دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی فریبا کوثری ،از مهمانداری هواپیما تا بازیگری + عکس

بیوگرافی فریبا کوثری ،از مهمانداری هواپیما تا بازیگری + عکس

|بیوگرافی فریبا کوثری ،از مهمانداری هواپیما تا بازیگری + عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

فریبا کوثری (Fariba Kosari) (متولد ۱ آذر ۱۳۴۵ در زاهدان) بازیگر سینما ، تلویزیون و همچنین تئاتر ایران می باشد.

او همچنین شامل مدرک تحصیلی دیپلم اقتصاد می‌باشد. شروع فعالیت او همچنین از سال شمسی ۱۳۶۷ با فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «چهره یک صهیونیست» از صدا و همچنین سیمای جمهوری اسلامی ایران بود.

همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari
گرچه در جوانی‌اش دوست داشته شغلی آرام‌تر مثل مهمانداری هواپیما را انتخاب کند ولی باید توجه داشت سرنوشت او را به سمت بازیگری می‌آورد. بدون برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی قبلی به آن دنیا وارد می‌شد ولی باید توجه داشت سعی می‌کند همه توانش را جهت موفق شدن در آن کار خرج کند. او بازیگر کم‌حاشیه‌ای می باشد، گرچه تجربه مادری را پشت سر نگذاشته‌می باشد ولی باید توجه داشت توانسته‌ایم چهره‌اش را به‌عنوان یک مادر موفق در سینما و همچنین تلویزیون ایران بپذیریم. به بهانه چهل و همچنین پنجمین سالگرد تولدش، نگاهی به زندگی او می‌اندازیم و همچنین از زبان خودش از او درس می‌گیریم.

 

همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari

فریبا کوثری: من به شدت به خانواده ام وابسته هستم. آن وابستگی توأم با احترام باعث شده بود که در طول سال شمسی ها دلم بخواهد همواره به مادر و همچنین برادرم نزدیک باشم، به همین خاطر در مقطعی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردم ممکن می باشد ازدواج بین من و همچنین آنها جدایی بیندازد یا باعث می شود در زندگی مشترک من خللی ساخته یا ایجاد می شود.

از طرفی من دائما جهت زندگی مشترک احترام قائل بودم و همچنین اعتقادم بر آن بود فردی که زندگی جدیدی را شروع می کند بایستی و حتما با تمام وجود در خدمت زندگی اش باشد و همچنین به نوعی هرگز به جدایی و همچنین مسائلی از آن دست فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کردم. آن تصورات به نوعی من را از ازدواج دور کرد هر چند که من ازدواج کردن را به پای قسمت هم می گذارم. البته من ارتباط خیلی زیاد نزدیکی با برادرزاده هایم دارم و همچنین کنار آنها بودن مرا آرام می کند، آنان را به مانند بچه های خودم دوستدارم و همچنین حضورشان باعث می می شود که من خلأ مادر نشدن را کمتر حس کنم. خوشبختانه آنها خیلی زیاد خوب تربیت شده اند و همچنین یاد گرفته اند در جامعه و همچنین خانواده چگونه و چطوری حضور داشته باشند.

آموختن در هر لحظه

او دانش آموخته بازیگری نیست ولی باید توجه داشت می‌گوید کارش برایش صحنه آموختن بوده. فریبا کوثری قبلا در مصاحبه‌اش با «سیب‌سبز» گفته بود: «خوشحالم که با کارگردان‌های خوب و همچنین بزرگی کار کرده‌ام. مرحوم رسول ملاقلی‌پور، کمال‌تبریزی، مرحوم شهریار پارسی‌پور، جعفری جوزانی، داوود میرباقری، سهیلی‌زاده، مهدی فخیم‌زاده، تهمینه میلانی و همچنین همین‌روش بازیگران جدید خوبی که از آن هم‌ها چیزهای بسیاری آموختم. آن هم موقع کلاس‌های بازیگری که نبود، جدید و تو و تازه جنگ تمام شده بود و همچنین آموزش بازیگری هم جایگاه مشخصی نداشت. به همین دلیل سعی کردم از استادان پهناور و بزرگ آن هم زمان یاد بگیرم. شاید شاگرد خوبی نبودم؛ ولی همه تلاشم را می‌کردم. من درکنار زنده‌یاد خسرو شکیبایی، مهدی هاشمی، فرامرز قریبیان، جهانگیرالماسی، مرحوم حمیده خیرآبادی، محمدعلی کشاورز و همچنین بزرگان غیره ای که هرکدام دنیایی از تجربه بازیگری بودند، درس‌های بسیاری یاد گرفتم.»

پر کار بودن دائما خوب نیست!

فریبا کوثری بازیگر پرکاری نیست و همچنین دوست هم ندارد که باشد. می‌گوید هنوز هم هنگام و زمانی که کار جدیدی به او پیشنهاد می‌می شود، تا چندشب اضطراب دارد و همچنین خوب نمی‌خوابد. می‌گوید: «تا هنگام و زمانی که که احساس کنم نقش را پیدا کرده‌ام و همچنین می‌توانم از پس آن هم بربیایم هم آن حالت ادامه دارد. بزرگی در مورد بازیگری گفته می باشد: «۲چیز اسم بازیگر را ماندگار می‌کند: یکی انتخاب درست و همچنین غیره ای زندگی سالم.» شاید به دلیل همین سختگیری درانتخاب‌هاست که خیلی پرکار نیستم. دلم نمی‌خواهد چندکار را با هم قبول کنم زیرا و به درستی که حتما کارهای دلچسبی نخواهند شد.»

همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari

زندگی بدون حاشیهخودش هم معتقد می باشد که آن حرفه طوری می باشد که به راحتی می‌قدرت در آن هم درگیر حاشیه‌ها شد ولی باید توجه داشت می‌گوید:
«سعی می‌کنم درگیر حاشیه نشوم. به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بسیاری دعوت شدم که از یک جایی به بعد دیدم آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها دارند همه‌وقت من را می‌گیرند و همچنین دیگر نرفتم. زیرا و به درستی که دلم می‌خواهد کنار بازیگری، زندگی‌ای داشته باشم که مال خودم باشد و همچنین هرچقدر حاشیه‌ از متن اصلی زندگی یک بازیگر جدا باشد، بازیگر راحت‌تر می باشد.»پیدا کردن بهترین راه جهت عبور از روزهای سخت

زندگی فریبا کوثری هم مثل تمامی ما فراز و همچنین فرود‌هایی داشته ولی باید توجه داشت او می‌گوید: «زندگی را خیلی سخت نمی‌گیرم، به هر حال بایستی و حتما یک جوری زندگی کرد. هر کسی هم جهت بهتر زندگی کردن روشی دارد. درست می باشد که خیلی اتفاق‌ها دست من نیست ولی سعی می‌کنم تعداد حس و همچنین حال‌های خوبم اکثرا و بیشتر از لحظه‌های دلگیر‌ی‌ام باشد. هروقت هم افسرده می‌شوم، سر خودم را گرم می‌کنم؛ کلاس ورزش می‌روم و همچنین به دوستانی که مدتی می باشد ندیدمشان سر می‌زنم. در صورتی که فرصتی دست بدهد مسافرت می‌روم که معمولا هم شمال می باشد و همچنین بالاخره زندگی ادامه دارد.»

همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari

با تمام انرژی کار کردناو دوست ندارد که چند کار را با هم قبول کند ولی باید توجه داشت زمانی که کاری را می‌پذیرد، با تمام وجود جهت موفق شدن تلاش می‌کند و همچنین وقت می‌گذارد. خودش معتقد می باشد: «آن انرژی به‌‌دلیل علاقه زیاد به کار می باشد. تا هنگام و زمانی که کاری را دوست نداشته باشی، یک ساعتش را هم نمی‌توانی تحمل کنی و همچنین هرلحظه کار برایت عذاب می باشد ولی باید توجه داشت در صورتی که علاقه وجود داشته باشد، هر روزش برایت یک ساعت می‌گذرد. درهرصورت دائما خودم را متعهد می‌بینم، آن هم هم نسبت به یک جمعیت ۷۰-۶۰ میلیونی و همچنین همچنین و علاوه برعلاقه‌ام، آن تعهد هم من را سرپا نگه می‌دارد.»

 همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari

تک بعدی نبودن

فریبا کوثری تنها و فقط یک بازیگر نیست. او یک آشپزحرفه‌ای می باشد و همچنین به آن کار عشق می‌ورزد. پیش از آن از زبان خودش شنیده بودیم: «از آن‌که بروم مهمانی و همچنین خودم شیرینی درست کنم و همچنین ببرم، از آن‌که عید باشد و همچنین شیرینی‌های منزل و خانه را با دست خودم پخته باشم، از آن‌که مهمان بیاید و همچنین از شام گرفته تا شیرینی‌ و همچنین دسر را خودم تهیه کرده باشم، لذت می‌برم زیرا و به درستی که کار دست خودم می باشد و همچنین حس خوبی به من القا می‌کند. من با پخت و پز و آشپزی به آرامش می‌رسم. گاهی که عصبانی‌ام و همچنین حالم زیاد خوب نیست‌، پخت و پز و آشپزی می‌کنم زیرا و به درستی که فکرم را مشغول می‌کند و همچنین به من آرامش می‌دهد، درعین‌حال خلاقیت و همچنین نوآوری دارد. قالب‌گیری‌ و همچنین تزئین و همچنین بسته‌بندی، همه‌‌شان به خلاقیت ربط دارند.»

همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari

پذیرفتن واقعیت‌های زندگی

او فرزندی ندارد ولی باید توجه داشت رفتار مادرانه را در زندگی با برادر زاده‌هایش تجربه کرده می باشد. خودش معتقد می باشد: «اصلا مهم نیست که هیچ‌وقت مادر نبوده‌ام. یکسری واقعیت‌ها را در زندگی بایستی و حتما پذیرفت. در صورتی که در ۱۸ سالگی ازدواج می‌کردم، هم اکنون یک پسر ۲۰ ساله داشتم. مهم آن می باشد که اول بایستی و حتما خودم نقش را باور کنم تا شهروندان و مردم شهر هم بتوانند باورش کنند. بعد هم البته فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم در مجموعه‌ای که به نسبت موفق می باشد، تنها و فقط یک یا چند بازیگر نقش دارند.۲  تا بچه برادر دارم که عاشقانه دوست‌شان دارم؛ کیمیا ۱۴ ساله و همچنین پوریا ۱۱ ساله می باشد که همه زندگی من و همچنین در واقع بچه‌های من خواهند بود زیرا و به درستی که خیلی جهت پهناور و بزرگ‌شدن‌شان زحمت کشیده‌ام و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم جزو معدود عمه‌هایی باشم که آن هم‌ها هم خیلی من را دوست دارند.»

همسر فریبا کوثری خانواده فریبا کوثری بیوگرافی فریبا کوثری بیوگرافی بازیگران جدید Fariba Kosari

مباحث و مطالب مرتبط

عکس کمتر دیده شده از مهناز افشار در خیابان های تهران…

بیوگرافی و همچنین مصاحبه ای مفصل با محمدرضا گلزار ۹۲ ( گلزار در سریال تصویری و تلویزیونی بازی م… محمدرضا گلزار (زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶) بازیگر سینما، نوازنده گیتار، خواننده و همچنین مدل آگهی‌های تبلیغاتی ایرانی می باشد. او همچنین را اکثرا و بیشتر به عنوان یک مدل سینمایی میشنا…

شیلا خداداد در کودکی چه شکلی بود + عکس شیلا خداداد (متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران ) بازیگر سینما و همچنین تلویزیون ایران می باشد .شیلا خداداد دوران تحصیل خود را سپری کرد و همچنین در سال شمسی ۱۳۷۵ وارد دبیرستان …

بیوگرافی “فاطیما بهارمست” + تازه ترین و جدیدترین عکس پدر و همچنین مادر… فاطیما بهارمست متولد ۱۰ تیر ۱۳۷۵ مجری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تصویری و تلویزیونی و همچنین رادیویی، و همچنین بازیگر ایرانی می باشد.   بهارمست در تیر ۱۳۸۲ در یک مسابقه تلفنی برنامه جذاب و جالب و خوب عموپورنگ …

بیوگرافی فریبا کوثری ،از مهمانداری هواپیما تا بازیگری + عکس در تاریخ ۲۷ March 2016 | 11:08 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...