دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

عکس های نسیم ادبی بازیگر شهرزاد و همچنین شوهر یا همسر خود

عکس های نسیم ادبی بازیگر شهرزاد و همچنین شوهر یا همسر خود

|عکس های نسیم ادبی بازیگر شهرزاد و همچنین شوهر یا همسر خود از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی هالیوود:

توسط : مدیر شنبه, ۲۸ام فروردین ۱۳۹۵ ۰۰:۵۰:۳۲ ۱

نسیم ادبی بازیگر ۴۰ ساله کشورمان که آن روزها در سریال شهرزاد حضور دارد, زندگی عاشقانه ای با شوهر یا همسر خود ابراهیم اثباتی دارد که در ادامه خواهید خواند.

 نسیم ادبی

نسیم ادبی، بازیگر خوب و همچنین شناخته‌شده عرصه تئاتر می باشد و همچنین همه تئاتربین‌های حرفه‌ای از سال شمسی‌ها پیش آن بازیگر و همچنین تئاترهایی را که او  در آنها نقش‌آفرینی کرده می‌شناسند.
ادبی همچنین امسال موفق شد جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر را گرفتن کند. ولی باید توجه داشت آنهایی که اکثرا و بیشتر به دنیای تصویر علاقه دارند آن بازیگر جوون را با فیلم دیدنی و جذاب‌های سینمایی و همچنین البته سریال محبوب «شهرزاد» می‌شناسند؛ سریالی که آن روزها حسابی جایش را در دل شهروندان و مردم شهر باز کرده و همچنین کمتر کسی می باشد که ماجراهای دوست داشتنی و جذاب آن هم را دنبال نکند.

میزبان نسیم ادبی و همچنین شوهر یا همسر خود ابراهیم اثباتی شدیم و همچنین گپ و همچنین گفت جالبی با آن زوج هنرمند داشتیم که به گفته خودشان هرچند خیلی درگیر کارشان خواهند بود ولی باید توجه داشت با کار تفریح می‌کنند و همچنین از آن شرایط رضایت دارند.
نسیم ادبی بازیگر شهرزاد
آشنایی هنری نسیم ادبی و همچنین شوهر یا همسر خود

نسیم ادبی: جهت بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و همچنین ابراهیم هم جهت ساخت موسیقی در آن هم تئاتر همکاری داشت و همچنین آشنایی ابتدایی و اولیه‌مان به آن صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و همچنین قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و همچنین من و همچنین آقای اثباتی در آن سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد اکثرا و بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی‌مان به سال شمسی ۸۰ برمی‌گردد و همچنین هفت سال شمسی می باشد که با هم ازدواج کرده‌ایم.
عکس های دوست داشتنی و جذاب نسیم ادبی

شناخت پیش از ازدواج پیش‌مستلزم و نیاز می باشد

نسیم ادبی: به شناخت پیش از ازدواج معتقدم؛ البته می‌دانم همه‌چیز را نمی‌قدرت تا قبل از رفتن زیر یک سقف رفتن در مورد طرف مقابل فهمید زیرا و به درستی که تا هنگام و زمانی که تو زیر یک سقف نرفته‌اید فرصتی جهت آنکه خودتان را به صورت کامل ابراز کنید و همچنین نشان دهید پیدا نمی‌کنید ولی باید توجه داشت قطعا شناخت پیش از ازدواج خیلی زیاد موثر می باشد زیرا و به درستی که دوطرف می‌توانند با علایق و همچنین سلایق هم آشنا شوند و همچنین روحیات یکدیگر را تا حدی بشناسند که خیلی مهم می باشد.

ابراهیم اثباتی: آشنایی پیش از ازدواج مثل دروس پیش‌مستلزم و نیاز دانشگاه می باشد. یک‌سری دروس را می‌گذرانید و همچنین دانستن در مورد آنها باعث می‌می شود  جهت درس‌های بعدی کمتر در چالش بیفتید. یک‌سری شناخت و همچنین سبک و همچنین سنگین کردن‌ها در آن دوران به وجود می‌آید که می‌تواند در زندگی‌تان به کمک تو بیاید. درواقع تجربه‌هایی که دو طرف در آن دوران کسب می‌کنند به زمانی که زیر یک سقف می‌روند کمک می‌کند تا از خواسته و همچنین روحیات هم شناخت بیشتری داشته باشند و همچنین در نهایت به درک درست‌تری از زندگی مشترک‌شان برسند.

چرا با همسرم ازدواج کردم

نسیم ادبی: ابراهیم روحیه‌ای دارد که من دائما خیلی دوست داشته‌ام. ایشان خیلی زیاد آدم جذابی در جمع‌هاست و همچنین از کمک کردن به دیگران لذت می‌برد. در هر جمعی حضور داشته باشد، همه دوست دارند با او صحبت و همچنین درددل کنند. حتما تو هم با شخصیت‌هایی که در جمع‌ها حضوری گرم دارند، آشنا هستید؛ ابراهیم یکی از همین آدم‌هاست. او به حرف‌های همه گوش می‌کند و همچنین سعی می‌کند تا حد قدرت به دیگران کمک کند. ابراهیم شخصیت خیلی زیاد حمایتگری دارد و همچنین خیلی اهل خانواده و همچنین خانواده‌دوست می باشد.

از همه مهم‌تر آنکه ابراهیم اعتقاداتی دارد که به آنها پایبند می باشد که آن جهت من خیلی جذاب و جالب می باشد. من  انسان‌هایی را که روی عقایدشان پایبند و همچنین ثابت‌قدم خواهند بود، دوست دارم و همچنین به نظرم آن ویژگی خیلی اهمیت دارد.  شخصا نمی‌توانم به آدم‌هایی که هیچ اعتقادی در زندگی‌شان ندارند و همچنین به هیچ‌چیزی اهمیت نمی‌دهند، اعتماد کنم زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم انسان‌های بی‌ثباتی خواهند بود.

ابراهیم معاشرتی و همچنین خونگرم می باشد و همچنین ما حرف‌های بسیاری جهت گفتن با هم داشتیم و همچنین داریم و همچنین از آن هم ابتدای آشنایی‌مان حس کردم می‌توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم و همچنین واقعا هم از زمان آشنایی‌مان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ام و همچنین هرگز احساس تنهایی نکرده‌ام. از آن هم زمان آشنایی‌مان هم چنین حسی را داشتم؛ آنکه می‌توانم با او درددل و همچنین صحبت کنم و همچنین در کنارش حس خوبی داشته باشم.

ابراهیم اثباتی: نسیم جان خیلی به من لطف دارند. من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم ممکن می باشد دو روح به هم برسند و همچنین نسبت به هم کشش داشته باشند. تو طبیعتا در زندگی و همچنین روابط فرهنگی و اجتماعی‌تان  به اشخاص بسیاری برخورد می‌کنید ولی باید توجه داشت کسی را می‌توانید دوست داشته باشد که با حضورش به تو تلنگری بخورد  و همچنین موج و همچنین هیجانی در وجودتان ساخته یا ایجاد می شود که تداومش براساس خصوصیات و همچنین خلقیات طرف مقابل‌تان باشد. چنین حسی می‌تواند جهت‌تان جاذبه خلق کند و همچنین به سمت آن هم فرد گرایش پیدا ‌کنید.
من هرقدر اکثرا و بیشتر با نسیم معاشرت و همچنین رفاقت داشتم اکثرا و بیشتر حس می‌کردم او مرا از نظر عاطفی و همچنین روحی کامل  می‌کند. هیجاناتی در روح نسیم وجود دارد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم اصلا دلیل موفقیتش در بازیگری هم همین هیجانات باشد. آن شور و همچنین شوق و همچنین هیجان جهت من که شاید سکون بیشتری دارم خیلی پرکشش بود. احساس کردم می‌توانیم مکمل یکدیگر باشیم و همچنین خداوند تبارک و تعالی را شکر باهم مطابق و یکدست شدیم.

نسیم ادبی و همچنین شوهر یا همسر خود

نسیم ادبی و همچنین شوهر یا همسر خود

 

دنیای موزیسین‌ها قشنگ می باشد

ابراهیم اثباتی: از سال شمسی ۷۳ به صورت حرفه‌ای جهت تئاتر موسیقی کار می‌کنم. عاشق فضاهای دراماتیک هستم و همچنین تا در حال حاظر جهت نزدیک به ۶۰ تئاتر موسیقی ساخته‌ام. یک تیم موسیقی هم به سرپرستی و همچنین آهنگ‌سازی خودم دارم که تا دوسال پیش «وصل یار» نام داشت  ولی به‌تازگی نام جدیدی جهت آن هم انتخاب کرده‌ایم که هنوز رسمی نشده می باشد.

نسیم ادبی: کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ابراهیم را خیلی دوست دارم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم دنیای موزیسین‌ها خیلی قشنگ می باشد. دنیای آنها با دنیای ما بازیگران جدید فرق دارد. من شاید تا قبل از ازدواجم خیلی به آن تفاوت‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم ولی باید توجه داشت از هنگام و زمانی که با ابراهیم زندگی مشترک‌مان را شروع کرده‌ایم اکثرا و بیشتر با حال و همچنین هوای بچه‌هایی که در آن رشته فعالیت می‌کنند آشنا شده‌ام زیرا و به درستی که رفت و همچنین آمدم با آن اشخاص زیاد شده می باشد. من حتی مدتی در تیم «وصل یار» به عنوان همخوان همکاری می‌کردم.
کلا دنیای بچه‌های موزیسین با دنیای ما فرق دارد. منظورم از تفاوت آن نیست که آنها بهترند یا ما؛ آن تفاوت را هنگام و زمانی که هر دو عالم بازیگری و همچنین موسیقی را بشناسید، بهتر درک می‌کنید. جذاب و جالب آنکه دو هنر خیلی به هم مربوطند و همچنین شاید حتی بتوان گفت بدون هم کامل نمی‌شوند. به نظر من هنرمندان فعال در موسیقی تودار، خوددار و همچنین آرام خواهند بود ولی باید توجه داشت بازیگران جدید پرهیجان‌تر و همچنین برونگرا‌تر خواهند بود.

بهترین تفریح‌مان تماشای تئاتر می باشد

نسیم ادبی: تئاتر رفتن مهم‌ترین و همچنین بهترین تفریح ماست و همچنین دائما در اولین فرصتی که پیدا کنیم به تماشای تئاتر می‌رویم. دوستان تئاتری بسیاری داریم و همچنین دائما دوستان‌مان تئاترهایی را روی صحنه دارند که می‌توانیم از تماشای‌شان لذت ببریم. سینما کمتر می‌رویم ولی باید توجه داشت در منزل و خانه گاهی فیلم دیدنی و جذاب می‌بینیم.  متاسفانه کمتر پیش می‌آید به مسافرت برویم زیرا و به درستی که در سال شمسی‌های اخیر دائما سر کار بوده‌ام و همچنین فرصت مسافرت دست نداده می باشد؛ البته بارها اراده و تصمیم راسخ گرفته‌ایم به سفر برویم ‌ولی باید توجه داشت درگیری‌های کاری مجالی جهت آن کار نگذاشته می باشد.

ابراهیم اثباتی: کنسرت هم می‌رویم و همچنین کلا عاشق تفریحات فرهنگی هستیم. تئاتر علاقه و همچنین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل هر دوی ماست و همچنین دوستان‌مان هم اکثرا در آن حرفه خواهند بود.

نسیم ادبی: عاشق رستوران رفتن هستیم. خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و همچنین آن عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌مان هم داشته‌ایم.

ابراهیم اثباتی: تمام رستوران‌های تهران را دیگر می‌شناسیم.

پیش از انتخاب نقش با ابراهیم مشورت می‌کنم

نسیم ادبی: معمولا پیش از انتخاب کارهایم با ابراهیم مشورت می‌کنم؛ مثلا می‌گویم  فلان پیشنهاد را دارم یا در مورد نقش و همچنین طرح اصلی کار با او صحبت می‌کنم و همچنین نظراتش را می‌شنوم. گاهی ممکن می باشد بگوید به نظرم آن نقش به تو نمی‌خورد یا آنکه بگوید جدید و تو و تازه سرکار بودی و همچنین بهتر می باشد استراحت کنی.

کادوی مخصوص من، گوشی موبایل

نسیم ادبی: برایم مهم می باشد روز تولدم و همچنین سالروز ازدواج‌مان یاد همسرم بماند. معمولا تولد‌های ابراهیم را جشن می‌گیرم. منظورم از جشن، مهمانی نیست. ما حتی در خانواده‌مان  گاهی با یک کیک کوچک و همچنین جمع خودمان تولد‌ها را جشن می‌گرفتیم و همچنین در منزل و خانه من و همچنین ابراهیم  هم جریان همین‌روش می باشد.
بهترین و همچنین بیشترین هدیه‌ای که از همسرم گرفتم گوشی موبایل می باشد. دائما از سر بدشانسی یا گوشی موبایل‌هایم گم شده‌اند یا دزد زده یا از دستم افتاده و همچنین نابود شده‌اند. خلاصه آنکه همسرم دائما گزینه‌ای خوب جهت خرید هدیه در دست دارد. (می‌خندد)

هنگام و زمانی که پدر یا مادر باشید دیگر تنها و فقط به خودتان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنید

نسیم ادبی: دوست دارم بچه داشته باشم و همچنین بهش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم. به نظرم تجربه پدر یا مادر شدن جهت هر فردی رشد و همچنین تعالی به دنبال دارد. هنگام و زمانی که یک انسان تغییر پیدا کردن به پدر یا مادر می‌می شود دیگر از آنکه تنها به خودش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کند جدا می‌می شود و همچنین مسئولیتی را قبول می‌کند که تا آخر عمر گلویش را می‌چسبد و همچنین رهایش نمی‌کند. (می‌خندد)

ابراهیم اثباتی: من هم عاشق بچه هستم. اوایل فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردیم با توجه به کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل‌مان بچه‌دار شدن سخت باشد ولی باید توجه داشت هرچه جلوتر رفتیم متوجه شدیم خیلی‌ها در شرایط ما زندگی می‌کنند و همچنین حتی اکثرا و بیشتر از یک فرزند دارند.

دوست دختر و همچنین شریک زندگی خودت را پیدا کن+عکس
تو اینجا هستید :

عکس های نسیم ادبی بازیگر شهرزاد و همچنین شوهر یا همسر خود در تاریخ ۱۶ April 2016 | 12:50 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!!

عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! |عکس مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی !!! از ...

Greeting-_banner-_Shahab-Hosseini-_in-_his_-hometown.jpg

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس

بنر تبریک به شهاب حسینی در جلوی درب منزلش + عکس |بنر تبریک به شهاب ...

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود

تصاویری از سریال علی البدل که جهت ماه رمضان آماده می می شود |تصاویری از ...