دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی سعید معروف و همچنین موارد و نکات جذاب و جالب از زندگی خصوصی +عکس اینستاگرام

بیوگرافی سعید معروف و همچنین موارد و نکات جذاب و جالب از زندگی خصوصی +عکس اینستاگرام

|بیوگرافی سعید معروف و همچنین موارد و نکات جذاب و جالب از زندگی خصوصی +عکس اینستاگرام از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

سعید معروف با نام کامل میر سعید معروف لکرانی (متولد ۲۸ مهر ۱۳۶۴ – محله عطایی ارومیه ، قد : ۱۸۹ ، وزن ۸۱ کیلو) والیبالیست ایرانی و همچنین کاپیتان فعلی تیم ملی والیبال مردان ایران می باشد. در قاره آسیا به او لقب بهترین پاسور آسیا را دادند و همچنین او در چندین تورنومت بین‌المللی و همچنین آسیایی حضور داشته می باشد.

از آنکه سعید معروف ازدواج کرده یا همسری دارد هیچ عکس و همچنین خبری نشر یافته شده نشده می باشد.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف عکس سعید معروف

سعید معروف، بهترین پاسور رقابت‎های والیبال انتخابی جهانی ۲۰۱۰ و همچنین ۲۰۱۲ ایتالیا را به خود اختصاص داد، کمیته Vis مسابقات انتخابی المپیک در توکیو ژاپن در پایان رقابت‌ها به عنوان بهترین پاسور انتخاب شد و همچنین در مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا ۲۰۱۳ به عنوان باارزش‌ترین بازیکن اتنخاب شد.

سعید معروف، محمد موسوی و همچنین شهرام محمودی که هر سه بازیکنان متین ورامین خواهند بود‌، به ترتیب به عنوان گران‌ترین بازیکنان لیگ والیبال معرفی می‌شوند. می‌گویند جهت آن ۳ فرد یا شخص در مجموع نزدیک به ۲ میلیارد تومان هزینه شده. سعید مبلغی بیش از ۷۰۰ میلیون گرفته، محمد ۵۰ میلیون کمتر از او و همچنین شهرام هم ۵۰ میلیون کمتر از محمد.

  همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروفinstagram saeedmaroof4444

سعید معروف والیبال را از تیم مقاومت ارومیه شروع کرد و همچنین سابقه بازی در تیم‌های پگاه، صنام، گنبد، سایپا، داماش، کاله و همچنین شهرداری ارومیه و همچنین متین ورامین را دارد.

سعید معروف ،درسال ۱۳۸۰ وارد تیم ملی جوانان و نوجوانان و همچنین سال شمسی ۱۳۸۴ هم رسماً عضو تیم ملی بزرگسالان شد. بعد از عدم دعوت علیرضا نادی توسط خولیو ولاسکو سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران شد.

 ۲۸ نقطه جذاب و جالب از زندگی میر سعید معروف

۱ – بدترین خاطرات اسپورت و ورزشی سعید معروف مصدومیت شدید از ناحیه ی مچ پا در بازی های جوانان جهان و همچنین ۲۴ ساعت تب ۴۰ درجه در مسابقات جام باشگاه آسیا با تیم پیکان می باشد.
 ۲ – الگوی ویژه ای در ورزش ندارد ولی همواره علی دایی را به عنوان یک ورزشکار تحسین می نماید.
 ۳ – میر سعید معروف در بین سفر هایی که به کشور های خارجی داشته می باشد، سفر به فیلیپین را هیچ گاه فراموش نمی کند! چرا که در آن هم سفر همه چیز شامل بیماری و همچنین … وحتی قایق سواری را نیز تجربه نموده می باشد.
 ۴ – سعید معروف در باره ی سبک ویژه پنجه اش می گوید که هر چه هست، حاصل تمرین و همچنین تلاش می باشد و همچنین ازکسی الگو نگرفته می باشد.
 ۵ – در زندگی اش جهت اهدافش حداکثر مشخص کردن نمی نماید.
۶ – میر سعید معروف تلاش میکند که وارد هر کاری که می می شود بهترین باشد.
۷ – سعید معروف گاهی هم پخت و پز و آشپزی می کند.
۸ – سعید معروف زمان بیکاری و اوقات تفریح کمی دار ولی باید توجه داشت در صورتی که وقت کند یا به شنا می پردازد و همچنین یا وقتش را با خانواده می گذراند.
۹ –  خیلی اهل سینما رفتن نیست ولی برنامه جذاب و جالب و خوب های تلوزیونی و همچنین به روش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های اسپورت و ورزشی را نگاه می کند.
۱۰ – یکی از آرزو های میر سعید معروف زیارت منزل و خانه ی خداوند تبارک و تعالی می باشد.
همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروفاینستاگرام سعید معروف
۱۱ – دوپینگ سعید معروف در ورزش توکل به خداوند می باشد، البته به گفتن خودش تلاش می کند همواره قبل از مسابقه، در صورتی که شده حتی چند ثانیه با مادرش صحبت کند تا انرژی بگیرد. به گفته ی خودش صدای مادرش به او آرامش و همچنین انرژی می دهد.
۱۲ – سعید معروف یک خواهر مهربان و همچنین یک خواهر زاده کوچک دارد.
۱۳ – خانواده دوست می باشد و همچنین تلاش می کند اکثرا و بیشتر وقتش را با خانواده بگذراند.
۱۴ – اخلاق میر سعید معروف خیلی خاص می باشد. فوق العاده مغرور و همچنین خودشیفته می باشد! ولی باید توجه داشت در مجموع با معرفت می باشد.
۱۵ – میر سعید معروف به موسیقی خیلی علاقه دارد و همچنین در صورتی که بتواند می خواهد یک ساز ایرانی یاد بگیرد.
۱۶ – میر سعید معروف فوتبال ایرانی را زیاد نگاه نمی کند ولی باید توجه داشت فوتبال اروپایی ها را از دست نمی دهد و همچنین معتقد می باشد تماشا کردن فوتبال دوست داشتنی و جذاب تر از بقیه رشته های ورزش می باشد!
۱۷ – طرفدار بارسلونای اسپانیا می باشد.
۱۸ – با خانواده اش در یک منزل و خانه نقلی در آمل زندگی می کند.
۱۹ – آرایشگاه میر سعید معروف در سعادت آباد می باشد. تلاش می کند همواره موهایش را شیک و همچنین مردانه بزند.
۲۰ – غذای بیرون از منزل و خانه زیاد می خورد. مشتری ثابت رستوران نزدیک منزل و خانه شان می باشد.
۲۱ – سعید معروف غذای های ایرانی را دوست دارد. اکثرا و بیشتر از همه به آش رشته و همچنین قورمه سبزی مادرش علاقه دارد.
۲۲ – با آن که سرش شلوغ می باشد ولی باید توجه داشت کتاب زیاد می خواند. تقریبا سالی ۶ کتاب و همچنین آخرین کتابی که سعید معروف خوانده می باشد، “مردی بالای صلیب” (اثر میکائیل والتری) بوده می باشد.
۲۳ – میر سعید معروف از تجملات بیزار می باشد ولی باید توجه داشت به ساعتش خیلی زیاد زیاد اهمیت می دهد و همچنین همواره می گوید مرد ها بایستی و حتما ساعت مچی شیک دستشان کنند.
۲۴ – مارک ساعت میر سعید معروف ورساچه می باشد و همچنین هر چند سال شمسی یک بار ساعت می خرد.
۲۵ – کفش های سعید معروف حتما بایستی و حتما اورجینال باشند. او کفش هایش را در سفر به ژاپن می خرد.
۲۶ – در مجموع می قدرت گفت سعید معروف آدم مارک بازی می باشد!
۲۷ – دست فرمونش اصلا خوب نیست! چند سال شمسی پیش یک تصادف بد.
۲۸ – پلی استیپن خیلی بازی می کند و همچنین با بارسلونا همه تیم های اروپایی را شکست داده می باشد.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

افتخارات اسپورت و ورزشی  سعید معروف
ملی
– مدال طلا قهرمانی والیبال آسیا ۲۰۱۳
-مدال نقره قهرمانی والیبال آسیا ۲۰۰۹
-مدال نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۰
-مدال طلا جام کنفدراسیون والیبال آسیا ۲۰۱۰
-مدال طلا جام کنفدراسیون والیبال آسیاا ۲۰۰۸
-مدال نقره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۰۳
-مدال برنز قهرمانی جوانان جهان ۲۰۰۳

 همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

باشگاهی
– قهرمانی قهرمانی باشگاه های آسیا ۲۰۱۴ با متین
-قهرمانی قهرمانی باشگاه های آسیا ۲۰۰۸
-قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران ۱۳۹۲ با متین
-قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران ۱۳۹۰ با کاله
-قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران ۱۳۸۳ با صنام

  فردی
– باارزش‌ترین بازیکن قهرمانی والیبال آسیا ۲۰۱۳
-بهترین پاسور قهرمانی والیبال آسیا ۲۰۱۳
– حضور در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۳
-بهترین پاسور مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۲
-بهترین پاسور مسابقات والیبال کاپ آسیا ۲۰۱۰
– محبوب ترین بازیکن قهرمانی والیبال آسیا ۲۰۰۹
-بهترین پاسور مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۰۸

ریحانه ملتی و همچنین سعید معروف

 

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

فعالیت در رشته‌های دیگر
سعید معروف در رشته‌های بسیاری سرک کشیده و همچنین در بعضی از آنها مقام هم آورده می باشد. فرد یا شخص سوم دوی صحرا نوردی آذربایجان، قهرمانی بسکتبال و همچنین سومی در هندبال مدارس حاصل فعالیت او همچنین در سایر رشته‌ها می باشد.

با پاس های دقیق و همچنین حساب شده اش مهاجمان را به خوبی راه می اندازد. آرزوی هر مهاجمی در والیبال آن می باشد که یک توپ شسته و همچنین رفته تحویل بگیرد و همچنین امتیاز تحویل دهد. چنین چیزی را سعید معروف می تواند جهت مهاجمان مهیا کند؛ یک پاس بی نقص که چند ثانیه بعدتر تغییر پیدا کردن به یک امتیاز باارزش می می شود.

شروع

والیبال را در شهرش یعنی ارومیه شروع کرد. در ارومیه شهروندان و مردم شهر عاشق والیبال خواهند بود و همچنین باشگاه های بسیاری در باره والیبال فعالیت می کنند. او در یکی- دو تیم ارومیه ای بازی کرد و همچنین سپس به تیم صنام تهران آمد و همچنین توانسته بود جهت نخستین بار عنوان قهرمانی را به دست آورد.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

زنیت

قسمتهای آخر سال شمسی ۲۰۱۴ میلادی بود که پیشنهاد خوب زنیت به سعید معروف رسید. سعید در باشگاه شهرداری ارومیه بازی می کرد و همچنین جهت گرفتن رضایتنامه با مسئولان تیم مذاکراتی را انجام داد و همچنین در نهایت توانسته بود به پیشنهاد یک میلیون یورویی زنیت کازان پاسخ مثبت بدهد. قرارداد معروف با اعلام مسئولان باشگاه زنیت کازان در روز بیست و همچنین هشتم دسامبر ۲۰۱۴ نهایی شد و همچنین او به صورت رسمی به تیم والیبال زنیت کازان روسیه پیوست.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

موفقیت با کازان

سعید معروف در اولین سال شمسی حضورش در تیم کازان عملکرد خیلی زیاد خوبی داشت. او و همچنین هم تیمی هایش توانستند با اقتدار به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان والیبال اروپا در فصل ۱۵-۲۰۱۴ دست یابند.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

سفیر آب

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان به عنوان سفیر آب در لیگ جهانی والیبال انتخاب شده می باشد. او در مراسم بدرقه تیم ملی جهت شرکت در رقابت های لیگ جهانی، تندیس آبی را که به شکل یک قطره بود، گرفتن کرد. بر روی آن تندیس شعار «آب هست، ولی باید توجه داشت کم می باشد» درج شده می باشد.

حضور در رشته های دیگر

معروف در رشته های دیگر هم فعالیت داشته و همچنین حتی توانسته عنوان هم به دست آورد. او فرد یا شخص سوم دوی صحرانوردی آذربایجان شده و همچنین قهرمانی بسکتبال و همچنین سومی در هندبال مدارس استان را هم به دست آورده می باشد. با آن حال استعدادهای آن ستاره والیبال کشورمان در رشته غیره ای شکوفا شد تا نامش در زمره برترین های جهان قرار بگیرد.

ریش جادویی

شکل و همچنین شمایل سعید معروف باعث شده تا در روسیه طرفداران زنیت جهت او لقبی مهیا کنند. هواداران به خاطر شباهت او به «ودایم خاموتسکیخ» پاسور و همچنین کاپیتان پیشین تیم ملی روسیه، سعید را «ریش جادویی» نامیده اند. معروف بلافاصله بعد از حضور در تیم زنیت کازان و همچنین بازی جهت آن تیم، محبوبیت ویژه ای نزد هواداران پیدا کرد. حالا می می شود گفت که کل شهرستان او را می شناسند و همچنین جهت ستاره والیبال ایران احترام ویژه ای قائل خواهند بود.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

دوستی با سردار

فرصت کوتاهی بود؛ زیرا و به درستی که سردار آزمون ستاره جوون فوتبال کشورمان از تیم روبین کازان به صورت قرضی خارج شد. سعید معروف می گوید که ۳ بار با سردار تلفنی صحبت کرده و همچنین از آزمون خواسته جهت زندگی در شهرستان کازان روسیه راهنمایی اش کند.

تعریف و همچنین تمجید وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهانی

درخشش سعید معروف در زنیت باعث شد تا وبسایت و مرکز خبرهای جدید فدراسیون جهان هم به آن هم بپردازد. آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید در مطلبی درخصوص کاپیتان تیم ملی نوشت: «بهترین پاسور لیگ جهانی ۲۰۱۴، در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانی والیبال اروپا درخشش خوبی داشت. معروف یکی از بهترین بازیکنان ایران می باشد که تاثیر ویژه ای بر پیشرفت آن تیم در سال شمسی های اخیر داشته می باشد.»

علاقه خاص به فوتبال

اکثرا و بیشتر فوتبال خارجی تماشا می کند و همچنین از طرفداران پروپا قرص تیم فوتبال بارسلونا می باشد. زیرا و به درستی که به بازی های رایانه ای هم علاقه دارد، بخشی از تفریحی و سرگرم شدن هایش را هم به بازی با کنسول های متنوع و گوناگون و مختلف می گذارد. معمولا فوتبال بازی می کند و همچنین با بارسلونا حریفان را درهم می کوبد! البته اهل کتاب هم هست و همچنین قسمت و بخش بسیاری از اوقات فراغتش را هم به کتاب خواندن اختصاص می دهد.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

غذاهای مورد علاقه

سعید به دلیل شرایطی که دارد جهت ناهار و همچنین شام اکثرا و بیشتر سراغ رستوران می رود. البته خودش عاشق قورمه سبزی و همچنین آش رشته ای می باشد که مادرش درست می کند.

حمایت خانواده

دایی های سعید کمک ویژه ای به والیبالیست شدن او کردند. درواقع دایی کوچک اش بازیکن فولاد ارومیه بود و همچنین همین موضوع باعث شد تا او بتواند در والیبال بهتر پیشرفت کند. معروف در کل به دایی هاش ارادت ویژه ای دارد. خودش می گوید، مادرش خیلی در مورد والیبال و همچنین نحوه بازی اش با او بحث نمی کند، ولی باید توجه داشت در صورتی که سرویس خراب کند، مادر او را سرزنش خواهدکرد. ولی باید توجه داشت سعید با شنیدن صدای مادر پای تلفن حسابی شارژ کردن می می شود. اگرچه پدرش دوست داشته که پسر دکترای فیزیک هسته ای بگیرد، ولی باید توجه داشت از آنکه سعیدش اکنون یکی از بهترین بازیکنان دنیا شده، خیلی خوشحال می باشد.

همسر سعید معروف همسر بازیکنان سعید معروف خانواده سعید معروف بیوگرافی سعید معروف اینستاگرام سعید معروف ازدواج سعید معروف

بیوگرافی سعید معروف و همچنین موارد و نکات جذاب و جالب از زندگی خصوصی +عکس اینستاگرام در تاریخ ۲۸ May 2016 | 8:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...