دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی مجید یاسر و همچنین شوهر یا همسر خود مهشید حبیبی +مصاحبه و همچنین عکس

بیوگرافی مجید یاسر و همچنین شوهر یا همسر خود مهشید حبیبی +مصاحبه و همچنین عکس

|بیوگرافی مجید یاسر و همچنین شوهر یا همسر خود مهشید حبیبی +مصاحبه و همچنین عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

مجید یاسر و همچنین شوهر یا همسر خود مهشید حبیبی هر دو از بازیگران جدید توانا به تو می روند که در آثار متفاوتی نقش آفرینی کرده اند، به همین بهانه از آنها خواستیم که در مورد چگونه آشنا شدن شان، مراسم خواستگاری، ازدواج و همچنین از همه مهمتر راز موفقیت زندگی مشترک شان جهت ما بگویند با ما همراه باشید.

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

مجید یاسر (متولد ۲۲ تیر ۱۳۵۵) بازیگر سینما و همچنین تلویزیون ایران می باشد.

مهشید حبیبی بازیگر سینما و همچنین تلویزیون متولد اصفهان میباشد مهشید حبیبی کارش را از تئاتر شروع کردسریال طلاق در در وقت اضافه,تلاقی,سرنوشت,خاطرات مرد ناتمامو چندین تله فیلم دیدنی و جذاب دیگر نیز در کارنامه بازیگری خود دارد

در صورتی که بخواهیم نمونه‌ای از آدم‌های موفق را نام ببریم که از روزهای جوانی روند رو به‌رشدی را آهسته و همچنین پیوسته و همچنین بدون هیاهو طی نموده اند، مجید یاسر انتخاب خوبی می باشد. روزهایی که او با ساخت مجموعه‌ای از دوربین مخفی‌های دوست داشتنی و جذاب توانسته بود نظر بینندگان را به خود جلب کند شاید کسی فکرش را نمی‌کرد روزی نه‌چندان دور و همچنین طولانی به جایگاه تهیه‌کنندگی در سینما برسد که فیلمی مانند « اسب سفید پادشاه » را جهت کارگردانی مطرح و همچنین شاخص به نام محمدحسین لطیفی با حضور استاری زیرا و به درستی که الناز شاکردوست تهیه کند که یکی از موفق‌ترین آثار گیشه ۹۴ بود.

یاسر در کنار بازیگری که البته بعضا در نقش شخصیت‌های شوخ و همچنین شیرین بوده، کارهای مختلفی را در سینما تجربه کرده و همچنین با هوشمندی خودش را مورد اعتماد نام‌های پهناور و بزرگ قرار داده می باشد. او سال شمسی‌هاست با مهشید حبیبی ازدواج کرده که در عرصه بازیگری فعال می باشد و همچنین در واقع همین حضور در عرصه هنر باعث آشنایی و همچنین ازدواج آنها شده می باشد و همچنین دختری زیبا به نام آریسا دارند که در کنار هم یکی از موفق‌ترین خانواده‌های هنری را شکل داده‌اند.

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

آشنایی من و همچنین همسرم در شبکه سه و همچنین نیم

آقا مجید می گوید: «من و همچنین همسرم مهشید حبیبی در پشت صحنه برنامه جذاب و جالب و خوب شبکه سه و همچنین نیم آشنا شدیم در آن هم مقطع ایشان به عنوان یکی از عوامل پشت صحنه فعالیت می کردند هنگام و زمانی که ایشان را دیدم حس کردم به لحاظ رفتاری به آنچه که در ذهن دارم خیلی زیاد نزدیک خواهند بود و همچنین آن هم فردی خواهند بود که همواره جهت زندگی مشترک به دنبالش بودم.» یاسر می گوید: «من و همچنین همسرم با وجود آنکه سال شمسی ها از ازدواج مان می گذرد، ولی باید توجه داشت نه تنها در طول آن سال شمسی ها، از عشق و همچنین علاقه ما کم نشده، بلکه هر روز هم که می گذرد به نوعی به آن هم اضافه هم می می شود، قسمت و بخش بسیاری از آن موضوع را به درک متقابلی که بین ما وجود دارد ربط می دهم.»

لذت شادی اجباری

ارتباط و رابطه‌ام با عید نوروز عالی می باشد. من سال شمسی نو را خیلی دوست دارم و همچنین در آن هم حس دوباره زنده شدن دارم. یک جورهایی آن هم حسی را که بایستی و حتما در روز تولدم داشته باشم در اول عید دارم. یک چیز جذاب و جالب در عید هست و همچنین آن هم آنکه آدم‌ها حتی شده موقت ولی باید توجه داشت مجبور خواهند بود خوب باشند و همچنین مجبور خواهند بود که بخندند؛ به ویژه در چند روز اول عید که همه دید و همچنین بازدید از اقوام و همچنین آشنایان را انجام می‌دهند و همچنین تب و همچنین تاب ‌مهمانی‌هاست.

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

آریسا دختر مهشید حبیبی و همچنین مجید یاسر

من شادی شهروندان و مردم شهر را دوست دارم.  خودم سعی می‌کنم همه سنت‌های مرتبط به عید نوروز را انجام دهم. کمتر از یک ساعت بعد از سال شمسی تحویل منزل و خانه پدرم هستیم. بعد می‌رویم منزل و خانه پدر و همچنین مادر همسرم و همچنین بعد هم مادربزرگی داشتیم که تا قبل از فوت او همچنین به منزل و خانه او می‌رفتیم. بعد از منزل و خانه برادر پهناور و بزرگ خودم شروع می‌کردیم و همچنین تا جایی که باک ماشین بنزین داشت تا آخرش در آن هم روز اول به هر بزرگتری که در فامیل وجود داشت سر می‌زدیم.

برکت عیدی دادن

به شدت اهل عیدی دادن هستم زیرا و به درستی که حس می‌کنم هر کسی از آن هم اول سال شمسی نیت کند دستش را باز بگیرد که از بین انگشتان دستش پول بریزد، هم خداوند تبارک و تعالی اکثرا و بیشتر هوایش را خواهد داشت و همچنین هم بچه‌هایی که می‌شناسیم اکثرا و بیشتر لذت می‌برند. عیدی دادن به بچه‌های کوچک خواهر و همچنین برادر و همچنین ..‌. خیلی لذت‌قسمت و بخش می باشد.

آن فضا را من هم در کودکی تجربه کرده‌ام، هنگام و زمانی که کوچک  بودم دوست داشتم از عمو، عمه، خاله و همچنین دایی عیدی بگیرم. آن نه به واسطه آن هم بود که بخواهم از هرچه اکثرا و بیشتر جمع شدن عیدی‌ام لذت ببرم، بلکه به خاطر حس خوبی بود که در عیدی دادن وجود دارد. به نظرم مورد توجه قرار دادن بچه‌ها در عید خیلی مهم می باشد. آن انرژی دادن به بچه‌ها وظیفه بزرگترهاست؛ کما آنکه به نظرم برکت را هم به زندگی آدم می‌آورد.

خرید بعد از تعطیلات

در خود ایام عید زیاد خرید نمی‌کنم ولی باید توجه داشت بعد از عید آن کار را انجام می‌دهیم. زیرا و به درستی که معمولا قبل از عید هر سال شمسی معمولا درگیر کارم و همچنین وقت آن هم را ندارم. آن کارها انرژی می‌خواهد و همچنین زمان می‌برد. ترجیح می‌دهم سر فرصت، بعد از استراحت و همچنین بدون خستگی خرید بروم.

همسر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریز من

از آنجا که من آدم پرمشغله‌ای هستم، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های منزل و خانه ما به دست همسرم می باشد و همچنین حتی کارهایی که قرار می باشد در عید انجام دهیم مانند ‌مهمانی و همچنین تفریح،  سفر و همچنین
… در صورتی که مانند امسال که به خاطر کار بایستی و حتما تا دهم فروردین در منزل و خانه باشیم قطعا برنامه جذاب و جالب و خوب سفر تعطیل می باشد.

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

مجید یاسر و همچنین شوهر یا همسر خود مهشید حبیبی

رده ۱۰ ولی باید توجه داشت محبوب

خداوند تبارک و تعالی را شکر تا به حال دائما از شهروندان و مردم شهر در مورد کارهایم واکنش خوب دیده‌ام. عاشق آن هستم که اگرچه در سطح متوسطی هستم ولی باید توجه داشت مورد نگاه لطف شهروندان و مردم شهر هستم؛ نه ستاره معروفی که پشت سرش مدام حرف می باشد. دوست دارم یک بازیگر رده ۱۰ ولی باید توجه داشت محبوب شهروندان و مردم شهر باشم.

مردن و مرگ در آخر افتخار

دائما آرزو دارم که مانند مجید در فیلم دیدنی و جذاب « روز سوم» بمیرم. جهت شهروندان و مردم شهر بمیرم. جهت سرزمینم باشم. جهت هر چیزی که متعلق به گربه خوشگل کشورمان و همچنین آدم‌هایش باشد. همه جهت من محترم خواهند بود و همچنین شهروندان و مردم شهر را عاشقانه دوست دارم. جان دادن جهت میهن و همچنین شهروندان و مردم شهر آن هم سعادت می باشد. در سال شمسی نو جهت همه آرزوی سلامتی دارم و همچنین بعد آرامش؛ آن هم هم اول جهت بزرگترها که سایه‌شان از سرمان کم نشود. بعد هم جهت همسن‌های خودم که می‌خواهیم خوبی‌ها را سینه به سینه از بزرگترها بگیریم و همچنین آرامش را به کوچکترها منتقل کنیم. امیدوارم در سال شمسی ۹۵ لب همگی خندان باشد.

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

مهشید حبیبی

دردسرهای منصور

در دودکش منصور آدمی می باشد که درگیر هولدینگی می باشد که بعدها آن هولدینگ دچار مشکل می‌می شود و همچنین او که به خانواده اصلی داستان وارد شده، با آن روند آنها را نیز به چالش می‌کشد. هنگام و زمانی که ماجرا را شنیدم از آن هم خوشم آمد. با آقای نوروزی به عنوان طراح لباس و همچنین آقای امیدواری به عنوان طراح گریم صحبت کردیم تا آنکه شکل ظاهری منصور هم شکل گرفت.

بشخصه بعد از نقش‌هایی مانند مجید در « روز سوم » سمیر در سریال « سه‌ در چهار» یا نقشم در «صاحبدلان» یا «چراغ‌ قرمز» منصور را هم خیلی زیاد دوست دارم. همچنین گریم‌های خاصم را دوست دارم؛ مانند نقش آن هم افغان که در « قبرستان غیرانتفاعی» بازی کردم. منصور جزو شخصیت‌هایی می باشد که جلوجلو به آن هم وابسته شدم.

تیم من و همچنین همسرم

همسرم مدتی به خاطر یکسری مشغله‌های مدتی از بازیگری فاصله گرفته‌اند ولی باید توجه داشت از بعد عید دوباره شروع می‌کند و همچنین با مجموعه‌ای برمی‌گردد که البته در آن هم کار با هم نیستیم. درست می باشد کارهای مشترکی داشتیم ولی باید توجه داشت اراده و تصمیم راسخ گرفتیم کمی از هم جدا کار کنیم و همچنین هرکدام سبک‌های متفاوتی را تجربه کنیم. اصلا نگران نبودم که بگویند مجید، شوهر یا همسر خود را به کار معرفی می‌کند.

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

مساله آن می باشد که حضور دو فرد یا شخص کنار هم خیلی جواب داده می باشد. مهم آن می باشد که آدم‌ها به خودشان اعتماد داشته باشند، حمید جبلی و همچنین ایرج طهماسب، پیمان و همچنین مهراب قاسم‌خانی یا من و همچنین محمدحسین لطیفی، خیلی‌ها خواهند بود که سال شمسی‌هاست با هم کار می‌کنند در صورتی که قرار باشد از آنکه دیگران در مورد همکاری آنها چه می‌گویند ترس داشته باشند، نمی‌توانند کارشان را درست انجام دهند.

ازدواج درون حرفه‌ای

در زندگی زوج‌هایی که یک فرد یا شخص در حرفه سینما و همچنین تلویزیون می باشد و همچنین طرف مقابل درکی از آن اوضاع ندارد، قطعا به مشکل برمی‌خورند. خداوند تبارک و تعالی را شکر می‌کنم همسرم جزو آدم‌هایی می باشد که دائما به من کمک کرده و همچنین بخشی از پیشرفت من در آن کار به واسطه گذشت همسرم و همچنین حمایت‌های او بوده می باشد. خیلی جاها چیزهایی را ندیدم ولی باید توجه داشت او دید و همچنین صبوری کرد. به نظرم ازدواج درون حرفه به پیشرفت و همچنین آرامش فرد کمک می‌کند.

برعکس بعضی تصورات، زندگی‌های هنری با دوام بسیاری در بین هنرمندان داریم. خداوند تبارک و تعالی را شکر بعد از یک دهه از زندگی مشترک، من و همچنین همسرم هیچ مشکلی با هم پیدا نکردیم. من و همچنین همسرم در همین فضای کارهای هنری آشنا شدیم. اوایل دهه ۸۰ بود. سال شمسی ۸۳ نامزد شدیم و همچنین سال شمسی ۸۵ ازدواج کردیم.

کمک‌های بهنام تشکر

شروع بازی‌ام در « دودکش۲» اکثرا و بیشتر با بهنام تشکر بود که خیلی کمکم کرد که بتوانیم آن هم خلاء را که بین شخصیت‌های قدیم و همچنین جدید می باشد پر کنیم زیرا و به درستی که به هر حال بعضی کاراکترها از قبل شکل گرفته بودند و همچنین در آن سری شخصیت‌هایی شامل نقش من به ماجرا اضافه می‌شوند.

مادرزن خیالی من

آن ماجرایی که خانم مریم امیرجلالی مادرزن من خواهند بود یک شایعه می باشد. حتی ایشان یک مطلب تندی در اینستاگرام خود نوشته بودند و همچنین نمی‌دانم چرا از من دلخور بودند. نوشته بودند مجید یاسر هیچ نسبتی با من ندارد و همچنین… من هم چیزی نگفتم. راستش در یک مراسم تولد در یک رستوران بودم که خانم امیرجلالی و همچنین دخترشان هم حضور داشتند. خانم من هم حضور داشتند.

چند تا عکس گرفتیم و همچنین خودشان هنگام گذاشتن یکی از عکس‌ها در شبکه فرهنگی و اجتماعی به اشتباه عکسی که من و همچنین دخترشان با هم در عکس بودیم با هم دانلود می‌می شود و همچنین از آنجا که آن هم دوران چند کار مشترک با خانم امیرجلالی داشتم همین عکس سوژه شد و همچنین به سرعت در وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌ها پیچید. از آن هم موقع هر چقدر هم تکذیب می‌کنم کسی باور نمی‌کند و همچنین همه از من در مورد خانم امیرجلالی و همچنین ارتباط و رابطه من و همچنین مادرزنم می‌پرسند.

قبل را به یاد بیاور

به نظرم همه ما قبل‌ای داریم که بایستی و حتما یادمان باشد چه بودیم و همچنین چه هستیم. بعضی‌ها به خاطر جدید و تو و تازه به دوران رسیده بودن همه‌چیز را فراموش می‌کنند. به نظرم‌ اینها در زندگی‌شان یک جرقه می باشد. یک هنرمند بایستی و حتما بداند چه و همچنین که بوده. اصلا جوهره یک هنرمند قبل‌اش می باشد. مگر می‌می شود سهراب سپهری را بدون کاشان شناخت. مثل آن می باشد که سپهری بیاید بگوید من بچه نیاوران بودم. رضا عطاران بچه مشهد نباشد، رضا عطاران نمی‌می شود.

او بایستی و حتما بچه مشهد باشد و همچنین بیاید تهران و همچنین سینما را تسخیر کند. من به آن دست آدم‌ها افتخار می‌کنم؛ آنکه هر کسی از یک جایی از ایران می‌آید و همچنین نخبه می‌می شود غرورآفرین می باشد. من هم بچه محله جیحون بودم. آنجا پهناور و بزرگ شدم هنوز هم ایام محرم به آنجا می‌روم. عاشق محله‌ام هستم.

هنگام و زمانی که با دوستان قدیمی‌ام خاطراتم را مرور می‌کنم انگار چیزی به من اضافه می‌می شود؛ چیزی از من کم نمی‌می شود. بخشی از زندگی من آنها بودند که باعث موفقیت من شده‌اند و همچنین هنگامی که آن قسمت و بخش را مدیون آنها هستم چرا شادی‌اش را با آنها تقسیم نکنم. در صورتی که شهروندان و مردم شهر مرا نبینند من هنرمند چه کسی هستم؟ بدون شهروندان و مردم شهر که ما می‌میریم. بایستی و حتما به داشته‌های‌مان سینه‌مان را ستبر کنیم و همچنین آن منم که به آنچه هستم بها می‌دهم با قبل‌ام.

instagram majidyasser

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

Mahshid Habibi

همسر مهشید حبیبی همسر مجید یاسر همسر بازیگران جدید بیوگرافی مهشید حبیبی بیوگرافی مجید یاسر

مریم امیر جلالی در اینستاگرمش نوشت : عزیزان اقای مجید یاسر و همچنین همسرشون همکارمن هستن وهیچ نسبت فامیلی نداریم

مباحث و مطالب مرتبط

بازیگر معروف ایرانی که ۲۰ سال شمسی از شوهر یا همسر خود کوچکتر می باشد! + عکس… لادن مستوفی (متولد تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی می باشد. او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و همچنین خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) می باشد. او همچنین کسب و کار خود را با فیلم دیدنی و جذاب…

بیوگرافی و همچنین ماجرای ازدواج نسرین مقانلو + عکس شوهر و همچنین فرزندان… نسرین مقانلو  متولد ۱۳۴۷، تهران بازیگر ایرانی می باشد. او همچنین فعالیت خود را با فیلم دیدنی و جذاب امید در سینما آغاز کرد و همچنین با بازی در فیلم دیدنی و جذاب همسر اکثرا و بیشتر مورد توجه قرار گرفت. …

مصاحبه با بازیگر معروف ایرانی که تغییر جنسیت داد‌ + عکس… چهره‌اش جهت خیلی‌ها آشناست؛ خیلی‌ها هنوز نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم دیدنی و جذاب‌های «سربازهای جمعه»، «تیغ‌زن»، «تسویه حساب» و همچنین «استشهادی جهت خداوند تبارک و تعالی» به خاطر دارند. خی…

بیوگرافی اشکان خطیبی و همچنین ماجرای ازدواجش + عکس جدید… اشکان خطیبی متولد ۱۹ مهر ۱۳۵۷ در سرآسیاب استان البرز، بازیگر، خواننده و همچنین مجری اهل ایران می باشد. او تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی تئاتر از دانشکدهٔ هنر و همچنین…

بیوگرافی مجید یاسر و همچنین شوهر یا همسر خود مهشید حبیبی +مصاحبه و همچنین عکس در تاریخ ۲۸ March 2016 | 7:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...