دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

مصاحبه جنجالی محسن یگانه ؛مجبور شدم با احمدی نژاد دست بدهم! +عکس شوهر یا همسر خود

مصاحبه جنجالی محسن یگانه ؛مجبور شدم با احمدی نژاد دست بدهم! +عکس شوهر یا همسر خود

|مصاحبه جنجالی محسن یگانه ؛مجبور شدم با احمدی نژاد دست بدهم! +عکس شوهر یا همسر خود از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

به به گفته ساتین : محسن یگانه در نوروز ۱۳۸۹ در مجلهٔ ترانه ماه اعلام کرد که ازدواج کرده‌ می باشد. تا کنون چند عکس از همسر محسن یگانه در اینترنت پخش شده که او همچنین آن هم ها را تکذیب کرده می باشد. تنها یک عکس از شوهر یا همسر خود در صفحهٔ اینستاگرام محسن یگانه وجود دارد.

همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganehمحسن یگانه و همچنین شوهر یا همسر خود

خواننده‌ای که کارش را به‌عنوان یک خواننده غیرمجاز و همچنین به‌ اصطلاح زیرزمینی آغاز کرد و همچنین بعد از مدت کمی با آهنگ‌های ساده ولی باید توجه داشت متفاوتش توانسته بود خود را به‌عنوان یکی از خواننده‌های پرطرفدار موسیقی پاپ دهه ۸۰ معرفی کند. او آن هم‌قدر پرطرفدار شد که در نهایت وزارت ارشاد مجبور شد او را جدی بگیرد و همچنین بعد از کش و همچنین قوس‌های فراوان مجوز فعالیت رسمی‌اش را امضا کند.

همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganehinstagram mohsen yeganeh

محسن یگانه (۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴در گنبد کاووس)، خواننده، ترانه سرا، نوازنده، تنظیم کننده و همچنین آهنگساز ایرانی می باشد. ودانشجوی رشته مهندسی صنایع که دردانشگاه آزاد تهران واحد جنوب گرایش تولید صنعتی راادامه داد، ولی باید توجه داشت بعد از گذراندن شش ترم به علت مشغله زیاد در دنیای موسیقی، از ادامه تحصیل منصرف شد.

محسن یگانه فرزند یکی مانده به آخر خانواده می باشد و همچنین دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک و همچنین دندانپزشک خواهند بود او فرزند یکی از شهیدان هشت سال شمسی دفاع مقدس می باشد (محمدرضا یگانه) و همچنین مادرش استاد دانشگاه می باشد.

همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganehمحسن یگانه و همچنین دخترش نگاه

محسن یگانه موسیقی را با یک گیتار شروع کرد و همچنین خیلی زود فاصله خود را با خوانندگان معمولی و همچنین تفریحی پاپ در ایران زیاد کرد. آنچه او را از دیگر خوانندگان متمایز می‌کند توانایی او همچنین در ترانه‌سرایی و همچنین آهنگسازی می‌باشد.

محسن یگانه در کودکی پدر خود را در جنگ از دست داد و همچنین یک آهنگ جهت پدر شهیدش با نام “یه هفته به عید” در نوروز سال شمسی ۹۲ پخش کرد.

محسن یگانه آن هم‌قدر که آهنگ‌های خوب دارد، حاشیه هم کم ندارد. او می‌‌گوید آن حواشی خودخواسته نبوده و همچنین محصول نقش بازی نکردنش می باشد ولی باید توجه داشت از طرف دیگر آن را هم قبول دارد که گاهی کارهایش ناخواسته تغییر پیدا کردن به حاشیه‌های کوچک و همچنین پهناور و بزرگ جهت او شده!

مصاحبه ما با محسن یگانه در دفترش انجام شد. دفتری پهناور و بزرگ که البته به قول خودش ۹۰ روز می باشد خودش را در یکی از اتاق‌های آن هم حبس کرده تا بتواند یک آلبوم آبرومند را جهت هوادارانش جمع‌وجور کند. رفتار یگانه در طول مصاحبه آرام بود. در مقابل سؤالات ما جبهه نمی‌‌گرفت و همچنین بدون عصبانیت به همه آن هم‌ها جواب داد. آن شاید یکی از بی‌سانسور‌ترین مصاحبه‌های او باشد. مصاحبه‌ای که حرف‌های ناگفته بسیاری در آن هم می باشد.

همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganeh

چند هنگام و زمانی که می باشد به نظر می‌رسد نسبت به قبل کم حاشیه‌تر و همچنین آرام‌تر شده‌ای…
حاشیه چیزی می باشد که جهت انسان درست می‌کنند و همچنین تو می‌‌توانی آن هم را ادامه دهی یا از کنار آن هم عبور کنی! راستش من هیچ‌وقت دوست نداشتم حاشیه داشته باشم ولی باید توجه داشت از آنجایی‌که دائما علی رغم مسیر آب شنا کرده‌ام، نقش بازی نکرده‌ام و همچنین سعی‌ام آن بوده که خودم باشم، بعضی اوقات برایم حواشی ساخته یا ایجاد شده می باشد.
یعنی علی رغم مسیری که همکارانت دارند، شنا می‌کنی؟
در مورد همکارانم صحبت نمی‌کنم، بحث من کلی می باشد. طرز فکرها فرق دارد شاید بقیه هم می‌توانستند اکثرا و بیشتر شبیه خودشان باشند ولی باید توجه داشت بعضی‌ها سعی کردند خیلی مراقب باشند و همچنین همرنگ جماعت باشند! آن هم‌روش که گفتم دائما سعی کرده‌ام خودم باشم و همچنین به همین دلیل هم گاهی حرکتم علی رغم مسیر رودخانه بوده می باشد.
ولی باید توجه داشت به نظرم گاهی تو خودت جهت خودت حاشیه ساخته‌ای…
آن‌روش نبوده که عمدا جهت خودم حاشیه‌سازی کنم بلکه آن حواشی محصول آن هم نقش بازی نکردنی بود که گفتم. راستش به دلیل همین حواشی که می‌گویی مدتی می باشد دارم تلاش می‌کنم کمتر شبیه خود واقعی‌ام باشم.
یعنی چی؟
یعنی چند ماهی می باشد که خیلی اکثرا و بیشتر از قبل خودم را فیلتر و همچنین سعی می‌کنم با سیاست بیشتری رفتار کنم. آن در حالی می باشد که معتقدم یک هنرمند نباید جهت دیگران زندگی کند، حالا شهروندان و مردم شهر یا از آن آدم خوششان می‌آید یا نمی‌آید! هواداران یک هنرمند دوست دارند عکسی که از او در ذهن دارند دست‌نخورده باقی بماند و همچنین خراب نشود ولی باید توجه داشت آن موضوع گاهی باعث می‌می شود هنرمند به Show off و همچنین دروغ گفتن روی بیاورد…
من به‌مقدار و اندازه کافی با قبل‌‌ام جنگیده‌ام. در خانواده‌ای پهناور و بزرگ‌شده‌ام که بایستی و حتما هم‌تراز بقیه تحصیلات عالی می‌داشتم ولی باید توجه داشت طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن من متغایر و متفاوت بود و همچنین از یکجایی به بعد اراده و تصمیم راسخ گرفتم به آن سمت‌وسو بیایم. قبل سختم یک‌طرف، جنجال‌سازی‌هایی که در مورد کاور بودن آهنگ‌ها صورت گرفت طرف دیگر و همچنین جعل امضاء و همچنین کلاه‌برداری که برایت توضیح دادم هم از طرف دیگر باعث شدند تا واقعاً احساس خستگی کنم.
آن یعنی هم اکنون اراده و تصمیم راسخ گرفته‌ای دروغ بگویی و همچنین نقش بازی کنی؟
نه، من تنها و فقط خودم را نسبت به قبل محدودتر کرده‌ام. مثلاً عکسی از خراب شدن کامپیوترم را در صفحه فردی یا شخصی‌ام نشر یافته شده کردم و همچنین به شوخی نوشتم مهندسان گرامی لطفا راهنمایی کنید، خیلی‌ها آمدند و همچنین زیر آن هم عکس به من ناسزا گفتند و همچنین به قول تو حاشیه درست شد. گاهی وقت‌ها حاشیه‌ها از برداشت بد ناشی می‌می شود! واقعاً چند فرد یا شخص خواهند بود که وقت می‌گذارند و همچنین حتی جواب کامنت هوادارانشان را در شبکه‌های مجازی می‌دهند؟ نمی‌گویم کسی آن کار را نمی‌کند، خواهند بود، ولی تعدادشان خیلی زیاد نیست. من مدت‌هاست دارم آن کار را با تمام عواقبی که دارد انجام می‌دهم.
تو به‌عنوان یک خواننده ملزم نیستی جواب تک‌تک کامنت‌ها را بدهی! از آن طریق می‌خواهی محبو‌ب‌تر شوی، نه؟
واقعاً به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم که جواب دادن به هوادارانم محبوب‌ترم می‌کند یا نه! من همین بوده و همچنین هستم، با تمام خوبی‌ها و همچنین بدی‌هایم! در ضمن درگیر آن الزامات هم نیستم که با جواب دادن کامنت، خودم را محبوب‌تر کنم. آن «تز» کسی را به ‌جایی نرسانده می باشد.
ولی باید توجه داشت به نظرم اکثرا و بیشتر از آنکه خودت باشی، قواعد محبوب شدن را دنبال می‌کنی…
نه واقعاً اینطوری نیست. شاید خیلی وقت‌ها قواعد محبوب شدن با رفتار واقعی من تطابق داشته!

می‌گویی خودت را فیلتر کرده ای ولی باید توجه داشت مدتی پیش عکسی با سیگار روی صفحه فردی یا شخصی ات گذاشتی که حواشی بسیاری در پی داشت…

ببین از هر چیزی می‌قدرت یک داستان و همچنین حاشیه جدید ساخت. آن عکس مدت‌ها پیش نشر یافته شده شده بود و همچنین بعد از چند وقت به آن هم پرداختند و همچنین در موردش صحبت کردند. البته که من دوست ندارم بچه‌ها دست من سیگار ببینند ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که آن موضوع خیلی وقت می باشد وجود دارد ولی باید توجه داشت دائما سعی کرده‌ام تا جایی که می‌توانم آن موضوع را نشان ندهم تا کسی که شاید من را دوست دارد و همچنین از رفتارم الگوبرداری می‌کند به سیگار حتی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن هم نکند. ولی باید توجه داشت خب یک‌وقت‌هایی هم حواست به دیگران نیست و همچنین در حال و همچنین هوای خودت هستی که البته بهتر می باشد اکثرا و بیشتر حواست به خودت باشد تا به دیگران، زیرا و به درستی که آدم‌ها امروز خواهند بود و همچنین فردا نیستند و همچنین آن هم‌وقت ۱۰ سال شمسی دیگر تو می‌مانی و همچنین یک تناقض ذهنی که اصلا من کی‌ام و همچنین چقدر جهت خودم زندگی کرده‌ام؟ اصلا چقدر زندگی کرده‌ام؟ اصلا جهت کی زندگی کرده‌ام؟ جهت خودم یا جهت دیگران؟ اصلا آن زندگی بوده یا کارخانه آدم‌سازی؟ نمی‌توانم کتمان کنم که آن یک رفتار ناپسند می باشد که نه‌تنها من بلکه خیلی از آدم‌های روی کره زمین درگیر آن هم هستیم ولی باید توجه داشت آنکه چرا آن پیشامد جدید در مورد من آن‌قدر موردتوجه قرار می‌گیرد و همچنین جهت خیلی‌های دیگر نه، جهت من اکثرا و بیشتر جای سؤال دارد.
ولی باید توجه داشت آن از قواعد ستاره شدن می باشد که تو خودت را در چهارچوب ویژه ای قرار دهی…
کلیات قواعد ستاره بودن چقدر در ایران رعایت می‌می شود که آن یکی بخواهد رعایت می شود؟ ضمن آنکه من خیلی چیزها را رعایت می‌کنم ولی باید توجه داشت کارهایی که بخواهد من واقعی‌ام را تغییر دهد انجام نمی‌دهم.
شادمهر عقیلی ستاره‌ای بود که در زمان خودش خیلی‌ها دوست داشتند مثل او بخوانند، تو هم یکی از خواننده‌های جوانی بود که خیلی شبیه شادمهر می‌خواندی. روزهای اول آمدی که صرفاً از شادمهر تقلید کنی؟
واقعیتی که نمی‌توانم آن هم را کتمان کنم آن می باشد که علاقه به شادمهر در من وجود داشته و همچنین دارد و همچنین در صورتی که دو خواننده وجود داشته باشند که واقعاً دوستشان داشته باشم یکی از آن هم‌ها قطعاً شادمهر عقیلی می باشد. بدون اغراق می‌گویم که از هواداران دوآتشه شادمهر هم قدیمی‌ترم. شاید جذاب و جالب باشد بدانی که با موسیقی بی‌کلامی که از شادمهر شنیدم طرفدار طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن موسیقی‌اش شدم. اولین بار که با یک موسیقی غمگین شدم و همچنین به سمت موسیقی آمدم، موزیکی بود که شادمهر ساخته بود. فارغ از آنکه شادمهر الآن کجاست و همچنین چه‌کار می‌کند و همچنین آیا عملکرد او با آرمان‌های موسیقی امروز ایران هم‌جهت می باشد یا نه (که همه آن‌ها یک پیشامد جدید کاملاً فردی یا شخصی می باشد که تنها و فقط به او ربط دارد نه به من و همچنین تو) بایستی و حتما بگویم که او تأثیر بسیاری روی موسیقی من داشته می باشد. جذاب و جالب می باشد در آن مدت تیترهایی وجود داشته که باعث شده امروز خیلی‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنند من با شادمهر مشکل دارم یا تحت‌تاثیر شرایط امروزم قرار گرفته‌ام ولی باید توجه داشت آن هم از برداشت‌های بد نشأت می‌گیرد.

همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganeh

در صورتی که شادمهر از ایران مهاجرت نمی‌کرد بازهم امروز محسن یگانه ستاره بود؟
نمی‌دانم چرا آن‌قدر در مورد شادمهر صحبت می‌کنیم. سمن واقعاً نمی‌توانم خودم را با او مقایسه کنم. زمانی که شادمهر خواننده بود من بچه بودم و همچنین با آهنگ‌هایش خاطره داشتم. خیلی‌های دیگر هم در آن هم زمان شبیه شادمهر می‌خواندند و همچنین هنوز هم در آن هم حال و همچنین هوا باقی‌مانده‌اند ولی باید توجه داشت شاید خداوند تبارک و تعالی جهت من خواست و همچنین بعضی از کارهایی که خواندم با کارهای شادمهر مقایسه شد و همچنین موردتوجه شهروندان و مردم شهر قرار گرفت.
من هنوز جواب سؤالم را نگرفتم. در صورتی که شادمهر مهاجرت نمی‌کرد تو امروز محسن یگانه بودی؟
هیچ‌کس نمی‌داند. شاید در صورتی که شادمهر در ایران می‌ماند طروز فرش به سمت‌وسویی می‌رفت که شاید تصویر امروزی شادمهر را ترسیم نمی‌‌کرد. به خوب و همچنین بد ماجرا هم کاری ندارم، حرف از حدس‌های ماست. البته نمی‌خواهم بگویم سیستم ارشاد طوری می باشد که خلاقیت‌ها را سرکوب می‌کند. همین سیستم با روحیات عده‌ای تطابق دارد و همچنین با روحیه عده‌ای دیگر در تضاد می باشد. من و همچنین بقیه خواننده‌هایی که امروز کارشان شنیده می‌می شود و همچنین صداهایمان به گوش شهروندان و مردم شهر آشناست همه تکه‌هایی از یک پازل هستیم که هیچ پیشگویی از قبل نمی‌توانسته بود بعدی‌مان را پیش‌بینی کند.
آن روزها شاهد ظهور خوانندگانی هستیم که صدا و همچنین سبک‌کارشان خیلی با تو مقایسه می‌می شود. در آن مورد چه نظری داری؟
نمی‌خواهم آن بحث را باز کنم، امیدوارم همه موفق باشند. شاید آن هم از ملزومات زندگی چهارچوب دار یک به ‌اصطلاح هنرمند باشد که دوست دارد طبق قواعد زندگی یک هنرمند بی‌حاشیه رفتار کند. آن من جدید را دوست داری؟ (جذاب و جالب و خنده)
خیلی جذاب و جالب می باشد که اکثرا یادشان رفته من فرزند شهیدم، ولی باید توجه داشت نمی‌دانم چگونه و چطوری آن موضوع به یاد مجری آن هم مراسم آمد و همچنین از آن عنوان بهره بری و استفاده کرد تا من را به سمت آقای احمدی‌نژاد بفرستد. تو در صورتی که در چنین موقعیتی قرار بگیری چه‌کار می‌کنی؟
بگذار یک‌جور دیگر بپرسم. محسن یگانه از حضور صداهای شبیه به خودش احساس خطر می‌کند؟
در صورتی که بخواهم خیلی حرفه‌ای نگاه کنم، بله بایستی و حتما احساس خطر کنم ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که می‌خواهم اکثرا و بیشتر به خودم برسم و همچنین زیاد به اطرافم توجه نمی‌کنم. البته در صورتی که احساس خطر نکنم. یعنی مغرور شده‌ام. به همین دلیل آن احساس خطری که می‌گویی دائما همراهم می باشد. چه از خواننده‌هایی که از من بالاترند و همچنین چه از خواننده‌های جوون! موسیقی امروز من شاید به‌ظاهر هیجانات قدیم را ندارد ولی باید توجه داشت در عوض عمق بیشتری پیدا کرده و همچنین مثل قبل سطحی نیست. شاید باور کردنش سخت باشد ولی باید توجه داشت من گیتار «آخه دل من» را با تیکه اضافه در خودکار بیک و همچنین کلید زدم زیرا و به درستی که پول نداشتم یک گیتار بخرم. حتی پول نداشتم میکروفون بخرم و همچنین «آخه دل من» با یک هدست شکسته ضبط شد! شاید در ذهنت به آن پیشامد جدید بخندی ولی باید توجه داشت آن حس و همچنین حال در آن هم زمان خیلی تلخ بوده می باشد.
به نظرت آدم‌هایی که در موردشان صحبت کردیم صرفا آمده‌اند یک کار کپی ارائه کنند یا می‌توانند موفق باشند؟
هم اکنون به نظر کپی می‌آیند ولی باید توجه داشت من هم همین مسیر را تجربه کرده‌ام. از یکجایی به بعد تو تغییر شخصیت می‌دهید و همچنین به خودتان برمی‌گردید و همچنین با اعتمادبه‌نفس، کارهایی انجام می‌دهید که مارکت موسیقی از تو احساس خطر می‌کند.
بعد از «رگ خواب» درحالی‌که آلبوم جواب داده بود؛ با مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سابقت دچار مشکل شدی و همچنین مدتی ممنوع‌الکار بودی، هیچ‌وقت مشخص نشد که مشکل چه بود؟ برایمان از اصل ماجرا بگو.
آن اتفاقات واقعا برایم تجارب بزرگی در پی داشت. متأسفانه ایشان (آقای چ) با جعل امضای من از طرف من با خودش قرارداد بسته و همچنین دست به کلاهبرداری زده بود. ما با هم قراردادی نداشتیم ولی باید توجه داشت با سند جعل‌شده ایشان همه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردند ما با هم قرارداد داریم و همچنین مدت‌ها طول کشید تا ثابت کنم آن موضوع کذب می باشد ولی باید توجه داشت در نهایت رأی دادگاه صادر شد و همچنین ایشان به دلیل جعل امضا بایستی و حتما ۹۱ روز به زندان برود که البته الآن متواری می باشد… متأسفانه در آن هم روزها به من از لحاظ روحی و همچنین همچنین اقتصادی و مالی خیلی ضرر وارد شد. خیلی‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند محسن یگانه آن هم‌قدر پول دارد که نصف شمال را خریده و همچنین دو تا منزل و خانه ویلایی هم در شمال تهران دارد، درحالی‌که واقعاً آن‌روش نیست و همچنین در روزهایی که می‌توانستم پول دربیاورم، درگیر آن مسائل شدم.
البته به نظرم تصور شهروندان و مردم شهر در مورد اوضاع اقتصادی و مالی‌ات بیراه هم نیست…
خداوند تبارک و تعالی را شکر. الآن هر چه دارم از زحماتی می باشد که سال شمسی‌ها پیش کشیده‌ام. البته من پولدار نیستم و همچنین جدید و تو و تازه دارم پولدار می‌شوم (جذاب و جالب و خنده) خیلی‌ها خواهند بود که از من پولدارترند، زیاد حساب… کتاب نکن (جذاب و جالب و خنده)
بعد از نشر «حباب» در یک برنامه جذاب و جالب و خوب رادیویی گفتی آن آخرین آلبوم من می باشد و همچنین دیگر آلبومی نشر یافته شده نخواهم کرد ولی باید توجه داشت چند وقت پیش خبر نشر آلبوم جدیدت رسانه‌ای شد. چرا گفتی آلبوم جدیدی در کار نیست هنگام و زمانی که خودت هم ته دلت می‌دانستی بازهم آلبوم نشر یافته شده خواهی کرد؟
بعد از نشر «رگ خواب» مجموعه‌ای از اتفاقات بد جهت من افتاد که شهروندان و مردم شهر از آن هم بی‌خبرند. همه در آن هم روزها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردند من سوار یک ماشین گران‌نرخ هستم و همچنین مدام مسیر شمال – تهران را رانندگی می‌کنم ولی باید توجه داشت واقعیت آن بود که من در آن هم روزها پله‌های دادگاه را بالا و همچنین پایین می‌رفتم. هیچ‌وقت یادم نمی‌رود، آن هم موقع یک آزرا داشتم که چند بار ماموران با حکم توقیف دارایی ها آمدند و همچنین آن هم را به پارکینگ بردند و همچنین من مبهوت به همه‌چیز نگاه می‌کردم. تا همین ۶-۷ ماه پیش درگیر مسائلی بودم که لذت خیلی چیزها را برایم کمرنگ کرد. همه‌چیز سخت گذشت ولی باید توجه داشت کسی از حال واقعی‌ام باخبر نبود به‌جز پیشامد جدید‌ای که با آقای «چ» داشتم، یک فرد یا شخص در ترکیه آهنگ‌هایم را کاور کرد ولی باید توجه داشت عده‌ای مطلب نوشتند که آهنگ‌های آلبوم یگانه کاور می باشد! آن در حالی می باشد که من در هر سه آلبومی که نشر یافته شده کرده‌ام یک آهنگ کاور اکثرا و بیشتر نداشتم که آن موضوع را هم پشت جلد آلبوم درج کرده‌ام و همچنین منبع آهنگ به‌وضوح ذکرشده می باشد. درهرصورت بعد هم که مشخص شد آن آهنگ‌ها چند ماه بعد از نشر «رگ خواب» در ترکیه منتشرشده و همچنین درواقع آن هم‌ها کارهای مرا کاور نموده اند هم حتی یک عذرخواهی کوچک از من نکردند.
چند ماهی می باشد که خیلی اکثرا و بیشتر از قبل خودم را فیلتر و همچنین سعی می‌کنم با سیاست بیشتری رفتار کنم. آن در حالی می باشد که معتقدم یک هنرمند نباید جهت دیگران زندگی کند، حالا شهروندان و مردم شهر یا از آن آدم خوششان می‌آید یا نمی‌آید! هواداران یک هنرمند دوست دارند عکسی که از او در ذهن دارند دست‌نخورده باقی بماند و همچنین خراب نشود ولی باید توجه داشت آن موضوع گاهی باعث می‌می شود هنرمند به Show off و همچنین دروغ گفتن روی بیاورد…
آن‌ها چه ارتباطی دارد به آلبوم ندادن؟
صبر کن! ببین من به‌مقدار و اندازه کافی با قبل‌‌ام جنگیده‌ام. در خانواده‌ای پهناور و بزرگ‌شده‌ام که بایستی و حتما هم‌تراز بقیه تحصیلات عالی می‌داشتم ولی باید توجه داشت طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن من متغایر و متفاوت بود و همچنین از یکجایی به بعد اراده و تصمیم راسخ گرفتم به آن سمت‌وسو بیایم. قبل سختم یک‌طرف، جنجال‌سازی‌هایی که در مورد کاور بودن آهنگ‌ها صورت گرفت طرف دیگر و همچنین جعل امضاء و همچنین کلاه‌برداری که برایت توضیح دادم هم از طرف دیگر باعث شدند تا واقعاً احساس خستگی کنم. هنگام و زمانی که داشتم آلبوم «حباب» را جمع می‌کردم اسیر یک سیستم فرسایشی شدم. مدام پله‌های دادگاه را بالا می‌رفتم، با ممنوع‌الکاری دست‌وپنجه نرم می‌کردم و همچنین سیستم ارشاد آن هم زمان هم که جای خودش را داشت! برآیند همه آن اتفاقات آن بود که من پیش خودم داشتم شکست می‌خوردم. اتفاقاتی که می‌افتاد واقعاً اکثرا و بیشتر از تحملم بود. در آن شرایط تنها یک راهکار برایم باقی‌مانده بود که البته فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم به صلاح نیست بازش کنم (شاید آن هم چیزی می باشد که الآن داری به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنی) و همچنین طبق آن اراده و تصمیم راسخ کلی که در ذهن داشتم نباید آلبوم می‌دادم. زیرا و به درستی که شاید یک مسافرت با زمان نامشخص در پیش داشتم. واقعاً راه غیره ای نداشتم.
یعنی چی به صلاح نیست؟
بگذریم، شاید بعداً در موردش صحبت کردیم. در صورتی که بعداً مطمئن شوم بازگو کردن آن پیشامد جدید به شرایط کاری امروزم لطمه‌ای وارد نمی‌کند در موردش مفصل صحبت می‌کنیم.
از آلبوم جدید چه خبر؟
یکی از مسائلی که در مورد آلبوم «حباب» وجود داشت آن بود که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم قبل از نشر آلبوم، زیاد در موردش صحت کردم و همچنین همین موضوع باعث شد توقعات بالا برود. آن بار نمی‌خواهم توضیحی در مورد جزییات آلبوم بدهم، تنها و فقط همین‌قدر می‌گویم که حال آلبوم خوب می باشد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم کار باحالی از آب درخواهد آمد. شاید بتوان گفت آن آلبوم به‌روز شده سال شمسی‌های پیش محسن یگانه می باشد.

همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganeh

پارسال در جنوب کشور مراسمی با حضور احمدی‌نژاد برگزار شد، تو آنجا برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا کردی و همچنین با او خوش‌وبش کردی! آن موضوع حواشی بسیاری برایت ساخته یا ایجاد کرد. نمی‌ترسیدی به سرنوشتی شبیه به علیرضا افتخاری دچار شوی؟
من واقعاً از سیاست چیزی نمی‌دانم و همچنین سعی می‌کنم چیزی هم از آن هم نفهم. آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب در بندر شهید رجایی با حضور ۳ هزار فرد یا شخص از نخبگان کل کشور برگزار شد و همچنین قرار بود از نخبگان برگزیده تقدیر می شود. خبری هم از حضور آقای احمدی‌نژاد نبود و همچنین به ما چیزی در آن مورد نگفته بودند.
گفتی چیزی از سیاست نمی‌دانی ولی باید توجه داشت بعد از انتخاب آقای روحانی در صفحه فردی یا شخصی خود از آن موضوع ابراز شادی کردی…
من از نشاط و همچنین امیدی که در جامعه به وجود آمده بود خوشحال بودم. آن هم روز هنگام و زمانی که داشتم به دیدار اقوام می‌رفتم صحنه‌هایی از خوشحالی شهروندان و مردم شهر را در شهرهای بین راه دیدم که واقعاً شگفت‌زده‌ام کرد.
همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganeh
برگردیم به ماجرای احمدی‌نژاد…
ای‌کاش به‌جای آن هم عکس معروف، فیلم دیدنی و جذاب مراسم نشر یافته شده می‌شد تا همه‌چیز مشخص می‌شد. خیلی جذاب و جالب می باشد که اکثرا یادشان رفته من فرزند شهیدم، ولی باید توجه داشت نمی‌دانم چگونه و چطوری آن موضوع به یاد مجری آن هم مراسم آمد و همچنین از آن عنوان بهره بری و استفاده کرد تا من را به سمت آقای احمدی‌نژاد بفرستد. تو در صورتی که در چنین موقعیتی قرار بگیری چه‌کار می‌کنی؟
در آن هم لحظات به علیرضا افتخاری و همچنین داستان دیدارش با احمدی‌نژاد فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردی؟
دروغ چرا؟ بله. ولی اتفاقی بود که افتاده بود و همچنین نمی‌توانستم کاری انجام دهم. درهرصورت بعد از آن اتفاق دوستانی که هیچ‌وقت به آن هم‌ها باج نداده‌ام مباحث و مطالب مختلفی در آن مورد نوشتند و همچنین سعی کردند بهره بری و استفاده‌های خودشان را از آن موضوع ببرند.
چرا در آن هم زمان آن توضیحات را ندادی و همچنین سکوت کردی؟
نمی‌دانم. شاید صبرم زیاد بود. البته آن اتفاق جهت خیلی از هنرمندان دیگر هم افتاد ولی باید توجه داشت سروصدایی بلند نشد ولی باید توجه داشت دوستان غرض‌ورز در مورد من بزرگنمایی کردند.
یاس هنرمندی می باشد که جهت خودش چهارچوب و همچنین خط قرمزهای معینی دارد. حتی در ویدئوهایش هم خط قرمزی را رد نکرده و همچنین دائما حرف‌های فرهنگی و اجتماعی را گفتن کرده می باشد.
دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرده اراده و تصمیم راسخ دارد به موسیقی رپ مجوز دهد، موزیسین‌های پاپ از آن موضوع نمی‌ترسند؟
به‌عنوان کسی که از اول در چهارچوب کارکرده معتقدم به‌جز یکی- دو فرد یا شخص از خواننده‌های رپ، بقیه مستحق آن نیستند که آن‌قدر ساده وارد مارکت موسیقی مجاز شوند. بعضی از آن دوستان جهت شناخته شدن از ابزارهایی بهره بری و استفاده نموده اند که ما از آن هم‌ها محروم بوده‌ایم. مثلاً من به خاطر چهار آهنگ بدون ویدئو دو سال شمسی ممنوع‌الکار بودم و همچنین شاید یک مقدار بی‌انصافی می باشد افرادی که خیلی از خط قرمزها را نادیده گرفته‌اند آن‌قدر راحت به موسیقی مجاز بپیوندند.
یک مقدار نگاهت تنگ‌نظرانه نیست؟ مگر نه آن می باشد که هنگام و زمانی که مجوز نداشتی پیش خودت می‌گفتی همه حق دارند کار کنند؟
به‌طورکلی از آنکه چنین اتفاقی (مجوز) جهت یک هنرمند و همچنین طرفدارانش بیفتد خوشحال می‌شوم. اصلا از کجا می‌دانی من طرفدار چند فرد یا شخص از آن هم‌ها هستم؟ من نمی‌گویم چرا می‌خواهند مجوز بدهند بلکه سؤالم اینجاست که چرا سخت‌گیری نمی‌کنند؟ من از لحظه‌ای که جهت مجوز اقدام کردم دو سال شمسی طول کشید تا برگه مجوز را گرفتن کنم و همچنین در آن دو سال شمسی هم با عدم نشر آهنگ، تاوان کارهایی که به‌صورت غیرمجاز نشر یافته شده کردم را دادم. حرف من آن نیست که آن موضوع بایستی و حتما جهت همه تکرار می شود ولی باید توجه داشت می‌گویم بایستی و حتما به هنجارها هم توجه و همچنین یک مقدار عادلانه‌تر برخورد می شود. باور کن زمانی که خبر مجاز شدن زانیار و همچنین یاس را شنیدم خیلی خوشحال شدم و همچنین جزو اولین نفراتی بودم که به آن هم‌ها تبریک گفتم.
برگردیم به چند سؤال قبل، در صورتی که رپ مجاز می شود، موسیقی پاپ و همچنین کنسرت‌هایش به حاشیه رانده نمی‌می شود؟
نمی‌قدرت در مورد بعدی به‌صورت قطعی صحبت کرد. چند وقت اخیر تیم‌های موسیقی ویژه ای مثل «چارتار» کارهایشان را نشر یافته شده و همچنین کنسرت‌های خوبی هم برگزار کردند. در آن شرایط به‌عنوان کسی که مدام کنسرت می‌گذاشتم طبیعی بود که نگران شوم. ولی باید توجه داشت معتقدم کسی که موسیقی من را گوش می‌کند و همچنین دوست دارد به کنسرتم بیاید، در صورتی که هزارتا کنسرت در آن هم شبی که من کنسرت دارم برگزار می شود بازهم تصمیمی را می‌گیرد که دلش می‌خواهد و همچنین در مقابل در صورتی که من هزار شب کنسرت بگذارم و همچنین یک فرد یا شخص موسیقی من را دوست نداشته باشد، هیچ کاری نمی‌توانم انجام دهم تا او به کنسرتم بیاید.
به نظرت کدام‌یک از خواننده‌های رپ مستحق گرفتن مجوزند؟
یاس هنرمندی می باشد که جهت خودش چهارچوب و همچنین خط قرمزهای معینی دارد. حتی در ویدئوهایش هم خط قرمزی را رد نکرده و همچنین دائما حرف‌های فرهنگی و اجتماعی را گفتن کرده می باشد.
همسر محسن یگانه زن محسن یگانه دختر محسن یگانه دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بیوگرافی محسن یگانه اینستاگرام محسن یگانه آلبوم جدید محسن یگانه mohsen yeganehدر صورتی که یاس مجاز می شود کنسرت‌های پاپ تحت‌الشعاع قرار نمی‌گیرد؟
نظرم را در آن مورد یک‌بار به‌صورت فردی یا شخصی به یاس گفته‌ام (موبایلش را نشان می‌دهد و همچنین به مسیجی که جهت یاس فرستاده اشاره می‌کند). به نظرم یاس آدم خیلی زیاد محبوبی خواهد شد، محبوب‌تر از قبل، چند وقت پیش در مصاحبه‌ای از یاس تعریف کرده بودم که آن موضوع برایم دردسرساز شد.
چند وقت پیش یعنی حکومت قبل؟
حالا.. (جذاب و جالب و خنده)
حالا یعنی چی، منظورت حکومت قبل می باشد؟
معلومه دیگر، چرا دوست داری من را سیاسی کنی؟ گفتم از سیاست خوشم نمی‌آید. ولی باید توجه داشت خوشحالم که امروز شرایط عوض شده می باشد. تفکرات عوض می‌می شود زیرا و به درستی که خواسته‌ها تغییر پیدا می‌کند. هیچ ابایی ندارم از آنکه بگویم ارشاد تغییرات مثبتی داشته می باشد. هنگام و زمانی که می‌توانی راحت با آدم‌های ارشاد بنشینی و همچنین صحبت کنی، یعنی خیلی چیزها عوض شده!
صریح بگو که نگران مجاز شدن رپ هستی یا نه؟
محسن یگانه : شاید نگران باشم ولی باید توجه داشت جنس آن نگرانی بد و همچنین به خاطر تنگ‌نظری نیست.
قبول داری زود تحت‌تاثیر قرار می‌گیری؟
چگونه و چطوری؟
مثلا در کنسرت مرتضی پاشایی درحالی‌که خیلی‌ها تصور می‌کنند دل‌خوشی از او نداری، روی استیج می‌روی…
محسن یگانه : کی گفته ما با هم مشکل داشتیم؟ کسی از مقدار و اندازه و میزان رفاقت من و همچنین مرتضی خبر ندارد. من واقعاً آهنگ «یکی هست» را دوست داشتم و همچنین آن هم لحظه حس کردم بایستی و حتما روی استیج بروم و همچنین با او همخوانی داشته باشم.(ریتم زندگی)

مباحث و مطالب مرتبط

عکس دیده نشده و همچنین جذاب و جالب از محسن یگانه و همچنین شوهر یا همسر خود من محسن یگانه هستم متولد ۱۳۶۴/۲/۲۳ هستم.کار موسیقی رو به صورت حرفه ای از سال شمسی ۷۹ با نواختن گیتار شروع کردم.ولی باید توجه داشت در همون ابتدای کار هنگام و زمانی که با سختی های آن …

دانلود سه ترانه جدید و همچنین زیبا از “محسن یگانه” جهت نوروز ۹۳… «محسن یگانه» در آستانه سال شمسی نو، آلبومی با سه قطعه به صورت اینترنتی نشر یافته شده کرد.آن آلبوم شامل دو قطعه جدید به نام های «مرد» و همچنین «عید هر سال شمسی» و همچنین یک ر…

مصاحبه جنجالی محسن یگانه ؛مجبور شدم با احمدی نژاد دست بدهم! +عکس شوهر یا همسر خود در تاریخ ۱۸ April 2016 | 1:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...