دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

جناب خان خندوانه ،مصاحبه با محمد بحرانی و همچنین شوهر یا همسر خود +عکس

جناب خان خندوانه ،مصاحبه با محمد بحرانی و همچنین شوهر یا همسر خود +عکس

|جناب خان خندوانه ،مصاحبه با محمد بحرانی و همچنین شوهر یا همسر خود +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

محمد بحرانی و همچنین  شوهر یا همسر خود مهناز خطیبی ، جناب خان عاشق احلام علاقه بسیاری به خواندن ترانه‌های محلی جنوب ایران دارد. ترانه‌هایی نظیر اشکله جونم، سلام ای ناخدا و همچنین… او لبو فروشی را از کودکی آغاز کرده و همچنین از بیست سالگی عاشق دختری به نام احلام شده می باشد و همچنین طی آن مدت هر هفته با خانواده به خواستگاری احلام می‌رود و همچنین هربار به دلیلی جواب منفی می‌گیرد.

جناب خان شخصیتی عروسکی می باشد که ابتدا در مجموعه دیدن کردن و نمایش خانگی کوچه مروارید در نقش لبو فروش جنوبی و همچنین سپس در سری دوم مجموعه خندوانه به عنوان یک استندآپ کمدین ظاهر شد.

همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

instagram jenabkhan

صدا پیشگی آن عروسک به عهدهٔ محمد بحرانی و همچنین عروسک گردانی بر عهدهٔ مهدی برقعی و همچنین حامد ذبیحی می‌باشد. او علاقه بسیاری به خواندن ترانه‌های محلی جنوب ایران دارد. ترانه‌هایی نظیر اشکله جونم، سلام ای ناخدا و همچنین… او لبو فروشی را از کودکی آغاز کرده و همچنین از بیست سالگی عاشق دختری به نام احلام شده می باشد و همچنین طی آن مدت هر هفته با خانواده به خواستگاری احلام می‌رود و همچنین هربار به دلیلی جواب منفی می‌گیرد. او با فروش لبو توانسته ثروت بسیاری به به دست آورد. بیش‌ترین فروش او همچنین در نمایشگاه کتاب تهران بوده که شهروندان و مردم شهر بیش تر از کتاب به لبوهای او علاقه داشته‌اند. او اصطلاحاتی جهت خود دارد که بعضی از آنها عبارتند از: -میام براتا… -هه هه و همچنین… -یه همچین چیزایی برا خودم دارم.

همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

“جناب خان” نام شخصیت عروسکی برنامه جذاب و جالب و خوب طنز خندوانه می باشد که در مدت زمان کوتاهی توانسته بود به یکی از محبوب ترین کاراکترهای آن شبهای تلویزیون تغییر پیدا کردن می شود.

 

 شخصیت عروسکی جناب خان در خندوانه با صدا پیشگی محمد بحرانی آن شبها طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده می باشد، محمد بحرانی صداپیشه عروسک های محبوب و همچنین پرطرفداری مثل ببعی و همچنین آقوی همساده آن بار با عروسک بنفش رنگی مهمانمان شد که آن شبها با آوازهایش دل ملتی را شاد می کند.

همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

محمد بحرانی (متولد ۱۳۶۰ در شیراز) صدا پیشه و همچنین بازیگر ایرانی می باشد و همچنین با مهناز خطیبی ازدواج کرده می باشد.

بحرانی شامل مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و همچنین مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس می باشد. او همچنین از سال شمسی ۱۳۸۰ وارد تلویزیون شد و همچنین اکثر کارهایش کودک و همچنین عروسکی بوده می باشد. علاقهٔ بحرانی به دیدن کردن و نمایش عروسکی از جشنواره‌های تئاتر عروسکی دانشجویی آغاز شد. او که در آن هم دوران چند کار در آن حیطه داشت، با گذر زمان به آن موضوع علاقه‌مند شد. در سال شمسی ۱۳۸۰ در همین حین مریم سعادت که داور یکی از آن جشنواره‌ها بود کارِ او همچنین پسندید و همچنین از او جهت کار در یک برنامه جذاب و جالب و خوبٔ تصویری و تلویزیونی دعوت کرد. از آن هم‌جا بود که فعالیت او در آن مسیر جدی شداکثر کارهای او همچنین از سال شمسی ۱۳۸۰ که او وارد تلویزیون شده در ژانر کودک و همچنین کارهای عروسکی بوده می باشد.

شامل کارهای بحرانی پیش از وارد شدن به مجموعهٔ کلاه‌قرمزی مجموعه‌های استاد همه‌چی‌دون، شهرستان کودکان بود. از دیگر کارهای او می‌قدرت به مجموعهٔ «با ما کاش باشی» اشاره کرد که او همچنین در آن مجموعه صداپیشهٔ عروسک آقاشجاع می باشد.

آشنایی محمد بحرانی با تیم کلاه‌قرمزی در ابتدا به واسطهٔ همکاری مشترک او همچنین با ایرج طهماسب و همچنین حمید جبلی در فیلم دیدنی و جذاب «رفیق بد» بود؛ ولی در اصل از طریق امیر سلطان‌احمدی، عروسک‌گردان پسرعمه زا، که در کلاه‌قرمزی ۸۸ حضور داشت و همچنین یکی از دوستان بحرانی بود به تیم معرفی شده می باشد. آن بازیگر در یکی از آخرین فعالیت‌های هنری خود صدا پیشهٔ عروسک جناب خان در برنامه جذاب و جالب و خوبٔ خندوانه به کارگردانی رامبد جوون حضور داشته می باشد.

همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

گپ ما را با بحرانی بخوانید تا از جادوی جناب خان اکثرا و بیشتر بدانید.
چه اتفاقی افتاد که جناب خان وارد دنیای آدم ها شد؟
ماجرای جناب خان از کوچه مروارید شروع شد؛ یک سریال زنده عروسکی که جهت شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی تهیه و همچنین تولید شده. سعید سالارزهی هم تهیه کنندگی کل کار و همچنین کارگردانی سری اول را به عهده داشته.
جناب خان و همچنین رامبد جوون که در آن سریال اسمش آقای محترم می باشد، با هم بازی دارند. به همین دلیل هم جناب خان به خندوانه دعوت شد و همچنین آن شد که می بینید.
ایده لحن جناب خان و همچنین لهجه آبادانی که برایش انتخاب شده از کجا شکل گرفت؟ اصلا چگونه و چطوری به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدید که آن مدل حرف زدن به سروشکل جناب خان اکثرا و بیشتر می آید؟
در شروع کوچه مروارید یک اتاق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن تشکیل شد و همچنین من هم یکی دو جلسه در آن هم حضور پیدا کردم. آنجا چند نفری به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدیم که جناب خان می تواند یک کاراکتر جنوبی باشد، زیرا و به درستی که جنوبی ها آدم های باحالی خواهند بود و همچنین اتفاقاتی که کنارشان می افتد، خوش ریتم و همچنین دوست داشتنی و جذاب می باشد.
مدت بسیاری از آن هم جلسات گذشت تا آنکه محمد نادری که در سریال شمعدونی هم بازی کرده (بازیگر نقش هوشنگ مظاهری)، سری دوم کوچه مروارید را کارگردانی کرد.
نوشتن عمده متن های سری اول و همچنین دوم هم به عهده خودش بود، ولی باید توجه داشت در پس نتیجه آن می شود که آن هم اتاق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن بود که در نهایت به یک شخصیت جنوبی لبوفروش به نام جناب خان رسیدند. هدیه هاشمی هم طراحی عروسک را به عهده داشته که حسابی از او ممنونیم.
بین جنوبی بودن و همچنین لبو فروش بودنش ارتباطی هست یا دلیل غیره ای داشت که آن کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل را برایش انتخاب کردید؟
نه، قرابت ویژه ای با هم ندارند. شاید در صورتی که می خواستیم سراغ اولین پیشنهاد برویم یا سمبوسه فروش بود یا فلافل فروش، ولی باید توجه داشت نمی خواستیم سراغ تصاویر تکراری از جنوب برویم.
تکیه کلام ها و همچنین دیالوگ های جناب خان چقدر حاصل متن می باشد و همچنین چقدر پس نتیجه آن می شود که بداهه پردازی و همچنین خلاقیت فردی خودتان؟
طبیعتا کوچه مروارید یک متن از پیش نوشته داشت و همچنین قصه ها براساس متن پیش می رود. ولی باید توجه داشت در خندوانه آن شکلی نیست و همچنین محصول بداهه پردازی و همچنین ایده هایی کلی می باشد که هر کدام از ما قبل از برنامه جذاب و جالب و خوب با خودمان سر برنامه جذاب و جالب و خوب می بریم.
خود من از بچگی در شیراز و همچنین با جنوبی ها پهناور و بزرگ شدم و همچنین منزل و خانه مان در محله ای بود که خیلی از افرادی به خاطر جنگ از خوزستان و همچنین کلا جنوب مجبور به مهاجرت شده بودند در آنجا زندگی می کردند.
همه دوستان من در آن هم دوران، اکثرا خوزستانی و همچنین تک و همچنین توکی هم بوشهری یا از سایر شهرهای جنوب بودند. من اصولا با فرهنگ آنها پهناور و بزرگ شدم، یعنی به نظر خودم آن هم قدر که شیرازی هستم آن هم قدر هم جنوبی هستم
در پس نتیجه آن می شود که بخشی از چیزهایی که در حال حاظر می بینید از قبل من به آن کاراکتر اضافه شده.
چرا از بین عروسک ها یا به اصطلاح ماپت های کوچه مروارید، آن جناب خان بود که جهت وارد شدن به «خندوانه» انتخاب شد؟
به نظرم خندوانه اکثرا و بیشتر برنامه جذاب و جالب و خوب بزرگسالان می باشد. درست می باشد که طیف سنی ندارد و همچنین بچه ها هم می بینند و همچنین با بعضی قسمت و بخش هایش ارتباط برقرار می کنند، ولی عروسک بزرگسال در آن هم مجموعه، جناب خان بود.
هرچند، تعدادی عروسک بزرگسال دیگر هم وجود داشت، ولی نقششان کم بود. البته شاید رامبد بهتر بتواند به آن سوال جواب بدهد. آن هم جا در پشت صحنه کوچه مروارید، شوخی هایی دخل و درآمد که در حال حاظر جلو صحنه خندوانه بهره بری و استفاده می می شود؛ مثلا شوخی با اسم رامبد و همچنین آنکه چقدر آن اسم جهت جناب خان عجیب می باشد.
درواقع، اراده و تصمیم راسخ از پیش مشخص کردن شده ای نبود. مجموعه آن شوخی ها باعث شد تیم و همچنین خود رامبد به آن پس نتیجه آن می شود که برسند که آن عروسک در خندوانه جواب می دهد.
دلایل فرعی هم جهت وارد شدن جناب خان به خندوانه وجود داشت؟ مثلا آنکه با مطرح تر شدن آن عروسک، به فروش کوچه مروارید در شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی کمک می شود.
نه، آن حرکت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده نبود. به نظرم رامبد به قدری روی برنامه جذاب و جالب و خوب اش حساس هست که نخواهد به خاطر چنین چیزی، عروسکی را وارد خندوانه کند، ولی در صورتی که به فروش کوچه مروارید هم کمک کند، اتفاق خوبی می باشد.
واقعا خودمان هم از اول نمی دانستیم حضور جناب خان در خندوانه چه سرنوشتی خواهد داشت.
بچه ها (ذبیحی و همچنین برقعی) اینجا شاهد خواهند بود که اول گفتیم با یک روز و همچنین یک برنامه جذاب و جالب و خوب شروع کنیم تا ببینیم اصولا عروسک در برنامه جذاب و جالب و خوب ای که اصلا جهت عروسکی بودن طراحی نشده، جواب می دهد یا نه. ممکن بود جناب خان بیاید و همچنین خیلی زود هم مجبور می شود از برنامه جذاب و جالب و خوب برود.
همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

شیما بخشنده و همچنین محمد بحرانی

بده بستان هایی که بین جناب خان و همچنین سروش صحت در خندوانه وجود دارد، چقدر حاصل بداهه پردازی و همچنین واکنش هر دو طرف در لحظه می باشد؟ خصوصا آنکه هر دو در کوچه مروارید با هم بازی داشته اند.
در حال حاظر استندآپ کمدین هایی که به خندوانه می آیند، داستانشان را هم با خودشان می آورند؛ یعنی کسی پیش باره ای مشخص نمی کند و همچنین متنی برایشان نمی نویسد.
به جناب خان هم از ابتدا آن جوری نگاه شد، یعنی استندآپ کمدینی که خودش از بیرون می آید و همچنین خودش هم قرار می باشد یک کارهایی بکند. به جز آنکه استندآپ کمدین می باشد، خب گاهی وقت ها بین تماشاگران هم می نشیند، ولی ما متنی نداریم.
گاهی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد ما یک چیزهایی را با رامبد مطابق و یکدست می کنیم. گاهی هم که دوست داریم رامبد واکنش آنی از خودش نشان بدهد، مطابق و یکدست نمی کنیم. درواقع به او می گویم رامبد یک چیزهایی هست که می خواهم توی صحنه با آنها روبه رو بشوی.
آن اتفاقات غیرمنتظره ای که می گویید دقیقا چیست؟ مثلا حرف زدن با مهمانان برنامه جذاب و جالب و خوب یا اظهارنظر کردن وسط حرف هایشان؟
طبیعتا معلوم نیست مهمانان چه خواهند گفت و همچنین ما نمی دانیم جریان چیست. واقعا می می شود گفت آنچه جهت جناب خان در خندوانه اتفاق می افتد در لحظه اتفاق می افتد. البته ممکن می باشد ما یک خط کلی داشته باشیم؛ مثلا می گوییم که امروز جناب خان دماغش را عمل کرده می باشد.
احتمالا جنس و همچنین تیپ شخصیتی مهمانان برنامه جذاب و جالب و خوب هم تاثیر خودش را دارد.
طبیعی می باشد. اتفاقا شاید گاهی با مهمانانی که آن قدر جدی خواهند بود که ممکن می باشد فضای برنامه جذاب و جالب و خوب را خیلی جدی کنند، حضور جناب خان بتواند کمک کند.
همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan
رامبد جوون تا چه حد در مدیریت اتفاقاتی که جناب خان به آنها سمت و همچنین سو می دهد، نقش دارد؟
اولا که رامبد واقعا آدم باهوش و همچنین باحالی می باشد و همچنین حسابی هم کارش را بلد می باشد؛ یعنی یک فضای امن و همچنین دوست داشتنی را در پشت صحنه برنامه جذاب و جالب و خوب خندوانه جهت ما ساخته یا ایجاد کرده.
خیلی راحت هستیم؛ فضا آرام و همچنین خوب می باشد و همچنین در مورد ایده هایی که مطرح کرده ایم، هیچ وقت توی ذوق مان نخورده. حتی در صورتی که موافق یک ایده ای نباشد، آن قدر باحال نه می گوید که ما راحت قبول می کنیم از آن هم بهره بری و استفاده نکنیم.
خداوند تبارک و تعالی را شکر به ما اعتماد کرده و همچنین آن هم روش که گفتید زیرا و به درستی که برنامه جذاب و جالب و خوب زنده نیست، در صورتی که هم اشکالاتی در اجرا وجود داشته باشد در تدوین درست می می شود.
تا حالا پیش آمده خودتان از حرفی که جناب خان زده به جذاب و جالب و خنده بیفتید؟
راستش زیاد سر ضبط جذاب و جالب و خنده ام نمی گیرد، زیرا و به درستی که همزمان مجبورم روی چند چیز متمرکز باشم.
از طرفی دو تا ساز هست که خودم می زنم، بعد یک میکروفون روبه رویم هست که بایستی و حتما حواسم به آن هم هم باشد و همچنین بایستی و حتما عروسک را هم روی مونیتور ببینم، از طرف دیگر بایستی و حتما واکنش تماشاگران را جدا از قاب مونیتور ببینم و همچنین بایستی و حتما فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم قصه چیست.
گاهی بایستی و حتما به حرکت های در لحظه بچه ها (ذبیحی و همچنین برقعی) هم یک صدایی اضافه بشود.
واقعا سخت می باشد که بخواهید همزمان روی آن همه موضوع متمرکز باشید.
البته امیر سلطان احمدی درواقع مشاور فکری جناب خان در برنامه جذاب و جالب و خوب خندوانه می باشد و همچنین جزء بچه های اتاق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین نویسندگان کوچه مروارید هم بوده.
در خندوانه هم خیلی مواقع کنار من نشسته و همچنین یکدفعه یک چیزی توی گوشم گفته که آن را بگو یا آن هم را بگو … جدا از آن، خیلی وقت ها، در صورتی که از روز قبل چیزی به ذهنم برسد، حتما با امیر مشورت می کنم.
کاراکترهای عروسکی محبوبی که تا امروز صداپیشگی شان را به عهده داشته اید در صورتی که در تیم افرادی مثل ایرج طهماسب، حمید جبلی، مرضیه برومند یا رامبد جوون نبودند، به نظرتان باز هم همین قدر امکان دیده شدن داشتند و همچنین به قولی گل می کردند؟
به نظرم در بسته ای مثل کلاه قرمزی سابقه ای که پشت ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب هست و همچنین حرفه ای بودن افرادی که در صدر آن کار قرار دارند مثل آقایان طهماسب و همچنین جبلی و همچنین خانم محبوب، قطعا خیلی تاثیرگذار می باشد.
هر عروسکی که به آن مجموعه اضافه می می شود درواقع یک شانس جدید و تو و تازه می باشد، ضمن آنکه یخ تماشاگر قبلا با آن مجموعه آب شده و همچنین همه منتظر خواهند بود اتفاق خوبی شکل بگیرد.
آن موضوع در مورد کار با رامبد جوون و همچنین خندوانه هم به همین شکل می باشد. آنکه شهروندان و مردم شهر بسته ای را دوست داشته باشند، قطعا به عروسک های جدید و تو و تازه وارد کمک می کند.
«محمد بحرانی و همچنین همسرشان مهناز خطیبی» میهمان رادیو ایران شدند و همچنین گفت و همچنین گوی صمیمانه ای در ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب کوی نشاط داشتند…
همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

محمد بحرانی در کنار شوهر یا همسر خود مهناز خطیبی

همسر محمد بحرانی همسر جناب خان خندوانه جناب خان بیوگرافی مهناز خطیبی بیوگرافی محمد بحرانی اینستاگرام خندوانه اینستاگرام جناب خان jenabkhan

محمد بحرانی (صداپیشه ببعی و همچنین آقای همسایه):
زندگیمان پر از عروسک می باشد…
ثمره ازدواج ما، خوشبختی و همچنین آرامش می باشد. فرزندی نداریم ولی از ابتدای زندگی عروسک های بسیاری همراهمان بودند….
بحرانی، از آقای همساده و همچنین ببعی می گوید…
شخصیت ببعی از سال شمسی ۹۰ و همچنین آقای همساده از سال شمسی ۹۱ به مجموعه کلاه قرمزی اضافه شد، معمولاً روند بوجود آمدن شخصیت ها ابتدا با شکل گیری آنها در ذهن آقای طهماسب صورت می گیرد و همچنین بعد از آن هم توسط خانم محبوب ساخته می می شود و همچنین بعد از آن هم مراسم جذاب و جالب رونمایی از آن هم شخصیت برگزار می می شود.
عروسک گردانی از بازیگری خیلی زیاد سختر می باشد…
بحرانی می گوید: کار عروسک گردانی از بازیگری خیلی زیاد سختر می باشد، و همچنین سختی آن هم در آن می باشد که بازیگر بایستی و حتما تمام بازی خود را تنها از طریق صدا به مخاطب منتقل کند.
مهناز خطیبی (عروسک گردان دیوی):
در کلاه قرمزی دیالوگ ها بداهه شکل می گیرد…
عروسک گردانی و همچنین صداپیشگی هر دو کار پیچیده و همچنین سختی می باشد، مخصوصاً هنگام و زمانی که دیالوگ ها در لحظه گفته می می شود، در کلاه قرمزی معمولاً همه چیز بداهه شکل می گیرد.
دیوی…
دیوی شخصیتی می باشد که ذهن او با عروسک های دیگر فرق می کند، برعکس فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کند، می بیند، حرف می زند و همچنین معمولاً طول می کشد که با دیگر عروسک ها همگام می شود.
می خواستیم دیو قصه ها شیرین می شود…
تمرین عروسک گردان، در شکل گیری شخصیت عروسک خیلی زیاد تاثیرگذار می باشد، در نظر اول دیوی شخصیت خشنی به نظر می آمد، ولی باید توجه داشت سعی شد تا با راهنمایی های آقای طهماسب، دیو قصه ها شیرین می شود…

مباحث و مطالب مرتبط

بیوگرافی امیرمهدی ژوله +عکس همسر و همچنین دخترش گندم… امیرمهدی ژوله amir mehd jule ، (متولد ۲۷مرداد ۱۳۵۸ تهران) روزنامه نگار، نویسنده و همچنین سردبیر اسبق چلچراغ و همچنین همچنین از نویسندگان سریال‌های طنز مهران مدیری…

بهاره افشاری و همچنین بنیامین بهادری در خندوانه؟ پایان رقابت خنداننده برتر با اعلام ژوله و همچنین غفوریان به عنوان فرد یا شخص اول همین امشب به همراه یک سورپرایز ویژه روی آنتن می رود. بنیامین بهادری به همراه همسر جدیدش …

جناب خان خندوانه ،مصاحبه با محمد بحرانی و همچنین شوهر یا همسر خود +عکس در تاریخ ۱۳ April 2016 | 1:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...