دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بیوگرافی بهاره افشاری و همچنین خبرهای ازدواج +عکس جدید

بیوگرافی بهاره افشاری و همچنین خبرهای ازدواج +عکس جدید

|بیوگرافی بهاره افشاری و همچنین خبرهای ازدواج +عکس جدید از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

بهاره‌ افشاری‌ Bahareh Afshari یک‌ برادر دارد .او شامل‌ دیپلم‌ بازیگری‌ می باشد‌ و همچنین فارغ التحصیل‌ رشته‌ نقاشی‌ می‌باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و همچنین نقاشی انجام می داد.

 

همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari

خبری در مورد حضور بنیامین بهادری همراه با همسر جدیدش بهاره افشاری در برنامه جذاب و جالب و خوب خندوانه روی خروجی یک وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار گرفت و همچنین توجه کاربران را به خود جلب کرد.

همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari
بعد از نشر آن خبر، بهاره افشاری بازیگر جوون سینما و همچنین تلویزیون با نشر عکس صفحه دوم شناسنامه خود، آن شایعات را تکذیب کرد.
همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari

بهاره افشاری در اینستاگرامش نوشت: ” خسته ام اکثرا و بیشتر از آنکه عصبانى باشم …شاید نباید دائما سکوت کرد شاید بایستی و حتما ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید انقدر محدود زندگى نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده ام ساعات. تلخى رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند شاید روزهاى زیادى با استرس و همچنین حال و همچنین خبرهای جدید پرتغالى از خواب بیدار نشوم شاید و همچنین یا ای کاش جور دیگرى بودم براى اولین و همچنین آخرین بار حرف میزنم تمام اتفاقات آن یک ماه عجیب و همچنین تمامى آن ده سال شمسی را تکذیب میکنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج هاى شش ماه یک بارم تا ممنوع الکارى در شرایطى که تنها و فقط روزى ۶ ساعت بیدارم و همچنین مابقى درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف x و همچنین حواشى دیگرم تنها و فقط آقایون خبرگزارى ها که اکثرا هم معتبر ترینید….با کدام دین و همچنین ایمان و همچنین باورتان به زندگى من حمله ور شده اید؟؟؟؟یک لحظه چشم بر هم بگذارید و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید به مادرتان ،خواهرتان ،همسرتان و همچنین ناموستان زیرا و به درستی که من هم دختر کسى ،خواهر برادرم و همچنین ناموس کسى هستم بعد از قانون که تک به تک تو رو زیارت خواهم کرد واگذارتان میکنم به حق و همچنین خدایم .”

همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari

بهاره افشاری (متولد ۱۳۶۳) طراح لباس و همچنین بازیگر ایرانی می باشد.

فعالیت‌هنری‌ اش‌ را سال شمسی‌ها پیش‌ بایک‌ سریال‌ آغاز کرد .ولی باید توجه داشت به‌ دلیل‌ تجربه‌ی‌ بد در آن هم‌ کار دوست‌ ندارد ازآن‌ کار در کارنامه‌ هنری‌ خود نام‌ ببرد و همچنین اراده و تصمیم راسخ‌گرفت‌ تا جهت‌ دائما‌ از دنیای‌ بازیگری‌ کنار برود .

ولی باید توجه داشت کیانوش‌ عیاری‌ توانسته بود‌ بعد از گذشت‌ چندسال‌ آن‌ بازیگر جوون‌ را راضی‌ به‌ همکاری‌ کند تا در تازه ترین و جدیدترین‌ ساخته‌اش‌ که‌ سرگذشت‌ دکترمحمد قریب‌ می باشد‌ به‌ ایفای‌ نقش‌ بپردازد.

افشاری‌در آن‌ کار در دو نقش‌ بازی‌ می‌کند و همچنین پس‌ از آن هم‌یک‌ پیشنهاد ناب‌ و همچنین جدید سومین‌ کار هنری‌ او رارقم‌ زد.

نقش‌ فرشته‌ جهت‌ او به‌ قدری‌ خاص‌ بودکه‌ جهت‌ لوث‌ شدنش‌ حاضر نیست‌ هر نقش‌ غیره ای‌را قبول کند.

همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari

بهاره افشاری دائما شاه نقش های تلویزیون نصبیش می می شود او روزگاری شیطان بود و همچنین حالا هم در نقش دختری مشکل دار! او ستاره بی زیرا و به درستی که و همچنین چرا تابستان امسال بود و همچنین بازی خویش در نقش بیتا سریال فاصله ها حسابی گل کرد .همه می دانند که خانم افشاری اهل گفت و همچنین گو و همچنین عکس انداختن نیست وچند سالی هم هست که با کسی گفت و همچنین گو و همچنین به اتلیه نرفته می باشد .  ولی اینبار به واسطه ی پسرخاله اش صدرا کوچولوی نازنین که حسابی نزد خانم افشاری عزیز می باشد  و همچنین خودش می گوید عاشقش می باشد حاضر شد با ما گفت و همچنین گو کند . جهت همه زحمتهایی که خانم افشاری کشیدند و همچنین همچنین لطفی که به ما و همچنین مجله منزل و خانه و همچنین خانواده داشتند صمیمانه متشکریم.

همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari

دوستان عزیز مصاحبه زیر که از مجله منزل و خانه و همچنین خانواده تقدیم تو می می شود آن هم مصاحبه ازاده تامداری با خانم افشاری می باشد که در برنامه جذاب و جالب و خوب زنده رود انجام شد و همچنین آن مصاحبه در آن مجله چاپ شده . البته من آن مصاحبه را در پست های قبل گذاشته بودم . ولی باید توجه داشت مجددا جهت عزیزان آن مصاحبه را در آن پست قرار دادم …موفق باشید.

 حضور بازیگر مقابل، تاثیری بر بازی تو دارد؟
بهاره افشاری: حضور بازیگر مقابل تاثیر دارد، ولی باید توجه داشت در بازی من بی تاثیر می باشد و همچنین من اصولاً تاثیر نمی گیرم. زیرا و به درستی که تاثیر گرفتنن، یک اتفاق بدی می باشد، به آن دلیل در صورتی که بازیگر مقابل بازیگر خوبی نباشد، بازی تو نیز خراب می می شود. من سعی کردم که در آن هم کارهای اولم، آن اتفاق برایم نیافتد. من به خودم اجازه نمی دهم در کاری که حضور می یابم، آن سوال را بپرسم که مقابل من چه کسی حضور دارد.

ولی باید توجه داشت خیلی از بازیگران جدید به آن موضوع وابسته اند و همچنین می پرسند چه کسی قرار می باشد نقش مقابل من را بازی کند و همچنین برایشان اهمیت دارد؟
نه من آن شکلی نیستم، به من چه ربطی دارد که مقابلم چه کسی بازی می کند؟!‍

آن خیلی خوب می باشد؛ تو دیپلم تئاتر دارید؛ آیا هیچ وقت کار تئاتر انجام ندادید؟
من اصلاً در آن سال شمسی ها تئاتر کار نکردم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم حد و همچنین مقدار و اندازه من کار تئاتر نیست! کار تئاتر به پختگی نیز دارد که من آن هم را ندارم


و همچنین دوست داری به آن پختگی برسی؟ وسوسه می شوی در تئاتر بازی کنی؟

ببین، بازی تئاتر مال خودش می باشد، یعنی خیلی تخصصی می باشد و همچنین وابسته به آن هم پختگی می باشد که گفتم. من وسوسه نشدم و همچنین نمی شوم ولی باید توجه داشت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم مقدار و اندازه من تئاتر نیست.

در فیلم دیدنی و جذاب هایی سینمایی بسیاری که داشتی ژانرهای مختلفی را بازی کردی، آن هم ها را توضیح بده؟
من تقریباً تمام ژانر ها را در سینما تجربه کردم. حتی کلبه ژانر وحشت و همچنین زندگی شیرین کمدی نیز بازی کردم که البته خیلی هایشان زیاد موفق نبوده می باشد. در خیابان بیست و همچنین چهارم هم ژانر پلیسی اکشن را داشتم که هنوز اکران نشده می باشد.

هنگام و زمانی که یاد سریال «او یک فرشته بود» می افتم، به نظرم در ژانر وحشت خوب بودی و همچنین خوب همه را می ترساندی؟ (با جذاب و جالب و خنده)

من دوست دارم همه ژانری را تجربه کنم، ولی باید توجه داشت به نظر خودم در ژانر وحشت به آن پس نتیجه آن می شود که رسیده ام که خیلی آدم موفقی نیستم.

شاید به آن دلیل باشد که ما فیلم دیدنی و جذاب موفق در ژانر وحشت نداریم؟ مثل فیلم دیدنی و جذاب های ترسناکی که اکثرا و بیشتر در سینما می خندیدیم تا بترسیم!
دقیقاً همین روش می باشد، بضاعت سینمای ما در آن ژانر بضاعت عجیب و همچنین غریبی ندارد و همچنین خبری در سینمای ما، از آن نوع نیست. در مورد ژانر وحشت کاملاً با نظرت موافقم و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های خوب ترسناکی ساخته نمی می شود. من آخرین کار خوبی که در آن ژانر به یاد دارم فیلم دیدنی و جذاب «شب بیست و همچنین نهم» بوده می باشد.

به سراغ خودت برویم، هم بازیگری و همچنین هم نقاش؛ کار خاص غیره ای هم انجام می دهی؟
من سال شمسی هاست که طراحی لباس می کنم. ولی باید توجه داشت تمرکز کلی من مخصوصاً در آن دوسال بازیگری می باشد. طراحی لباس هم جهت بیرون انجام می دهم.

هیچ وقت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردی که بتوانی کار کودک هم انجام بدهی؟ فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم امسال هم جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک در همدان باشد!
خیلی آن کار را دوست دارم؛ ولی باید توجه داشت هیچ وفت به من پیشنهاد نشده می باشد. خیلی دوست دارم در فیلمی مثل «پاتال و همچنین آروزهای کوچک» بازی کنم. به هر حال من استقبال می کنم.

دلم می خواهد بدانم، کلاً چه فیلم دیدنی و جذاب های خوبی در آن سال شمسی ها به یاد داری که بخواهی از آن هم ها هم نام ببری؟
در مورد الی را به شدت دوست داشتم. به مجموعه آثار آقای مهرجویی خیلی علاقه مندم. من «پری» را در کودکی دیدم و همچنین خیلی دوست داشتم. از فیلم دیدنی و جذاب های کودکان هم گلنار، پاتال و همچنین آروزهای کوچک و همچنین مدرسه موش ها را از یاد نمی برم که متاسفانه هم اکنون چنین فیلم دیدنی و جذاب هایی را نداریم. هم اکنون که می بینم در کودکی آدم فرهیخته ای بودم.

سینما

 • معراجی‌ها (۱۳۹۲)
 • سه درجه تب (۱۳۸۹)
 • دردسر پهناور و بزرگ (۱۳۸۹)
 • پایان‌نامه (فیلم دیدنی و جذاب) (۱۳۸۹)
 • ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸)
 • خیابان بیست و همچنین چهارم (۱۳۸۷)
 • زندگی شیرین (۱۳۸۷)
 • کلبه (فیلم دیدنی و جذاب) (۱۳۸۷)
 • تسویه حساب (۱۳۸۶)
 • صد سال شمسی به آن سال شمسی‌ها (۱۳۸۶)
 • ناف (فیلم دیدنی و جذاب) (۱۳۸۱)

سریال

 • روزگار قریب
 • او یک فرشته بود
 • فاصله‌ها (حسین سهیلی زاده ، ۱۳۸۹)
 • دست بالای دست
 • مرد نقره‌ای

بهاره افشاری در اینستاگرامش نوشت :

دوست داشتم کسى جایی منتظرم باشد….
عاشقانه ترین جمله ایی که تا به امروز در کتابى خوانده ام.

همسر بهاره افشاری همسر بازیگران جدید عکس بازیگران جدید بیوگرافی بهاره افشاری ازدواج بهاره افشاری Bahareh Afshari

instagram Bahareh Afshari

مباحث و مطالب مرتبط

بازیگر معروف ایرانی که ۲۰ سال شمسی از شوهر یا همسر خود کوچکتر می باشد! + عکس… لادن مستوفی (متولد تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی می باشد. او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و همچنین خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) می باشد. او همچنین کسب و کار خود را با فیلم دیدنی و جذاب…

عکس کمتر دیده شده از مهناز افشار در خیابان های تهران…

بیوگرافی و همچنین ماجرای ازدواج نسرین مقانلو + عکس شوهر و همچنین فرزندان… نسرین مقانلو  متولد ۱۳۴۷، تهران بازیگر ایرانی می باشد. او همچنین فعالیت خود را با فیلم دیدنی و جذاب امید در سینما آغاز کرد و همچنین با بازی در فیلم دیدنی و جذاب همسر اکثرا و بیشتر مورد توجه قرار گرفت. …

مصاحبه با بازیگر معروف ایرانی که تغییر جنسیت داد‌ + عکس… چهره‌اش جهت خیلی‌ها آشناست؛ خیلی‌ها هنوز نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم دیدنی و جذاب‌های «سربازهای جمعه»، «تیغ‌زن»، «تسویه حساب» و همچنین «استشهادی جهت خداوند تبارک و تعالی» به خاطر دارند. خی…

بیوگرافی بهاره افشاری و همچنین خبرهای ازدواج +عکس جدید در تاریخ ۱ April 2016 | 11:21 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...