دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی شراره رخام و همچنین همسر سابقش فرهاد قریب +عکس

بیوگرافی شراره رخام و همچنین همسر سابقش فرهاد قریب +عکس

|بیوگرافی شراره رخام و همچنین همسر سابقش فرهاد قریب +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

شراره رخام (متولد ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی می باشد. او شامل مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی می باشد.

همسر شراره رخام همسر بازیگران جدید طلاق بازیگران جدید بیوگرافی فرهاد قریب بیوگرافی شراره رخام بیوگرافی استیون راش Steven Rush

فرهاد قریب (غریب) (استیون راش) (به انگلیسی: Steven Rush) فیلمنامه‌نویس و همچنین مستندساز ایرانی-آمریکایی ساکن لس آنجلس که در سینمای هالیوود فعالیت دارد.

همسر شراره رخام همسر بازیگران جدید طلاق بازیگران جدید بیوگرافی فرهاد قریب بیوگرافی شراره رخام بیوگرافی استیون راش Steven Rush

شراره رخام بازیگر سینما و همچنین تلویزیون گفت: بهترین عیدی ام را از همسر سابقم که یک بلیت مسافرت به جزایر هاوایی بود گرفتن کردم.

او همچنین افزود: بهترین خاطره من از ایام عید مسافرت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین اتفاقات داخل ماشین و همچنین اده های زیبا در دوران کودکیم می باشد.

او همچنین عنوان کرد: امسال نیز به احتمال ۹۰ قسمت و بخش تعطیلات عیدم را در آمریکا می‌گذرانم.
آن هنرمند اظهار داشت: سینمای استاندارد، سناریوی درجه یک، سکانس های خوب، صدابرداری عالی سرمستی تماشاگران بعد از تماشای فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سرحال بودن بازیگران جدید در هنگام بانی سین های هفت سین سینمایی من خواهند بود.
رخام اذعان کرد: مثل دائما آرزوی سالی پربار و همچنین پر از موفقیت و همچنین پر از خوشبختی را جهت همه هموطنان دارم و همچنین آرزو می کنم به هر آنچه که به صلاحشان می باشد برسند.

شراره رخام بازیگر سینما و همچنین تلویزیون گفت: به تازگی سریالی با عنوان “چهار سو” به کارگردانی امین امانی و همچنین تهیه کنندگی روشان امید را به پایان برده ام، آن سریال مرتبط به چهار برهه زمانی می باشد که من زمان بعدی را بازی می کنم، هر زمانی در آن سریال بازیگران جدید جداگانه خود را دارد و همچنین در مورد معضلات فرهنگی و اجتماعی می باشد که در هربرهه اتفاق می افتد.من در ارتباط و رابطه با زمان پخش آن هم اطلاعی ندارم ولی باید توجه داشت می دانم که آن سریال در مرحله تدوین می باشد.

آن بازیگر با اشاره به کم کاریش در آن سالها عنوان کرد: یکی از دلایل آن موضوع وارد شدن بی قاعده و همچنین بدون صلاحیت یک سری به حیطه تولید و همچنین بازیگری می باشد، آنهایی که بدون صلاحیت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری وارد عرصه تولید شده اند به تبع اشخاص بی صلاحیت مثل خودشان را به آن عرصه وارد می کنند و همچنین به آن ترتیب کارها کیفیت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری خود را از دست می دهند. آن حواشی جهت افرادی مثل ما که به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری و همچنین هنر  و همچنین با تکیه به تحصیلات خود بازیگر شده‌اند صدمه می زند زیرا معیار انتخاب آن اشخاص همین حواشی می باشد.

بازیگر “زنان ونوسی مردان مریخی” تصریح کرد: چنین اشخاص بی صلاحیتی هنگامی که معیارشان حاشیه باشد در مواجهه با اشخاص حرفه ای متوجه می شوند که آنها هیچ سنخیتی با آن اشخاص ندارد بلکه در تقابل هم خواهند بود. آن تیمهای سازنده یک سری توقعات ناشایستی دارند و همچنین به همین دلیل بازیگران جدید حرفه‌ای آن توقعات را قبول نمی‌کنند.

همسر شراره رخام همسر بازیگران جدید طلاق بازیگران جدید بیوگرافی فرهاد قریب بیوگرافی شراره رخام بیوگرافی استیون راش Steven Rush

او همچنین ادامه داد: یکی از عواملی که باعث ساخته یا ایجاد فاصله بین من و همچنین نقش آفرینی در سریالهای تاریخی شد تزریق ژل در لبم بود البته خودم از آن کار پشیمان شدم به دلیل تزریق آن ژل عده ای در سریالهای تاریخی من را انتخاب نمی کردند زیرا و به درستی که می گفتند در زمانهای قبل چیزی به نام ژل لب نداشتیم آن موضوع مدتی من را کم کار و همچنین درگیر کرد ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بگویم به کمک یک پزشک خوب آن ژل لب را تخلیه کردم و همچنین در حال حاضر یک سال شمسی و همچنین نیم می باشد که ژل لب ندارم و همچنین به حالت سابق بازگشته ام.

بازیگر” غوغا” با اشاره به وارد شدن اشخاص ناشایست به آن حرفه تصریح کرد: چیزی که گریبان تولید، تلویزیون و همچنین سینما را گرفته وارد شدن یک سری عوامل ناشایست می باشد که ما درخواستمان از سیستم جدید نهاد صدا و همچنین سیما آن می باشد که نظارتی به آن موضوع داشته باشند زیرا آن حواشی گاهی غیر قابل تحمل می می شود، من لیسانس بازیگری دارم و همچنین به کمک تحصیلاتم بازیگر شده ام ولی باید توجه داشت یک سری از دوستان شاید آن تحصیلات را نداشته باشند ولی به واسطه آنکه که چندین سال شمسی سابقه بازیگری دارند در آن حرفه مشغول خواهند بود ولی باید توجه داشت بدبختی ما از آنجایی شروع می می شود که ما با بعضی مواجه می شویم که نقش یک سریالها را بر عهده می‌گیرند در حالی که حتی در صحبت کردن عادی خود دچار مشکل خواهند بود، متاسفانه آن اشخاص در جامعه الگو می شوند در حالیکه رفتارشان آنقدر ناشایست می باشد که ما هنگام و زمانی که با شهروندان و مردم شهر صحبت می کنیم متوجه می شویم که نظر و همچنین نگاه آنها نسبت به بازیگران جدید منفی می باشد و همچنین احساس می کنند که ما یک سری اشخاص لاابالی و همچنین بی بندباری هستیم که به هیچ چیزی معتقد نیستیم.

او همچنین افزود: متاسفانه بعضی از خانم‌های بازیگر خودشان به هر راهی متوسل می شوند که در بعضی از تولیدات حضور داشته باشند آنها اصول اخلاقی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را رعایت نمی کنند البته گویا بازار عرضه و همچنین تقاضا جهت آنها فراهم شده و همچنین تقاضای آنها هم بی جواب نمی‌ماند زیرا در ازای یک سری تعاملات چنین افرادی وارد حرفه بازیگری و همچنین در نهایت تغییر پیدا کردن به یک الگو می شوند و همچنین متاسفانه جایگاه فرهنگی یک بازیگر را خدشه دار می کنند.

بازیگر “چشمان سیاه” ادامه داد: چنین افرادی باعث می شوند بازیگران جدید دیگر در مواجهه با شهروندان و مردم شهر سرافکنده شوند زیرا شهروندان و مردم شهر از آنها روی گردان می شوند متاسفانه آن اشخاص از راه درست بازیگر نشده اند و همچنین نمی توانند رفتار درستی از خود ارائه دهند.

او همچنین گفتن کرد: من با فردی مواجه شدم که می‌گفت با توجه به آنکه تو در عرصه تهیه کنندگی هم دستی داری به من کمک کن تا یک عده بازیگران جدید بی قید و همچنین بند را دور خود جمع کنم و همچنین با هم خوش بگذرانیم که آن موضوع باعث تعجب من شد.

رخام تصریح کرد: من کاری به زندگی خصوصی اشخاص ندارم ولی باید توجه داشت عده‌‌ای به صورت اشتباه وارد آن عرصه شده‌اند. نگاه آن اشخاص به بازیگری تنها و فقط کسب شناخته شدن و شهرت و همچنین خوش گذرانی می باشد، البته من جهت تمام همکاران خودم احترام قائل هستم زیرا می دانم انسانهای خیلی زیاد شریف و همچنین متعهدی هم در عرصه سینما خواهند بود ولی باید توجه داشت با آن وجود گاهی چنین افرادی پیدا می شوند که امیدوارم چنین حواشی زودتر حل می شود.

رخام خاطرنشان کرد: در جمع بندی صحبت‌هایم پاسخی به دوستانی دارم که آن بحث و داستان جراحی لب من را علم کرده بودند که من را به حاشیه بکشانند بایستی و حتما بگویم آنها اشتباه می کنند و همچنین آن مشکل حل شده می باشد، یادم می باشد تهیه کننده ای به من پیشنهاد داد که تو اخلاقت را درست کن و همچنین من به آن ترتیب تو را در تولیدات راه می‌دهم که در پاسخ به او گفتم من ترجیح می دهم اخلاقم آن باشد ولی با تو وارد سریالها نشوم آن هم فرد که به خواسته های اشتباه او پاسخ رد دادم بحث و داستان ژل لب مرا علم کرد و همچنین به همه میگفت که رخام جهت هیچ نقشی مناسب نیست. امیدوارم حضور پررنگ من در دنیای بازیگری تو دهنی محکمی باشد به یک سری اشخاص ناشایستی که از بازیگران جدید تقاضای بدی دارند.

مباحث و مطالب مرتبط

سارا خویینی ها و همچنین لاله اسکندری در حرم امام و پیشوا رضا (ع)… به نقل از ساتین : حضور سارا خویینی ها ، لاله اسکندری و همچنین مریم امیرجلالی با چادر در حرم امام و پیشوا رضا (ع)  .بیوگرافی : سارا خوئینی‌ها یا سارا وثوقی متولد ۱…

زشت ترین بازیگر زن هالیوود که دستمزد بالایی دارد! + عکس…  او با آنکه جز زشت ترین بازیگران جدید زن بشمار می رود ولی باید توجه داشت در عین حال دستمزدهای بالایی نیز در طول بازیگری اش گرفتن کرده می باشد.”سارا جسیکا پارکر” در ۲۵ م…

بازیگران جدید معروفی که همبازی شدن با آنها “عذاب آور” می باشد + عکس… بعضی ستاره های مشهور هالیوود گرچه با آرایش و همچنین انواع جراحی های متنوع و گوناگون و مختلف ظاهری دست و همچنین پا کرده اند ولی باید توجه داشت دیگر کسی، جایی و همچنین یا تکنیکی نیست تا مانع از بروز بدخلقی …

رز رضوی ازدواجش با محمدرضا شریفی نیا را تکذیب کرد + عکس… رز رضوی roz razavi بازیگر سینما، تلویزیون در ۲۱ آبان ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. مترجم زبان اسپانیایی می باشد و همچنین چند کتاب هم ترجمه کرده که هنوز فرصت چاپشان را…

بیوگرافی شراره رخام و همچنین همسر سابقش فرهاد قریب +عکس در تاریخ ۱ May 2016 | 11:33 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...