دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم خانی هم طلاق گرفتند!؟ + عکس

بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم خانی هم طلاق گرفتند!؟ + عکس

|بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم خانی هم طلاق گرفتند!؟ + عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

رضا رویگری از طلاق و همچنین جدایی بهاره رهنما از شوهر یا همسر خود پیمان قاسم خانی می گوید!

در ماه های اخیر شایعات بسیاری پیرامون جدایی زوج موفق سینما و همچنین تلویزیون ایران، بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم خانی شنیده میشد و همچنین آن در حالی می باشد که هیچ یک از آنها حاضر به پاسخگویی در آن خصوص نشدند.
بهاره رهنما بازیگر تئاتر، سینما و همچنین تلویزیون فعالیت در فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال هایی شامل «توفیق اجباری»، «وارد شدن آقایان ممنوع»، «سن پطرزبورگ»، «پژمان» و همچنین «مرد هزار چهره» را در کارنامه کاری خود دارد و همچنین پیمان قاسم خانی نیز نویسنده و همچنین بازیگر شناخته شده سینما و همچنین تلویزیون با فیلم دیدنی و جذاب هایی همچون «مارمولک»، «ساختمان پزشکان» و همچنین «شب های برره» در سال شمسی های اخیر خوش درخشیده می باشد.
همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران جدید طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران جدید
بهاره رهنما در گفتگوی نوروزی با مجله دیده بان هنگام و زمانی که  سوالی پیرامون آن شایعات شنیده نیز بی آن هم که جواب مستقیمی در رد یا اثبات و یا تایید شایعه بدهد صرفا به آن بسنده کرده که شهروندان و مردم شهر لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند!
رهنما در پاسخ به سوالی مرتبط به آنکه در مورد او همچنین و همچنین قاسم خانی حرفهای بسیاری زده میشود گفت: (شهروندان و مردم شهر) لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد.
او همچنین ادامه داد: علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و همچنین داریم کار می کنیم بایستی و حتما خوشحال باشند.
بهاره رهنما آن گونه از پاسخگویی شفاف طفره می رود و همچنین سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر آنکه «آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار می باشد» گفتن داشت: بله، هیچ مشکل ویژه ای وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف می زنند. تو کاری نداشته باشید. به آن حرفها نباید توجه کنید.(جذاب و جالب و خنده)
همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران جدید طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران جدید
پیمان به من زنگ زد و همچنین گفت بازیگر خوبی هستی
آن سوال البته که می تواند به مخاطبان اطلاعات کامل را در مورد شایعه موردنظر بدهد بخصوص هنگام و زمانی که در کنار بخشی از گفته های رهنما در مورد چگونگی حضورش در «خوب بد جلف» به کارگردانی قاسم خانی قرار می گیرد.
رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده می باشد در مورد چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی قصه «خوب بد جلف»نبودم و همچنین قصه هم قصه سریال پژمان نبود، پیمان به من زنگ زد و همچنین گفت تو بازیگر خوبی هستی و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم جایت جلوی دوربینم خالی می باشد و همچنین مثل همه دوستان دیگر دعوت شدم به آن کار.
رضا رویگری از جدایی بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم خانی می گوید!
رضا رویگری بازیگر تاتر،سینما و همچنین تلویزیون در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه سینما تیم فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوون در خصوص همکاری با فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «خوب،بد،جلف» اولین تجربه بلند سینمایی پیمان قاسم خانی گفت: آن فیلم دیدنی و جذاب قصه ای دوست داشتنی و جذاب و همچنین روان دارد ودر آن هم شاهد موقعیت های طنز نیز خواهیم بود، از طرفی قاسمخانی به عنوان کار اول سینمایی خود توانسته بود به خوبی از عهده آن هم برآید و همچنین حرفه ای عمل کند ولی باید توجه داشت قضاوت را بایستی و حتما به زمان اکران موکول کنیم.
رویگری در خصوص صحبت های مبنی برجدایی بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسمخانی خاطر نشان کرد: من  هم آن موضوع را شنیده ام ولی باید توجه داشت صحت آن هم را به هیچ عنوان اثبات و یا تایید نمی کنم و همچنین در کل عادت ندارم در زندگی خصوصی اشخاص کنکاش کنم،در هر صورت در صورتی که دو فرد یا شخص تمایل به زندگی مشترک باشند ادامه می دهند، در غیر آن صورت از هم جدا می شوند و همچنین آن امری عادی می باشد چه بهتر که به حاشیه ها دامن نزنیم.
بهاره رهنما (متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی می باشد. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته می باشد. بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم‌خانی دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و همچنین فیلم دیدنی و جذاب سینمایی بانو را دارد.
پیمان قاسم‌خانی (متولد ۳۰ دی ۱۳۴۴ خورشیدی)، فیلمنامه‌نویس و همچنین بازیگر ایرانی می باشد. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و همچنین یا سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌می باشد.
بهاره رهنما در واکنش به شایعه های اخیر در مورد جدایی اش در صفحه اینستاگرامش نوشت:

پشت میکنم به همه مزخرفات و همچنین قضاوت های آن روزها ، با اتش زندگی و همچنین مهر ادمهایی که دوستم دارند و همچنین دوستشان دارند گرم میشوم و همچنین همچنان به مسیرم ادامه می دهم ،بعد از بیست و همچنین چهار سال شمسی تلاش در عرصه کار هنری و همچنین اخذ دو لیسانس و همچنین دو فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر کشورم ، بی شک عقل و همچنین درایت کافی جهت تصمیمات مهم زندگی ام دارم ، پیمان قاسم خانی هم دائما بهترین دوست و همچنین ادم عزیز زندگی من هست وخواهد بود و همچنین بی مقدار و اندازه پهناور و بزرگ و همچنین محترم??❤️ آن هم دسته بیمارین روحی که منتظر جنگ بین ما و همچنین ازار فرزندمان خواهند بود هم بی شک در حسرت آن آرزو خواهند ماند✌?، به گمانم هر ادم معروفی مثل هرانسانی حق دارد قسمت و بخش هایی از زندگیش را که دوست دارد در فضای مجازی به تماشای عموم بگذارد و همچنین قسمت و بخش هایی را نه ، هرگز با دروغ و همچنین دغل زندگی نکردم و همچنین نمیکنم و همچنین همچنان به روش تلاش و همچنین کوشش و همچنین جلو رفتنم در مسیری که دوست دارم تا زنده ام ادامه خواهم داد ، افرادی را هم که من و همچنین ما را قضاوت میکنند و همچنین نیت و اراده دارند تمام تلاش هایمان در عرصه کار و همچنین اجتماع را ندیده بگیرند و همچنین ما را شکست خورده بنامند، به خداوند پهناور و بزرگ واگذار کردم و همچنین امیدوارم در سال شمسی نود و همچنین پنج با سخت ترین تغیرات و همچنین چالش های زندگیشان مواجه بشوند تا دست از قضاوت ادم ها بردارند، خوشبختی احساس درون ماست :
من بهاره رهنما در آن بهار هزار و همچنین سیصد و همچنین نود و همچنین پنج خودم را زن خوشبخت و همچنین پر تلاشی میدانم که تغیرات زندگی رابا جرات و همچنین آغوش باز می پذیردو هرگز کسی رامقصر اتفاقات فردی یا شخصی عمرش نمیداند ، ?آن اولین و همچنین اخرین پیام من در مورد آن تنش های اخیر بود و همچنین هست ،حالا بیماران بیکار بروند تا ماه ها آن نوشته مرا تحلیل کنند? خداوند تبارک و تعالی را شکر به آماراشتغال کشور با آن جوابم أضافه کردم ?من بعد به بازی احمقانه نُون به نرخ روزخورهای اینترنی به هیچ عنوان تن نخواهم داد و همچنین در مقابل آن أفراد مجازی و همچنین فضای مجازی در آن گونه موارد و همچنین سرک کشیدن ها سکوت میکنم? ، در برخورد با ادمهای حقیقی هم همچنان بدون دروغ و همچنین ریا خود واقعی ،سرزنده و همچنین خوشحال خودم هستم

همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران جدید طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران جدید

Peyman Ghasem Khani

Bahareh Rahnama

 

منبع : باشگاه خبرنگاران و همچنین خبرآنلاین

مباحث و مطالب مرتبط

طلاق‌های بازیگران جدید معروف ایرانی + عکس آن ها هشت طلاق معروف سینمای ایران خواهند بود: نیما بانکی و همچنین لیلی رشیدی، سوسن تسلیمی و همچنین داریوش فرهنگ، خسرو شکیبایی و همچنین تانیا جوهری،  و همچنین شهره آغداشلو، ابوالفضل پ…

شقایق فراهانی: پسرم فرزند طلاق بود ولی باید توجه داشت… به به گفته شبکه ایران، شقایق فراهانی در نقش مریم نامزد سابق اردلان تمجید در سریال «مادرانه» ایفای نقش کرده می باشد. می‌گوید خودش جدایی را تجربه کرده و همچنین مادر …

بازیگر معروف ایرانی که ۲۰ سال شمسی از شوهر یا همسر خود کوچکتر می باشد! + عکس… لادن مستوفی (متولد تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی می باشد. او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و همچنین خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) می باشد. او همچنین کسب و کار خود را با فیلم دیدنی و جذاب…

بیوگرافی و همچنین ماجرای ازدواج نسرین مقانلو + عکس شوهر و همچنین فرزندان… نسرین مقانلو  متولد ۱۳۴۷، تهران بازیگر ایرانی می باشد. او همچنین فعالیت خود را با فیلم دیدنی و جذاب امید در سینما آغاز کرد و همچنین با بازی در فیلم دیدنی و جذاب همسر اکثرا و بیشتر مورد توجه قرار گرفت. …

بهاره رهنما و همچنین پیمان قاسم خانی هم طلاق گرفتند!؟ + عکس در تاریخ ۲۶ March 2016 | 1:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...