دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

پریانکا چوپرا ملکه زیبایی جهان به زودی در فیلم دیدنی و جذاب های هالیوودی

پریانکا چوپرا ملکه زیبایی جهان به زودی در فیلم دیدنی و جذاب های هالیوودی

|پریانکا چوپرا ملکه زیبایی جهان به زودی در فیلم دیدنی و جذاب های هالیوودی از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی هالیوود:

کد خبر : ۷۹۸۴۸

دیروز نشر یافته شده شد

تعداد بازدید: ۳۷۶

Like Like Love Haha Wow Sad Angry پریانکا چوپرا در سال شمسی ۲۰۰۰ به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شد و همچنین بعد از بازگشت به هندوستان به بالیوود روی آورد و همچنین با فیلم دیدنی و جذاب انداز به بالیوود معرفی شد. ازجمله فیلم دیدنی و جذاب های او همچنین می قدرت به دان: تعقیب دوباره آغاز میشود ودان۲: تعقیب ادامه می‌یابدو کریش اشاره […]

Like

Like Love Haha Wow Sad Angry

پریانکا چوپرا در سال شمسی ۲۰۰۰ به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شد و همچنین بعد از بازگشت به هندوستان به بالیوود روی آورد و همچنین با فیلم دیدنی و جذاب انداز به بالیوود معرفی شد. ازجمله فیلم دیدنی و جذاب های او همچنین می قدرت به دان: تعقیب دوباره آغاز میشود ودان۲: تعقیب ادامه می‌یابدو کریش اشاره کرد.

«پریانکا چوپرا Priyanka Chopra» به تازگی کارش را در آمریکا آغاز کرده ولی باید توجه داشت او در هندوستان به آخر هنرپیشگی رسیده و همچنین یکی از سودآورترین هنرپیشه ها در کشورش معرفی شده می باشد. بیشترین دستمزد را دارد و همچنین جایزه بهترین فیلم دیدنی و جذاب، معادل جایزه اسکار، و همچنین به عنوان بهترین هنرپیشه زن هند هم شناخته شده می باشد.

او قبل از آنکه ۱۸ ساله می شود در رقابت های ملکه زیبایی جهان شرکت و همچنین آن هم عنوان را به نام خود کرد و همچنین هرگز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کرد  هنر پیشه میلیون دلاری می شود. چوپرای ۳۳ ساله، در اکثرا و بیشتر از ۴۰ فیلم دیدنی و جذاب در بالیوود و همچنین به عنوان مجری ورژن و نسخه هندی «عوامل ترس» (fear factor) خوش درخشیده می باشد. افزون بر آنکه چندین تک آهنگ به بازار عرضه کرده و همچنین نقش کارآموز FBI را در سریال «کووانتیکو» به چنگ آورده می باشد. او نخستین هنرپیشه زن بالیوود می باشد که در قسمت و بخش های سخت تر زندگی می باشد و همچنین برایش روش زندگی بیش از هر چیز اهمیت دارد. با فعالیت های هنرپیشه زن بالیوود از زبان خودش اکثرا و بیشتر آشنا شوید.

می دانید اولین زن بازیگر هستید که وارد برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی آمریکا می می شود؟ اهمیت آن واقعیت چه حالی به تو می دهد؟

نمی دانم آیا اهمیت آن هم را آن هم روش که شهروندان و مردم شهر می بینند بتوانم ببینم. از اشخاص بسیاری می شنوم که به من می نامند: آن اولین بار می باشد که چنین اتفاقی جهت یک هنرپیشه هندی می افتد.

آیا می توانی خودت هم احساس کنی؟

خیر… ولی باید توجه داشت واقعیت را گفتم، جهت من راه غیره ای به وجود نخواهدآمد که بتوانم فرصت بین المللی را به ارمغان بیاورم. جهت من روشن می باشد که در صورتی که آن کار را در آمریکا انجام نمی دادم در استرالیا انجام می دادم یا جایی دیگر. وارد شدن به تلویزیون آمریکا فرصتی می باشد تا بتوانم کاری که می خواستم را انجام دهم. آن قدم بزرگی می باشد که بتوانم کار جدیدی را ارائه دهم. نمی دانم، جهت انجام آن هم هیجان زده ام، جهت من دنیایی جدید با فرهنگی جدید می باشد.
می خواهم با خودم صادق باشم تا بفهمم در واقع چه کسی هستم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم بین آن کار جدید و همچنین ملکه زیبایی بودن در یک زمان تفاوتی وجود دارد. انگار که یک بچه هستم و همچنین احتیاج دارم کسی باشم که دنیا می خواهد در من ببیند و همچنین حالا اشتباه و همچنین ضعف هایم، مرا یگانه کرده می باشد؛ فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم با گذشت ۳۰ سال شمسی چنین شده ام.
دقیق به یاد می آورم که جدید و تو و تازه به بمبئی آمده بودم و همچنین جدید و تو و تازه ملکه زیبای جهان شده بودم و همچنین با دوستم در ساحلی به نام چوپاتی راه می رفتیم. در آنجا ۶ بیلبورد پشت سر هم قرار داشت که فیلم دیدنی و جذاب های معروف و همچنین کالاهای بزرگی را تبلیغ می کرد. آن هم موقع با خودم گفتم: «یک روز می خواهم عکسم روی تمام بیلبوردها نشان داده می شود» و همچنین پنج سال شمسی بعد همین روش شد و همچنین روی تک تک آنها فیلم دیدنی و جذاب های من به دیدن کردن و نمایش دخل و درآمد.

عکس های جدید priyanka_chopra

جدید ترین عکس های پریانکا چوپرا

 

عکس های بازیگر معروف هند priyanka_chopra

پریانکا چوپرا ملکه زیبایی جهان

 

تو دوران دبیرستان و همچنین یک بار هم چند سال شمسی پیش جهت انجام کار موزیک در آمریکا بودید، جهت اجرای نقش در اولین فیلم دیدنی و جذاب آمریکایی خود چه کارهایی در اینجا انجام دادید؟

من جهت اجرای دیدن کردن و نمایش بایستی و حتما روی لهجه ام کار می کردم و همچنین جهت هر بخشی آموزش بسیاری می دیدم. من عاشق کارم هستم. کار موزیک جدید بود و همچنین هیچ تجربه ای در آن هم نداشتم ولی باید توجه داشت بازیگری کاری می باشد که زیاد انجام داده ام و همچنین در خون ام هست، تنها کاری می باشد که به خوبی از پس آن هم بر می آیم. هنگام و زمانی که ۱۷ ساله بودم آن کار را شروع کردم.

چگونه درگیر «کووانتیکو» شدی؟

هنگام و زمانی که با ABC گغتگوی تلفنی داشتم، آن کار را پیشنهاد دادند. من در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب ای که می خواستم اجرا کنم آگاهی کامل داشتم و همچنین پذیرفتم، به خاطر آنکه شهروندان و مردم شهر هندوستان دائما در نقشی مشخص و همچنین ثابت دیده شده اند. پدر و همچنین مادرم هر دو دکتر خواهند بود و همچنین من می خواستم مهندس شوم ولی باید توجه داشت کسی شدم که هم اکنون می بینید. من می خواستم یک جوری آن فرم ثابت بشکند. من با آگاهی کامل هر قسمتی را بازی کردم.

می خواستید که حالت کلیشه ای در نقش هایتان را از بین ببرید. نقش خود را چگونه و چطوری می بینید؟

مرجعی وجود ندارد که بفهمم آیا آن هم اجرا خوب از آب در می آید یا نه. پیش تر چنین تجربه های سختی در فیلم دیدنی و جذاب های هندی نداشتم. آن جهت من حکم یک فرصت را دارد زیرا و به درستی که از هنگام و زمانی که که خود را شناختم هرگز بازیگری هندی را در تلویزیون ندیده ام.

از بین داوطلبانی که رد شدند تو برگزیده شدید. مگر چه کار متفاوتی انجام داده بودید؟

هیچ… تنها و فقط آن هم جایی که بودم نشستم و همچنین به تمامی پیشنهادهایی که مرا به آن هم فرم کلیشه ای می انداخت پاسخ منفی می دادم. من نمی خواستم آن هم پرنسس عجیبی که روی فیل می نشیند باشم. تمام وقت از من پرسش های کلیشه ای می پرسیدند. جهت مثال: «هنگام و زمانی که به مدرسه می رفتی روی فیل می نشستی؟!» بعضی وقت ها برداشتی که دارند مسخره می باشد. هنگام و زمانی که کووانتیکو مطرح شد، تنها و فقط به مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب گفتم: «مسیری را جهت من درنظر بگیر که بازیگری ام را به آخر هنری برساند.»  آنها مرا با توجه به نژادم، کشورم، مذهبم و همچنین اعتباری که به کار آنها می دهد، برگزیدند تا در آن سریال حرفه ای به عنوان یک مامور FBI نیمه آمریکایی، نیمه هندی بازی کنم.

آرزوی هر زنی می باشد که مثل تو باشد، ولی باید توجه داشت در فهرست هر روز خدا تو نشانی از ازدواج نیست!

هیچ کس نمی داند یک زن چه می خواهد. در صورتی که بخواهید بفهمید بایستی و حتما خیلی پول خرج کنید. با آن همه کار خیلی زیاد خوشبختم، ازدواج در بهشت انجام می می شود و همچنین من به آن هم نظر دارم. می دانم فردی یا شخصی که جهت من انتخاب شده می باشد، زمانش که برسد، دنیا با تمام عناصرش دست به دست هم می دهد تا آن ازدواج سر بگیرد، تا آن هم موقع تو بایستی و حتما زندگی کنید و همچنین از آن هم لذت ببرید.

Like

Like Love Haha Wow Sad Angry

پریانکا چوپرا ملکه زیبایی جهان به زودی در فیلم دیدنی و جذاب های هالیوودی در تاریخ ۳ May 2016 | 11:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!!

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! |عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! از ...

Greeting-_banner-_Shahab-Hosseini-_in-_his_-hometown.jpg

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس |بنر تبریک به شهاب ...

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود |تصاویری از ...