دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

مصطفی زمانی از عشق و همچنین عاشقی و همچنین ازدواج می گوید +عکس

مصطفی زمانی از عشق و همچنین عاشقی و همچنین ازدواج می گوید +عکس

|مصطفی زمانی از عشق و همچنین عاشقی و همچنین ازدواج می گوید +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

مصطفی زمانی Mostafa Zamani متولد (۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در فریدونکنار) همسری ندارد و همچنین از بازیگران جدید خوب سینما و همچنین تلویزیون کشورمان می باشد که با سریال یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله به شناخته شدن و شهرت رسید. آن روزها سریال شهرزاد در شبکه خانگی را از آن بازیگر دیدن می کنیم. مصطفی زمانی در آن سریال نقش فرهاد را بازی می کند. در آن پست گفتگویی صمیمی با مصطفی زمانی در مورد زندگی فردی یا شخصی و همچنین همچنین زندگی عشقی اش تهیه و همچنین تنظیم کرده ایم.

نقش عاشق پیشه مصطفی زمانی در سریال شهرزاد باعث شد که محور گفت و همچنین گویمان با او عشق باشد. نظرات فردی یا شخصی زمانی در مورد عشق خیلی زیاد متغایر و متفاوت می باشد با نقشی که ایفا کرده. او صریح صحبت می کند و همچنین بداهه پردازی طنازانه را دوست دارد. با هم قسمت و بخش های قابل نشر آن گپ و همچنین گفت را مرور می کنیم.

همسر مصطفی زمانی بیوگرافی مصطفی زمانی اینستاگرام مصطفی زمانی ازدواج بازیگران جدید Mostafa Zamaniinstagram Mostafa Zamani

تا به حال کسی به خاطر نقش فرهاد سریال شهرزاد، با تو ابراز همدردی کرده؟

آره. همه ابراز همدردی می کنند. انگار همه یک چیزهایی در آن فضا دارند و همچنین رویشان نمی شده روکنند. من اتفاقا بعد از شهرزاد چیزی دیدم که برایم خیلی دوست داشتنی و جذاب بود. شهروندان و مردم شهر ما هنوز دوست دارند اینطوری باشند ولی تصویرش خوب نیست. انگار تصویر آدم عاشق، تصویر قشنگی نیست. نمی دانم، شاید زیرا و به درستی که خیلی درگیر ذهنیات شده اند و همچنین هنگام و زمانی که یک تصویر وجودی را می بینیم حاضر نیستیم آن هم را بپذیریم.

قدیمی ها می گفتند مرد گریه نمی کند، تو با آن طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن موافقید یا مثل فرهاد، گریه را جهت مرد عار نمی دانید؟

مرد گریه نمی کند؟ مرد غلط می کند! مرد مگر انسان نیست؟

در صورتی که جهت بازی در یک نقش مجبور باشید گریه کنید و همچنین گریه تان نگیرد، چه می کنید؟

تا به حال چنین اتفاقی نیفتاده می باشد. نمی دانم چرا، گریه دائما دم دستم می باشد.

پس راحت گریه می کنید؟

ای… غم به دل ما راحت می نشیند.

چرا راحت گریه می کنید؟

آن به ذات و همچنین طبیعت هر کسی بر می گردد و همچنین من با طبیعتم نمی جنگم.

در آن صورت نقش فرهاد به شخصیت خودتان شبیه می باشد.

بله به دوران بیست و همچنین دو سالگی ام نزدیک می باشد ولی به هم اکنون نه.

همسر مصطفی زمانی بیوگرافی مصطفی زمانی اینستاگرام مصطفی زمانی ازدواج بازیگران جدید Mostafa Zamani

هم اکنون چه فرق هایی با آن هم دوران کرده اید؟

هم اکنون اکثرا و بیشتر به احساسات می خندم.

در صورتی که هم اکنون در موقعیت مشابه در سریال شهرزاد و همچنین در مثلث عشق قرار داشتید، عکس العمل فردی یا شخصی تان چه بود؟

نمی دانم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم خودزنی می کردم. یعنی تسلیم منِ خودم می شدم. می دانید چه می گویم؟

نه!

یعنی سعی نمی کردم با آن پیشامد جدید بسازم. خودم را می خوردم. از خودم و همچنین درون خودم که باعث شده آن اتفاق عاشقانه برایم بیفتد، انتقام می گرفتم.

چگونه و چطوری انتقام می گرفتید؟

پدر خودم را در می آوردم و همچنین به خودم خیانت می کردم. قطعا با آن اتفاق نمی ساختم.

آن نساختن تو از جنس مقاومت نبود؟ آنکه با رقیب عشقی مبارزه کنید؟

نه ببینید فرهاد به جای آنکه مبارزه کند، می پذیرد.

آن ماجرا در مورد شخصیت خودتان چگونه و چطوری می باشد؟ خود تو چگونه و چطوری رفتار می کنید؟

من می توانم بپذیرم، ولی باید توجه داشت به نظرم خوشمزگی اش به آن می باشد که نپذیری. می دانید، گاهی اوقات دلت می خواهد به خودت خیانت نکنی. دلت می خواهد بپذیری. اصلا از نظر من عشق پذیرفتنی نیست. عشق بایستی و حتما جور غیره ای دست و همچنین پا بزند، به همین خاطر پذیرفتن مسخره می باشد.

همسر مصطفی زمانی بیوگرافی مصطفی زمانی اینستاگرام مصطفی زمانی ازدواج بازیگران جدید Mostafa Zamani

به نظرتان فرهاد چقدر بازنده می باشد و همچنین چقدر عاشق؟

بازنده کسی می باشد که در عشق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کند. فرهاد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کند. فرهاد، در صورتی که دقت بکنید، یک عشق را تا ته می رود. عشق برنده و همچنین بازنده ندارد. عشق رفتن می باشد که فرهاد می رود. فرهاد آدمی می باشد که با قلبش زندگی می کند. جهان اطرافش را درک می کند ولی باید توجه داشت تصمیماتش را با قلبش می گیرد.

تو با چندضلعی عشقی موافقید؟

خیلی. اصلا طنز عشقی راه بیندازیم. آن جمله از یک دوست عزیزی می باشد که می گوید عشق هم جزئی از عمل و همچنین عکس العمل می باشد. من خیلی وقت ها دوست داشتم، عشق ها را واکاوی کنم، نهایتان به طنز عجیبی می رسیم. خیلی وقت ها خودمان هم نمی دانیم چیست، به نظر من خیلی از عشق ها به غرایز باز می گردد.

یعنی عشق ها را هورمونی می بینید؟

آره. به نظر من هورمونی می باشد. یعنی حتی عکس العمل و همچنین عمل هم نیست. خیلی عقب افتاده تر از آن حرف هاست. اکثرا و بیشتر هورمونی می باشد.

به نظر تو، شکل عشق ها در قبل و همچنین حال فرق کرده؟

نه. به نظر من عشق های قدیم با عشق های هم اکنون فرقی نکرده می باشد. تصوری که عاشق ها از هم دارند فرق می کند. می دانید، تصویر یکدیگر را دوست دراند. زیرا و به درستی که دنیا به وسیله اینترنت بزرگتر شده، آدم ها به خودشان در عشق شان شک می کنند. قبلا ثبات داشتند. عشق یک خلوت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارد و همچنین هم اکنون دنیا در آن خلوت هست و همچنین خودت را مقایسه می کنی در حالی که عشق منحصر به فرد می باشد و همچنین نباید قیاسش کرد. تو در صورتی که چیزی را باور کنید، هست و همچنین در صورتی که چیزی را باور نکنید، نیست. هم اکنون دلشان نمی خواهد باور کنند. قدیم ها باور می کردند و همچنین آدم ها با باورهایشان زندگی می کردند ولی باید توجه داشت هم اکنون نه.

تو تا به حال عاشق شده اید؟

دوبار! اولین بار فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم ۱۹ یا ۲۰ سالم بود. دومین بار هم بماند.

در آن عشق ها اتفاقات بامزه ای برایتان افتاده می باشد؟

بامزگی و همچنین جذابیتش آن می باشد که نمی دانی و همچنین نمی فهمی که عاشق شدی و همچنین آن خیلی برایم بامزه بود. یعنی آن هم موقعی که فهمیدم یک جذاب و جالب و خنده قشنگ به خودم کردم. گفتم باریکلا! بالاخره شدی.

آن هم ۱۹ سالگی؟

نه. بعدیش. ۱۹ سالگی خیلی زجر داشت. خیلی احساسی بودم.

در صورتی که در یک فضای رسمی و همچنین یا حتی غیررسمی، خانم محترمی با صدای بلند از تو خواستگاری کند و همچنین بخواهد تو با او ازدواج کنید. چه عکس العملی نشان می دهید؟

می گویم دمِ شجاعت گرم. من چنین شجاعتی ندارم. می گویم دیوانه ای! من می ترسم از چنین دیوانه ای. کسی که اینقدر دیوانه می باشد که در جمع بگوید و همچنین خواسته اش را می تواند فریاد بزند، در صورتی که دوستش داشته باشی بایستی و حتما خیلی آدم وحشی یا آدم رهایی باشی. من به آن آدم قظعا  خیلی احترام می گذارم. ولی آن باعث نمی می شود هر که از راه برسد داد بزند! ولی خیلی به آن هم فرد احترام می گذارم و همچنین آن رسوایی اش برایم قشنگ می باشد.

تا به حال ابراز علاقه عجیب و همچنین غریبی به تو شده می باشد؟

بله… به خاطر نقش یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله به من دست می کشیدند که شفا بگیرند.

همسر مصطفی زمانی بیوگرافی مصطفی زمانی اینستاگرام مصطفی زمانی ازدواج بازیگران جدید Mostafa Zamani

جذاب و جالب ترین شایعه ای که در مورد خودتان شنیده اید چه بوده؟

شایعه زیاد راجع به خودم شنیده ام، ولی باید توجه داشت جذاب و جالب ترین آن می باشد که می نامند ازدواج کرده ام. خیلی بامزه می باشد… من خودم دلم می خواهد ببینمش.

نیت و اراده ازدواج ندارید فعلا؟

ازدواج به نیت و اراده نیست. می افتی توی ش. هر وقت شد می پریم.

تا به حال در رودربایستی مانده اید؟

چه نوع رودربایستی؟

هر نوع رودربایستی.

اکثرا و بیشتر فیلم دیدنی و جذاب هایی که بازی کرده ام را در رودربایستی بازی کرده ام.

مگر فیلمنامه را نمی خوانید؟

فیلمنامه را می خوانیم، ولی باید توجه داشت بعد از آنکه وارد کار می شویم، می فهمیم چه خبر می باشد! از نیت تا عمل خیلی فاصله هست.

کدام فیلم دیدنی و جذاب را بعد از آنکه بازی کردید، پشیمان نشده اید؟

خیلی فیلم دیدنی و جذاب بوده که پشیمان نشده ام. چند فیلم دیدنی و جذاب بود که آن هم هم پشیمانی نیست اکثرا و بیشتر از بازی در آن هم فیلم دیدنی و جذاب لذت نبرده ام و همچنین کیف نکرده ام.

می رویم سراغ سوالات فردی یا شخصی تر، تو چه فوبیایی دارید؟

نمی دانم… شاید فوبیای آنکه من را بشناسند.

چرا؟ مگر درونتان چگونه و چطوری می باشد؟

ظاهرم خوشگل و همچنین پاک به نظر می رسد ولی باید توجه داشت درونم خراب می باشد و همچنین می ترسم شهروندان و مردم شهر بفهمند و همچنین دستم رو می شود.

خب پس کمی زا شیطنت هایتان جهت ما بگویید.

خودم را سر کار می گذارم. مثلا صبح از خواب بلند می شوم و همچنین می بینم هیچ دستم نیست، ولی باید توجه داشت بعد می بینم چقدر آن تصویر از من هست و همچنین با آن هم تصویرها خودم را گول می زنم و همچنین با آن هم حال می کنم.

عجیب ترین بیماری ای که به آن هم دچار شده اید چه بوده؟

دو سال شمسی پیش می خواستم روزه بگیرم. روز اول روزه گرفتن آپاندیسم ترکید. برایم اتفاق بامزه ای بود.

در صورتی که تا آخر عمر تنها و فقط یک انتخاب جهت غذا داشته باشید، چه غذایی را انتخاب می کنید؟

آخ آخ آخ… سوپ. عاشق نودل هستم. عشق می باشد دیگر، تنها و فقط رشته داشته باشد کافیست. یعنی من می توانستم در دهات های چین هم زندگی کنم و همچنین مدام نودل بخورم.

در صورتی که در فیلم دیدنی و جذاب «اره» به تو نقش بدهند و همچنین بگونید خودتان نوع مرگتان را انتخاب کنید، انتخابتان چه خواهدبود؟

مدلی که با همه خداحافظی می کنی و همچنین می بوسی و همچنین به رختخواب می روی. مردن و مرگ آگاهانه.

آن که فیلم دیدنی و جذاب عاشقانه می می شود نه فیلم دیدنی و جذاب «اره»!

مردن و مرگ سینمایی؟ مرگی را انتخاب می کنم که در «amour» جهت بازیگر نقش زن انتخاب شد. کسی که دوستم دارد، خفه ام کند.

اسم خودتان را هم گوگل می کنید؟

نه بابا. البته یکی، دو بار عکس جهت پاسپورت و همچنین آن چیزها می خواستم، آن کار را کرده ام. جهت آنکه تا عکاسی نروم عکس پرتره با سرچ گوگل داده ام.

تا به حال اتفاق افتاده که کسی تو را اشتباه گرفته باشد و همچنین تو به رویش نیاورده باشید؟ یا حتی به رویش آورده باشید؟

نه. ولی پیش آمده می باشد که سر صحنه فیلمبرداری با گریم های متغایر و متفاوت من را نشناسند. مثلا من با گریمی متغایر و متفاوت بوشهر بودم، بعد یک آقایی آمد و همچنین پرسید «آن کیه اینجا داره بازی می کند؟» کلی با هم گپ زدیم و همچنین گفتم «همین پسره مصطفی زمانیه». اینطوری شده می باشد که پنج دقیقه با کسی صحبت کنم راجع به خودم و همچنین حتی فحش هم به خودم بدهم، ولی آخرش متوجه می شده. سر کار نگذاشته ام، ولی باید توجه داشت به صورت معمول اختلاط کرده ام.

در صورتی که یکی به تو بگوید می خواهد حرف مهمی بزند و همچنین تو را کنجکاو کند ولی بعد بگوید ولش کن مهم نیست، با او چه کار می کنید؟

من خودم آن شیطنت را جهت افرادی که کنجکاو خواهند بود دارم. یعنی در صورتی که بدانم کنجکاو خواهند بود، از نیت و اراده آن کار را با آنها می کنم.

در صورتی که کسی آن کار را با خود تو بکند، چه کار می کنید؟

هیچی. هنگام و زمانی که خودم آن رکب را به همه از کسی چنین رکبی نمی خورم. ولی ممکن می باشد ادا دربیاورم و همچنین خواهش کنم بگوید که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کند حرفتان مهم می باشد.

در صورتی که به یک جزیره تبعید شوید و همچنین بتوانید پنج شی یا شخص را با خود ببرید، انتخاب تان چیست؟

اول یک گوشی موبایل می برم که اینترنتش فعال باشد، دوم چند کتاب می برم که نمی گویم  چه کتاب هایی می باشد تا دستم رو نشود ولی معمولا رمان هایی که انسان محور باشد، یک اسلحه می برم که در مقابل حیوانات بتوانم از خودم دفاع کنم و همچنین یا در صورتی که دیدم خودم از بقیه حیوانات، حیوان تر شده ام، خودم را بزنم. سه تا شی و همچنین حالا دو تا آدم. ترجیح می دهم زن داشته باشم که با خودم ببرم و همچنین آخری هم یک دوست خیلی عزیزی را با خودم می برم که بعد از بلاهایی که زنم بر سرم می آورد، با او درد دل کنم. اینطوری خوش می گذرد.

تا به حال در شرایط اضطراری، کار عجیبی انجام داده اید؟

من در شرایط عجیب و همچنین غریب گیر نکرده ام. البته یک بار رفتم پرتقال بدزدم، یاد می آید گریز و فرار کردیم و همچنین از دیوار پریدیم. یادم نیست، پرتقال بود یا گردو یا چیز غیره ای، خیلی بچه بودم. آهان… بستنی بود. بستنی از مغازه مادربزرگم دزدیدم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم چهار پنج سالم بود و همچنین شهرستان بودم. کشیک می دادیم، بعد مغازه دار خودش آن طرف بود و همچنین بستنی هایش آن هم طرف. من و همچنین پسرخاله هایم هوس بستنی کیلویی کرده بودیم. پریدیم آن هم را برداشتیم و همچنین گریز و فرار کردیم، بعد از آن هم مامانم آمد و همچنین ما با سرعت دررفتیم. خیلی کتک بدی خوردم.

حالا بچه دار شوید، بچه تان را می زنید؟

نه. می گذارم هر کاری دلش می خواهد انجام دهد. حتی در صورتی که خواست مدرسه نرود هم نرود. اصلا اجازه می دهم هر جا دلش می خواهد پهناور و بزرگ می شود. هوایش را دارم که خودش را نابود نکند، ولی باید توجه داشت نمی گذارم جهت چیزهای بی اهمیت خودش را ناخوش و غمگین کند.

زمان کودکی، انرژی تان را چگونه و چطوری تخلیه می کردید؟

فوتبال بازی می کردم. گاهی اوقات هم می رفتم به رختخواب که خیالبافی کنم. آن کار را خیلی دوست داشتم.

بامزه ترین خیالبافی ای که کرده اید، چه بوده؟

همین خریت بوده که می دانستم مشهور می شوم.

دور از جان، دوران بچگی تان از چه فیلمی می ترسیدید؟

من هنوز هم از فیلم دیدنی و جذاب گودزیلا و همچنین آن ها می ترسم. فیلمی که یک جانور خزنده در آن هم بود می ترسیدم. ولی باید توجه داشت هم اکنون از آن فیلم دیدنی و جذاب هایی که سر و همچنین ته ندارد می ترسم. مثل خیلی از فیلم دیدنی و جذاب هایی که در ایران ساخته می می شود و همچنین نمی توانم اسم ببرم. هر کسی یک جایش را می زند و همچنین می می شود فیلمی که اثر همه عزیزان هست به جز کارگردان.

در دوران نوجوانی دوستان تان به تو چه لقبی داده بودند؟

استیو.

به خاطر استیو مک کویین؟

نه، استیو مک منمن. زیرا و به درستی که آن هم موقع موهایم بلند بود و همچنین شمال که بازی می کردیم فر می شد و همچنین دوستان اینطور صدایم می کردند.

تو باشگاه می روید؟

نه نه نه نه… باشگاه تنیس می روم.

پس اهل باشگاه بدنسازی نیستید.

خودم بدم نمی آید ولی نمی توانم تحمل کنم. جذاب و جالب و خنده ام می گیرد هنگام و زمانی که کسی کنارم فریاد می زند تا بتواند یک چیزی را بلند کند.

در صورتی که با کسی در برف و همچنین یخبندان گیر کنید و همچنین آن هم فرد شروع به خوابیدن کند، جهت آنکه نخوابد چه می کنید؟

با او حرف می زنم تا نخوابد.

شاید حرف زدن جواب ندهد و همچنین مثل لالایی عمل کند.

نمی دانم، در صورتی که کبریت دم دستم باشد کبریت روشن می کنم و همچنین گاز مونواکسید کردن را هنگام دم اش زیر دماغش می گیرم. از آن هم کارهایی که دوستانمان در بچگی انجام می دادند. آن هم گاز به سرفه می اندازدش و همچنین خوابش را می پراند و همچنین نمی گذارد بخوابد. با آن راه تا دو دقیقه نمی داند اصلا دنیا چی هست!

تو ارتباط و رابطه خوبی با رضا یزدانی دارید، آن ارتباط و رابطه باعث نشده که بخواهید خوانندگی را تجربه کنید؟

نه. اتفاقا آن ارتباط و رابطه باعث شده که من نخواهم خوانندگی را تجربه کنم! (جذاب و جالب و خنده)

گویا در فضای مجازی خیلی فعال نیستید و همچنین به تازگی اینستاگرام باز کرده اید، درست می باشد؟

من عاشق فضای واقعی هستم. بله جدید و تو و تازه باز کرده ام. آن هم هم زیرا و به درستی که خیلی اصرار کردند و همچنین حق داشتند. من هم باز کردم. تنها و فقط هر چند روزی از آدم یک عکس خیلی ویژه می خواهند و همچنین من زندگی ام آنقدر ویژه نیست.

ارتباط و رابطه تان با سلفی چگونه و چطوری می باشد؟

من اصلا نمی فهمم آن دنیایی را که آدم ها از خودشان عکس می گیرند ولی خب، مجبورم بندازم. هنگام و زمانی که از خودم عکس می اندازم خیلی خیلی برایم جذاب و جالب و خنده دار می باشد. زیرا و به درستی که دائما یکی در مغزم می گوید که آدمیزاد مگر از خودش عکس می گیرد نمی دانم آن به عادت هر کسی بر می گردد، نه آنکه بگویم خوب یا بد می باشد.

مباحث و مطالب مرتبط

مصاحبه با بازیگر معروف ایرانی که تغییر جنسیت داد‌ + عکس… چهره‌اش جهت خیلی‌ها آشناست؛ خیلی‌ها هنوز نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم دیدنی و جذاب‌های «سربازهای جمعه»، «تیغ‌زن»، «تسویه حساب» و همچنین «استشهادی جهت خداوند تبارک و تعالی» به خاطر دارند. خی…

ماجرای جذاب و جالب ازدواج مهران رجبی + بیوگرافی و همچنین عکس همسر و همچنین فرزندان… نیت و اراده داریم سراغ هنرمندان، ورزشکاران و همچنین چهره های محبوب کشورمان برویم و همچنین با آنها در مورد ازدواجشان گپی بزنیم. حتما جهت تو نیز جذاب و جالب خواهد بود تا از نوع آش…

مصاحبه با حدیث فولادوند و همچنین رامبد شکرآبی از تجربه های زندگی مشترک شان‌ + عکس… حدیث فولادوند (متولد ۲۰ دی ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما و همچنین دانشجوی انصرافی رشتهٔ معماری زندگی ما بر پایه صداقت استواراست در دنیای بازیگران جدید زوج های هنر…

ماجرای ازدواج موقت و همچنین باردار شدن سحر قریشی !! + عکس… عکس های جدید سحر قریشی و همچنین دیگر بازیگران جدید فیلم دیدنی و جذاب سینمای آنچه مردان در مورد زنان نمی دانند که در آن فیلم دیدنی و جذاب سحر قریشی نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته …

مصطفی زمانی از عشق و همچنین عاشقی و همچنین ازدواج می گوید +عکس در تاریخ ۲۴ April 2016 | 12:49 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...