دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

بازیگری که می خواست قبرش را جهت اجاره منزل و خانه بفروشد

بازیگری که می خواست قبرش را جهت اجاره منزل و خانه بفروشد

|بازیگری که می خواست قبرش را جهت اجاره منزل و خانه بفروشد از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی روز:

«خواستم در صورتی که قرار می باشد بعد از مرگم قبری در قطعه هنرمندان به من بدهند در زمان زنده بودنم آن هم را بفروشم، که گفتند نمی‌می شود. امثال من در سینما زیاد خواهند بود، ما فراموش‌شدگان هستیم و همچنین حمایت تو رسانه‌ها می‌تواند ما را به زندگی بازگرداند».

ثریا حکمت یکی از آن فراموش‌شدگان بود که آن جملات را هنگام و زمانی که جهت تشکر از ایسنا به آن خبرگزاری آمده بود گفتن کرد.

همسر حمید مجتهدی همسر ثریا حکمت مونا مجتهدی مراسم تشییع ثریا حکمت شوهر ثریا حکمت دختر ثریا حکمت بیوگرافی ثریا حکمت

آن بازیگر که صبح روز جمعه ۲۰ فروردین از آن دنیا رخت بربست و همچنین به دیار باقی شتافت، ۱۳ مرداد سال شمسی ۹۳ بعد از آنکه دیگر تاب تحمل معظلات و مسائل و مشکلات را نداشت با گفتن آنکه در اوضاع اقتصادی و مالی خیلی بدی به سر می‌برد، گفت: بعد از ۳۵ سال شمسی کار و همچنین ۶۱ سال شمسی سن، من را به‌عنوان پیشکسوت قبول ندارند. درنتیجه از چندی دیگر در چادر زندگی می‌کنم. صاحبخانه ودیعه اجاره را بالا برده که از قدرت من خارج می باشد و همچنین اراده و تصمیم راسخ دارم اثاث‌هایی را که برایم باقی مانده بفروشم و همچنین با پول آن هم دخترم را به خوابگاه بفرستم و همچنین خودم هم در خیابان چادر بزنم.

او همچنین با گفتن آنکه در سال شمسی قبل هم سه روز در چادر زندگی کرده می باشد، گفت: آن هم موقع هم به‌دلیل آنکه اجاره منزل و خانه‌ام عقب افتاده بود، صاحبخانه از پول ودیعه‌ام کم کرده بود که دیگر پولی جهت منزل و خانه گرفتن نداشتم. بعد از کمک پنج میلیونی ارشاد توانستم جایی را اجاره کنم.

آن بازیگر با گفتن آنکه با معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری زندگی را می‌گذراند، ادامه داد: سال شمسی قبل اراده و تصمیم راسخ گرفتم دو بار خودم را از بین ببرم و همچنین اقدام به آن کار هم کردم ولی باید توجه داشت موفق نشدم. در حال حاظر کل دندان‌هایم را کشیده‌ام و همچنین هزینه درمان آن هم‌ها را ندارم. جهت گرفتن بودجه به همه‌جا رفته‌ام. حتی چندی پیش به‌سراغ همسر آقای انصاری که مالک بازار مبل خواهند بود، رفتم ولی باید توجه داشت باز هم اتفاقی نیفتاد و همچنین نمی‌دانم آن همه بودجه در مملکت جابه‌جا می‌می شود، چرا من بعد از آن همه سال شمسی فعالیت هنری نباید سهمی از آن هم داشته باشم؟

او همچنین افزود: به منزل و خانه سینما رفتم، آنجا هم گفتند خودمان ۵۰۰ میلیون تومان بدهی داریم و همچنین نمی‌توانیم کمک کنیم. منزل و خانه پیشکسوتان هنر هم می‌گوید زیرا و به درستی که به‌عنوان هنرمند درجه دو معرفی شده‌ام، نمی‌تواند کمک کند. در صورتی که در فیلم دیدنی و جذاب‌های بسیاری نقش اول بازی کرده‌ام. البته با صحبت‌هایی که با آنجا شده قرار می باشد ۱۵۰ هزار تومان به من بدهند.

همسر حمید مجتهدی همسر ثریا حکمت مونا مجتهدی مراسم تشییع ثریا حکمت شوهر ثریا حکمت دختر ثریا حکمت بیوگرافی ثریا حکمت

ثریا حکمت ادامه داد: به وزارت ارشاد نامه نوشتم و همچنین درخواست کمک کرده‌ام. زمانی آقای انتظامی (عزت‌الله) به ما کمک می‌کرد ولی باید توجه داشت دیگر خسته شد و همچنین در حال حاظر دیگر جواب تلفن را هم نمی‌دهد. اخیرا آقای ایوبی ماهی ۳۵۰ هزار تومان ماهیانه مشخص کردن نموده اند و همچنین ۱۸۰ هزار تومان هم از طرح تکریم می‌گیرم ولی باید توجه داشت آن مبلغ حتی نصف اجاره منزل و خانه‌ام هم نمی‌می شود.

انعکاس آن صحبت ها بازتاب وسیعی در رسانه ها و همچنین بین شهروندان و مردم شهر و همچنین مسئولین داشت به طوریکه فردای آن هم روز حکمت از قول مساعد ریاست نهاد سینمایی جهت حل مشکلاتش خبر داد و همچنین گفت: بعد از نشر مصاحبه‌ام با ایسنا عزت‌الله انتظامی اولین نفری بود که با من تماس گرفت و همچنین علی رغم تصورم، ضمن آنکه ایرادی از من به خاطر حرف‌هایم نگرفت کاملا حمایت کرد و همچنین گفت هرکاری از دستش بربیاید، انجام می‌دهد. خانم وافری هم از منزل و خانه سینما تماس گرفت و همچنین آدرس منزل و خانه‌ام را گرفت تا اوضاع را بررسی کردن کنند و همچنین در صورت امکان در باره ودیعه منزل و خانه‌ام کمک کنند.

او ادامه داد: طبق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای که قبل از مصاحبه داشتم به وزارت ارشاد رفتم و همچنین توسط آقای منفرد دستور وزیر را در پای نامه درخواستم گرفتم و همچنین بعد پیش آقای ایوبی رییس نهاد سینمایی رفتم. جهت اولین‌بار بود که یک مدیر سینمایی مرا داخل اتاقش راه داد و همچنین با احترام بسیاری با من برخورد کردند. ایشان معظلات و مسائل و مشکلات من را پرسیدند و همچنین سه چهار روز جهت حل آنها فرصت خواستند. حتی جهت معالجه دندان‌هایم هم گفتند اقدام کنم و همچنین هزینه را آنها حساب می‌کنند.

آن بازیگر با اشاره به واکنش شهروندان و مردم شهر بعد از نشر آن مصاحبه گفت: آدمی که در حال غرق شدن می باشد، به هر جا پناه می‌برد. من هم به همه جا رفتم حتی خواستم در صورتی که قرار می باشد بعد از مرگم قبری در قطعه هنرمندان به من بدهند در زمان زنده بودنم آن هم را بفروشم، که گفتند نمی‌می شود. ولی باید توجه داشت شهروندان و مردم شهر محبت بسیاری دارند و همچنین نشان دادند در صورتی که مسئولان هنرمندان را فراموش بکنند آنها فراموش نمی‌کنند. اشخاص بسیاری در زیر مصاحبه ابراز محبت کردند و همچنین خواستار شماره حساب جهت کمک کردن شدند که از همه آنها سپاسگزارم.

همسر حمید مجتهدی همسر ثریا حکمت مونا مجتهدی مراسم تشییع ثریا حکمت شوهر ثریا حکمت دختر ثریا حکمت بیوگرافی ثریا حکمت

حکمت با قدردانی از وزارت ارشاد و همچنین نهاد سینمایی جهت کمک به او اظهار کرد: آن عزیزان نهایت لطف را داشتند و همچنین امیدوارم قول‌هایی که دادند، عملی می شود.

چند روز بعد بهاره رهنما هم فرصت را غنیمت شمرد و همچنین در تئاتر در حال اجرایش «دورهمی زنان شکسپیر» از آن بازیگر فراموش‌شده تقدیر کرد.

حکمت که بعد از سالها در چنین فضایی قرار گرفته بود بعد از خواندن یک قطعه شعر، از ایسنا تقدیر کرد و همچنین گفت: بعد از نشر مطلب روزنامه نویس و خبرنگار ایسنا بود که اشخاص بسیاری با من تماس گرفتند و همچنین از من حمایت کردند. از تو ممنونم که من فراموش‌شده را دوباره به یاد آوردید و همچنین با من همراه شدید.

۲۲ مرداد کمتر از ۱۰ روز از ارسال خبر معظلات و مسائل و مشکلات ثریا حکمت، آن بازیگر جهت تقدیر از ایسنا به آن خبرگزاری آمد و همچنین گفت: «انگار یک مرده متحرک بودم که زنده شدم و همچنین احساس زندگی می‌کنم.»

او همچنین افزود: بعضی از هنرمندان به اظهارات من معترض شدند و همچنین گفته‌اند چرا آن هم زمان که ثریا حکمت پرکار بود و همچنین دستمزد زیاد می‌گرفت، چیزی نمی‌گفت؟! درحالیکه بیشترین دستمزدی که من به تا حال گرفته‌ام ۸۰۰ هزار تومان جهت فیلم دیدنی و جذاب «ماه‌پیشونی» بوده می باشد.

آن بازیگر با گفتن آنکه بعد از ناامیدی از همه جا مشکلش را با روزنامه نویس و خبرنگار ایسنا در میان گذاشته می باشد، گفت: من تلاش بسیاری کردم و همچنین به سراغ آدم‌های مختلفی رفتم ولی باید توجه داشت اتفاقی نیافتاد.

او همچنین با تشکر از شهروندان و مردم شهر جهت پیگیری مشکلش اظهار کرد: از چهار گوشه دنیا به من زنگ زدند و همچنین به هر طریقی می‌خواستند کمک کنند.

حکمت در مورد قول‌هایی که از سوی مسئولان به او داده شده می باشد، اظهار کرد: آقای ایوبی برخورد خیلی زیاد خوبی داشتند و همچنین قرار شد چهارشنبه فردی یا شخصی از طرف ایشان در دفتر املاک حاضر می شود تا با پرداخت ۱۵ میلیون تومان بابت ودیعه، قرارداد منزل و خانه‌ام تمدید می شود. جهت دندان‌هایم هم اقدام کردم و همچنین آقای محمدی از دفتر وزیر ارشاد پیگیر پرداخت هزینه‌اش خواهند بود.

حکمت با اشاره به هنرمندانی که پیگیر حال او بوده‌اند، گفت: آقای عزت الله انتظامی اولین کسی بودند که تماس گرفتند و همچنین آنقدر خوب خواهند بود که دست و همچنین پایشان را می‌بوسم. بهاره رهنما هم لطف داشت و همچنین مرا به نمایشش دعوت کرد و همچنین تقدیری از من داشت. در واقع بعد از ۱۰ سال شمسی در میان شهروندان و مردم شهر ظاهر شدم و همچنین به روی صحنه رفتم؛ حس خیلی زیاد خوبی که دیگر فراموش کرده بودم.

او همچنین افزود: شاید شهروندان و مردم شهر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردند من را در ظاهر بدی خواهند دید، درحالیکه به هر حال ۳۵ سال شمسی در وادی هنر کار کردم و همچنین حرمت آن هم را نگاه می‌دارم.

خوانش قطعه شعری پایان‌قسمت و بخش حضور حکمت بود و همچنین آن بازیگر در روزهایی که با اندک توجهی دوباره به زندگی امیدوار شده بود ایسنا را ترک کرد و همچنین بعد از آن هم حتی پیشنهاداتی هم جهت بازی در تئاتر و همچنین تله‌فیلم دیدنی و جذاب مطرح شد که به پس نتیجه آن می شود که نرسید.

آن بازیگر که از اوایل امسال به دلیل مسمومیت دارویی دچار مشکلاتی شده بود ۱۶ فروردین‌ماه دچار تشنج شدید شد و همچنین به دلیل لخته شدن خون به کما رفت و همچنین امروز درگذشت.

از ثریا حکمت یک دختر باقی مانده که او هم به شدت درگیر بیماری می باشد و همچنین از امروز معظلات و مسائل و مشکلات را به تنهایی به دوش خواهد کشید، مشکلاتی که از قبل باقی مانده می باشد. او طی روزهای حضور مادرش در بیمارستان از عملی نشدن بسیاری از وعده‌های داده‌شده پرده برداشت.

منبع : جام جم

مباحث و مطالب مرتبط

بازیگر زن ایرانی : کسی نمی‌خواهد حتی در منزل و خانه‌اش کارگری کنم + عکس… مرداد بود که خبری مبهوت‌کننده روی خروجی یکی از خبرگزاری‌ها قرار گرفت: «زندگی ثریا حکمت در گوشه خیابان.» نشر آن خبر خیلی‌ها را به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن فرو برد و همچنین بسی…

بازیگری که می خواست قبرش را جهت اجاره منزل و خانه بفروشد در تاریخ ۱۰ April 2016 | 7:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...