دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

عکس های بدون آرایش ترانه علیدوستی در فضای مجازی

عکس های بدون آرایش ترانه علیدوستی در فضای مجازی

|عکس های بدون آرایش ترانه علیدوستی در فضای مجازی از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی هالیوود:

کد خبر : ۷۹۸۱۷

نشر یافته شده شده در۴ روز پیش

تعداد بازدید: ۲,۰۰۵

Like Like Love Haha Wow Sad Angry 1 در آن مطلب عکس های جنجال برانگیز ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد را بدون آرایش خواهید دید   در ۴۸ ساعت قبل علاقه به تماشای چهره نشر یافته شده شده از ترانه علیدوستی، آنهم بدون آرایش در صدر پر بازدید ترین خبرهای روز و همچنین جستجوهای گوگل بوده می باشد. ترانه […]

Like

Like Love Haha Wow Sad Angry

۱

در آن مطلب عکس های جنجال برانگیز ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد را بدون آرایش خواهید دید

 

در ۴۸ ساعت قبل علاقه به تماشای چهره نشر یافته شده شده از ترانه علیدوستی، آنهم بدون آرایش در صدر پر بازدید ترین خبرهای روز و همچنین جستجوهای گوگل بوده می باشد.

چهره بدون آرایش ترانه علیدوستی

ترانه علی دوستی بی آرایش

عطش آن جستجو، ظاهراً مشخص نمود آن تصویر مرتبط به تِم گریم خسته و همچنین رنجور ترانه احتمالاً در یکی از لوکیشن های سریال شهرزاد میباشد.

تران علی دوستی بدون رژلب

 

عکس بدون آرایش ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی
باره فعالیت: بازیگر سینما، تلویزیون و همچنین تئاتر و همچنین مترجم
تولد ترانه علیدوستی:  ۲۲ دی ۱۳۶۲ (۳۲ سال شمسی)
محل تولد ترانه علیدوستی: تهران، ایران
همسر ترانه علیدوستی:  علی منصور
فرزند ترانه علیدوستی: حنا
مدرک تحصیلی: رشتهٔ کامپیوتر

 

 

 

ترانه علیدوستی بدون آرایش

تازه ترین و جدیدترین عکس ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی بدون آرایش

ترانه علیدوستیدر سریال خانگی شهرزاد

taranehalidoosti51

 

بیوگرافی ترانه علیدوستی:

ترانه علیدوستی متولد ۱۳۶۲ و همچنین شامل مدرک بازیگری دیپلم عکاسی، دوره بازیگری را در کلاسهای آزاد بازیگری زیر نظر حسین محجوب، امین تارخ، آتیلا پسیانی و همچنین مهدی فتحی گذرانده می باشد.

 

پدر ترانه علیدوستی، حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و همچنین از مربیان کنونی فوتبال ایران می باشد. برادرش در چهارشنبه‌سوری سال شمسی ۱۳۸۳ فوت کرد. آن اتفاق دقیقاً در آن هم روزهایی اتفاق افتاد که علیدوستی مشغول بازی در فیلم دیدنی و جذاب چهارشنبه سوری بود، فیلمی که در آن هم با درخشش در نقشی متغایر و متفاوت توانسته بود جایگاه خود را به عنوان یک بازیگر توانا تثبیت کند. مادر ترانه علیدوستی سنگ تراش و همچنین مجسمه ساز می باشد.

 

ترانه علیدوستی در کودکی به بازیگری علاقه نداشت. ولی باید توجه داشت به سینما رفتن علاقه مند بود و همچنین فیلم دیدنی و جذاب زیاد می دید. ترانه علیدوستی در دوران کودکی هم بازیگر ویژه ای علاقه نداشت ولی باید توجه داشت بعدها به بازی پرویز پرستویی، عزت الله انتظامی و همچنین آتیلا پسیانی علاقه مند شد.

 

ترانه علیدوستی در حال حاضر از بازیگران جدید هم نسل خود بازی باران کوثری و همچنین گلشیفته فراهانی را خیلی دوست دارد. پدر ترانه علیدوستی به سینما خیلی علاقه مند می باشد و همچنین خیلی فیلم دیدنی و جذاب میبیند. یکی از فیلمهایی که ترانه دیده و همچنین به خوبی یادش مانده، فیلم دیدنی و جذاب ” سینما پارادیزو ” می باشد.

 

پدر ترانه علیدوستی آرشیو تاریخ سینما را دارد. مخصوصا فیلمهای ” برگمان، فلینی و همچنین کیشلوفسکی ” . اولین حضور ترانه علیدوستی در سینما سال شمسی ۸۰ و همچنین با بازی در فیلم دیدنی و جذاب سینمایی ” من ترانه ۱۵ سال شمسی دارم ” بود. حبیب رضایی جهت انتخاب آن نقش از بیش از ۶۰۰ فرد یا شخص تست گرفت و همچنین از بین همه آنها، ترانه پذیرفته شد. به خاطر بازی در آن فیلم دیدنی و جذاب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از آن هم خود کرد. هنگام و زمانی که پدرش فیلم دیدنی و جذاب ” من ترانه ۱۵ سال شمسی دارم ” را دید، گریه کرد.

 

ترانه علیدوستی با آنکه موقع بازی در فیلم دیدنی و جذاب من ترانه ۱۵ سال شمسی دارم، نه ازدواج کرده بوده و همچنین نه مادر شده بوده، آن هم قدر نقش خود را خوب ایفا کرد که همه تحسینش کردند.

 

ترانه علیدوستی  در کنار بازیگری دوست دارد فیلمنامه نویسی را هم تجربه کند. به بازی کنار ” رابرت دنیرو ” علاقه مند می باشد. در زمان بیکاری و اوقات تفریح، گه گاهی نقاشی می کند. ولی باید توجه داشت مطالعه را هیچ گاه از یاد نمی برد و همچنین کتابخانه خوبی دارد.

 

سبک نقاشی ترانه علیدوستی سیاه قلم می باشد که آن هم را به صورت تجربی فرا گرفته می باشد. به آرام حرکت کردن و همچنین درست گام برداشتن نظر دارد.

 

ترانه علیدوستی دختر مسئولیت پذیری می باشد. دوستان معدودی دارد. معمولا هنگام و زمانی که اتفاق خیلی پهناور و بزرگ و همچنین خوشحال کننده ای برایش اتفاق می افتد نمی تواند به سرعت واکنش نشان دهد. قبل از آنکه بازیگر می شود فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کرد خواننده اپرا می شود. دو سال شمسی هم در هنرستان موسیقی درس خواند و همچنین با پگاه آهنگرانی همکلاس بود. کلارینت، ساز تخصصی اش بود و همچنین به عنوان ساز دوم پیانو می زد. در دوران مدرسه بچه درس خوان و همچنین زرنگی بود . دائما به دنبال پویا نمایی و همچنین تحرک می باشد.

 

ترانه علیدوستی در تمام فیلمهایی که بازی کرده به نوعی از سن حقیقی خود جلوتر بوده می باشد. ترانه علیدوستی در فیلم دیدنی و جذاب های کنعان و همچنین شهرستان زیبا حضوری درخشان داشته می باشد. لذتی که از بازی اش می برد را دوست دارد. احساساتی می باشد و همچنین ترجیح می دهد کاری را که انجام میدهد با احساساتش در ارتباط باشد. یکی از دلمشغولی هایش داستان نویسی می باشد و همچنین چند تا از قصه هایش در نشریات چاپ شده می باشد. خیلی زیاد اهل ریسک کردن می باشد.

 

ترانه علیدوستی در فضای تئاتر هم فعالیت می کند. کلا بازیگر گزیده کاری می باشد و همچنین فیلمنامه برایش از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. در منزل و خانه عادت دارد مدام تلویزیون را روشن نگاه دارد. معتقد می باشد تطح برنامه جذاب و جالب و خوب های تلوزیون خیلی پائین می باشد. معصومیت ویژه ای در چهره اش موج می زند. حرفش را در نهایت ادب و همچنین احترام بازگو می کند. می گوید: سعی می کنم فروتنی بی جا نکنم تا خدای نکرده به ورطه ریاکاری نیفتیم.

 

دیدن کردن و نمایش خانگی:
ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد ساخته حسن فتحی اولین سریال خود را تجربه کرد آن سریال در ۲۲ مهر ۱۳۹۴ به شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی آمد او همچنین در آن سریال نقش شهرزاد را ایفا می کند. شهرزاد دانشجوی رشته علم پزشکی جدید می باشد که در سال شمسی ۱۳۳۲ با کودتای ۲۸ مرداد زندگی اش دچار تغییر و همچنین تحول می می شود و همچنین ترانه علیدوستی جزو افرادی می باشد که با تلویزیون قهر کرده و همچنین آن سریال بدون وجود علیدوستی مشهور نمی شد

 

بازی ترانه علیدوستی در تلویزیون:
ترانه علیدوستی که تا کنون در هیچ نوع سریال تصویری و تلویزیونی حضور نداشته در مورد حضور نیافتن خود در سریال‌های صدا و همچنین سیما اینگونه سخن گفت: من در تلویزیون بازی نمی‌کنم. ۱۲ سال شمسی هم هست که بازی نمی‌کنم. زیرا و به درستی که معتقدم یک خیانت فرهنگی می باشد. قبلاً هم گفته‌ام. انتخاب کرده‌ام. حتی سریال‌های سطح بالاتر ما نهایتاً دستخوش یک جهت گیری بی‌موردی در پخش می‌شوند. من افرادی را که در تلویزیون کار می‌کنند قضاوت نمی‌کنم ولی شهروندان و مردم شهر حق دارند قضاوت کنند. ما در آن جایگاه قرار داریم که قضاوت شویم.
دوبله و همچنین صداپیشگی ترانه علیدوستی:
ترانه علیدوستی در انیمیشن زیبای جمشید و همچنین خورشید صداپیشه نقش «خورشید» بود.
تئاتر ترانه علیدوستی:
فنز (طرفداران)- کارگردان محمد رحمانیان
مانفیست چو – کارگردان محمد رحمانیان
روز حسین – کارگردان محمد رحمانیان (انجام نشد)

نویسندگی ترانه علیدوستی:
همچنین و علاوه بر سابقه اش در بازیگری، ترانه علیدوستی جهت نویسندگی در وبگاه فردی یا شخصی اش نیز شناخته شده می باشد. همچنین و علاوه بر آن، داستان‌های کوتاه و همچنین نقدهای متنوع و گوناگون و مختلف ترانه علیدوستی به صورت گسترده در مجله‌ها و همچنین روزنامه‌هایی نشر یافته شده شده می باشد. در سال شمسی ۲۰۱۰ در پی نشر مطلبی از ترانه علیدوستی در وبلاگش در حمایت از اصغر فرهادی که در دفاع از هنرمندان دگراندیش مطلبی نشر یافته شده کرده بود، وبلاگ آن بازیگر سینما و همچنین تئاتر به دستور کمیته دولتی فیلترینگ، حذف شد و همچنین بدین ترتیب آرشیو آن وبلاگ نیز از روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید بلاگفا حذف شده می باشد. به هر حال وبگاه جدید او همچنان فعال می باشد.
ترجمه های ترانه علیدوستی:
ترانه علیدوستی با ترجمه داستان رؤیای مادرم اثر «آلیس مونرو» در نوزدهمین دوره کتاب فصل، در تیم ادبیات شایسته تقدیر شناخته شد.

Like

Like Love Haha Wow Sad Angry

۱

عکس های بدون آرایش ترانه علیدوستی در فضای مجازی در تاریخ ۲ May 2016 | 12:04 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!!

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! |عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! از ...

Greeting-_banner-_Shahab-Hosseini-_in-_his_-hometown.jpg

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس |بنر تبریک به شهاب ...

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود |تصاویری از ...