دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بازیگران جدید ایرانی عاشق پرورش اندام +عکس

بازیگران جدید ایرانی عاشق پرورش اندام +عکس

|بازیگران جدید ایرانی عاشق پرورش اندام +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

میل به داشتن اندامی مناسب جهت اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر واکنشی طبیعی می باشد و همچنین هیچ کس از داشتن بدنی زیبا دوری نمی کند. اکثر شهروندان و مردم شهر چه عادی و همچنین چه بدن ساز، بدن کلاسیک بدنی می باشد چهارشانه با شانه ها و همچنین زیربغل های پهن که البته بالای زیر بغل از پایین آن هم مهم تر می باشد. بالای سینه پر و همچنین بالا نگه داشته می باشد. کمرهای به نسبت باریک و همچنین عضلات چهارسر ران بیرونی که کمک به X بودن بدن یا V بدن بالاتنه می کند.

آن نوع ساختار بدن زیباترین ساختار بدن در دنیاست. (البته نوع ژنتیک در آن ساختار نقش به سزایی دارد). آن ماجرا در میان بازیگران جدید که میل به دیدن کردن و نمایش گری هم دارند، پررنگ تر دیده می می شود چرا که بدن آنها از طریق رسانه ها در دید جمعیت بیشتری قرار می گیرد.

در یک دهه قبل بدن سازی به ورزش معروف آدم های معروف هم تغییر پیدا کردن شده می باشد. در آن میان بعضی بدن سازی را جهت ساخت بدن به نیت دیدن کردن و نمایش گری بدن، بعضی جهت ساخت بدن با هدف زیباتر شدن بدن و همچنین بعضی نیز با هدف سلامتی و همچنین دوری از سستی بدن کار می کنند. با آن نگاه، نگاهی داشته باشیم به بدن و همچنین روش بدن سازی آنهایی که بیش از دیگر بازیگران جدید به چشم می آیند.

پوریا پورسرخ

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

بی شک بازیگری که اکثرا و بیشتر از دیگران بدنش به چشم می آید، پوریا پورسرخ می باشد. دیدن بدن او بیانگر همه چیز می باشد و همچنین نیازی به کارشناس و همچنین صاحب نظر بدن سازی هم نیست. شهروندان و مردم شهر عادی نیز متوجه آن ماجرا می شوند. یکی از عواملی که بدن یک فرد را نسبت به دیگر اشخاص عادی جذاب و دیدنی تر کند، بازو می باشد. بازو، متر و همچنین معیاری می باشد که جهت شهروندان و مردم شهر عادی اکثرا و بیشتر به چشم می آید. هرچه بازو بزرگتر، شخص دوست داشتنی و جذاب تر و همچنین قوی تر دیده می می شود. بنابراین بارزترین چیزی که در بدن پورسرخ دیده می می شود بازو بوده می باشد. نه آنکه دیگر قسمت های بدنش را نساخته بلکه او از بازیگرانی می باشد که اندام متناسبی دارد ولی باید توجه داشت بازوهایش اکثرا و بیشتر دیده می می شود که البته با نوع لباس هایی که انتخاب می کند هم بر آن ماجرا اکثرا و بیشتر دامن می زند.


حسام نواب صفوی و همچنین محمدرضا گلزار

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

آن دویدن هایی به نسبت شبیه هم دارند. هر دو آندومزومرف (بدن هایی متناسب و همچنین کمی چربی گیر) خواهند بود. در آن نوع بدن ها اکثرا و بیشتر اجزای بدن چربی جذب می کنند که با کمی تلاش می قدرت چربی ها را کم کرد و همچنین به تناسب رسید. جهت پی بردن به بدن سازی آن دو بازیگر نگاهی کارشناسانه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد و همچنین شهروندان و مردم شهر عادی به راحتی نمی توانند روش کار آنها را تشخیص دهند. به نظر می رسد آن دو بازیگر روی عضله ای خاص یا داشتن بدنی خاص زیاد تلاش نمی کنند و همچنین اکثرا و بیشتر آن هم تناسب نسبی را در نظر دارند. لباس هایی که می پوشند نیز بیانگر آن ماجراست. البته نواب صفوی به خاطر داشتن قد بلند و همچنین عضلات کشیده تر اکثرا و بیشتر به چشم می آید.


علیرام نورایی، پژمان بازغی و همچنین مهدی ماهانی

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

تیپ بدنی آن سه فرد یا شخص را می قدرت در دسته اکتومزومرف قرار داد (بدن هایی استخوانی و همچنین به نسبت لاغر با کمی پهنای شانه و همچنین اندکی چربی). آن نوع بدن ها هم مناسب فیتنس خواهند بود. بدنسازی آن نوع بدن ها از روی لباس معمولی قابل تشخیص نبوده ولی باید توجه داشت تا حدی نشان دهنده بدنی خوش فرم و همچنین زیباتر از اشخاص عادی می باشد. زیرا عضلات حجیم و همچنین قابل دیدن ای ندارند. آنها در حدی کار می کنند که اجزای بدنشان کمی فرم بگیرد، نه آنکه پهناور و بزرگ می شود. بدنی متناسب مد نظر آنهاست و همچنین همین بدن زیباتر به بازی آنها در چشم مخاطب کمک می کند.


شهرام قائدی

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

بدن شهرام قائدی از دسته چربی گیر می باشد که استعداد بسیاری جهت چاق شدن دارد و همچنین در دورانی هم به وزن بسیاری رسیده و همچنین او را در دسته بدن های نامتناسب قرار داده بود. در چنین بدنی که چربی گیر (آندومرف) می باشد، ماه ها و همچنین شاید سال شمسی ها تلاش می خواهند تا به تناسب برسد ولی باید توجه داشت او در چند ماه قبل توانسته با موفقیت خود را ا بند چاق شدن شکمی گلابی شکل و همچنین خطرناک رها کند و همچنین با سختی و همچنین کوشش فراوان به بدن متناسبی برسد. آنچه در مورد بدن شهرام قائدی نباید فراموش کرد، هدفمندی و همچنین زحمت فراوان اوست که او همچنین را از چاق شدن زیاد به سوی بدنی خیلی زیاد مناسب و همچنین خوش فرم هدایت کرده می باشد.


امین حیایی

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

شاید بتوان گفت امین حیایی از اولین بازیگرانی می باشد که بدن سازی را آغاز کرد. قبل از او بازیگران جدید رزمی کار بسیاری داشتیم که به بدنسازی هم می پرداختند. از فیلم دیدنی و جذاب های قدیمی حیایی تا امروز می قدرت روند بدن سازی اش را حتی از نوع پوشش او به تماشا نشست که جهت اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر هم قابل دیدن می باشد. در صورتی که او لباس های آزادتری می پوشید شهروندان و مردم شهر غیرمتخصص متوجه بدن او همچنین نمی شدند. تیپ بدنی حیایی اکتومرف می باشد (بدن هایی استخوانی با اسکلت جمع و همچنین شانه های به نسبت باریک). آن تیپ بدن ها به درد فیتنس می خورد. در فیتسنس، روی اندام به آن هم مقدار و اندازه که خواهند بود کار کرده و همچنین به اصطلاح عضله ای تر و همچنین زیباتر می شوند، و همچنین نه حجیم تر. آن هم روش که دیده می می شود امین حیایی هم روی عضلاتش کار کرده می باشد.


فرهاد مهادیان

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

فرهاد مهادیان بی شک و همچنین بدون اغراق، زیباترین بدن را در بین بازیگران جدید دارد. زیرا تیپ بدنی او مزومرف می باشد (بهترین نوع بدن؛ بدن هایی متناسب با شانه های پهن و همچنین کشیده). او جهت داشتن بدنی کلاسیک و همچنین متناسب (البته از نظر شهروندان و مردم شهر عادی) تمام ویژگی ها را تا حدودی رعایت کرده می باشد. مهادیان بدنی چهارشانه، زیربغل هایی به نسبت پهن و همچنین سینه ای متناسب (سینه های بالا نگه داشته) دارد.

البته ژنتیک را از یاد نبریم که ایشان ژنتیک خوبی داشته می باشد. او اکثرا و بیشتر روی شانه های خود و همچنین دلتویید میانی که نقش به سزایی در پهنای شانه دارد کار کرده می باشد، و همچنین همین روش بالای زیربغل که نقش ویژه ای در پهنای بدن دارد. بالاسینه های خود را نیز پرورش داده و همچنین از بازوهای متناسب و همچنین کمری باریک برخوردار می باشد. در اکثرا و بیشتر فیلم دیدنی و جذاب ها و همچنین نوع لباس هایی که می پوشد می قدرت بر آن ویژگی ها به روشنی اشاره کرد. به روش کلی نمی تواند زیبایی اندامش را نادیده گرفت.


صفر کشکولی

عکس پرورش اندام پرورش اندام بیوگرافی فرهاد مهادیان بیوگرافی پوریا پورسرخ اینستاگرام پوریا پورسرخ

یکی از قدیمی ترین بازیگران جدید رزمی کار و همچنین بدن ساز می باشد. کشکولی رزمی کاری می باشد که چربی هم دارد. باور ما از بدن رزمی کاران، بدنی لاغر و همچنین عضلات ورزیده و همچنین در کل چغر می باشد که او کمتر به آن شناخت کلاسیک شباهت دارد، البته چغری را دارد. تیپ بدنی او آندمرف می باشد. (بدن هایی چربی گیر). او همچنین به دلیل سابقه ای که در ورزش های رزمی و همچنین بدن سازی دارد توانسته بدنش را به خوبی پرورش دهد و همچنین از چربی های آن هم بکاهد و همچنین به بدنی متناسب برسد. ساختار بدنی درشت و همچنین عضلاتی به نسبت حجیم دارد. به خاطر نوع فیلم دیدنی و جذاب هایش که اغلب اکشن بوده روی تمام اجزای بدنش کار شده می باشد که از روی لباس ها (چه تنگ و همچنین چه گشاد) آن عضلات دیده می می شود.

ماهنامه هنر بازیگری – مجید رفعتی جو

مباحث و مطالب مرتبط

روستای خوش هیکل ها در هندوستان + عکس شهروندان و مردم شهر دو روستای نزدیک به هم آسولا و همچنین فاتحپور در خلال قرن قبل تنها کشاورزان ضعیفی بودند ولی باید توجه داشت اوضاع در آن دو روستا طوری تغییر کرده که اکنون ۹۰ قسمت و بخش جوون…

جنجال رقص مبتذل بدنسازان ایرانی! + عکس و همچنین فیلم دیدنی و جذاب در یکی دو هفته قبل ویدئویی در شبکه های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده شد که از سوی کاربران ایرانی بارها به اشتراک گذاشته شد و همچنین همه از تماشای آن هم شگفت زده می شدند؛ وید…

مردی با قوی‌ترین انگشت کوچک دنیا + عکس شاید در بدن ما عضوی مانند انگشت کوچک آنچنان قدرتی نداشته باشد و همچنین نتوانیم کار ویژه ای با کمک آن هم انجام دهیم ولی باید توجه داشت با تلاش و همچنین تمرین می توانیم هر کدام از افراد…

عشق پرورش اندام در کوچه های سیرجان + عکس مسابقات قهرمانی پرورش اندام باشگاه های شهرستان سیرجان در تالار حکیم سیرجان برگزار شد. سال شمسی های بسیاری می باشد که یکی از عمده معظلات و مسائل و مشکلات در نمایش آن مساب…

بازیگران جدید ایرانی عاشق پرورش اندام +عکس در تاریخ ۲ May 2016 | 6:04 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...