دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

مهرداد اولادی درگذشت، علت ‎فوت مراسم ‎تشییع و همچنین عکس‎خانواده

مهرداد اولادی درگذشت، علت ‎فوت مراسم ‎تشییع و همچنین عکس‎خانواده

|مهرداد اولادی درگذشت، علت ‎فوت مراسم ‎تشییع و همچنین عکس‎خانواده از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

مهرداد اولادی Mehrdad Oladi مهاجم سابق پرسپولیس و همچنین استقلال و همچنین تیم ملی که در ملوان بندرانزلی عضویت دارد، امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت. مرحوم مهرداد اولادی هنوز ازدواج نکرده بود و همچنین همسری نداشت.

همسر مهرداد اولادی مراسم ختم مهرداد اولادی علت فوت مهرداد اولادی خانواده مهرداد اولادی تشییع مهرداد اولادی پدر و همچنین مادر مهرداد اولادی بیوگرافی مهرداد اولادی اینستاگرام مهرداد اولادی Mehrdad Oladi
مهرداد اولادی بازیکن سابق تیم پرسپولیس و همچنین استقلال، بعد از تعطیلات نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، جهت سومین بار به عضویت ملوانی ها دخل و درآمد و همچنین در بازی های اخیر جهت آن تیم به میدان رفت.

طی تماس عوامل رسانه “ورزش سه”، با عوامل بیمارستان شهدای تجریش، مسئولین بیمارستان آن خبر را اثبات و یا تایید کردند.

به گفته او همچنین، آن مهاجم اهل قائمشهر کمتر از نیم ساعت پیش در قبل می باشد.

همسر مهرداد اولادی مراسم ختم مهرداد اولادی علت فوت مهرداد اولادی خانواده مهرداد اولادی تشییع مهرداد اولادی پدر و همچنین مادر مهرداد اولادی بیوگرافی مهرداد اولادی اینستاگرام مهرداد اولادی Mehrdad Oladi

مهرداد اولادی (متولد ۴ خرداد۱۳۶۴ – قائم‌شهرستان، درگذشت ۳۱ فروردین۱۳۹۵ – تهران) بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. اولادی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و همچنین الشبابامارات، ملوان و همچنین باشگاه استقلال تهران را داشت. مهرداد اولادی درتاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶ به علت ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران فوت کرد.

همسر مهرداد اولادی مراسم ختم مهرداد اولادی علت فوت مهرداد اولادی خانواده مهرداد اولادی تشییع مهرداد اولادی پدر و همچنین مادر مهرداد اولادی بیوگرافی مهرداد اولادی اینستاگرام مهرداد اولادی Mehrdad Oladiمهرداد اولادی در کنار برادرزاده اش

instagram Mehrdad Oladi

نفت تهران

مهرداد اولادی بعد از توافق با مدیران باشگاه نفت و همچنین با رضایت سرمربی وقت تیم یحیی گل محمدی به تیم فوتبال نفت تهران پیوست. ولی باید توجه داشت بعد از مدتی با سرمربی تیم اختلاف پیدا کرد و همچنین خیلی زود بعد از یک نیم فصل آن تیم را ترک کرد.

استقلال تهران

مهرداد اولادی در تاریخ بیستم آبان ماه سال شمسی نود و همچنین دو با امضای قراردادی یک سال شمسی و همچنین نیمه به تیم استقلال پیوست. او همچنین از آن انتقال به عنوان بزرگترین اشتباه زندگیش یاد کرد.

تیم ملی

او همچنین ۱۳ بازی و همچنین ۱ گل ملی در کارنامه دارد.

درگذشت

مهرداد اولادی در ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ در ساعت ۱۴٫۵۶دقیقه در بیمارستان شهدای تجریش بعلت ایست قلبی درگذشت. تلاش پزشکان جهت احیای قلبی- ریوی او همچنین ناموفق بود.

طی تماسی که با بیمارستان شهدای تجریش برقرار کردیم مشخص شد مهرداد اولادی در ساعت ۱۴:۵۶ به بیمارستان منتقل شده و همچنین تلاش پزشکان جهت CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به پس نتیجه آن می شود که نرسیده می باشد. به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت ایست قلبی بوده می باشد؛ آن هم چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت.

همسر مهرداد اولادی مراسم ختم مهرداد اولادی علت فوت مهرداد اولادی خانواده مهرداد اولادی تشییع مهرداد اولادی پدر و همچنین مادر مهرداد اولادی بیوگرافی مهرداد اولادی اینستاگرام مهرداد اولادی Mehrdad Oladiمهرداد اولادی در کنار پدر و همچنین مادرش

در حال حاضر مسئولان بیمارستان از شهروندان و مردم شهر درخواست دارند که به جهت رعایت حال بیماران از حضور در آن مکان خودداری کنند.

زمان و همچنین مکان تشییع پیکر مهرداد اولادی روز دوم اردیبهشت و همچنین در زادگاهش، قادی کلای قائمشهر .

مصاحبه سه ماه پیش اولادی با نود

فراز و همچنین نشیب زندگی 
سه سال شمسی قبل هنگام و زمانی که داشتم از ملوان به پرسپولیس می‌آمدم، زندگی‌ام با الانی که داشتم خیلی فرق می‌کرد. نمی‌دانم ولی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بالا و همچنین پایین فوتبال را در آن سه سال شمسی لمس کردم. روزی آن هم بالا بودم و همچنین همه دنبالم بودند و همچنین حالا… اصلاً ناخوش و غمگین نیستم. آن‌قدر انگیزه دارم که هنوز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم تمام نشده‌ام. هیچ‌وقت دیر نیست و همچنین مهرداد اولادی هم آدمی نیست که به آن سادگی تمام می شود.

توصیه علی کریمی 
در ملوان ۱۶ گل زده بودم و همچنین با آن تیم نایب‌قهرمان جام‌حذفی شدیم. آن هم سال شمسی از تیم‌های بسیاری پیشنهاد داشتم. از پرسپولیس، استقلال و همچنین اکثرا و بیشتر تیم‌های لیگ برتر. الشباب امارات دوباره من را می‌خواست. از قطر هم پیشنهاد بود. یادم هست قبل از جام ملت‌های ۲۰۱۱ که به اردوی تیم ملی رفته بودیم، علی کریمی خیلی با من صحبت کرد که بیا پرسپولیس. خیلی مصر بود که من جهت آن تیم بازی کنم.

ماگات من را خواست 
آن هم موقع از آلمان پیشنهاد داشتم. آقای فاضلی هم شاهد می باشد ولی کریمی به من گفت به پرسپولیس بیا. من هم که به پرسپولیس علاقه داشتم. قطعاً علی کریمی تقصیری نداشت آن خودم بودم که اراده و تصمیم راسخ گرفتم در پرسپولیس بازی کنم زیرا و به درستی که کسی که اراده و تصمیم راسخ آخر را گرفت خودم بودم. هم اکنون که مدتی قبل می‌گویم پشیمان نیستم ولی قطعاً با رفتن به آلمان می‌توانستم سرنوشت فوتبال خودم را عوض کنم. فیلیکس ماگات من را جهت دومین بار جهت شالکه می‌خواست ولی نرفتم.

شالکه خواست ولی باید توجه داشت نبستم 
سال شمسی ۲۰۰۹ قبل از آنکه به ملوان بیایم، از آلمان و همچنین اسپانیا پیشنهاد داشتم. تیم خه‌رس من را می‌خواست. آن هم‌موقع مربی‌‌اش سیگاندا، مربی سابق جواد نکونام در اوساسونا بود. آقا جواد به من گفت مهرداد اشتباه نکن و همچنین در اسپانیا بمان. کارت را شروع کن و همچنین می‌توانی پیشرفت کنی ولی مشکل آن بود که خه‌رس من را ۴ ساله می‌خواست و همچنین پیش‌بینی می‌کردم که سقوط کند به خاطر همین نبستم. آقای فاضلی مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایم گفت مهرداد تو بایستی و حتما به تیم بزرگتری بروی. از آنجا به آلمان رفتم و همچنین در تمرینات شالکه حاضر شدم. بعد از دو روز ماگات به من گفت می‌خواهیم قرارداد ببندی. ولی با خودم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم. آن هم موقع بایستی و حتما سربازی هم می‌رفتم با آن حال می‌شد بمانم. از آلمان به چند دوستم زنگ زدم و همچنین به من مشاوره غلط دادند. فاضلی به من گفت مهرداد بمان گفتم نه می‌خواهم بروم. با خودم اراده و تصمیم راسخ گرفتم. به زور پاسپورتم را گرفتم و همچنین به ایران برگشتم. البته در ملوان هم به آخر رسیدم و همچنین بعد شالکه دوباره من را خواست ولی برنگشتم. اشتباه کردم. بعد از آن هم دیگر هیچ‌وقت فاضلی حتی جواب تلفنم را نداد.

با شیث رضایی رفاقتی ندارم 
من با شیث رضایی رفاقت ویژه ای ندارم. هم اکنون به خاطر آن برایم حاشیه درست می‌کنند. شیث همشهری من می باشد. بچه محل می باشد ولی ما با هم رفت‌ و همچنین آمد ویژه ای نداریم. برایش احترام بسیاری قائلم ولی من دائما سرم در کار خودم می باشد و همچنین با کسی کاری ندارم. عکس‌های غیره ای هم از من نشر یافته شده شده کنار اشخاص دیگر. من واقعاً دائما سرم در کار خودم می باشد و همچنین کاری به دیگران ندارم.

ماجرای کریم بن‌زما 
خیلی‌ها از زندگی من خبر ندارند ولی مهرداد اولادی در صورتی که یک مدت به هم ریخته بود، مشکل خانوادگی داشت. واقعاً در زندگی به جایی رسیدم که گفتم بیرون می‌نشینم زیرا و به درستی که با آن مشغله‌ها نمی‌توانم بازی کنم. تو فراموش نکنید من بزرگتر خانواده هستم و همچنین در صورتی که مشکلی پیش بیاید روی دوش من می باشد. گاهی در زندگی فشارهای بسیاری به تو می‌‌آید. در برهه‌ای واقعاً تحت فشار بودم و همچنین آن شد که چند ماه بازی نکردم وگرنه پیشنهاد بود. یک مثال بزنم. کریم بن‌زما از همه فوتبالیست‌های ایرانی بهتر می باشد و همچنین ۱۰۰ برابر ماها پول دارد ولی زیرا و به درستی که در زندگی‌‌اش مشکل داشت، دیدید در زمین چگونه و چطوری بود؟ هنگام و زمانی که جهت تو در زندگی‌‌تان مشکلی پیش بیاید، واقعاً از نظر فکری خسته هستید و همچنین بازی‌‌تان تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

من شماره ۱۰ تیم ملی بودم 
فکرهایی هست که اذیتم می‌کند. با خودم می‌نشینم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم که آخر چرا زندگی فوتبالی‌ام آن شکلی شد. منی که تا سه سال شمسی قبل از اروپا پیشنهاد داشتم، چگونه و چطوری به چنین روزهایی رسیدم. من در فوتبالم به چیزهایی که می‌خواستم نرسیدم و همچنین قطعاً مقصر اصلی خودم بودم. هم اکنون هم می‌خواهم مبارزه کنم. من تا چند سال شمسی پیش شماره ۱۰ تیم ملی را می‌پوشیدم… ولی حالا.

اعصابم خرد بود، برمی‌گردم 
اعصابم خرد بود و همچنین گفتم می‌خواهم از فوتبال بروم ولی منظورم آن نبود که جهت دائما. هم اکنون معظلات و مسائل و مشکلات زندگی‌ام حل شده. تمام تمرکزم روی فوتبال می باشد. به جرأت می‌گویم روزی دو جلسه تمرین می‌کنم و همچنین از نظر بدنی شرایط خوبی دارم. من تنها و فقط چند ماه از فوتبال دور بوده‌ام ولی فوتبال یادم نرفته می باشد. می‌خواهم برگردم و همچنین با ناکامی مبارزه کنم. هم اکنون با دو مربی کار می‌کنم. من از نظر فوتبالی ارضا نشده‌ام.

شب صعود به جام جهانی 
همراه با تیم ملی در شبی که کره را بردیم، در آن کشور بودم. عجب شب خوبی. جشن صعود گرفتیم. مهرداد اولادی که کنار تیم ملی بود، جام جهانی‌ را از دست داد… تنها و فقط بگویم تصمیمات غلط و همچنین اشتباه باعث شد وضعیتم آن‌طوری می شود. تنها و فقط اراده و تصمیم راسخ اشتباه و همچنین نداشتن مشاور خوب. فوتبالیست‌ها دائما بایستی و حتما یک مشاور خوب کنارشان داشته باشند.

ماجرای یک میلیون دلار نقد 
از اولین روزی که از پرسپولیس به الشباب رفتم یک چیز یادم مانده. حالا بماند که من آن هم موقع بازیکن آزاد بودم ولی تا دیدم اماراتی‌ها پیشنهاد دادند دو ساله با پرسپولیس بستم تا به آن تیم هم پول برسد. روز اولی که با اماراتی‌ها پای میز مذاکره نشستم، یک میلیون دلار پول نقد جلوی من گذاشتند!

خودکشی آن شکلی؟ 
خودکشی… (در آن لحظه دستش را باز می‌کند و همچنین جای بخیه‌‌اش را نشان می‌دهد. دقیقاً روی ساعدش) تو نگاه کنید. من بخواهم خودکشی کنم روی دستم را می‌زنم؟ طرف رگ دستش را می‌زند و همچنین خودکشی می‌کند، من چرا بایستی و حتما روی دستم را بزنم؟ آن بحث خودکشی من هنگام و زمانی که مطرح شد، دلم شکست. کسی خبر نداشت مهرداد اولادی چه وضعی دارد. روزی که با ملوان قرارداد بستم قرار شد پولم را در تاریخی معین بدهند. من ویلا خریدم و همچنین متأسفانه پول نرسید تا مدام تلفنم زنگ بخورد. طرف هم نمی‌گفت آن اولادی می باشد و همچنین بی‌خیال پول. یک روز که داشتم با طلبکاران تلفنی حرف می‌زدم، آن‌قدر اعصابم خرد شد که می‌خواستم گوشی‌ام را پرتاپ کنم ولی دقیقاً پشت ‌سرم یک شیشه بود که دستم محکم به شیشه خورد و همچنین متأسفانه دستم را کشیدم که پاره شد. نمی‌خواستم آدم بدقولی باشم و همچنین آن اتفاق برایم افتاد. بعد گفتند من خودکشی کرده‌ام. خدایی‌‌اش تو دست من را ببینید. (دوباره روی ساعدش را نشان می‌دهد) دیگر تو فیلم دیدنی و جذاب‌ها دیده‌ام چطوری خودکشی می‌کنند. می‌فهمم که نباید روی ساعد را بزنم بلکه بایستی و حتما رگ دستم را بزنم!

درگیری با ایمان مبعلی در تمرین الشباب 
ماجرای درگیری من با ایمان مبعلی در امارت روی یک سوءتفاهم بود، به خاطر یک حرف الکی. من و همچنین ایمان چند سال شمسی آنجا همبازی بودیم. کوچکترین حاشیه‌ای نداشتیم. آن هم روز واقعاً حرف تو حرف شد و همچنین سر یک چیز بیخود، ناگهان بحث‌مان بالا گرفت و همچنین متأسفانه درگیری ما پیش آمد. البته رسانه‌ها هم موضوع را پهناور و بزرگ کردند و همچنین من تنها و فقط نمی‌دانم رسانه‌های ایران چگونه و چطوری آن هم روز اتفاق را فهمیدند. ایمان واقعاً بچه خوبی می باشد و همچنین کلی با هم رفیق هستیم. هر دوتا جوون بودیم و همچنین آن هم اتفاق افتاد. جهت من و همچنین ایمان آن اتفاق مثل یک سیلی در جوانی بود که از خواب بیدارمان کرد.

هنگام و زمانی که پشیمان شدم 
لحظه‌ای بعد از امضای قراردادم به استقلالی‌ها گفتم می‌می شود آن قرارداد را فسخ کنید. پشیمان شدم و همچنین دوست نداشتم به آن تیم بروم. من به خاطر پول به استقلال نرفتم. خداوند تبارک و تعالی شاهد می باشد ماشین بی‌ام دبلیوام را فروختم و همچنین دادم به نفت تا رضایتنامه‌ام را بدهند و همچنین به استقلال بروم. من دنبال پول نبودم تنها و فقط می‌خواستم به جام جهانی‌ بروم. دوروبری‌های علی آقا دایی شاهد خواهند بود که تماس گرفتم و همچنین گفتم حاضرم چند ماه جهت پرسپولیس مجانی بازی کنم ولی به من گفتند که علی آقا در خط حمله بازیکن دارد و همچنین نمی‌توانی بیایی. متأسفانه گفتند اولادی به خاطر پول به استقلال رفته می باشد. نمی‌دانم چرا بعضی‌ها بدون آنکه اطلاعات داشته باشند، آن حرف‌ها را می‌زدند. من ماشینم را فروختم تا رضایتنامه را بگیرم. چرا؟ زیرا و به درستی که تنها و فقط می‌خواستم دیده شوم و همچنین به جام جهانی‌ بروم ولی خیلی چیزها را باختم. هم اکنون ناراحتم. بزرگترین اشتباه عمرم حضور در استقلال بود. واقعاً پشیمانم، نه آنکه استقلال تیم کوچکی باشد. از هواداران پرسپولیس می‌خواهم از من ناخوش و غمگین نباشند. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنند دارم سیاه‌بازی می‌کنم که دوباره به آن تیم برگردم. من هیچ‌وقت در زندگی‌ام استقلالی نبودم. استقلالی‌ها هم ناخوش و غمگین نشوند ولی تنها و فقط شرایط باعث شد به آن تیم بروم.

همسر مهرداد اولادی مراسم ختم مهرداد اولادی علت فوت مهرداد اولادی خانواده مهرداد اولادی تشییع مهرداد اولادی پدر و همچنین مادر مهرداد اولادی بیوگرافی مهرداد اولادی اینستاگرام مهرداد اولادی Mehrdad Oladi

جواب یک شایعه 
سالی که در پرسپولیس بودم شایعه افتاد که در تیم بچه‌ها ترامادول مصرف می‌کنند. آن هم از شانس بد ماست. سالی که پرسپولیس کلی ستاره شامل مهدوی‌کیا، کریمی و همچنین هاشمیان داشت، آن شایعه‌ها درست شد. اصلاً از آن خبرها نبود. هنگام و زمانی که یک تیم بد پس نتیجه آن می شود که بگیرد و همچنین در حاشیه باشد، از آن خبرها برایش درست می‌کنند. من در زمان حضور در پرسپولیس اصلاً آن چیزها را ندیدم.

۱۰ داستان و همچنین یکی واقعیت و حقیقت 
۱۰ داستان جهت من در پرسپولیس درست کردند شاید به جرأت بگویم از آن ۱۰ داستان، یکی درست بود. متأسفانه در پرسپولیس حاشیه و همچنین شایعه زیاد بود. حالا نمی‌دانم از شانس بد من بود.

دوست واقعی 
در عمرم یک فرد یا شخص بود که دوستانه و همچنین مثل برادر به من مشاوره داد ولی به حرفش گوش ندادم. او نه دنبال پورسانت بود و همچنین نه چیزی. برادرانه به من بهترین مشاوره‌ها را داد ولی به حرفش گوش ندادم.

انرژی گرفته‌ام که برگردم 
من ناخواسته وارد حواشی شدم ولی حالا از حاشیه دورم. سرم در کار خودم می باشد. زندگی‌ام را می‌کنم و همچنین به فوتبالم ادامه می‌دهم. از هواداران انرژی گرفته‌ام. از مردمی که هر جا من را می‌بینند می‌گویند چرا نیستی، برگرد. تمام مشکلاتم حل شده و همچنین به جرأت می‌گویم خیلی خیلی انگیزه دارم. ۲۹ ساله هستم و همچنین ان‌شا‌ءا… در نیم‌فصل دوم برمی‌گردم و همچنین بازی می‌کنم. فوتبالم تمام نشده و همچنین تنها و فقط مستلزم و نیاز به حمایت دارم تا آن هم بازیکن سابق شوم.

مدیون پرسپولیس هستم 
گلی که در دربی زدم و همچنین باعث شد پرسپولیس ۲ بر یک استقلال را ببرد، یکی از خاطره‌انگیزترین روزهای زندگی‌ام می باشد. آن گل، کادوی کوچکی بود از طرف من به هواداران. می‌دانم از من ناخوش و غمگین خواهند بود که به استقلال رفتم ولی تنها و فقط به خاطر جام جهانی‌ آن کار را کردم و همچنین هم اکنون هم پشیمانم. من در پرسپولیس ستاره شدم ولی سعی کردم در زمان حضور در امارات و همچنین همین‌روش بازگشت دوباره به آن تیم در حالی که پیشنهاد خارجی داشتم، دینم را ادا کنم. هنوز مدیون آن باشگاه هستم. نام پرسپولیس از نام ما بازیکنان خیلی خیلی بزرگتر می باشد. اینجا بایستی و حتما از باشگاه ملوان هم تشکر کنم که نقش مهمی در پیشرفت من داشت. خوشحالم که حتی در برهه‌ای با بخشیدن طلبم به آن باشگاه کمک کردم. هنوز ارتباط و رابطه‌ام با طرفداران ملوان عالی می باشد.

توصیه به مهدی طارمی 
مهدی طارمی بازیکن خوبی می باشد. بعدی‌دار می باشد ولی به عنوان برادر به او توصیه می‌کنم مشاوره خوب بگیرد تا مثل من پشیمان نشود. من در ۱۷ سالگی در پرسپولیس رو شدم. او هم اکنون سن و همچنین سالش اکثرا و بیشتر می باشد. امیدوارم اراده و تصمیم راسخ درست بگیرد. مشاوره خوب بهترین چیزی می باشد که می‌تواند فوتبالیست‌ها را موفق کند.

گاهی می‌پرسیدم چرا بازی نمی‌کنم؟ 
خیلی‌ها می‌گویند چرا در استقلال بازی نکردی؟ نمی‌خواهم در مورد قبل حرف بزنم ولی من در تمرین دائما تمام تلاشم را می‌کردم و همچنین گاهی می‌پرسیدم چرا واقعاً بازی نمی‌کنم؟ بگذریم. تمام شد و همچنین رفت.

کی روش بزرگترین می باشد 
کی روش بزرگترین مربی تاریخ تیم ملی می باشد. بزرگترین اشتباه ما آن می باشد که از او چشم‌پوشی کنیم. کی روش تا زنده می باشد بایستی و حتما سرمربی تیم ملی ما باشد.

کسی القا نمی‌کرد از کی روش تعریف کنیم 
آنکه می‌گویند به بازیکنان القا می‌کنند از کی روش تعریف کنند اشتباه می باشد. مگر من هم اکنون در تیم ملی هستم که از او تعریف کنم؟ شاید بعضی‌ها از حرف‌های من بدشان بیاید ولی کی روش بهترین می باشد. آن هم حرف اشتباهی می باشد که بگویند به ما القا می‌شد از کی روش تعریف کنیم. کی روش فوق‌‌العاده می باشد و همچنین پهناور و بزرگ.

برانکو موفق می‌می شود 
خوشحالم به برانکو وقت دادند. بایستی و حتما به مربی فرصت داد. پرسپولیس ان‌شا‌ءا… در نیم‌فصل دوم بهتر از آن می‌می شود. از روز اول می‌دانستم او موفق می‌می شود.

کی روش جوری داد می‌زند… 
کارلوس کی روش خیلی در کارش جدی می باشد. او فیزیکی برخورد نمی‌کند ولی باید توجه داشت جذبه‌ای دارد که در صورتی که از دستت شاکی باشد، از ترس به خودت می‌لرزی. جذاب و جالب اینجاست که فوق‌‌العاده خوش‌قلب می باشد و همچنین مهربان. می‌دانی خیر و همچنین صلاحت را می‌خواهد. دائما لبخند می‌زند. با تو رفیق می باشد ولی در صورتی که بد بازی کنی… جوری سرت داد می‌زند که خشکت می‌زند.

مهرداد اولادی درگذشت، علت ‎فوت مراسم ‎تشییع و همچنین عکس‎خانواده در تاریخ ۱۹ April 2016 | 6:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...