دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

دکتر ایادی ،پزشک بهایی و همچنین هوسران دربار محمدرضا شاه +عکس

دکتر ایادی ،پزشک بهایی و همچنین هوسران دربار محمدرضا شاه +عکس

|دکتر ایادی ،پزشک بهایی و همچنین هوسران دربار محمدرضا شاه +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

دکتر عبدالکریم ایادی کیست و همچنین از کجا آمد؟

عبدالکریم ایادی فرزند محمدتقی در سال شمسی ۱۲۸۶ در تهران متولد شد. او همچنین از یکی از خانواده­ های طراز اول بهایی در ایران و همچنین پدرش از بزرگان و رهبران برجسته بهائی بود. نام فامیل ایادی از لقب پدرش “ایادی امرالله” گرفته شده، که یکی از مزایا و خاصیت های عباس افندی بوده می باشد. ایادی در فرانسه ابتدا دانشجو دامپزشکی بود، بعد از مدتی تغییر رشته داد و همچنین در علم پزشکی جدید مشغول تحصیل گردید، در واقع دو سال شمسی رشته دامپزشکی او را به عنوان دوره مقدماتی پذیرفتند؛ او همچنین بعد از پایان تحصیلات راهی ایران شد و همچنین به خدمت ارتش دخل و درآمد. عباس میلانی می‌نویسد در ۲۵ سال شمسی آخر حکومت محمدرضا پهلوی، هیچ‌کس به مقدار و اندازه پزشک مخصوصش عبدالکریم ایادی به او همچنین دسترسی نداشته‌می باشد. ایادی گرچه در پشت پرده فعالیت می‌کرد، ولی باید توجه داشت عملاً به دنبال اقتدار و قدرت بود و همچنین بدون هیچ گونه واهمه در حال ترویج فرقه بهاییت بود و همچنین بعد از محمدرضا، او همچنین یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مملکت بود.

همسر عبدالکریم ایادی فرقه بهائیت بیوگرافی عبدالکریم ایادی بیوگرافی عباس میلانی بیوگرافی عباس افندی بیوگرافی دکتر ایادی بهائیان

در سال شمسی‌های میانی دهه ۱۹۵۰، ایادی از نردیکتران محرم‌های اسرار محمدرضا پهلوی بود. او به خوبی می‌دانست که چگونه از آن نزدیکی، فرصت‌های اقتصادی سود آور جهت خود بیافریند. در سال شمسی‌های ۱۹۶۰ و همچنین ۱۹۷۰، اقتدار و قدرت سیاسی و همچنین اقتصادی ایادی رشد سریعی داشت. در سال شمسی ۱۹۷۵، ساواک نقل از داد که ایادی کمتر از ۸۰ کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ندارد. نخست وزیران و همچنین سفیران معمولاً در زمانی که شاه در مسافرت و همچنین تعطیلات به سر می‌برد، نمی‌توانستند به او همچنین پیغامی برسانند، ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که می‌دانستند که ایادی از نزدیک‌ترین اشخاص به محمدرضا پهلوی می باشد، پیغام خود را به او همچنین می‌دادند و همچنین ایادی پاسخ شاه را جهت آنان می‌آورد.

عباس میلانی می‌نویسد در اواسط دهه ۱۹۷۰، شایعاتی مبنی بر انحرافات جنسی و زناشویی و جنسی ایادی بر سر زبان‌ها جاری بود و همچنین روز به روز افزایش می‌یافت. علم در خاطراتش محمدرضا پهلوی را یک «زن‌باره رسوا» می‌نامید و همچنین معشوقه‌های ایرانی و همچنین خارجی جهت او همچنین هر روز خدا آورده می‌شد که ایادی در آن کارها دست داشت.

همسر عبدالکریم ایادی فرقه بهائیت بیوگرافی عبدالکریم ایادی بیوگرافی عباس میلانی بیوگرافی عباس افندی بیوگرافی دکتر ایادی بهائیانبعد از خروج ایادی از کشور شایعاتی مبنی بر اختلاس مبلغ خیلی زیاد بسیاری توسط ایادی بر سر زبان‌ها افتاد. تیمی از اشخاصی که مدعی خواهند بود که در بانک مرکزی بوده‌اند، گفتن داشته‌اند که ایادی مبلغ ۲۷۵ میلیون تومان (۷۰ میلیون دلار) از ایران ارز خارج کرده‌می باشد.

ایادی در سال شمسی‌های آخر عمر و همچنین در حالیکه از بیماری سرطان رنج می‌برد به پاریس و همچنین و همچنین از آن هم­جا به ژنو به نزد بردارش رفت. او همچنین در سال شمسی ۱۳۵۹ در ژنو به علت همین بیماری درگذشت. میلانی می‌نویسد با وجود آنکه ایادی حدود ۳۰ سال شمسی با محمدرضا پهلوی روابط خیلی زیاد نزدیک داشت، ولی باید توجه داشت محمدرضا نامی از او همچنین در کتاب پاسخ به تاریخ نیاورده‌می باشد.

زمانی که محمدرضا ازدواج کرد، آن عادت ترک نمی شد و همچنین ایادی با زن های شاه هم خودمانی می شد. بدین ترتیب ایادی، بانفوذ ترین فرد دربار و همچنین به تدریج، بانفوذ ترین فرد کشور شد.
او جهت خود حدود هشتاد کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل در سطح کشور درست کرده بود. مشاغلی که مهم و همچنین پولساز بود!  ریاست بهداری کل ارتش بود و همچنین در آن پست، ساختمان بیمارستان های ارتش به امر او بود. وارد کردن وسایل آن بیمارستانها، وارد کردن دارو های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، دادن درجات پرسنل بهداری ارتش از گروهبان تا سپهبد به امر او، بود. هرگونه تخطی از اوامر او، برکناری و همچنین مجازات را به دنبال داشت. ایادی ریاست شرکت «اتکا»ی ارتش و همچنین نیروهای انتظامی هم بود و همچنین در آن پست، کلیه نیازمندیها بایستی و حتما به دستور او تهیه می شد. هرچه او اراده می کرد ولو در کشور موجود بود، بایستی و حتما جهت ارتش، از خارج به ویژه از انگلیس و همچنین امریکا وارد می شد.
نهاد دارویی کشور نیز تماماً تحت امر ایادی بود؛ چه داروهایی و همچنین به چه مقدار بایستی و حتما تهیه می شود، از کجا خریداری و همچنین به کدام فروشنده و همچنین به چه مقدار و اندازه و میزان داده می شود. شیلات جنوب در اختیار ایادی بود و همچنین مشخص کردن آنکه به کدام کشورها و همچنین شرکت ها اجازه صیادی داده می شود و همچنین به کدام داده نشود، در اختیار ایادی بود… .
من یک بار مشاغل او را کنترل کردم و همچنین به هشتاد رسید. به شاه نقل از کردم. شاه در حضور من از او ایراد گرفت که هشتاد کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل را جهت چه می خواهی؟ ایادی به شوخی جواب داد: «می خواهم مشاغلم را به صد برسانم!»

همسر عبدالکریم ایادی فرقه بهائیت بیوگرافی عبدالکریم ایادی بیوگرافی عباس میلانی بیوگرافی عباس افندی بیوگرافی دکتر ایادی بهائیان

ایادی آن هم سلطان بی تخت و همچنین تاج که به روش عجیب دست بهائیان را در همه جای کشور گشود، و همچنین موجب شد که نخست وزیر آن کشور، به نام «هویدا بهایی و همچنین بهایی زاده»، سیزده سال شمسی با چند وزیر بهایی در کشور حکومت کند، کیست؟ و همچنین از کجا آمد؟
عبدالحسین آیتی که بیست سال شمسی از مبلغان بهائیان بود و همچنین سپس از آنها برید و همچنین مسلمان شد، در کتاب کشف الحیل خود می نویسد: «زنی بود به نام منیره خانم، همسر ابن ابحر، از زنان فتانه و همچنین فریبا، از بهائیان بود، به او لقب «ایادی» داده بودند، زیرا از مبلغان امر بهاء بود که به آنان «ایادی امر» (دستیاران امر عباس افندی) می گفتند. همگان آن زن دلفریب را به دل بری و همچنین دل ربایی می شناختند، و همچنین او در انحراف جنسی و زناشویی و جنسی دست رد به سینه ی کسی نمی زد. شوهرش ابن ابحر پیر، اقتدار و قدرت امر و همچنین نهی به او نداشت، آن زن پسر هوشمندی به نام «عبدالکریم ایادی» داشت، او را به دانشگاه جهت تحصیل دانش علم پزشکی جدید فرستادند، طولی نکشید (که بر اثر به کار افتادن دست های پنهان استعمار) او را در تمام دوران سلطنت محمدرضا پهلوی، طبیب مخصوص شاه نمودند، و همچنین در واقعیت و حقیقت او مهم ترین مهره ی بیگانه، و همچنین ایادی سیاست آنها و همچنین جاسوس زبردست انگلیس، سپس آمریکا، در درون دستگاه سلطنت شاه گردید.» [۱] .
آری از یک زن بدکار چه توقعی که شامل چنین فرزندی گردد، بیچاره شهروندان و مردم شهر اغفال شده ای که حدود بیست سال شمسی از عمرشان گذشت و همچنین چنین افرادی بر آنها حکومت می کردند. درود فراوان بر روح و همچنین روان امام و پیشوا خمینی قدس سره نایب بر حق امام و پیشوا زمان (عج) که با انقلاب عظیم خود آن نقاله های پلید استعمار را از آن کشور اسلامی بیرون انداخت، و همچنین به زباله دان تاریخ افکند.
آن تابلو روشن و همچنین گویا، بدون هر گونه ابهام نشان می دهد که دست های پنهان انگلیس، اسرائیل و همچنین آمریکا، یک فرد یا شخص بهایی را آن هم چنان در دربار شاه ایران به آخر اقتدار و قدرت رسانید که سلطان بی تخت و همچنین تاج شده بود و همچنین تنها اراده ی او کار می کرد.
چرا؟ زیرا استعمار می خواست، توسط او، رگ و همچنین ریشه کشور را به دست بهائیان بدهد، و همچنین به راستی در صورتی که آن روند ادامه می یافت، چه می شد؟ جز آن که ایران فلسطین دومی در چنگال بهائیان قرار می گرفت. چنان که فلسطین در چنگال اسرائیل قرار گرفت. آن پس نتیجه آن می شود که ای می باشد که خطیب هوشمند آقای محمدتقی فلسفی رحمه الله در پرتو اطلاعات وسیعی که از تلاش های بهائیان و همچنین اربابانشان داشت گرفته که قبلا خاطرنشان شد.
خطیب توانا آقای محمدتقی فلسفی رحمه الله در آن باره می نویسد:
«من از آن هم موقع (سال شمسی ۱۳۳۴ شمسی) می دانستم که دکتر ایادی بهایی طبیب مخصوص شاه می باشد، لذا در یکی از سخنرانی های ماه رمضان سال شمسی ۱۳۳۴ ش در مسجد شاه (سابق) تهران که از رادیو هم پخش می شد، صریحا گفتم: «ای اعلیحضرت! مملکت ما آن همه طبیب مسلمان دارد، شهروندان و مردم شهر ناخوش و غمگین خواهند بود از آن که دکتر ایادی بهایی طبیب مخصوص شماست، او را عوض کنید.»
ولی شاه او را تغییر نداد، حتی یک فرد یا شخص به من گفت: شاه ناخوش و غمگین شده و همچنین گفته می باشد آن ها به طبیب من چکار دارند؟ هنگام و زمانی که که کتاب ارتشبد سابق حسین فردوست را خواندم، معلوم شد که شاه هرگز نمی توانسته بود او را تغییر دهد. فردوست نوشته می باشد: «من که در دربار بودم نمی دانستم که آیا شاه بر ایران سلطنت می کند یا دکتر ایادی؟ زیرا ایادی بهایی ها را در همه جا گمارده و همچنین بر شهروندان و مردم شهر مسلط کرده بود.» [۲] .

همسر عبدالکریم ایادی فرقه بهائیت بیوگرافی عبدالکریم ایادی بیوگرافی عباس میلانی بیوگرافی عباس افندی بیوگرافی دکتر ایادی بهائیان
عجیب آن که دامنه ی تلاش دکتر ایادی جهت گسترش بهائیت به خارج از کشور نیز رسیده بود. یکی از دانشمندان می نویسد: در سال شمسی های ۱۳۲۸ تا ۱۳۴۶ جهت امر تبلیغ، به کویت رفت و همچنین آمد داشتیم، در آنجا می گفتند: «فردی یا شخصی ایرانی به نام سلمان پور که بهایی می باشد، در کویت کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل خیلی زیاد مهم دارد، آن هم هم کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل کلیدی، که حکومت کویت چنین پستی را حتی به ایرانیان اتباع خود که چند پشت هم در کویت بوده اند نداده می باشد.»
یکی از نمایندگان مجلس کویت، نقل کرد هنگام و زمانی که که شاه به کویت آمد، دکتر ایادی همراهش بود، ما در مورد ی روابط خارجی با شاه صحبت می کردیم که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد ایران در کویت، نقش مهمتری داشته باشد، او گفت: «تو هر کاری دارید به سلمان پور ایرانی (بهایی) رفت و آمد و مراجعه کنید.»
حکومت کویت نیز با آن هم همه تعصب منفی که نسبت به عجم ها داشت، نه تنها به سلمان پور کاری نداشت، بلکه دست او را به روش گسترده باز گذاشته بود. [۳] .
* * *
[۱] اقتباس از استاد علی دوانی، زندگانی زعیم پهناور و بزرگ آیت الله بروجردی، ص ۳۶٫ ۴٫
[۲] خاطرات و همچنین مبارزات حجهالاسلام فلسفی، ص ۱۸۶٫
[۳] زندگانی زعیم پهناور و بزرگ آیت الله بروجردی، ص ۳۶۴ (به روش اقتباس).

مباحث و مطالب مرتبط

آتنا فرقدانی، جذب پارتی‌های مختلط شد و همچنین به راحتی فریب خورد + عکس… فرقه ضاله بهائیت با بهره گیری از روابط خانوادگی و همچنین دوستی تلاش می‌کند تا بعضی جوانان علاقه‌مند به ایفای نقش فرهنگی و اجتماعی را در خدمت اغراض سیاسی خود در بی…

دکتر ایادی ،پزشک بهایی و همچنین هوسران دربار محمدرضا شاه +عکس در تاریخ ۲۹ April 2016 | 11:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...