دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

نیوشا ضیغمی ،از بچه دار شدن تا علاقه به شناخته شدن و شهرت و همچنین خرید! +عکس

نیوشا ضیغمی ،از بچه دار شدن تا علاقه به شناخته شدن و شهرت و همچنین خرید! +عکس

|نیوشا ضیغمی ،از بچه دار شدن تا علاقه به شناخته شدن و شهرت و همچنین خرید! +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

به نقل از ساتین : نیوشا ضیغمی nioosha zeighami بازیگر خوب سینمای ایران ۵ سالی می باشد که به جرگه متاهلان پیوسته می باشد. شوهر یا همسر خود آرش پولادخان هم سرمایه گذار اولین فیلمی می باشد که نیوشا ضیغمی هم در آن هم بازی کرده و همچنین هم تهیه کننده اش بوده می باشد. آرش پولادخان با لهجه شیرین اصفهانی اش تاجر نقره می باشد.

نیوشا ضیغمی در مورد شوهر یا همسر خود می گوید: «آرش در هنر نمایشی و همچنین بصری نیست ولی باید توجه داشت دنیایش با دنیای هنری من فاصله نداشت. او هم شم هنری دارد و همچنین به آن فضای فکری من نزدیک می باشد».

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighamiinstagram nioosha zeighami

نیوشا ضیغمی (متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر زن ایرانی می باشد، او اصالتاً اهل کرمانشاه می باشد، او همچنین دانش‌آموخته رشته روانشناسی کودک در دانشگاه شهید بهشتی می باشد.  پدر او محسن ضیغمی و همچنین  مادرش فهیمه رستم پور می باشد.

در خرداد ۱۳۹۴ نیوشا ضیغمی با نشر متن و همچنین عکسی خبر از فوت مادر بزرگش داد.
 روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی  متولد ۲۹ دی ماه ۱۳۶۹ از بازیگران جدید سینما می باشد.

روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و همچنین کار هنری را با گرافیک آغاز کرده می باشد. اولین تجربهٔ او همچنین در عرصه بازیگری بازی در فیلم دیدنی و جذاب کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی می باشد و همچنین همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شد.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و همچنین تلویزیون در آن مصاحبه اصرار دارد که ثابت کند او هم دغدغه های یک آدم معمولی را دارد. او تاکید می کند که یک زن بازیگر قبل از آن که بازیگر باشد بایستی و حتما به احساسات مخصوص زنان و دختران جوان اش توجه کند. ضیغمی می گوید: «مگر زنی که بازیگر شد یا در جامعه موقعیتی پیدا کرد، دیگر زن نیست؟ هنوز زن می باشد، هنوز مادر می باشد، هنوز همسر می باشد. در صورتی که اینطور نباشد، آدم به سن ۵۰ سالگی می‏ رسد و همچنین ناگهان می ‏بیند که بچه ندارد!»

آشنایی با آرش پولادخان چگونه اتفاق افتاد؟

نیوشا:واقعاً در صورتی که بگویند که دو تا آدم چه روش با هم آشنا می شوند، من می توانم بگویم که آن آشنایی ما در هیچ معادله ای نمی گنجد و همچنین همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و همچنین برایم جذاب و جالب بود. انگار از قبل قرار بود آن اتفاق بیفتد. آشنایی ما قبل از از پرتقال خونی بود. یعنی ایشان را دیدم نه آنکه با هم در تماس باشیم. یکی از دوستان ما در اصفهان که سر فیلمبرداری بودیم کارهای تولید آن هم پروژه را انجام می دادند و همچنین آرش دوست ایشان بودند و همچنین به نوعی به واسطه کار سینما به هم معرفی شدیم ولی خیلی سریع ایشان به پروژه پرتقال خونی پیوستند و همچنین خیلی زود به ازدواج منتهی شد. در واقع آرش سرمایه گذار شد که به قول خودش به من نزدیک می شود و همچنین شد! آرش پولادخان با لهجه شیرین اصفهانی با جذاب و جالب و خنده می گوید: قدیم ها می گفتند شمش طلا آوردیم دخترتان را بردیم ما بایستی و حتما بخوانیم، فیلم دیدنی و جذاب پرتقال خونی آوردیم، دخترشان را بردیم

 همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

ازدواج عاشقانه نیوشا ضیغمی و همچنین شوهر یا همسر خود آرش پولادخان

زندگی خصوصی هنرمندان شناخته شده و همچنین تفاوتهای آن هم با زندگی دیگران، دائما یکی از مسائل دوست داشتنی و جذاب و همچنین کنجکاوی برانگیز جهت شهروندان و مردم شهر بوده می باشد. در ذهن همه ما سوالات متعددی در مورد نوع زندگی آن ستاره ها و همچنین جزییات ریز و همچنین درشت آن هم شکل میگیرد و همچنین البته اکثرا و بیشتر مواقع هم بی جواب میماند. در میان آن هنرمندان، نیوشا ضیغمی و همچنین شوهر یا همسر خود آرش پولادخان از معدود زوجهایی خواهند بود که بی پرده پوشی در مورد زندگی خصوصیشان صحبت می‌کنند و همچنین علی رغم بسیاری دیگر از آن پیشامد جدید ابایی ندارند.

ملاک ازدواج نیوشا ضیغمی:
راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من جهت ازدواج شخصیت و همچنین ادب و همچنین احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و همچنین نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و همچنین بددهن باشد، ازدواج کنم.
مهریه نیوشا ضیغمی:
آرش آن ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همچنین همراه و همچنین دوست واقعی من می باشد. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم ولی باید توجه داشت شرط و همچنین شروطی نگذاشتم که به زور آنها ارتباط و رابطه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه می باشد. نمی توانم درک کنم که ۲ خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

عکس های جدید اینستاگرام نیوشا ضیغمی و همچنین شوهر یا همسر خود

چیزی که از بیرون به نظر می‏‌آید آن می باشد که تو در کار و همچنین زندگی خیلی فعال، پرانرژی و همچنین باروحیه هستید. آن انرژی از کجا می‏‌آید و همچنین خود تو چقدر در حفظ آن روحیه تلاش می‏‌کنید؟

من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏‌کنم زمان بزرگترین سرمایه هر آدمی می باشد که از دید خیلی‏ ها پنهان مانده. یعنی معمولاً اشخاص در طول زندگی دائماً به فردا یا اشتباهاتی که در قبل انجام داده‏ اند فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏‌کنند، ولی باید توجه داشت من سعی می‏کنم در زمان حال زندگی کنم. دائما به آن موضوع فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم که شاید من تا یک ساعت دیگر نباشم، پس دم را غنیمت می‏شمارم. قطعاً حال من هم بد می‏می شود، ولی باید توجه داشت هیچ‏گاه داشته ‏هایم را نادیده نگرفته ‏ام. معمولاً آدم‏ها داشته‏ هایشان را دارایی‏ شان می‏دانند، ولی باید توجه داشت من واقعاً فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏کنم بزرگترین دارایی هر انسان عمر و همچنین زمان او می باشد، بعد از آن هم سلامتی و همچنین بعد هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن او.

خیلی از آدم‏های پهناور و بزرگ دنیا بوده‏ اند که بارها ورشکست شده‏ اند، ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن داشته‏ اند دوباره ایستاده‏ اند. من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم هر انسانی با دارایی‏اش که همین چیزهایی می باشد که ذکر کردم، می‏‌تواند زندگی‏ اش را تغییر دهد. هیچکس از بدو تولد قرار نبوده متکدی می شود، بلکه شرایط زندگی او را به آن سمت کشانده می باشد. درست می باشد که خانواده و همچنین اقلیمی که در آن هم به دنیا می‏‌آیی اهمیت دارد، ولی باید توجه داشت من سعی می‌‏کنم به آن وجوهی که شمردم خیلی اکثرا و بیشتر از چیزهای دیگر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم.

آدمی نیستم که خیلی اهل غر زدن باشم و همچنین دائما سعی می‏کنم هنگام و زمانی که اتفاق بدی می‏‌افتد، بگردم و همچنین بُعد مثبت آن هم را پیدا کنم. زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏کنم در هر اتفاق بدی، یک وجه مثبت وجود دارد که تو بعداً متوجه آن هم می‏‌شوید. موضوع دیگر آن می باشد که هیچ‏گاه در زندگی‏ام سعی نکرده‏ ام به آدم‏های دیگر به عنوان وسیله نگاه کنم. کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ما شرایطی را جهت ما رقم می‏زند که یک روز مجبور می‌‏شویم با تیم فیلمبرداری کنار جوی آب غذا بخوریم و همچنین یک روز به دفتر بزرگترین مسوولان کشور برویم و همچنین یاد بگیریم که با آن دو مدل زندگی چگونه و چطوری کنار بیاییم. هر انسانی فرصت یک‏بار زندگی دارد ولی باید توجه داشت سینما آن فرصت را به تو می‏دهد که بارها و همچنین بارها زندگی‏ های متنوع و گوناگون و مختلف را تجربه کنی و همچنین آن موضوع بیش از شناخته شدن و شهرت سینما برایم دوست داشتنی و جذاب می باشد. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌‏کنم تمام آن موارد در زندگی به انسان درس می‏دهد و همچنین من خیلی به آن چیزهای کوچک و همچنین ریز توجه می‏‌کنم.

آن نگاه به زندگی ذاتی بوده و همچنین از کودکی آن روحیه را داشته ‏اید یا آنکه بخشی از آن هم در اثر تمرین و همچنین نوع زندگی به وجود آمده؟

آن سوال خیلی برایم جذاب و جالب بود. دیروز قرار بود یک داستان کوتاه در مورد اسباب‏ بازی بنویسم که فرصتی برایم پیش آمد تا به کودکی ‏ام فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم؛ من آن هم دوران خیلی آدم رویاپردازی بودم. خیلی اوقات داستان‏های عجیب و همچنین غریبی تعریف می‏کردم و همچنین دائما با شخصیت داستان‏هایی که برایم تعریف می‏‌کردند زندگی می‏‌کردم. با بچه‏ های دیگر خیلی فرق داشتم…

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

آن رویاپردازی همراه با انزوا بود یا صرفاً دنیای غیره ای داشتید؟

نه منزوی نبودم. من تک فرزند بودم و همچنین خاله ‏ها و همچنین عموهایم هم آن هم زمان متأهل نبودند و همچنین هیچ بچه ‏ای دور و همچنین بر من نبود؛ پس مجبور بودم با اسباب‏ بازی‏ هایم زندگی کنم. آن هم دوران مادرم هم خیلی دوست نداشت به مهدکودک بروم و همچنین پیش مادربزرگم می‏ ماندم. در حال حاظر که به آن هم دوران نگاه می ‏کنم، می ‏بینم که آن هم زمان‏ها هم دوست نداشتم آدم معمولی باشم. در حال حاظر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم که شاید آن هم زمان بعضی‏ها با خودشان می‏گفتند که چه بچه دروغ‏گویی می باشد؛ ولی باید توجه داشت آنها دروغ نبود، بلکه دنیای من آن هم شکلی بود. شاید بایستی و حتما در حال حاظر از پدر و همچنین مادرم تشکر کنم که بهم نگفتند کم حرف بزن، زیرا و به درستی که من خیلی حرف می‏‌زدم! در حال حاظر که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می ‌کنم می‏ بینم که دنیای متفاوتی جهت خودم داشتم.

چه چیزی کمک کرد که آن موضوع شکل عینی‏ تری به خود بگیرد و همچنین تغییر پیدا کردن به بلندپروازی می شود؟

پدرم استاد شیمی بود و همچنین خیلی دوست داشت که در باره کارهایی مثل مهندسی و همچنین اینجور چیزها تحصیل کنم. زمانی که به دبیرستان رفتم، دیدم اصلاً ریاضی را دوست ندارم و همچنین با کلی مکافات توانستم به هنرستان بروم. آنجا بود که فهمیدم به کارهای هنری علاقه ‏مندم و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفتم زیرا و به درستی که کاری را کرده ‏ام که علی رغم میل پدرم بوده، تلاش کنم که موفق شوم تا بهانه‏ ای جهت سرزنش کردن به دست‏شان ندهم. به هر حال مسیر زندگی، آدم را پخته ‏تر می‏ کند و همچنین در آن مسیر به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدم که دوست دارم یک‏ سری کارهایی انجام دهم که بایستی و حتما برایشان تلاش هم بکنم.

چقدر از رویاها و همچنین دنیایی که در کودکی داشتید به واقعیت پیوست؟

خیلی. اینطور بگویم که لااقل خیلی فاصله گرفتم از زندگی نرمالی که خیلی از آدم‏ ها ممکن می باشد داشته باشند. از آن هم بچگی که می ‏پرسیدند دوست دارید چه شغلی داشته باشید، من می ‏گفتم می‏خواهم نویسنده یا هنرپیشه شوم. آن را مادرم چند وقت قبل، از نوشته هایم به من نشان داد. در حال حاظر در بعضی از کلاس های موفقیت می‏گویند هر چیزی که به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنی آن هم می‏می شود، ولی باید توجه داشت اینطور نیست و همچنین بایستی و حتما برایش یک حرکتی هم بکنی! به تازگی در آن عرفان‏های مدرنی -که خیلی‏ ها دنبال آن هم می‏ روند- می‏گ ویند به یک چیزی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کن تا برایت پیش بیاید. ولی باید توجه داشت نه، از آن خبرها هم نیست. آدم تا جهت چیزی زحمت نکشد، به آن راحتی به آن هم نمی‏ رسد. ولی باید توجه داشت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم خود آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین خواسته به تو جهت می‏د هد.

در زندگی هر کس دوره‏ های بد هم وجود دارد. آن هم زمان‏ها که حال و همچنین روز خوبی نداشته اید، راهکارتان جهت بهتر شدن و همچنین امید به بعدی چه بوده؟

گاهی اوقات بعضی شرایط ممکن می باشد در زندگی و همچنین جامعه تو را به یک رکود ناگزیر ببرد. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می ‏کنم رکودی که در دو سال شمسی قبل جهت من پیش آمد، باعث شد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم و همچنین جهت بعدی برنامه جذاب و جالب و خوب ‏ریزی کنم. با خودم گفتم بعد از هر سربالایی قطعاً یک سراشیبی می باشد و همچنین آن شب قرار می باشد یک زمانی روز می شود. گاهی اوقات یک موضوع می ‏تواند تو را به جایی ببرد که کلاً همه چیز را رها کنی و همچنین تمام کارهایی که کرده‏ای را نابود کنی و همچنین یا آنکه می‏توانی بگویی در حال حاظر من مجبورم که کار نکنم و همچنین بایستی و حتما بنشینم. آن هم وقت در آن هم نشستن بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب‏ ریزی کنی. من هم سعی کردم در ۲ سال شمسی قبل جهت بعدی برنامه جذاب و جالب و خوب ‏ریزی کنم و همچنین در حال حاظر هم خوشحالم، زیرا و به درستی که شاید آن هم دو سال شمسی مکث برایم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بود.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

آن مکث، خودخواسته بود؟

بله. کاملاً خودخواسته بود و همچنین دلم می‏ خواست از آن هم شرایط دور باشم و همچنین کارهای دیگر را برنامه جذاب و جالب و خوب ‏ریزی کنم. ولی باید توجه داشت هیچ‏گاه در هیچ شرایطی ناامید نشدم و همچنین سعی کردم آدم منفی بافی نشوم.

آن جنبه شناخته شدن و شهرت که آدم نتواند مثل اشخاص عادی زندگی کند، به آنکه تو بتوانی به نقاطی که در زندگی جهت خودت در نظر گرفته ‏ای برسی کمک می‏ کند یا اکثرا و بیشتر دست وپاگیر می باشد و همچنین مانع رسیدن به اهداف زندگی فردی یا شخصی؟

من شناخته شدن و شهرت را دوست دارم، زیرا و به درستی که اصلاٌ دست و همچنین پای من را نمی ‏بندد. من مثل همه‏ آدم‏ها زندگی می‏ کنم و همچنین اصلاً خیلی اوقات فراموش می‏ کنم که شناخته شدن و شهرت دارم. با همه راحت هستم و همچنین کارهایی می‏کنم که شاید نباید بکنم…

مثلاً چه کارهایی؟

مثلاً خیلی راحت جهت خودم در خیابان راه می‏ روم، خیلی راحت جهت خرید به «کسی که عضو شهر است» می‏روم، هر کس که پیشم بیاید و همچنین بخواهد با من ارتباط برقرار کند، خیلی راحت آن کار را می ‏کنم و همچنین… اصلاً اینطور نیست که بگویم زیرا و به درستی که من آدم معروفی هستم، دیگر با شهروندان و مردم شهر حرف نمی ‏زنم.

پس آن موضوع محدودیتی جهت تو ساخته یا ایجاد نکرده؟

نمی‏توانم بگویم هیچی. ساخته یا ایجاد کرده، ولی باید توجه داشت من را اسیر نکرده می باشد. البته خیلی اوقات از نوع زندگی کردنم مراقبت کرده‏ ام، زیرا و به درستی که با خودم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرده ‏ام که ممکن می باشد الگوی بعضی‏ها باشم، پس وظیفه دارم که یک‏سری کارها را نکنم. ولی باید توجه داشت به نظرم هر کس که می ‏گوید من اسیر شناخته شدن و شهرت شده‏ ام و همچنین از آن موضوع ناراحتم، دروغ می‏گ وید. زیرا و به درستی که در صورتی که بد می باشد، پس چرا اینقدر دنبال آن هم می‏ دوید؟! من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏کنم شناخته شدن و شهرت، ثروت، مقام و همچنین تمام چیزهایی که انسان به صورت غریزی دنبال آن هم می باشد، یک شمشیر دو لبه خواهند بود؛ هم می‏تواند از ریشه تو را بزند و همچنین هم می‏ تواند به درجات بالا برساند. کمااینکه خیلی آدم‏های مشهور در دنیا داشتیم که زود مردند، درگیر اعتیاد شدند و همچنین اتفاقات بد برایشان افتاد. بستگی به آن دارد که هنگام و زمانی که کسی به یک موقعیت ویژه می‏ر سد، قدرت هضم آن هم را دارد یا نه. در واقع مثل یک ریاضت می ‏ماند. شاید باورتان نشود، ولی باید توجه داشت من در هفته دهها بار آن حرف را به خودم می‏زنم که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکن خبری شده، اینها همه حباب می باشد و همچنین فردا ممکن می باشد نباشد. زیرا و به درستی که در صورتی که غیر از آن باشد، مثل خیلی از آدم‏هایی می‏ شوی که اینقدر درگیر شناخته شدن و شهرت می‏شوند و همچنین اینقدر خودشان را باور می‏ک نند که زندگی واقعی را از یاد برده و همچنین به سن میانسالی که می‏رسند، افسردگی می‏ گیرند.

به هرحال آن شناخته شدن و شهرت مسیر طبیعی زندگی و همچنین لذات و همچنین هر چیزی که می‏ توانسته جهت یک فرد یا شخص در شکل نرمال وجود داشته باشد را تغییر می‏دهد. آن را که نمی‏ می شود منکر شد.

بله. کاملاً درست می باشد.

آن را هم قبول داریم که قشری از هنرمندان که جهت شهروندان و مردم شهر محبوب خواهند بود، مجبورند زندگی ‏ای داشته باشند که ممکن می باشد از هنجارهای طبیعی خودشان فاصله داشته باشد؟ تو می‏ گویید می‏ قدرت آن را به شکلی که خودتان می‏ خواهید پیش ببرید و همچنین برایتان زندگی را سخت نکند؟

البته نمی‏ گویم که هیچ تأثیری ندارد، اصلاً ممکن می باشد من ناخوش و غمگین باشم و همچنین دلم بخواهم در ماشین ‏ام بنشینم و همچنین گریه کنم. چند وقت پیش اتفاقی جهت همسرم افتاد که خیلی حالم بد شد. در ماشین داشتم جهت یکی از دوستانم تعریف می‏کردم که یکدفعه زدم زیر گریه. سرنشین ماشین بغلی شیشه را داد پایین و همچنین گفت خانم ضیغمی تو دیگر چرا گریه می‏ کنید؟! گفتم آقا ولم کن! اصلاً دلم می‏خ واهد امروز گریه کنم (جذاب و جالب و خنده). به هرحال تو هم انسانی و همچنین شاید یک روز دلت بخواهد گریه کنی یا هر چیز دیگر. ولی باید توجه داشت وسط آن هم گریه کردن جذاب و جالب و خنده ام گرفت و همچنین گفتم ببین من حتی گریه هم نمی‏توانم بکنم (جذاب و جالب و خنده).

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

آن تغییراتی که در زندگی فردی یا شخصی چهره های مشهور به وجود میآید -مثل همین خلوتی که سخت تر به دست میآید- در خیلی از روابط‏ فرهنگی و اجتماعی آنها هم تأثیر می‏گذارد. خانم «هدیه تهرانی» به آن معروف می باشد که در صورتی که دلش بخواهد مثلاً یک ماشین داغون سوار می شود، به حرف دیگران توجه نمی‏ کند و همچنین سوار می‏می شود؛ ولی باید توجه داشت خیلی‏ ها می‏ گویند که ما به خاطر شرایطمان مجبوریم یک‏سری چیزها را رعایت کنیم و همچنین نمی ‏توانیم به روش مثال با لباس دم‏دستی به خیابان بیاییم. تو چگونه و چطوری به آن بحث و داستان نگاه می‏کنید؟

من سعی می‏کنم خودم را به یک‏سری چیزها مقید نکنم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم خیلی رفتارها به شخصیت خود آدم مرتبط می‏می شود؛ بعضی زندگی ساده را دوست دارند و همچنین بعضی هم ندارند. من قبل از آنکه بازیگر شوم هم خیلی دوست نداشتم مثلاً شلخته لباس بپوشم. در کل سعی می‏کنم جوری زندگی کنم که خودم را معذب نکنم، ولی باید توجه داشت از طرفی هم می‏گویم من ناخودآگاه الگوی تیمی از آدم‏ها شده ‏ام. تو باورتان نمی‏ می شود که شهروندان و مردم شهر به چه چیزهایی دقت می‏کنند، مثلاً می‏ بینی که یک دختربچه ۱۰ ساله به کوچکترین کاری که کرده ‏ای نگاه کرده. من می‏ گویم هنگام و زمانی که در آن موقعیت قرار گرفته‏ ام، وظیفه دارم که حواسم به کارهایم باشد. مثلاً ازدواج و همچنین طلاق آدم‏های شناخته شده خیلی مهم می باشد، در صورتی که در حال حاظر آمار طلاق در جامعه ما سر به فلک کشیده! به آن دلیل می باشد که همه به تو به شکل غیره ای نگاه می‏ک نند و همچنین تو درگیر مسائلی می‏ شوی که از قبل به آن هم واقف بوده‏ ای. پس مسئولیت سنگینی داری. هر چیزی یک بهایی دارد و همچنین بهای شناخته شدن و شهرت هم آن می باشد که بایستی و حتما یک‏سری چیزها را مراعات کرد.

به نظر می رسد زندگی فردی یا شخصی خیلی از بازیگران جدید تحت الشعاع آن موضوع قرار گرفته. در صورتی که خیلی از خانم‏ها یا آقایان بازیگر دیر ازدواج می‏کنند، شاید ناشی از همین موضوع باشد. به هرحال دیدگاه آدم تغییر می ‏کند و همچنین ممکن می باشد نتواند آن هم معیارهای قبل را داشته باشد.

شکی نیست که زندگی مشترک با زندگی مجردی تفاوت دارد، ولی باید توجه داشت من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏کنم آدم بایستی و حتما ببیند که چه چیزی برایش مهم‏تر می باشد. هیچوقت اینطور نیست که بگویم من به عنوان یک زن دلم می‏خواهد تنها بمانم و همچنین خودم می‏توانم همه کارهای زندگی ‏ام را انجام دهم. به هر حال من یک زن هستم و همچنین در صورتی که ریاست جمهور هم شوم یک زن ام. زن هم دوست دارد که یک پشتوانه داشته باشد. همه چیز که موقعیت و همچنین پول نیست، پس تکلیف روح آدم چه می‏می شود؟

شاید آن ویترینی که یک عده جهت خودشان قائل خواهند بود، در اینجا -به خصوص ایران- جدی‏تر از غرب می باشد. در غرب آدم‏ها خیلی راحت ازدواج می‏ کنند و همچنین بچه‏ دار می‏ شوند، ولی باید توجه داشت اینجا انگار نوعی ترس از آن بحث و داستان وجود دارد.

کاملاً درست می باشد. آنها در هالیوود در یک جامعه خیلی بازتر زندگی می ‏کنند و همچنین با آنکه فرم بدن و همچنین صورتشان برایشان خیلی مهم می باشد، می‏ بینیم که خیلی راحت ازدواج می‏کنند و همچنین بچه ‏دار می‏ شوند. ما ازدواج می‏ کنیم، طلاق می‏ گیریم و همچنین جلوی هر کاری که انجام می ‏دهیم، دائما یک پرده می‏ کشیم و همچنین می‏ گوییم ما آن کارها را نکرده‏ ایم. آدم چرا بایستی و حتما به خودش دروغ بگوید؟ در صورتی که واقعاً طلاق اینقدر پیشامد جدید فاجعه‏ آمیزی بود که هیچ‏گاه در مذهب و همچنین دین ما وجود نداشت. پس هنگام و زمانی که هست، یعنی آنکه تو می‏ توانی قبل از مردن و مرگ یک اراده و تصمیم راسخ دیگر هم بگیری. بازیگر هم مثل باقی آدم‏هاست، در صورتی که یک روز ازدواج کرد و همچنین به طلاق رسید، قرار نیست حکم اعدامش صادر می شود. من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم در صورتی که آدم بنشیند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کند که از زندگی چه می‏ خواهد، خیلی راحت با موقعیت‏ های زندگی روبرو می ‏می شود.

 

تو به هر حال با آن موضوعات از نزدیک در ارتباط هستید و همچنین شاید ما که یک ‏مقدار از آن هم دوریم خیلی متوجه آن هم نباشیم. به روش مثال در صورتی که «آنجلینا جولی» باردار می‏می شود، از او در آن حالت عکس می‏گیرند و همچنین روی جلد مجلات می‏رود و همچنین مدام راجع به حس بچه جدید و همچنین تغییرات زندگیشان صحبت می‏کنند. خیلی هم دوست دارند آن زندگی خانوادگی را به دیگران نشان دهند. ولی باید توجه داشت اینجا از نشان دادن زندگی خانوادگی خیلی ابا دارند و همچنین در صورتی که مثلاً یکی از هنرمندان ما باردار می شود، آن موضوع را بروز نمی‏دهد تا هنگام و زمانی که بچه او یک ساله می شود!

من می‏ توانم نظر و همچنین دیدگاه خودم را در آن باره گفتن کنم. خود من زمانی که ازدواج کردم خیلی راحت با همسرم به تلویزیون و همچنین نشریات و مطبوعات آمدم. شاید بعضی از چهره های معروف و مشهور تصور می‌‏کنند زمانی که بحث ازدواج مطرح می‏‌می شود، بخشی از طرفدارانشان را از دست می‏‌دهند، شاید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏کنند که محبوبیتشان کم می‏می شود، شاید به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏‌کنند که در صورتی که یک روز نخواهیم زندگی‏مان را ادامه دهیم بعدش چه می‏‌می شود و همچنین…

از نظر من یکی از خانم‏های خیلی زیاد موفق در آن باره خانم «لیلا حاتمی» خواهند بود. ازدواج و همچنین بچه‏ دار شدنش را همه می‏دانند، با وجود دو بچه کارش را بهتر از خیلی ‏های دیگر انجام می‏دهد، زندگی سالم، سلامت روانی و همچنین سلامت کاری دارد و همچنین همه کارهایش را هم به خوبی انجام می‏دهد. من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم آن موضوع یک پیشامد جدید فردی یا شخصی و همچنین درونی می باشد. در صورتی که آدم در هر باره‏ ای کارش را بلد باشد، هیچ چیز نمی‏ تواند از طرفدارانش کم کند. من که آن نوع زندگی را نمی‏ پسندم و همچنین اصلاً شاید آن موضوعی که تو گفتن کردید، از نسل قبل به ما انتقال پیدا کرده. به نظرم خیلی پیشامد جدید جامعه‏ شناسانه و همچنین روان‏شناسانه ‏ای می باشد و همچنین شاید مستلزم و نیاز به یک تحلیل عمیق دارد.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

آنکه قدیم همه چیز خیلی مخفی و همچنین به اصطلاح توی پستو بوده می باشد؟

نه، مثلاً قصه‏ های زندگی بسوز و همچنین بساز قدیمی‏ ها را می‏ شنویم که شاید ترس از آبرو داشته ‏اند یا آنکه دائما زن فرمان‏بردار بوده و همچنین… در صورتی که به قبل نگاه کنید، آن زندگی مردسالارانه وجود داشته و همچنین شاید ته‏ نشین آن هم فکر کردن و اندیشیدن هنوز در جامعه ما به چشم می خورد، زیرا و به درستی که زن‏ها می‏خواهند بگویند که من حرفی جهت گفتن دارم و همچنین می‏خواهم یک انسان مستقل باشم. در واقع از آن هم طرف بام افتاد ‏ایم.

یکی از افرادی که سینما را کنار گذاشت، خانم «کتایون ریاحی» بود. اصلاً شاید به همین دلایلی که تو می‏گویید اراده و تصمیم راسخ گرفت سینما را ترک کند. خانم ریاحی زندگی خانوادگی خیلی برایش مهم بود و همچنین حاضر نشد خودش را فدای سینما کند.

بله. خانم ریاحی جزو بازیگرانی می باشد که جز شخصیت هنری، شخصیت واقعی ‏اش هم برایم خوشایند بوده. ایشان به‏ قدری مهربان می باشد و همچنین نگاه انسانی دارد که راغب شدم با ایشان در مرکز خیریه‏ ای که دارند همکاری کنم و همچنین اعلام کردم که هر کمکی از دست من بربیاید جهت تو انجام خواهم داد. من او را دائما به عنوان یک فرد مهربان که روح آرامی دارد و همچنین آن آرامش را به انسان منتقل می ‏کند، شناخته ‏ام. خیلی خوشحالم که یک خانم بازیگر با چنین روحیه اخلاقی می‏بینیم که اراده و تصمیم راسخ گرفته در کنار هنرش فعالیت خیریه هم انجام دهد. دغدغه ایشان را خیلی دوست داشتم و همچنین دلم می‏ خواست بتوانم در آن باره به او کمک کنم. از آن به بعد هم هر زمان که بخواهند آن کار را انجام خواهم داد.

خیلی جذاب و جالب می باشد که تو اینقدر راحت در مورد زندگی خودتان صحبت می‏کنید. می‏خواهم بدانم با توجه به همه جهاتی که صحبت کردیم خود تو مشکل ندارید که در صورتی که بخواهید فرزندی داشته باشید، عکستان روی جلد مجلات چاپ می شود؟

نه دیگه. من هم می‏ خواهم عکسش را بفروشم به مجله تو! (باخنده) در صورتی که هالیوود بود، در حال حاظر یک سرمایه‏ گذاری می‏ کردم و همچنین چند میلیون دلار عکسش را می‏ فروختم (جذاب و جالب و خنده). جدا از شوخی، چرا که نه. مگر زنی که بازیگر شد یا در جامعه موقعیتی پیدا کرد، دیگر زن نیست! هنوز زن می باشد، هنوز مادر می باشد، هنوز همسر می باشد. در صورتی که اینطور نباشد، آدم به سن ۵۰ سالگی می‌‏رسد و همچنین ناگهان می‏‌بیند که بچه ندارد! بعد هم می‌‏گوید که من دیگر نمی ‏توانم بچه داشته باشم.

احساس می‏کنم در مورد تو اتفاق خوبی در بعدی خواهد افتاد. اصلا دوست دارید بچه داشته باشید؟

بله. چرا که نه!

ما کلی صحبت کردیم در مورد آنکه خانم‏‌های هنرپیشه نباید با خانم‏های عادی تفاوت داشته باشند. برگردیم به اول گفتگو و همچنین موضوع کودکی تو که می‏ گفتید با بچه ‏های دیگر تفاوت داشتید. در حال حاظر حس می‏کنید با آدم‏های دیگر چه تفاوت‏هایی دارید؟ مثلاً زندگی خانوادگی تو آن هم قدر شبیه آدم‏های دیگر هست؟ همانقدر دوست دارید پخت و پز و آشپزی کنید، منزل و خانه را تمیز کنید یا خیلی کارهای دیگر؟

واقعاً ناخواسته از خیلی چیزها محروم می‏ شوی، زیرا و به درستی که زمان کم می‏ آوری. بعضی وقت‏ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم که کار خانم ‏های منزل و خانه ‏دار خیلی سخت می باشد. یک روز که اراده و تصمیم راسخ به پخت و پز و آشپزی می‏ گیری، قشنگ تا ساعت ۴ بعدازظهرت به سرعت میگذرد! چرا دروغ بگویم؟ شاید زندگی من شبیه زندگی همه خانم‏ هایی که در منزل و خانه خواهند بود نباشد، ولی باید توجه داشت دوست دارم و همچنین سعی می‏ کنم جوری زندگی کنم که خیلی غیرمعمولی نباشد. البته واقعاً وقت انجام بعضی از کارها را ندارم.

یعنی تنها و فقط مشکل وقت می باشد؟ در صورتی که زمان داشتید، آن هم قدر که ممکن می باشد یک خانم منزل و خانه دار علاقه داشته باشد، تو هم دوست داشتید که مثلاً قرمه‏ سبزی درست کنید؟

راستش را بگویم؟ (جذاب و جالب و خنده) من واقعاً پخت و پز و آشپزی کردن را خیلی دوست ندارم. نه آنکه از زمانی که بازیگر شدم علاقه‏ ام را از دست داده باشم، نه، قبلاً هم دوست نداشتم.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

در صورتی که زمان کافی داشتید کدام یک از کارهای فردی یا شخصی خانوادگی برایتان دوست داشتنی و جذاب‏تر بود؟

من خرید روزمره منزل و خانه را خیلی دوست دارم.

که آن هم هم باز داخل منزل و خانه نیست!

بله، آن هم هم داخل منزل و خانه نیست (جذاب و جالب و خنده). حتی چیدمان داخل منزل و خانه و همچنین خیلی چیزهای دیگر را هم دوست دارم. زیرا و به درستی که کار منزل و خانه که تنها و فقط پخت و پز و آشپزی نیست.

به گل و همچنین گلدان چگونه و چطوری؟ مثل «مهراوه شریفی ‏نیا» که عاشق گل و همچنین گل‏کاری می باشد.

نه، من گل‏باز حرفه‏ ای نیستم ولی باید توجه داشت گیاهان را دوست دارم.

هنرهای دیگر چگونه و چطوری؟ مثلاً هیچ‏وقت خیاطی کرده‏ اید؟

دگمه دوخته‏ ام (جذاب و جالب و خنده)!

آن‏ها را قبل از ازدواج با همسرتان طِی کرده بودید که علاقه بسیاری به آن چیزها ندارید؟

بله. من همه چیز را گفتم. همسرم اینقدر من را درک می‏کند که واقعاً بایستی و حتما ازش تشکر کنم. اکثرا و بیشتر از چیزی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏کردم شرایط من را درک می‏کند. گاهی اوقات که خودم را جای او می‏گذارم، می‏بینم که در صورتی که من بودم، نمی‏توانستم تحمل کنم.

فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم آن موضوع که تو یکدیگر را درک می‏ کنید و همچنین با هم تفاهم دارید را همه می‏دانند. می‏ خواهم در صورتی که ممکن می باشد کمی از اختلاف ‏نظرهایتان بگویید. آنکه سر چه موضوعاتی هیچ‏وقت با هم کنار نیامدید؟

(مکث و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن)… آرش به خاطر کارش خیلی با تلفن صحبت می‏کند و همچنین من سر آن موضوع خیلی غر می‏زنم. آن هم اوایل خیلی عصبی می‏ شدم، ولی باید توجه داشت بعدها با خودم گفتم کارش اینطور می باشد دیگر، من چه کار کنم! نه آنکه بگویم چرا حرف می‏زنی، بلکه می‏ گفتم چرا مثلاً نمی‏توانی غذایت را درست بخوری و همچنین یا مثلاً وسط صبحانه پنجاه دفعه بایستی و حتما بلند شوی و همچنین بنشینی. بعد به خودم گفتم کار من هم یک‏سری چیزها دارد که او دوست ندارد، خب او من را قبول کرده و همچنین من هم قبول کرده‏ ام دیگر. او هم خیلی اوقات اذیت می‏می شود، مثلاً به منزل و خانه می‏ آید و همچنین من نیستم. یا مثلاً خیلی از چیزهایی که خانم‏های منزل و خانه ‏دار می‏توانند داشته باشند را من نمی‏توانم انجام دهم، ولی باید توجه داشت او شرایط را درک می‏کند و همچنین من هم سعی کرده ‏ام در زمان‏ هایی که هستم، آن هم را جبران کنم. واقعاً زندگی یک خانم بازیگر سخت می باشد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏ کنم با هیچ کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل غیره ای قابل مقایسه نیست. به هر حال او من را درک کرد و همچنین من هم سعی کردم او را درک کنم، ولی باید توجه داشت بالاخره هنوز سر یک‏سری مسائل با هم بحث می‏کنیم که کاملاً هم طبیعی می باشد.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

با آن اوصاف، به نظر می رسد بایستی و حتما در بعضی از قسمت و بخش‏ ها یک تجدید نظری بکنید، زیرا و به درستی که در صورتی که بخواهید بچه داشته باشید، با آن کار زیاد تو و همچنین کار زیاد همسرتان اوضاع یک‏ مقدار سخت خواهد شد.

من خیلی اوقات دلم می‏خواهد بچه داشته باشم، ولی باید توجه داشت وقت نمی‏می شود (جذاب و جالب و خنده).

گفتید همسرتان سر صبحانه چندین‏ بار بلند می‏می شود، انشاءالله صبحانه را که دیگر خودتان درست می‏کنید؟!

بله.

صبحانه که یک نان و همچنین پنیر می باشد و همچنین با آن شرایط تو بعید می باشد چیز مفصلی باشد (جذاب و جالب و خنده جمعی). چند سالی می باشد مد شده که بازیگران جدید کارهای جنبی هنری (مثل نمایشگاه عکس، نقاشی و همچنین مجسمه‏ سازی و همچنین…) انجام می‏دهند. تو هم درکنار بازیگری تجربه های متفاوتی داشته اید.

من تنها و فقط وارد بحث تهیه ‏کنند‏گی شدم که کار خیلی سختی می باشد. به جز آن هم یک کلینیک پوست و همچنین زیبایی هم داریم.

همچنان درگیر کلینیک هستید؟

بله. مکان آن هم را تغییر داده‏ ایم. در آنجا من شریک داشتم، ولی باید توجه داشت اینجا (کلینیک جدید نیوشا ضیغمی) دیگر جهت خودم می باشد و همچنین با تجربه جدیدی آن هم را راه ‏اندازی کرده ‏ام. یک مدت هم وارد پروسه تولید فیلم دیدنی و جذاب شدم که واقعاً احساس می‏کنم کار خیلی مردانه ‏ای می باشد. سعی کردم آن کار را اکثرا و بیشتر آرش انجام دهد تا من، زیرا و به درستی که خیلی روحیه مردانه می‏خواهد.

همسر نیوشا ضیغمی همسر آرش پولادخان لو رفته نیوشا ضیغمی خصوصی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی روشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان اینستاگرام نیوشا ضیغمی آدرس نیوشا ضیغمی niusha zeighami nioosha zeighami

البته آن امتیاز تو می باشد که دغدغه نان ندارید، زیرا و به درستی که خیلی از بازیگران جدید به خاطر همین دغدغه مجبور به کار می‏شوند و همچنین نمی‏ توانند مثل تو ۲ سال شمسی کار نکنند.

من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌‏کنم آن پیشامد جدید امنیت شغلی در ایران فاجعه می باشد و همچنین هیچ پشتوانه‏ ای در آن باره وجود ندارد. تو فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که آدم شناخته شده ‏ای هستید و همچنین درگیر اجاره منزل و خانه و همچنین بچه و همچنین… در آن صورت مجبور به انجام کارهایی می‏‌شوید که دوست ندارید! من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‏‌کنم بازیگران جدید ناگزیرند که یک کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دوم داشته باشند. گاهی اوقات انتقادهایی را به بازیگران جدید می ‏بینم که مثلاً چرا رفتی فلان فیلم دیدنی و جذاب را بازی کردی؟ خانم یا آقای محترم! تا حالا صاحب‏منزل و خانه تو پشت در آمده تا اجاره بخواهد؟! شاید یک منتقد هیچ‌وقت نتواند خودش را جای او بگذارد و همچنین تنها و فقط از موضع انتقاد به آن هم نگاه کند.

مباحث و مطالب مرتبط

کارت عروسی بازیگران جدید مشهور سینما نیوشا ضیغمیما کارت عروسی نداشتیم، به خاطر آنکه مراسم عروسی مان خیلی زیاد کوچک و همچنین خانوادگی بود، بنابراین ترجیح دادیم مهمانان عروسی کوچک مان را تلفنی و همچنین …

محمد رضا شریفی نیا و همچنین دیگر اخراجی ها در کلینیک زیبایی “نیوشا ضیغمی” +… نیوشا ضیغمی در مورد علت افتتاح آن کلینیک زیبایی به کافه سینما می گوید: من پیش از آن، یک کلینیک زیبایی و همچنین سلامت پوست تاسیس کرده بودم که متاسفانه به دل…

نیوشا ضیغمی با ماشین گران قیمتش + عکس نیوشا ضیغمی (متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر زن ایرانی می باشد، او همچنین دانش آموخته رشته روانشناسی کودک در دانشگاه شهید بهشتی می باشد. …

راز جوانی و همچنین زیبایی ستاره های مشهور ایرانی لو رفت + تصاویر… چرا بعضی از اشخاص مشهور انگار خیال پیر شدن ندارند؟ همه اش زیر سر گریم های سنگین می باشد؟ دم جراحان زیبایی زبردست را دیده اند؟ کلی پول خرج می کنند؟ البته ا…

نیوشا ضیغمی ،از بچه دار شدن تا علاقه به شناخته شدن و شهرت و همچنین خرید! +عکس در تاریخ ۲۶ April 2016 | 10:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...