دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

ستاره اسکندری و همچنین لاله اسکندری به همراه مادرشان +عکس

ستاره اسکندری و همچنین لاله اسکندری به همراه مادرشان +عکس

|ستاره اسکندری و همچنین لاله اسکندری به همراه مادرشان +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

عکس های لاله اسکندری و همچنین شوهر یا همسر خود ساسان فیروزی و همچنین لاله اسکندری ازدواج خواهرش ستاره اسکندری را رسما اعلام و همچنین به او تبریک گفت.
همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری
لاله اسکندری laleh eskandari (متولد ۳۰ آذر ۱۳۵۴ در تربت حیدریه) دانش‌آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز می باشد.

لاله اسکندری دو خواهر به نام های ستاره اسکندری و همچنین سارا اسکندری (چهره پرداز) دارد.

ستاره اسکندری (متولد ۲۵ خرداد ۱۳۵۳ در تربت حیدریه) بازیگر ایرانی سینما و همچنین تلویزیون می باشد. شناخته شدن و شهرت او اکثرا و بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های تصویری و تلویزیونی می باشد که آنرا از سال شمسی ۱۳۷۳ شروع کرده، مخصوصاً مجموعه نرگس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن هم بازی می‌کرد. او همچنین برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره تئاتر فجر ۱۳۷۹ جهت بازی در دیدن کردن و نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز» شده می باشد.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندریلاله اسکندری و همچنین شوهر یا همسر خود

ستاره اسکندری دانشجوی رشته مترجمی زبان بود ولی باید توجه داشت به خاطر کار در تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد. از تئاتر آغاز کرد و همچنین سه بار هم کاندید گرفتن جایزه از جشنواره تئاتر دانشجویی شد. آغاز کار او همچنین در سینما با بازی در فیلم دیدنی و جذاب «حریف دل» عبدالرضا گنجی در سال شمسی ۱۳۷۵ بود. او دو خواهر هنرمند به نام‌های لاله اسکندری (بازیگر) و همچنین سارا اسکندری (چهره پرداز) دارد. ستاره همچنین برادرزاده عبدالحسین اسکندری گوینده و همچنین مجری رادیو و همچنین تلویزیون می باشد.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندریستاره اسکندری و همچنین لاله اسکندری بازیگران جدید ایرانی به همراه مادرشان

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری

به جز ستاره و همچنین لاله اسکندری که معرف حضور شهروندان و مردم شهر ایران خواهند بود، مادر و همچنین خواهر بزرگتر (سارا) آن دو بازیگر خوب کشورمان به همراه روژین (دختر سارا) نیز در آن مصاحبه با ما همراه بودند. مصاحبه‌ای که حرف‌های جدید و تو و تازه بسیاری در آن هم پیدا می‌می شود. مادر ستاره و همچنین لاله می‌گوید بچه‌ها از کودکی با هنر و همچنین دیدن کردن و نمایش آشنا بودند ولی باید توجه داشت ستاره زودتر وارد بازیگری شد و همچنین با توجه به روحیاتی که داشته می‌شد از آن هم دوران کودکی حدس زد روزی به عنوان بازیگر فعالیت خواهد داشت.

ستاره هم از شیطنت‌های کودکی اش می‌گوید، آن که تا مدت‌ها از دختر بودن راضی نبوده و همچنین دوست داشته پسر باشد ولی باید توجه داشت امروز به زن بودن خود افتخار می‌کند. لاله هم روزهای حضور در تئاتر شهرستان به عنوان گریمور تا روزگار متاهل بودن را برایمان روایت می‌کند.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری

یادگار سالهای دور….?همراه با خواهران و همچنین برادران…سمت راستی منم???

* جهت شروع از داستان بازیگر شدن ستاره و همچنین لاله جهت‌مان بگویید.

مادر: عموی بچه‌ها (حسین اسکندری) از مجری‌های خوب تلویزیون بودند و همچنین به همین دلیل بچه‌ها به سمت دیدن کردن و نمایش و همچنین بازیگری گرایش داشتند. در دوران کودکی همچنین و علاوه بر دیدن کردن و نمایش‌های کودکانه‌ای که کار می‌کردند در یکی- دو کار تصویری و تلویزیونی هم همراه با عموی خود بودند و همچنین آن فضا را تجربه کردند. ستاره اولین نفری بود که بین بچه‌ها وارد کار بازیگری شد ولی باید توجه داشت سارا و همچنین لاله کارشان را با گریم آغاز کردند.

* ستاره جان چی شد که وارد دنیای بازیگری شدید؟

ستاره اسکندری: به خاطر حضور عمو حسین در تلویزیون زیاد با آن فضا غریبه نبودیم و همچنین همراه با لاله در فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاهی که عمو حسین پیشنهاد می‌دادند حضور داشتیم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم سال شمسی اول راهنمایی بودم که جهت اولین بار جلوی دوربین یک فیلم دیدنی و جذاب کوتاه به کارگردانی آقای حمید تمجیدی قرار گرفتم و همچنین با مرحوم جمشید اسماعیل خانی و همچنین خانم کابلی همکاری داشتیم. ولی باید توجه داشت بعد از آن فیلم دیدنی و جذاب کوتاه، نوار حضورم در بازیگری قطع شد. تا آن‌که هنگام و زمانی که ۱۸-۱۹ ساله بودم همراه با برادرم (سیامک( که در دانشکده هنرهای زیبا تحصیل می‌کرد به آن دانشکده رفتم و همچنین آنجا بود که با دپارتمان تئاتر آشنا شدم و همچنین به نوعی دوباره به تئاتر بازگشتم.

* لاله را هم تو به سمت بازیگری آوردید؟

ستاره: نه، من نقشی در بازیگر شدن لاله نداشتم.

لاله اسکندری: اتفاقا ایشان مخالف بازیگر شدن من بود.

ستاره: لاله کارش را با گریم آغاز کرد و همچنین هنگام و زمانی که کار تصویر به لاله پیشنهاد شد، به او پیشنهاد دادم که از زاویه تئاتر وارد بازیگری می شود. در آن هم زمان حس می‌کردم که راه درست آن می باشد که لاله از طریق تئاتر وارد بازیگری می شود.

* و همچنین لاله جان چی شد که تو کارتان را با گریم آغاز کردید؟

لاله اسکندری: وارد شدن من به گریم به خاطر حضور سارا در آن حوزه بود. تحصیلات دانشگاهی‌ام گرافیک بود و همچنین همزمان با تحصیل در آن رشته نقاشی را هم پیگیری می‌کردم. دانشجو بودم و همچنین دوست داشتم مشغول کار باشم تا آن‌که سال شمسی ۷۵ که تئاتر شهرستان به دنبال جذب قوه جدید بود، از طرف سارا معرفی شدم و همچنین حدود دو سال شمسی و همچنین نیم همراه با سارا در تئاتر شهرستان مشغول کار گریم بودم. در آن هم سال شمسی‌هایی که گریم کار می‌کردم، پیشنهاد کار تصویر داشتم ولی باید توجه داشت ستاره زیاد موافق آن موضوع نبود و همچنین معتقد بود بایستی و حتما بازیگری را از تئاتر شروع کنم. البته من زیاد به آن نظر نظر نداشته و همچنین در حال حاظر هم ندارم زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم جنس بازی تئاتر و همچنین تصویر تفاوت بسیاری دارد و همچنین الزاما بازیگری که در حوزه تصویر فعالیت دارد نیازی نیست کارش را از تئاتر آغاز نماید.

* ستاره مخالفت می‌کرد یا ممانعت؟

لاله اسکندری: نه واقعا ستاره مانع حضورم در بازیگری نبود ولی باید توجه داشت مشوق هم نبود. کسی که در مورد حضورم در عرصه بازیگری خیلی تشویقم کرد پدرم بود. مادرم هم معتقد بود وارد شدن به بازیگری باعث می‌می شود زندگی انسان از روال طبیعی خود خارج می شود و همچنین به همین دلیل هم موافقت چندانی با حضورم در بازیگری نداشت. در هر صورت من در شروع راه با کارگردان‌های خوبی کارم را آغاز کردم و همچنین همین موضوع باعث تجارب شیرینی از بازیگری در ذهنم نقش ببندد. شاید در صورتی که آن هم اول با چند کار ناموفق وارد بازیگری می‌شدم بعد از یکی- دو سال شمسی دیگر آن حرفه را ادامه نمی‌دادم. البته حضورم در بازیگری باعث قطع ارتباطم با دنیای هنرهای تجسمی نشد و همچنین در طول آن سال شمسی‌ها هنرهای تجسمی را به موازات بازیگری پیگیری کرده‌ام.

* سارا جان تو چرا بازیگری را انتخاب نکردید؟

سارا اسکندری: به نظرم هر کسی بایستی و حتما در مسیر استعدادهای خودش حرکت کند. از ۱۳-۱۴ سالگی به گریم علاقه داشتم و همچنین از آن هم سن و همچنین سال شمسی با اکثر اساتید گریم آشنا بودم و همچنین با علاقه کارهایشان را دنبال می‌کردم. عمو حسین هم با علم به علاقه‌ام به گریم من را به کلاس گریم استاد عبدا… اسکندری معرفی کردند ولی باید توجه داشت پدرم در آن هم زمان با حضورم در آن کلاس‌ها مخالفت کردند. تا آن‌که سال شمسی ۷۲ در کلاس‌های استاد جلال معیریان شرکت کردم.

* و همچنین هیچ وقت هم به بازیگر شدن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکردید؟

سارا: در صورتی که بگویم نه، دروغ گفته‌ام. در مقطعی حس می‌کردم چیزی در درونم وجود دارد که بایستی و حتما آن هم را با دیگران به اشتراک بگذارم و همچنین شاید بازیگری بهترین راه جهت تخلیه آن هیجان‌ها بود. زمانی که مشغول گریم بودم دوستان تئاتری‌ام به من پیشنهاد دادند که وارد بازیگری شوم ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که آن توانایی را در خودم نمی‌دیدم ترجیح دادم وارد بازیگری نشوم.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری

* کدام یک از بچه‌ها اکثرا و بیشتر شیطنت می‌کرد؟

مادر: شیطنت‌های منزل و خانه در اکثر مواقع با سرپرستی ستاره خانوم انجام می‌شد (جذاب و جالب و خنده).

لاله: من و همچنین سیامک بچه‌های مظلوم منزل و خانه بودیم.

* خاطره‌ای از شیطنت‌های ستاره دارید که برایمان بگویید؟

مادر: ستاره در مجموع بچه شیطانی بود. مثلا سال شمسی سوم دبستان به جای والدین هم کلاسی‌هایش، رضایتنامه می‌نوشت و همچنین امضاء می‌کرد.

ستاره: از دوم دبستان خط نستعیلق را فرا گرفتم و همچنین می‌توانستم به چند مدل متغایر و متفاوت بنویسم. از آن هم سال شمسی‌ها بود که از قول مادر، پدر بچه‌های رضایت نامه می‌نوشتم (جذاب و جالب و خنده).

لاله: البته سر من هم کم بلا و همچنین مصیبت نیاورده‌ای (جذاب و جالب و خنده).

* چگونه و چطوری؟

لاله: بچه که بودیم به منزل پدربزرگ‌مان در کاشمر می‌رفتیم. آنجا یک حوضی بود که در آن هم شنا می‌کردیم و همچنین دور حوض می‌نشستیم و همچنین از آفتاب بهره بری و استفاده می‌کردیم. یک بار که یک دیگ پهناور و بزرگ مسی در حیاط بود، ستاره پیشنهاد داد آن بار به جای آن‌که روی زمین بنشینی، برو به آن هم دیگ تکیه بده! من هم از همه جا بی خبر رفتم و همچنین به آن دیگ تکیه دادم و همچنین تنها چیزی که یادم می‌آید آن می باشد که صدایی شبیه به جنبش روغن در ماهی تابه به گوشم رسید و همچنین هنگام و زمانی که برگشتم دیدم پوست پشتم به بدنه ی دیگ چسبیده و همچنین ستاره‌ها در حال جذاب و جالب و خنده می باشد (جذاب و جالب و خنده). البته آن یکی از نمونه شیطنت‌های ستاره می باشد و همچنین از آن خاطرات زیاد داریم. (جذاب و جالب و خنده)

* تو تا چند سال شمسی در تربت حیدریه زندگی می‌کردید و همچنین بعدا به تهران آمدید. زندگی در فضای بسته تهران روی آن شیطنت‌ها تاثیرگذار نبود؟

ستاره: من چهارساله بودم که از تربت حیدریه به تهران آمدیم. در کاشمر در فضاهای غیرآپارتمانی انرژی خودمان را تخلیه می‌کردیم ولی باید توجه داشت در تهران و همچنین آپارتمان‌های تنگ و همچنین کوچکش احساس محدودیت می‌کردیم و همچنین از راه‌های متنوع و گوناگون و مختلف به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن تخلیه انرژی خودمان بودیم.

* لاله نسبت به ستاره درس خوان تر بود، نه؟

لاله: بچه درس خوان نبودم ولی باید توجه داشت شاگر بدی نبودم. البته رشته‌ام در دبیرستان را دوست نداشتم. من می‌خواستم به هنرستان بروم ولی باید توجه داشت با مخالفت پدرم مجبور شدم در رشته تجربی ادامه تحصیل دهم. در نهایت سال شمسی اولی که در کنکور شرکت کردم در رشته گرافیک دانشکده الزهرا(س) قبول شدم ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که تجدید آورده بودم، نتوانستم ثبت نام کنم ولی باید توجه داشت سال شمسی دوم در رشته گرافیک دانشگاه آزاد و همچنین همچنین رشته مجسمه سازی دانشگاه تهران قبول شدم که متاسفانه در مرحله گزینش رد شدم و همچنین خیلی هم از آن موضوع ضربه روحی خوردم. مدرسه ما در ضلع اروپایی دانشگاه تهران قرار داشت و همچنین تمام سال شمسی‌های دبستان جهت رفت و همچنین آمد از داخل دانشگاه عبور می‌کردم و همچنین به همین دلیل هم حس و همچنین حال عجیبی نسبت به آن دانشگاه داشتم.

* در نهایت هم آن هم گرافیک را ادامه دادید؟

لاله: بله و همچنین از آن بابت هم خیلی خوشحالم زیرا و به درستی که گرافیک رشته‌ای می باشد که دید وسیعی به انسان می‌دهد.

* و همچنین به مقدار و اندازه ستاره شیطنت داشتید؟

لاله: کلا بچه آرومی بودم و همچنین زیاد با حس‌هایی که ستاره در مورد دوران کودکی اش گفت در ارتباط نبودم. راسش من خیلی دوست داشتم در آن هم روزهای کودکی باقی می‌ماندم و همچنین شاید به همین دلیل هم تا ۱۳ سالگی هنگام و زمانی که در مورد سنم می‌پرسیدند می‌گفتم ۹ ساله‌ام (جذاب و جالب و خنده). دوران کودکی‌ام را دوست داشتم و همچنین خیلی سخت راضی شدم که از آن هم عبور کنم.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری

* در آن هم ایام کودکی تصور می‌کردید بازیگر شوید؟

لاله: در آن هم سن و همچنین سال شمسی خودم را اکثرا و بیشتر یک نقاش تجسم می‌کردم و همچنین هیچ وقت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم بازیگر شوم. ستاره از کودکی اراده و تصمیم راسخ داشت بازیگر می شود ولی باید توجه داشت شرایط وارد شدن من به بازیگری خیلی اتفاقی پیش آمد. به دلیل علاقه که به نقاشی و همچنین هنرهای تجسمی داشته و همچنین دارم در تمام آن سال شمسی‌ها رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف هنرهای تجسمی را پیگیری کرده‌ام و همچنین خوشحالم که در حال حاظر که ۳۸ ساله‌ام در دو شاخه هنری فعالیت دارم. هنگام و زمانی که که دوست دارم فضای جمعی و همچنین تیمی هنر را تجربه کنم وارد دنیای بازیگری و همچنین دیدن کردن و نمایش می‌شوم و همچنین زمانی که حوصله جمع را ندارم هم به هنرهای تجسمی می‌پردازم.

* از دنیای لاله و همچنین ستاره بعد از شناخته شدن و شهرت جهت‌مان بگویید.

مادر: لاله و همچنین ستاره بعد از مشهور شدن واقعا تغییر نکردند. حداقل آن پیشامد جدید در محیط خانواده تاثیری نداشت. بچه‌ها در هر درجه‌ای از شناخته شدن و شهرت و همچنین موقعیت فرهنگی و اجتماعی جهت پدر و همچنین مادر دائما بچه باقی می‌مانند.

سارا: تواضع و همچنین فروتنی یکی از اصول ابتدایی بود که در خانواده به ما آموخته شد. به همین دلیل هم هیچ یک از ما پنج فرد یا شخص مغرور نیستیم و همچنین با خشوع برخورد می‌کنیم. ستاره و همچنین لاله هم بعد از آن‌که به شناخته شدن و شهرت رسیدند هیچ تغییر نکردند و همچنین با شهروندان و مردم شهر و همچنین اطرافیان رفتار متواضعانه‌ای داشتند.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری

* در فضای بیرون و همچنین تعاملات فرهنگی و اجتماعی که دارید از اسم بچه‌ها بهره بری و استفاده می‌کنید؟

مادر: معمولا خودم به کسی نمی‌گویم که مادر ستاره و همچنین لاله هستم زیرا و به درستی که معتقدم هر کسی هویت خودش را دارد و همچنین من هویتم را وامدار بچه‌ها نمی‌دانم. به همین دلیل تا ضرورتی وجود نداشته باشد نمی‌گویم مادر لاله و همچنین ستاره هستم. البته همه بچه‌ها باعث افتخارم خواهند بود ولی باید توجه داشت هیچ وقت خودم را با اسم آنها مطرح نمی‌کنم.

* ستاره جان تو زودتر مشهور شدید، درسته؟

ستاره: بله. من هنگام و زمانی که تئاتر را شروع کردم، بازیگری برایم از حواشی که دارد مهم تر بود. البته هر آدمی که وارد بازیگری می‌می شود درگیر مساله شناخته شدن و شهرت و همچنین دیده شدن می باشد و همچنین شکی نیست که دوست دارند دیده شوند. من هم یکی از آن آدم‌ها بودم که اتفاقا دیده شدن از کودکی به عنوان یکی از نیازهایم مطرح بوده! اولین باری که در کوچه و همچنین خیابان مزه شناخته شدن و شهرت را چشیدم، زمانی بود که در سریال «منزل و خانه شماره ۱۳» بازی کردم. واقعا تصور نمی‌کردم آن سریال تا آن حد دیده می شود و همچنین اتفاقی برایش بیفتد. یک بار میوه خریده بودم و همچنین از میدان انقلاب به سمت منزل و خانه در حرکت بودم که یک خانمی مرا دید و همچنین گفت: الهی بمیرم! تو همانقدر که در تلویزیون کار می‌کنی، بیرون هم کار می‌کنی!؟ (جذاب و جالب و خنده).

* آن هم زمان چند ساله بودید؟

ستاره: ۲۱ ساله بودم.

* و همچنین شناخته شدن و شهرت روی ارتباط‌تان با دوستان و همچنین اطرافیان تاثیری نداشت؟

ستاره: واقعا نه! من هنوز با دوستان دوران دانشگاه که خیلی از آنها امروز انسان‌های بزرگی هم خواهند بود ارتباط و رابطه خوبی دارم. بدون تواضع عرض می‌کنم که شناخته شدن و شهرت نه تنها هیچ فاصله‌ای بین من و همچنین اطرافیانم ساخته یا ایجاد نکرد، بلکه اتفاقا نگاهم را بازتر کرده! شناخته شدن و شهرت به معنای عامش در سریال «نرگس» جهت من اتفاق افتاد ولی باید توجه داشت خوشبختانه آن هم زمان ۳۰ ساله بودم و همچنین می‌دانستم آن مسائل زودگذر می باشد.

* لاله جان مشهور شدن ستاره چقدر در اراده و تصمیم راسخ تو جهت وارد شدن به بازیگری تاثیر داشت؟

لاله: راستش هیچ وقت به خاطر شناخته شدن و شهرت وارد بازیگری نشدم. من آدم درون گرایی بودم و همچنین به آن دلیل به سمت بازیگری آمدم که حس‌هایی که در درونم وجود دارد را به نوعی تخلیه کنم و همچنین موقعیت‌های متنوع و گوناگون و مختلف را تجربه کنم.

* خاک سرخ باعث شناخته شدن و شهرت تو شد، درسته؟

لاله: بله، البته پیش از آن هم چند سکانس در «متولد ماه مهر» و همچنین «شراره» سیامک شایقی بازی کرده بودم. سال شمسی ۷۹ در سریال «خاک سرخ» بازی کردم که یک سال شمسی و همچنین نیم بعد روی آنتن رفت و همچنین من در آن مدت در هیچ کاری بازی نکردم و همچنین مشغول کار دکوراسیون بودم. خاک سرخ اتفاق خیلی خوبی بود که به دلیل توقعی که بین شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد کرد، کارم را در ادامه راه سخت کرد و همچنین مجبور بودم با وسواس بسیاری پیشنهادهایم را بررسی کردن کنم تا بتوانم جواب محبت شهروندان و مردم شهر را به راحتی بدهم.

* شناخته شدن و شهرت را دوست دارید؟

لاله: شناخته شدن و شهرت هم مزایایی دارد و همچنین هم معایبی! سختی شناخته شدن و شهرت آن می باشد که فضای فردی یا شخصی تو محدود می‌می شود و همچنین بایستی و حتما خیلی مراقب رفتارهای فردی یا شخصی و همچنین فرهنگی و اجتماعی خود باشید ولی باید توجه داشت از طرف دیگر نمی‌قدرت منکر آن شد که شناخته شدن و شهرت ویژگی‌های خاص خودش را دارد. مثلا من سال شمسی‌ها در حوزه هنرهای تجسمی فعالیت داشتم ولی باید توجه داشت زمانی کارم دیده شد که به عنوان بازیگر مطرح بودم. شاید در صورتی که من لاله اسکندری نبودم کارهایی که جهت شهرداری تهران انجام دادم به چشم نمی‌آمد. در هر صورت هنگام و زمانی که تو یک شغلی را انتخاب می‌کنید با همه تبعات مثبت و همچنین منفی آن هم را بپذیرید. شناخته شدن و شهرت هم یکی از تبعات بازیگری می باشد و همچنین بایستی و حتما با آن هم کنار آمد.

روژین

* بایستی و حتما منتظر باشیم تو را به عنوان گریمور ببینیم یا بازیگر؟

روژین: هیچ کدام، علاقه من طراحی لباس می باشد و همچنین دوست دارم در آن حوزه فعالیت داشته باشم.

* چرا طراحی لباس؟

روژین: از زمانی که یادم می‌آید همراه با مادرم به تئاتر شهرستان می‌رفتم. در دوران کودکی در سه تئاتر به عنوان بازیگر حضور داشتم ولی باید توجه داشت به دلیل مخالفت خانواده‌ام فعالیتم در بازیگری متوقف شد. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بهتر می باشد انسان در راهی قدم بگذارد که حس می‌کند در آن هم موفق‌تر می باشد.

* فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم با توجه به وجود خاله لاله و همچنین خاله ستاره می‌توانی به بازیگر شدن هم امیدوار باشی، نه؟

روژین:پارتی‌های من کار ویژه ای جهت من انجام نمی‌دهند (جذاب و جالب و خنده). راستش هنگام و زمانی که تو به واسطه دو انسان مشهور دیگر وارد یک محیطی می‌شوی بایستی و حتما توانایی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشی تا متهم به مسائل متنوع و گوناگون و مختلف نشوی و همچنین اعتبار آن هم دو فرد یا شخص را هم زیر سوال نبری!

ستاره: من، لاله وستاره بدون هیچ پارتی و همچنین پشتوانه‌ای و همچنین تنها و فقط با تکیه بر زحمت‌های خودمان وارد آن عرصه شده‌ایم.

روژین: البته نباید فراموش کنیم که در رشته‌های هنری متنوع و گوناگون و مختلف به دلیل روابطی که دارم یک قدم از دیگران جلوتر هستم ولی باید توجه داشت در نهایت زحمتی که انسان می‌کشد اهمیت دارد.

ستاره: شاید در صورتی که دختری به سن و همچنین سال شمسی روژین که خاله‌هایش هم بازیگر نیستند بخواهد وارد تئاترشود، به راحتی برایش میسر نباشد که به علاقه‌اش دست پیدا کند ولی باید توجه داشت شرایط یک مقدار جهت روژین فراهم تر می باشد ولی باید توجه داشت اینطور نیست که من مدام او را حمایت کنم و همچنین بگویم در فلان کار که من حضور دارم روژین هم بایستی و حتما باشد.

سارا: روژین از سن ۵-۶ سالگی پیشنهاد بازیگری داشت. روژین بازیگری را دوست داشت ولی باید توجه داشت تمرین‌ها اذیتش می‌کرد و همچنین در نهایت به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدم که بایستی و حتما روند حضور روژین در حوزه بازیگری قطع می شود و همچنین در بعدی در صورتی که نیت و اراده پیگیری بازیگری را دارد آن کار را به صورت آکادمیک انجام دهد.

* با تمام آن تفاسیر روژین نیت و اراده وارد شدن به بازیگری را ندارد؟

روژین: من هنوز هم بازیگری را دوست دارم ولی باید توجه داشت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بایستی و حتما دانش حداقلی در مورد بازیگری کسب کنم و همچنین بعد به صورت جدی وارد آن حرفه شوم.

همسر لاله اسکندری مادر لاله اسکندری مادر ستاره اسکندری شوهر ستاره اسکندری خواهر لاله اسکندری خواهر ستاره اسکندری خانواده لاله اسکندری خانواده ستاره اسکندری بیوگرافی لاله اسکندری بیوگرافی ستاره اسکندری بیوگرافی ساسان فیروزی بیوگرافی سارا اسکندری

* خاله لاله را اکثرا و بیشتر دوست داری یا خاله ستاره را؟

روژین: هر کدام از خاله‌هایم را یک جور متغایر و متفاوت دوست دارم ولی باید توجه داشت راستش آنقدر که با خاله ستاره راحتم با خاله لاله راحت نیستم و همچنین گاهی از او خجالت می‌کشم.

کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دوم

* «تار اول» هنوز هم پابرجاست؟

ستاره:بله. ما تیمی در تئاتر داشتیم که به دلیل سیاست‌های سلیقه‌ای حکومت قبل در حوزه دیدن کردن و نمایش اراده و تصمیم راسخ گرفتیم مدتی تئاتر کار نکنیم ولی باید توجه داشت گروهمان را حفظ و همچنین در حوزه‌ای دیگر فعالیت داشته باشیم. در واقع ما «تار اول» را ابتدا جهت حفظ تیم و همچنین در وهله بعدی احیای هنر پارچه بافی پیاده سازی و راه اندازی کردیم. از طرف دیگر همه ما می‌دانیم که بازیگری کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل بی‌‌ثباتی می باشد و همچنین اصولا راه‌اندازی کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دوم اتفاق تبریک و مبارک و همچنین خوبی می باشد.

* لاله جان تو با توجه به ناملایماتی که در حوزه زیباسازی شهری داشتید از حضور در آن عرصه دلسر نشده اید؟

لاله: راستش اوایل که وارد آن عرصه شدم فضا به آن شکل نبود. سال شمسی ۸۷ که اولین کار را جهت منطقه ۵ انجام دادم همه چیز خوب بود و همچنین با بازخوردهای خوبی مواجه شدیم ولی باید توجه داشت از سال شمسی ۸۹ دوستان زیباسازی کم لطفی کردند و همچنین یک سری مشکلاتی جهت ما ساخته یا ایجاد کردند. بعد از آن اتفاق بود که حدود ۳ سال شمسی با شهرداری کار نکردم ولی باید توجه داشت در نهایت سال شمسی ۹۲ دوباره با شهرداری وارد همکاری شدم. هم بحث کارآفرینی آن موضوع برایم جذابیت داشت و همچنین هم موضوع احیای هنرهای دستی برایم مهم بود و همچنین به همین دلیل هم کارم را در آن حوزه ادامه دادم.

* ازدواج چقدر روی فعالیت‌های هنری تو تاثیر داشته؟

لاله: زمانی که می‌خواستم ازدواج کنم تنها شرایطی که از طرف ما مطرح شد آن بود که بایستی و حتما مرا آن هم چیزی که هستم بپذیرید. اصولا من آن نگاه را دوست ندارم که در یک ارتباط و رابطه مشترک، کسی جهت طرف مقابل برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کند. خوشختانه هم همسرم و همچنین هم خانواده ایشان خیلی با من همراهی می‌کنند و همچنین مرا همانطور که هستم پذیرفته اند. در طول ۳ سالی که از ازدواجم می‌گذرد با صبوری خیلی زیاد خوبی از سوی همسرم (ساسان) همراهی شده‌ام.

ستاره: که آن صبوری واقعا قابل تقدیر می باشد.

لاله: من سه هفته بعد از ازدواجم رفتم جلوی دوربین، سه ماه بعد از ازدواج به آبادان رفتم و همچنین بیش از یک ماه آنجا کار می‌کردم ولی باید توجه داشت ساسان دائما همراهم بوده و همچنین حمایتم کرده می باشد.

* اهل پخت و پز و آشپزی هم هستید؟

لاله: بله ولی باید توجه داشت اینطور نیست که دائما پای گاز باشم.

ستاره: ولی پخت و پز و آشپزی همسر لاله بهتر می باشد(جذاب و جالب و خنده).

لاله اسکندری مدتی می باشد که پیمانکار شهرداری شده می باشد و همچنین نقاشی دیواری اتوبان ها را انجام می‌دهد.
هر کس از اتوبان همت عبور کند حتما با نام لاله اسکندری در کنار بعضی از نقاشی ها آن اتوبان برخورد کرده می باشد.

ولی باید توجه داشت خواهر او همچنین یعنی ستاره اسکندری نیز بجز کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل بازیگری، کارهای اقتصادی هم می‌کند. او همچنین یک مغازه طراحی لباس در یکی از پاساژ های معروف تهران دارد و همچنین تا حالا چندین بار شوی لباس برگزار کرده می باشد. او همچنین با دختر یکی از سرمایه دارهای تهران شریک شده می باشد و همچنین معتقد می باشد که در طراحی لباس به فرهنگ سنتی ایران توجه می‌کند.

 

لاله اسکندری جهت اولین بار ازدواج خواهرش ستاره اسکندری را رسما اعلام و همچنین به او تبریک گفت

مباحث و مطالب مرتبط

بیوگرافی و همچنین صحبتهای خواندنی لاله اسکندری در مورد «اولین انتخاب»… لاله اسکندری (زاده ۱۳۵۴ در تربت حیدریه) بازیگر ایرانی می باشد. لاله اسکندری دانش آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز می باشد. آغا…

از “نیوشا ضیغمی” و همچنین مهتاب کرامتی تا گلزار ، کیانیان و همچنین عطاران و همچنین &#۸۲۳۰… به به گفته ساتین : خیلی زیاد کم شمارند ستاره‌هایی که به رشته اصلی هنری خود اکتفا کرده باشند و همچنین دستی در بیزینس‌های دیگر نبرده باشند. چراکه دنیای شناخته شدن و شهرت در کنار …

کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل های جذاب و جالب و همچنین جدید لاله و همچنین ستاره اسکندری + عکس…  از نمایشگاه آب و همچنین نقاشی گرفته تا فروشگاه لوازم اسپورت و ورزشی و همچنین لباس و همچنین غیره همه جزء فعالیت های حاشیه ای بازیگران جدید سینما می باشد که بعضی اوقات نیز از حاشیه خارج می‌ش…

لاله اسکندری و همچنین شوهر یا همسر خود دو روز بعد از عروسی + عکس جذاب و جالب… لاله اسکندری laleh eskandari (متولد ۳۰ آذر ۱۳۵۴ در تربت حیدریه) دانش‌آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز می باشد.   …

ستاره اسکندری و همچنین لاله اسکندری به همراه مادرشان +عکس در تاریخ ۲۸ April 2016 | 12:14 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...