دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

حواشی جنجال بر انگیز جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش

حواشی جنجال بر انگیز جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش

|حواشی جنجال بر انگیز جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی هالیوود:

کد خبر : ۷۹۹۲۱

امروز نشر یافته شده شد

تعداد بازدید: ۳۵

Like Like Love Haha Wow Sad Angry در آن مطلب عکس های جدید ساسی مانکن و همچنین طلا گلزار را دیدن میکنید که حواشی بسیاری را در فضای مجازی دامن زد البته قبلش ارتباط و رابطه ساسی مانکن و همچنین دوست دخترش دنیا جهانبخت حواشی داشت که جدا شدند و همچنین کار به خودکشی دنیا جهانبخت هم کشید   ماجرای […]

Like

Like Love Haha Wow Sad Angry

در آن مطلب عکس های جدید ساسی مانکن و همچنین طلا گلزار را دیدن میکنید که حواشی بسیاری را در فضای مجازی دامن زد البته قبلش ارتباط و رابطه ساسی مانکن و همچنین دوست دخترش دنیا جهانبخت حواشی داشت که جدا شدند و همچنین کار به خودکشی دنیا جهانبخت هم کشید

جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش

 

ماجرای جدایی ساسی مانکن و همچنین دنیا جهانبخش که حواشی بسیاری به همراه داشت.
ساسی مانکن ماجرا از یک ابراز علاقه پوچ و همچنین پوشالی در اینستاگرام شروع شد. علاقه‌ای که معلوم نبود از کجا آمد که حالا به آن پایان زشت و همچنین البته جذاب و جالب و خنده دار رسید. زشت از جهت یک شوء غیراخلاقی و همچنین دیدن کردن و نمایش کج و همچنین معوج از طرف افرادی که بازیگر آن هم خواهند بود. «ساسان یافته» معروف به ساسی مانکن، خواننده زیرزمینی که آن روزها جهت عرضه استعدادهای به اصطلاح هنری خود و همچنین نشر آهنگ های پوچ و همچنین بی ارزش به شبکه های ماهواره ای پناه برده، حالا با یک چالش غیراخلاقی مواجه شده می باشد.

چند وقت پیش بود که یک مدل ایرانی به نام «دنیا» با گذاشتن یک پست در صفحه فردی یا شخصی خود در اینستاگرام آغازگر آن ماجرا شد. دختر از علاقه اش به ساسی گفت و همچنین به خیال خام خود مرد آرزوهایش را پیدا کرده بود و همچنین جهت اولین بار چیزی شبیه عشق را تجربه کرده بود! روز به روز به شدت آن ارتباط و رابطه مجازی افزوده شد و همچنین حتی کار به خالکوبی اسم ساسی روی دستش کشید و همچنین دختر همچنان در توهمات خود جملات عاشقانه ای را نوشت. تا جایی که یک ماه بعد از آن ماجرا، ساسی، پسر آرزوهای دنیا، روی دیگر سکه را نشان داد و همچنین مثل اکثرا و بیشتر آن داستان های مجازی آن ارتباط و رابطه هم سر از جای ناخوش درآورد و همچنین صحبت از جدایی شد!

جدایی خواننده زیرمینی از دنیا جهانبخت

 

 

ارتباط و رابطه ساسی مانکن با یک مدل ایرانی دیگر در خارج از کشور رو شد و همچنین او متنی در صفحه اینستاگرامش گذاشت و همچنین آب پاکی را روی دست دنیا ریخت و همچنین گفت ما تا به حال همدیگر را ندیدیم! حالا ماجرا رنگ و همچنین بوی غیره ای گرفت تا جایی که دنیا عکس گریان خود را روی صفحه فردی یا شخصی اش در اینستاگرام گذاشت و همچنین صحبت از خودکشی به میان آمد، ولی باید توجه داشت همچنان جهت ساسی مانکن آرزوی خوشبختی کرد!

یک مرور ساده بر آن ماجرای مضحک و همچنین جذاب و جالب و خنده دار بیانگر موارد و نکات بسیاری می باشد. همین هیاهوی کوتاه و همچنین دیدن کردن و نمایش های عجیب در روزهای قبل و همچنین معرکه های سانتی مانتال آن مدل، باعث شده در روزهای قبل فالورهای بسیاری روانه صفحه فردی یا شخصی او در اینستاگرام شوند و همچنین بعید نیست که از ابتدا سناریو و همچنین بازی جهت همین هدف جذاب و جالب و خنده دار نیز باشد.

 

خودکشی دنیا جهانبخت

از طرفی هم در سوی دیگر آن ماجرا خواننده ای زیرزمینی حضور دارد که روابط غیراخلاقی و همچنین مفاهیم زننده در آثارش بیداد می کند و همچنین معلوم نیست چگونه و چطوری یک دختر جهت چنین فردی بایستی و حتما معرکه ای اینچنین بگیرد و همچنین در آخر هم پای یک مدل دیگر در میان باشد و همچنین مانند فیلم دیدنی و جذاب های بد سینمایی یک عشق مثلثی مسخره به دیدن کردن و نمایش گذاشته می شود.

حالا ماجرا مسیر غیره ای پیدا کرده و همچنین خوراکی مناسب شده جهت تولید دابسمش هایی که آن ارتباط و رابطه و همچنین ماجرا را دستمایه طنز کرده اند و همچنین فضای مجازی پر شده از دابسمش هایی که جهت آن مدل ایرانی درست شده و همچنین موجب تفریحی و سرگرم شدن و همچنین جذاب و جالب و خنده بسیاری را فراهم کرده می باشد.

طلا گلزار دوست دختر جدید ساسی مانکن

 

بعد از مدتی ساسی مانکن در عکس و همچنین کلیپ هایی با طلا گلزار دیده شد که با دیدن عکس و همچنین کلیپ ارتباط و رابطه ساسی مانکن و همچنین طلا گلزار اکثرا و بیشتر از ارتباط و رابطه ساسی مانکن و همچنین دنیا جهانبخت صمیمی بود و همچنین به همین علت دنیا جهان بخت به ساسی شک کرده و همچنین با نشر کلیپ گریه خود قطع ارتباط و رابطه با ساسی را فریاد زد .

ساسی مانکن هم که اصلا انتظار همچین رفتار عاشقانه ای را از دوست دختر خود نداشت ( بر اساس روابط قبل با دخترک های جوان و ازدواج نکرده ) خود را بیرون از باغ فرض کرد و همچنین گفت دنیا جهانبخت یک آدم نرمال نیست و همچنین او همچنین نمیتواند با او بسازد .

سهیلا گلزار کنار شهرام اصلانی در کانال ماهواره ای

ماجرا آنجا داغ میشود که در برنامه جذاب و جالب و خوب سهیلا گلزار مادر طلا گلزار که به همراه شهرام اصلانی در شبکه آی تی ان ITN به آن موضوع دامن زده میشود و همچنین شهرام اصلانی با مسخره کردن دنیا جهانبخت و همچنین توهین وقیحانه و همچنین در حد خانواده خود شهرام اصلانی به دخترک های جوان و ازدواج نکرده ایرانی آتش خشم دنیا جهانبخت را شعله ور میکند .

 

 

Like

Like Love Haha Wow Sad Angry

حواشی جنجال بر انگیز جدایی ساسی مانکن از دوست دخترش در تاریخ ۷ May 2016 | 12:04 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!!

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! |عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! از ...

Greeting-_banner-_Shahab-Hosseini-_in-_his_-hometown.jpg

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس |بنر تبریک به شهاب ...

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود |تصاویری از ...