دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

زنگ ششم دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو؛ شال‌های عقب رفته، آرایش‌های تند و همچنین …

زنگ ششم دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو؛ شال‌های عقب رفته، آرایش‌های تند و همچنین …

|زنگ ششم دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو؛ شال‌های عقب رفته، آرایش‌های تند و همچنین … از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

در آن نقل از از جایی می‌خوانید که زنگ ششم دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو در آن هم می گذرد، جایی که شال‌های عقب رفته، آرایش‌های تند، دست‌های گره خورده به هم و همچنین گاهی روابط فراتر از آن هم و همچنین جذاب و جالب و خنده‌های مستانه را در چهره اشخاص حاضر در آن مکان به وضوح می‌قدرت دیدن کرد.

عکس دختر دختر دانشجو دختر تهرانی دختر بی حجاب حجاب دختر تهرانی خبرهای جدید تهران

مهد کودک، آمادگی که البته هم اکنون به نام پیش دبستانی تغییر نام پیدا کرده می باشددوران ابتدایی،راهنمایی ،دبیرستان و همچنین در نهایت دانشگاه سیر تکاملی وارد شدن کودکان به ابتدائی ترین نهاد فرهنگی و اجتماعی می باشد.

نهادی که با توجه بِه زمان طولانی مدتی که اشخاص در آن هم سر می کنند از اهمییت خیلی زیاد بالایی در زندگی آن هم ها و همچنین خانواده هایشان برخوردار می باشد.

ولی باید توجه داشت با توجه به حساسیتی که در تربیت کودکان در مدارس وحود دارد متاسفانه در ایران توجه ویژه ای به پرورش کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان در آن مکان ها نمی می شود و همچنین هرساله بعد از به پایان رسیدن آموزش های کتب درسی سال شمسی تحصیلی به إتمام و همچنین دانش آموزان تا شروع سال شمسی تحصیلی بعدی از مدرسه خداحافظی و همچنین منزل و خانه نشین می شوند.

حال در آن شرایط جوانان و نوجوانان بعد از به پایان رساندن ١٢ سال شمسی تحصیلی بدون هیچ پرورشی و همچنین با کمترین اطلاعات وارد برهه ای جدید از زندگی خود یعنی دانشگاه می شوند.

دانشگاهی که بر اساس اظهارات بسیاری از کارشناسان دنیایی متغایر و متفاوت از مدرسه و همچنین دبیرستان دارد و همچنین جوانان و نوجوانان با وارد شدن به آن هم وارد برهه ای جدید از زندگی خود می شوند.

**محیط تحصیلی جدید با رنگ و همچنین لعابی شگفت آور

از آنجایی که در مدارس تنها اطلاعاتی که به جوانان و نوجوانان در خصوص دانشگاه ها داده می می شود کنکور و همچنین نحوه شکستن شاخ آن غول معروف می باشد ، نباید انتظار بسیاری از آن هم ها در مورد محیط فرهنگی و اجتماعی و همچنین نحوه تعاملات داشته باشیم.

با تمامی شرایط موجود و همچنین تلاش جوانان و نوجوانان بعد از یک سال شمسی درس خواندن سرانجام آن هم ها موفق به وارد شدن به دانشکده ها می شوند،مکان هایی که تفاوت دو چندانی با محیط هایی که در قبل آن هم ها مشغول تحصیل بودند دارا خواهند بود و همچنین حال با محیطی جدید همراه با رنگ و همچنین لعابی خیلی زیاد مواجه می شوند که متاسفانه معظلات و مسائل و مشکلات متعددی جهت بعضی از آن هم ها به همراه دارد.

امان الله قرائی مقدم جامعه شناس در خصوص عدم آمادگی جوانان و نوجوانان جهت وارد شدن به دانشگاه می گوید: متاسفانه والدین با توجه به بعضی از معیارهای نادرستی که در ذهن دارند،در سنین ١٨ تا ٢٠ سالگی که زمان وارد شدن دانش آموزان به دانشگاه ها می باشد اطلاعات کافی را از محیط های دانشگاهی در اختیار آن هم ها قرار نمی دهند.

او همچنین گفت: بنابراین با توجه به شرایط حاکم در دانشگاه های کشور جوانان و نوجوانان با اطلاعاتی محدود با محیطی مواجه می شوند که بر خلاف دوران تحصیلشان در مدارس روابط دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین پسران جوان بدون هیچ حد و همچنین مرزی می باشد و همچنین در صورتی که نتوانند خود را با محیط فعلی وفق دهند معظلات و مسائل و مشکلات غیره ای برایشان به وجود می آید.

**گشت و همچنین گذار در سفره منزل و خانه‌ها بعد از ساعت تعطیلی

بعد از آغاز تحصیلی جدید و همچنین وارد شدن نوجوانانی از همه جا بی خبر به دانشگاه ها،روش زندگی بسیاری از آن هم ها تغییر و همچنین شکل و همچنین شمایلی نو و همچنین به قول معروف مدرن و همچنین امروزی به خود می گیرد، شکلی که خانواده ها نیز نمی توانند آن هم را تغییر دهند و همچنین به نوعی مجبور خواهند بود خود را با شرایط جدید فرزندانشان تطبیق دهند.

در آن میان یکی از تغییرات عمده ای که در رفتار آن هم ها نمود پیدا می کند، روابط راحت دخترک های جوان و ازدواج نکرده با پسران جوان می باشد که با نام دوست فرهنگی و اجتماعی با یکدیگر تعامل می کنند و همچنین در صورتی که فردی یا شخصی در میان آن هم ها از آن رویه پیروی نکند بِه نوعی کوته فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن به حساب می آید و همچنین رفته رفته دیگر جایی در جمع های خودمانی آن هم ها ندارد.

با گشتی در شهرستان با کافی شاپ هایی مواجه می شویم که تعدادشان از کتاب فروشی های موجود پیشی گرفته و همچنین در خیابان ها همچون قارچ رشد کرده اند،در همین راستا روزنامه نویس و خبرنگار ما جهت کسب اطلاعاتی دقیق از خود دانشجویان روانه آن کافی شاپ ها و همچنین سفره منزل و خانه ها شد و همچنین به گپ و همچنین گفتی خودمانی با آن هم ها پرداخت.

حوالی خیابان انقلاب با توجه به آنکه دانشکده های متعددی وجود دارد به تبع آن هم کافی شاپ های بسیاری نیز به چشم می خورد، با وارد شدن به یکی از آن کافی شاپ ها در لحظه ی اول با انبوهی دود مواجه می شویم که ناشی از قل قل قلیان های آن هم دوره همی های صمیمی و همچنین مختلط می باشد.

شال‌های عقب رفته، آرایش‌های تند، دست‌های گره خورده به هم و همچنین گاهی روابط فراتر از آن هم و همچنین جذاب و جالب و خنده‌های مستانه را در چهره اشخاص حاضر در آن مکان به وضوح می‌قدرت دیدن کرد.

عکس دختر دختر دانشجو دختر تهرانی دختر بی حجاب حجاب دختر تهرانی خبرهای جدید تهران
لعیا،الهام،رضا،پارسا،محمد رضا افرادی بودند که در گوشه ای دنج از کافی شاپ نشسته و همچنین با استعمال قلیان به قول خودشان لذت دنیا را کسب می کردند.

رضا در خصوص آنکه چرا کلاس دانشکده را نمانده و همچنین به کافی شاپ آمده بود گفته استمن خیلی علاقه ای به ادامه تحصیل نداشتم و همچنین به اجبار و همچنین اصرار والدین خود کنکور شرکت کردم و همچنین در آن دانشگاه قبول شدم ،هرچند هم اکنون خیلی زیاد خوشحال هستم که به دانشگاه راه یافتم چرا که دنیای دانشجویی خیلی خوب و همچنین متغایر و متفاوت می باشد و همچنین لذت های بسیاری را در آن دوره همی ها تجربه کرده ام و همچنین حتما بعد از دانشکده و همچنین یا در میان کلاس ها زمانی را جهت حضور در کافی شاپ در نظر می گیریم.

محمد رضا که از دیگر اشخاص حاظر در جمع بزرگتر بود گفت: ارتباط و رابطه های دوستانه فارغ ار محدودیت در دانشگاه ها خیلی معمولی می باشد و همچنین افرادی که در آن روابط حضور نداشته باشند ، فکر کردن و اندیشیدن قدیمی و همچنین خیلی زیاد جذاب و جالب و خنده داری دارند.

دختری جوون در جمعی دیگر که گویی خواسته یا ناخواسته صحبت‌ها را شنیده بود ،کمی موهایش را مرتب می‌کند و همچنین کفش‌های‌ پاشنه بلندش را می‌پوشد و همچنین در حالی که صدای قدم هایش میان صدای جذاب و جالب و خنده جوانان دیگر گم می‌می شود، حرف های پسر جوون را اثبات و یا تایید می کند.

**دربند ،درکه و همچنین خیابان اندرزگو پاتوق بچه مایه دارهای دانشجو

در آن میان خواهند بود دانشجویانی که به قول خودشان از رفاه نسبی بیشتری نسبت به هم کلاسی های دیگر خود برخوردار خواهند بود و همچنین با توجه به آنکه اتومبیلی جهت گشت و همچنین گذار دارند بعد از اتمام کلاس خود، به صورت تیمی تا پاسی از شب در سفره منزل و خانه های دربند و همچنین درکه و همچنین یا در خیابان شهید اندرزگو حضور دارند.

بچه پولدارهایی که زنگ ششم دانشگاه خود را در خیابان های بالا شهرستان و همچنین با مسابقه دادن با حریفانی همچون خود می گذرانند و همچنین به قول خودشان بعد از إتمام مسابقه به سمت دربند و همچنین درکه می روند تا افرادی که در آن مسابقه پیروز میدان بودند،مابقی را به صرف شام و همچنین یا نوشیدن آبمیوه میهمان می کنند.

غفار تبریزی روان شناس در مورد تفریحات دانشجویان بعد از اتمام کلاس دانشکده می گوید: با توجه به آنکه جوانان در دوران تحصیل با محدودیت هایی روبه رو بودند و همچنین هم اکنون از آزادی نسبی برخوردار شده اند سعی دارند اثبات و یا تایید همسن و همچنین سالان خود را مبنی بر مدرن بودن و همچنین دارا بودن آزادی فکر کردن و اندیشیدن را گرفتن کرده به همین منظور به هر طریقی که شده ساعاتی را بعد از إتمام کلاس با هم کلاسی های خود و همچنین در جمع های نه چندان مناسب می گذرانند.

او همچنین گفت: البته عدم وجود شادی و همچنین تفریحات سالم در بعضی از خانواده ها نیز موجب حضور جوانان در آن دورهمی های ناسالم نیز می می شود.

آن جوانان رشد کرده و همچنین حاظر در خودمانی های بعد از درس و همچنین دانشگاه که هم اکنون در سنین ٢٠ تا٢٨ سال شمسی قرار دارند آن هم کودکان از همه جا بی خبر خواهند بود که در محیطی آرام و همچنین امن و همچنین با بهترین تربیت رشد کرده اند ولی باید توجه داشت متاسفانه به دلیل وجود بعضی کاستی هایی که در نحوه پرورش آن هم ها در خصوص چگونگی محیط دانشگاه با رنگ و همچنین لعاب دلفریبی که در آن محیط ها وجود دارد،مواجه شده و همچنین بزرگترین صدمه به آن هم ها وارد می می شود و همچنین جهت آنکه از دیگر همسالان خود عقب نمانند به هر طریق و همچنین شیوه ای خود را با محیط جدید وفق داده و همچنین تا سر حد امکان تغییر می کنند تا جایی که حضور مختلط در مکان های دنج را بعد از اتمام کلاس دانشکده امری طبیعی و همچنین فراخور زمان حال می دانند که امید می باشد خانواده ها،رسانه و همچنین البته مدارس با تغییر نحوه ی آموزش و همچنین پرورش کودکان ،آن هم ها را از حضور در آن مکان ها و همچنین روابطی نامعلوم بازدارند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مباحث و مطالب مرتبط

پیشنهاد بی شرمانه دختر دانشجو تهرانی به استادش + عکس… پیشنهاد بی شرمانه یک دختر ایرانی را در ورقه امتحانی اش بخوانید:!!!استاد سلام استاد ما مامانم میره کلفتی استاد من تو رو خیلی دوست دارم اس…

دختر تهرانی با قمه به ماموران پلیس حمله ور شد!… در اقدامی عجیب و همچنین تاسف بار یک دختر تهرانی شرور و همچنین قمه کش به ماموران پلیس حمله کرد که با شلیک تیر از سوی ماموران خلع سلاح شد و همچنین پلیس توانسته بود او و همچنین همدستانش …

تجاوز وحشیانه مرد هوس باز به دختر تهرانی در آسانسور… یک زن جوون با پلیس ۱۱۰ تهران پهناور و بزرگ تماس گرفت و همچنین گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده می باشد. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و همچنین به …

کشف حجاب دختر بی بند و همچنین بار در فردیس! + عکس شرافت زن اقتضاء می کند هنگامی که از منزل و خانه بیرون می رود متین ، سنگین و همچنین با وقار باشد، در طرز رفتار و همچنین پوشش خود باعث تحریک و همچنین تهیج نامحرمی نشود ، عملا مرد ر…

زنگ ششم دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو؛ شال‌های عقب رفته، آرایش‌های تند و همچنین … در تاریخ ۱۳ April 2016 | 11:48 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...