دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

واکنش بازیگر زن کشورمان به خبر بیماری اش

واکنش بازیگر زن کشورمان به خبر بیماری اش

|واکنش بازیگر زن کشورمان به خبر بیماری اش از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

چند روز پیش بود که خبر ابتلای آتنه فقیه نصیری به بیماری ام اس با حاشیه های بسیاری همراه شد, در ادامه اولین مصاحبه آتنه فقیه نصیری درمورد بیماری اش را خواهید خواند.

تصاویر دل انگیزی که از آتنه فقیه نصیری داریم، او را به عنوان بازیگری خاطره انگیز به سال شمسی ها دور و همچنین نزدیک در ذهن ما پویند می زند. به روزهای دوری که در دهه ۷۰ در نقش خاله سارا، پزشک جوون و همچنین تنها به روستایی می رود و همچنین به دنبال خانواده اش می گردد تا همین روزهای نزدیک تر که او را در سریال «شمعدونی» دیدیم؛ ولی باید توجه داشت نزدیک به دو سال شمسی می می شود که خبری از او نداریم، نمی دانیم کجاست و همچنین چه می کند و همچنین از دنیای آن روزهایش بی خبر بودیم، تا آن هم که خبرگزاری ایلنا در گفت و همچنین گویی کوتاه راز آن دوری دوساله را برملا کرد و همچنین بازیگر دوست داشتنی از ابتلایش به بیماری ام اس خبر داد؛ یک خبر کوتاه ولی باید توجه داشت تعجب آور.

عکس جدید بازیگران جدید درمان ام اس بیوگرفی آتنه فقیه نصیری بیماری بازیگران جدید بیماری ام اس

او توضیح داده بود که نباید عصبی می شود و همچنین ترجیح داده می باشد از دنیای سینمای و همچنین تلویزیون دوری کند و همچنین گفته بود که در روزهای فیلم دیدنی و جذاب برداری «شمعدونی» به آن ماجرا پی برده می باشد. همین دوری دوساله را بهانه کردیم تا با او از دنیای آن روزهایش و همچنین از روزهای دور قبل صحبت کنیم و همچنین آتنه فقیه نصیری در جواب گفت: «مشغول لذت بردن از زندگی هستم.» بهترین جوابی که می توانستیم از او انتظار داشته باشیم. از خاطرات سال شمسی های دورش جهت مان گفت و همچنین تجربه های دوست داشتنی که یک دنیا خاطره جهت او ساخته یا ایجاد کرده می باشد.

دوری به خاطر بیماری

هفته قبل خبر رسید که آتنه فقیه نصیری به بیماری ام. اس دچار شده می باشد. بیماری ای که درمان قطعی جهت آن هم هنوز در دسترس نیست. هنگام و زمانی که از او می پرسیم که آن روزها چه کار می کند؟ جوابش لذت بردن از زندگی می باشد: «آن روزها بیش تر زمانم به لذت بردن از زندگی می گذرد. آخرین کاری که انجام دادم، سریال «شمعدونی» به کارگردانی سروش صحت بود. آن هم سریال برایم خاطره های بسیاری را ساخته یا ایجاد کرد و همچنین خیلی از آن هم راضی هستم.»

زمانی که یک کار خوب را از نظر خودش انجام می دهد و همچنین راضی می باشد دیگر برایش سخت می می شود که کارهای معمولی را انتخاب کند. «ولی باید توجه داشت بعد از آن هم مریضی من پیش آمد. هرچند که بایستی و حتما بگویم بیماری من قبل از «شمعدونی» شروع شده بود؛ولی باید توجه داشت خودم باورش نمی کردم. ضمن آن که بعد از مرخص شدن از بیمارستان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم پزشکان تشخیص اشتباه داده اند و همچنین بیماری من تمام شده، ولی باید توجه داشت قبل از عید یک حمله دیگر داشتم که برایم باورکردنی نبود. بیماری ام. اس به شکلی می باشد که تو متوجه نمی می شود بیماری از کجا شروع شده می باشد.»

او را به عنوان بازیگری می شناسیم که در آن سال شمسی ها حداقل یک فیلم دیدنی و جذاب سریال داشته. تصویرش در جعبه جادویی، تصویر آشنایی می باشد؛ ولی باید توجه داشت بعد از «شمعدونی» دیگر عکسی از او ندیدیم. می گوید اوضاع بیماری اش او را از کار دور کرده و همچنین پیشنهاد بازی در فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال را به همین دلیل رد کرده می باشد. «بعد از «شمعدونی» دو پیشنهاد کار داشتم یک کار سینمایی و همچنین یک سریال مناسبتی جهت ماه رمضان به کارگردانی سعید سلطانی.

دوست داشتم در سریال بازی کنم؛ ولی باید توجه داشت جهت او توضیح دادم که در شرایطی نیستم که بتوانم تمام وقت سر کار باشم. به تشخیص پزشک نباید خودم را خسته یا عصبی کنم؛ ولی باید توجه داشت کار ما پر از استرس می باشد. ضمن آن که آمپولی را بایستی و حتما هفته ای یک بار تزریق کنم، ولی باید توجه داشت آن آمپول ها عوارض دارد و همچنین تا ۲۴ ساعت حالت های ضعف و همچنین تب و همچنین لرز دارم. در پس نتیجه آن می شود که عذرخواهی کردم که نتوانستم سر آن کار باشم.»

به ژوله فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم

جهت مان سوال می باشد و همچنین دوست داریم بیش تر و همچنین واضح تر در مورد بیماری او بدانیم. نشر آن خبر، در آن روزها که تعدادی از هنرمندان درگیر بیماری خواهند بود، خیلی خوب نبود. آتنه فقیه نصیری در مورد نشر خبر بیماری اش در رسانه های خبری می گوید: «اصلا دوست نداشتم خبر بیماری من رسانه ای می شود و همچنین واقعا نمی دانم در چه شرایطی قرار داشتم که آن خبر را دادم. همین امروز که به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم، نمی دانم به کدام خبرگزاری و همچنین خبرنگاری آن خبر را دادم؛ شاید به آن خاطر که از دروغ خوشم نمی آید و همچنین دوست داشتم توضیح منطقی جهت ناتوان بودنم در راه رفتن داشته باشم. هر چند که واقعیت آن می باشد که علاقه ای به آن فضای ترحم و همچنین دل سوزی نداشتم و همچنین دوست نداشتم توجه ها را به سمت خودم جلب کنم.»

بیماری ام. اس، یک بیماری خاص می باشد. مستلزم و نیاز به مراقبت های ویژه دارد؛ ولی باید توجه داشت به معنای توقف زندگی او نیست. امیرمهدی ژوله، فیلم دیدنی و جذاب نامه نویس و همچنین بازیگر سال شمسی ها می باشد با آن بیماری زندگی می کند. ابتلا به آن بیماری نه تنها او را متوقف نکرده می باشد، بلکه تلاش کرده هر روز به یک پله بالاتر برود. آتنه فقیه نصیری می گوید دوست نداشتم خبر بیماری من رسانه ای می شود، ولی باید توجه داشت شاید پیشرفت و همچنین امید من به کار و همچنین بعدی بتواند جهت سایر بیماران امیدبخش باشد.

«جهت نزدیکان من ابتلا به آن بیماری شوک بزرگی بود؛ ولی باید توجه داشت حالا به جایی رسیده ام که آن هم را کنار گذاشته ام و همچنین دوست دارم از زندگی لذت ببرم. قسمت و بخش روشن ماجرا همین می باشد و همچنین دوست دارم دیگران هم به آن لذت دعوت کنم. دوست دارم به جایی برسم که فراموش کنم آن بیماری را دارم. در همین چند شب که برنامه جذاب و جالب و خوب «دورهمی» را دیده ام. خیلی به حرکت کردن امیرژوله دقت می کنم. می بینم که چگونه و چطوری از پله ها بالا و همچنین پایین می رود و همچنین با خودم می گویم که چه راحت!

زمانی که تجربه زمین خوردن جهت تو اتفاق می افتد، در ناخودآگاه با یک ترسی رو به رو می شوی. هر چقدر هم تلاش کنید که آن هم را کنار بگذارید، ولی باید توجه داشت با تو زندگی می کند. خبر از حمله بعدی ندارید و همچنین نمی دانید که قرار می باشد آن بمب ساعتی چه زمانی منفجر می شود. دوست دارم به جایی برسم که بتوانم فارغ از هر اتفاقی که قرار می باشد در بعدی برایم بیفتد، بروم و همچنین کاری را قبول کنم و همچنین سعی کنم آن هم را به بهترین شکل ممکن اجرایش کنم. هرچند که حالا نمی توانم اراده و تصمیم راسخ بگیریم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم به زمان بیش تری جهت هضم آن ماجرا مستلزم و نیاز دارم…».

عکس جدید بازیگران جدید درمان ام اس بیوگرفی آتنه فقیه نصیری بیماری بازیگران جدید بیماری ام اس

یک بیماری پرهزینه

هنگام و زمانی که در مورد بیماری ام اس صحبت می کنیم، بلافاصله یاد هزینه های درمانی بالای آن هم می افتیم، هزینه فراوان آمپول هایی که بایستی و حتما به صورت منظم گرفتن کنند. البته که آتنه فقیه نصیری تا به امروز در آن باره به مشکلی برنخورده می باشد و همچنین می گوید: «ام. اس، بیماری خاص و همچنین پرهزینه ای می باشد؛ ولی باید توجه داشت تا به امروز در آن مورد به مشکلی برنخورده ام. خانواده ام در کنارم حضور دارند و همچنین شرایط نسبتا خوبی دارم.»

از آن هم جایی که بعد از رسیدن به چنین واقعیتی بلافاصله به ذهن مان می رسد که صنف بازیگران جدید در آن باره کمکی به بازیگر انجام داده می باشد یا نه: «آن سوال خیلی از من شده می باشد که صنف بازیگران جدید جهت بیماری من چه کاری انجام داده می باشد؟ واقعیت آن می باشد که تا امروز کسی از بیماری من خبر نداشت و همچنین من هم توقعی از صنف ندارم. فعلا که شرایط خوبی دارم و همچنین خانواده در هر شرایطی کنارم قرار دارند.»

با آن وجود به نظر می رسد که در صورتی که کم کاری و همچنین دوری از دنیای سینما و همچنین تلویزیون ادامه دار می شود، شاید پیشامد جدید ای در آن باره ساخته یا ایجاد می شود. هنگام و زمانی که زمان بازگشت او به کار را می پرسیم، از گفته های پزشک معالجش جهت مان می گوید. پزشک معالج آتنه فقیه نصیری هنوز تشخیص نداده می باشد که تا چه زمانی بایستی و حتما استراحت کند و همچنین تزریق آمپول های او ادامه دارد.

به همین خاطر در صورتی که قرار باشد به دنیای کار بازگردد، بایستی و حتما شرایط کاری ویژه ای جهت او درنظر گرفته می شود. «در صورتی که تیم تولیدی شرایط من را قبول کنند، حتما به کار مشغول می شوم؛ افرادی که از شرایط من خبر دارند. من نمی توانم به عده ای دروغ بگویم و همچنین آن هم ها را درگیر شرایط خودم کنم. پیشامد جدید ای جهت کار کردن ندارم، به شرطی که با شرایط من مشکل نداشته باشند.»

سرک کشیدن به خاطرات

آتنه فقیه نصیری در تمام آن سال شمسی ها خاطرات بسیاری را جهت مخاطبان ساخته می باشد. سریال های خاطره انگیزی که از بازی در لحظه لحظه آن هم لذت برده می باشد. از خاطرات آن سال شمسی هایش می پرسیم و همچنین دوست داریم بدانیم کدام یک از کارهایی که تا به امروز انجام داده، برایش خاطره های بسیاری را ساخته یا ایجاد کرده می باشد. «کارهای بسیاری انجام داده ام که یک دنیا خاطره خوب را برایم ساخته می باشد. «منزل و خانه سبز» یکی از بهترین کارهایی می باشد که تا به حال انجام داده ام.

خاطرات بسیاری از آن هم دارم. کار طولانی بود و همچنین اصلی ترین خاطره آن هم کار کردن با آدم های نازنینی می باشد که دیگر در کنار ما حضور ندارند. افرادی مانند خسرو شکیبایی، نادره خیرآبادی که بودن کنار آن هم ها هر دقیقه اش یک دنیا خاطره می باشد. «مدار صفر درجه»، «جراحت» یا «نشانی» که جهت بازی در آن هم تیپ سازی کردم و همچنین به خودم جرات دادم کار متفاوتی را به تصویر بکشم. من تمام کارهایی که در آن سال شمسی ها انجام داده ام برایم دوست داشتنی خواهند بود و همچنین از آن هم ها لذت برده ام.»

جهت هر کسی اولین بارها لذت قسمت و بخش می باشد و همچنین آتنه فقیه نصیری هم از آن قاعده مستثنا نیست. او اولین فیلمی که در سینما تماشا کرده می باشد را به خوبی به یاد دارد. «اولین فیلمی که در سینما تماشا کردم فیلم دیدنی و جذاب «زورو» بود. یادم نیست که دقیقا چند سال شمسی داشتم، ولی باید توجه داشت به خاطر دارم که هنوز به مدرسه نرفته بودم. آن فیلم دیدنی و جذاب در خاطراتم باقی مانده و همچنین یادم می باشد که آلن دلون در آن هم بازی می کرد. فضای متفاوتی از سینما به یاد دارم. آن هم زمان فیلم دیدنی و جذاب های ایرانی را در سینما تماشا نمی کردیم و همچنین تنها فیلم دیدنی و جذاب های خارجی را روی پرده می دیدیم. نمی دانم چرا آن روش بود؛ ولی باید توجه داشت تمام خاطرات من از سینما رفتن مرتبط به فیلم دیدنی و جذاب های خارجی می می شود.»

منبع:روزنامه سینما

مباحث و مطالب مرتبط

خطری که دخترک های جوان و ازدواج نکرده زیبارو را تهدید می‌کند حسین پاکدامن ریاست انجمن مهندسین و متخصصین مغز و همچنین اعصاب ایران، در حاشیه بیست و همچنین یکمین کنگره بیماری‌های مغز و همچنین اعصاب در مورد اهداف نمایش آن کنگره، گفت: جهت برگزار…

ضرر جراحی بینی جهت بازیگر زن معروف ایرانی + عکس… فرناز رهنما نازنین سریال ساختمان پزشکان و همچنین الهام سریال هفت سنگ متولد سال شمسی ۱۳۶۰ در اصفهان می است و خواهد بود.او در گفتگویی با اشاره به عمل جراحی بینی خود از علاقه پ…

آن بازیگران جدید و همچنین هنرمندان نیت و اراده پیرشدن ندارند! + عکس… همه آدم ها دوست دارند جوون و همچنین زیبا دیده شوند و همچنین آثار پیری یا گذشت زمان روی چهره آنها نمایان نباشد. ولی باید توجه داشت خب! آن مساله خیلی هم ممکن نیست و همچنین بالاخره بعد از…

زیباترین بازیگران جدید زن در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر + عکس… عکس هایی از زیباترین بازیگران جدید زن سینما در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجرسحر احمد پورسحر قریشی مهناز افشار و همچنین هانیه توسلیفریبا نادری / سحر قری…

واکنش بازیگر زن کشورمان به خبر بیماری اش در تاریخ ۲۶ April 2016 | 8:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...