دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی ، همسر و همچنین فرزندان شهاب حسینی +عکس

بیوگرافی ، همسر و همچنین فرزندان شهاب حسینی +عکس

|بیوگرافی ، همسر و همچنین فرزندان شهاب حسینی +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

شهاب حسینی Shahab Hosseini چگونه و چطوری عاشق شوهر یا همسر خود پریچهر قنبری شد

سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی (متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران) بازیگر سینما و همچنین تلویزیون، مجری و همچنین گوینده ایرانی می باشد.

او اولین فرزند خانواده‌اش می باشد و همچنین یک برادر و همچنین دو خواهر دارد. تحصیلات دانشگاهی او دررشته روانشناسی دانشگاه تهران بود که آن هم را به نیت و اراده مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت.

شهاب حسینی در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کن ۲۰۱۶ با ایفای نقش در فیلم دیدنی و جذاب فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی، توانسته بود جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کن را به خود اختصاص بدهد. همچنین او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه تیم بازیگران جدید فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین کسب کرد.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseiniinstagram Shahab Hosseini

شهاب حسینی در سال شمسی ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و همچنین فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.

کسب و کار خود را با تئاتر دانشجویی و همچنین سپس گویندگی رادیو آغاز کرد، سپس در برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای به نام “اکسیژن” درتلویزیون ظاهرشد.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

در چند برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر هم مانند بر پا بر پا، به رنگ صبح، سایه روشن و همچنین… به عنوان مجری حضورداشت، با سریال خانواده بعد از باران پا به عرصه بازیگری گذاشت. او سالهای بعد هم به کار بازیگری و همچنین هم اجرا پرداخت. او همچنین بخاطر بازی در فیلمهای سینمایی واکنش پنجم و همچنین شمعی در باد و همچنین محیا مورد توجه قرار گرفت، درسال ۱۳۸۶ جهت فیلم دیدنی و جذاب محیا از جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب فجر، موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد، و همچنین در سال شمسی ۱۳۸۷ در همین جشنواره جهت فیلم دیدنی و جذاب سوپراستار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را گرفتن کرد.

همچنین او همچنین به خاطر فیلمهای پرسه در مه و همچنین در مورد الی بازیگر مرد برگزیده چهاردهمین جشن پهناور و بزرگ سینمای ایران نیز بود. حسینی به همراه چندی از دوستانش و همچنین همچنین برادرش سید مهدی حسینی، تیم موسیقی هفت را تاسیس کردند. تا کنون چهار مجموعه آهنگ از آن تیم نشر یافته شده شده‌می باشد که شهاب حسینی در آلبوم یک و همچنین دو به دکلمه پرداخته و همچنین درآلبوم سه و همچنین چهار خوانندگی کرده‌می باشد. در سال شمسی ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ وفرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

«شهرزاد» آن روزها روی بورس می باشد، به خصوص آقای شهاب حسینی با نقش «قباد» که داستان ترحم برانگیزی دارد. دائما احساسات شهروندان و مردم شهر جایی جلب می می شود که روابط انسانی در میان می باشد؛ نفرت، غم شادی و همچنین عشق همه در زندگی ما جاری اند و همچنین هر جا آینه ای از آن هم باشد ما را ناخودآگاه به سوی خود می کشد. 

شاید هم همه ما شهرزادی داریم که در اتمسفر او تمام آن احساسات را تجربه می کنیم. شهاب حسینی هم با همه سوپراستار شدن و همچنین شناخته شدن و شهرت و همچنین محبوبیتی که دارد باز هم یکی از ماست. او هم مثل ما شهرزادی دارد که پریچهر می باشد. شهاب حسینی از دسته ستاره هایی می باشد که باوجود رسیدن به مواهب بازیگری از عشق به خانواده و همچنین همسر غافل نشده می باشد. او دائما همراهی داشته که در کنار او نقاط عطف زندگی اش را صعودی کرده و همچنین چیزی نتوانسته او را پایین بکشد. زندگی چنین آدمی جذاب و دیدنی می باشد و همچنین شنیدنی و همچنین البته که خواندنی! 

آن مطلب روایت زندگی شهاب حسینی با همه بالا و همچنین پایین هاست. آن پرونده چکیده ایست از گفت و همچنین گوهای او و همچنین شوهر یا همسر خود با مجله زندگی ایده آل و همچنین رادیو هفت.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

عکس پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

صحبت های خواندنی شهاب حسینی از زندگی فردی یا شخصی اش

نوزاد نیمه شب زمستان
متولد زمستان هستم. درست بعد از ۹ ماه متولد شدم، حین تولد ۳ کیلو و همچنین ۷۰۰ گرم وزن داشتم. ساعت به دنیا آمدنم هم ۳ و همچنین ۳۰ دقیقه نیمه شب بود. پدر و همچنین مادرم در جوانی ازدواج کردند، آنها هنگام و زمانی که مرا به دنیا آوردند که سرگرم جمع و همچنین جور کردن زندگی شان بودند. 

سرشکستگی های کودکی
دوران کودکی من به شیطنت های متنوع و گوناگون و مختلف با پسربچه ها گذشت. مادرم می گفت تو پسر شری بودی. روزی که به خاطر سر بازی سرم را با نمره ۴ اصلاح کردم، دیدم سرم از ۹ ناحیه شکسته می باشد. با توجه به آنکه زمان وقوع ۵-۴ مورد از آن شکستگی ها را به خاطر نمی آورم، بایستی و حتما آنها را به دوران کودکی ام نسبت داد. جز سر از نواحی غیره ای همچون صورت و همچنین دست و همچنین پا هم بارها دچار جراحت های متنوع و گوناگون و مختلف شدم. 

توپ چرمی عید
در خانواده پدری نوه اول بودم. ا رتباط ما با فامیل مادرم اکثرا و بیشتر بود تا با اقوام پدر. دوست ندارم از نقطه نظر مهر و همچنین محبت کسی را برتر از غیره ای بدانم. هر دو خانواده به مقدار و اندازه وسع خودشان محبت می کردند. یادم می آید که مادر پدرم بهترین عیدی ها را می داد. یک بار از او یک توپ چرمی فوتبال عیدی گرفتم. آن هم موقع آن هدیه خیلی زیاد گرانبها بود و همچنین هر کسی توپ چرمی نداشت. 

دوستان پهناور و بزرگ تر از من
دوستی قسمت و بخش مهمی از روند شکل گیری نگاه و همچنین پهناور و بزرگ شدن همه ماست. دانش عمومی من تا حدودی خیابانی می باشد و همچنین محصول رفاقت با هم محلی ها. کودکی من در حد فاصل میان دو خیابان هاشمی و همچنین سپه اروپایی گذشت. دوستی داشتم به نام رضا که هم خیلی صمیمی بودیم و همچنین هم به صورت متوالی با هم کتک کاری می کردیم. ضمن آنکه اهل دوستی با پهناور و بزرگ تر از خودم بودم، ولی مایلم از رفقا به خصوص در مسائل متنوع و گوناگون و مختلف درس بگیرم؛ براساس آن رویه حالا اکثر دوستانم بالای ۴۰ سال شمسی سن دارند. 

از دست دادن رفیق قدیمی
دوست نداشتم قلدر محل باشم. با آن حال دائما در جمع بچه محل ها به حساب می آمدم. نوجوانی من حول و همچنین حوش خیابان فاطمی گذشت. هرقدر پهناور و بزرگ تر می شدم، دایره ارتباطاتم گسترش می یافت. درنتیجه به تمایل بعضی بچه ها جهت انجام کارهای خلاف پی بردم. در آن هم دوره یکی از بهترین دوستانم را به خاطر اعتیاد به مواد اعتیاد آور و مخدر از دست دادم. 

کلکسیون ماشین های من
در مرور خاطرات هر پسربچه ای انگار وجود اسباب بازی اتومبیل، امری ناگزیر می باشد. مادر من هم برایم از آن ماشین های کوچک اسباب بازی می خرید. بسته ای جمع کرده بودم که در آن هم ۱۵۰ ماشین کوچک به چشم می خورد. هنگام اسباب کشی، اسباب بازی ها را جا گذاشتم. ۲ هفته بعد که فهمیدم کیسه حاوی ماشین ها نیست، از آن موضوع خیلی زیاد ناخوش و غمگین شدم.

زندگی فردی یا شخصی شهاب حسینی

دور ایران با مادر امدادگر
اول دبستان را در مدرسه بامداد نو گذراندم. سال شمسی بعد به خاطر کار مادرم به خرم آباد نقل مکان کردیم؛ او امدادگر سیار بود. سال شمسی های دوم، سوم و همچنین چهارم را در خرم آباد خواندم. دوران خیلی زیاد بدی بود. از جنگ تحمیلی خاطرات ناخوش و غمگین کننده ای در ذهنم باقی مانده می باشد. آن هم موقع آن روش احساس می کردم که عراقی ها با کشتن شهروندان و مردم شهر بی سلاح تفریح می کنند. 

شاگرد گوشه گیر کلاس
حضور در یک محیط جنگی، دوری از تهران و همچنین اکثریت فامیل به انضمام نگرانی هایی که به خاطر کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل مادرم در آنجا متوجه ما بود، باعث شد تا در بازگشت به تهران احساس غریبی کنم و همچنین در کلاس پنجم شاگردی آرام و همچنین گوشه گیر باشم. معلمی که اکثرا و بیشتر از بقیه معلم های دوره ابتدایی دوستش داشتم، معلم کلاس پنجم من بود. در ابتدایی دانش آموز متوسطی بودم و همچنین هیچ گاه مبصری را تجربه نکردم. 

تجدید شدن مبصر کلاس
دوران راهنمایی بود، از کودکی درآمده بودیم و همچنین می خواستیم شبیه پهناور و بزرگ ترها رفتار کنیم. همین تغییر اوضاع به شدت روی درس خواندنم تاثیر گذاشت و همچنین باعث شد افت کنم. سال شمسی دوم راهنمایی بودم که در درس های ریاضی، علوم و همچنین عربی کارم به شهریورماه کشید. در راهنمایی نیز ورزشم فوتبال بود و همچنین آن بار طعم مبصری را چشیدم. سال شمسی سوم مرا مبصر کلاس مان کردند. 

دیپلم با اعمال شاقه
نزدیک امتحانات ثلث سوم سال شمسی سوم دبیرستان بود که به شدت دچار بیماری یرقان شدم. حالم به قدری خراب بود که نمی توانستم از منزل و خانه خارج شوم. معده ام حتی 
آب خوردن را هم پس می زد. به خاطر بیماری نتوانستم در امتحانات شرکت کنم. به همین خاطر سال شمسی سوم را دوبار خواندم و همچنین سرانجام دیپلم را با معدل تقریبا خوبی گرفتم. 

یک روانشناس در راه کانادا
آنقدر به خودم اطمینان داشتم که تنها و فقط در کنکور سراسری شرکت کردم. مطمئن بودم که قبول می شوم، ولی باید توجه داشت نشدم. سال شمسی بعد در دانشگاه آزاد جواز وارد شدن به رشته بازیگری را 
به دست آوردم. ولی باید توجه داشت آن هم موقع زیرا و به درستی که آن حرفه برایم مطرح نبود، صبر کردم تا نتایج سراسری هم مشخص می شود. با قبولی در رشته روانشناسی به دانشگاه سراسری نقل مکان کردم. دو سال شمسی درس خواندم و همچنین بعد انصراف دادم. عمویم مقیم کانادا بود. نیت و اراده داشتم هرچه سریع تر به او برسم و همچنین در کانادا ادامه تحصیل بدهم. همین اراده و تصمیم راسخ باعث شد تا درس را نیمه کاره رها کنم. حالا که به قبل ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم، می بینم درس شیرینی را رها کردم. 

راننده پرمسوولیت ارتش
جهت سفر به خارج یک سال شمسی تلاش کردم. هنگام و زمانی که نشد، رفتم سربازی؛ به آن امید که بعد از پایان خدمت بروم. افتادم ارتش. در تیپ ۶۵ نیروهای ویژه خدمت، کردم و همچنین راننده بودم. رانندگی در خدمت، کار سخت و همچنین پرمسوولیتی می باشد. 

معافیت به خاطر بیماری
بعد از ۱۸ ماه خدمت دچار خونریزی معده شدم. مرا به بیمارستان ۵۰۲ منتقل کردند. آنجا به من گفتند تو نباید به خدمت می آمدی. تو به خاطر وضع معده ات می توانستی از معافیت علم پزشکی جدید بهره بری و استفاده کنی. باتوجه به اضافه هایی که خورده بودم ترجیح دادم معاف شوم. آن گونه بود که سر ۱۸ ماه با خدمت خداحافظی کردم.

شهاب حسینی و همچنین شوهر یا همسر خود چگونه و چطوری عاشق هم شدند

در سربازی عاشق پریچهر شدم
راستش در دوران سربازی بود که عاشق شدم. عاشق همسرم. همین موضوع تحمل سربازی را برایم سخت می کرد. افسری که نمی خواهم اسمش را ببرم متوجه آن ماجرا شد و همچنین تا می توانسته بود به پر و همچنین پایم پیچید تا آزارم دهد. راننده ها در زمان استراحت شان نباید نگهبانی بدهند، با آن حال او مرا می فرستاد سر پست تا نتوانم مرخصی بگیرم و همچنین از پادگان خارج شوم. همسرم (پریچهر) را در دانشگاه دیدم. یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم. دیدم دختر خانم زیبا، ساده و همچنین محجوبی سرگرم مطالعه کتاب هایش می باشد. هرچه خواستم با او ارتباط برقرار کنم، نشد که نشد. با آن حال در نگاهش چیزی دیدم که تشویقم کرد به ادامه راهی که منجر به ازدواج شد. 

خانواده یا بازیگری
کار ما به قدری سخت می باشد و همچنین دوری از خانواده در آن هم به چشم می خورد که گاهی می بینم چقدر بابت آن موضوع شرمنده زن و همچنین بچه هایم شده ام. یک بار هنگام و زمانی که پسرم را دیدم غرق حیرت شدم. لحظه ای فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم او چقدر پهناور و بزرگ شده و همچنین من آن را ندیده ام. خانواده من در آن سال شمسی ها از آن مسائل خیلی زیاد آسیب دیده اند و همچنین خوب که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم از خودم می پرسم واقعا آن کارها ارزش آن آزار ناخواسته خانواده را داشت یا نه؟! 

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

روشن شدن تکلیف تجرد
شماری از جوون ها می نامند تا جوانی بایستی و حتما جوانی کنی، بنابراین بایستی و حتما با تاخیر تن به ازدواج داد. هرگز آن نظر را قبول نداشته و همچنین ندارم. دائما مایل بودم تکلیفم خیلی زود مشخص می شود، به همین دلیل من هم مثل پدر و همچنین مادرم در ابتدای دوران جوانیازدواج کردم. 

ازدواج بدون سنگ اندازی
خانواده من و همچنین همسرم از نظر تقسیم بندی های فرهنگی و اجتماعی هم تیم بودند؛ به همین خاطر به سرعت با هم صمیمی شدند طوری که پدرخانمم می گفت ما دخترمان را با پسر تو عوض کردیم. هیچ کدام سنگی جلوی پای ما نگذاشتند. مهریه هم به میزانی مشخص کردن شد که من و همچنین همسرم روی آن هم توافق داشتیم. من و همچنین همسرم در همه باره ها با هم توافق داریم. او معظلات و مسائل و مشکلات کاری مرا خیلی خوب درک می کند. همسرم مدتی در فرهنگسراهای بانو و همچنین شفق گریم درس می داد. در ضمن نقاش خوبی هم هست. 

اتودهای باستان شناس اسبق
زمانی دوست داشتم باستان شناس شوم. آن حس به مرور از بین رفت و همچنین جایش را به بازیگری داد. بین سال شمسی های ۷۱ تا ۷۲ بود که در کلاس های استاد سمندریان شرکت کردم. ضمن دستیابی به فنون بازیگری، آن کلاس ها محاسن غیره ای هم جهت ما داشت. به خاطر شرکت در کلاس های بازیگری استاد بود که جرات کردم کارهای متنوع و گوناگون و مختلف را اتود بزنم. ترسم از بازی در حضور جمعیت ریخت و همچنین صاحب اعتمادبه نفس شدم. 

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

ستاره ها در دانشگاه
در دانشگاه با بچه های دانشکده هنر، تئاتر کار می کردم. از آن هم جمع پارسا پیروزفر و همچنین یوسف تیموری به بازیگرانی مطرح تغییر پیدا کردن شدند. اولین کار عکسی من برنامه جذاب و جالب و خوب زنده اکسیژن بود که در آن هم مجری بودم. آن برنامه جذاب و جالب و خوب زمان خودش مخاطبان بسیاری را جذب کرد. جهت اجرا در شبکه های ۲ و همچنین ۳ و همچنین حتی جام جم صاحب برنامه جذاب و جالب و خوب شدم. البته در آن هم دوره و همچنین در اجراهایم اکثرا و بیشتر یک مجری بازیگر بودم که برایم جذابیت بسیاری داشت. هنگام و زمانی که تماشاگر از کارم راضی می باشد لذت می برم، ولی باید توجه داشت هیچ وقت کاری که انجام داده ام به نظرم آرمانی و همچنین ایده آل نیست. به نظرم دائما می قدرت بهتر بود.


پریچهر قنبری، همسر شهاب حسینی از او می گوید 

همسر شهاب بودن، چه حسی دارد؟ 

در صورتی که نگاهی به گفت وگوها، مصاحبه های چاپ شده و همچنین نقل قول های شهاب حسینی داشته باشید خواهید دید که او همواره از پریچهر قنبری به عنوان یکی از پهناور و بزرگ ترین حامیان و همچنین همراهانش یاد می کند. نیم نگاهی کوتاه به زندگی آن زوج به سادگی نشان می دهد که پریچهر قنبری تنها همسر سوپراستار دوست داشتنی ما نیست و همچنین اکثرا و بیشتر دوست، همدم و همچنین نزدیک ترین فرد در دنیا به اوست.

 پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

شهاب دائما به صورت علنی قدردان زحمات شوهر یا همسر خود بوده و همچنین هر موقع توانسته در مجامع عمومی از او تشکر کرده می باشد. او حتی یکی از کلیدی ترین نقش های فیلمش را به او داد تا جهت دائما آن تشکر در تاریخ ثبت می شود. ولی باید توجه داشت در صورتی که می خواهید بدانید پریچهر قنبری چه ناگفته هایی از زندگی مشترک شان دارد، گزیده حرف هایش در سال شمسی های اخیر در گفت و همچنین گو با مجله زندگی ایده آل و همچنین نشست خبری و همچنین رونمایی از فیلم دیدنی و جذاب ساکن طبقه وسط، ساخته شهاب حسینی را جهت تان جمع کرده ایم. 

شهاب واقعا چه کاره می باشد؟ 
شهاب هیچ وقت کافه دار نبوده می باشد. بعد از تولد محمدامین مدتی در منزل و خانه بودم و همچنین آن هم موقع دوست داشت فضای دوستانه و همچنین صمیمانه ای را جهت گپ وگفتمان ساخته یا ایجاد کند؛ فضایی سالم و همچنین خانوادگی و همچنین اکثرا و بیشتر به خاطر ما کافه را راه انداخت. در مورد مجری گری هم بایستی و حتما بگویم او گفتن خیلی شیوایی داشته و همچنین بانک کلمات بسیاری در ذهنش دارد. من هم به عنوان شوهر یا همسر خود دائما از آن توانایی او لذت می برم و همچنین گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چگونه و چطوری نمی توانم مانند او حرف بزنم. در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر می باشد؛ استاد می باشد دیگر. (جذاب و جالب و خنده) در مورد کارگردانی هم بایستی و حتما بگویم به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود؛ تجربه ای که خودش هم در بازی و همچنین کارگردانی شریک بود. 

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini
بهترین پدر دنیاست 
به جرات می توانم بگویم او بهترین پدر دنیاست. خیلی به بچه هایش علاقه دارد و همچنین گاهی اوقات حس می کنم اکثرا و بیشتر از من، آنها را دوست دارد. خیلی عجیب می باشد. من هم آنها را دوست دارم ولی باید توجه داشت حس می کنم که شهاب اکثرا و بیشتر از من و همچنین عجیب تر به آنها علاقه مند می باشد. با تمام سختی های شغلی شهاب دائما کنار ما بوده می باشد. خیلی وقت ها پیش می آید که جهت تمرکز کردن احتیاج به سکوت دارد. حس و همچنین حال بازیگری شبیه کارهای دیگر نیست که درست مانند بقیه از خواب بلند شوید، به مغازه یا اداره بروید و همچنین … . بایستی و حتما روح را بسازید که بتوانید نقشی را ایفا کنید. شاید جاهایی از هم دور افتادیم ولی باید توجه داشت دائما با هم بودیم و همچنین عشقی که نسبت به هم داشتیم، ارتباط و رابطه مان را محکم تر می کرد. 

دیگر برخورد شهروندان و مردم شهر اذیتم نمی کند
برخوردهای شهروندان و مردم شهر خیلی عجیب می باشد. آن عجیبی آنقدر زیاد می باشد که هیچ خاطره واضحی از آنها را به خاطر نمی آورم ولی باید توجه داشت خیلی زیاد می باشد. قبل از آن خیلی اکثرا و بیشتر اذیت می شدم ولی باید توجه داشت دائما می نامند هر قدر سن بالاتر می رود، تجربه ها اکثرا و بیشتر می می شود و همچنین در برخورد با اتفاقات جامعه برخورد پخته تری را می توانیم از خودمان نشان دهیم. 

پسران جوان هنرمند ما
پسر کوچکم، امیرعلی چهار ساله می باشد و همچنین البته خیلی هم بازیگر می باشد. در یک لحظه می تواند عصبانی باشد و همچنین با عصبانیت حرف بزند و همچنین در آن هم لحظه می خندد و همچنین جواب می دهد. درواقع یک صحنه را به راحتی با دو زاویه و همچنین دو شخصیت تحویل ما می دهد. (جذاب و جالب و خنده) از طرفی دیگر محمدامین استعداد بسیاری در باره نقاشی دارد و همچنین اکثرا و بیشتر دوست دارد نقاشی بکشد. به نظرم یک استعداد هنری ذاتی در زندگی آنها وجود دارد و همچنین ما نمی توانیم منکر آن هم شویم.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

شهاب حسینی و همچنین پدرش

با آخر گرفتن شهاب خودم را می بینم
آنکه شاهد باشی همسرت با سرعت و همچنین شتاب، همه سرازیری ها را طی می کند و همچنین تو در حاشیه ای ـ یعنی با وجود آنکه شوهر یا همسر خود بودی و همچنین هستی و همچنین شاید نزدیک ترین فرد زندگی او درست مثل دیگران که از بیرون شاهد رشد او خواهند بود بایستی و حتما از پشت صحنه تماشاگر صعودش باشی ـ در ظاهر سخت به نظر می رسد ولی باید توجه داشت آن تنها یک قسمت و بخش از ماجراست؛ یعنی چیزی که شاید از بیرون قابل دیدن و همچنین تصور و همچنین قضاوت می باشد. ولی باید توجه داشت یک قسمت و بخش دیگر ماجرا عکسی می باشد که من و همچنین شهاب خودمان از زندگی مشترک مان داریم. خیلی ها حتی با نگاه شان بارها از من پرسیدند که تو چگونه و چطوری نشستی تا شهاب روزبه روز محکم تر بایستد ولی باید توجه داشت واقعیت و حقیقت جهت من چیز غیره ای می باشد. با آخر گرفتن شهاب من خودم را می بینم که رشد می کنم. 

در مراحلی از زندگی احساس کردیم اینجا آخر خط می باشد 
ما با هم پهناور و بزرگ شده و همچنین با گذشت زمان با همه کم و همچنین کیف روحیات هم آشنا شده ایم. در طول تمام آن سال شمسی ها زیروبم صدای یکدیگر را به خوبی احساس می کنیم؛ بنابراین حتی در مراحلی از زندگی که احساس می کردیم اینجا و همچنین آن بار دیگر آخر خط می باشد، آن هم حس آشنایی که در وجود هر دوی مان بود، ما را به صبر و همچنین مدارا دعوت می کرد. من خودم را از شهاب جدا نمی دانم. در آن ۱۸ سال شمسی زندگی مشترک ما با هم پهناور و بزرگ شدیم. هر اتفاقی که جهت او می افتاد من در کنارش بودم و همچنین از همراهی با او لذت می بردم.

داستان آشنایی شهاب حسینی و همچنین شوهر یا همسر خود خیلی زیاد بامزه‌ می باشد:‌

«۲۲ساله بودم که با بچه‌های تئاتر دانشگاه تهران کار می‌کردم؛ جوانی سرگشته از طبقه ‌متوسط جامعه که به امکانات تفریحی متمولانه دسترسی نداشت.

تا قبل از آن‌که همسرم را ببینم، نیت و اراده ازدواج نداشتم تا آن‌که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم ولی باید توجه داشت‌ همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی‌ها و همچنین آشنایی‌ها نداشت و همچنین گفت: در صورتی که کسی واقعا عاشق می باشد و همچنین تمایل قلبی جهت رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش‌ دارد، بایستی و حتما در آن راه صادقانه گام بردارد و همچنین بنابراین موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم‌ و همچنین مصمم به ازدواج شدم. دیگر تکه‌ دوم زندگی‌ام را پیدا کرده بودم.

بعد از صحبت‌های ابتدایی و اولیه و همچنین رسم و همچنین رسومی که در آن رهگذر طی می‌می شود، بعد از ۴-۳ ماه نامزدی، عقد کردیم ‌ولی باید توجه داشت‌ شرایط نمایش جشن عروسی را نداشتم، از طرفی مایل بودم استقلال در زندگی را با نمایش جشن توسط خودم آغاز کنم؛ به همین دلیل ۳ سال شمسی طول کشید تا ما به جشن عروسی برسیم.

ما هم مثل زن و همچنین شوهرهای دیگر در مواردی توافق نداشتیم؛ در گذرگاه‌هایی به بن‌بست برخوردیم و همچنین در جاهایی به «مو» می‌ر‌سیدیم ولی باید توجه داشت در انتهای هر ماجرا هنگام و زمانی که می‌ایستادیم و همچنین به همدیگر نگاه می‌کردیم، احساس می‌کردیم ‌‌واقعا یکدیگر را دوست داریم.» امروز «شهاب حسینی» یا آن هم «حجت» فیلم دیدنی و جذاب اصغر فرهادی‌، صاحب ۲ پسر به نام‌های «محمد امین» و همچنین «امیر علی» می باشد و همچنین در کنار شوهر یا همسر خود، در کافه‌ای که در لواسان در اطراف تهران افتتاح نموده اند، زندگی آرام و همچنین لذت‌بخشی دارند.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini فیلمها و همچنین سریال و همچنین نمایشهای تصویری و تلویزیونی شهاب حسینی

حسینی در سال شمسی‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۳ در فیلم دیدنی و جذاب‌های واکنش پنجم به کارگردانی تهمینه میلانی و همچنین آن زن حرف نمی‌زند به کارگردانی علیرضا امینی و همچنین زهر عسل به کارگردانی ابراهیم شیبانی و همچنین رستگاری در هشت و همچنین بیست دقیقه به کارگردانی سیروس الوند ایفای نقش کرد و همچنین به عنوان یک بازیگر بیش از پیش مطرح شد و همچنین توانسته بود جهت بازی در شمعی در باد و همچنین رستگاری در هشت و همچنین بیست دقیقه دو سال شمسی پیاپی کاندیدای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر می شود.

او سال شمسی‌های بعد جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب‌های شمعی در باد، محیا و همچنین دل شکسته در سال شمسی ۱۳۸۶ مورد توجه قرار گرفت. حسینی در سال شمسی ۱۳۸۶ جهت فیلم دیدنی و جذاب محیا موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر شد. سال شمسی ۱۳۸۷ و همچنین ۱۳۸۸ دو سال شمسی درخشان جهت او همچنین بود. او در دل شکسته ساخته علی روئین‌تن، در مورد الی ساخته اصغر فرهادی، سوپراستار ساخته تهمینه میلانی و همچنین پرسه در مه ساخته بهرام توکلی بازی‌های متغایر و متفاوت و همچنین قابل توجهی را به دیدن کردن و نمایش گذاشت و همچنین با سوپر استار به آخر محبوبیت و همچنین شناخته شدن و شهرت رسید.

حسینی جهت فیلم دیدنی و جذاب سوپر استار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب فجر را گرفتن کرد. همچنین او همچنین به خاطر فیلمهای پرسه در مه و همچنین در مورد الی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن منزل و خانه سینما شد. نیلوفر ساخته سابین ژمایل در سال شمسی ۲۰۰۸ اولین کار او با کارگردان غیر ایرانی بود. حسینی در سال شمسی ۱۳۸۹ بار دیگر با اصغر فرهادی همکاری کرد و همچنین در فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین به ایفای نقش پرداخت. آن فیلم دیدنی و جذاب جهت او اولین دست‌آورد بین‌المللی اش را به ارمغان آورد و همچنین توانسته بود خرس نقره‌ای جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب برلین ۲۰۱۱ را به همراه دیگر بازیگران جدید مرد آن فیلم دیدنی و جذاب به دست آورد.

همسر مجری همسر شهاب حسینی همسر سوپراستار همسر بازیگر نامزد شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال های شهاب حسینی فیلم دیدنی و جذاب محیا فرزند شهاب حسینی شهاب‌الدین حسینی تنکابنی شهاب حسینی سوپراستار زن شهاب حسینی داستان ازدواج خواهر شهاب حسینی خانواده شهاب حسینی پسر شهاب حسینی برادر شهاب حسینی برادر سوپراستار ازدواج شهاب حسینی Shahab Hosseini

یکی می‌خواد باهات حرف بزنه در سال شمسی ۱۳۹۰، هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند، حوض نقاشی و همچنین تعبیر خواب در سال شمسی ۱۳۹۱ از دیگر آثار قابل توجه او در چند سال شمسی اخیر به شمار می‌رود. حسینی در سال شمسی ۱۳۹۳ به بازی در فیلم دیدنی و جذاب دوران عاشقی پیوست. شهاب حسینی در نظرسنجی برنامه جذاب و جالب و خوب هفت سال شمسی ۱۳۹۲ به عنوان بهترین بازیگر دهه هشتاد ایران و همچنین بالاتر از بازیگرانی زیرا و به درستی که پرویز پرستویی، خسرو شکیبایی، بهرام رادان، حمید فرخ‌نژاد و همچنین حامد بهداد قرار گرفت. شهاب حسینی در سال شمسی ۲۰۱۶ به موفقیت بزرگی دست یافت و همچنین توانسته بود با ایفای نقش در فیلم دیدنی و جذاب فروشنده جایزه بهترین بازیگر مرد فستیوال فیلم دیدنی و جذاب کن را به دست آورد. آن سومین همکاری او همچنین با اصغر فرهادی به شمار می آید.

تلویزیون

حسینی در سال شمسی ۱۳۷۹ با سریال بعد از باران پا به عرصه بازیگری گذاشت. رخساره در سال شمسی ۱۳۸۰ اولین تجربه سینمایی او بود او همچنین در همین سال شمسی در سریال پلیس جوون به ایفای نقش پرداخت. او همچنین در سال شمسی ۱۳۸۵ در سریال مدار صفر درجه در نقش حبیب پارسا به ایفای نقش پرداخت و همچنین آن سریال دوره آخر او همچنین در تلویزیون بود.

مدار صفر درجه ساخته حسن فتحی محصول مشترک کشورهای ایران، مجارستان، فرانسه و همچنین لبنان می باشد. حسینی در سال شمسی ۱۳۸۸ در نقش عباس بابایی در سریال شوق پرواز ظاهر شد و همچنین آن سریال نیز به موفقیت در نزد مخاطبین دست یافت. شهرزاد در سال شمسی ۱۳۹۳ اولین کار رسانه خانگی و همچنین دومین همکاری او با حسن فتحی می باشد.

اجرا

حسینی در برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای به نام اکسیژن در تلویزیون ظاهر شد. او همچنین در چند برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر هم مانند برپا برپا، رنگ صبح، و همچنین سایه روشن به عنوان مجری اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را به دست داشت. او همچنین همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب رادیویی دو نیمه سیب، صدای ما و همچنین گلبانگ شادی به گویندگی پرداخته می باشد.

موسیقی

شهاب حسینی به همراه چند تن از دوستانش و همچنین همچنین برادرش سید مهدی حسینی، تیم موسیقی هفت را تأسیس کردند. به تا حال چهار مجموعه آهنگ از آن تیم نشر یافته شده شده می باشد که شهاب حسینی در آلبوم یک و همچنین دو به دکلمه پرداخته و همچنین در آلبوم سه و همچنین چهار خوانندگی کرده می باشد.

کارگردانی

شهاب حسینی در سال شمسی ۱۳۹۲ کارگردانی را با فیلم دیدنی و جذاب ساکن طبقه وسط آغاز کرد و همچنین در سال شمسی ۱۳۹۴ فیلم دیدنی و جذاب بیا با من را به همراه علیرضا نسایی و همچنین سینا آذین کارگردانی نمود. فیلم دیدنی و جذاب بیا با من مجموعه‌ای از سه داستان متغایر و متفاوت می باشد.

تهیه کنندگی

خورشید نیمه شب نخستین فعالیت شهاب حسینی در باره تهیه کنندگی به کارگردانی شبیر شیرازی می باشد که در مهرماه سال شمسی ۱۳۹۴ اتفاق افتاد.

سینمایی

سال شمسی نام فیلم دیدنی و جذاب نقش کارگردان توضیحات
۱۳۹۴ برادرم خسرو احسان بیگلری
۱۳۹۴ فروشنده عماد اصغر فرهادی
۱۳۹۴ امتحان نهایی عادل یراقی
۱۳۹۴ بیا با من شهاب حسینی
سینا آذین
علیرضا نسایی
۱۳۹۳ چهارشنبه سروش محمدزاده
۱۳۹۳ سایه‌های موازی اصغر نعیمی
۱۳۹۳ دوران عاشقی علیرضا رئیسیان
طعم شیرین خیال کمال تبریزی
۱۳۹۲ ساکن طبقه وسط شهاب حسینی
پنج ستاره رضا مهشید افشارزاده
۱۳۹۱ تعبیرخواب سرگرد رضا دادویی
آشغال‌های دوست‌داشتنی محسن امیر یوسفی
حوض نقاشی رضا مازیار میری
۱۳۹۰ یکی می‌خواد باهات حرف بزنه مصطفی منوچهر هادی
هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند بازپرس پوران درخشنده
من و همچنین زیبا فریدون حسن پور
۱۳۸۹ آفریقا شهاب هومن سیدی
جدایی نادر از سیمین حجت اصغر فرهادی
همین یک ساعت پیش مرد سینا آذین
منزل و خانه پدری ناصر کیانوش عیاری
برف روی شیروانی داغ بهمن محمدهادی کریمی
سوت پایان سامان نیکی کریمی
۱۳۸۸ پرسه در مه امین بهرام توکلی
حوالی اتوبان پاشا سیاوش اسعدی
آناهیتا عزیزالله حمیدنژاد
۱۳۸۷ گزارشگر ایاز سایالوف
در مورد الی احمد اصغر فرهادی
سوپر استار کوروش زند تهمینه میلانی
۱۳۸۶ تنهایی حمید حجت قاسم‌زاده اصل
پرچم‌های قلعه کاوه صادق محمد نوری‌زاد
دل‌شکسته امیر علی علی روئین‌تن
محیا جاوید اکبر خواجویی
نیلوفر عزیز سابین ژمایل
۱۳۸۵ ایستگاه بهشت سروش نادر مقدس
تنگنا هادی علیرضا بذرافشان
بچه‌های ابدی ایمان پوران درخشنده
غیرمنتظره سالک محمدهادی کریمی
قصه عشق بیژن بیرنگ
۱۳۸۴ باغ آلوچه بهروز شعیبی
پیشنهاد ۵۰ میلیونی برمک مهدی صباغ‌زاده
کشتن و قتل آنلاین کامران مسعود آب‌پرور
۱۳۸۳ رستگاری در هشت و همچنین بیست دقیقه فواد سیروس الوند
گرداب همایون حسن هدایت
۱۳۸۲ الهه زیگورات بهرام رحمان رضایی
شمعی در باد بابک پوران درخشنده
۱۳۸۱ زهر عسل شاهین ابراهیم شیبانی
آن زن حرف نمی‌زند مانی احمد امینی
واکنش پنجم مجید تهمینه میلانی
۱۳۸۰ آدمک‌ها مراد علی قوی‌تن
رخساره ماهان امیر قویدل

سریال

سال شمسی نام مجموعه نقش کارگردان توضیحات
۱۳۹۵ شهرزاد (فصل دوم) قباد دیوانسالار حسن فتحی شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی
۱۳۹۴ شهرزاد قباد دیوانسالار حسن فتحی شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی
کلاه قرمزی ۹۳ میهمان برنامه جذاب و جالب و خوب ایرج طهماسب شبکه دو سیما
۱۳۸۹ سرزمین کهن رهی کمال تبریزی شبکه سه سیما
۱۳۸۸ شوق پرواز عباس بابایی یدالله صمدی شبکه یک سیما
۱۳۸۵ رقص پرواز دکتر وحید مولایی احمد مرادپور شبکه دو سیما
مدار صفر درجه حبیب پارسا حسن فتحی شبکه یک سیما
۱۳۸۲ تب سرد شهاب کیانفر علیرضا افخمی شبکه سه سیما
۱۳۸۰ پلیس جوون یونس بهگر سیروس مقدم شبکه سه سیما
همسفر قاسم جعفری شبکه سه سیما
۱۳۷۹ بعد از باران علی احمدی سعید سلطانی شبکه سه سیما
۱۳۷۷ خانواده محبوب حسین فرخی

تئاتر

 • برکرانه باد
 • افسانه
 • ملاقات

جوایز

 • جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کن جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب فروشنده ۲۰۱۶
 • تندیس طلایی بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب شهرستان جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب تعبیرخواب ۱۳۹۴
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب دوران عاشقی ۱۳۹۳
 • نامزد تندیس شایستگی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن منزل و خانه سینما جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب حوض نقاشی ۱۳۹۳
 • دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن انجمن منتقدان و همچنین نویسندگان سینمای ایران جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب حوض نقاشی ۱۳۹۲
 • دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب‌های پلیسی مسکو جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب تعبیرخواب ۲۰۱۳
 • کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب‌های ویدئویی یاس جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب تعبیرخواب ۱۳۹۲
 • کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره جام جم جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب تعبیرخواب ۱۳۹۲
 • کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره میلاد سرخ جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب تعبیرخواب ۱۳۹۲
 • گرفتن دیپلم افتخار جشن انجمن منتقدان و همچنین نویسندگان سینمای ایران جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب حوض نقاشی ۱۳۹۲
 • برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن منزل و خانه سینما جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین ۱۳۹۰
 • برنده خرس نقره‌ای جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب برلین بهترین تیم بازیگران جدید مرد جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین ۲۰۱۱
 • برنده تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن منتقدان و همچنین نویسندگان سینمای ایران جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین ۱۳۹۰
 • برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد جشن تصویر دنیای هنر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب‌های سوپراستار و همچنین در موردٔ الی ۱۳۸۹
 • تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن منتقدان و همچنین نویسندگان ایران جهت فیلم دیدنی و جذاب پرسه در مه ۱۳۸۹
 • تندیس شایستگی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن منزل و خانه سینما جهت فیلم دیدنی و جذاب‌های پرسه در مه و همچنین در مورد الی ۱۳۸۹
 • دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب جدایی نادر از سیمین ۱۳۸۹
 • نامزد تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن منتقدان و همچنین نویسندگان سینمای ایران جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب در موردٔ الی و همچنین سوپراستار ۱۳۸۸
 • تقدیر شده به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب در مورد الی ۱۳۸۷
 • دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و همچنین ششمین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب محیا ۱۳۸۷
 • سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب سوپر استار ۱۳۸۷
 • یاس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنوارهٔ فیلم دیدنی و جذاب‌های تصویری و تلویزیونی جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب تنهایی ۱۳۸۶
 • کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن منزل و خانه سینما جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب شمعی در باد ۱۳۸۳
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب رستگاری در هشت و همچنین بیست دقیقه ۱۳۸۳
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب شمعی در باد ۱۳۸۲
 • کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن منزل و خانه سینما جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب واکنش پنجم ۱۳۸۲
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر جهت بازی در فیلم دیدنی و جذاب واکنش پنجم ۱۳۸۱

مباحث و مطالب مرتبط

طلاق‌های بازیگران جدید معروف ایرانی + عکس آن ها هشت طلاق معروف سینمای ایران خواهند بود: نیما بانکی و همچنین لیلی رشیدی، سوسن تسلیمی و همچنین داریوش فرهنگ، خسرو شکیبایی و همچنین تانیا جوهری،  و همچنین شهره آغداشلو، ابوالفضل پ…

مصاحبه و همچنین بیوگرافی “خاطره اسدی” بازیگر جوون سینما + عکس جدید… خاطره اسدی متولد مهر ۱۳۶۲ بازیگر فیلم دیدنی و جذاب «دیشب باباتو دیدم آیدا»، آن روزها دارد اولین حضور تصویری و تلویزیونی‌اش را در مجموعه تصویری و تلویزیونی “سقوط یک فرشته” به کارگرد…

حمله به فیس بوک امیر حسین مدرس بخاطر عکس های شوهر یا همسر خود… بعد از آنکه عکسهای مراسم عقد امیر حسین مدرس مجری تلویزیون در وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها نشر یافته شده شد شهروندان و مردم شهر به فیس بوک او حمله کردند و همچنین از بی حجابی همسر آن مجری مذهبی انتقاد ک…

تبریک عاشقانه “شهاب حسینی” در سالروز تولد شوهر یا همسر خود + عکس… ساتین : سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران بازیگر سینما و همچنین تلویزیون، مجری و همچنین گوینده ایرانی می باشد . تبریک تولد عاشقانه و همچنین زیبای شهاب …

نشر خبر بیماری سرطان پسر “شهاب حسینی” + عکس… به نقل از ساتین : خبر بیماری سرطان فرزند شهاب حسینی بازیگر مشهور و همچنین معروف و مشهور ایرانی که در اینترنت پخش شده می باشد کذب محض می باشد و همچنین صحت ندارد .  هیچ کدام از فرزن…

عکس های خانوادگی بازیگران جدید سینما در جشنواره فجر… در مراسم اختتامیه سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم دیدنی و جذاب فجر نامزدهای گرفتن جایزه و همچنین دیگران هنرمندانی که به مراسم آمده بودند با عبور از روی فرش قرمز وارد ک…

بیوگرافی ، همسر و همچنین فرزندان شهاب حسینی +عکس در تاریخ ۲۶ May 2016 | 10:46 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...