دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی امید عالیشاه +عکس منشوری و همچنین مصاحبه

بیوگرافی امید عالیشاه +عکس منشوری و همچنین مصاحبه

|بیوگرافی امید عالیشاه +عکس منشوری و همچنین مصاحبه از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

امید عالیشاه Omid Alishah (متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ – ساری – قد ۱۷۵)، بازیکن فعلی باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران و همچنین بازیکن تیم ملی جوانان ایران می باشد ، هنوز ازدواج نکرده و همچنین همسری هم ندارد. عالیشاه اهل شهرستان ساری و همچنین اصالتاً از روستای ارست در نزدیکی باداب سورت می‌باشد. او از معدود بازیکنان مازندرانی می باشد که تجربهٔ بازی در جام جهانی فوتبال جوانان و نوجوانان را داراست.

همسر امید عالیشاه بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امید عالیشاه اینستاگرام امید عالیشاه امید عالیشاه Omid Alishahinstagram omid2alishah

همسر امید عالیشاه بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امید عالیشاه اینستاگرام امید عالیشاه امید عالیشاه Omid Alishah

امید عالیشاه در عروسی علیپور

او همچنین همچنین با درخشش در لیگ برتر فوتبال ایران توانسته نظر کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را نیز جلب کند و همچنین به تیم ملی دعوت می شود.

عالیشاه سابقهٔ بازی در باشگاه‌های نساجی و همچنین راه آهن تهران را نیز در کارنامه دارد.

باشگاه‌های حرفه‌ای
سال شمسی‌ها باشگاه‌ها بازی (گل)
۲۰۱۰-۲۰۰۹
۲۰۱۱-۲۰۱۰
۲۰۱۱-۲۰۱۳
۲۰۱۳-
نساجی
نفت تهران
راه آهن تهران
پرسپولیس تهران
۱۰ (۱)
۰ (۰)
۳۹ (۹)
۲۳ (۳)
تیم ملی
۲۰۰۹
۲۰۱۰–۲۰۰۹
۲۰۱۳-
زیر ۱۷ سال شمسی ایران
زیر ۲۰ سال شمسی ایران
زیر ۲۳ سال شمسی ایران
۴ (۰)
۵ (۱)
۳ (۱)

امید عالیشاه شامل بازیکنان جوون آن نسل می باشد که خیلی اهل مصاحبه نیست و همچنین ترجیح می دهد در سکوت کارش را پیش ببرد. عالیشاه معتقد می باشد نباید بی دلیل هر روز مصاحبه کرد. با امید عالیشاه در منزلش هم صحبت شدیم و همچنین او از پدرش برایمان گفت؛ پدری که همه کاره پسرش می باشد، به طوری که در صورتی که بگوید فوتبال بازی نکن او حاضر می باشد فوتبال را کنار بگذارد. آنکه او چگونه و چطوری وارد فوتبال حرفه ای شد و همچنین به اینجا رسید و همچنین نقش پدرش در زندگی سوژه مصاحبه با عالیشاه بود.

امید عالیشاه عکس جدیدی را از خود در کنار مادر بزرگش نشر یافته شده کرده می باشد. هافبک محبوب سرخپوشان در صفحه اینستاگرامش نوشت: «مادر پهناور و بزرگ عزیزم، انشالله که قدر عزیزانمان را بدانیم. یا علی»

همسر امید عالیشاه بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امید عالیشاه اینستاگرام امید عالیشاه امید عالیشاه Omid Alishah

۱- هنگام و زمانی که ده سالم بود ملی پوش شدم

از بچگی عشق فوتبال بودی یا مثل خیلی ها به ورزش های دیگر علاقه داشتی؟

– من هم مثل بقیه فوتبال را از مدرسه مان شروع کردم. پا به توپ شدن من از زنگ ورزش شروع شد. یادم می باشد معلم ورزش مان آقای اسماعیلی بود و همچنین یک جورایی او مرا استعدادیابی کرد. آن هم زمان در مسابقات مدارس شرکت می کردیم. از دو ومیدانی، آمادگی جسمانی، هندبال، فوتسال و همچنین فوتبال همه را بازی می کردم.

چه شد به سمت فوتبال آمدی؟

– قدیم هیات های فوتبال استان بازیکنان نونهال و همچنین نوجوان را به تیم ملی پایه معرفی می کرد. ۱۰ سالم بود که از دفتر مدرسه صدایم زدند و همچنین یادم می آید خیلی ترسیدم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردم چه شده که مرا صدا زدند. هنگام و زمانی که رفتم گفتند فلان روز بایستی و حتما تهران باشی و همچنین خودت را به مربی تیم ملی نونهالان زیر ۱۱ سال شمسی معرفی کنی. آن هم زمان آقای بیداریان مربی آن تیم. بود.

پس فوتبال حرفه ای ات از آن هم روزی که دفتر مدرسه صدایت زد شروع شد؟

– بعد از آن هم زمان در تیم های زیر ۱۱، ۱۳، ۱۵ سال شمسی و همچنین بعد هم جوانان و نوجوانان که سرمربی اش علی دوستی بود دعوت شدم و همچنین در جام جهانی هم بازی می کردم. شروع فوتبال حرفه ای من از تیم ملی جوانان و نوجوانان آغاز شد و همچنین از آن هم دوره بود که فهمیدم فوتبال کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل بعدی من می باشد.

باشگاهی هم بازی می کردی یا تنها و فقط تیم ملی جوانان و نوجوانان بودی؟

– زمانی که در تیم ملی جوانان و نوجوانان بودم اولین باشگاه حرفه ای ام نساجی مازندران بود. بعد به مدت دو سال شمسی به نفت تهران آمدم که سال شمسی اول حضورم، رباط پاره کردم و همچنین بعد از آن هم هم به مدت دو فصل در راه آهن با علی دایی کار کردم و همچنین حالا هم که در پرسپولیس هستم.

۲- عاشق آن کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل پردرآمد هستم

بعد از دوره تیم ملی جوانان و نوجوانان با علی دوستی فهمیدی که قرار می باشد فوتبالیست شوی؟

– از آن هم دوران متوجه شدم کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل بعدی من فوتبال می باشد و همچنین تمرکزم را روی فوتبال گذاشتم.

همسر امید عالیشاه بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امید عالیشاه اینستاگرام امید عالیشاه امید عالیشاه Omid Alishah

حالا آن کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل لذت هم جهت تو دارد؟

– یکی از محبت های خداوند تبارک و تعالی به من آن بود که شغلی را پیدا کردم که هم خوب پول درمی آورم و همچنین هم از آن هم لذت می برم. خیلی ها کار پردرآمد دارند ولی باید توجه داشت علاقه شان چیزی غیره ای می باشد ولی من خیلی خوشبخت هستم که هم دخل و درآمد خوبی دارم و همچنین هم عاشق کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ام هستم.

اولین پولی که از راه فوتبال درآوردی چه لذتی داشت؟

– جذاب و جالب می باشد ماجرای اولین پولی که از فوتبال درآوردم را برایتان بگویم. من قبل از آنکه به نساجی بروم جهت یک تیم لیگ دو به نام بهنام بازی کردم که اتفاقا در جام حذفی مقابل پرسپولیس بازی کردیم. آن هم سال شمسی من با آنها ۴ میلیون قرارداد بستم که پول خوبی در سن و همچنین سالم بود. آن هم زمان ۱٫۵ میلیون تومان را بابت رضایتنامه به مدرسه – باشگاه پدیده ساری دادند که آنجا بازی می کردم. بعد هم بقیه اش را ندادند تا آنکه به نساجی رفتم.

پس طعم اولین پول فوتبال را نچشیدی؟

– من تا حالا از اول فوتبالم پول کامل نگرفته ام.

یعنی باشگاه ها پولت را نداده اند؟

– من از باشگاه هایی که در آنها بازی کردم طلب زیاد دارم. مسائل بسیاری رخ داد تا پول من را ندهند. متاسفانه مثل آنکه حرف می باشد که پول بازیکنان را کامل ندهند.

در شهرستان تو اکثر فوتبالیست ها به جای آنکه خاک فوتبال را بخورند از اول چمن دیده اند نه خاک.

– نه بابا اینطوری هم نیست که می گویید. خودم از آن هم بازیکنان شمالی هستم که خاک فوتبال را خوردم. اسمش هست که چمن می باشد وگرنه زمین خاکی می باشد که گوشه کنارش چندتا علف هم سبز شده.

همسر امید عالیشاه بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امید عالیشاه اینستاگرام امید عالیشاه امید عالیشاه Omid Alishah
۳- ناراحتی پدرم از کتک بدتر می باشد

دوره ای که ۱۰ ساله بودی پدرت با ادامه فوتبالت موافق بود یا می گفت بایستی و حتما درس بخوانی؟

– بابام از اولی که وارد فوتبال شدم مشاور خوبی جهت من بود. اتفاقا یادم می باشد چهارم دبستان که به من گفتند بایستی و حتما بروم جهت تیم ملی نونهالان با سرعت آمدم منزل و خانه تا به پدرم که فوتبالی بود خبر بدهم. هنگام و زمانی که رسیدم پدرم خواب بود. آنقدر سر و همچنین صدا کردم تا بیدار شد و همچنین با کلی ذوق و همچنین شوق گفتم که جهت فوتبال بایستی و حتما بروم؛ فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم کلی کیف می کند ولی باید توجه داشت هیچ عکس العملی نشان نداد. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم هنوز خواب بود. (جذاب و جالب و خنده)

شاید هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کرد فوتبالیست حرفه ای شوی…

– من هم اکنون هم که فوتبالیست حرفه ای شده ام باز هم با پدرم مشورت می کنم و همچنین همه چیز را با او در میان می گذارم. اتفاقا زیرا و به درستی که می دانست پیشرفت می کنم شاید خیلی خوشحال نشد زیرا و به درستی که او بعدی نگری فوق العاده ای در خصوص فوتبال من دارد.

پس او یک جورایی پیشگوی اختصاصی امید عالیشاه می باشد؛ مثلا چگونه و چطوری پیشگویی می کند؟

– (جذاب و جالب و خنده) البته نه آنطوری که تو می گویید ولی سر بازی کردن یا نکردن من یا مذاکره جهت قرارداد بستن می گوید مدیرعامل آن حرف را می زند و همچنین تو بایستی و حتما اینگونه جواب بدهی یا جلسات با سرمربی دقیقا می گوید مربی چه مسائلی را مطرح می کند.

جذاب و جالب می باشد…

– او حتی در مورد مصاحبه کردن هم به من مشورت و همچنین راهنمایی می دهد. مثلا می گوید فلان سوال را می پرسند، تو چه بگو یا چگونه و چطوری مصاحبه کن.

تا حالا از پدرت کتک خورده ای؟

– در مورد فوتبال تا حالا از پدرم کتک نخوردم ولی باید توجه داشت مگر می می شود بچه ها از پدرشان کتک نخورده باشند ولی یادم نیست سر چه پیشامد جدید ای بوده می باشد ولی باید توجه داشت یک چیز دائما مرا ناخوش و غمگین می کند و همچنین آن هم زمانی می باشد که پدرم از بازی من ناخوش و غمگین باشد؛ واقعا به مقدار و اندازه یک کتک خوردن برایم سخت می باشد.

پس پدرت نقش بسیاری در فوتبال تو ایفا می کند؟

– واقعیت آن می باشد که پدرم همه کاره من می باشد و همچنین جهت قرارداد بستن هم با پدرم می روم. او حتی در صورتی که بگوید فوتبال بازی نکن، همین امروز فوتبال را می بوسم و همچنین کنار می گذارم.

۴- مادرم می گوید بس می باشد، دیگر بازی نکن

مادرت چگونه و چطوری، او هم فوتبالی می باشد یا می گفت درس بخوان پسر!

– مادرم بنده خداوند تبارک و تعالی خیلی فوتبالی نیست ولی باید توجه داشت دائما می گوید فوتبال بازی نکنی، من خوشحال ترم!

چرا؟

– مادرها را که می شناسید؛ دائما نگران فرزندان شان خواهند بود. هر وقت تعویض می شوم یا در حین بازی مصدوم می شوم می گوید دیگه فوتبال بازی نکن. نگران می باشد که من مصدوم شوم، به خصوص بعد از مصدومیتی که در نفت تهران برایم به وجود آمد.

خیلی ها مثل تو پدرشان همه کارشان بود ولی باید توجه داشت موفق نشدند. تا حالا شده آن موضوع را به تو گوشزد کنند که بی خیال پدرت شو…

– اتفاقا خیلی جاها گفتند که دلیل به توافق نرسیدن با تو، پدرت می باشد و همچنین پدرت باعث می می شود به جایی نرسی… در حالی که اینطوری نیست و همچنین من با پدرم مشورت می کنم و همچنین بعد از آنکه به جمع بندی رسیدیم آن هم وقت او با طرف مقابل وارد مذاکره می می شود و همچنین در اصل حرف مرا می زند.

تا حالا شده مشاوره اشتباهی بدهد یا علی رغم نظر تو صحبت کند؟

– تا آن لحظه که با تو صحبت می کنم مشاوره هایش درست بوده و همچنین به فوتبال من کمک کرده می باشد.

خودش فوتبالیست بوده یا آنکه تنها و فقط به فوتبال علاقه دارد؟

– پدرم فوتبالی می باشد و همچنین به جرأت قسم می خورم در صورتی که امکانات و همچنین شرایط زندگی اجازه می داد که فوتبال را ادامه دهد یکی از بازیکنان پهناور و بزرگ مملکت می شد. او یک فوتبالیست قوی بود که فوتبال را ادامه نداد.

آنکه پدرت همراه تو می باشد باعث نمی می شود نگاه بقیه تغییر کند و همچنین بگویند پدرش مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب هایش شده می باشد. متوجه می شوی چه می گویم. منظورم آن می باشد مثل دوران مدرسه که دوست نداشتیم پدر یا مادرمان ما را به مدرسه ببرند…

– اصلا اینطور فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کنم؛ با دلال بروم خوب می باشد؟! اتفاقا خیلی جاها به من گفته اند خودت تنها بیا ولی باید توجه داشت من از تو می پرسم با دلال بروم بهتر می باشد یا پدرم که خیر و همچنین صلاح مرا می خواهد.

۵- از پدرم پول توجیبی می گیرم

آخه اینطور همه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنند پدرت از تو مثل مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب ها قسمت و بخش می گیرد…

– اصلا چنین حرف هایی نیست. آن پیشامد جدید را می گویم تا بهتر متوجه شوید که پدرم کل پول مرا می گیرد نه درصدی اش را؛ من هر قراردادی می بندم باورتان نمی می شود یک ریالش هم در حساب خودم ندارم. من هر موقع پول بخواهم به پدرم زنگ می زنم و همچنین می خواهم مقداری پول به من بدهد. هنوز پول توجیبی ام را از بابام می گیرم.

پدرت در مورد برخورد با مربیان هم به تو مشورت می دهد؟

– بله؛ خیلی جاها که من عصبانی بودم گفته اشکال ندارد، بزرگتر می باشد و همچنین تو بایستی و حتما احترام بگذاری؛ بعضی وقت ها سر بازی کردن یا نکردن ناراحتم که پدرم می گوید هرگز تو روی سرمربی ات درنیا.

و همچنین حتما تو هم خیلی گوش کرده ای؟

– (جذاب و جالب و خنده) نه دیگه؛ بعضی وقت ها باعث ناراحتی اش می شوم… البته یادم نمی آید کی سر آن ناخوش و غمگین شد ولی باید توجه داشت زیاد نبوده زیرا و به درستی که اصولا اهل حاشیه و همچنین اعتراض به آن شکل نیستم.

۶- قیاس من با مهدوی کیا قابل قبول نیست

همسر امید عالیشاه بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امید عالیشاه اینستاگرام امید عالیشاه امید عالیشاه Omid Alishah

خیلی ها تو را مهدوی کیای دوم فوتبال ایران می دانند؟

– اصلا اینطور نیست. آقا مهدی را نباید با هیچکس مقایسه کرد. آقا مهدی اسطوره و همچنین بازیکن تکرار نشدنی فوتبال ایران می باشد. از نظر فنی که هیچی ولی باید توجه داشت از لحاظ اخلاقی در صورتی که بتوانم ذره ای از خصوصیات او را به دست بیاورم جهت کامل شدنم کافی می باشد. من واقعا ارادت قلبی به آقا مهدی دارم و همچنین اصلا خودم را از نظر فنی قابل مقایسه با ایشان نمی دانم.

تیم ملی جهت امید عالیشاه کمی دست نیافتنی شده، در صورتی که خیلی ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردند فیکس تیم ملی می شوی.

– واقعیتش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردم در جام جهانی حضور داشته باشم و همچنین هدف خودم هم آن بود ولی باید توجه داشت مصدومیت راه آهن نگذاشت بتوانم در اردوهای تیم ملی خوب کار کنم. امیدوارم بتوانم جهت جام ملت های آسیا شانس حضور در تیم ملی را داشته باشم. من خیلی دوست دارم در تیم ملی بازی کنم و همچنین هدف من در حال حاضر هم حضور در تیم ملی و همچنین قهرمانی با پرسپولیس می باشد.

شاید هم حضور در پرسپولیس فوتبال تو را خراب کرده باشد. در صورتی که قرار بود هم اکنون اراده و تصمیم راسخ بگیری باز هم آن پرسپولیس را انتخاب می کردی؟

– با تمام سختی هایی که دارد باز هم در صورتی که به عقب برگردم، پرسپولیس را انتخاب می کنم. شاید حضور در پرسپولیس از نظر روحی روانی و همچنین اقتصادی و مالی به ضررت باشد ولی باید توجه داشت همین که چهارتا هوادار را خوشحال می کنی و همچنین شهروندان و مردم شهر تو را دوست دارند، جهت من کافی می باشد. باور کنید خوشحالی ۳۰ میلیون هوادار ارزش آن همه سختی را دارد.

۷- تنها راه تحمل سختی ها عاشقی می باشد

ولی باید توجه داشت بایستی و حتما به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن بعدی ات هم باشی؛ در صورتی که از نظر فوتبالی و همچنین اقتصادی و مالی ضرر می کنی چرا بایستی و حتما حرفه ای فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنی…

– قبول دارم فوتبال ما با قدیم فرق کرده و همچنین اکثر باشگاه ها خوب پول می دهند و همچنین امکانات مناسبی دارند ولی باید توجه داشت در صورتی که می خواهید در آن دو تیم بازی کنید تنها و فقط بایستی و حتما عاشق باشید تا بتوانید بازی کنید. افرادی که عاشق آن دو تیم نیستند، نمی توانند دوام بیاورند.

یعنی تا حالا نشده از آمدنت به پرسپولیس پشیمان شوی؟

– چرا بعضی وقت ها که حرف و همچنین حدیث ها زیاد می می شود و همچنین از حاشیه های پیش آمده خسته هستی ولی باید توجه داشت فردایش یادم رفته می باشد.

آن ناراحتی را به سرمربی یا رسانه ها هم بروز داده ای؟

– من چوب زبانم را زیاد خورده ام زیرا و به درستی که آدمی نیستم که بخواهم پیشامد جدید ای را ببینم ولی باید توجه داشت چیزی نگویم. سعی کرده ام دائما رک باشم. معتقدم فوتبال تمام شدنی می باشد و همچنین بایستی و حتما طوری زندگی کنم که در صورتی که روزی کسی مرا آن هم طرف خیابان دید، ارزش سلام و همچنین علیک کردن را داشته باشم. من می گویم کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ما فوتبالیست ها طوری می باشد که بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر دار باشیم.

ولی باید توجه داشت آن پول فوتبال باعث شده دیگر آن خصوصیات وجود نداشته باشد.

– پول آنقدرها هم ارزش ندارد؛ به قول یک بزرگی کفن که جیب ندارد و همچنین هر چقدر هم جمع کنی بایستی و حتما بروی؛ آن هم هم بدون ذره ای که جمع کرده ای.

طی آن دو فصل قبل به نظر می رسد شرایط نامساعد روحی -روانی را زیاد تجربه کرده باشی؟

– فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم اینگونه باشد؛ پارسال و همچنین امسال آن شرایط زیاد پیش آمده می باشد که چند بازی را پس نتیجه آن می شود که نگرفتیم و همچنین از لحاظ روحی – روانی به هم ریخته ام.

همین دو فصل باعث نشده که اراده و تصمیم راسخ بگیری از پرسپولیس بروی تا بهتر کار کنی؟

– نه! گفتم که بایستی و حتما عاشق بشوی تا دوام بیاوری. به نظر من احمقانه ترین کار در قرن ۲۱ آن می باشد که به قبل فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنی. زندگی به سرعت می دود. هنگام و زمانی که بازی تمام می می شود بایستی و حتما تمرکز کنی و همچنین ریکاوری تا جهت بازی بعدی خستگی جسمی و همچنین روحی نداشته باشی؛ آن یعنی حرفه ای بودن ولی باید توجه داشت در ایران بعد از بازی همه در رختکن قیافه دارند و همچنین تا دو سه روز هم اخم ها تو هم می باشد. یکی از دلایلی که فوتبال ما نشاط ندارد همین فکر کردن و اندیشیدن بازیکنان و همچنین مربیان ایرانی می باشد.

۸- لطفا حاشیه های پرسپولیس را کم کنید

پس با آن فکر کردن و اندیشیدن چگونه و چطوری در پرسپولیس با آن همه حاشیه دوام آورده ای؟

– هیچ زمان در مورد حاشیه ها حرف نمی زنم. من می گویم هر اتفاقی که می افتد آن پرسپولیس می باشد که ضرر می کند. آن باشگاه سی میلیون هوادار دارد. به خداوند تبارک و تعالی بعد از بازی برابر تراکتورسازی هنگام و زمانی که شنیدم دو تن از هواداران دچار مشکل قلبی شده اند تا صبح خوابم نبرد. ما همه بایستی و حتما طوری رفتار کنیم تا آن هواداران اذیت نشوند. نشاط و همچنین روحیه ما به آنها هم روحیه می دهد و همچنین ناراحتی مان باعث مشکلاتی جهت آنها می می شود.

ولی باید توجه داشت شرایط پرسپولیس بحرانی می باشد و همچنین باعث شده دیگر هوادار به ورزشگاه نیاید.

– دقیقا همینطور می باشد. با آن رویه هواداران هم کم می شوند. از مسئولان می خواهم کاری کنند تا پرسپولیس کمتر به حاشیه برود تا شهروندان و مردم شهر دلسرد نشوند. امیدوارم با نتایج مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، پرسپولیس دوباره به روزهای خوبش برگردد.

به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن لژیونر شدن هم هستی؟

– خداوند تبارک و تعالی را شکر؛ دوتا پیشنهاد اروپایی داشتم، آن هم هم بدون آنکه بازی ملی بسیاری داشته باشم ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که کارت معافیت نداشتم و همچنین دانشجو بودم نتوانستم بروم. البته دوستان گفتند کارت معافیت من هم ایراد دارد در صورتی که من اصلا کارت معافی نداشتم که بخواهد جهت من مشکل ساز می شود.

تو که می گویی رک هستی، واقعا رفتن دایی به پرسپولیس کمک کرد؟

– خیلی جاها سکوت پرمعناتر می باشد تا حرف زدن. من خیلی اهل مصاحبه نیستم زیرا و به درستی که دلیلی ندارد هر روز حرف بزنم. من قرارداد بسته ام بازی کنم نه مصاحبه.

راست می باشد می نامند دانشجو هم نیستی؟

– آن هم از آن هم حرف هاست. من دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم؛ اتفاقا چند جلسه هم سر کلاس ها شرکت کرده ام و همچنین نمرات خوبی هم گرفته ام.

۹- اکثرا و بیشتر از لباس، پول غذا می دهم

کمی بحث را فردی یا شخصی کنیم؛ چقدر جهت لباس مارک هزینه می کنی؟

– تو تا حالا دیده اید من لباس آنچنانی بپوشم. من شخصیت ام طوری می باشد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم در زندگی ام دیگران واجب تر خواهند بود از خریدن لباس گران، هزینه کردن جهت آنها واجب تر می باشد. من تنها خودم نیستم و همچنین اطرافیانی دارم که بایستی و حتما حواسم به آنها هم باشد. البته در صورتی که از لباسی هم خوشم بیاید حتی در صورتی که گران باشد می خرم ولی باید توجه داشت آن اتفاق زیاد رخ نمی دهد.

در ماه چقدر هزینه خودت می کنی؟

– دقیقا نمی توانم رقم بگویم ولی باید توجه داشت هزینه ام بالا می می شود. تو فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید هر روز بایستی و حتما ناهار از بیرون بگیرید که بزرگترین مشکل اساسی ما بازیکنان مجرد می باشد.

پس بیشترین هزینه را جهت غذا می دهی تا لباس؟

– باور کن در آن ۱۲ ساله آنقدر پول غذای بیرون داده ایم که در صورتی که غذای خانگی بخوریم، معده مان تعجب می کند.

چرا آن روزها بزرگترهای فوتبال به جان هم افتاده اند؟

– زیرا و به درستی که هیچ چیز سر جای خودش نیست. خیلی جاها باشگاه به مربی و همچنین بازیکن احترام نمی گذارد، یا بازیکن به مربی و همچنین برعکس؛ جهت همین آن قضایا پیش می آید. به نظر من الگوهای فوتبال ما مربیان و همچنین مدیران باشگاه ها خواهند بود و همچنین در صورتی که آنها خویشتندار باشند فضای تشنج در جامعه فوتبال کمتر می می شود. البته تو رسانه ها هم موثر هستید ولی هنگام و زمانی که بازیکن یا مربی علیه یکدیگر صحبت می کنند تو هم منعکس می کنید. ما بایستی و حتما خودمان از خودمان اصلاحات را شروع کنیم و همچنین بعد از رسانه ها توقع داشته باشیم.

بیوگرافی امید عالیشاه +عکس منشوری و همچنین مصاحبه در تاریخ ۳۰ May 2016 | 1:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...