دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بابک جهانبخش و همچنین شوهر یا همسر خود مروارید شهریاری از زندگی خصوصی شان می نامند + عکس

بابک جهانبخش و همچنین شوهر یا همسر خود مروارید شهریاری از زندگی خصوصی شان می نامند + عکس

|بابک جهانبخش و همچنین شوهر یا همسر خود مروارید شهریاری از زندگی خصوصی شان می نامند + عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)  متولد ۱ فروردین ۱۳۶۲ در بوخوم آلمان،  بابک جهانبخش از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ ایران. مدرک تحصیلی او دیپلم تجربی می‌باشد. او با مروارید شهریاری ازدواج کرده می باشد. و همچنین پسری با نام آرتا دارند.

بابک جهانبخش که آلبوم « اکسیژن » او مرور خوبی جهت خاطره‌های «من و همچنین بارون» بود حسابی مشغول پدر شدنش می باشد و همچنین معتقد می باشد که با به‌دنیا آمدن آرتا پهناور و بزرگ شده می باشد.  پای صحبت‌های او نشستیم تا ببینیم بازتاب‌های نشر آلبوم اکسیژن چگونه بوده و همچنین اراده و تصمیم راسخ بابک جهت ندادن آلبوم جدی می باشد یا نه!

همسر بابک جهانبخش فرزند بابک جهانبخش خانواده بابک جهانبخش بیوگرافی مروارید شهریاری بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش آلبوم جدید بابک جهانبخش

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهرستان بوخوم آلمان آغاز نمود و همچنین بعد از تحصیلات پدرش و همچنین بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی اکثرا و بیشتر دید و همچنین به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و همچنین در سال شمسی ۷۶ و همچنین در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و همچنین سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن هم زمان با اثبات و یا تایید محمدعلی معلم همراه بود گرفتن کرد و همچنین در آن هم سال شمسی یک کار را جهت صدا و همچنین سیما ضبط نمود.

 

همسر بابک جهانبخش فرزند بابک جهانبخش خانواده بابک جهانبخش بیوگرافی مروارید شهریاری بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش آلبوم جدید بابک جهانبخشآرتا پسر بابک جهانبخش

 

با فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اکسیژن را نشر یافته شده کردم

با آنکه آلبوم « اکسیژن»با توجه به موفقیت چشمگیری که «من و همچنین بارون» داشت و همچنین فاصله زمانی کمی از آلبوم قبلی نشر یافته شده شد، در موقعیت خطرناکی بود، ولی باید توجه داشت من با فکر کردن و اندیشیدن آن کار را انجام داده بودم. با آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن که هنوز اتفاق‌های زیاد و همچنین خوبی در ادامه «من و همچنین بارون» در ذهن من می باشد که می‌توانم روی پروژه اکسیژن آن هم را پیاده کنم ولی باید توجه داشت متاسفانه بازخوردها برایم کمی عجیب بود که خیلی‌ها جهت نشر آن آلبوم شمشیر را از رو بسته بودند زیرا و به درستی که اصلا توقع نداشتم که آلبوم را نشنیده نقد کنند ولی خداوند تبارک و تعالی را شکر اتفاقی که من دنبال آن هم بودم با «اکسیژن» افتاد.  در آن سال شمسی‌ها به یک چیزی رسیده‌ام که هنگام و زمانی که یک اتفاق خوبی راجع به یک آلبوم، فیلم دیدنی و جذاب یا هر چیزی می‌افتد یکسری آماده نشسته‌اند تا کار بعدی آن هم آدم را بکوبند و همچنین بی ارزش کنند. در صورتی که چه طبیعی می باشد که سطح توقع مخاطبان بالاتر می‌رود ولی باید توجه داشت عده‌ای به خصوص از اهالی رسانه شروع به نقدهای بی‌جهت و همچنین مغرضانه می‌کنند. درصورتی که رسالت رسانه چه عکسی چه نوشتاری سازنده بودن و همچنین بهتر کردن ضعف‌های یک کار بایستی و حتما باشد و همچنین نقاط نیرو را ببیند و همچنین جهت اشاعه آن هم کمک کند.

همسر بابک جهانبخش فرزند بابک جهانبخش خانواده بابک جهانبخش بیوگرافی مروارید شهریاری بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش آلبوم جدید بابک جهانبخش

مخاطب تکرار را می‌پسندد

تنها به آن خاطر سراغ کارهای متغایر و متفاوت می‌روم تا برچسب تکراری و همچنین یکنواخت بودن از روی من برداشته می شود. در واقع من در آن سال شمسی‌ها به آن باور رسیده‌ام که مخاطبان ما تکرار را دوست دارند زیرا و به درستی که هنگام و زمانی که از تو می‌خواهند که کاری شبیه « من و همچنین بارون»، «چی شده» یا «دوست دارم» اجرا کنی یعنی من تکراری می‌خواهم. فضاها محدود می‌می شود ولی باید توجه داشت خب ما هم مطمئنا چیزی را که مخاطبان‌مان می‌پسندند را کار می‌کنیم.  من تمام چیزهایی را که می‌خوانم به خصوص ترانه‌ها و همچنین کارهایی که مال خودم می باشد، درواقعیت تجربه کردم و همچنین تمام‌شان جهت من واقعی و همچنین ملموس می باشد شاید بعضی از آن کارها حس در حال حاظر من نباشند ولی کاملا حس‌شان کردم.

به همین خاطر تا چیزی را باور نداشته باشیم نمی‌توانیم آن هم را به آن هم خوبی انتقال دهیم. پس در صورتی که محبوب می‌می شود به نحوی به سازنده آن هم نزدیک و همچنین با حس آن هم درگیر می باشد. مثلا من «ایده‌آل» را جهت پسرم آرتا خواندم. حاضرم قسم بخورم زمانی که موسیقی را شروع کردم هیچ حمایتی نشدم .اصلا تا زمانی که پای پول وسط باشد کارها خراب می شوند.چیزی که در کل آن سال شمسی ها شنیده شده و همچنین برایش زحمت کشیده ام با پول به​دست نمی آید.زیرا و به درستی که کاری که ساخته می می شود بایستی و حتما دلی باشد نه بیزینسی.

 همسر بابک جهانبخش فرزند بابک جهانبخش خانواده بابک جهانبخش بیوگرافی مروارید شهریاری بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش آلبوم جدید بابک جهانبخشبابک جهانبخش و همچنین شوهر یا همسر خود مروارید شهریاری

 

جوابم را از کنسرت‌ها می‌گیرم

در صورتی که مقایسه کنید متوجه می‌شوید که امسال چند آلبوم نشر یافته شده شد ولی باید توجه داشت به نظر من به نسبت «اکسیژن» حرف بسیاری جهت گفتن داشت. مثلا آهنگ‌هایی مانند منو نگاه کن، رازودر مجموع سه چهار آهنگ خوب در آلبوم بود و همچنین جواب خود را گرفتند. ولو آنکه آن اتفاق خوب در صورتی که جهت یکی از تراک‌های آلبوم هم می‌افتاد، کافی بود. هر چه پیش می‌روی تجربه بیشتری کسب می‌کنی امیدوارم که با گذشت زمان نقاط نیرو کارهایم اکثرا و بیشتر و همچنین نقاط ضعف آن هم کمرنگ می شود زیرا و به درستی که حداقل در صورتی که ۱۰ پله بالاتر نرفتی ولی باید توجه داشت موج خود را حفظ کرده‌ای. چرا که زیاد از آن نوع شکست‌ها در کار دوستان هنرمند می‌بینیم که مثلا با موفقیت یک آلبوم،کارهای بعدی یک شکست پهناور و بزرگ را برایش رقم می‌زند.

همسر بابک جهانبخش فرزند بابک جهانبخش خانواده بابک جهانبخش بیوگرافی مروارید شهریاری بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش آلبوم جدید بابک جهانبخش

من احساس می‌کنم « اکسیژن » نقاط قوتش اکثرا و بیشتر از نقاط ضعفش بود و همچنین جذاب و جالب می باشد بدانید که حتی اکسیژن در بعضی شهرها و روستاها و همچنین کشورها پرفروش‌تر و همچنین محبوب‌تر از آلبوم «من و همچنین بارون» بود که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم ریتم شادتر آن آلبوم دلیلی جهت آن محبوبیت اکثرا و بیشتر بود. به هر حال من هر دوکار را دوست داشتم با آن که نمی‌دانم چقدر موفق بوده یا نبوده‌ام. ولی در اصل من جواب خودم را در کنسرت و همچنین اجراهای زنده‌ام می‌گیرم. درست هنگام و زمانی که که درخواست‌ها و همچنین علاقه طرفداران در خواندن آهنگ‌ها را می‌بینم.

نمی‌خواهم آبروی من و همچنین بارون برود

من آدم شدیدا احساساتی هستم و همچنین حاشیه دائما اذیتم می‌کند. زمان نشر یافته شده شدن «اکسیژن» گفتم که خیال آلبوم دادن ندارم زیرا و به درستی که از کار و همچنین آلبوم و همچنین کنسرت دادن مدتی بود که خسته بودم. تمرکز روی کار، خانواده و همچنین به ویژه حاشیه‌ها کار را برایم سخت‌تر و همچنین من را خسته‌تر می‌کرد. ولی باید توجه داشت خوشبختانه من جزو آن هم دسته آدم‌هایی هستم که خودم را به سرعت پیدا می‌کنم. زمانی که احساس کنم حرفی جهت گفتن هست و همچنین ذهنم یاری می‌کند هرگز جلوی آن هم را نخواهم گرفت.

من اول بایستی و حتما از «من و همچنین بارون»، «اکسیژن» و همچنین کارهای قبلی درس بگیرم و همچنین نقاط قوتش را نگه دارم و همچنین با پالایش چیزهای بهتر و همچنین جدیدتری به آن هم اضافه کنم و همچنین آلبوم بدهم زیرا و به درستی که به هر حال مخاطب من هم از من توقع دارد زیرا و به درستی که آن حرف مخاطب من نبود که آلبوم ندهم. آنها به من لطف دارند ولی باید توجه داشت زمانی آلبوم جدید را کار خواهم کرد که آبروی «من و همچنین بارون» و همچنین کارهای دیگر کارنامه‌ام را نبرم.

تنها و فقط ایراد می​گیریم

نمی‌توانم بگویم که صددرصد اتفاق‌هایی که مدنظرم بود در آن آلبوم افتاد ولی باید توجه داشت نمره ۱۰ را هم به آن هم نمی‌دهم ولی آهنگ​ها نسبت به چیزی که می‌خواستم، نمره ۱۶ یا ۱۷ را  می​گیرد یعنی خطای فراوانی نداشت. من نمی‌خواستم اکسیژن تکراری باشد به همین دلیل یکسری فضاهای جدید و تو و تازه را امتحان کردم مثلا کار « بسه دیگه» که با موج شدید انتقادات همراه شد و همچنین خیلی راحت می​گویم که طرفداران هم آن هم را دوست نداشتند ولی خب تغییر می باشد دیگر جهت تغییر بایستی و حتما وارد فضاهای جدید و تو و تازه‌ای شد.

فضاهایی که حتی من هم شنونده آنها نیستم ولی باید توجه داشت بعضی وقت‌ها خوب می باشد با در نظر گرفتن آنکه به کلیت کار لطمه‌ای نزند ولی همین کار ژانری بود که از سال شمسی‌ها پیش دوست داشتم آن هم را تست کنم.  بین  آهنگ هایی که اخیرا شنیده ام از کارهای همایون شجریان و همچنین علیرضا قربانی واقعا لذت بردم.به نظر من کار خوب را بایستی و حتما تعریف کرد نمی دانم چرا ما از هر چیزی که گوش می دهیم می خواهیم ایراد بگیریم.هر کاری را بایستی و حتما اول با حس گوش کرد بعد در صورتی که بد بود می گوییم بد می باشد .در صورتی که چه باز هم قاضی آن هم شهروندان و مردم شهر خواهند بود.
مجله زندگی ایده آل

گفتگو با همسر جهانبخش

خودتان را معرفی کنید.

همسر بابک جهانبخش فرزند بابک جهانبخش خانواده بابک جهانبخش بیوگرافی مروارید شهریاری بیوگرافی بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش آلبوم جدید بابک جهانبخش

مروارید شهریاری، متولد تهران و همچنین شامل مدرک مدیریت بازرگانی هستم، در حال حاضر مشغول ثبت یک شرکت بازرگانی و همچنین همچنین ترجمه یک کتاب بازرگانی میباشم.

از زندگی با بابک راضی هستید؟ و همچنین آیا زندگی با یک هنرمند سخت می باشد؟

بابک تا آنجایی که امکانش بوده، سختیهای کارش را داخل منزل و خانه نیاورده که من بخواهم احساس سختی کنم در کل از او راضی هستم.

کدام کارهایش را اکثرا و بیشتر دوست دارید؟

من با تمام کارهای بابک ارتباط قلبی خوبی برقرار میکنم و همچنین سخت می باشد که بگم کدام کارهایش را اکثرا و بیشتر دوست دارم، زیرا و به درستی که از لحظه اول تا لحظه آخر هر کارش کنارش بودم ولی آهنگ «به کسی چه» را از آلبوم احساس اکثرا و بیشتر دوست دارم.

بابک جهانبخش اکثرا و بیشتر چه غذایی دوست دارد؟

همه چی(باخنده)

نقطه ضعف بابک.

کمی مکث: زیاد دقت نکردم(باخنده)

خوب یکی از خصوصیات بابک جان را جهت ما بگویید؟

خیلی احساساتی.

دیگر؟

آشنایان ره عشق درین بحر عمیق

غرقه گشتند و همچنین نگشتند با آب آلوده!

آیا موسیقی بعد از انقلاب در ایران رشد خوبی داشته می باشد؟

بله خیلی، به نظر من در حال حاظر ۱۰ خواننده خواهند بود که موسیقی ایران را میچرخانند، ولی افرادی هم خواهند بود که میخواهند با پول وارد آن عرصه بشوند و همچنین یا به زور میخواهند هنر را به خودشان تزریق بکنند، ولی نمیدانند که آن کارها فایدهای ندارد زیرا و به درستی که هنر ذاتی می باشد.

ساز تخصصی تو چیست؟

در سنین نوجوانی پیانو و همچنین گیتار مینواختم و همچنین بعد شروع کردم به آهنگسازی، تنظیم و همچنین…

کنسرت بعدی تو چه زمانی می باشد؟

جدا از تهران در شهرهایی زیرا و به درستی که، کرمان، رشت و همچنین اصفهان اجرا دارم.

اهل سفر کردن، کتاب خواندن و همچنین ورزش هستید؟

اهل سفر کردن هستم ولی به خاطر مشغله زیاد وقت کتاب خواندن و همچنین ورزش کردن را ندارم.

کارتونهای زمان کودکیات یادت هست؟

تام و همچنین جری، پلنگ صورتی و همچنین فوتبالیستها

اهل فیلم دیدنی و جذاب دیدن هستید؟ آخرین فیلمی که دیدهاید چه بود؟

خیلی زیاد، «نفوذی» فیلم دیدنی و جذاب قشنگی بود.

دوست داشتی به کدام دوره از زمان سفر میکردید؟ چرا؟

(با کمی مکث) زمان فرعون، زیرا و به درستی که میخواستم بپرسم که آن اهرام مصر را به چه شکل ساختهاند.(باخنده)

زندگی بدون چی برات جهنمه؟

عشق، به نظر من بیفایده می باشد در صورتی که کسی بدون عشق وارد کاری بشود.

روز اولی که به مدرسه رفتی را یادت هست؟

بله، روز اولی که به مدرسه رفتم یادم میآید که یک کلاههایی شبیه همین کلاههای تولد خودمان به ما میدادند، داخل آن کلاهها پر از شکلات و همچنین پاستیل بود و همچنین ما سال شمسی اولیها را بین مقاطع بالاتر میچرخاندند که همه به ما خوشامد بگویند ولی باید توجه داشت من به جای آنکه حواسم به جشن باشد همش دستم در آن هم کلاه بود و همچنین شکلات و همچنین پاستیل میخوردم(باخنده)!!!

آخرین جوکی که شنیدی و همچنین خندیدی؟

(باخنده): یک آقایی ریش پروفسوری گذاشته بود میره پیش رفیقاش میگه: بچهها هر سوالی دارید امروز بپرسید زیرا و به درستی که فردا میخوام ریش پروفسوریمو بزنم!!

زندگی را دوست داری زیرا و به درستی که؟

بایستی و حتما زندگی کرد.

زمان بیکاری و اوقات تفریح خود را به چه شکل سپری میکنید؟

اغلب به مسافرتهای داخلی و همچنین خارجی میروم.

نظر واقعی خود را در مورد خبرنگارها بگویید؟

راستش هر کاری جنبههای مثبت و همچنین منفی دارد، ولی باید توجه داشت به نظر من در صورتی که خبرنگارها نباشند ما از اطرافمان واقعا بیخبر میمانیم، من هیچ مطلب بدی از سمت خبرنگارها ندیدم و همچنین بدون اغراق میگویم که کمک بسیاری به اطلاعرسانی میکنند.

در صورتی که یک روز به تو بگویند که بایستی و حتما دو هفته با سه وسیله در یک جزیره زندگی بکنید چه با خودتان میبرید؟

چادر، آب، آتش و همچنین اگه شد یواشکی یک تکه نان هم با خودم میبرم که از گشنگی تلف نشوم!!

رفیق روزهای خوب و همچنین بد؟

همسر مهربانم.

به چه شکل با همسرتان آشنا شدید؟

من سال شمسی ۸۸ در لندن کنسرت داشتم که همسرم یکی از عوامل برگزارکننده آن هم کنسرت بود، از آن هم جا با همسرم آشنا شدم. بعد با پدر و همچنین مادرم رفتیم به خواستگاری ایشان و همچنین بقیه ماجرا که خودتان میدانید…

با یک کلمه آن کلمات را کامل کنید:

محسن یگانه: با احساس و همچنین با معرفت، ایران: خاک من، فصل: بهار، بهترین آلبوم سال شمسی ۹۰: زندگی من(با جذاب و جالب و خنده)، تهران: شهرستان دائما بیدار، خانوادهسبز: آقای شجاعیمهر، قبض جریمه: نگو که دلم خونه، فیلم دیدنی و جذاب ترسناک: نمیبینم، توپ پلاستیکی: گل کوچک

یک خاطره جذاب و جالب برایمان بگویید؟

راستش اسم شناسنامهای من علی جهانبخش می باشد و همچنین در منزل و خانه و همچنین فامیل بابک صدایم میزنند. مثلا هنگام و زمانی که میخواهم با هواپیما سفر کنم و همچنین شناسنامهام را نشان میدهم هنگامی که اسمم را میبینند میگویند آقا تو برادر بابک جهانبخش هستید؟ من هم مجبور هستم بگویم بله(با جذاب و جالب و خنده)

حرف آخر؟

ممنون از تمام افرادی که به من محبت داشتند و همچنین از من حقیر، «بابک جهانبخش» ساختند.

مباحث و مطالب مرتبط

تینا آخوندتبار در کنار خواننده معروف + عکس جدید… به به گفته ساتین : تینا آخوند تبار در ۵ خرداد ۱۳۶۶ در تهران و همچنین در خانواده ای نسبتاً ثروتمند به دنیا آمد.اصالت او همچنین به روستای سراسب قسمت و بخش بلده شهرستان نور می باشد…

عکس های جدید خانوادگی از دو خواننده مشهور ایرانی… عکس های جدید خانوادگی از دو خواننده مشهور ایرانی بابک جهانبخش و همچنین همسر و همچنین پسرش آرتا بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، متولد ۱ …

بابک جهانبخش و همچنین شوهر یا همسر خود مروارید شهریاری از زندگی خصوصی شان می نامند + عکس در تاریخ ۲۲ March 2016 | 1:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...