دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بازیگران جدید ایرانی‌ در شبکه جم ترکیه چکار می‌کنند؟

بازیگران جدید ایرانی‌ در شبکه جم ترکیه چکار می‌کنند؟

|بازیگران جدید ایرانی‌ در شبکه جم ترکیه چکار می‌کنند؟ از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

مهدی مظلومی، کارگردانی ایرانی که اکثرا و بیشتر آثار او همچنین در ژانر کمدی خلاصه می‌می شود، در خصوص اوضاع فعلی فیلمسازی خود در شبکه جم سخن گفت. او که اکثرا و بیشتر با سریال‌هایی نظیر «بدون شرح» و همچنین «کمربندها را ببندیم» در بین عموم شهروندان و مردم شهر شناخته می‌می شود، در حال حاضر مشغول ساخت چهارمین فیلم دیدنی و جذاب خود به نام «ساحل تا دریا» می باشد.

همسر مهدی مظلومی همسر سعید کریمیان همسر بهارک صالح نیا عکس کشف حجاب شوهر چکامه چمن ماه شبکه جم بیوگرافی مهدی مظلومی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی بهارک صالح نیا

 «برنا» با آن مقدمه گفت‌وگوی خود با آن فیلمساز در مورد علت مهاجرتش به شبکه جم، شرایط درآمدزایی، بحث کشف حجاب بازیگران جدید زن ایرانی و همچنین … را نشر یافته شده کرده که در ادامه می‌خوانید:

خیلی از مخاطبان سریال‌ «بدون شرح» یا «کمربندها را ببندیم» به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند که کمدی‌ساز تقریبا موفقی همچون مهدی مظلومی به چه علت با تلویزیون جمهوری اسلامی ایران قطع همکاری می‌کند و همچنین شبکه جم ترکیه را جهت ادامه فعالیت‌های نمایشی خود انتخاب می‌کند؟

چند دلیل در آن خصوص وجود داشت:

۱- نوع یا جنس کارهای من با سلیقه تیم جدید مدیریتی همخوانی نداشت (دلیل اصلی آن هم کم‌کاری بنده بود)

۲- در مواقعی هم که شرایط جهت همکاری پیش می‌آمد نمی‌توانستم کاری که دوست دارم را انجام دهم و همچنین مجبور بودم آثاری را به تصویر بکشانم که خیلی با نگرش فیلمسازی من فاصله داشت.

٣- واقعیت حاکی از آن می باشد که تلویزیون به دلایل بسیاری (شامل اعمال بیش از حد سلایق فردی یا شخصی مدیران) مخاطب خودش را از دست داده می باشد.

۴- جم شبکه‌ای می باشد که هم از مخاطب انبوه بهره می‌برد، هم ابراز تمایل به بهره بری و استفاده از تجربه و همچنین تخصص من داشت و همچنین آنکه اجازه داشتم آنچه علاقه داشتم را انجام بدهم.

خب با در نظر گرفتن ۴ دلیل اصلی بالا، اراده و تصمیم راسخ به شروع همکاری‌ با شبکه جم گرفتم. ولی باید توجه داشت اصلی‌ترین دلیل مهاجرت خودم اکثرا و بیشتر بیانگر آن نقطه می باشد که جم به عنوان یک شبکه پربیننده ماهواره‌ای تولید نداشت و همچنین مجبور بود آثار تولیدی ترک را دوبله و همچنین پخش کند. با توجه به فاصله فرهنگی تولیدات شبکه‌های ترک فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم حالا که جم اراده و تصمیم راسخ به تولید گرفته، ساخت آثاری توسط من به نوعی که به فرهنگ خودمان نزدیک می باشد، می‌تواند نقش مهمی را در جایگزین‌ کردن آثار ایرانی با آثار نمایشی ترک‌زبان ایفا کند.

همسر مهدی مظلومی همسر سعید کریمیان همسر بهارک صالح نیا عکس کشف حجاب شوهر چکامه چمن ماه شبکه جم بیوگرافی مهدی مظلومی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی بهارک صالح نیا

در صورتی که از آنتن جم آثار نزدیک به فرهنگ خودم روی آنتن برود، بهتر از آن هم می باشد که فیلم دیدنی و جذاب‌هایی با فرهنگ کشور غیره ای پخش می شود. پس اراده و تصمیم راسخ به آن کار گرفتم. تا در حال حاظر هم بعد از پخش متوجه منظور من خواهید شد. آثاری را خواهم ساخت که بتوانم زیر پرچم آن هم بایستم. تنها بحث حجاب در آن آثار مطرح بود که با توجه به خصوصی‌بودن شبکه جم و همچنین آنکه جهت ادامه حیات خود اقتصادی به آن هنر نگاه می‌کند، بایستی و حتما به گونه‌ای مقابل دوربین برود که در کشورهای دیگر هم قابل ارائه باشد.

تصور من از ایرانی‌بودن و همچنین مسلمان‌بودن تنها معطوف به حجاب نمی‌می شود بلکه مضامین و همچنین مفاهیم مهم غیره ای هم هست که اکنون امکان عرضه و همچنین صدور آن هم به دیگر کشورها از طریق فیلم دیدنی و جذاب وجود دارد، پس قبول کردم که پوشش‌ها به فراخور قصه‌ها و همچنین شخصیت‌ها باشد.

در «پیاده‌روهای خالی» از نقش جنگ و همچنین شهدا در شکل‌گیری نسل بعد و همچنین پیشرفت دیپلماسی در جهان حرف زدم در «مگنولیا» از نقش زن در رفتار انسانی گفتم و همچنین آنکه کم‌ارزش‌ترین دارایی زن موی اوست. «در منو تنها نذار» هم از عواقب ارتباطات بدون فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین فجایعی که رخ می‌دهد حرف زدم و همچنین اکنون در فیلم دیدنی و جذاب آخر خود «ساحل تا دریا» از نقش ما انسان‌ها در بحران‌ها و همچنین پس نتیجه آن می شود که آن هم که نابودی کودکان می باشد، صحبت می‌کنم.

«جم» علی رغم فضاسازی‌هایی که در مورد آن هم گرفته شده می باشد دنبال اشاعه فرهنگ ایرانی در کشورمان می باشد. البته در صورتی که همه فرهنگ را تنها و فقط در حجاب خلاصه نکنیم. به زودی دیدن کردن و نمایش آن فیلم دیدنی و جذاب‌ها آغاز خواهد شد و همچنین شهروندان و مردم شهر خودشان قضاوت خواهند کرد.

زمان دائما عریان‌کننده واقعیت بوده می باشد. امثال من با صبوری وظیفه خودشان را انجام می‌دهند. حتی در صورتی که اشکالاتی هم دیدن می شود، فضا جهت جبران وجود دارد چرا که فیلمساز بر اساس توانایی‌های فکری و همچنین هنری خودش جایگاه پیدا می‌کند.

آیا بایستی و حتما با به وجود آمدن اختلاف‌نظرها یا تنگ‌نظری‌ها در ارتباط و رابطه با نحوه مدیریت صداوسیما سریعا میدان را خالی کنیم یا کشور و همچنین شبکه‌ای را جهت ادامه فعالیت خود یا ساخت آثار نمایشی خود انتخاب کنیم که اساتید و همچنین نخبگان فرهنگی‌ در داخل ایران معقتدند تماشای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن هم به صلاح فرهنگ ایرانی نیست؟
آن صلاح بر چه استدلالی می باشد؟ آیا برنامه جذاب و جالب و خوب‌های در حال پخش صداوسیما بر اساس سبک زندگی اسلامی می باشد؟‌ آیا برنامه جذاب و جالب و خوب دورهمی که بر پایه تحقیر آدم‌ها بنا شده بر اساس سبک زندگی اسلامی می باشد؟ در عصر امروز مرز وجود ندارد. مرز، تفکرات ماست. من در هر نقطه از جهان که امکان ساخت را ببینم بایستی و حتما فیلم دیدنی و جذاب بسازم.

در حال حاضر جهت فعالیت خودتان به جغرافیای ویژه ای فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنید. پس مطمئنا دیگر بازگشت و همچنین فعالیت در تلویزیون و همچنین سینمای جمهوری ‌اسلامی‌ ایران جهت مهدی مظلومی موضوعیت ندارد؟
هرجایی که مفید واقع شوم فعالیت خواهم کرد.

خیلی از منتقدان بر آن باور خواهند بود که شبکه جم جولانگاه افرادی می باشد که از جامعه تلویزیون و همچنین سینمایی جمهوری اسلامی ایران طرد یا پس زده شده‌اند؟ خودتان چقدر آن نظریه را قبول دارید؟
عرض کردم که زمان عریان‌کننده واقعیت‌ها‌ست. به زودی با اسم‌های غیره ای هم برخورد خواهید کرد که سیستم نتوانسته از آنها درست بهره بری و استفاده کند.

بحث در خصوص دستمزد یا حمایت‌هایی که شبکه جم از هنرمندان ایرانی به عمل می‌آورد، در داخل ایران خیلی مطرح می‌می شود. از شرایط و همچنین دستمزدی که از فیلمسازی در شبکه جم کسب می‌کنید، توضیح مختصری می‌دهید؟
دستمزدها در آن شبکه اصلا عجیب غریب نیست. در جم تو می‌توانید حرفه‌ای که دوست دارید را در چارچوب محتوای مثبت انجام دهید. به جرات اعلام می‌کنم که جم از هیچ کجا حمایت اقتصادی و مالی نمی‌می شود و همچنین تنها بر اساس خلاقیت مدیرش از طریق درآمدهای خودش اداره می‌می شود.

در خصوص مهاجرت هنرمندان به شبکه جم حرف و همچنین حدیث‌هایی نظیر وجود دلال‌هایی که از طرف آن شبکه در ایران حضور دارند مطرح بوده می باشد. صحبت‌هایی مبنی بر آنکه یک‌سری دلال در پشت صحنه آثار نمایشی حضور دارند و همچنین خود را به عنوان فرد نزدیک به آن شبکه معرفی می‌کنند و همچنین با آن واسطه‌گری شرایط را جهت ارائه پیشنهاد و همچنین عزیمت آنها به جم مهیا می‌کنند. پروسه مهاجرت تو چگونه شکل گرفت و همچنین از طرف چه فردی یا شخصی مستقیما پیشنهاد فیلمسازی در شبکه جم را گرفتن کردید؟
شخص مدیر شبکه با من مذاکره کرد و همچنین بعد از گفت‌وگو به سرعت آن سفر اتفاق افتاد. خیلی سریع فیلمنامه‌ای که در ایران به تحریر درآورده بودم، امکان ساخت پیدا کرد. صحبت‌هایی که در خصوص وجود دلال‌ها می‌می شود جنبه خاله‌بازی دارد.

یعنی تمام بازیگرانی که شبکه جم را جهت ادامه فعالیت خود انتخاب کردند، مستقیما با شخص اول شبکه جم صحبت کردند؟
بله، همه آنها با مدیر شبکه صحبت کردند چرا که درب اتاق مدیر همواره باز می باشد و همچنین امکان گفت‌وگو با ریاست آن شبکه دائما وجود دارد.

یعنی باور کنیم؟
شک نکنید که دلالی در آن خصوص وجود ندارد. اصلا نرخ دستمزدها در حدی نیست که فضا جهت دلالی مهیا می شود. مدیر شبکه به همه حقوق ماهیانه می‌دهد که باندبازی رخ ندهد.

به نظر می‌رسد حربه برداشتن پوشش اسلامی بازیگران جدید زن ایرانی در آثاری که خود تو کارگردانی آن هم را بر عهده دارید جهت جذب مخاطب می باشد و همچنین صرفا در صورتی که محتوا غنی هم نباشد با توجه به وجود چنین ویژگی‌ای، مخاطب به تماشای آثار می‌نشیند؟
کشف حجاب به نیت و اراده پیدا کردن بیننده نیست زیرا و به درستی که جم بیننده خودش را دارد. کشف حجاب به فراخور زندگی واقعی در جغرافیایی مشخص می باشد.

«سه بیگانه در سرزمین‌ ناشناخته» به کارگردانی تو ساخته شده می باشد. علیرغم آنکه پروانه دیدن کردن و نمایش آن اثر سینمایی صادر شده ولی به نظر می‌رسد با توجه به مهاجرتتان از اکران عمومی آن فیلم دیدنی و جذاب جلوگیری می شود؟
من خیلی خبر موثقی در آن خصوص ندارم ولی باید توجه داشت در صورتی که آن اتفاق رخ بدهد چه مشکلی حل خواهد شد جز آنکه حق یک تهیه‌کننده ضایع می شود، اعتماد او هم از سینما سلب می شود و همچنین سرمایه‌اش جذب جای غیره ای می شود؟

حرف پایانی؟
ما ایرانی هستیم و همچنین به دور از تعصبات هر جا بتوانیم در راستای فرهنگ انسانی حرکت می‌کنیم. بایستی و حتما مسئولیت‌پذیر شویم و همچنین ای کاش یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم.

همسر مهدی مظلومی همسر سعید کریمیان همسر بهارک صالح نیا عکس کشف حجاب شوهر چکامه چمن ماه شبکه جم بیوگرافی مهدی مظلومی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی بهارک صالح نیاسعید کریمیان (مدیر شبکه جم) ، چکامه چمن ماه و همچنین مهدی مظلومی

«برنا» در حاشیه آن گفت‌وگو نوشت: آقای مظلومی به هر حال بایستی و حتما حضورش در شبکه جم را به شکلی توجیه کند ولی کافی می باشد به لطمات جبران‌ناپذیری که آن شبکه ماهواره‌ای به فرهنگ ایرانی وارد کرده را بررسی کردن کنیم تا مشخص می شود آن کانال تصویری و تلویزیونی دنبال هرچه باشد حداقل دغدغه فرهنگ ما را ندارد. در مورد بحث بودجه آن کانال هم با عرض پوزش از آقای مظلومی، ما قانع نشدیم. چگونه می‌می شود یک کانال تصویری و تلویزیونی با کمترین مقدار و اندازه و میزان آگهی و همچنین درآمدهای متعارف کانال‌های تصویری و تلویزیونی بتواند تا آن مقدار و اندازه خاصه‌خرجی کند؟ البته حضور بازیگران جدید درجه سه دلیلی بر مهاجرت احتمالی سایرین نمی‌می شود ولی باید توجه داشت با آقای مظلومی موافقیم که متاسفانه صداوسیما نتوانسته از داشته‌ها بهره بری و استفاده کند و همچنین امروز در صورتی که اقبالی نسبت به کانال‌های مخرب ماهواره‌ای وجود دارد به آن دلیل می باشد که صداوسیما نتوانسته مخاطب را راضی کند. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که آن گفت‌وگو از طریق تلگرام و همچنین با شرایط خاص چنین فضایی گرفته شده و همچنین امکان مباحثه جدی و همچنین به چالش‌کشیدن مصاحبه‌شونده خیلی وجود نداشته ولی آن دلیل نمی‌می شود که اغراق آقای مظلومی در آن گفت‌وگو را منطقی بدانیم و همچنین آن هم را بپذیریم.

همسر مهدی مظلومی همسر سعید کریمیان همسر بهارک صالح نیا عکس کشف حجاب شوهر چکامه چمن ماه شبکه جم بیوگرافی مهدی مظلومی بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی بهارک صالح نیا

منبع : فرادید

مباحث و مطالب مرتبط

ازدواج دو مجری همجنس باز شبکه من و همچنین تو (Manoto) + تصاویر لو رفته… چندی پیش اخباری در خصوص گرایش عوامل و همچنین مسئولان شبکه من وتو به همجنس گرایی در وبلاگ فردی یا شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی نشر یافته شده گردید.ک…

قیافه جذاب و جالب چکامه چمن ماه در کودکی و همچنین نوجوانی + عکس… چکامه چمن ماه  Chakame Chamanmah (متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در شیراز ) بازیگر سینما ، تلویزیون و همچنین تئاتر ایران می باشد. او همچنین که فارغ‌التحصیل دیپلم مجسمه‌سازی از هنرس…

همسر و همچنین دخترک های جوان و ازدواج نکرده رضا شاه در روز کشف حجاب + عکس اشرف، شمس و همچنین تاج الملوک در روز کشف حجاببرنامه معروف به کشف حجاب هفدهم دیماه ۱۳۱۴ با شرکت همسر و همچنین دخترک های جوان و ازدواج نکرده رضا شاه پهلوی که بدون حجاب در جشن دانشسرای ع…

بیوگرافی ساناز زرین مهر + عکس جدید در ترکیه ساناز زرین مهر بازیگر ۲۹ ساله و همچنین گمنام ایرانی کشف حجاب کرده و همچنین به شبکه جم پیوسته و همچنین عکس های بدون حجابش را در اینستاگرم نشر یافته شده کرده می باشد .ساناز زر…

بازیگران جدید ایرانی‌ در شبکه جم ترکیه چکار می‌کنند؟ در تاریخ ۱۹ April 2016 | 8:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...