دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

اصغر فرهادی و همچنین شوهر یا همسر خود پریسا بخت آور در جشنواره کن +عکس

اصغر فرهادی و همچنین شوهر یا همسر خود پریسا بخت آور در جشنواره کن +عکس

|اصغر فرهادی و همچنین شوهر یا همسر خود پریسا بخت آور در جشنواره کن +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

الهام پاوه نژاد با نشر یافته شده کردن عکسی از همسران اصغر فرهادی و همچنین شهاب حسینی جایزه نخل طلا را به آن دو هنرمند تبریک گفت.
بعد از گرفتن جایزه نخل طلایی توسط شهاب حسینی و همچنین اصغر فرهادی Asghar Farhadi واکنش های متفاوتی در فضای مجازی نشر یافته شده شد.

در ادامه پیام های تبریک به هنرمندان ایرانی در جشنواره کن ،در فضای مجازی شاهد واکنش های متغایر و متفاوت و همچنین جالبی بوده ایم که در آن میان فیلمی از واکنش پسر شهاب حسینی نیز در شبکه های فرهنگی و اجتماعی دست به دست می می شود.الهام پاوه نژاد با نشر یافته شده کردن عکسی از همسران اصغر فرهادی و همچنین شهاب حسینی جایزه نخل طلا را به آن دو هنرمند تبریک گفت.

همسر پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی بیوگرافی اصغر فرهادی اینستاگرام اصغر فرهادی Asghar Farhadi

اصغر فرهادی (متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۱ در خمینی‌شهرستان (همایون‌شهرستان))، کارگردان، فیلم دیدنی و جذاب‌نامه‌نویس و همچنین تهیه‌کننده فیلم دیدنی و جذاب اهل ایران می باشد.
در جریان، جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کن ۲۰۱۶، جایزه بهترین فیلم دیدنی و جذاب‌نامه جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کن، به فیلم دیدنی و جذاب فروشنده با نویسندگی اصغر فرهادی رسید.

همسر پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی بیوگرافی اصغر فرهادی اینستاگرام اصغر فرهادی Asghar Farhadi

اصغر فرهادی و همچنین شوهر یا همسر خود پریسا بخت‌آور
فرزندان سارینا فرهادی
ساغر فرهادی

فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین او همچنین جایزه اسکار بهترین فیلم دیدنی و جذاب خارجی زبان و همچنین گلدن گلوب بهترین فیلم دیدنی و جذاب خارجی زبان را گرفتن کرد، همچنین او نامزد گرفتن همین جایزه در قسمت و بخش فیلم دیدنی و جذاب نامه غیراقتباسی جهت فیلم دیدنی و جذاب خود بود. پیشتر او همچنین برنده سه جایزه سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی در سال شمسی‌های ۱۳۸۴، ۱۳۸۷ و همچنین ۱۳۸۹ شده‌می باشد.

خرس نقره‌ای جشنواره فیلم دیدنی و جذاب برلین به عنوان بهترین کارگردان جهت فیلم دیدنی و جذاب در مورد الی و همچنین خرس طلایی جشنواره فیلم دیدنی و جذاب برلین به خاطر فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین از دیگر دستاوردهای اوست. او همچنین همچنین برنده جایزه بهترین فیلم دیدنی و جذاب خارجی جایزه گلدن گلوب سال شمسی ۲۰۱۲ میلادی به خاطر کارگردانی و همچنین نویسندگی فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین شد و همچنین اولین فیلمساز ایرانی می باشد که توانسته‌می باشد آن جایزه را به خود اختصاص دهد.

همسر پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی بیوگرافی اصغر فرهادی اینستاگرام اصغر فرهادی Asghar Farhadi
نشان آفیسیر، نشان عالی هنر و همچنین ادبیات کشور فرانسه توسط اورلی فیلیپیتی، وزیر فرهنگ آن کشور، در ۲۵ فوریه ۲۰۱۴ در پاریس به فرهادی اهدا شد. آن نشان به‌دلیل «خلاقیت‌های هنری و همچنین تأثیر اصغر فرهادی بر هنر و همچنین ادبیات فرانسه و همچنین سراسر جهان» به آن فیلمساز ایرانی تعلق گرفت.او همچنین همچنین جایزه سزار، جایزه مستقل اسپریت و همچنین جوایز بودیل را به دست آورده می باشد.
در یک نظرسنجی مجله تایم، او همچنین رتبه چهارمین شخصیت تأثیرگذار در میان ۱۰۰ شخصیت برتر سال شمسی ۲۰۱۲ را کسب کرد؛و همچنین در نهایت به عنوان یکی از ۱۰۰ چهرهٔ تأثیرگذار سال شمسی ۲۰۱۲ از سوی آن مجله معرفی شد.

همسر پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی بیوگرافی اصغر فرهادی اینستاگرام اصغر فرهادی Asghar Farhadiسحر دولتشاهی ، پریسا بخت آور و همچنین اصغر فرهادی

مباحث و مطالب مرتبط

واکنش مهناز افشار و همچنین اصغر فرهادی به شهادت مرزبان ایرانی + عکس…  مهناز افشار و همچنین اصغر فرهادی  به خبر شهادت مرزبان ایرانی در اینستاگرام واکنش نشان دادنداینستاگرام مهناز افشار : سين مثل سياهى … سين مثل سرباز …

زنی که اصغر فرهادی جایزه اسکارش را از دستان او گرفت،زیباترین زن جهان انتخاب شد +… مجله معتبر پیپل به سیاق هرساله، زیباترین زن سال شمسی جهان را انتخاب کرد.پیپل امسال عنوان زیباترین زن جهان در سال شمسی ۲۰۱۵ را به ساندرا بولاک، باز…

اصغر فرهادی و همچنین شوهر یا همسر خود پریسا بخت آور در جشنواره کن +عکس در تاریخ ۲۷ May 2016 | 8:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...