دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

حمید عسکری پدر شد‎+عکس‎و همچنین‎ماجرای‎ازدواج‎با‎‎شوهر یا همسر خود

حمید عسکری پدر شد‎+عکس‎و همچنین‎ماجرای‎ازدواج‎با‎‎شوهر یا همسر خود

|حمید عسکری پدر شد‎+عکس‎و همچنین‎ماجرای‎ازدواج‎با‎‎شوهر یا همسر خود از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

حمید عسکریخواننده موسیقی پاپ در اینستاگرام خود از بهترین روز زندگی اش صحبت کرد.

حمید عسکری خواننده ترانه هایی زیرا و به درستی که گریه نکن، وقت رفتن، بارون، خاطره و همچنین قسمت در اینستاگرام خود اینگونه نوشت: سلام. امروز بهترین روز زندگیمه. عضو جدید خانواده رو بهتون معرفى میکنم. کارن عسکرى کوچیک همه تو.

همسر حمید عسکری كارن عسكرى بیوگرافی حمید عسکری hamid askari

instagram hamid askari

حمید عسکری (متولد ۲۰ مهر ۱۳۵۷ در آبادان) خواننده پاپ، آهنگساز و همچنین ترانه سرای ایرانی می باشد.

او همچنین تا کنون ۵ آلبوم رسمی و همچنین شامل مجوز نشر یافته شده کرده‌می باشد. او همچنین چند کنسرت نیز در ایران اجرا کرده‌می باشد. اولین آلبوم او به نام کما در زمستان سال شمسی ۱۳۸۵ نشر یافته شده شد و همچنین شباهت صدای او به شادمهر عقیلی باعث شد خیلی‌ها گمان کنند شادمهر آلبوم جدیدی داده می باشد. کما در آن هم سال شمسی به پرفروش‌ترین آلبوم سال شمسی و همچنین یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های بعد از انقلاب اسلامی در ایران تغییر پیدا کردن شد.

او که زمانی صدایش با خواننده پاپ دیروزی و همچنین مهاجرت کرده امروزی شباهت های کم و همچنین بیش بسیاری داشت مدتی می باشد از سایه سنگین او بیرون آمده و همچنین جهت خود طرفداران پروپاقرصی را محیا کرده می باشد. آقای خواننده گرچه نسبت به هم مسلکانش کمی از فعالیت های خود کاسته ولی باید توجه داشت او برنامه جذاب و جالب و خوب های بسیاری جهت بعدی دارد که دوست دارد اکثرا و بیشتر و همچنین بهتر از اینها در عرصه موسیقی فعالیت کند.

چه بخواهیم و همچنین چه نخواهیم خواننده مجموعه آلبوم های «کما» را خیلی ها دوستش دارند و همچنین با صدایش خاطره بازی می کنند. او خوب می داند روی صحنه چه کار کند که به مذاق تماشاگرانش خوش بیاید.

حمید عسگری خواننده ای جهت یک نسل می باشد که بعد از نشر جدید و تو و تازه ترین تک آهنگ خود با عنوان «اسمم هنوز روته» در آن گفتگوی ویژه آخر هفته حرف های جالبی جهت طرفدارانش زد.

همسر حمید عسکری كارن عسكرى بیوگرافی حمید عسکری hamid askari

حمید عسگری : من در مقایسه با قبل، حسابی آرام‌ شده‌‌ام و همچنین در حال حاظر به ندرت کسی می‌تواند من را عصبانی کند. شاید بخشی از آن موضوع به آن خاطر می باشد که به اعتماد به نفس اکثرا و بیشتر در مواجهه با مسائل رسیده‌ام و همچنین به آن باور دست پیدا کرده‌‌ام که هر کسی نظر خودش را دارد. رسیدن به آن خودباوری که قسمت و بخش مهمش به خاطر شناخت درست خودم از توانایی‌هایم بوده، باعث شده مسائل را به راحتی آنالیز کنم و همچنین هر موضوعی من را برآشفته نکند. آن هم‌روش که در سئوال اول هم به آن موضوع اشاره کردم. بخشی از آن موضوع به خاطر بالا رفتن سنم و همچنین قسمت و بخش دیگرش هم به خاطر وجود همسرم می باشد.
* شاید بعضی‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند با اعلام آن موضوع که متاهل شده‌اند از مقدار و اندازه و میزان محبوبیت‌شان کم می‌می شود، در حالی که غالب شهروندان و مردم شهر ما آن بینش را دارند که زندگی فردی یا شخصی سلبریتی از زندگی حرفه‌ای‌اش جداست و همچنین او هم عاشق می‌می شود و همچنین ازدواج می‌‌کند.

از طرفی، نمی‌قدرت با آن ترس که ممکن می باشد هواداران یک هنرمند با ازدواج او کم شوند تا آخر عمر مجرد ماند! من هیچ‌وقت نخواسته‌ام از سلبریتی‌‌هایی باشم که ازدواج کردن و همچنین بچه‌دار شدنشان را از شهروندان و مردم شهر پنهان می‌کنند. در میان سلبریتی های دنیا هم شاهد آن هستیم که آنها به راحتی آن مسائل را با شهروندان و مردم شهر در میان می‌گذارند و همچنین اتفاقا هوادارانشان از آن موضوع استقبال هم می‌کنند.

به نظرم، آن تصور غلط که ازدواج هنرمند باعث ریزش مخاطبش می‌می شود باعث ساخته یا ایجاد آن رفتار اشتباه در کشور ما شده می باشد. در هر حال، من به قدری همسرم را دوست دارم که حتی در صورتی که می‌دانستم اعلام ازدواجم باعث کم شدن مقدار و اندازه و میزان هوادارانم می‌می شود، باز هم آن موضوع برایم اهمیتی نداشت و همچنین در موردش حرف می‌زدم؛ زیرا و به درستی که به آن موضوع معتقدم که اشخاص مسائلی را پنهان می‌کنند که باعث کسر شأن‌شان می‌می شود.

مگر می‌می شود آدم آن طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن را در مورد همسر و همچنین یا فرزندش داشته باشد؟ در هر حال، شهروندان و مردم شهر ما اتفاقا از آنکه می‌‌بینند هنرمندانشان زندگی فردی یا شخصی خوب و همچنین موفقی دارند خوشحال می‌شوند و همچنین در صورتی که بفهمند هنرمندی در مورد زندگی فردی یا شخصی‌اش پنهان‌کاری می‌کند، در مقابل او گارد می‌گیرند.

* از حمید عسگری روزهای بسیاری می باشد که خبری نیست. چیزی شده یا احساس می کنید کمتر در محافل رسانه ای حضور داشته باشید بهتر می باشد؟

– در صورتی که منظورتان بحث نشر آلبوم باشد که از تاریخ نشر آخرین آلبومم مدت زمان کمی قبل ولی باید توجه داشت در صورتی که بحث اجرا باشد بایستی و حتما بگویم فعالیت‌های مرتبط به اجرای کنسرت‌هایم نسبت به سال شمسی‌های اخیر اکثرا و بیشتر شده. ولی در پاسخ تو شاید بهتر باشد بگویم که در چند وقت قبل حواشی‌ها کمتر شده می باشد.

*در آن چند سالی که از فعالیت های تو می گذرد آیا شده که از شغلی که جهت خودتان انتخاب کردید پشیمان شده باشید؟

– گاهی اوقات به خاطر سختی کار فشار بسیاری روی خودم احساس می‌کنم که البته بعضی از سوالات رسانه ای و همچنین دوستان روزنامه نویس و خبرنگار که پرسش های جالبی ندارند باعث می‌می شود آن احساس را پیدا کنم. در واقعیت و حقیقت حالا که حرف از آن شد بهتر می باشد بدانید که من پیش از آن خیلی دوست داشتم دکتر باشم و همچنین حتی جهت آن هم تلاش بسیاری کردم و همچنین در صورتی که در جریان باشید آن هم زمان قبولی در دانشگاه آزاد به راحتی‌های در حال حاظر نبود و همچنین من تلاش بسیاری کردم و همچنین تا نزدیکی‌های انتخاب رشته هم رفتم ولی باید توجه داشت در ‌‌نهایت آن اتفاق میسر و همچنین نشد و همچنین من وارد عرصه ای شدم که هم اکنون از حمید عسگری به عنوان خواننده و همچنین آهنگساز پاپ یاد می کنند.

* بی‌حال‌ترین کنسرتی که تا به امروز اجرا کردید کی و همچنین کجا بود؟ و همچنین البته بر عکس آن هم؟

– تا آنجا که در خاطر دارم حتی در اجراهای ارگانی و همچنین دولتی هم ما دائما با انرژی‌ترین کنسرت‌ها را داشتیم و همچنین دائما هیجان بسیاری در کنسرت‌ها از طرف شهروندان و مردم شهر به ما منتقل می‌می شود و همچنین البته همینطور هم که می‌دانید بهترین شرایط جهت یک خواننده آن می باشد که در کنسرت‌هایش شهروندان و مردم شهر تک تک قطعات را با خواننده همراهی کنند که آن اتفاق دائما در کنسرت‌های ما افتاده و همچنین بعد از آن هم با تیم ارکستر جو زده شدیم و همچنین بعد از هر اجرا گفتیم که آن بهترین و همچنین با حال‌ترین کنسرتمان بود!

* از آنکه در بعضی موارد به تو خواننده تین ایجر‌ها می‌گویند چه حسی به تو دست می‌دهد؟

– ما کلا کشور جوانی داریم و همچنین آنکه می بینم اغلب طرفداران اکثرا و بیشتر جوون و همچنین نوجوان‌های کم سن وسال خواهند بود جهت من جای خوشحالی دارد و همچنین واقعا می گویم که به وجود آن هم‌ها در کنسرت هایم می‌بالم. از طرفی اینطور که تو می گویید هم به روش کامل نیست چرا که در اجراهای ما از هر رده سنی حضور دارند و همچنین آن تنها به آن هم قشر سنی محدود نشده می باشد.

* آیا هنوز هم جهت افزایش معلومات موسیقایی خود مطالعه می‌کنید یا تصور می‌کنید در جایی که ایستاده‌اید دیگر نیازی به اطلاعات اکثرا و بیشتر ندارید؟

– شاید به جرات بگویم که رفت و همچنین آمدهای من اکثرا و بیشتر با موزیسین‌ها بوده تا خواننده‌ها و همچنین ما دائما در آن برخورد‌ها وقتمان را صرف گوش دادن به موسیقی‌ها و همچنین تحلیل و همچنین تفسیر آن هم کردیم. دائما بحث‌های تخصصی کردیم و همچنین اتفاقا به پس نتیجه آن می شود که‌های خوبی رسیدیم.

*در صورتی که یک روزی بگویند حمید عسگری به عنوان خواننده اصلی ارکستر ملی ایران انتخاب شده چه می‌کنید؟

– به روش حتم قبول نمی‌کنم چرا که کار و همچنین بیزینس من چیز غیره ای بود. به روش کلی فیلد کاری‌ام متغایر و متفاوت می باشد و همچنین ارتباطی با آن موضوع در خودم پیدا نمی‌کنم.

*آیا خاطره‌ای از مواجه رو در رو با خوانندگان موسیقی ایرانی شامل همایون شجریان، علیرضا قربانی، محمد معتمدی، سالار عقیلی یا هر هنرمند دیگر دارید؟

– خیر متاسفانه شرایط آن گونه نبوده که تا به حال برخوردی با خواننده‌هایی که نام بردید داشته باشم.

*در زمان حضور تو در کشور آمریکا جهت نمایش کنسرت چه نکاتی تو را جذب خود کرد؟

– آنها اکثرا و بیشتر از هر چیز به امکانات موسیقی اهمیت بسیاری می دادند و همچنین آن موضوع واقعا من را جذب خود می کرد. به عنوان نمونه داشتن تالارهای پیشرفته و همچنین آکوستیک یا صدابرداری‌های حرفه‌ای همه و همچنین همه برایم جذاب و جالب بود از طرف دیگر در آنجا فروشگاه های ساز فراوانی وجود داشت که خیلی زیاد عالی بودند و همچنین من خریدهای بسیاری از آن هم‌ها کردم.

همسر حمید عسکری كارن عسكرى بیوگرافی حمید عسکری hamid askari

*می‌گویند بعضی از تهیه کنندگان دوست ندارند خواننده ها در مصاحبه‌های خود اعلام کند که متاهل می باشد، آن موضوع صحت دارد؟

– نه قبول ندارم زیرا و به درستی که خود من دائما و همچنین همه جا آن مساله را به راحتی اعلام کردم و همچنین حتی در یکی از مجلات که در حال حاظر نام آن هم خاطرم نیست از آن داستان به عنوان تیتر اصلی خود بهره بری و استفاده کرد. آنها حتی از من خواستند که عکس دو نفره‌ای داشته باشیم که همسرم موافقت نکرد. من همین جا اعلام می کنم که مهم‌ترین اتفاق زندگی من همین آشنایی با همسرم و همچنین ازدواج با بود. بنابراین جهت من تا دائما زندگی در کنار خانواده در درجه اول قرار دارد.

*می نامند خواننده ها دست پخت خوبی در عرصه پخت و پز و آشپزی دارند. آیا حمید عسگری میانه ای با پخت و پز و آشپزی دارد و همچنین در صورتی که دارد با کدام غذا لذت بیشتری به تو دست می‌دهد؟

– اصولا در آن باره بی‌استعدادم و همچنین خیلی کم پیش می‌آید که پخت و پز و آشپزی کنم. من همه غذا‌ها را دوست دارم ولی باید توجه داشت قورمه سبزی برایم لذت بیشتری دارد. البته پیش از ازدواجم دست پخت مادرم برایم بهترین بود ولی باید توجه داشت در حال حاظر با همسرم آن مساله در رقابت قرار گرفته می باشد.

*تعطیلات آخر هفته حمید عسکری چه تفاوت‌هایی با دیگران دارد؟

– تفاوت عمده آن هم آن می باشد که خیلی ها آخر هفته استراحت می‌کند ولی باید توجه داشت من اکثرا آخر هفته‌ها یا مشغول کار در استودیو هستیم و همچنین یا اجرا داریم.

*خاطره‌ای از تیم فوتبال مورد علاقه‌تان دارید؟

– بله یک بار که استقلال به جام حذفی وارد شدن پیدا کرد نشستی برگزارشد که من نیز به عنوان مهمان ویژه در آن نشست حضور پیدا کردم و همچنین اتفاقات خوبی برایم افتاد. یک بار هم در نشستی خصوصی افتخار هم صحبتی با زنده یاد ناصر حجازی را پیدا کردم که در آن جلسه صحبت و همچنین خاطرات بسیاری از فوتبال و همچنین مسائل دیگر مطرح شد که جهت بی نهایت شیرین و همچنین به یاد ماندنی بود.

*آقای عسگری آن چه ایپیدمی می باشد که خوانندگان علاقه مند به حضور در قاب سینما خواهند بود؟ بد نیست جهت پاسخ به آن پرسش از تجربه های بازیگری خود بگویید؟

– بازیگری جهت من تجربه جذاب و جالب و همچنین هیجان انگیزی بود، گرچه طی سال شمسی های اخیر پیشنهادهای بسیاری داشتم و همچنین البته به چند پیشنهاد نیز جواب مثبت دادم که جدید و تو و تازه‌ترین کارم اکران فیلم دیدنی و جذاب «عشق، شانس، تصادف» بود که هنگام و زمانی که در اکران خصوصی فیلم دیدنی و جذاب با طرفدارانم مواجه شدم تجربه لذت بخشی را از سر گذراندم که برایم فراموش نشدنی می باشد. از طرفی می توانم به آن نقطه نیز اشاره کنم که هنگام و زمانی که نام خودم یا تصویرم بر سر در سینما‌ها می بینم برایم خیلی اتفاق خوبی می باشد.

* باز هم فیلم دیدنی و جذاب جدید و تو و تازه‌ای جهت اکران دارید؟

– بله، یک فیلم دیدنی و جذاب با نام «دو دوست» ساخته محمد بانکی با بازی سحر قریشی، الهام حمیدی، پوراندخت مهیمن را دارم که به زودی اکران خواهد شد و همچنین شامل فضایی رمانتیک می باشد. من در آن فیلم دیدنی و جذاب چند قطعه اجرا کردم و همچنین تصور می کنم آن فیلم دیدنی و جذاب به خاطر فضای احساسی جهت هوادارانم دوست داشتنی و جذاب خواهد بود.

مهر

مباحث و مطالب مرتبط

سحر قریشی و همچنین خواننده معروف در شمال + عکس حمید عسکری و همچنین سحر قریشی آن روزها مشغول فیلمبرداری فیلم دیدنی و جذاب جدیدشان در شمال خواهند بود.

حمید عسکری پدر شد‎+عکس‎و همچنین‎ماجرای‎ازدواج‎با‎‎شوهر یا همسر خود در تاریخ ۲۰ April 2016 | 12:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...