دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بهروز وثوقی در کنار شوهر یا همسر خود کتایون +عکس پدر و همچنین مادرش

بهروز وثوقی در کنار شوهر یا همسر خود کتایون +عکس پدر و همچنین مادرش

|بهروز وثوقی در کنار شوهر یا همسر خود کتایون +عکس پدر و همچنین مادرش از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi که نام اصلی اش خلیل وثوقی می باشد در سال شمسی ۱۳۱۶ در شهرستان خوی به دنیا آمد و همچنین بعد از تحصیل مدرک دیپلم متوسطه در جستجوی کار به تهران آمد و همچنین در سال شمسی ۱۳۳۷ به کار دوبله فیلم دیدنی و جذاب های خارجی و همچنین ایرانی مشغول شد. وثوقی بعد از سه سال شمسی فعالیت در آن حرفه با حمایت یکی از هنرپیشگان زن سینمای ان روزگار به نام پوری بنایی با فیلم دیدنی و جذاب صد کیلو داماد فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد.

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

 او برادر چنگیز وثوقی و همچنین شهراد وثوقی می باشد که هر دو در ایران به کار هنرپیشگی مشغول‌اند. وثوقی قبل از بازیگری در سینما، کارمند ادارهٔ دارایی و همچنین بعد دوبلور و همچنین گویندهٔ رادیو تلویزیون بود.

بهروز وثوقی به مدت یک سال شمسی (۱۳۵۴ الی ۱۳۵۵) همسر گوگوش بوده می باشد. همسر فعلی او کتایون امجدی می باشد و همچنین دختر به نام لیلا دارد.

همسران گوگوش محمود قربانی (۱۳۴۶-۱۳۵۱)
بهروز وثوقی (۱۳۵۴-۱۳۵۵)
همایون مصداقی(۱۳۵۶-۱۳۶۸)
مسعود کیمیایی (۱۳۷۶-۱۳۸۲)

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

ولی باید توجه داشت علی رغم حضور در کنار آن هنرپیشه زن و همچنین بازی در فیلم دیدنی و جذاب های مبتذل به شناخته شدن و شهرت چندانی دست نیافت. تا آن که ناگهان جریانی با عنوان موج نو با حمایت نویسندگان وابسته ای همچون فیروز شیروانلو، پرویز دوایی کارمند پرسنلی کانون پرورش فکری کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان ، لیلی امیر ارجمند ندیمه فرح پهلوی و همچنین با سرمایه تهیه کنندگانی مانند علی عباسی، مهیی میثاقیه در سینمای ایران شکل گرفت. آن عناصر ماموریت داشتند که بهروز وثوقی هنرپیشه درجه دهم سینمای ایران را به معروف ترین و همچنین گران ترین بازیگر سینما تغییر پیدا کردن کنند و همچنین چنین شد که به دستور اشرف پهلوی او همچنین به یکی از پدرخوانده های سینمای ایران تغییر پیدا کردن شد. چنانکه با یک تلفن جهت فیلم دیدنی و جذاب هایش مجوز دیدن کردن و نمایش می گرفت و همچنین یا یک تلفن هم فیلم دیدنی و جذاب های دیگران را سالها راهی انبارها می کرد.

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

بستر سازی در جهت چهره سازی او چنان ماهرانه صورت گرفت که دیگر هنرپیشگانی که تا قبل از دهه ۵۰ گران ترین بازیگران جدید سینمای ایران محسوب می شدند و همچنین فیلم دیدنی و جذاب هایشان از فروش خوبی برخوردار بود در قسمتهای آخر دهه ۵۰ عمداً منزل و خانه نشین شده بودند. در حالی که وثوقی جهت بازی در هر فیلم دیدنی و جذاب در سالهای ۱۳۵۷ـ ۱۳۵۳ رقم بالایی معادل قستی از هزینه تولید فیلم دیدنی و جذاب در آن هم سالها به عنوان دستمزد گرفتن می کرد.

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

حضور مافیایی وثوقی در عرصه هنر چنان بود که در هنگام ازدواج با فائقه آتشین معروف به گوگوش او همچنین ترانه سرایان و همچنین آهنگسازان معترض به شوهر یا همسر خود را یکی دوسال ممنوع القلم و همچنین ممنوع التصویر ساخت تا جهت دائما ادب شوند. وثوقی بعد از افتضاح افشای روابط شوهر یا همسر خود با داریوش اقبالی و همچنین بعد از طلاق شوهر یا همسر خود آن خواننده معتاد به مواد اعتیاد آور و مخدر را توسط ماموران به دام انداخت و همچنین با حمایت اشرف نشریات و مطبوعات را وادار ساخت تا تصویر او را به همراه مواد اعتیاد آور و مخدر مکشوفه در صفحات حوادث خود به چاپ برسانند.

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

بدین ترتیب در جامعه آن شایعه نیرو گرفت که داریوش اقبالی به جرم و جنایت سیاسی به زندان افتاده می باشد سرانجام نیز داریوش با خواندن ترانه ای رسول رستاخیز و همچنین طلایه دار در تلویزیون و همچنین تقدیم آنها به شاه از زندان آزاد شد.

«وثوقی» درآستانه پیروزی انقلاب بعد از فروش سینماها و همچنین املاکش به آمریکا گریخت. او همچنین هم اکنون بازیگر نقش های چرخ پنجم در فیلم دیدنی و جذاب های ضد ایرانی هالیوود می باشد. نقش هایی همچون «بادیگارد»، «تروریست» و همچنین الخ.

گوگوش دوست صمیمی پوری بنایی بود و همچنین آن دوستی را خود پوری بنایی اینگونه یاد می کند :«در حین فیلمبرداری در عروس فرنگی با گــوگــوش آشنا شدم ، کنار استخر ، از آنروز با دوستهای صمیمی شدیم . بطوری که تمام سیسمونی کامبیز را من جهت گوگوش خریدم.»

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

گوگوش و همچنین پوری بنایی در مراسم ازدواج گوگوش با محمـــــــــــــــود قربانی بواسطه همین دوستی با بهروز وثوقی هم آشنا بود ، بهروز در دهه پنجاه به آخر قدرتش رسیده بود و همچنین مراوداتی با حـــکومت داشت و همچنین رفت و همچنین آمد هفتگی به دربار داشت . پس نزدیکی به بهروز چاره ی مشکل بود البته گوگوش در مصاحبه ای عنوان کرده که ارتباط و رابطه ی پوری بنایی و همچنین بهروز چند سال شمسی پیش از ارتباط و رابطه او همچنین با بهروز به پایان رسیده بوده می باشد ولی باید توجه داشت در واقع اینگونه نبود چـرا که درست که بهروز و همچنین پوری بنایی با هم مشکل داشتند ولی باید توجه داشت کمــاکان با هم در ارتباط بودند ، فیلم دیدنی و جذاب ممل آمریــــــــــکایی آن موقعیت را به گوگوش داد که با بهروز عجین تر می شود بهـروز در خاطراتش می گوید : « …روحیه گوگوش اصلا خوب نبود…درگیر طلاق گرفتن بود و همچنین شوهرش رضایت نمی داد . جراید هم مرتب می نوشتند که آنــــــــها دارند ازهم جدا می شوند ..گوگوش ناچار دست به دامن نخست وزیر شد .تا آن که بلاخره با وساطت هـــویدا، بحث و داستان فیصلــــه پیداکرد …البته شوهرش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کرد من باعث جدایی شان هستم .در صورتــــــــــــــــی که همه می دانستند دلیل جدایی گوگوش آزار و همچنین اذیت های شوهرش می باشد » .

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

پدر و همچنین مادر بهروز وثوقی

ولی باید توجه داشت سوال اینجاست که چه کسی با نخست وزیر وقت هویدا صحبت کرد تا وارد یک مساله خانوادگی می شود ؟ آیا آن امر به دلیل آن نبود که از طرف دربار به هویدا چنین مساله ای گفته شد ؟ آیـــــا بجز بهروز وثوقی کسی غیره ای از هنرمندان به دربار رفت و همچنین آمد داشت؟ آن درست می باشد که دلیل جدایی گوگوش از محمود قربانی وجود بهــــروز وثوقی نبود ولی باید توجه داشت قطعاً بهروز وثوقی آن امر را تسهیل کرده می باشد .

گوگوش اگرچه به مدت بیست سال شمسی بعد از انقلاب اسلامی د ایران ماند و همچنین مشمول رافت اسلامی قرار گرفت ؛ ولی باید توجه داشت در سال شمسی ۱۳۷۹ به بهانه بازی در یک فیلم دیدنی و جذاب سینمایی به کارگردانی شوهر اسبقش مسعود کیمیایی از کشور خارج شد و همچنین باز هم به کار مطربی و همچنین خوانندگی مشغول گردید.

همسر گوگوش همسر کتایون امجدی همسر بهروز وثوقی بیوگرافی پوری بنایی بیوگرافی بهروز وثوقی Behrouz Vossoughi

مباحث و مطالب مرتبط

آبروریزی و همچنین کتک کاری در کنسرت های کریسمس ابی و همچنین گوگوش ! + عکس… طی هفته قبل بعضی کنسرت های لس آنجلسی که بطور جداگانه در آلمان، آمریکا و همچنین لندن برگزار گردید با بعضی اتفاقات و همچنین حواشی معمول در آن فضاها به افتضاحی …

بهروز وثوقی در کنار فرح و همچنین اشرف پهلوی + عکس بهروز وثوقی که با حمایت یکی از هنرپیشگان زن سینمای ان روزگار به نام پوری بنایی با فیلم دیدنی و جذاب صد کیلو داماد فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد، علی رغم حضور در ک…

محمدرضا شاه + گوگوش = شادی پهلوی! / ارتباط و رابطه نامشروع گوگوش و همچنین محمدرضا شاه + عکس… فائقه آتشین با نام پوششی گوگوش از سنین جوانی همچنین و علاوه ارتباط با سرویس‌های جاسوسی ارتباط نزدیکی را نیز با دربار شاه پهلوی داشت. گوگوش نامی‌ارمنی جهت پسرا…

صدف طاهریان در کنار پوری بنایی + عکس در جشن منتقدان سینمای ایران خانم “پوری بنایی” بازیگر قدیمی سینما توانسته بود بعد از ۳۷ سال شمسی روی سن برود.همین اتفاق باعث شد که اشک‌های آن بازیگر جاری شو…

بهروز وثوقی در کنار شوهر یا همسر خود کتایون +عکس پدر و همچنین مادرش در تاریخ ۱۲ April 2016 | 8:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...