دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی علی دهکردی‌و همچنین همسرسابقش آفرین‌چیت‌ساز +عکس

بیوگرافی علی دهکردی‌و همچنین همسرسابقش آفرین‌چیت‌ساز +عکس

|بیوگرافی علی دهکردی‌و همچنین همسرسابقش آفرین‌چیت‌ساز +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

علی‌ دهکردی همسر سابق آفرین چیت ساز متولد ۱۳۴۴ در شهرکرد می باشد. علی‌اسماعیل دهکردی، بازی در سینما را از سال شمسی ۱۳۷۰ با فیلم دیدنی و جذاب از کرخه تا راین به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا آغاز کرد. او فارغ التحصیل بازیگری و همچنین کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد.

همسر علی دهکردی همسر آفرین چیت ساز طلاق بازیگران جدید بیوگرافی علی دهکردی بیوگرافی آفرین چیت ساز

علی دهکردی و همچنین آفرین چیت ساز در سال شمسی  ۱۹۸۹ میلادی ازدواج کردند و همچنین در  سال شمسی ۲۰۰۲ میلادی طلاق گرفتند.
طبق حکم دادگاه، آفرین چیت ساز (روزنامه نگار) به اتهام اجتماع و همچنین تبانی به نیت و اراده برهم زدن امنیت و همچنین ارتباط با حکومت‌های بیگانه به تحمل ۱۰ سال شمسی حبس تعزیری محکوم شده می باشد.
 • (۱۳۷۱) از کرخه تا راین (ابراهیم حاتمی کیا)
 • (۱۳۷۲) فصل برگ ریزان پاییز بلند (منوچهر عسگری‌نسب)
 • (۱۳۷۳) روز شیطان (بهروز افخمی)
 • (۱۳۷۴) شیخ مفید (فریبرزصالح سیروس مقدم)
 • (۱۳۷۴) ماه و همچنین خورشید (محمدحسین حقیقی)
 • (۱۳۷۴) عبور از خط سرخ (جمال شورجه)
 • (۱۳۷۵) خلبان (جمال شورجه)
 • (۱۳۷۵) ماه و همچنین خورشید (محمدحسین حقیقی)
 • (۱۳۷۵) سجده بر آب (حمید خیرالدین)
 • (۱۳۸۱) گاهی به آسمان نگاه کن (کمال تبریزی)
 • (۱۳۸۲) سلام (جواد ارشاد)
 • (۱۳۸۶) آن هم مرد آمد (حمید بهمنی)
 • (۱۳۸۷) تاکسی نارنجی (ابراهیم وحیدزاده)
 • (۱۳۸۹) اخراجی‌ها ۳
 • (۱۳۹۰) تلفن همراه ریاست جمهور
 • (۱۳۹۲) فردا (ایمان افشاریان و همچنین مهدی پاکدل)

سریال تصویری و تلویزیونی

 • (۱۳۶۹) مهر و همچنین ماه
 • (۱۳۷۱) مزد ترس
 • (۱۳۷۶) در قلب من
 • (۱۳۷۵-۱۳۷۷) تصویر یک رویا
 • (۱۳۷۷) شرکت
 • (۱۳۸۴) عشق گمشده
 • (۱۳۸۵) آخرین گناه
 • (۱۳۸۷) شیخ بهایی
 • (۱۳۸۷) مسافر زمان
 • (۱۳۸۹) ملکوت
 • (۱۳۹۳) پرده‌نشین
 • (۱۳۹۳) جلال‌الدین
 • (۱۳۹۴) میکائیل

علی دهکردی بازیگر پنجاه ساله اهل شهرکرد استان چهارمحال و همچنین بختیاری که درس بازیگری و همچنین کارگردانی هم خوانده، تا امروز نقش های متعددی را تجربه کرده، ولی باید توجه داشت بازی او در نقش یک جانباز شیمیایی در فیلم دیدنی و جذاب از کرخه تا راین ابراهیم حاتمی کیا یکی از ماندگارترین نقشهای او به شمار می رود.

همسر علی دهکردی همسر آفرین چیت ساز طلاق بازیگران جدید بیوگرافی علی دهکردی بیوگرافی آفرین چیت ساز

او در آثار سینمایی ای همچون از کرخه تا راین، فصل برگ ریزان پاییز بلند، روز شیطان، شیخ مفید، ماه و همچنین خورشید، عبور از خط سرخ، خلبان، سجده بر آب، گاهی به آسمان نگاه کن، سلام، آن هم مرد آمد، تاکسی نارنجی، اخراجی ها ۳، تلفن همراه ریاست جمهور و همچنین فردا و همچنین در مجموعه ها و همچنین سریال هایی تصویری و تلویزیونی مانند مهر و همچنین ماه، مزد ترس، در قلب من، تصویر یک رویا، شرکت، آخرین گناه، شیخ بهایی، مسافر زمان، ملکوت، پرده نشین و همچنین جلال الدین به ایفای نقش پرداخته می باشد.

از معمای شاه و همچنین نقش تو در آن سریال آغاز کنیم. در صورتی که نقش سعید در از کرخه تا راین را نقطه عطف اول در کارنامه هنری تان تصور کنیم، آیا نقش آیت الله سیدمحمود طالقانی می تواند نقطه عطف دوم باشد؟
از زاویه نگاه فردی یا شخصی من، قسمت و بخش اعتباری و همچنین افتخاری بازی کردن در نقش آن شخصیت برایم خیلی اهمیت بیشتری دارد تا انعکاس ملی، حرفه ای و همچنین صنفی آن هم. پس نتیجه آن می شود که یک اثر تصویری و تلویزیونی، سینمایی یا تئاتری به شکل کامل و همچنین مستقیم به خود بازیگر و همچنین حتی نوع، شکل و همچنین شرایط نقش بستگی ندارد. به حاصل و همچنین پس نتیجه آن می شود که کلی ای وابسته می باشد که اثر خلق می کند. در صورتی که سریال معمای شاه طبق پیش بینی عوامل و همچنین بازیگران جدید پیش برود کار درخشانی خواهد شد. در آن صورت حضور همه عوامل هم موفقیت آمیز خواهد بود. جهت من نه به عنوان بازیگر که حتی یک کسی که عضو شهر است ایرانی که نوجوانی اش را در انقلاب گذرانده و همچنین به نوعی با آن هم به بلوغ فرهنگی و اجتماعی رسیده، شخصیتی مثل آیت الله طالقانی اعجاب آور و همچنین افسانه ای می باشد. گرفتن یک عکس در کسوت و همچنین با گریم آیت الله طالقانی هم برایم دوست داشتنی و جذاب بود، دیگر چه برسد به بازی در نقش ایشان. گاهی جهت یک بازیگر آن موقعیت پیش می آید که یک نقش ویژه را بازی کند؛ جهت من هم تا امروز آن اتفاق چند بار افتاده می باشد. مثلا نقش شهید دوران را بازی کردم که یکی از پرافتخارترین خلبانان ایرانی می باشد و همچنین هنوز بسیاری از رکوردها و همچنین افتخارات نظامی اش شکسته نشده می باشد. جهت نسل من قسمت و بخش حسی و همچنین باطنی آن نقش ها خیلی زیاد قوی تر و همچنین پررنگ تر می باشد نسبت به موفقیت های بیرونی و همچنین تجاری اش. من و همچنین همنسلانم در کارهای موازی و همچنین همزمان ناخودآگاه به سمت کارهای حسی می رویم. نقش آیت الله طالقانی در معمای شاه با آن که جانبی می باشد و همچنین حضور طولانی و همچنین پررنگی در جریان داستان ندارد، ولی باید توجه داشت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم حتی گرفتن یک عکس یادگاری با چهره آن شخصیت هم مغتنم و همچنین باارزش می باشد.
با توجه به شخصیت ملی و همچنین فراجناحی مرحوم آیت الله طالقانی نگران بازتاب ها، واکنش ها و همچنین احیانا انتقادات بعد از پخش و همچنین دیده شدن سریال نبودید؟
بیشترین عاملی که سبب نگرانی ام بود و همچنین همچنان هم هست ادای حق مطلب در مورد شخصیت ایشان می باشد. آن مساله برایم مهم بوده و همچنین هست. شاید در بین چهره های سیاسی قبل و همچنین بعد از انقلاب مرحوم طالقانی شرایط خاص و همچنین ویژه ای داشته باشد. هم در بحث مبارزاتی که روایت می باشد دائما یک ساک کوچک را در منزل و خانه آماده داشته جهت رفتن به زندان و همچنین هم آن که محبوب قلوب همه طیف های سیاسی و همچنین جناحی و همچنین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر بوده می باشد. واقعیت آن می باشد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن به آن مسائل نگرانم می کند، ولی باید توجه داشت قسمت و بخش عمده ای از پس نتیجه آن می شود که اثر هم به نگاه سازنده اش بستگی دارد که جایگاه آن شخصیت پهناور و بزرگ را در جریان داستان چگونه تعریف و همچنین تبیین کند. خوشبختانه چیزی که استنباط من تا به امروز بوده اتکای کامل سریال به مستندات تاریخی می باشد. مثلا سکانس بازجویی ایشان در ساواک درست شبیه مکتوباتی می باشد که توسط منشی ساواک به ثبت رسیده می باشد.
در فیلمنامه تقریبا چیزی به اسم داستان، تخیل و همچنین افسانه پردازی در مورد شخصیت مرحوم طالقانی وجود ندارد. همین مهم، نگرانی مرا از لحاظ محتوایی کم می کند، ولی باید توجه داشت از منظر اجرایی کار واقعا سخت می باشد. هنوز تصاویر، فایل های صوتی و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های ایشان موجود می باشد. خیلی از همنسلان من حتی عین عبارات ایشان را به یاد دارند. از آن رو، نزدیک شدن به واقعیت اجرایی و همچنین شکل رفتاری ایشان جای نگرانی جدی جهت من داشت. با آن حال، با همکاری کارگردان و همچنین با حضور پیوسته فرزند مرحوم طالقانی و همچنین توضیحات و همچنین راهنمایی هایش یک مقدار جرات و همچنین قدرت اجرایی پیدا کردیم.
آن هم روش که خودتان هم اشاره کردید مدارک و همچنین اسنادی از مرحوم طالقانی موجود می باشد. آیا به شخصه تلاش هایی فراتر از آن جهت آشنایی اکثرا و بیشتر با شخصیت و همچنین ویژگی های اخلاقی و همچنین رفتاری ایشان داشتید؟
بله، شخصیت ایشان آن هم قدر پهناور و بزرگ و همچنین در عین سادگی، پیچیده و همچنین سخت می باشد که نمی می شود بدون تمرکز و همچنین آشنایی قبلی به او نزدیک شد. بیشترین اتکای میدانی ما بعد از مدارک و همچنین اسناد رسمی به فرزند ایشان بود. در عین حال تمام منابع مکتوب، عکسی و همچنین شنیداری از سخنرانی ها، نماز جمعه ها، مصاحبه های تصویری و تلویزیونی، برنامه جذاب و جالب و خوب ها، کتاب ها و همچنین نشریاتی را که به صورت انحصاری در مورد شخصیت ایشان به نگارش درآمده رصد کردیم.
تا به حال نفش منفی هم بازی کرده اید؟
خیلی کم، یکی دو تله فیلم دیدنی و جذاب بوده و همچنین… (فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کند) همین. اتفاقا خودم نقش های منفی را خیلی دوست دارم. به روش مثال هنگام و زمانی که یک فیلمنامه پیشنهاد می می شود و همچنین در آن هم نقش یک دزد وجود دارد می گویم همین نقش را به من بدهید، ولی باید توجه داشت پاسخ می دهند که نه، اصلا نمی می شود. بعد هم نقش پلیس را به من می دهند. خودم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم از لحاظ اجرایی توانایی بازی در نقش های منفی را دارم، ولی باید توجه داشت متاسفانه پیشنهاد نمی می شود. البته شخصیت های دووجهی و همچنین خاکستری ای بوده اند که بازی شان کرده ام، مثل نقش شاه عباس در سریال شیخ بهایی. در صورتی که شرایطش مهیا می شود که منفی به معنای واقعی اش را بازی کنم چراکه نه!
سعی و همچنین تلاش تان در تجربه نقش های متغایر و متفاوت قابل کتمان نیست، ولی باید توجه داشت باز هم شهروندان و مردم شهر اکثرا و بیشتر تو را با نقش های مثبت به یاد می آورند. اصولا نقش های دلخواه تان چه ویژگی هایی دارد؟
آن اتفاق نه جهت من که جهت هر بازیگر غیره ای ممکن می باشد رخ دهد. حسرت بازی در نقش های متغایر و متفاوت در تئاتر اکثرا و بیشتر بر دلم مانده می باشد. بازیگری روی صحنه دیدن کردن و نمایش لذت بیشتری دارد تا بازی کردن در نقش های عکسی. ما در تئاتر مابه ازای مستقیم داریم، مثلا ممکن می باشد من علاقه مند جدی بازی در نقش مکبث باشم به خاطر ویژگی های فوق العاده دراماتیکش، ولی باید توجه داشت در تلویزیون و همچنین سینما مابه ازایی نداریم و همچنین همین کار را سخت می کند. دائما جهت نقش آفرینی در نقش های غیرتکراری حسرت دارم تا ولع بازی در قالب شخصیت هایی که قبلا تجربه شان کرده ام. به نظرم آزاردهنده ترین مساله جهت یک بازیگر، بازی کردن نقش هایی می باشد که فراز و همچنین نشیب ندارد. یعنی امکان عرض اندام حرفه ای و همچنین فنی را به بازیگر نمی دهد و همچنین نقش طوری نوشته شده که او مجبور می باشد تنها و فقط آن هم را هدایت کند. منظورم از نقش بی فراز و همچنین نشیب و همچنین یکنواخت آن نیست که یک بازیگر ساکت بوده و همچنین تحرک نداشته باشد، بلکه مرادم راوی بودن صرف او جهت نقش می باشد.
بیشترین عاملی که سبب نگرانی ام بود و همچنین همچنان هم هست ادای حق مطلب در مورد شخصیت ایشان می باشد. آن مساله برایم مهم بوده و همچنین هست. شاید در بین چهره های سیاسی قبل و همچنین بعد از انقلاب مرحوم طالقانی شرایط خاص و همچنین ویژه ای داشته باشد. هم در بحث مبارزاتی که روایت می باشد دائما یک ساک کوچک را در منزل و خانه آماده داشته جهت رفتن به زندان و همچنین هم آن که محبوب قلوب همه طیف های سیاسی و همچنین جناحی و همچنین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر بوده می باشد.
همسر علی دهکردی همسر آفرین چیت ساز طلاق بازیگران جدید بیوگرافی علی دهکردی بیوگرافی آفرین چیت ساز
صحبت تئاتر شد. آخرین حضورتان روی صحنه به چه سالی بازمی گردد؟
فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم هفت هشت سال شمسی پیش.
با من موافق هستید که سال شمسی هاست تحت تاثیر و همچنین در زیر سایه نقش جانباز فیلم دیدنی و جذاب از کرخه تا راین هستید؟
بله، کاملا درست می باشد، ولی باید توجه داشت خب ارزشش را داشت. آن هم نقش ماندگارم کرد. همین امروز هم که بخواهم بازیگری را کنار بگذارم راضی ام که لااقل چند نقش ماندگار دارم. نقشم در از کرخه تا راین به تنهایی جهت ماندگار شدنم کفایت می کند. همه چیز بعد از آن فیلم دیدنی و جذاب تحت تاثیر نقشم قرار گرفت. من بعد از آن فیلم دیدنی و جذاب و همچنین با فاصله ای نه چندان دور در روز شیطان بهروز افخمی حاضر شدم که اتفاقا تجربه خوبی بود و همچنین نقشم را هم خیلی دوست داشتم، ولی باید توجه داشت کارم دیده نشد. گویا در سایه نقش قوی از کرخه تا راین ماند.
پیش آمده به خودتان بگویید ای کاش در فیلم دیدنی و جذاب حاتمی کیا بازی نمی کردم تا فرصت نقش آفرینی های دیگر از دست نمی رفت؟
نه، یک مقدار عاطفی به ماجرا نگاه می کنم. از کرخه تا راین و همچنین نقشم را در آن فیلم دیدنی و جذاب دوست دارم. بازی در آن فیلم دیدنی و جذاب را شانس پهناور و بزرگ خودم می دانم. قبل از آن فیلم دیدنی و جذاب در دو سریال مهر و همچنین ماه و همچنین مزد ترس بازی کرده بودم، ولی باید توجه داشت با از کرخه تا راین شناخته شدم. در ضمن اتفاقی می باشد که افتاده و همچنین دیگر نمی می شود به ولی باید توجه داشت و همچنین اگرها اتکا کرد. نقشم را هم خیلی دوست داشتم، بخصوص به خاطر جانباز بودنش و همچنین البته مظلومیتش. من همین امروز هم با بسیاری از جانبازها از نزدیک تماس دارم. به آن فیلم دیدنی و جذاب حس خوبی دارم. بالاخره قسمت و بخش کوچکی از معظلات و مسائل و مشکلات جانبازان را بازتاب می داد. به هر حال سرنوشت من هم بعد از آن فیلم دیدنی و جذاب تغییر کرد. بخشی از آن مساله هم به بضاعت فکری و همچنین حجم تفکری کارگردانان و همچنین تهیه کنندگان بازمی گشت. خیلی نقش های شبیه سعید به من پیشنهاد می شد.
چرا باوجود تجربه موفق با حاتمی کیا در کرخه از راین همکاری تان ادامه پیدا نکرد؟
راستش صحبت همکاری در یکی دو فیلم دیدنی و جذاب دیگر هم مطرح شد و همچنین حتی با هم صحبت کردیم، ولی باید توجه داشت گویا حاتمی کیا ملاک هایی مانند سن، ظاهر و همچنین شرایط فیزیکی را در نظر داشت که با من مطابقت نمی کرد. با آن حال خیلی جهت حاتمی کیا احترام قائل هستم و همچنین در سینما او را به نوعی ولی نعمت خود می دانم. کاملا هم به او حق می دهم که آن هم قدر به شخصیت سعید علاقه داشته باشد که نخواهد از بازیگرش در نقش غیره ای بهره بری و استفاده کند. شاید من هم در صورتی که کارگردان بودم دیگر با بازیگر شخصیت محبوبم همکاری نمی کردم و همچنین می گذاشتم در آن هم شرایط باقی بماند.
تو ابتدا و همچنین میانه دهه ۷۰ چه در تلویزیون و همچنین چه در سینما بازیگر فعالی بودید، ولی باید توجه داشت در میانه دوم آن دهه و همچنین دهه ۸۰ کم کار شدید. چرا؟
بخشی از آن موضوع برمی گردد به بحث شرایط کاری ما در بازیگری. یک بازیگر در بعضی مقاطع سنی اش در یک برزخ گرفتار می می شود، به آن معنی که نه جوون می باشد که نقش جوانان را بازی کند و همچنین نه نه پیر نه جوون. یک زمانی هم ولع بازی کردن مداوم در من افول کرد. متاسفانه شرایط باعث شده بازیگری از جریان هنری زندگی به جریان شغلی تغییر پیدا کردن می شود. در دوره ای دیدم که نمی توانم از بازیگری به آن هم مفهوم واقعی اش لذت ببرم. نقش ها ساده و همچنین ابتدایی نوشته می شد و همچنین از استانداردهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری سلامت فکری و همچنین روانی فاصله می گرفت. اینها باعث می می شود یک بازیگر از کار فاصله بگیرد و همچنین ترجیح دهد در طول سال شمسی در یکی دو اثر قابل توجه حضور داشته باشد.
با آن اوصاف یک بازیگر چگونه می تواند امرار معاش کند؟
خیلی انسان متوقعی نیستم. تنها شغلم هم بازیگری می باشد و همچنین دخل و درآمد غیره ای ندارم. یکی دو سال شمسی هم می باشد که تهیه کنندگان پول مان را نمی دهند. به تهیه کننده هم فشار بسیاری نمی می شود آورد، زیرا او هم مقصر نیست. با آن حال ناراضی نیستم و همچنین ناشکری هم نمی کنم.
تو در سریال پرده نشین نقش ریاست کلانتری را بازی کردید، در سریال میکائیل هم همین روش.
(می خندد) درست می باشد، ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که من انتخاب نمی کنم، گزینش می شوم.
ولی باید توجه داشت می توانید هر پیشنهادی را نپذیرید.
من سر سریال میکائیل آن مساله را مستقیم به سیروس مقدم گفتم و همچنین حتی عکس هایم در سریال پرده نشین را نشان دادم، ولی باید توجه داشت او گفت دیده ام و همچنین می دانم و همچنین توجیهش هم آن بود که بین دو سریال فاصله زمانی خواهد بود. می دانید اصولا پلیس های ما هم شبیه هم خواهند بود. در تولیدات تصویری و تلویزیونی در صورتی که بخواهیم آن گونه مته به خشخاش بگذاریم دیگر نقشی جهت بازی نمی ماند. در ضمن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم در صورتی که بازیگر بتواند به توانایی های خود و همچنین کارگردان اطمینان و همچنین اتکا داشته باشد دو نقش شبیه هم را هم می تواند متغایر و متفاوت اجرا کند.
حالا آن دو نقش مشابه در پرده نشین و همچنین میکائیل متغایر و متفاوت شده می باشد؟
تا جایی که فیلمنامه اجازه می داد، سعی کردم متغایر و متفاوت باشد. پلیس پرده نشین یک آرامش فردی یا شخصی و همچنین متانت درونی داشت، ولی باید توجه داشت در میکائیل پلیس غیره ای را خواهید دید. جذاب و جالب آن هم که بعد از میکائیل هم پیشنهاد نقش پلیس داشتم که خوشبختانه به علت درگیری در پروژه دیگر نپذیرفتم.
از میان دو رسانه تلویزیون و همچنین سینما کدام را ترجیح می دهید؟
به آن سوال در صورتی که بخواهید عادلانه پاسخ دهید کار سختی می باشد. متاسفانه یک قضاوت سطحی محتوایی نسبت به کارهای تصویری و تلویزیونی وجود دارد. من در یک تعریف واقعی رسانه ای تفاوت ویژه ای بین آن دو قائل نیستم. بسیاری از فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی اصولا جهت مخاطب عام ساخته نمی می شود. تلویزیون ولی باید توجه داشت مستقیم و همچنین بی واسطه در خانواده ها نفوذ دارد و همچنین با شهروندان و مردم شهر طرف می باشد. در صورتی که عمیق و همچنین واقعی نگاه کنیم تلویزیون از یک ارزش فوق العاده برخوردار می باشد و همچنین توانایی عجیب و همچنین غریبی در جهان امروز دارد. البته سینمای ایران به یک جایگاه جهانی دست پیدا کرده که تلویزیون تا امروز از چنین امتیازی برخوردار نبوده می باشد. من خودم را به نوعی فرزند تلویزیون می دانم.
اولین کارهای حرفه ای ام در جوانی با آن رسانه بوده می باشد. در عین حال خودم را جزئی از خانواده سینما هم می دانم. از مارچلو ماسترویانی، بازیگر معروف ایتالیایی پرسیدند ملاکت جهت انتخاب نقش چیست و همچنین او پاسخ داد هر کدام را که لوکیشنش به منزل و خانه ام نزدیک تر باشد، انتخاب می کنم. واقعا در مقاطعی ممکن می باشد ابتدایی ترین عناصر جهت یک بازیگر مهم باشد. من جهت هر دو رسانه ارزش و همچنین احترام قائلم.

مباحث و مطالب مرتبط

سارا خویینی ها و همچنین لاله اسکندری در حرم امام و پیشوا رضا (ع)… به نقل از ساتین : حضور سارا خویینی ها ، لاله اسکندری و همچنین مریم امیرجلالی با چادر در حرم امام و پیشوا رضا (ع)  .بیوگرافی : سارا خوئینی‌ها یا سارا وثوقی متولد ۱…

شهره لرستانی از دلیل طلاق های مکرر هنرمندان می گوید… شهره لرستانی بازیگر فیلم دیدنی و جذاب «لیلی با من می باشد» در مصاحبه ای در مورد زندگی فردی یا شخصی هنرمندان نظرات جالبی را گفتن کرده می باشد.  او در پاسخ به آن سوال که چرا در…

طلاق ۳۲۰ میلیارد تومانی دو بازیگر مشهور + عکس… کری لاول، همسر ریچارد گیر بعد از ۲۰ سال شمسی زندگی مشترک رسما درخواست طلاق داد. در آن میان البته پای ۱۰۰ میلیون دلار پول در میان می باشد که در صورت طلاق، ریچار…

پرند زاهدی در کنار شهرام شکوهی و همچنین شوهر یا همسر خود + عکس شهرامِ شکوهىِ عزیز و همچنین همسرِ نازنینش ، دلارام بانو براى افتتاح یک مرکز پوست و همچنین زیبایى و همچنین طنازى و همچنین خلاصه از آن چیزا، که به نامِ دخترِ خوشگلشون، ملودى راه ا…

بیوگرافی علی دهکردی‌و همچنین همسرسابقش آفرین‌چیت‌ساز +عکس در تاریخ ۲۷ April 2016 | 10:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...