دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

تنها شباهت زندگی بچه پولدارها با اوباش خطرناک جنوب شهرستان

تنها شباهت زندگی بچه پولدارها با اوباش خطرناک جنوب شهرستان

|تنها شباهت زندگی بچه پولدارها با اوباش خطرناک جنوب شهرستان از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

زندگی مجردی دوره ای از زندگی فرد می باشد که بعضی از انسان ها در آن هم میکوشد اهداف و همچنین آرزوهای خود را بررسی کننده و پروهشگر سازد و همچنین آزادی های که تصورش ممکـن می باشد مشکل بنظر برسد را تجربه کند. آن پدیده مذموم در زمانی نه چندان دور مختص به پسران جوان بود ولی باید توجه داشت در جامعه امروزه ما چه خیلی زیاد دخترانی خواهند بود که به آن نوع زندگی روی اورده اند و همچنین آن عامل به پدیده ای ملموس در جامعه ما تغییر پیدا کردن شده می باشد ولی باید توجه داشت آن زندگی در عین حال که راحت و همچنین کم دردسر به نظر می رسد، معظلات و مسائل و مشکلات خاص خود را دارد و همچنین تا فرد در آن هم قرار نگیرد، نمی تواند مشکلاتش را به خوبی درک کند.

در صورتی که چه آن عامل به عنوان یک کالای وارداتی سهمی از فرهنگ غرب می باشد ولی باید توجه داشت همین کالای وارداتی امروزه یک سبک از زندگی ایرانی به ویژه جهت جوانان ما شده می باشد. چه خیلی زیاد دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین پسرانی خواهند بود که به علت بالا رفتن سن، علاقه مند نبودن به ازدواج، نداشتن ارتباط خوب با والدین، تلاش جهت استقلال طلبی، داشتن روابط عاطفی با دوستان خود، میل به فردیت، میل به رشد و همچنین پیشرفت تحصیلی و همچنین حرفه‌ای آن نوع زندگی را میپذیرند. ولی باید توجه داشت بایستی و حتما دانست زندگی مجردی که ممکن می باشد از بیرون جهت دیگرانی که آن هم را میبینند خوشایند باشد ولی باید توجه داشت به مرور زمان و همچنین با گذشت آن دوره از زندگی فرد قطعا آثار منفی آن هم در ادوار دیگر زندگی فرد تاثیر خواهد داشت و همچنین باره ساز آسیب های فرهنگی و اجتماعی دیگر خواهد شد.

در صورتی که مسیرتان شبانه به شمال شهرستان افتاد و همچنین در صورتی که چند روزی همراه پسران جوان پولدار شهرستان شدید حتما دیدن می کنید منزل و خانه های لوکس با امکانات ویژه که محل خوشگذرانی مراسم های شبانه و همچنین … مجردهاست .هنگام و زمانی که با آن جوانان که بین ۲۵ تا ۳۵ سال شمسی سن دارند هم صحبت می شویم آنان از بی میلی خود به تشکیل خانواده و همچنین حتی در کنار خانواده بودن می نامند.

اکثرا و بیشتر آن اشخاص اعتماد به نفس خود را از اسکناس های کاغذی به دست می آورند و همچنین آسایش و همچنین رفاه را در اعیان نشینی جستجو می کنند.

جذاب و جالب می باشد اینگونه آدم ها که زندگیشان آرزوی خیلی از جوانان و همچنین حتی مردان نه پیر نه جوون می باشد خودشان از اوضاع کنونی رضایت ندارند و همچنین دائما به دنبال تنوع و همچنین ثروت اکثرا و بیشتر و همچنین لذت های زیباتر می گردد.

شاید به اصطلاح ما آن بچه پولدارها عده کمی باشند ولی در گوشه و همچنین کنار محلات تهران زندگی مجردی جوانان خیلی متغایر و متفاوت می باشد.

گاهی جوانان به دلیل نداشتن امکانات و همچنین پول کافی و همچنین اشتغال از تشکیل خانواده می گریزند.آن اشخاص به صورت تیمی پول کرایه یک منزل و خانه را جمع می کنند و همچنین جهت خودشان اتاقی می گیرند، عده ای که خلافکار خواهند بود منزل و خانه مجردی شان پاتوق سابقه داران شهرستان و همچنین انبار لوازم مسروقه می می شود و همچنین عده ای که اوباش نام دارند اتاق منزل و خانه مجردی شان را محل قلیان کشیدن، شرب خمر ، دورهم نشیمی های شبانه و همچنین .. می کنند.

در صورتی که با آنها هم صحبت شویم اعتماد به نفس خود را در رفیق و همچنین چاقو و همچنین مواد خلاصه می کنند و همچنین آنان نیز از کنار خانوده بودن متواری اند .

شاید عدم تمایل آن دو طیف جامعه به خانواده و همچنین متواری بودن از آن هم را بتوان تنها شباهت زندگی آنان با هم دانست.

**فاصله گرفتن عاطفی – فکری فرزندان از والدین وافزایش روحیه ضد خانواده

افرادی که به علت مسایل اقتصادی و مالی و همچنین سختگیری های خانواده و همچنین یا به هر دلیل دیگر، زندگی مجردی را انتخاب میکنند بعد از مدتی که به آغوش خانواده باز میگردنند به روش ناخودآگاه فاصله عاطفی – فکری با خانواده پیدا میکنند و همچنین پرخاشگری و همچنین ستیزه جویی در آنها تبلور پیدا میکند. لذا والدین بایستی و حتما از جایگاه مدیری سختگیر به دوستی مهربان تغییر مسیر دهند تا بتوانند اعتماد جوون یا نوجوان خود را جلب کنند.

دوری از بستگان و همچنین خویشاوندان و همچنین نداشتن صله ی رحم: بسیاری از افرادی که به سبک زندگی مجردی روی می اورند بعد از مدتی نه تنها از خانواده بلکه از بستگان و همچنین خویشاوندان فاصله پیدا میکنند و همچنین زیرا و به درستی که وقت خود را با دوستان خود میگذارنند متأسفانه به دوستانشان اکثرا و بیشتر از اقوام و همچنین نزدیکان درجه یک خود اعتماد می کنند و همچنین آن امر خود باره ساز تجربه و مهارت بالا های فرهنگی و اجتماعی ناپایدار خواهد بود.

پدرام ۲۶ ساله مهندس مکانیک میگوید طی مدتی که در تهران ساکن بودم و همچنین درس میخواندم به علت دوری از اقوامم نمیتوانستم دیگر مانند سابق با آنها ارتباط داشته باشم و همچنین حالا که بعد از مدتی درسم تمام شده می باشد و همچنین از منزل و خانه های مجردی فاصله گرفته ام احساس میکنم با آنها طی آن مدت چه قدر فاصله داشتم. زندگی مجردی فرصت ارتباط با آنها را از من گرفته بود.

**بروز رفتارهای نابهنجار و همچنین غیر اخلاقی

هر رفتاری که علی رغم معیارها، ضوابط و همچنین هنجارهای فرهنگی و اجتماعی باشد، رفتار نابهنجار و همچنین غیر عادی تلقی خواهد شد و همچنین از آنجا که کانون خانواده اولین و همچنین مهمترین رکن در جامعه اسلامی ما می باشد ، در آن کانون مهم با اصول اخلاقی و همچنین دوستی با فرزندان میتوان و همچنین با ساخته یا ایجاد بستری مناسب رفتارهای نابهنجار و همچنین غیر اخلاقی آنها را کنترل کرد. لذا دوری از خانواده و همچنین روی آوردن به زندگی مجردی و همچنین دوستی با همسالان و همچنین تاسی گرفتن از رفتارهای منفی دوستان، ناخوداگاه تاثیر آنها را میتوان نه تنها در زندگی مجردی بلکه بعد از آن هم دیدن کرد که نه تنها باعث شکسته شدن و همچنین نقض هنجارهای فرهنگی و اجتماعی می می شود، بلکه باعث واکنش منفی شدید از طرف دیگران نیز می می شود.

**اعتیاد، سیگار و همچنین مصرف مشروبات الکلی

انتخاب زندگی مجردی و همچنین به دنبال آن هم دوستی با افرادی که هیچ شناختی از رفتار آنها نداریم و همچنین به آنها به سرعت اعتماد میکنیم قطعا در زندگی مجردی باره ساز بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات خواهد شده است.مشکلاتی نظیر اعتیاد و همچنین مصرف مشروبات الکلی که آن عامل خود بستری مناسب را جهت به انحراف کشاندن فرد به دیگر بیراهه ها خواهد داشت.

مهدی ۳۲ ساله دانشجوی علوم سیاسی میگوید فردی را که باره انجام اعتیاد و همچنین بهره بری و استفاده از مشروبات الکلی را داشته باشد با زندگی مجردی شرایط برایش فراهم میشود. او از خودش میگوید که طی دورانی که با دوستان زندگی مجردی داشت بهره بری و استفاده از مواد دخانی مانند سیگار و همچنین دیگر مواد اعتیاد اور را تجربه کرده می باشد.

**بی انگیزه و همچنین بی اعتماد شدن به ازدواج

شاید آن جمله آشنا را بارها شنیده اید که هر طوری زندگی مجردی خودت را تنظیم کنی، متاهلیت نیز از آن هم تبعیت می کند و همچنین با ازدواج معجزه ای در سبک زندگیت ساخته یا ایجاد نمیشه. افرادی که سبک زندگی مجردی خود را از ابتدا بر پایه ارتباطات نادرست قرار می دهند و همچنین عادت به آن شیوه زندگی، فرد را از مسیر ازدواج خارج میکند و همچنین حس بی اعتمادی را نسبت به اطرافیان به ویژه جنس مخالف در آن هم افزایش میدهد.
لیلا ۳۸ ساله منزل و خانه دار در آن دباره میگوید منزل و خانه های مجردی زیرا و به درستی که مامنی جهت فساد اخلاقی به ویژه جهت پسران جوان می باشد بعد از دوره ای نه چندان دور نمیتوانند ازدواج را بپذیرند زیرا و به درستی که به شرایط عادت کردند.

خودمدار و همچنین خودمحور شدن فرد: فردی که زندگی مجردی را انتخاب میکند در طول دوره زندگی خود آن اقتدار و قدرت را پیدا میکند که به تنهایی اراده و تصمیم راسخ بگیرد و همچنین فرصت رویارویی با عقاید مخالف از او همچنین گرفته می می شود و همچنین مجال آن هم را نمی یابد که با وجود مخالفت های ظاهری یا تفاوت های رفتاری، بتواند به اتحاد و همچنین تعلق برسد.

**سخت شدن شرایط ازدواج جهت دخترک های جوان و ازدواج نکرده

دخترانی که جهت ادامه تحصیل یا کار و همچنین دور از خانواده زندگی مجردی را بر میگزینند، نگاه اشخاص دیگر به آنها تغییر پیدا میکند و همچنین بعد از مدتی ممکن می باشد شرایط ازدواج جهت آن دسته اشخاص به سختی فراهم می شود.

اکرم ۲۹ ساله که با دوستانش زندگی مجردی را گذرنده بود در آن باره میگوید با آن که در دوران مجردی سعی کردم راه خطایی را نروم ولی باید توجه داشت ازدواج هایی که با واسطه بهم پیشنهاد میشد دائما از طرف مقابل رد میشد و همچنین تنها دلیلش را زندگی مجردی میگفتند. در حالی که زندگی مجردی ام را به خوبی پشت سر گذاشته بودم. او همچنین می گوید وجهه آن نوع زندگی جهت دیگران جلوه بدی پیدا کرده می باشد.

دوری از وسایل ارتباط جمعی و همچنین روی آوردن به شبکه های ماهواره ای: بسیاری از اشخاص به ویژه پسران جوان از آنجا که دور از خانواده و همچنین مستقل از آنها زندگی میکنند، ممکن می باشد با دوری از وسایل ارتباط جمعی مانند تلویزیون و همچنین بهره بری و استفاده نامناسب از ماهواره باره مفاسد غیر اخلاقی را در انها چه در دوران مجردی و همچنین چه بعد از آن هم در آنها افزایش دهد و همچنین زندگی بعدی آنها را با چالشی دو چندان رو به رو سازد .

کمرنگ شدن نقش ارزش های دینی درزندگی: اموزه ارزش های دینی و همچنین معنوی در جامعه اسامی ما به شکلی مثبت در تمام ادوار زندگی هر فردی به وسیله اجتماع و همچنین خانواده شکل داده میشود . لذا با انتخاب زندگی مجردی و همچنین ارتباط و رابطه با افرادی که هیچ شناختی از ارزش های معنوی آنها نداریم و همچنین نیز تحت تاثیر محیط قرار گرفتن ممکن می باشد ارزش های دینی وومعنوی را در اشخاص به مرور زمان کمرنگ سازد و همچنین با کم‌رنگ شدن اعتقادهای مذهبی، باره بسیاری از فساد‌ها فراهم می‌می شود.

**بررسی ها چه می‌گویند؟

بررسی ها نیز حکایت افزایش رو به رشد زندگی‌های مجردی دارد. به طوری که ۳۰ قسمت و بخش از جوانان ایرانی ساکن شهرهای بزرگی زیرا و به درستی که تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، اهواز و همچنین شیراز زندگی مجردی را انتخاب نموده اند. طبق نتایج سرشماری نفوس و همچنین مسکن سال شمسی ۱۳۹۰، در شهرستان تهران در تیم سنی ۱۵ تا ۳۹ سال شمسی ۱۰۶۲۰۵۹ مرد مجرد (شامل بی‌همسر به دلیل فوت، بی‌همسر به دلیل طلاق، و همچنین هرگز ازدواج نکرده) وجود دارد و همچنین ۷۸۹۲۵۲ مرد شامل همسر.

آن ارقام جهت زنان ساکن تهران در همین تیم سنی عبارت می باشد از ۸۴۳۷۹۵ زن مجرد (شامل بی‌همسر به دلیل فوت، بی‌همسر به دلیل طلاق، و همچنین هرگز ازدواج نکرده) و همچنین ۱۰۴۳۶۰۶ زن شامل همسر. ولی باید توجه داشت همه مجردها به صورت مستقل و همچنین مجردی زندگی نمی‌کنند، بلکه بسیاری از آن هم‌ها به همراه خانواده و همچنین در منزل پدری خود ساکن‌اند. طبق نتایج همین سرشماری، خانوارهای ساکن در تهران به سه دسته تقسیم شده‌اند. خانوارهای معمولی، خانوارهای تیمی و همچنین خانوارهای موسسه‌ای. در سال شمسی ۱۳۹۰ تعداد زنانی که در خانوارهای معمولی زندگی می‌کنند ۴۰۷۱۷۴۲ فرد یا شخص، زنانی که در خانوارهای تیمی سکونت دارند ۲۹۰۹ فرد یا شخص و همچنین زنانی که در خانوارهای موسسه‌ای ساکنند ۲۰۰۹۹ فرد یا شخص می باشد.

آن ارقام جهت مردان عبارت می باشد از ۳۹۹۴۶۳۸ فرد یا شخص در خانوارهای معمولی، ۲۵۱۲۵ فرد یا شخص در خانوارهای تیمی، و همچنین ۳۹۵۳۸ فرد یا شخص در خانوارهای موسسه‌ای. به درستی مشخص نیست که چه تعداد از خانوارهای معمولی تک نفره‌اند و همچنین زندگی مجردی محسوب می‌شوند. آمار دقیقی نیز از تعداد منزل و خانه‌های مجردی دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین پسران جوان در تهران در دست نیست. ولی باید توجه داشت طبق اظهار نظر وزارت ورزش و همچنین جوانان ایران در سال شمسی ۱۳۹۱، در شهرهای پهناور و بزرگ بین ۲۵ تا ۳۰ قسمت و بخش جوانان زندگی مجردی دارند.

معضل منزل و خانه‌های مجردی معلول یک سری از علت‌ها در جامعه می باشد. علت های نظیر ظرفیت های علمی – شغلی ، پیوندهای عاطفی و همچنین خانوادگی،شرایط محیطی، و همچنین جهت حل آن مشکل ابتدا بایستی و حتما آن علت‌ها در جامعه مرتفع می شود. می‌قدرت جهت رهایی از آن معضل پهناور و بزرگ نرمش و همچنین چرخش‌هایی را در فرهنگ‌های سنتی ساخته یا ایجاد و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده کرد تا آن سبک از زندگی اروپایی معادلات فرهنگی و اجتماعی را در جامعه ای که ارزش های فرهنگی و همچنین دینی نمایان می باشد، خدشه دار نسازد.

گفتنی می باشداز همه آن مباحث و مطالب می قدرت پس نتیجه آن می شود که گرفت که زندگی مجردی با فاصله گرفتن جوانان از محبت و همچنین توجه خانواده شکل می گیرد ولی باید توجه داشت روزگار به تا حال با کسی شوخی نکرده می باشد و همچنین دادگاه های کیفری و همچنین قسمت و بخش های فوریت های علم پزشکی جدید بیمارستان ها تداعی گر زندگی های مجردی خواهند بود که بخاطر یک اشتباه از سر بی تجربگی گرفتار باتلاق شده اند.

مباحث و مطالب مرتبط

آن دختر ها و همچنین زن ها خواستگار بیشتری دارند ! به به گفته ساتین : با آنکه تقریبا همه مردهای آن دوره زنان باهوش، زرنگ و همچنین موفق را تحسین می کنند ولی باید توجه داشت بسیاری از آنها دوست ندارند با چنین زن هایی پیوند زنا…

زندگی دختری که در ۱۰ سالگی ازدواج و همچنین در ۱۴ سالگی بیوه شد !! + عکس… به به گفته ساتین : دختر نوجوان  در ۱۴ سالگی بیوه شده است.او در سن ۱۰ سالگی ازدواج کرده می باشد و همچنین حال با یک بچه ۱ ساله شوهرش را از دست داده می باشد . آن دختر  می گو…

از فواید ازدواج : استخوان مردها قوی‌تر می‌می شود !… به به گفته ساتین :نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد، مردان متأهل در مقایسه با مردان مجرد از استخوان‌های قوی‌تری برخوردار خواهند بود که آن مسأله با کاهش خطر حمل…

عروس شیاد تهرانی از داماد‌ها دزدی می‌کرد عروس شیاد که مرد جوانی را به بهانه ازدواج فریب داده و همچنین از او دزدی کرده بود، تحت‌تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.چند روز پیش مرد جوانی با حضور …

تنها شباهت زندگی بچه پولدارها با اوباش خطرناک جنوب شهرستان در تاریخ ۱۶ April 2016 | 7:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...