دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

زمان واریز یارانه های نقدی ،یارانه فرودین ۹۵

زمان واریز یارانه های نقدی ،یارانه فرودین ۹۵

|زمان واریز یارانه های نقدی ،یارانه فرودین ۹۵ از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

نهاد هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: شصت و همچنین دومین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه فروردین ۹۵)  ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه امسال واریز می می شود.

همچنین براساس اعلام نهاد هدفمندسازی یارانه ها، مبلغ یارانه آن مرحله نیز مثل ماه های قبل جهت هر مشمول ۴۵۵ هزار ریال می باشد که به حساب سرپرستان خانوار واریز و همچنین قابل برداشت می می شود.

محمدباقر نوبخت در پاسخ به آن سوال که نظر حکومت جهت اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها جهت سال شمسی بعدی (۱۳۹۵) چیست، تأکید کرد: بر اساس تبصره‌ای که در لایحه بودجه ۹۵ در نظر گرفتیم حکومت اراده و تصمیم راسخ دارد قانون هدفمندی یارانه‌ها را مثل قبل استمرار دهد.

قطع یارانه نقدی سوابق اکبر ایزدی وبسایت و مرکز خبرهای جدید یارانه نقدی نهاد هدفمندی یارانه ها زمان واریز یارانه نقدی خبرهای جدید یارانه نقدییارانه نقدی ۲۴ میلیون ایرانی در سال شمسی ۹۵ قطع می می شود.

براساس مصوبه مجلس حکومت موظف می باشد یارانه تیم‌های پردرآمد را حذف کند میدری: تعداد و همچنین نرخ خودرو خانوار، محل سکونت، سفرخارجه و همچنین ارزش معاملات ملکی معیارهای شناسایی پردرآمدهاست کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل اشخاص در شناسایی و همچنین حذف یارانه‌ها از دیگر شاخص‌هایی می باشد که به آن هم استناد خواهد شد.
مسؤولان حکومت یازدهم جهت چندمین بار آمار حذفیات یارانه نقدی را تغییر دادند و همچنین آن بار از ۳ میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار فرد یا شخص سخن گفتند.
به به گفته «وطن امروز» به تا حال چندین آمار متنوع و گوناگون و مختلف در مورد حذف شدگان از لیست یارانه ها اعلام شده که از ۲ میلیون فرد یا شخص تا ۳ میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار فرد یا شخص متغیر بوده می باشد.
روز قبل ریاست نهاد هدفمندی در گفت وگو با ایرنا، آمار ۳ میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار فرد یا شخص را اثبات و یا تایید کرد و همچنین در مورد آنکه چرا بررسی ها اینقدر با هم متغایر و متفاوت و همچنین متغیر می باشد سخنی نگفت.
ریاست نهاد هدفمندسازی یارانه ها، آمار هدفمندی یارانه ها در حکومت یازدهم را جهت نخستین بار اعلام کرد و همچنین گفت: همچنین و علاوه بر پرداخت یارانه نقدی، بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال جهت کمک به قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف تولیدی، صنعتی و همچنین ارتقای نظام سلامت و همچنین سرویس ها و خدمات پرداخت شده می باشد.
اکبر ایزدی گفت: از ابتدای اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها در قسمتهای آخر سال شمسی ۱۳۸۹ تا پایان بهمن ماه امسال نزدیک به ۲ تریلیون و همچنین ۲۰۰ هزار میلیارد ریال به شهروندان و مردم شهر پرداخت شده و همچنین آن رقم نزدیک به بودجه عمرانی ۵ سال شمسی کشور می باشد.
ایزدی اظهار داشت: یک تریلیون و همچنین ۶۰۰ هزار میلیارد ریال یارانه پرداختی از محل اصلاح نرخ ها و همچنین ۵۳۰ هزار میلیارد ریال نیز از محل بودجه عمومی تصویب شده و مصوب قانون توسط مجلس شورای اسلامی بوده می باشد، ۵۷ هزار میلیارد ریال نیز توسط حکومت قبل از بانک مرکزی استقراض شد ضمن آنکه بهمن ماه امسال به تعداد ۷۵ میلیون و همچنین ۲۳۶ هزار و همچنین ۸۲۹ فرد یا شخص یارانه پرداخت شده می باشد.
او همچنین در پاسخ به آن پرسش که با توجه به آنکه حکومت معمولا جهت تامین منابع اقتصادی و مالی پرداخت نقدی با مشکل روبه رو می باشد، چرا جهت حذف اشخاص غیرنیازمند اقدام قابل توجهی صورت نگرفته می باشد؟ گفت: هر چند بدون اغراق پایگاه های اطلاعاتی موجود در نهاد هدفمندسازی یارانه ها شامل پهناور و بزرگ ترین پایگاه اطلاعاتی در کشور می باشد که همواره مورد استناد بسیاری از وزارت خانه ها و همچنین دستگاه ها در کشور قرار می گیرد ولی باید توجه داشت قابل اتکا نبودن اطلاعات ارسالی از سوی بعضی دستگاه ها و همچنین به روز نبودن بعضی اطلاعات ارسالی از سوی دستگاه های ذی ربط بویژه نهاد مسائل مالیاتی و همچنین نهاد ثبت اسناد که از بانک های اطلاعاتی اصلی خواهند بود، سبب شده کار با مشکل مواجه می شود و همچنین مقدار و اندازه و میزان خطای ناشی از شناسایی را بالا ببرد.
ریاست نهاد هدفمندسازی یارانه ها به تاکید ریاست جمهوری مبنی بر عدم حذف یارانه هیچ نیازمندی اشاره کرد و همچنین افزود: آن امر سبب شد عملیات حذف با دقت و همچنین حساسیت ویژه ای انجام می شود. او همچنین ادامه داد: در همین باره به تا حال توسط وزارت کار، تعاون و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی یارانه ۳ میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار فرد یا شخص که به عنوان اشخاص غیرنیازمند تشخیص داده شدند از آمار یارانه بگیران حذف شده می باشد که از آن تعداد حدود ۸۷۰ هزار فرد یا شخص به حذف یارانه خود اعتراض کردند که بعد از بررسی کردن، یارانه حدود ۵۶۱ هزار فرد یا شخص از معترضان دوباره برقرار شده می باشد.
کدام آمار؟ کدام زمان؟ طبق اظهارات ریاست نهاد هدفمندی یارانه ها، حدود ۲۵ قسمت و بخش اشخاص به حذف خود اعتراض می کنند و همچنین یارانه حدود ۲۰ قسمت و بخش اشخاص حذف شده دوباره برقرار می می شود.
آن بدان معناست که حکومت در شناسایی اشخاص پردرآمد و همچنین تفکیک آنها از نیازمندان با خطای بسیاری مواجه می باشد. حکومت ملاک مشخصی جهت حذف ندارد ولی باید توجه داشت طبق خبرهای جدید واصله افرادی که مالک حتی یک واحد مسکونی خواهند بود ثروتمند خوانده می شوند و همچنین یارانه شان قطع می می شود! از طرفی حدود ۶ ماه می باشد که آمار حذفیات دولتی ها حول ۳ میلیون فرد یا شخص می چرخد .

وزارت کار اطلاعیه جدیدی خطاب به حذف شدگان از گرفتن یارانه نقدی صادر کرد.

وزارت کار در اطلاعیه ای خطاب به حذف شدگان از گرفتن یارانه اعلام کرد: با توجه به ضرورت به روز رسانی اطلاعات در سامانه، به اطلاع می رساند که خانوارهایی که یارانه آنها از ماه های قبل قطع شده از روز یکشنبه مورخ ۹۴.۶.۱ و همچنین خانوارهایی که یارانه آنها از مردادماه قطع شده، از روز چهارشنبه مورخ ۹۴.۶.۶ به سامانه ثبت اعتراض رفت و آمد و مراجعه کنند.
براساس اعلام وزیر کار، یارانه حدود ۲ میلیون ایرانی تا پایان مردادماه قطع شده می باشد. ربیعی همچنین گفته می باشد که براساس معیارها و همچنین شاخص‌های موجود یارانه نقدی کارگران و همچنین بازنشستگان حذف نمی می شود، آن در حالی می باشد که پیگیری‌های روزنامه نویس و خبرنگار مهر حاکی از آن هم می باشد که یارانه بعضی از بازنشستگان که حقوق ماهیانه آنها به یک میلیون تومان می رسد، حذف شده می باشد.

 ثبت اعتراض حذف شدگان یارانه نقدی / yaraneh10.ir

اطلاعات تماس نهاد هدفمندی یارانه ها تهران-خیابان فلسطین شمالی- پائین تر از تقاطع زرتشت – نبش کوچه دانشکیان – پلاک ۴۸۵ – کد پستی(۱۴۱۵۸۴۴۹۳۳) ۰۲۱۸۸۸۰۴۵۳۷ تلفن

یارانه فروردین ۹۵ ، زمان واریز یارانه ، فروردین ۹۵ ، زمان واریز یارانه ، تاریخ واریز یارانه فروردین ۹۵ ، یارانه فروردین ۹۵ کی می ریزن  ، یارانه فروردین ۹۵ کی واریز می می شود

زمان واریز یارانه های نقدی ،یارانه فرودین ۹۵ در تاریخ ۱۲ April 2016 | 6:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...