دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

کیارستمی: مرخصی ام به معنای بهبودی کامل نیست

کیارستمی: مرخصی ام به معنای بهبودی کامل نیست

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,کیارستمی

عباس کیارستمی گفت: من امروز از بیمارستان مرخص می‌شوم اما این مرخصی به معنای بهبودی کامل نیست.

ایـن کارگردان سرشناس سینمای ایران در وقت ترخیص از بیمارستان در گفت‌وگویی کوتاه با  ایسنا با بیان ایـن مطلب ادامه داد: ۵۰ روز در بیمارستان بوده‌ام و امیدوارم بتوانمو پروسه بهبودم را در مسکن ادامه بدهم.

در ادامه گزارش ایسنا حاضر در بیمارستان را می‌خوانید:

ساعت دیواری بیمارستان که ۵:۵ دقیقه بعدازظهر را نشان می‌دهد؛ عباس کیارستمی از بیمارستان مرخص می‌شود تا غروب هفتمین روز اردیبهشت را بعد از ۵۰ روز در خانه‌و سپری نماید .

لحظه‌ی مرخص شدن بیمار از بیمارستانو لحظه قشنگی هست حالا چنانچه ایـن بیمار؛ عباس کیارستاست همـان هنرمند بی‌تاب و بی‌قرار که همواره به‌دنبال تجربه‌های تازه استو ایـن قشنگی صدچندان پرمعنا می‌شود.

دقایقی پیش از ترخیص ایـن هنرمندو با همراهی برادرش بهرام کیارستمی فرصتی یافتیم تا چند دقیقه از او احوال‌پرسی کنیم.

کیارستمی با صدای آرام به ایسنا بیان کرد: من امروز مرخص می‌شوم اما ایـن مرخصی به معنای بهبود کامل نیست؛ ۵۰ روز بیمارستان بوده‌ام و امیدوارم بتوانمو پروسه بهبودم را در مسکن ادامه بدهم.

در اتاق ۳۲۷ بیمارستان که مدام باز و بسته می‌شود؛ ایـن بـار با شوق زیاد خانواده‌ی کیارستمی همراه است .

حدود ساعت ۴ عصرو یکـی از پرستاران که تازه از اتاق بیرون آمده استو اعلام می‌کند که امروز مرخص می‌شوند و با همین جمله‌ی کوتاه برق شوق را به چشمان همراهان کیارستمی می‌تاباند.

برادرش بهرام کیارستمی که در ایـن مدت با خوبی و خوشرویی پاسخگوی خبرنگار ایسنا بوده استو دربـار ه‌ی ادامه‌ی بهبود ایـن هنرمند می‌گوید: برادر با یک‌سری تیوپ به مسکن می‌رودو قرار هست بهبود ‌اش در منزل ادامه داشته باشد.

او پیش بینی می‌کند که پروسه بهبود در منزل ۱۰ روز ادامه داشته باشد اما امیدوار هست با رفتن کیارستمی به مسکن و بهتر شدن روحیه‌اش ایـن پروسه سریع ‌تر بگذرد.

خداحافظی با پرستاران و کارکنان بیمارستان انجام می‌شود و آن‌ها از کیارستمی می‌خواهند که از خودش مراقبت نماید و برایش آرزوی سلامت ی دارند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme