دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

راز زندگی عاشقانه سحر ولدبیگی و همچنین شوهر یا همسر خود نیما فلاح + عکس

راز زندگی عاشقانه سحر ولدبیگی و همچنین شوهر یا همسر خود نیما فلاح + عکس

|راز زندگی عاشقانه سحر ولدبیگی و همچنین شوهر یا همسر خود نیما فلاح + عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

اول تیر ۱۳۹۵، ازدواج سحر ولدبیگی و همچنین شوهر یا همسر خود نیما فلاح ۱۳ ساله می می شود. البته در صورتی که زمان آشنایی و همچنین دو سال شمسی و همچنین نیم نامزدی را در نظر بگیریم، از مرز ۱۵ سال شمسی می گذرد. درواقع سر سریال «پسرخاله ها» بود که با هم آشنا شدند.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگیSahar Valadbeigi

سحر ولدبیگی (متولد ۱ تیر ۱۳۵۵، تهران) بازیگر سینما و همچنین تلویزیون ایران می باشد.

او همچنین دختر مسعود ولدبیگی می است و خواهد بود.او همچنین شامل مدرک دیپلم اداری بازرگانی از هنرستان شهید مدرس می باشد. سحر ولدبیگی یک دوره بازیگری را در کارگاه آزاد بازیگری گذراند و همچنین بعد از بازی در چند مجموعه تصویری و تلویزیونی، با سریال «دخترک های جوان و ازدواج نکرده» شناخته شد.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگیinstagram nima fallah

نیما فلاح (متولد ۱۳۵۱ تهران) بازیگر ایرانی تلویزیون و همچنین سینما می باشد. او همچنین شامل مدرک کارشناسی گرافیک مطبوعاتی می باشد .

او بازی در تلویزیون را با نقش دستیار درک (هنرا) در مجموعه طنز ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری آغاز کرد و همچنین بعد از چند سال شمسی وقفه دوباره با مهران مدیری در برنامه جذاب و جالب و خوب جنگ ۷۷ فعالیت بازیگری‌اش را ادامه داد.

بعضی نام ها و همچنین واژه ها خواهند بود که به دنبال خودشان نام و همچنین واژه ای را به دنبال می آورند و همچنین به نوع دائما در کنار هم معنا و همچنین وزن مناسب را پیدا می کنند. در صورتی که به آن دست عناوین ترکیبی از منظر اشخاص نگاه کنیم بعضی اسامی هم دائما در کنار هم معنای دقیق تر و همچنین ئکامل تری دارند. «سحر ولدبیگی و همچنین نیما فلاح» یکی از همین ترکیب های خاص خواهند بود که دائما به زبان آوردن نام یکی از آنها مترادف با به ذهن آوردن نام آن هم غیره ای می است و خواهد بود.زوجی که همین تیرماه زندگی مشترک شان وارد سال شمسی سیزدهم خود می می شود. بی حاشیه بودن و همچنین شادابی بارزترین وجه زندگی آنهاست. دو عاملی که به زندگی آنها در آن سال شمسی ها قوام مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داده و همچنین باعث شده آن هم باور همیشگی «زندگی زوج های هنری دوام ندارد»، شکست سختی بخورد. ولی باید توجه داشت آن تنها قسمت و بخش رویی ماجراست.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

هنگام و زمانی که پای صحبت آنها می نشینید متوجه می شوید که آن زندگی موفق، لایه های درونی و همچنین عمقی بسیاری در خودش دارد که در آن مصاحبه به قسمت و بخش های نهمی از آنها پرداختیم. مسائلی که تغییر پیدا کردن به رازهای زندگی موفق آنها شده می باشد. با آنها به گفتگو نشستیم، راستی، برنامه جذاب و جالب و خوب پخت و پز و آشپزی آنان، دستپخت های خودمان را می بینید، برنامه جذاب و جالب و خوب ای که توانسته مخاطبان بسیاری را جذب خود کند…

دوران نامزدی مهم می باشد.

چند سال شمسی از ازدواج تان می گذرد و همچنین چگونه و چطوری به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدید که زوج مناسبی جهت یکدیگر هستید؟

سحر: اول تیر که بیاید، ازدواج  ما ۱۳ سالش تمام می می شود. البته در صورتی که زمان آشنایی و همچنین دو سال شمسی و همچنین نیم نامزدی را در نظر بگیریم، از مرز ۱۵ سال شمسی می گذرد. درواقع سر سریال «پسرخاله ها» بود که با هم آشنا شدیم. بعد از آن هم باز هم در کارهای مختلفی کنار هم بازی کردیم و همچنین اکثرا و بیشتر با هم آشنا شدیم، به نقاط مشترک و همچنین سلیقه های هم پی بردیم و همچنین رفته رفته هفته ای یکبار دیدن مان تغییر پیدا کردن به دو بار و همچنین اکثرا و بیشتر شد و همچنین یکدفعه گفتیم چرا اصلا دائما با هم نباشیم!؟ اولین کار مشترک مان بعد از نامزدی، سریال «دخترک های جوان و ازدواج نکرده » بود.

نیما: دوران نامزدی خیلی زیاد مهم می باشد. تو را آماده می کند تا به طرف مقابل خود نزدیک تر شوید، خلق و همچنین خوی همدیگر را بشناسید تا بعد از ازدواج هنگام و زمانی که قرار می باشد در کنار هم زیر یک سقف پا بگذارید، با شناخت کامل تر و همچنین دقیق تری آماده پذیرش مسئولیت های جدید باشید.

سحر: من هم با نیما موافق هستم. دوران نامزدی زمانی می باشد که نه تنها خودتان بلکه خانواده های هر دو طرف هم اکثرا و بیشتر با هم آشنا می شوند، هم عروس و همچنین داماد از خانواده طرف مقابل شناخت بهتری پیدا می کنند و همچنین آن معاشرت ها و همچنین نشست های دورهمی باعث می می شود، ذره ذره همدیگر را بشناسید. درواقع در آن هم دورهمی ها و همچنین معاشرت های کنار خانواده به طرز فکر کردن و اندیشیدن و همچنین نوع نگرش هم پی می برید و همچنین متوجه می شوید.

آن آدم مناسب تو هست یا خیر؟ البته آن را هم بگویم که همه چیز در مورد شناخت همدیگر به دوران نامزدی ختم نمی می شود و همچنین تو بعد از رفتن زیر یک سقف و همچنین تشکیل زندگی مشترک هم با اتفاقات و همچنین شرایطی رو به رو می شوید که باعث شناخت اکثرا و بیشتر و همچنین بهتر می می شود. ولی باید توجه داشت آن هم شناخت ابتدایی و اولیه به تو آن امکان را می دهد که تحلیل های بهتر و همچنین درست تری از همسرتان در زمان های متنوع و گوناگون و مختلف داشته باشید. مثلا در صورتی که تو بدانید چه چیزهایی باعث دلخوری همسرتان می می شود هنگام و زمانی که در طول ازدواج اتفاقی افتاد که همسرتان دلخور شد، ویژگی های او را می دانید و همچنین آن به تو کمک می کند تا رنجش و همچنین دلخوری اکثرا و بیشتر نشود.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

به شدت سنتی هستیم

تو یکی از موفق ترین زوج های هنری کشور هستید و همچنین آن در حالیست که حواشی بسیاری پیرامون هنرمندان وجود دارد… چه اصولی آن موفق بودن را در زندگ یشما ساخته یا ایجاد کرده می باشد؟

سحر: به نظر من حاشیه داشتن باعث می می شود که دائما استرسی در زندگی تو حاکم باشد، خواه آن حاشیه کاری، خواه مرتبط به زندگی فردی یا شخصی تان باشد. آن انتخاب فردی یا شخصی من و همچنین نیما بوده که هر دو دوست داشتیم زندگی آرامی داشته باشیم و همچنین از حاشیه ها دور بمانیم. به هر حال اختلاف سلیقه دائما و همچنین بین همه وجود دارد ولی باید توجه داشت من و همچنین نیما دائما خواستیم و همچنین سعی کردیم معظلات و مسائل و مشکلات فردی یا شخصی مان را بین خودمان حل کنیم و همچنین در مورد مسائل خصوصی مان به غیر از خودمان با کسی صحبت نکرده ایم زیرا و به درستی که به هر حال هنگام و زمانی که با دیگران مطرح می کنید، ممکن می باشد آن هم پیشامد جدید ساده به یک اتفاق پهناور و بزرگ تغییر پیدا کردن می شود و همچنین خودمان آن هم را تغییر پیدا کردن به یک حاشیه پهناور و بزرگ کنیم.

نظر من و همچنین نیما آن بوده که مسائل خوب و همچنین بد زندگی ما تنها و فقط به خودمان مرتبط می باشد. حال در صورتی که پیشامد جدید خوبی باشد سعی می کنیم دیگران  را در آن هم شریک کنیم و همچنین در صورتی که ناخواسته به پیشامد جدید بدی برسیم، آن هم را بین خودمان حل می کنیم.

نیما: بگذارید یک نقطه ای را بگویم… معاشرت با دوستان، آشنایان و همچنین در و همچنین همسایه کار لذت بخشی می باشد. جهت من و همچنین سحر هم همینطور می باشد. ولی باید توجه داشت آن شکل از معاشرت یعنی تو با افرادی روبرو هستید که یک عالمه ویژگی و همچنین خصوصیت دارند، خصوصیاتی که تو آنها را نمی شناسید. به هر حال هنگام و زمانی که آنها را دعوت می کنید یا از سوی آنها دعوت می شوید، رفته رفته با آن ویژگی ها آشنا می شوید که جهت درک کامل همه آن ویژگی ها به سال شمسی ها زمان مستلزم و نیاز می باشد!

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

من و همچنین سحر علی رغم آنچه به نظر می آید، افرادی به شدت سنتی هستیم، به خصوص در سنت های خانوادگی جزو خانواده هایی هستیم که معاشرت مان تنها محدود به خانواده می باشد. به هر حال خانواده هر چه که باشد از گوشت و همچنین خون شماست، از کودکی تو را با همه خصوصیات تان شناخته و همچنین تو هم همین حس را نسبت به آنها دراید، جهت همین به نظر من بهترین حاشیه امن جهت هرکسی خانواده می باشد.

در صورتی که به قدیم نگاه کنید همه افراد خانواده دور یک سفره می نشستند، پدربزرگ ها، پدرها، بچه ها، و همچنین به همین ترتیب افرادی که اضافه می شدند آن سفره را بزرگتر و همچنین کامل تر می کرد. در آن هم محیط شهروندان و مردم شهر می دانستند دائما کانونی به نام خانواده وجود دارد که همه افراد آن هم در مواقعی دور هم جمع می شدند و همچنین می توانستند معظلات و مسائل و مشکلات شان را مطرح کنند. ولی باید توجه داشت حالا شکل خانواده عوض شده و همچنین در ظاهر مدرن آن خانواده ها معاشرت ها و همچنین دوستی ها هم تغییر کرده می باشد.

من و همچنین سحر به مقدار و اندازه کافی در محل کارمان معاشرت کاری داریم، جهت همین تمام آنچه مرتبط به خانواده می می شود و همچنین حیطه فردی یا شخصی ماست، جهت خانواده می باشد. گاهی بیرون بردن یک صحبت خانوادگی به جای آرام کردن پیشامد جدید، تغییر پیدا کردن به یک جنجال می می شود! ما سعی کرده ایم به حرمت خانواده دو نفره مان احترام بگذاریم.

سحر: شاید اول زندگی خودمان هم آن نقطه ها را نمی دانستیم. آنچه می گوییم براساس یک تجربه ۱۲ ساله می باشد. به نظر من در مورد معاشرت، خیلی خوب می باشد که زوج ها در کنار مثلا سفر با خانواده یا دوستان و همچنین موازی با آن معاشرت ها، جمع دونفره خودشان را هم داشته باشند. دو نفری به سفر روند، خرید کنند یا تفریحی داشته باشند. درواقع یک زمان هایی تنها و فقط خودشان باشند و همچنین خودشان… البته آن که می گویم دو نفره زیرا و به درستی که خانواده ما دونفره می باشد، وگرنه منظورم جمع کوچک و همچنین اصلی آن هم خانواده می باشد.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

مسائل اقتصادی و مالی، جای خود…

در کنار مسائل اقتصادی و مالی، چه چیزهایی جهت شروع یک زندگی مشترک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد؟

سحر: به هر حال در یک زندگی مشترک چه زن و همچنین چه مرد حق هایی دارند که نمی قدرت آنها را نادیده گرفت، ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که به زندگی پدربزرگ ها و همچنین مادربزرگ ها یا حتی پدرها و همچنین مادرهای مان نگاه می کنیم، می بینیم به رغم همه فراز و همچنین نشیب ها و همچنین گاه معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی، دائما یک فرد یا شخص کوتاه می آمد. اتفاقی که آن روزها دیگر به آن هم راحتی نمی افتد. در حال حاظر در زندگی طوری شده که از یک جایی به بعد هر یک از طرفین حق را کاملا به خودشان می دهند تا جایی که هیچ حقی جهت طرف مقابل قائل نیستند. به نظر من در کنار دوست داشتن و همچنین شناخت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری از یکدیگر، مهم آن می باشد که به طرف مقابل حق بدهیم زیرا و به درستی که قطعا گاهی اوست که حرف درست می زند.

نیما: از نظر من پیشامد جدید اقتصادی و مالی خیلی زیاد مهم می باشد. عموما همه ازدواج ها با یک شکل و همچنین نگاهی از بلندپروازی شروع می می شود، دو طرف نقشه هایی می کشند و همچنین می خواهند به اهدافی برسند، ولی جلوتر که می روند به علت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی با عملی نشدن نقشه ها کم کم ازدواج شان دچار تزلزل می می شود، در آن حالت هرکدام از آنها حس می کنند در کنار همسرشان به خیلی از چیزهایی که در ذهن شان بوده، نرسیده اند و همچنین به مرور آن پیشامد جدید فاصله بین آنها را زیاد می کند.

من معتقدم در ابتدای امر هر زوجی بایستی و حتما بداند چقدر بودجه دارد و همچنین قرار می باشد با چه بودجه ای زندگی شان را شروع کنند. قطعا مسائل اقتصادی و مالی وزنه مهم و همچنین سنگینی می باشد کما آنکه حتی سلامتی تو بر پایه درآمدتان می باشد. فکرش را بکنید که مثلا برخورداری از امکانات دندان علم پزشکی جدید، چکاپ ماهیانه و همچنین… همگی نیازمند تامین اقتصادی و مالی خواهند بود، از قدیم هم گفته اند که عقل سالم در بدن سالم می باشد.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگیخب؟ اینها نبود، فرد و همچنین به تبع آن هم زندگی او دچار مشکل می می شود. همچنین برعکس خیلی ها معتقد هستم که داماد قبل از شروع زندگی مشترک بایستی و حتما به اصطلاح چپ خودش را پُر کند زیرا و به درستی که حالا دیگر آن هم روش نیست که بگوییم همه چیز را بعد از رفتن زیر یک سقف می قدرت درست کرد! به هر حال وجود یک بستر امن ابتدایی و اولیه مثل منزل و خانه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد.

سحر: یا در صورتی که از آن هم اول آن چیزها را ندارند بهتر می باشد پله پله جهت داشتن و همچنین جمع کردن شان اراده و تصمیم راسخ بگیرند و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنند. مثلا برنامه جذاب و جالب و خوب بریزند تا ۵ سال شمسی یا ۱۰ سال شمسی بعدی به چیزهایی که می خواهند دست پیدا کنند نه آن که از آن هم اول تا خرخره توی قرض فرو بروند! خیلی چیزها را می می شود ساده تر گرفت، مثلا در مورد خودمان، چه پدر من و همچنین چه پدر نیما دوست داشتند عروسی آنچنانی بگیریم، ما هم بدمان نمی آمد، ولی باید توجه داشت دیدیم آن کار پرهزینه باعث می می شود، تا چند سال شمسی بعد از ازدواج، تلاش کنیم تا خرج آن هم عروسی و همچنین هزینه هایش جبران می شود! درحالی که با ساده تر برگزارکردن عروسی می توانستیم به مسائل مهم تری بپردازیم.

نیما: من و همچنین سحر از آن هم ابتدا آن شیوه را در پیش گرفتیم که هزینه های اضافه زندگی مان را هرس کنیم.

سحر: خیلی چیزها را ما طی زندگی با هم ساختیم. مثلا پول جمع کردیم، لوازم زندگی مان را بهتر کردیم. آن که از آن هم روز اول بخواهیم ایده آل های زندگی را داشته باشیم و همچنین به خاطر آنها زیر بار قرض و همچنین استرس برویم، باعث می می شود از روز بعد از ازدواج حال مان دائما بد باشد! زیرا و به درستی که دائما نگران مسائل اقتصادی و مالی و همچنین جبران آن هم هزینه ها هستید.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

گذشت در زندگی مشترک

نقش گذشت را در زندگی مشترک چقدر مهم می دانید؟

سحر: عقیده من آن می باشد که در زندگی مشترک از یک جایی به بعد هر دو آدم مدل همدیگر می شوند، انظار و افکار و همچنین احساسات شان مثل هم می می شود و همچنین آن پیشامد جدید خواسته های آنها را هم مشترک می کند یعنی می خواهند به یک چیز برسند، البته دائما در کنار آن خواسته مشترک، خواسته های انفرادی هم هست ولی باید توجه داشت بایستی و حتما دید آن هم خواسته انفرادی اهمیتی دارد یا نه؟

جهت مثال شاید نیما بخواهد هواپیمای کنترلی بخرد! که قطعا آن خواسته، خواسته مشترکی نیست یا من بخواهم کاری را انجام بدهم که تنها و فقط جهت خودم مهم می باشد، نمی گویم از خواسته فردی یا شخصی تان دست بکشید، اتفاقا به نظر من خوب می باشد که در آن مورد وارد بده بستان بشوید و همچنین به تناوب به خواسته های فردی یا شخصی همسرتان توجه کنید. زیرا و به درستی که در صورتی که قرار باشد همسرتان مدام از خواسته هایش بزند و همچنین تنها و فقط به خواسته های تو یا خواسته های مشترک تان بپردازد یک جایی کم می آورد و همچنین ممکن می باشد بگوید که «دائما دارم جهت تو کاری انجام می دهم…»

نیما: من از حرف های سحر آن پس نتیجه آن می شود که را گرفتم که خواسته های زندگی مشترک را می قدرت به دو شکل مادی و همچنین معنوی تقسیم کرد. خواسته های مادی عموما خواسته هایی کودکانه و همچنین بعضا خودخواهانه می شوند، به همین علت جای  گذشت در آنها کمتر می باشد. ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که به خواسته های معنوی نگاه می کنیم متوجه می شویم نه تنها به نفع طرف مقابل می باشد بلکه همین نفع را جهت شخص خود من هم دارد. می قدرت اینطور تحلیل کرد که رسیدن به آن هم خواسته جهت هر دو نفرمان مفید و همچنین خوب می باشد. آن که حالا مثلا الزاما من بایستی و حتما مسواک آبی رنگ برقی داشته باشم خواسته کودکانه ای می باشد! به هر حال معتقدم آدم ها از یک جایی به بعد بایستی و حتما پهناور و بزرگ شوند و همچنین آن پهناور و بزرگ شدن یک معنایش توجه به خواسته های طرف مقابل می باشد.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

تقسیم کار و همچنین شناخت خلقیات همدیگر

کدام تجربه و مهارت بالا ها را جهت داشتن آرامش در زندگی تان تقویت کرده اید؟

سحر: دو فرد یا شخص را در نظر بگیرید که هم دانشکده ای بوده و همچنین در یک خوابگاه هم اتاق خواهند بود، هر یک از آنها بایستی و حتما چیزهایی را رعایت کند تا بتوانند کنار هم مدتی را زندیگ کرده و همچنین مدرک شان را بگیرند. حالا زندگی مشترک را در نظر بگیرید که خیلی زیاد فراتر از پیشامد جدید ای زیرا و به درستی که خوابگاه دانشجویی می باشد. تو قرار می باشد جهت دائما در همه چیز با یک فرد یا شخص شریک باشید، در آن حالت تو بایستی و حتما خودتان را با زندگی مشترک و همچنین طرف مقابل تان وفق بدهید.

مثلا من شخصا اوایل ترجیح می دادم شب ها دیرتر خوابیده و همچنین روزها دیرتر بیدار شوم در حالی که نیما برعکس من بود، همین پیشامد جدید که خیلی ساده می باشد در طولانی مدت می تواند مشکل ساز می شود. از یک جایی به بعد دیدم آن هم شکلی که نیما می خوابد و همچنین بیدار می می شود شکل سالم تر و همچنین بهتری می باشد، جهت همین سعی کردم آن تجربه و مهارت بالا را یاد بگیرم. بعد از مدتی دیدم هنگام و زمانی که صبح ها زودتر بیدار می شوم، چقدر حالم بهتر می باشد، انرژی بیشتری دارم و همچنین از روزم اکثرا و بیشتر بهره بری و استفاده می کنم. آن ساده ترین شکل مثال می باشد. در تمام آن سال شمسی ها هرجایی که دیدم نیما کار بهتری انجام می دهد، سعی کردم من هم آن هم را یاد بگیرم و همچنین آن هم کار را انجام دهم.

نیما: یکی از ویژگی های زندگی ما آن می باشد که تقسم وظایف نکرده ایم. مثلا نگفته ایم زیرا و به درستی که تجربه و مهارت بالا من در خرید و همچنین نظافت اکثرا و بیشتر می باشد، آن کارها را من انجام بدهم یا سحر در فلان کار تجربه و مهارت بالا بیشتری دارد پس آن هم کار را او انجام دهد! ما سعی کردیم هر نوع توانایی را که داریم به یکدیگر منتقل کنیم و همچنین البته ویژگی جذاب و جالب زندگی ما آن می باشد که در همه کارها با هم شریک هستیم، مثلا در صورتی که قرار می باشد منزل و خانه را جارو کنیم، مشترکا آن کار را انجام می دهیم یا در صورتی که قرار می باشد ظرف بشوییم یکی ظرف ها را شسته و همچنین غیره ای آن هم را آبکشی کرده و همچنین غیره ای جابجا می کند! اتفاقا آن کار نه تنها جذاب و جالب می باشد، بلکه باعث می می شود همین کارهای روتین خانگی هم خسته کننده نباشد، حوصله مان را سر نبرد و همچنین در کنارش با هم صحبت هم بکنیم.

در صورتی که بخواهید همسرتان را تعریف کنید، چه می گویید؟

سحر: همسرم گنج زندگی من می باشد.

نیما: همسرم سحر را هیچ وقت با کلام نتوانستم توصیف کنم.

به نظر ما، در مراسم عروسی به تنها کسی که خوش نمی گذرد خود عروس و همچنین داماد می باشد. جهت همین خانواده ما نیز با آن خواسته ما کنار آمدند و همچنین با یک مهمانی خیلی زیاد ساده خانوادگی زندگی مشترک مان را آغاز کردیم.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

هنگام و زمانی که عصبانی می شوم

تو عصبانی هم می شوید؟

سحر: البته خیلی خیلی خیلی کم پیش می آید که نیما عصبانی می شود!

نیما: راستش گاهی آدم سعی می کند مسائل را درون خودش بریزد و همچنین عنوان نکند و همچنین به خودش می گوید چه لزومی دارد آن را به همسرم بگویم!؟ ولی باید توجه داشت واقعیت امر آن می باشد که هنگام و زمانی که تو ماجرا را با همسرتان در میان می گذارید، دونفری به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید و همچنین به جای درون خودتان ریختن، از همفکری همسرتان جهت پیداکردن راه حل بهره بری و استفاده می کنید.

سحر: من معتقدم بایستی و حتما به همسرتان به چشم یک دوست نگاه کنید و همچنین در کنار همسر بودن، بهترین دوست هم نیز باشید. گاهی شاید همسرتان تو را قضاوت کند ولی باید توجه داشت تو به دوستی مستلزم و نیاز دارید که بدون قضاوت، پای حرف های تو بنشیند. در آن حالت تو مطمئن هستید که او گوشی شنواست که در آن هم لحظه یا حتی بعدها نمی خواهد تو را سرزنش کند.

نیما: من قبلا همه چیز را در خودم نگه می داشتم و همچنین جهت خودم تحلیل می کردم، ولی باید توجه داشت به مرور از سحر، حاضرجوابی را یاد گرفتم. اوایل می گفتم آن که سحر در آن هم لحظه چیزی را که به ذهنش می رسید را عنوان می کند، می تواند باعث ساخته یا ایجاد مشکل می شود ولی باید توجه داشت بعد دیدم آن حس آن هم لحظه می باشد که عنوان می می شود. اگرچه حالا هم آدم حاضرجوابی نیستم ولی باید توجه داشت چیزی را در خودم نگه نمی دارم!

سحر: به نظرم اینجوری خیلی بهتر می باشد که آنچه اذیت تان می کند را یکبار می گویید و همچنین خلاص…

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

فاصله ما یک وجب می باشد!!

معمولا سر چه مسائلی با یکدیگر جروبحث می کنید؟

سحر: راستش ما جروبحث نمی کنیم. تنها و فقط ممکن می باشد در مواردی از هم دلخور شویم!

نیما: جروبحث که نه، ولی باید توجه داشت بحث می کنیم، آن هم هم با آن توضیح که صدای مان از یک تن خاص بالاتر نمی رود!

سحر: نیما دائما می گوید، فاصله من و همچنین تو یک وجب می باشد، صدایت را به مقدار و اندازه همین یک وجب بالا ببر…! یادم هست سال شمسی ها پیش زمانی که ازدواج نکرده بودم و همچنین نیما را نمی شناختم، با دیدن سریال «منزل و خانه سبز» و همچنین مرحوم شکیبایی در آن هم کار، دائما آن قسمت و بخش از دیالوگ ها برایم جذاب و جالب بود که ایشان می گفت «در منزل و خانه ما قهر وجود ندارد». من و همچنین نیما هم، دائما در هر موردی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد حرف می زنیم و همچنین در صورتی که چیزی دلخور و همچنین اذیت مان کرده، به آرامی در مورد آن هم بحث می کنیم، ممکن می باشد به پس نتیجه آن می شود که برسد و همچنین ممکن می باشد نظرات مان آنقدر متغایر و متفاوت باشد که در آن هم روز به پس نتیجه آن می شود که نرسیم که در آن حالت می گذاریم دو روز بگذرد و همچنین بعد از آن که ماجرا را جهت خودمان تحلیل کردیم، می بینیم که نظرمان عوض شده و همچنین طرف مقابل مان درست می گفته می باشد.

نیما: من هم به همین پس نتیجه آن می شود که رسیده ام. البته نه آن که بعد از آن هم مدت احساس کنم الزاما آنچه را ابتدا گفته بودم، اشتباه می باشد، بلکه متوجه می شوم در آن هم لحظه طرف مقابلم را با سلایق و همچنین نظراتش نادیده می گرفتم.

ضمن آن که عموم بحث های ما، یا مسائلی که باعث بشود به خاطرشان بحث کنیم، یا در مورد فردی یا شخصی ثالث می باشد یا در مورد کارمان. به ندرت پیش می آید در مورد چیزی از خودمان بحث کنیم.

سحر: آنقدر همدیگر را شناخته ایم که به راحتی متوجه می شویم چه چیزی باعث ناراحتی طرف مقابل مان شده می باشد. آن هم شکل بحث ها جهت ۵ سال شمسی اول زندگی مان بود و همچنین به مرور آن هم را به جایی رساندیم که دیگر چیزی از «خودمان» باعث ناراحتی مان نمی می شود. مثلا هنگام و زمانی که من متوجه شدم که چه چیزها و همچنین کارهایی باعث ناراحتی نیما می می شود، تمام آنها را از لیست رفتاری خودم حذف کردم، زیرا و به درستی که قرار نیست که او را اذیت کنم.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

تفریحی و سرگرم شدن مشترک

آیا تفریحی و سرگرم شدن مشترکی دارید که در زمان بیکاری و اوقات تفریح به آن هم بپردازید؟

سحر: سریال می بینیم، سفر می رویم، عاشق پیک نیک هستیم، به گل و همچنین گیاه های مان می رسیم، گیم بازی می کنیم، پخت و پز و آشپزی مشترک انجام می دهیم و همچنین اصلا همه کارهای مان از آنجا که با هم مشترک می باشد، شکل تفریحی و سرگرم شدن به خودش می گیرد. مثلا هنگام و زمانی که با هم به فروشگاه کسی که عضو شهر است می رویم، تنها و فقط به عنوان وظیفه خرید منزل و خانه به آن هم نگاه نمی کنیم، از آن هم جلوی درب، دو تا آبمیوه می گیریم و همچنین شروع به خوردن می کنیم و همچنین راه می افتیم، جلوی هر بخشی می ایستیم، نگاه می کنیم و همچنین بررسی کردن می کنیم که به آن هم مستلزم و نیاز داریم یا نه؟ یعنی آن هم ساعت از زندگی مان را هم ضمن خرید، تفریح می کنیم.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

راز خوشبختی ما…

کدام ویژگی همسرتان باعث شده تا در زندگی احساس خوشبختی کنید و همچنین راز آن خوشبختی چیست؟

نیما: به عقیده من بایستی و حتما تمام صفات خوب انسانی را در خودمان پیدا کرده و همچنین از صفات منفی گریز و فرار کنیم. ما هر دو سعی کرده ایم صفات خوب مشترکی داشته باشیم، مثلا من سعی نکرده ام طنازتر و همچنین شیرین تر بشوم. در صورتی که چیزی خوب  می باشد سعی می کنیم با هم به آن هم برسیم و همچنین آن هم را انجام بدهیم، به همین علت صفات خوب سحر آنقدر زیاد می باشد که از دست من خارج شده می باشد.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگیسحر: راطه من و همچنین نیما به آن شکل شده که در صورتی که جایی برویم که در آن هم لحظه من یا او کم انرژی باشیم، غیره ای جای خالی اش را پر می کند. من خودم سعی کرده ام که چیزهای خوب بسیاری از نیما یاد بگیرم، نیما مرد مهربان و همچنین صادقی می باشد، گرچه معتقدم همه آدم ها همه آن خصوصیات خوب را در خودشان دارند، که حالا براساس شرایطی کم یا زیاد می می شود. ما سعی کرده ایم خصوصیات خوب همدیگر را یاد بگیریم و همچنین نمی توانم بگویم کدام ویژگی نیما الزاما باعث شده نسبت به او نگاه بهتری داشته باشم. کما آن که در صورتی که بخواهم یک ویژگی مهم نیما را نام ببرم به نظرم «نیما بودن» می باشد زیرا و به درستی که آن تعریف همه آن هم ویژگی های خوب را در خودش دارد.

نیما: یکی از صفات خیلی زیاد خوب سحر شوخ طبع بودن اوست. او دائما به هر ماجرایی از یک زاویه دیگر هم نگاه می کند، البته گاهی می گویم در آن لحظه آنقدر پیشامد جدید منطقی و همچنین جدی می باشد که چگونه و چطوری می می شود به آن هم نگاه شوخ طبعانه داشت، ولی باید توجه داشت جذاب و جالب می باشد، سحر طوری به آن هم نگاه می کند که در صورتی که قرار می باشد چیزی به هم بریزد، دیگر آن اتفاق نمی افتد! آن چیزی می باشد که از سحر یاد گرفته ام که تو در لحظه عصبانیت جهت چند لحظه منطق را فراموش کنید و همچنین با نگاه شوخ، آن هم را تصور کنید. مثلا سحر موقع عصبانیت من، با همین روش سعی می کند من را آرام کند.

همسر نیما فلاح همسر سحر ولدبیگی همسر بازیگران جدید سحر ولدبيگي و همچنین نيما فلاح بیوگرافی نیما فلاح بیوگرافی سحر ولدبیگی اینستاگرام بازیگران جدید ازدواج سحر ولدبیگی

حریم فردی یا شخصی ما دو فرد یا شخص

چقدر به حریم فردی یا شخصی همسرتان اهمیت می دهید؟

سحر: ما از یک جایی به بعد در زندگی مشترک اراده و تصمیم راسخ گرفتیم که دوستان مشترکی داشته باشیم، یعنی اینطور نیست که یک دوست تنها و فقط دوست من یا تنها و فقط دوست نیما باشد. آن پیشامد جدید باعث شده تا همه چیزمان رو باشد. البته آن مدلی می باشد که جهت ما جواب داده و همچنین نمی گویم قوانین و قانونی صددرصد جهت تمام زوج هاست.

نیما: به نوعی با آن شکل، حریم خصوصی ما، با هم یکی شده می باشد. نمی دانم چنین کاری درست می باشد یا نه!؟ شاید یک آدم باتجربه تر و همچنین متخصص بایستی و حتما در آن باره نظر بدهد ولی باید توجه داشت ما حریم فردی یا شخصی یک نفره نداریم!

سحر: مثلا شاید افرادی باشند که دوست نداشته باشند همسرشان به گوشی گوشی موبایل آنها جواب بدهد ولی باید توجه داشت من و همچنین نیما چنین قوانین و قانونی جهت خودمان نداریم!

نیما: آن بر می گردد به آن هم حریم مشترکی که گفتم مثلا جذاب و جالب می باشد بدانید اطلاعات گوشی هر دو نفرمان یکی می باشد تا جایی که در صورتی که اطلاعات گوشی یکی از ما پاک می شود، اصلا نگران نمی شویم زیرا و به درستی که عین همین اطلاعات در گوشی آن هم یکی هم هست. اصلا ما الکی دو تا گوشی داریم (با جذاب و جالب و خنده).

برنامه جذاب و جالب و خوب «دستپخت های خودمانی» کاری از تیم خانواده شبکه دو می باشد، آن مسابقه تصویری و تلویزیونی، بهانه ای می باشد که به واسطه آن هم به سنت های خوب ایرانی، غذاهای اصیل و همچنین مزه های از یاد رفته کشور عزیزمان ایران پرداخته می شود. مجری های آن برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و دیدنی که مهمانان آن هم بازیگران جدید کشورمان خواهند بود، در استودیوی نمایش مراسم حاضر می شوند و همچنین غذا درست می کنند و همچنین داوران هم امتیاز می دهند… البته از اجرای خوب آن زن و همچنین شوهر نباید به سادگی گذشت…

مباحث و مطالب مرتبط

بازیگر معروف ایرانی که ۲۰ سال شمسی از شوهر یا همسر خود کوچکتر می باشد! + عکس… لادن مستوفی (متولد تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی می باشد. او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و همچنین خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) می باشد. او همچنین کسب و کار خود را با فیلم دیدنی و جذاب…

بیوگرافی و همچنین ماجرای ازدواج نسرین مقانلو + عکس شوهر و همچنین فرزندان… نسرین مقانلو  متولد ۱۳۴۷، تهران بازیگر ایرانی می باشد. او همچنین فعالیت خود را با فیلم دیدنی و جذاب امید در سینما آغاز کرد و همچنین با بازی در فیلم دیدنی و جذاب همسر اکثرا و بیشتر مورد توجه قرار گرفت. …

مصاحبه با بازیگر معروف ایرانی که تغییر جنسیت داد‌ + عکس… چهره‌اش جهت خیلی‌ها آشناست؛ خیلی‌ها هنوز نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم دیدنی و جذاب‌های «سربازهای جمعه»، «تیغ‌زن»، «تسویه حساب» و همچنین «استشهادی جهت خداوند تبارک و تعالی» به خاطر دارند. خی…

بیوگرافی اشکان خطیبی و همچنین ماجرای ازدواجش + عکس جدید… اشکان خطیبی متولد ۱۹ مهر ۱۳۵۷ در سرآسیاب استان البرز، بازیگر، خواننده و همچنین مجری اهل ایران می باشد. او تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی تئاتر از دانشکدهٔ هنر و همچنین…

راز زندگی عاشقانه سحر ولدبیگی و همچنین شوهر یا همسر خود نیما فلاح + عکس در تاریخ ۲۷ March 2016 | 1:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...