دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بازیگر زن مجرد ایرانی که مادر شد +عکس

بازیگر زن مجرد ایرانی که مادر شد +عکس

|بازیگر زن مجرد ایرانی که مادر شد +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

دخترانی خواهند بود که با مجردی خودشان کنار می‌آیند و همچنین عده‌ای دیگر آرزوی ازدواج و همچنین مادر شدن به حسرت زندگی‌شان تغییر پیدا کردن می‌می شود. ولی باید توجه داشت چندی پیش قوانین و قانونی تصویب شد که به دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد اجازه می‌دهد مادر شدن را تجربه کنند و همچنین کودکی را به فرزندی بپذیرند.
حتما شنیده‌اید که آمار و همچنین ارقام ثبت احوال نشان می‌دهد آن روزها آمار ازدواج پایین آمده و همچنین مسئولان از تجرد قطعی درصدی از دخترک های جوان و ازدواج نکرده خبر می‌دهند. در آن میان دخترانی خواهند بود که با مجردی خودشان کنار می‌آیند و همچنین عده‌ای دیگر آرزوی ازدواج و همچنین مادر شدن به حسرت زندگی‌شان تغییر پیدا کردن می‌می شود. ولی باید توجه داشت چندی پیش قوانین و قانونی تصویب شد که به دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد اجازه می‌دهد مادر شدن را تجربه کنند و همچنین کودکی را به فرزندی بپذیرند. آرزو افشار یکی از چهره‌های هنری می باشد که توانسته به کمک آن قانون مادری خوشحال و همچنین مجرد باشد.

او از سال شمسی ۷۲ بازیگری و همچنین فعالیت در عرصه تئاتر، تلویزیون و همچنین سینما را آغاز کرده و همچنین در سال شمسی‌های اخیر بسیاری از شهروندان و مردم شهر نقش‌آفرینی او را در سریال آوای باران به خاطر دارند و همچنین بازی کوتاه ولی باید توجه داشت درخشان او در نقش شایسته در سریال «همه‌چیز آنجاست» فراموش‌نشدنی می باشد.  آن روزها آرزو به عنوان مدرس رشته بازیگری در دانشگاه مشغول به کار می باشد و همچنین با دختر نازنینی که به‌تازگی به فرزندی پذیرفته می باشد، روزهایی سرشار از مادرانه‌های شاد را سپری می‌کند. درواقع او اولین بانویی می باشد که به کمک قانون اعطای حضانت به دخترک های جوان و ازدواج نکرده بالای سی و همچنین پنج سال شمسی توانسته کودکی را به سرپرستی قبول کند. همراه او و همچنین دخترش شدم تا اکثرا و بیشتر در مورد سبک جدید و تو و تازه زندگی‌شان گفت‌وگو کنیم. 

همسر بازیگران جدید همسر آرزو افشار دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد بیوگرافی آرزو افشار

در مدرسه بازیگوش بودم 

متولد تهران هستم. در خردسالی کودک مظلومی بودم که آن مظلومیت در عکس‌های آن هم دوران به خوبی مشهود می باشد ولی با وارد شدن به دبستان چهره غیره ای از من دیده شد. خیلی زیاد بازیگوش و همچنین پرجنب و همچنین جوش شدم؛ البته آن شیطنت من محدود به زمان حضور در مدرسه بود و همچنین در منزل همچنان دختری ساکت و همچنین آداب‌دان بودم. در راه بازگشت از مدرسه با همکلاسی‌هایم سر و همچنین صدا راه می‌انداختیم و همچنین زنگ درها را می‌زدیم. همکلاسی‌های زرنگ و همچنین مودبم را اذیت می‌کردم و همچنین مدافع سرسخت فوتبال بودم که در آن هم زمان خیلی جلب توجه می‌کرد. علاقه‌ای به درس خواندن نداشتم ولی باید توجه داشت دائما در دل رویای پزشک شدن را می‌پروراندم و همچنین البته آن اتفاق آرزوی همیشگی مادرم نیز بود.

کلا یک جا نشستن برایم سخت بود. همه اینها باعث می‌شد تا پایان دوران تحصیلاتم، هرگاه در مدرسه هر خرابکاری اتفاق بیفتد ابتدا نام من آورده می شود؛ حتی در صورتی که من هیچ نقشی در آن هم اتفاق نداشتم و همچنین بعد مادرم جهت شفاعت یا توضیح دادن به مدرسه دعوت می‌شد. مادرم که دائما چهره آرام مرا در منزل به یاد داشت، ابتدا متعجب می‌شد و همچنین در اولین واکنش می‌گفت: «محاله آرزو آن کار رو کرده باشه!» مادرم جهت تخلیه انرژی‌ام، مرا در کلاس‌های اسپورت و ورزشی زیرا و به درستی که ژیمناستیک و همچنین بسکتبال ثبت نام کرد و همچنین آن تنها فعالیتی بود که به آن هم علاقه‌مند بودم. 

با کمند امیرسلیمانی به یک مدرسه می‌رفتیم

در شیفت صبح مدرسه‌ای که من درس می‌خواندم کمند امیرسلیمانی تحصیل می‌کرد. از آن هم زمان دبستان، دیدن محبوبیت او بین شهروندان و مردم شهر و همچنین هم‌مدرسه‌ای‌ها برایم دوست داشتنی و جذاب بود. دوران راهنمایی به فریماه فرجامی علاقه‌مند شدم. سینما رفتن را دوست داشتم و همچنین هر ماه از مادرم قول می‌گرفتم که دختر خوبی باشم و همچنین او هم به عنوان جایزه مرا به سینما ببرد. مادرم با وجود آنکه علاقه‌ای به آن حوزه نداشت با من همراه می‌شد و همچنین فیلم دیدنی و جذاب‌هایی زیرا و به درستی که هامون، نرگس، هنرپیشه و همچنین. . . را چند سئانس با من تماشا می‌کرد و همچنین دو بار هم صف‌های طولانی جشنواره را به خاطر من تحمل کرد. از مادرم واقعا ممنونم. از آن هم زمان علاقه من به بازیگری پررنگ و همچنین پررنگ‌تر می‌شد و همچنین البته علاقه‌ام به فوتبال و همچنین به‌خصوص بازی‌های جام‌جهانی و همچنین طرفداری از تیم ایتالیا  به نیرو خود باقی بود. 

هنگام و زمانی که واقعیت را فهمیدم

شروع جدی آن حرفه جهت من با ثبت‌نام در کلاس بازیگری و همچنین بازی در یک تئاتر دانشجویی شروع شد. هنگام و زمانی که با معدل پایین در رشته تجربی دیپلم گرفتم، هم‌زمان در کنکور هنر و همچنین تجربی شرکت کردم و همچنین در رشته مامایی و همچنین تئاتر پذیرفته شدم که البته من تحصیل در رشته دیدن کردن و نمایش را انتخاب کردم و همچنین علی رغم انتظار همه به‌زودی دانشجوی ممتازی شدم. سپس تحصیلاتم را در مقطع کارشناسی‌ارشد ادامه دادم و همچنین بلافاصله مدرس دانشگاه و همچنین مولف در آن رشته شدم که به تا حال نیز ادامه دارد و همچنین بازیگری را هم کم و همچنین بیش دنبال می‌کنم. دائما زندگی قهرمانان اسپورت و ورزشی و همچنین بازیگران جدید و همچنین هنرمندانی که زندگی سختی داشتند، برایم جذاب و جالب بود. افرادی زیرا و به درستی که تام کروز، باجو و همچنین. . . در زندگی با وجود موانع فراوان دائما پرتلاش ظاهر شده‌اند. خیلی دیر متوجه شدم یک فرزندخوانده هستم و همچنین می‌توانم بگویم آن تنها هنگام و زمانی که بود که چندین سال شمسی، زمان را برایم متوقف کرد. از کار و همچنین ادامه تحصیلم دست کشیدم و همچنین خیلی به من سخت گذشت. بالاخره با آن مساله کنار آمدم. از آن هم زمان کودکان بی‌سرپرست و همچنین بدسرپرست دغدغه جدی زندگی من شدند. 

قدردان زحمات مادر خوانده‌ام هستم

من در برقراری ارتباط با شاگردانم در دانشگاه خیلی زیاد موفق بوده و همچنین هستم و همچنین تمامی آنها خانواده پهناور و بزرگ مرا تشکیل می‌دهند و همچنین عزیزان من خواهند بود. بعد از آگاهی از مساله فرزندخواندگی‌ام، اراده و تصمیم راسخ گرفتم جهت کودکان بی‌سرپرستی که از جنس خودم خواهند بود، مفید بوده و همچنین جزیی از آن خانواده باشم. بعد از بازی در سریال آوای باران و همچنین شناخته شدنم به عنوان یک بازیگر، در سخت‌ترین شرایط زندگی‌ام، اراده و تصمیم راسخ گرفتم صادقانه مساله فرزندخوانده بودن خودم را در جامعه عنوان کنم؛ چرا که بعضی از رازپوشی‌ها و همچنین کتمان کردن‌ها آزارم می‌داد. به نظر من پدر و همچنین مادرها پهناور و بزرگ‌ترین لطف خداوند تبارک و تعالی جهت ما خواهند بود و همچنین همه ما بالاخره آن نعمات را دیر یا زود از دست می‌دهیم. در صورتی که خداوند مقدر فرماید آن اتفاق زودهنگام جهت ما رخ دهد، بایستی و حتما تسلیم اراده او باشیم و همچنین آن اشخاص حق با عزت و همچنین بدون ترحم زندگی کردن را دارند و همچنین می‌توانند با کمی توجه به انسان‌های بزرگی تغییر پیدا کردن شوند و همچنین ما نباید جهت آنکه محروم از آن دو نعمت ارزشمند بوده‌ایم، شرمنده باشیم. 

همسر بازیگران جدید همسر آرزو افشار دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد بیوگرافی آرزو افشار

من دائما قدردان زحمات مادرخوانده‌ام هستم که برایم عزیزتر از تمام مادران دنیا بود. ما سال شمسی‌های بسیاری را در کنار هم خوش بودیم و همچنین با همه وجود دوست‌شان داشتم. در مسیر زندگی‌ام از اساتید عزیزم آقایان امین تارخ و همچنین امیر دژاکام، علی پویان و همچنین خانم کابلی خیلی زیاد سپاسگزارم که هر کدام فصل جدیدی را جهت رسیدن به موفقیت برایم باز کردند. 

آشنایی با پارمیدا

تابستان دو سال شمسی قبل در تئاتر شهرستان چند فرد یا شخص از مدیران بهزیستی به تماشای تئاتر آمده بودند. از فرصت بهره بری و استفاده و همچنین علاقه خودم را به همکاری با نهاد اعلام کردم. توسط دکتر نصیری به شیرخوارگاه آمنه معرفی شدم و همچنین شروع به آموزش تئاتر به کودکان کردم. در تاریخ شش شهریور سال شمسی ۹۲ در جشن ماهانه شیرخوارگاه، دختری چند ماهه را دیدم که شباهت فوق‌العاده‌ای به عکس‌های دوران نوزادی من داشت. حس عجیبی در قلبم متولد شد. با همه وجودم عشق را تجربه کردم. بعد از چند ماه عضو داوطلب شیرخوارگاه شدم و همچنین در حال حاضر از فعالان بهزیستی به شمار می‌روم و همچنین امیدوارم همچنین و علاوه بر نگهداری آن عزیزان، بتوانم فعالیت‌های فرهنگی و همچنین هنری گسترده‌تری را جهت‌شان انجام دهم. 

من و همچنین پارمیدا ماه‌ها و همچنین فصل‌ها را در شیرخوارگاه در کنار هم گذراندیم و همچنین هر روز به هم وابسته‌تر می‌شدیم. من به دلیل مشکلاتی که داشتم، باوجود میل باطنی‌ام موفق به ازدواج نشدم ولی باید توجه داشت خیلی دوست داشتم مادر شوم و همچنین البته بعد از دانستن راز زندگی‌ام دوست داشتم فرزندی را پذیرا شوم. با دکتر منتظر شبر، ریاست شعبه خانواده بهزیستی موضوع را مطرح کردم و همچنین از طریق ایشان فهمیدم قوانین و قانونی جهت بانوان بالای ۳۵ سال شمسی تصویب شده می باشد. من پیگیر آن مساله شدم و همچنین آنقدر پافشاری کردم که سعادت داشتن دختر نازنینم، پارمیدا، بعد از ۱۶ ماه تلاش پی‌درپی نصیبم شد. پارمیدا در حال حاضر دو سال شمسی و همچنین نیم دارد و همچنین سه ماه می باشد که ما با هم زیر یک سقف زندگی می‌کنیم. دختری که بی‌مقدار و اندازه بازیگوش و همچنین شیرین می باشد. 

همسر بازیگران جدید همسر آرزو افشار دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد بیوگرافی آرزو افشار

راه پرفراز و همچنین نشیب تا سرپرستی پارمیدا

در ابتدای راه، ریاست محترم نهاد بهزیستی، دکتر بندپی با توجه به شرایط خودم و همچنین نیز واجد شرایط بودنم دستورات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را صادر کرد و همچنین ریاست محترم استان تهران، دکتر دلبری عزیز هم خیلی زیاد تلاش کرد تا آن قانون به مرحله اجرا درآید. همچنین مدیران محترم بهزیستی دکتر غفاری، دکتر الوند و همچنین دکتر میرشاه ولد از حامیان آن مهم بودند. ولی کار ما سخت بود زیرا و به درستی که اولین‌بار بود آن اتفاق می‌افتاد و همچنین گاهی سلیقه‌ها مانع اجرا شدن قانون می‌شد. به هر حال من آن روزها خیلی خوشحالم و همچنین امیدوارم لیاقت داشتن آن فرشته خداوند تبارک و تعالی را داشته باشم.

آرزوهای من جهت دخترم

دوست دارم دخترم بازیگر می شود. به‌تازگی او یک قسمت از سریال نوروزی شبکه نسیم را همراه خودم بازی کرده می باشد ولی در نهایت آرزویی را که در کودکی‌هایم جهت بعدی خود داشتم  جهت او دارم و همچنین دلم می‌خواهد یک پزشک متخصص می شود. در نهایت دوست دارم به هر آنچه آرزو دارد، برسد و همچنین دائما او را حمایت خواهم کرد. سعی می‌کنم او را طوری تربیت کنم که همواره حامی و همچنین مشوق کودکان بی‌سرپرست باشد. 

پارمیدا از ابتدا آگاه می باشد که یک فرزندخوانده می باشد و همچنین من دوست دارم که دائما با عزت در کنار هم زندگی کنیم. او برایم عزیزتر از تمام فرزندان عالم می باشد و همچنین خداوند تبارک و تعالی را به خاطر داشتن او سپاس می‌گویم و همچنین ممنون از تمام عزیزانی هستم که به ما در تشکیل آن خانواده یک فرد یا شخص و همچنین نصفی کمک کردند. من و همچنین پارمیدا در آغاز هر هفته جهت‌شان دعاهای زیبا  کرده،  آن دعاها را روانه زندگی‌شان می‌کنیم.

« بایستی و حتما تاکید کنم همچنین و علاوه بر دخترم که زندگی من می باشد و همچنین آشنایی با او را مدیون شیرخوارگاه آمنه هستم، در آن مکان مقدس با بانویی به نام شمسی خزرلو آشنا شدم که از مربیان دلسوز آن مجموعه می باشد و همچنین جهت من مادری کرد.»

تک والدی جهت دائما؟

با وجود آنکه از قانون زنان مجرد جهت سرپرستی طفل بهره بری و استفاده کردم ولی باید توجه داشت هرگز نمی‌خواهم تا پایان عمر آن قانون شامل حال من و همچنین فرزندم می شود. از آنجا که خودم با همه وجود درد نداشتن پدر را تجربه کرده‌ام، امیدوارم در بعدی، در صورتی که مقدر باشد، پدری وارد زندگی دخترم می شود که لیاقت داشتن آن فرشته را داشته باشد و همچنین در صورتی که هم آن اتفاق نیفتد، با تمام وجود هر آنچه در توانم هست را جهت خوشبختی دخترم به کار می‌گیرم. با همه وجود امیدوارم خداوند آن هم‌روش که ما را جهت هم خواست، در بعدی نیز بهترین‌ها را جهت‌مان بخواهد و همچنین دخترم صالح و همچنین سالم رشد کند.

برنامه جذاب و جالب و خوب بعدی

مادر بودن پهناور و بزرگ‌ترین و همچنین ارزشمندترین تجربه زندگی می باشد. جهت من که دست تنها هستم، آن مساله کمی مشکل و همچنین البته خیلی زیاد شیرین می باشد و همچنین امیدوارم به لطف خداوند تبارک و تعالی در آن امر بهترین باشم و همچنین دخترم را به خوبی تربیت کنم تا در بعدی باعث افتخار من و همچنین کشورش می شود. می‌خواهم فعالیت در عرصه بازیگری و همچنین نیز تدریس در دانشگاه را همچنان ادامه دهم و همچنین با فصل جدیدی که در زندگی‌ام آغاز شده می باشد سعی می‌کنم بهتر و همچنین مهربان‌تر باشم.

همسر بازیگران جدید همسر آرزو افشار دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد بیوگرافی آرزو افشار

آرزو افشار بازیگر زن ایرانی متولد ۲۹ مرداد ۱۳۵۷ در تهران می باشد.

تحصیلات او همچنین لیسانس بازیگری و همچنین فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده هنر و همچنین معماری مدرس دانشگاه می باشد …

آرزو افشار نیز مجرد می باشد.

آرزو افشار کار در فیلمهای سینمایی کمکم کن، همکلاس، ماه وش، رسوایی در کارنامه خود دارد.

او همچنین همچنین در سریالهای شب زدگان، آژانس دوستی، روزهای به یاد ماندنی، جاده های انتظار , آوای باران حضور داشته می باشد.

همچنین نیز در تله فیلمهای  شب گمشده، دست راست، سرشاخ، دنیایی بهتر به ایفای نقش پرداخته می باشد.

مباحث و مطالب مرتبط

دخترک های جوان و ازدواج نکرده تحصیل کرده کوتاه بیایند / شوهر جهت قستی از آنها نیست… خانم‌ها به دلیل آنکه در مشاغل دیگر اجتماع کمتر حضور دارند فرصت درس خواندن را پیدا می‌کنند و همچنین در صورتی که شرط تحصیلات را جهت خواستگاران خود در نظر بگیرند در ه…

۸ شرط جهت مادر شدن دخترک های جوان و ازدواج نکرده مجرد در ایران شرایط واگذاری کودکان به خانواده‌های متقاضی در قانون جدید فرزند خواندگی نسبت به قبل تسهیل شده می باشد به طوری که با اجرایی شدن آن قانون ۵۰ قسمت و بخش کودکان ت…

زشت ترین بازیگر زن هالیوود که دستمزد بالایی دارد! + عکس…  او با آنکه جز زشت ترین بازیگران جدید زن بشمار می رود ولی باید توجه داشت در عین حال دستمزدهای بالایی نیز در طول بازیگری اش گرفتن کرده می باشد.”سارا جسیکا پارکر” در ۲۵ م…

بازیگران جدید معروفی که همبازی شدن با آنها “عذاب آور” می باشد + عکس… بعضی ستاره های مشهور هالیوود گرچه با آرایش و همچنین انواع جراحی های متنوع و گوناگون و مختلف ظاهری دست و همچنین پا کرده اند ولی باید توجه داشت دیگر کسی، جایی و همچنین یا تکنیکی نیست تا مانع از بروز بدخلقی …

بازیگر زن مجرد ایرانی که مادر شد +عکس در تاریخ ۱۸ May 2016 | 11:03 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...