. هیچ اتفاقی هم نیفتاده بود. از فردای آن هم روز زمزمه‌ها شروع شد و همچنین به گوشش رسید. به او گفتند:«حنانه عکس‌ها را دیده‌ای؟» آن هم روز من رادیو بودم. با من تماس گرفت و همچنین مساله را مطرح کرد. به قوه قضاییه شکایت کردم و همچنین بعد از بررسی کردن متوجه شدند که همه آنها فتوشاپ می باشد.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی کشف حجاب بازیگران جدید عکس حنانه شهشهانی حجاب حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی اینستاگرام حنانه شهشهانی hannaneh shahshahani

پیش از اینها هم مشکلاتی را جهت هدیه تهرانی و همچنین … پیش آورده بودند. سال شمسی قبل قرعه به نام حنانه افتاد. حنانه سه سال شمسی جهت درس خواندن به آمریکا سفر کرده بود. با آنکه در آنجا هم پیشنهاد کار داشت ولی گفت که آنجا کار نمی‌کند و همچنین می‌خواهد به ایران برگردد. بالاخره با پیشنهاد پوران درخشنده برگشت.

زمزمه‌ها مبنی بر آن بود که حنانه کار مدلینگ می‌کرده و همچنین عکاس امانتداری نکرده می باشد ولی باید توجه داشت حنانه آنجا کار مدلینگ نمی‌کرد و همچنین هر کسی حرفی زده در واقع شایعه بوده می باشد. با پیگیری‌های ما عده‌ای را در شهرک غرب دستگیر کردند و همچنین حالا بایستی و حتما ببینیم اصل ماجرا چیست.

تا امروز سکوت کردم و همچنین گفتم شاید آن داستان جمع می شود ولی متاسفانه خود شهروندان و مردم شهر به آن بحث و داستان دامن زدند. در صورتی که حنانه می‌خواست آن کار را انجام دهد، در آمریکا می‌ماند نه آنکه به ایران بیاید و همچنین پیشنهاد بازی در یک سریال چهل قسمتی جهت ماه تبریک و مبارک رمضان را به او بدهند. طول می‌کشد تا بخواهد بحث و داستان عکس و همچنین… از ذهن شهروندان و مردم شهر پاک می شود. دلم می‌خواهد شهروندان و مردم شهر منصفانه‌تر نگاه کنند. حنانه دوست دارد که اینجا کار کند و همچنین در ایران بماند. او در ایران می باشد و همچنین از ایران هم نرفته و همچنین نخواهد رفت. کشف حجاب نکرده و همچنین کشف حجاب هم نمی کند. حتی عکس های با حجابش در آمریکا هم نشر یافته شده شده و همچنین در آن هم اینترنت موجود می باشد.

منبع : جام نیوز

بیوگرافی حنانه شهشهانی و همچنین ماجرای عکس های جنجالی در تاریخ ۱ June 2016 | 12:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...