دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

رحیم نوروزی مثل پولدارها زندگی می کند +عکس همسر و همچنین دخترش

رحیم نوروزی مثل پولدارها زندگی می کند +عکس همسر و همچنین دخترش

|رحیم نوروزی مثل پولدارها زندگی می کند +عکس همسر و همچنین دخترش از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

رحیم نوروزی شامل هنرمندانی می باشد که دائما در حاشیه ای امن جلو آمده و همچنین کمتر تن به گفت و همچنین گو می دهد.

او به مقدار و اندازه ای نقاشی خوب در کارنامه اش دارد که به جرات بتوان گفت یک چهره ممتاز در میان هم نسالان خود می باشد. از نوروزی کارهای خاطره انگیز بسیاری به یاد داریم که هر کدامشان بخشی از توانایی های او را به دیدن کردن و نمایش گذاشته اند. او مدتهاست که دیگرخودش را تنها بازیگر تلویزیون و همچنین تئاتر می داند و همچنین از سینما فاصله گرفته می باشد. نوروزی ودخترش پناه که تنها فرزند اوست، عصر یک روز پاییزی مهمان ما بودند و همچنین از دغدغه هاشان گفتند حرف هایی که در آن سال شمسی ها از دهان او نشنیده بودیم حرف هایی از جنس دغدغه های پدرانه، بیم و همچنین امیدهایش و همچنین آنکه سعی دارد حامی خواسته های دخترش باشد. صحبت با بازیگری که خطاط قابلی هم هست می توانسته بود بیش از اینها مفصل باشد ولی باید توجه داشت ما تنها ترجیح دادیم وجوه کمتر دیده شده او را به دیدن کردن و نمایش بگذاریم تا جایی که بعد از خواندن مصاحبه حس کنید به گرفتن جدید و تو و تازه ای از کهنه کاری زیرا و به درستی که رحیم نوروزی می رسید.

همسر رحیم نوروزی همسر بازیگران جدید عکس جدید بازیگران جدید پناه نوروزی بیوگرافی رحیم نوروزی

رحیم نوروزی (متولد ۲۷ بهمن ۱۳۴۶ در رشت)، بازیگر سینما و همچنین تلویزیون می باشد. نوروزی با ایفای نقش در مجموعه «بعد از باران» به شناخته شدن و شهرت رسید و همچنین سپس در فیلمها و همچنین سریالها و همچنین تله فیلمهای بسیاری مثل تب و همچنین دوزخ برزخ بهشت و همچنین کلانتر و همچنین مدار صفر درجه و همچنین کرگدن و همچنین منزل و خانه کاغذی بازی کرد. نوروزی شامل مدرک کاردانی رشته مرمت بناهای تاریخی و همچنین کارشناسی تئاتر با گرایش ادبیات نمایشی می باشد.

تحصیلات طولانی
رحیم: آن روزها در کنار بازی در سریال «معمای شاه» و همچنین تمرین تئاتری که جهت جشنواره فجر آماده می می شود، تدریس می کنم و همچنین در عین حال تحصیلاتم را ادامه می دهم. در دانشکده سینما تئاتر، کارشناسی ارشد تئاتر می خوانم. به شکل های متغایر و متفاوت در رشتههای متنوع و گوناگون و مختلف ۲۴ سالی هست که در دانشگاه هستم. به خاطر فعالیت بازیگری ام تحصیلم طول کشید و همچنین ارائه پایان نامه ام خیلی زیاد طولانی شد.

لزوم تحصیلات عالیه
رحیم: شاید در صورتی که از منظر متفاوتی نگاه کنید به آن پس نتیجه آن می شود که برسید که اصلا دانشگاه رفتن لزومی ندارد و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست همه به دانشگاه بروند. به نظرم تحصیلات عالیه خوب می باشد ولی باید توجه داشت در چه مقدار و اندازه، چه کیفیت و همچنین سطحی با چه انتخاب هایی مهم می باشد. آن مساله قابل بررسی کردن و همچنین اسیب شناسی می باشد؛ آنکه یک زمانی به یکباره همه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردند بایستی و حتما لیسانس داشته باشند و همچنین همه پشت کنکور صف کشیدند. کنکور تغییر پیدا کردن به مساله همه جوون ها شد که بایستی و حتما حتما از آن هم عبور کنند. هنگام و زمانی که تقاضا تا آن حد افزایش یافت، دانشگاههای مختلفی هم تکثیر شد. با عناوین متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین به اشکال گوناگون از دانشگاه آزاد تا سوره، علمی اصولی و کاربردی، پیام نور و همچنین… درواقع سعی شد فضای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن همه متقاضی ساخته یا ایجاد می شود ولی باید توجه داشت آیا آن ازدیاد با سطح علمی کشور تناسب داشته؟ آیا اساتید خوبی جهت آموزشی و همچنین انتقال دانش تربیت شدند؟ آیا واقعا به آن هم مقدار و اندازه هم دانش آموخته فرهیخته و همچنین… خروجی داشته ایم؟

همسر رحیم نوروزی همسر بازیگران جدید عکس جدید بازیگران جدید پناه نوروزی بیوگرافی رحیم نوروزی

تلاش بدون نشاط
رحیم: راستش حسی می کنم آن تغییر پیدا کردن به یک عادت شده که به محضی صحبت کردن، شروع به گله گذاری و همچنین انتقاد می کنیم در حالی که لزومی ندارد. شده ایم آدمهای نقنقو و همچنین غرزن، آن شامل خود من نیز می می شود، گله دارم، غار می زنم و همچنین… ولی در رسانه بهتر می باشد ادم به شکلی حرف بزند که مفید باشد. اگرچه به آن هم رسالت امیدواهی دادن نیز اعتقادی ندارم. هنگام و زمانی که در کلانشهری با آن حجم شالوغی و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات متنوع و گوناگون و مختلف اقتصادی و همچنین فرهنگی و اجتماعی هستیم، نمی می شود به دروغ بگوییم حال من خوب می باشد. در یک ماراتن جهت مالکیت خصوصی، طبقه ای می خواهد خودش را به طبقه دیگر برساند و همچنین به فرد یا شخص جلویی نزدیک می شود امامدام آن فاصله اکثرا و بیشتر می می شود. در آن تلاش مدام خسته و همچنین فرسوده تر می شویم و همچنین آن باعث میشود ادمهایی که انتهای صف خواهند بود خسته و همچنین ناامید شوند و همچنین هیچ نشاطی نداشته باشند.

حواس پنجگانه قدرتمند
رحیم: من زیاد به اطرافم نگاه می کنم؛ یعنی کارم همین می باشد. حواس پنجگانه ام به شدت فعال می باشد و همچنین آنها را جهت دقت کردن به همه چیز تربیت کرده ام. آن جزء ابزار یک بازیگر می باشد. ولی باید توجه داشت آن اذیتم می کند زیرا و به درستی که حواسم مدام فعال می باشد و همچنین در حال دیدن و همچنین شنیدن هستم. به هر حال آن همه گرفتن حسی و همچنین تجمیع ادراکات در ذهن، به یک داده پردازی هم مستلزم و نیاز دارد. تو نمی توانید پشت سرهم و همچنین بدون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین نظم مادام فایل روی صفحه کامپیوترتان را باز کنید. آنها مستلزم و نیاز به دسته بندی، پوشه بندی و همچنین نظم دارند و همچنین در نهایت بایستی و حتما تحلیل شوند. آن پروسه که بایستی و حتما به علم و همچنین استنتاج منتهی می شود، پروسه دردناکی می باشد که مرتبط به مسائل مهندسی ذهن می می شود.

از روی عشق یا اجبار
رحیم: در صورتی که بخواهم رحیم نوروزی حال را با مثلا ۱۵ سال شمسی قبل در سالهای ۸۰ مقایسه کنم، بایستی و حتما بگویم خیلی خسته تر شده ام. راستش قطعا آن هم سخت جانی ۱۵ سال شمسی پیش را ندارم ولی باید توجه داشت همچنان به مقدار و اندازه سه فرد یا شخص کار می کنم. در مورد آن فعالیت که چقدر آن هم ماحصل عشق یا اجبار می باشد بایستی و حتما بگویم اصلا آن مفهوم عشق را در کارم در ک نمی کنم یا قائل به ان نیستم. گاهی به نظرم ضرورت من می باشد؛ مثلا هنگام و زمانی که خوشنویسی می کنم نمی توانم بگویم من عاشق خوشنویسی هستم؛ یعنی عاشق چه چیزان هستم؟ قلم؟ مرکب؟ سافیدی کاغاذ؟ صادای حرکت قلم روی کاغذ؟ یا آنکه عاشق آن هم فضای خلوت متمرکزش هستم؟ به نظرم گاهی توضیحی جهت ان نیست. در مورد من ضرورت می باشد. ضرورت من می باشد که گاهی خط بنویسیم ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهم به ان بپردازم زندگیام تعطیل می می شود؛ یعنی ضرورت های غیره ای آن هم طرف وجود دارد؛ مثلا ضرورت معیشت، دانشگاه، شاگردانی که مسوولی آنها هستم؛ شاگردانی که دوست دارم تا جایی که تجربه فردی یا شخصی و همچنین دانشم اجازه می دهد راه را به آنها نشان دهم؛ حتی در آن هم حد درسی که با هم داریم، مراقب آنها هستم که ببینم آن هم راه را می روند؟ نگران شان هستم زیرا و به درستی که کاسب نیستم. تدریس کاری خیلی زیاد علمی می باشد. شعار نمیدهم، با بچه ها کاملا همراه می شوم، ارتباط می گیرم و همچنین در عین انتقال دادن آموخته هایم به آنها خودم نیز در مورد ان مساله و همچنین هم در مورد چگونگی انتقالش اکثرا و بیشتر یاد می گیرم. در آن پروسه با شاگردانم به کشف می رسیم.

حضور همیشگی پناه
رحیم: به نوعی در نگرانیها و همچنین دغدغه هایم، حضور پناه دائما و همچنین همه جا دخیل می باشد. هنگام و زمانی که بچه دار می شویم حسی می کنیم دیگر یک رسالت و همچنین مسئولیت جدید داریم. انگار دوباره متولد شده ایم؛ مثل یک شروع جدید و تو و تازه می باشد. اگرچه نمی توانیم بگویم هرچه تا قبل از آن هم بوده تمام شده ولی باید توجه داشت انگار در ان لحظه متوقف می شوید و همچنین از آن هم لحظه به بعد استارت جدید و تو و تازه ای می خورید ولی من خودم راندید نگرفتم و همچنین کارهای خودم را می کنم؛ حتی در آن سان، البته به زبان آوردن سانم را دوست ندارم گرچه در بیوگرافیها با یک جست و همچنین جوی ساده به دست می اید ولی باید توجه داشت آن به خاطر جنس کارمان می باشد. من هنوز هم دلم می خواهد نقش جوون اول را بازی کنم؛ مثلا همین سال شمسی قبل در کنکور شرکت کردم و همچنین در رشته ای که می خواستم با رتبه ای معقول در دانشگاهی معتبر قبول شادم؛ منظورم آن می باشد که خودم را رها نکردم. من خوشنویسی را در مقطعی رها کردم و همچنین بعد از ۱۹ سال شمسی دوباره سراغش رفتم. سه هفته تمرین کردم و همچنین امتحان دادم و همچنین در دوره ممتاز قبول شدم. آن جهت خودم جذاب و جالب بود زیرا و به درستی که دیدم می توانم باز به خودم بپردازم و همچنین حرکتی موثر داشته باشیم. در حوزه خودم می گویم من قرار نیست با چند تابلوی خط که از من بهترها هم نوشته اند، جهان را تغییر دهم. در دنیای خودم دنبال کشف خودم هستم؛ آنکه من در آن هم چه پیدا می کنم، ۱۹ سال شمسی خط ننوشتم زیرا و به درستی که حس کردم در آن هم چیزی پیدا نکردم ولی باید توجه داشت در حال حاظر برگشته ام با توانایی جدید و همچنین نگاهی پخته تر که حال خوبی هم دارم.

خستگی و همچنین گذر سن
رحیم: هرگز نمی گویم که حضور پناه انرژی مرا گرفته می باشد. آنچه انرژی مرا گرفته روزگار می باشد. نسبت به چند سال شمسی پیش که پناه متولد شد سنم بالاتر رفته و همچنین از نظر جسمی و همچنین حتی روحی شاید آن هم ادم سابق نباشم ولی باید توجه داشت نه به خاطر پناه، بلکه گذر سن و همچنین عمراست آن هم موقع شاید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردم مثلا در ۱۰ سال شمسی اینده چه کاری می خواهم انجام دهم ولی باید توجه داشت بعد به جایی رسیدم که از خودم پرسیدم اصلادر ۱۰ سال شمسی قبل چه کردهام؟ هنگام و زمانی که پناه به دنیا آمد، من داشتم به ۱۰ سال شمسی بعدی خودم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردم ولی باید توجه داشت حالا به ۱۰ سال شمسی قبل خودم و همچنین پناه و همچنین ۱۰ سال شمسی های بعدی پناه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم، در حال حاظر دیگر خیلی کمتر به ۱۰سال بعدی خودم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم.

همسر رحیم نوروزی همسر بازیگران جدید عکس جدید بازیگران جدید پناه نوروزی بیوگرافی رحیم نوروزی

خوشحالی از پیشرفت پناه
رحیم: حتی هر کلمه یادگیری و همچنین حرکت پناه برایم مهم می باشد؛ آنکه مثلا می بینیم در حال حاظر به زبان انگلیسی صحبت می کند و همچنین پیشرفت می کند، جهت من یک برد می باشد؛ یعنی در بخشی از زندگی ام برنده و همچنین موفق شدهام؛ البته همه پس نتیجه آن می شود که تلاش خودش بود و همچنین مان و همچنین مادرش باره ای را فراهم کرده ایم که آن هم را دنبال کند و همچنین برایش جستوجو کردیم که کجا چه چیزی را یاد بگیرد، نه آنکه تنها و فقط صرفا یک کلاسی تابستانی باشد و همچنین…؛ مثلا سوارکاری را دوست دارد و همچنین ما گشتیم و همچنین بهترین جایی که ممکن بود را برایش پیدا کردیم؛ هادی ساعی لطف کردند و همچنین پناه به باشگاه شان می رود. البته آن توضیح را همین جا بدهم که در صورتی که پناه به کلاسی سوارکاری می رود معنایش آن نیست که ما تفریحات لوکس آدمهای پولدار را داریم. ما حتی اسب هم جهت پناه نخریدیم. هفته ای ۴۰ هزار تومان پرداخت می کنم و همچنین پناه می رود و همچنین در آن هم باشگاه تمرین می کند. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم در هر باره ای مناسبترین جا را برایش پیدا کرده ام. گاهی مثالی آن می باشد که ما اتفاقاتی که جهت خودمان نیفتاده را دوست داریم در فرزندمان متبلور می شود.

صحبت های پدرانه و همچنین دخترانه
رحیم: سعی کرده ام پناه، من و همچنین کارم را ببیند؛ آنکه با شغلم چگونه و چطوری رفتار می کنم و همچنین در روند کارهایم چه پروسه ای طی می می شود؛ مثلا هنگام و زمانی که خط می نویسیم اجازه می دهم ان را خوب ببیند ولی باید توجه داشت اجباری در کار نیست. در صورتی که خودش دوست داشت سمت آن هم میرود؛ همچنانکه دو، سه باری قلم به دست گرفت؛ بدون اصرار من، پناه دنبال علایق خودش می باشد. من سعی می کنم باره انچه دوست دارد را برایش فراهم کنم ولی باید توجه داشت انچه به شدت خودخواهانه از او متوقع هستم پشتکار می باشد. دوست دارم پناه مانند یک تراکتور به کارهایش بپردازد؛ بدون تقلیل کردن، بدون پرداختن به دوستانش، کودکی کردن یا بازی کردن و همچنین… شاید انگار آن طوری می باشد که حس می کنم او بایستی و حتما کودکی را یک کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ببیند و همچنین در آن کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل وظیفه اش تنها آموختن می باشد؛ البته قدری فکر کردن و اندیشیدن و همچنین خواست ظالمانه ای می باشد.

پناه: پدرم هیچ وقت به من فشار نمی آورد بلکه مدام آنها را گوشزد می کند.

رحیم: من و همچنین پناه باهم زیاد صحبت می کنیم. پناه: البته شرکت در بحثهای نرمال و همچنین روتین برایم جذابیت ندارد ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که قرار می باشد در مورد چیزهای مهمی صحبت کنیم خیلی مشتاق هستم. شاید برایش تعریف کنم که مثلاچه اتفاق بامزه ای در مدرسه افتاد ولی باید توجه داشت نه موبه مو. شاید مسائلی باشد که تنها و فقط بین خودم و همچنین دوستم می باشد یا اصلا تنها و فقط مرتبط به خودم می باشد و همچنین در مورد آن هم حرفی نمیزنم.

مصائب یک پدر بازیگر
پناه: من از زمانی که یادم می آید پدرم بازیگر بوده می باشد. ولی باید توجه داشت هیچ وقت آن موضوع که پدرم بازیگراست افتخار خیلی بزرگی برایم نبود. شاید زیرا و به درستی که عادت داشتم و همچنین با ان پهناور و بزرگ شده بودم. پس چیز غریب و همچنین استثنایی برایم نبود. هیچ وقت هم مشکلی با او نداشتم تنها و فقط شاید گاهی ساعت کاری اش اذیت مان می کرد.

رحیم: من به هر حال آسیبهای کارم را دیده ام. آن شکل بی نظمی کارمان گاهی آدم را خسته و همچنین دلزده می کند. نمی دانم در صورتی که روزی ان را کنار بگذارم ایا ان دلتنگی، مستلزم و نیاز یا ضرورتش باز در من فوران می کند یا مرا می طلبد به سمت کار؟ البته برایم پیش آمده سه سال شمسی کار نداشتم و همچنین احساس خالی بودن کرده ام. نمیدانم بدون بازیگری چه چیزی به سرم می آید ولی باید توجه داشت شاید در اثر همین دلزدگی هاروزی ان را کنار بگذارم و همچنین به زندگی بپردازم. بازیگری به نوعی زندگی را از دایره نظم و همچنین انضباط سایرین خارج می کند. کار ما هیچ قاعده و همچنین قرار مشخصی ندارد؛ مثلا من نمی دانم که سال شمسی بعدی واقعا چند ماه سر کار هستم و همچنین چند ماه بیکار، یک کار کاملا تصادفی می باشد. من کمپانی یا مدیربرنامه ای ندارم که بیاید بگوید آقای نوروزی، آن انتخابهای مثلا پنج سال شمسی بعدی شماست و همچنین بدانم چه کار می کنیم و همچنین به کجا می روم که متاثر از آن هم زندگی ام را مدیریت کنم. آنکه بدانم چقدر می توانم پول خرج کنم، چقدر با خانوادهام هستم، چقدر می توانم به خودم بپردازم و همچنین… در حال حاظر هیچ کدام اینها نیست؛ مثلا حتی نمی دانم شنبه ها که قرار می باشد پناه را سر کلاس ببرم، سر کار هستم یا نه. پناه هم قطعا نمیداند که ایا شنبه ها می تواند به کلاس خودش برود یا نه. زیرا و به درستی که در ان روز مادرش هم درگیر می باشد و همچنین من بایستی و حتما حتما او را ببرم. در صورتی که من شنبه در آن هم ساعت آفیش شوم، پناه یک جلسه کلاسش را از دست می دهد.

پناه: آن مساله ها باعث نشده هیچ وقت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم که کاشی پدرم بازیگر نبود. راستش تا به حال به آن موضوع فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکرده ام.

همسر رحیم نوروزی همسر بازیگران جدید عکس جدید بازیگران جدید پناه نوروزی بیوگرافی رحیم نوروزیعدم علاقه به شغلی پدر!
پناه: بعضی دوستانم میدانند که پدرم بازیگر می باشد؛ البته من به آنها نگفته ام؛ یعنی چیزی نیست که بخواهم بگویم و همچنین آنها هم واکنش ویژه ای ندارند. گاهی حتی آن موضوع یادشان می رود. من اصلادوست ندارم کار پدرم را ادامه دهم؛ یعنی راستش من اصلا بازیگری را دوست ندارم. گاهی کارهای پدرم را می بینم ولی باید توجه داشت در صورتی که وقت نداشته باشم اصراری بر آن هم ندارم که حتما آنها را دنبال کنم. چیزی که هست او پدرم می باشد و همچنین من به راحتی او را از نزدیک می بینم. رحیم: پناه خیلی اوقات سر صحنه کارهایم حضور دارد. تئاترهایم را عمومانه از جایگاه تماشاگران بلکه از فضای پشت صحنه اجرا دیده می باشد؛ البته انتخاب می کند؛ مثلا شبهای متنوع و گوناگون و مختلف می آید و همچنین ممکن می باشد جاهایی از دیدن کردن و نمایش را از دست بدهد و همچنین آن هم جاها را می بیند.

پناه: من هر مستلزم و نیاز و همچنین تفریحی که بخواهم پدرم برایم فراهم می کند ولی باید توجه داشت کمتر پیش می اید که در تفریحی با من شریک باشد؛ مثلا ممکن می باشد مرا ببرد توچال و همچنین من چیزهیجان انگیزی سوار شوم ولی باید توجه داشت خودش در ان موقعیت مرا همراهی نمی کند.

رحیم: راستش من از یکسری چیزها فراری هستم؛ مثلا شهربازی، ترن هوایی، بانجی جامپینگ و همچنین… زیرا و به درستی که کمی فوبیای ارتفاع دارم؛ البته کوهنوردی را به شدت دوست دارم و همچنین حتی با پناه زیاد کوهنوردی رفته ایم. منزل و خانه مان درکه می باشد و همچنین تنها و فقط به خاطر کوه به آنجا رفته ایم. هرزمان فراغتی داشته باشیم، می روم. اوایل که به انجا نقل مکان کردیم هر روزکوه می رفتم. کوه رفتن از تفریحات قدیمی من می باشد. خیلی از تمرینهای بازیگری جهت صدا، گفتن و همچنین بدن را در کوه انجام می دهم. از ورزشهای انفرادی و همچنین ذهنی مانند مدیتیشن، روی قله نشستن و همچنین تمرکز کردن و همچنین به صدای طبیعت گوش دادن لذت میبرم. رفتن به دلی طبیعتِ خیلی دوستت دارم که کمتر برایم پیش می اید. در تهران شرایط ان را با رفتن به درکه جبران کرده ام. بودن کنار درختها و همچنین رودخانه را دوست دارم. دیدن خر، الاغ، سگ و همچنین… یا چیدن خرمالو و همچنین گردو از درخت حس خوبی به من می دهد. یک رگههایی از روستاهنوز در درکه باقی مانده می باشد، گرچه آنها را هم دارند به مرور از بین میبرند و همچنین ساختمان می سازند.

اراده و تصمیم راسخ جدی جهت بعدی
پناه: اصلا دوست ندارم به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم که قرار می باشد در بعدی چه شغلی را انتخاب کنم زیرا و به درستی که سلیقه ام به سرعت در مورد همه چیز عوض می می شود؛ مثلاازیکی، دو سال شمسی پیش تا در حال حاظر خیلی عوض شدهام. به نظرم آن هم زمان که وقتش می رسد بایستی و حتما در مورد اش اراده و تصمیم راسخ گرفت نه در حال حاظر، در حال حاضر اکثرا و بیشتر تمرکزم روی کلاس هایی می باشد که می روم ولی باید توجه داشت تفریحاتم و همچنین بودن با دوستانم برایم مهم می باشد. به کلاس موسیقی، سوارکاری، زبان و همچنین پاتیناژمی روم. ویولن میزنم؛ البته قبلا از ویولن خوشم نمی امد به یک باره اراده و تصمیم راسخ گرفتم سمت ان بروم، دلیلش را مطمئن نیستم. شاید زیرا و به درستی که پدرم خیلی دوست داشت من ویولن بزنیم ولی باید توجه داشت دلیل اصلی اش آن نیست. زیرا و به درستی که ادمی هستم که در صورتی که دوست نداشته باشم کاری را انجام دهم امکان ندارد کسی بتواند مرا مجبور کند. ویولن ساز سختی می باشد ولی باید توجه داشت از ان لذت میبرم. سوارکاری را دائما دوست دارم؛ البته دلیلش آن نیست که به طبیعت دلبستگی دارم. راستش خود اسب را خیلی دوست دارم. به نظرم آن کلاسها صرفا یادگیری می باشد و همچنین تمرکزم را روی اموختن چند چیز تقسیم کردهام. جهت همین به ان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کنم که مثلا قرار می باشد بعدها سوارکاریا موزیسین شوم. هر موقع که زمانش فرابرسد اراده و تصمیم راسخ میگیرم و همچنین تا ان زمان سعی می کنم تنها و فقط یاد بگیرم و همچنین لذت ببرم.

تمام انرژی جهت کار
رحیم: هیچ وقت دوست نداشتم پناه مثلا صددرصد ادامی شبیه به من می شود ولی تنها و فقط دلم می خواست جدیت من نسبت به کارهایی که انجام می دهد را داشته باشد. تمرکز و همچنین پشتکارشی کاملا مثل من می شود. هنگام و زمانی که بازیگری می کنم، بازیگری در آن هم لحظه مهمترین کار جهان جهت من می باشد. شاید در صورتی که قرار باشد جهت مثال چهار صبح بیدار شوم و همچنین بروم سر کار، حتی در صورتی که حالم بالا یا ساختم باشد زمانی که به سر کار می رسم تمام تمرکز مکارم می باشد. در پشت صحنه کار ارامش و همچنین سکوت خودم را دارم. هنگام و زمانی که جلوی دوربین می روم در آن هم لحظه انگار آدم غیره ای می شوم که جهت همه عجیب می باشد؛ حتی لحن صدایم تغییر می کند. تمام انرژی ام پشت صحنه صرف جلوی دوربین می می شود؛ جهت همین کمتر حرف میزنم و همچنین به سختی سمت چیزی می روم؛ مثلا به همین علت سمت ساز نرفتم زیرا و به درستی که اولا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست همه فن حریف باشیم، در ثانی هنگام و زمانی که درگیر کاری می شوم تمام انرژی ام را صرف می کنم. شاید جذاب و جالب باشد بگویم یکی از چیزهایی که کمترین استعداد را در ان داشتم، بازیگری بود. واقعا هرگز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمیکردم بایستی و حتما بازیگرشوم یا ان را به عنوان هدف تعقیب کنم زیرا و به درستی که مطلقا استعدادش را در خودم نمیدیدم. هنوز هم گاهی آن موضوع را در خودم نمی بینم ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که سر کار هستم سعی می کنم آن هم را به درست ترین شکلی که می توانم انجام دهم. در صورتی که بازیگری من مورد قبول می باشد جهت آن هم سعی و همچنین تلاشی می باشد که دارم زیرا و به درستی که خیلی زیاد متعهد و همچنین دقیق انجامش می دهم. خط را رها کردم زیرا و به درستی که می دانم در صورتی که بخواهم دنبال آن هم باشام روزی هشت ساعت وقتیم را برایش میگذارم و همچنین حتی آرتروز گردن می گیرم. به قول خودمانی در صورتی که به چیزی گرایشی پیدا کنم خوره اش می شوم.

جایگاه خاص پدر و همچنین مادر
پناه: ارتباط من با پدر و همچنین مادرم خیلی خوب می باشد. هیچ وقت نتوانستم بین آنها تفاوتی قائل شوم؛ یعنی اصلا به انفکر نکردم، دوست داشتن و همچنین محبت من نسبت به انها عددی و همچنین قابل شمارش نیست. من مادرم را خیلی دوست دارم. ولی باید توجه داشت نه آن هم روش که پدرم را دوست دارم و همچنین البته برعکس آن هم نیز هست. هر کدام جایگاه خاص خودشان را دارند.

از مطالعه تا اینستاگرام
پناه: مطالعه ام بستگی به کتاب دارد. آنطور کتابخوان نیستم که نویسنده ویژه ای را دنبال کنم. از هر کتابی خوشم بیاید می خوانم ولی باید توجه داشت نمی توانم بگویم دختری اهل کتاب هستم. راستش جهت هر چیزی به جز رسیدگی به چیزهایی که روی آنها تمرکز کرده ام، وقت کمی دارم. در صورتی که فرصت فراغتی باشد، صرف فیلم دیدنی و جذاب دیدن و همچنین مطالعه می می شود. در همه سایتهای فرهنگی و اجتماعی هستم ولی باید توجه داشت خیلی کم سراغ شان می روم؛ مثلا شاید هر دو روز یک باریک بازدید کوچک از صفحه اینستاگرامم داشته باشم. ترجیح میدهم دوستانم را حضوری ببینم و همچنین باهم حرف بزنیم. شاید دوستانم اکثرا و بیشتر از من سمت آن چیزها بروند.

ارتباط و رابطه عجیب پدر و همچنین دختر
رحیم: به نظرم ارتباط و رابطه پدر و همچنین دختری چیز غریبی می باشد. تو هم مسئول هستید و همچنین هم می خواهید ارتباط و رابطه پایاپایی داشته باشید. هم می خواهید نظارت داشته باشید و همچنین هم رفاقت. معمولا والدین در آن ارتباط و رابطه دهنده مطلق خواهند بود و همچنین هرچه حتی عشقی که می دهند بایستی و حتما بدهند؛ عشق بی دلیلی می باشد و همچنین انتظار بازخورد و همچنین دریافتی نیست. در صورتی که گاهی به جان پناه غرمی زنم جهت آن می باشد که توقع دارم چیزهایی را از او ببینم. گاهی حسی می کنم همین قدر توقع هم آن هم عشق خالصی را مخدوش می کند. شاید من کمی زیاد از حد روی پناه نگاه نظارتی دارم ولی از آن هم زمان کودکی اش دوست داشتم صاحب تشخیصی باشد. در مصاحبه ای از من پرسیده شد در صورتی که فرزند تان وارد فضای مجازی می شود چه کار می کنید؟ من سعی می کنم در حد آن بگویم که سعی کن آن قدر چشمت در ان برنامه جذاب و جالب و خوب نباشد وگرنه آنکه مدام او را چک کنم ببینم کجا می رود یا نمی رود یافیلترش کنم و همچنین… هیچ فایده ای ندارد. ترجیح من آن می باشد که خودش تشخیص دهد و همچنین به عنوان کسی که فاعلیت در زندگی اش دارد، صاحب نگاه باشد و همچنین انتخاب کند. آن هم اقتدار و قدرت انتخابی که خلقت به او داده می باشد؛ گناه، خیر، شار و همچنین ثوابش همین می باشد. کنش های ما یا به نفع خودمان و همچنین دیگران یا به ضرر خودمان و همچنین دیگران می باشد. آن انتخاب خود ماست که کدام راه را برویم. دلم میخواهید پناه موجود صاحب تشخیص باشد که در صورتی که حتی کاری می کند که مورد پسند من نیست ولی باید توجه داشت به تشخیصی او احترام بگذارم.

گرایشی بسته به شرایط
رحیم: یک بچه، دوره های مختلفی را طی می کند. آنکه می پرسید به من گرایش بیشتری دارد یا مادرش؟ به نظرم تحت تاثیر شرایط می باشد. در دوره ای به من و همچنین در دورهای به مادرش نزدیک تر می می شود. محور ارتباط و رابطه من و همچنین پناه بر اساس گفت و همچنین گو می باشد. دائم از او میخواهم با من حرف بزند و همچنین دلم می خواهد همه حرفهایش را به من بگوید ولی باید توجه داشت جاهایی در سنینی کمی فاصله بین مان می افتد و همچنین ترجیح می دهد که با مادرش صحبت کند و همچنین من هم پیله نمی کنم که مثلا مجبوری با من در میان بگذاری ولی آن عطش، عشق و همچنین ولع در من وجود دارد که پناه به من بچسبد و همچنین حرفهایش را با من در میان بگذارد، از من مطالبه کند، کمک و همچنین راهنمایی بخواهد و همچنین… شاید خودخواهانه باشد ولی باید توجه داشت آن هم یک مستلزم و نیاز پدرانه می باشد.

مباحث و مطالب مرتبط

زشت ترین بازیگر زن هالیوود که دستمزد بالایی دارد! + عکس…  او با آنکه جز زشت ترین بازیگران جدید زن بشمار می رود ولی باید توجه داشت در عین حال دستمزدهای بالایی نیز در طول بازیگری اش گرفتن کرده می باشد.”سارا جسیکا پارکر” در ۲۵ م…

بازیگران جدید معروفی که همبازی شدن با آنها “عذاب آور” می باشد + عکس… بعضی ستاره های مشهور هالیوود گرچه با آرایش و همچنین انواع جراحی های متنوع و گوناگون و مختلف ظاهری دست و همچنین پا کرده اند ولی باید توجه داشت دیگر کسی، جایی و همچنین یا تکنیکی نیست تا مانع از بروز بدخلقی …

رز رضوی ازدواجش با محمدرضا شریفی نیا را تکذیب کرد + عکس… رز رضوی roz razavi بازیگر سینما، تلویزیون در ۲۱ آبان ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. مترجم زبان اسپانیایی می باشد و همچنین چند کتاب هم ترجمه کرده که هنوز فرصت چاپشان را…

ضرر جراحی بینی جهت بازیگر زن معروف ایرانی + عکس… فرناز رهنما نازنین سریال ساختمان پزشکان و همچنین الهام سریال هفت سنگ متولد سال شمسی ۱۳۶۰ در اصفهان می است و خواهد بود.او در گفتگویی با اشاره به عمل جراحی بینی خود از علاقه پ…

رحیم نوروزی مثل پولدارها زندگی می کند +عکس همسر و همچنین دخترش در تاریخ ۲ May 2016 | 10:32 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...