دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیتا توکلی بازیگر کودکی لیلی سریال در چشم باد درگذشت +عکس

بیتا توکلی بازیگر کودکی لیلی سریال در چشم باد درگذشت +عکس

|بیتا توکلی بازیگر کودکی لیلی سریال در چشم باد درگذشت +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

بیتا توکلی بازیگر نقش کودکی لیلی سریال در چشم باد (متولد ۱۳۷۴ در تهران) می باشد .

آیا تو هم بیننده سریال «در چشم باد» هستید؟ در صورتی که آن سریال را دیده باشید حتما می‌دانید که یکی از شخصیت‌های اصلی آن سریال «لیلی» می باشد، آن هم کودک شیرین زبانی که مانند سایه «بیژن» را دنبال می‌کند و همچنین انیس و همچنین مونس اوست.
درگذشت بازیگر در چشم باد بیوگرافی بیتا توکلی بازیگران جدید سریال در چشم باد

لیلی از مادر و همچنین پدری تاجیک در شمال ایران متولد شده و همچنین به دلیل دوستی خانوادگی و همچنین همسن بودن با بیژن در کنار او پهناور و بزرگ می‌می شود. آن هم روش که مشخص می باشد آنها در بعدی و همچنین بزرگسالی تغییر پیدا کردن به عاشق و همچنین معشوقی بی‌بدیل خواهند شد.

می‌قدرت به تماشای سریال در چشم باد نشست و همچنین خود را به جای پدر و همچنین مادر واقعی بازیگران جدید خردسال آن سریال گذاشت و همچنین در دل گفت حالا آنها چه لذتی می‌برند از آن که کودکان خود را در سریالی مهم می‌بینند! آن کودکان که اکنون اینقدر خوب بازی می‌کنند در بعدی حتما بازیگران جدید توانایی خواهند شد،‌ ولی باید توجه داشت آن بازی ذهنی زیاد دوام نمی‌آورد، زیرا و به درستی که هنگام و زمانی که با یکی از عوامل سازنده سریال در چشم باد تماس می‌گیری تا نام بازیگر لیلی را از او بپرسی او به تو می‌گوید؛ در صورتی که جهت مصاحبه می‌خواهید سه چهار سالی دیر تماس گرفته‌اید، تعجب می‌کنی و همچنین با خود می‌گویی شاید او همراه خانواده‌اش به خارج از کشور رفته می باشد! ولی باید توجه داشت آن ذهنیت هم دیری نمی‌پاید زیرا و به درستی که از آن هم طرف خط به تو می‌گویند که لیلی همراه خانواده اش به سفر رفته می باشد، آن هم هم سفری بی بازگشت! او دیگر هرگز در آن دنیا نخواهد بود تا لیلی و همچنین نقش آفرینی ها و همچنین سرنوشت او را ببیند.

و همچنین تو آن هم وقت می باشد که به یاد می‌آوری چند سال شمسی پیش خبری به ظاهر کوچک تو را غمگین کرد؛ خبر درگذشت «بیتا توکلی» بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد که هنگام برگشت از مشهد مقدس همراه خانواده‌اش تصادف کردند و همچنین همگی جان باختند.

آن هم روز از شنیدن آن خبر به مقدار و اندازه امروز بهت زده نشدیم، زیرا و به درستی که هنوز پخش سریال در چشم باد آغاز نشده بود و همچنین بازی لیلی را ندیده بودیم. افسوس که لیلی پیش از آن‌که زندگی مجنون‌وار خود را در کنار بیژن ببیند به دیاری رفته که بازگشتی در آن هم نیست. زنده یاد بیتا توکلی در ۱۱ قسمت از سریال در چشم باد بازی دارد. بعد از آن هم نقش بزرگسالی او را هنر پیشه‌ای تاجیک به نام «ستاره آو» بازی می‌کند. لیلی در کنار بیژن روزهای تلخ و همچنین شیرینی را خواهد گذراند، ولی باید توجه داشت دیگر بیتا توکلی نخواهد بود تا ببیند که بیژن با او و همچنین احساس او چه می کند… روحش شاد.

بیتا توکلی در ۲۲ شهریور ۱۳۸۴ در سانحهٔ تصادف اتومبیل در جاده مشهد-دامغان به شدت مجروح شد و همچنین درگذشت.

آن بازیگر نوجوان که به همراه پدر و همچنین مادر خود جهت ادای نذری بعد از به هوش آمدن مادرش از کما، راهی مشهد مقدس شده بودند، به هنگام بازگشت در جاده تصادف کرده و همچنین هر سه فرد یا شخص جان خود را از دست دادند.
بیتا توکلی کلاس پنجم دبستان بوده و همچنین به تا حال در فیلمهایی زیرا و به درستی که “چتری جهت دو فرد یا شخص” و همچنین “سام و همچنین نرگس” به ایفای نقش پرداخته می باشد.

درگذشت بازیگر در چشم باد بیوگرافی بیتا توکلی بازیگران جدید سریال در چشم باد

ارسلان قاسمی بازیگر نقش کودکی ببِژن ایرانی در سریال در چشم باد می گوید:

آن هم موقع ۷ سالم بود. تجربه عجیبی بود. من به خاطر آن هم کار ۳ سال شمسی و همچنین نیم شمال بودم. جهت من که بچه کوچکی بودم و همچنین قبلا هم آن کار را انجام نداده بودم، خیلی سخت بود، زیرا و به درستی که آن سریال خیلی زیاد سنگین بود. ولی باید توجه داشت شرایطی که آقای جوزانی و همچنین آقای کاسه‌ساز در طول کار فراهم کرده بودند، خوب بود و همچنین از سختی کار کم می‌کرد. جهت اولین بار بود که آن تعداد آدم را می‌دیدم و همچنین مجبور بودم با ۴۰- ۳۰ فرد یا شخص یک جا باشم و همچنین زندگی و همچنین کار کنم. استرس داشتم و همچنین احساس دلتنگی و همچنین غربت می‌کردم. تنها و فقط لطفش به بچه‌های هم سن و همچنین سالم مثل بیتا توکلی بود که با هم دوست بودیم و همچنین بازی می‌کردیم و همچنین حضورشان نمی‌گذاشت خیلی متوجه سختی‌ها بشوم. حتی درس خواندن ما با بچه‌های عادی فرق داشت. معلمی به اسم آقای رجبی از فومن به محل استقرار ما در ماسوله می‌آمد و همچنین به من و همچنین بیتا توکلی و همچنین پوریا، پسر خانم متخصص، درس می‌داد. بعد از فومن برگه امتحانات را می‌آوردند و همچنین از ما امتحان می‌گرفتند و همچنین از فومن جهت‌مان کارنامه صادر می‌کردند. ما هم خیلی اذیت می‌کردیم. هر روز یکی‌مان بهانه می‌گرفت و همچنین مثلا می‌گفت خسته‌ام و همچنین سر کلاس نمی‌روم و همچنین… امیدوارم آقای رجبی هر جا هست از سر اذیت‌هایی که کردیم، بگذرد.

هنگام و زمانی که دوست جونم رفت
بیتا توکلی، دوست و همچنین هم بازی خوب‌مان در سریال «در چشم باد» بود که متاسفانه در سانحه رانندگی فوت کرد. فوت او تاثیر خیلی بدی روی من گذاشت و همچنین خیلی زیاد ناراحتم کرد. هنگام و زمانی که آن خبر را شنیدم، نمی‌توانستم باور کنم. به عنوان یک بچه هیچ درکی از مردن و مرگ نداشتم و همچنین برایم غیرقابل باور بود که چه اتفاقی افتاده. یادم هست مادر و همچنین پدرم زود‌تر باخبر شده بودند ولی باید توجه داشت از ترس عکس‌العمل من چیزی به من نگفته بودند تا اراده و تصمیم راسخ بگیرند چگونه و چطوری آن خبر را به من بگویند. در قسمت سوم کار بودیم که من ۴-۳ ماهی تعطیل بودم و همچنین سر کار نمی‌رفتم. منزل و خانه بودم و همچنین سرم به درس و همچنین مدرسه گرم بود. تا آن‌که‌‌ آن هم موقع که بیتا فوت کرد یک روز مجید حیدری‌نیا، یکی دیگر از هم بازی‌هایم، به من زنگ زد و همچنین گفت فهمیدی بیتا مرد؟ با ناباوری گفتم چی؟! کدام بیتا؟! باورم نمی‌شد دارد در مورد بیتا توکلی حرف می‌زند.

بیتا توکلی بازیگر کودکی لیلی سریال در چشم باد درگذشت +عکس در تاریخ ۲۹ April 2016 | 12:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...