دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

الناز شاکردوست و همچنین خبر ازدواج +عکس خواهر و همچنین برادرش

الناز شاکردوست و همچنین خبر ازدواج +عکس خواهر و همچنین برادرش

|الناز شاکردوست و همچنین خبر ازدواج +عکس خواهر و همچنین برادرش از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

الناز شاکردوست ازدواج کرد آن اولین و همچنین آخرین باری نیست که آن خبر را می شنوید خبری که خیلی کوتاه و همچنین پر مخاطب می باشد و همچنین به مدد ظهور و همچنین بروز شبکه های فرهنگی و اجتماعی سبب شده تا به سرعت خبرهای جدید آن چنینی به سرعت نشر یافته شده و همچنین دهان به دهان بچرخد فارغ از آنکه چه اقداماتی بایستی و حتما شکل بگیرد جهت فرهنگ سازی در باره بهره بری و استفاده از شبکه های فرهنگی و اجتماعی بایستی و حتما اندکی کلاه خود را قاضی کنیم در عصری که تمام معادلات سنتی ازدواج بر هم خورده می باشد آیا می قدرت به صرف بودن حلقه در دست یک دختر یا عکس انداختن در کنار یک مرد گفتن کنیم که او ازدواج کرده می باشد ؟!

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

خواهر و همچنین برادر الناز شاکردوست

instagram elnazshaker doost

الناز شاکردوست (متولد ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران) بازیگر و همچنین طراح صحنه و همچنین لباس سینما، تلویزیون و همچنین تئاتر ایرانی می باشد.

او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم دیدنی و جذاب گل یخ در سال شمسی ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و همچنین ظرف کمتر از یک سال شمسی در ۴ فیلم دیدنی و جذاب سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و همچنین نویسندگی کیومرث پوراحمد و همچنین تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال شمسی ۱۳۸۳ می باشد.

به تازگی نیز یک مجله تصویر روی جلد خود را به آن بازیگر و همچنین برادرش اختصاص داده با تیتری دوپهلو با عناوین “جهت عشقم جان میدهم” و همچنین تیتر دوم “همراه با خانم سوپراستار از زندگی، مهاجرت و همچنین خبر جنجالی ازدواجش”.

همین چهار کلمه کافی بود تا بسیاری از وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها خبر از ازدواج الناز شاکردوست رو باز نشر کنند ولی در آن بین الناز که حضوری فعال در شبکه های فرهنگی و اجتماعی دارد و همچنین پیش از آن هم که شایعه ازدواجش با علیرضا حقیقی نشر یافته شده شده بود به سرعت تکذیب کرده بود و همچنین شکایت اش را در دادگاه پیگیری کرده بود.

اصلی ترین خبر مرتبط به ماجرای مهاجرتش به خارج از کشور بوده و همچنین در کنار آن هم نیز مطالبی در مورد ازدواجش شنیده شده می باشد.

همین مساله سبب ساز آن هم شده که الناز شاکردوست با نگارش مطلبی در اینستاگرامش در آن باره توضیح دهد.

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost
الناز شاکردوست و همچنین برادرش روی جلد مجله

الناز شاکردوست در آن مطلب با اشاره به آنکه تصویر روی جلد آن روزنامه یا نشریه مرتبط می باشد به او و همچنین برادرش، با تمرکز بر تیترهای دو پهلوی آن روزنامه یا نشریه نوشته می باشد:

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

براى عشقم جان میدهم: کنایه از صحبتم در مورد عشقم به سینما و همچنین حادثه اى که در یک فیلم دیدنی و جذاب نزدیک بود، جانم را از دست دهم!

خبر جنجالى ازدواج: یعنى تکذیب کردنم در مورد آن خبر دروغین!!!

مهاجرت: یعنى سفر کوتاه مدت بنده!

او همچنین در خاتمه با اشاره به آن تیترها نوشته می باشد: در کُل یعنى یک کلاغ چهل کلاغ همیشگى نشریات و مطبوعات براى دوست داشتنی و جذاب کردن تیتر!!!

و همچنین حالا مصاحبه کامل الناز شاکردوست را بخوانید

زیاد اهل مصاحبه نیستم و همچنین اکثرا و بیشتر حرف‌هایم در فضای مجازی می زنم ولی باید توجه داشت آدم‌هایی خواهند بود که زیرا و به درستی که از جایی به بعد حرفی جهت ارائه ندارند می‌خواهند به هر قیمتی شده خود را در دید نگه دارند و همچنین به همین علت گاهی حتی به دروغ یا آویزان شدن به دیگران و همچنین جعل خبر سعی می‌کنند دیده شوند. حتی در صورتی که شده مثلا به دختری که در منزل و خانه پدرش بی‌خبر از همه جا نشسته هر تهمتی را بزنند تا چند فرد یا شخص اکثرا و بیشتر آنها را فالو کنند. اینها یک جورهایی گدایان مدرن خواهند بود. هنگام و زمانی که کامنت‌ها را می‌خوانم قسمت و بخش بالایی از آنها تنها و فقط آن می باشد که لطفا فالو کنید. چرا فالوبک نمی‌دهید و همچنین. . . خب آن یک جور گدایی کردن می باشد که بایستی و حتما برایش فرهنگسازی کرد. بحث ساخته یا ایجاد توجه نیست.

گاهی بعضی دوستان و همچنین شهروندان و مردم شهر کامنت‌های خالصانه‌ای می‌گذارند که نظرات‌شان به‌شدت روی من تاثیر می‌گذارد ولی باید توجه داشت نظری که با حب و همچنین بغض نوشته می‌می شود را نه من که هرکسی ببیند متوجه می‌می شود. در هرحال همه جای دنیا همین می باشد حالا در ایران به خاطر عدم فرهنگسازی بهره بری و استفاده از آن رسانه‌ها اکثرا و بیشتر می باشد. به هر حال می‌گویند از کوزه آن هم برون تراود که در اوست. شهروندان و مردم شهر براساس تربیت و همچنین فرهنگ خودشان عمل و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند و همچنین راجع‌به تو قضاوت می‌کنند؛ من ولی باید توجه داشت سعی کرده‌ام حتی از انتقادهای به جا و همچنین درست و همچنین بی‌غرض شهروندان و مردم شهر بهره بری و استفاده کنم.

شایعه ازدواج من

در مورد شایعه ازدواج آن هم‌روش که از تیترش هم پیداست، یک شایعه می باشد. راستش در صورتی که می‌دانستم بعضی‌ها اینقدر علاقه دارند که من ازدواج کنم، خب آن کار را می‌کردم. تا همین لحظه که روبه‌روی تو نشسته‌ام هرگز به ازدواج فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکرده‌ام. درمقابل آن شایعات دائما سکوت کرده‌ام و همچنین سعی نکرده‌ام جوابی بدهم. خب گاهی هنگام و زمانی که نشریات که قشر فرهنگی جامعه خواهند بود، جهت فروش اکثرا و بیشتر چنین شایعاتی را پخش می‌کنند از شهروندان و مردم شهر عادی نمی‌قدرت انتظار غیره ای داشت.

در مورد ازدواجم آن را بگویم که من آنقدر فالوئرها و همچنین هوادارانم را دوست دارم که دائما با حمایت‌های آنها روحیه و همچنین انرژی مضاعفی می‌گیرم و همچنین در صورتی که روزی قرار باشد هر اتفاقی در زندگی فردی یا شخصی من مثل ازدواج رخ بدهد، شخصا آن را حق آنها می‌دانم که آن هم را در صفحه فردی یا شخصی‌ام اعلام کنم. دوست دارم علاقه‌مندانم تنها و فقط به حرف خودم استناد کنند. من تنها فعالیتم در دنیای مجازی همین اینستاگرام می باشد و همچنین هیچ صفحه‌ای در هیچ جایی ندارم. اینستاگرام را که تمام کارهایش را خودم انجام می‌دهم به آن علت دوست دارم که از طریق آن هم ارتباط مستقیمی با شهروندان و مردم شهر و همچنین طرفدارانم دارم زیرا و به درستی که حق آنهاست که از من باخبر باشند.

من حتی در معدود مصاحبه‌هایی که در آن سال شمسی‌ها داشته‌ام دیدم گاهی حرف‌هایم دچار تحریف می‌می شود و همچنین از فیلتر ذهنی نویسنده عبور می‌کند که مورد اثبات و یا تایید من نیست. خواستم همه حرف‌ها و همچنین خبرهایی را که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد خودم به آنها بگویم. از شهروندان و مردم شهر هم می‌خواهم به حرف‌های صفحات دیگر یا از زبان اشخاص حقیقی در صفحه فردی یا شخصی واقعی‌شان توجه نکنند و همچنین گول آن حرف‌ها را نخورند شاید هرکسی بخواهد با چنین خبرهای کذبی فالوئر بیشتری جمع کند.

فرهنگ سازی در صفحات  فرهنگی و اجتماعی

در اینستاگرام صفحات خیلی زیاد خوبی می باشد؛ از آموزش‌های ساده زندگی تا زبان، شعر، ادبیات، روانشناسى و همچنین. . . ولی باید توجه داشت عمده اشخاص دنبال صفحات مد و همچنین فشن و همچنین. . . خواهند بود که ارزش و همچنین فایده‌ای ندارند. به نظرم در کنار فرهنگسازی، خود شهروندان و مردم شهر هم بایستی و حتما یاد بگیرند درست انتخاب کنند. من خودم هرگز نخواسته‌ام به هر قیمتی فالوئر جمع کنم و همچنین پست‌های زیاد بگذارم. تنها و فقط خواستار یک ارتباط صمیمانه، مستقیم، واقعی و همچنین ساده هستم که اولین خبرهای روند کاری‌ام را بگذارم.

 غلبه تکنولوژی بر کتاب

من دائما از هر چیز جدید استقبال می‌کنم. حس می‌کنم در صورتی که آدم در هر روز زندگی‌اش چیزی یاد نگیرد عمرش را تلف کرده می باشد. سعی من آن بود علم خودم را افزایش بدهم و همچنین حتی کتاب زیاد می‌خوانم. یکی از اتفاقاتی که شنیده‌ام و همچنین از آن هم خبر دارم کاهش آمار کتابخوانی در کشورمان می باشد؛ به خصوص از زمان باب شدن آن صفحات فرهنگی و اجتماعی اینترنتی که آمار گرفته‌اند به‌روش متوسط هر فرد دستکم دو ساعت از روز را در نت می‌گذراند که خیلی زیاد می باشد. در صورتی که آن هم زمان را صرف چیزهای بهتری مانند کتاب خواندن، فیلم دیدنی و جذاب دیدن، ورزش کردن، یادگیری تجربه و مهارت بالا جدید و همچنین. . . کنند باعث رشدشان می‌می شود. اینشتین می گفت : «از روزی می‌ترسم که شهروندان و مردم شهر آنقدر وقت خود را صرف تکنولوژی کنند که تکنولوژی بر آنها غلبه کند. »

فوبیای تکنولوژی

هفته‌ای سه روز و همچنین هر بار یک ساعت به اینستاگرام سر می‌زنم و همچنین آن زمان هم به خاطر آن هم می باشد که خودم صفحه‌ام را اداره می‌کنم و همچنین دلم نمی‌خواهد تحریف شده باشد. تنها علتش هم ارتباط مستقیم داشتن با شهروندان و مردم شهر می باشد؛ زیرا و به درستی که آن را حق آنها می‌دانم. من خودم یک‌جورهایی فوبیای تکنولوژی دارم زیرا و به درستی که حس می‌کنم آدم را از زندگی واقعی دور می‌کند.

دوری از تلفن و همچنین تماس

خیلی اهل تلفن بازی نیستم و همچنین به ندرت پاسخ تماس‌هایم را می‌دهم. یعنی آن‌روش نیست که گوشی‌ام روی زنگ باشد و همچنین هر تماسی را که می‌گیرند جواب بدهم. به نظرم وقت آدم را می‌گیرد. یادم هست بار اولی که وایبر را نصب کردم ظرف یک ساعت اکثرا و بیشتر از ۳۸۰۰ پیام تبریک خوشامد داشتم؛ تا جایی که برنامه جذاب و جالب و خوب قفل کرد و همچنین مجبور شدم آن هم را کاملا پاک کنم.

بی‌تفاوت نیستم!

شاید مسائلی زیرا و به درستی که معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی دغدغه‌ام نباشد ولی باید توجه داشت قطعا نسبت به آن هم بی‌تفاوت هم نیستم. هنگام و زمانی که می‌بینم همه چیز روز به روز گران‌تر می‌می شود ناخوش و غمگین می‌شوم. خواهشم از مسوولان آن می باشد که اکثرا و بیشتر به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اوضاع اقتصاد کشورمان باشند. آدمی نیستم که خبری را بخوانم یا بشنوم و همچنین بعد برایم تمام می شود؛ خیلی زیاد احساساتی هستم و همچنین نمی‌توانم نسبت به معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر کشورم بی‌تفاوت باشم.

ایمان به خداوند

به فقر هم مانند بسیاری مسائل دیگر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم. می‌گویند آدم‌هایی که سختی کشیده‌اند قدر خوشحالی‌هایی را که به دست می‌آورند اکثرا و بیشتر می‌دانند. اصولا افسردگی جهت آنهایی می باشد که همه چیز در زندگی دارند زیرا و به درستی که تو می‌دانید نهایت آن هم آن می باشد که دارید. شاید در صورتی که چیزی باشد که نداشته باشید و همچنین دغدغه‌تان به دست آوردن آن هم در طول زندگى باشد، کمتر دچار پوچی می‌شوید. به نظرم در درجه اول آن ایمان به خداست که کمک می‌کند تا دچار نهیلیستی (پوچ‌گرایى) نشوید.

یک آدم عادی در میدان تجریش

یکی از آرزوهایم آن  می باشد که در میدان تجریش، راحت و همچنین آسوده خاطر قدم بزنم؛ بدون آنکه سنگینی یک نگاه را حس کنم. آرزوهایی دارم که جهت بسیاری از آدم‌ها اتفاقات روزمره زندگی‌شان می باشد و همچنین شاید اصلا به آنها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن هم نمی‌کنند.

اهمیت استقلال اقتصادی و مالی

خصلت و همچنین خلق و همچنین خوی من آن بوده که دائما آدم مستقلی باشم. به نظرم خیلی چیزها به خود فرد برمی‌گردد؛ حتی گاهی فرزندان یک خانواده، متغایر و متفاوت از هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین عمل می‌کنند. دائما از بچگی دوست داشتم روی پای خودم باشم که الزاما تنها و فقط به مساله پول درآوردن برنمی‌گردد. ولی باید توجه داشت معتقدم که استقلال اقتصادی و مالی جهت یک زن خیلی زیاد مهم می باشد. شاید بعضی خانم‌ها تنها به خاطر وابستگی اقتصادی و مالی‌ای که به همسرشان دارند مجبور خواهند بود خیلی از شرایط را به اجبار در زندگی تحمل کنند زیرا و به درستی که راهی به جز آن هم ندارند. آن استقلال اقتصادی و مالی خیلی کمک‌کننده می باشد.

بدون کار و همچنین بیزینس دوم

خیلی از دوستان سراغ بیزنس یا کار اقتصادی دوم رفته‌اند ولی باید توجه داشت من هیچ کاری را دنبال نکرده‌ام. راستش بعضی‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند که بازیگری کار بی‌دردسری می باشد ولی باید توجه داشت با نگاه حرفه‌ای سخت‌ترین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل می باشد. یک فیلم دیدنی و جذاب از زمانی که فیلمنامه را می‌خوانید تا هنگام پردازش کار، زندگی با نقش، پروسه ساخت و همچنین حتی بعد از آن هم تو را درگیر می‌کند و همچنین دیگر فرصتی جهت کار دیگر ندارید. حتی در بین کارها بایستی و حتما جهت افزایش قدرت، تجربه و همچنین معلومات خود وقت بگذارید، بخوانید و همچنین ببینید و همچنین. . . اینها وقت من را پر می‌کنند. حتی گاهی فیلمی مانند «اسب سفید پادشاه» چنان از نظر روحی روی من تاثیر می‌گذارد که تا ماه‌ها بیمار می‌شوم و همچنین بایستی و حتما جهت برگشت به حالت ابتدایی و اولیه خودم را درمان کنم.

باغچه کوچک آرزوها

معتقدم همه ما با هر مقدار و اندازه و میزان دخل و درآمد بایستی و حتما سلامت زندگی کنیم و همچنین بخشی از آن مساله به تغذیه سالم برمی‌گردد. من دائما یکی از آرزوهایم آن بوده که در حیاط منزل و خانه‌ام باغچه کوچکی داشته باشم و همچنین مایحتاج خوراکی ابتدایی و اولیه‌ام را خودم کاشت و همچنین برداشت بکنم و همچنین حتی مرغ و همچنین خروس داشته باشم تا همه چیز ارگانیک باشد. تغذیه سالم خیلی زیاد مهم می باشد؛ البته تغذیه سالم هم به آن معنی نیست که مثلا گران‌ترین آبمیوه موجود را که کلی مواد افزودنی دارد، بخریم بلکه بهتر می باشد به بچه‌های‌مان یاد بدهیم که آن هم آبمیوه را به صورت طبیعى و همچنین از میوه‌های جدید و تو و تازه تهیه کنند تا ویتامین موجود در آن هم از بین نرود؛ البته اشکال کار اینجاست که به خاطر زندگی صنعتی و همچنین ماشینی آدم‌ها دیگر وقت آن کارها را ندارند ولی نباید فراموش کرد که ما کار می‌کنیم براى زندگى بهتر نه آنکه زندگی‌مان را فداى کار و همچنین مشغله‌مان کنیم!

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

الناز شاکردوست و همچنین خواهرش الیکا

تفاوت خوش‌پوشی و همچنین بدحجابی

چند سالی هست که خانم بهاره اربابی مانتوهای مرا طراحی می‌کنند که در عین پوشیدگی از پارچه‌هاى خیلی زیاد زیبایى بهره بری و استفاده می‌کنند و همچنین کار دست روى آنها به مانتو جلوه زیبایى می‌بخشد. تو می‌توانید پوشیده لباس بپوشید ولی باید توجه داشت زیبا و همچنین آراسته باشید. من خودم زیرا و به درستی که طراحی صحنه و همچنین لباس خوانده‌ام در فیلم دیدنی و جذاب‌ها نظرات فردی یا شخصی‌ام را داده‌ام و همچنین حواسم بوده که به خود و همچنین به مخاطب احترام بگذارم زیرا و به درستی که لباس بازیگر بخشی از کار اوست و همچنین تو بدون آنکه فردی حرفی بزند تنها از روی پوششی که دارد یک پیشداوری در موردش انجام می‌دهید. نحوه طراحی لباس نشانه فکر کردن و اندیشیدن، خاستگاه خانواده و همچنین موقعیت کاراکتر می باشد.

تناسب با ورزش‌های متنوع و گوناگون و مختلف

آن خیلی مهم می باشد که آدم هوای تناسب اندام خود را داشته باشد؛ به خصوص بازیگرها چرا که قسمت و بخش مهمی از کار بازیگرها به فیزیک بدنی آنها برمی‌گردد. پس به نظرم بایستی و حتما همه ورزش کنند. من شخصا تحت هر شرایطى سعى می‌کنم ورزش را از برنامه جذاب و جالب و خوب زندگى‌ام حذف نکنم. بدنسازی و همچنین TRX و همچنین اسکی در فصل آن هم، از مهم‌ترین ورزش‌هایی می باشد که معمولا در برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی من قرار دارند. یوگا هم به خاطر شرایط سلامت جسم و همچنین روح مهم می باشد.

سحرخیزی‌های ستاره

چند هنگام و زمانی که که بعد از بازی در فیلم دیدنی و جذاب «اسب سفید پادشاه» روحیه‌ام خراب بود تا ظهر می‌خوابیدم ولی باید توجه داشت معمولا در زندگی‌ام بین ساعت ۸ تا ۹ صبح بیدار می‌شوم؛ حتی زمان فیلمبرداری فیلم دیدنی و جذاب‌هایم شب‌ها زود می‌خوابم تا صبح زود با انرژی اکثرا و بیشتر بیدار شده و همچنین سر کار بروم.

یک روز از زندگی الناز

زندگی روتین من به آن شکل آغاز می‌می شود که ساعت ۹ از خواب بیدار می‌شوم، با یک صبحانه طبیعی و همچنین سلامت روز را آغاز می‌کنم، ورزش می‌کنم و همچنین دوش می‌گیرم؛ بعد از آن هم سعی می‌کنم مطالعه داشته باشم حتی به مقدار و اندازه خواندن یک مقاله کوتاه؛ عصرها فیلم دیدنی و جذاب می‌بینم و همچنین قطعا در آن بین زمانی را با خانواده‌ام می‌گذرانم و همچنین کارهایی را که در آن هم روز مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد انجام می‌دهم. ولی باید توجه داشت آن نقطه برایم خیلی مهم می باشد که هر روز چیز جدیدی در زندگی داشته باشم زیرا و به درستی که دوست ندارم امروزم مانند دیروز باشد. من زندگی را خیلی دوست دارم چرا که به نظرم زندگی در هر شرایطى زیباست.

مردن و مرگ دلیل ارزش زندگی

فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن به مردن و مرگ باعث می‌می شود آدم از زندگی لذت بیشتری ببرد و همچنین جهت آن هم ارزش بیشتری قائل می شود. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن به مردن و مرگ کمک می‌کند مسائل ساده و همچنین پیش‌پا افتاده که به آنها حتی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن هم نمی‌کنیم، با ارزش جلوه کنند. نگاه کردن به مادر یا همراه شدن با پدر و همچنین یا حضور در کنار خانواده و همچنین دوستان در حالی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید ممکن می باشد فردایی جهت تو وجود نداشته باشد، خیلی زیاد ارزشمندتر خواهد شد.

افتخار ایران و همچنین ایرانی

خانواده‌ام پُز من را نمی‌دهند ولی باید توجه داشت به من افتخار می‌کنند و همچنین خداوند تبارک و تعالی را شکر تا به اینجا باعث سرافکندگی آنها نشده‌ام و همچنین ان‌شاالله هرگز به عنوان یک دختر ایرانی باعث سرافکندگی هیچ ایرانی نشوم. دائما خواسته‌ام در درجه اول به عنوان یک ایرانی جهت خودم و همچنین کشورم سربلندی بیاورم.

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

دوستی افراد خانواده

پدر و همچنین مادرم از آنجاکه فاصله سنى چندانى با ما ندارند درک بهترى نسبت به نسل ما دارند و همچنین آن موضوع باعث شده احساس نزدیکى بیشترى بین ما وجود داشته باشد. همین‌روش ارتباط و رابطه‌ام با برادر و همچنین خواهرم خیلی زیاد نزدیک و همچنین صمیمی می باشد و همچنین بهتر می باشد بگویم که ما همگى اکثرا و بیشتر دوست هستیم.

اندر مزایای شناخته شدن و شهرت

مسلما شناخته شدن و شهرت و همچنین ستاره شدن در زندگی من تاثیرگذار بوده ولی باید توجه داشت باعث تغییر در من نشده می باشد. قطعا آدم‌هایی که حتى اندکى اصالت دارند، هیچ‌وقت چیزی مانند شناخته شدن و شهرت باعث نمی‌می شود خودشان را گم کنند. ارتباط و رابطه من با افراد خانواده‌ و همچنین خواهر و همچنین برادرم خیلی زیاد خوب می باشد؛ یعنی سعی کرده‌ام اکثرا و بیشتر از قبل آنها را درک کنم چرا که گاهی در کنار من بودن جهت‌شان سخت و همچنین آزاردهنده می باشد؛ مثلا چند وقت پیش جهت به روز کردن شناسنامه و همچنین کارت ملی‌ام به اداره رفت و آمد و مراجعه کرده بودم و همچنین آنها لطف داشتند و همچنین به سرعت کار مرا انجام دادند ولی بعد از آن هم مدت بسیاری منتظر ماندم براى صحبت کردن با شهروندان و مردم شهر؛ تا جایی‌که خانمی به من گفت: «ما که معروف نیستیم کارمان زودتر انجام شد، ما ته صف بودیم ولی در حال حاظر داریم می‌رویم و همچنین تو که کارتان سریع انجام شد هنوز اینجا هستید.» اینها بخشی از مسائل شناخته شدن و شهرت می باشد و همچنین البته دلگرمی‌هاى من!

تفاوت جهت قضاوت مخاطب

اکران همزمان دو کار از من نمی‌تواند دلیلی بر پرکاری من باشد؛ کمااینکه در سال شمسی قبل من تنها و فقط در آن هم فیلم دیدنی و جذاب «اسب سفیدپادشاه» بازی کردم یا در سالی که «آتیش‌بازی» ساخته شد، تنها و فقط آن هم کار بود. ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که فیلم دیدنی و جذاب‌ها همزمان اکران می‌شوند همه می‌گویند او چقدر پرکار می باشد و همچنین. . . ولی آن‌روش نیست. در صورتی که به سال شمسی ساخت فیلم دیدنی و جذاب‌ها نگاه کنید آن مساله کاملا مشخص می باشد. از سویی زیرا و به درستی که آن دو فیلم دیدنی و جذاب در دو ژانر کاملاً متغایر و متفاوت می باشد جای آن قضاوت را جهت مخاطب باز می‌گذارد که الناز شاکردوست جهت آن هم نوع نقش‌ها چه توانایی‌هایی دارد و همچنین در طول آن سه سال شمسی چقدر در باره بازیگرى توانسته رشد کند؛ آیا می‌تواند در نقش دشواری مانند آنچه در «اسب سفید پادشاه» بوده مسلط ظاهر می شود یا حتی در کمدی متفاوتی مانند «آتیش‌بازی» که قالب‌های مختلفی را ارائه می‌دهد، چقدر موفق می باشد. به همین علت به نظرم آن اکران همزمان بد نیست. آن تفاوت ژانرها جهت خودم هم جذاب و جالب می باشد و همچنین آن شکل آزمون و همچنین خطاها را دوست دارم.

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

داستان زن محور به جای حاشیه

در فیلمنامه‌های ما کمتر پیش می‌آید قصه زن‌محور باشد ولی باید توجه داشت در صورتی که آن‌روش باشد ناخودآگاه به من پیشنهاد می‌می شود و همچنین من دائما فیلمنامه‌هایی را پذیرفته‌ام که به زن به معنای واقعی‌اش بها داده شده می باشد. نمی‌دانم چگونه و چطوری می باشد که در اکثرا و بیشتر فیلمنامه‌ ها زن‌ها در حاشیه خواهند بود یا به شکل زن دوم یا آنکه شخصیتی می باشد که بایستی و حتما قهرمان ماجرا را که یک مرد می باشد به آن هم نقطه عطف برساند؛ به عبارتی دائما قهرمان فیلم دیدنی و جذاب‌های ما مردها خواهند بود؛ کمااینکه فکر کردن و اندیشیدن غالب ایرانی هم همین می باشد. جهت همین یادم نمی‌آید کاری را پذیرفته باشم که نگاهی سطحی به زن و همچنین شخصیت او شده باشد. اصلا از نظر فردی یا شخصی هم با کاراکترم جور نیست که نقش زن حاشیه‌ای و همچنین توسری‌خور را بازی کنم و همچنین آن انتخاب‌ها به عنوان کارهای زن‌محور کاملا تعمدی بوده می باشد.

انتخاب میان بد و همچنین بدتر

متاسفانه با داشتن ادبیات غنی‌ و همچنین پیشینه محکم و همچنین پر افتخار ادبی در حال‌حاضر یکسری فیلمنامه‌نویس ترجیح می‌دهند که به جای خلق اثر یا نگاه به ادبیات خودمان، یک تعداد از داستان‌های ساخته شده خارجی را کپی کنند. آن خودش یک درد می باشد. حرف تو را می‌پذیرم که بعضی از فیلم دیدنی و جذاب‌هایی که بازی کردم کپی کارهای خارجی یا قدیمی خودمان بود ولی باید توجه داشت آن را در نظر بگیرید یک بازیگر در آن ماجرا مگر چقدر دخیل می باشد؟ گاهی شرایط به گونه‌ای می باشد که تو تنها و فقط انتخابی میان بد و همچنین بدتر را دارید. کمتر فیلمنامه‌ای می باشد که بکر بوده و همچنین حرفی جهت گفتن داشته باشد. گاهی حتی در صورتی که چنین کاری هم باشد که نظر من یا سازنده را هم جلب کند ولی باید توجه داشت تهیه‌کننده‌ای نیست که ریسک کند و همچنین روی آن هم فیلم دیدنی و جذاب سرمایه بگذارد. به هر حال تهیه‌کننده‌ها هم دغدغه‌های خودشان را دارند. همه اینها باعث می‌می شود انتخاب‌های منِ بازیگر محدودتر می‌می شود. همه اینها برمی‌گردد به آنکه مسوولین که در صدر کار خواهند بود بهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را بدهند. به هر حال ما نویسنده‌های خوبی داریم ولی باید توجه داشت آنها هم بایستی و حتما گذران زندگی داشته باشند.

دوری از تکرار اشتباه

با تمام معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین کمبودها سعی کرده‌ام در هر فیلمی به مقدار و اندازه خودم متغایر و متفاوت باشم و همچنین کمتر درگیر کلیشه شوم. بارها پیشنهاد نقش‌هایی به من شده که تکرار نقش‌های موفق قبلی‌ام بوده و همچنین من نپذیرفته‌ام زیرا و به درستی که آن، درجا زدن می باشد. دائما سعی من آن بوده تا آنجا که می‌می شود نقش و همچنین کار متفاوتی را انجام دهم. به نظرم مهم آن نیست که آدم اشتباه کند؛ مهم آن می باشد که اشتباهی را تکرار نکند و همچنین جهت بهتر شدن بایستی و حتما هر اشتباهى تغییر پیدا کردن به یک تجربه می شود.

زندگی بخشیدن به نقش

نمی‌می شود منکر آن شد که من بعضی از شخصیت خودم را وارد نقش‌ها کرده‌ام. البته یاد گرفته‌ام آن مساله را کنترل کنم. به هر حال بازیگر بایستی و حتما از جایی نقش را زندگی کند و همچنین جهت آن کار بایستی و حتما اول به شناخت درستى از نقش برسد و همچنین نقش را باورپذیر کند. حالا به قول تو گاهی پیش آمده که بخشی از من واقعی در آن هم نقش وجود دارد و همچنین به نوعی خواسته‌ام به نقشی که بازی می‌کنم زندگی ببخشم. بی‌روح بودن نقش را دوست ندارم و همچنین دلم می‌خواهد پویا باشد. کاری به ساختار فیلم دیدنی و جذاب هم ندارم ولی باید توجه داشت دوست دارم در صورتی که بیننده نقش و همچنین بازی من را دنبال می‌کند از دیدن آن هم راضی باشد. حتی در صورتی که بتواند از فیلم دیدنی و جذاب ایراد فنی و همچنین داستانی بگیرد ولی باید توجه داشت بازی من راضی‌اش کند.

اهمیت سرنوشت کاراکتر

تو به نقشی که در «اسب سفید پادشاه» داشتم نگاه کنید. قرار نبود که آن شخصیت در همه فیلم دیدنی و جذاب از ابتدا شکست خورده باشد. آن مسیر بایستی و حتما طی می شود. یعنی بایستی و حتما اول کاری می‌کردم که تماشاگر او را دوست داشته باشد و همچنین بعد او را همراه کنم. در صورتی که تماشاگر نقش را دوست نداشته باشد به سرنوشت او هم اهمیتی نمی‌دهد و همچنین برایش فرقی نمی‌کند که حالا او شکست بخورد و همچنین نارو و همچنین نارفیقی ببیند؛ درواقع نه از اندوه نقش ناخوش و غمگین می‌می شود و همچنین نه با شادی او می‌خندد. سعی من آن بوده کاری کنم و همچنین طوری بازی کنم که مخاطب با او همذات پنداری کند و همچنین آن مهم‌ترین کار بازیگر می باشد.

چوب چشم رنگی‌ام را خوردم

متاسفانه بایستی و حتما بگویم یکسری اشخاص نان چشم‌رنگی بودن خود را خورده‌اند ولی باید توجه داشت من چوبش را خورده‌ام. البته دوستان منتقد یا بعضی کارگردان‌ها دائما آن را گفته‌اند که توانایی بازیگری من در پس آن ویژگی چشم‌رنگی بودن پنهان شده می باشد. همین مساله باعث شده یکسری کارگردان‌ها نسبت به انتخاب من ترس داشته باشند. ولی باید توجه داشت به جرأت می‌گویم کارهایی بوده مانند «در میان ابرها»، «پوسته»، «باددرعلفزار می‌پیچد» که شاید تنها خودم می‌توانستم آنها را بازی کنم. آن البته عقیده تمام افرادی می باشد که فیلم دیدنی و جذاب‌ها را دیده‌اند یا با آنها در آن هم فیلم دیدنی و جذاب‌ها کار کرده‌ام، ولی باید توجه داشت به قول تو خیلی اوقات چهره‌ام از بازی‌ام پیشی گرفته می باشد.

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

کمک‌های نویسنده و همچنین روزنامه نویس و خبرنگار

کاش آن را تو خبرنگارها و همچنین منتقدان بگویید چه اتفاقی می‌افتد که الناز شاکردوست هنگام و زمانی که در فیلم دیدنی و جذاب «در میان ابرها» خوب ظاهر می‌می شود ولی باید توجه داشت بازهم مجبور می باشد در انتخاب‌های بعدی میان بد و همچنین بدتر قرار بگیرد؟ در همه دنیا به نظرم خبرنگارها و همچنین منتقدان سینمایی به بازیگر کمک می‌کنند و همچنین با نوشته‌های‌شان او را در مسیر و همچنین هدفی که دارد پیش می‌رود، جلو می‌برند و همچنین با نقد و همچنین بررسی کردن و همچنین گوشزد خطاهایش به او کمک می‌کنند.

معیاری به نام پول

من خیلی وقت می باشد دیگر به خاطر دیده شدن، پول و همچنین. . . کار نمی‌کنم. در صورتی که نگاه کنید طی چند سال شمسی اخیر کارهای بسیاری نداشته‌ام؛ در حالی که مثلا همین سال شمسی قبل دست کم می‌توانستم شش، هفت فیلم دیدنی و جذاب بازی کنم. بعد از «قلب‌یخی» که اولین سریال رسانه‌ای بود، مجموعه‌های بسیاری به من پیشنهاد کار دادند و همچنین حتی پول‌های خوبی هم می‌دادند ولی باید توجه داشت من نرفتم. شاید هر بازیگری جای من بود قبول می‌کرد ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که به آن شکل جلوی دوربین نمی‌روم و همچنین پول ملاک انتخاب‌هایم نیست ولی باید توجه داشت بازهم چنین جملاتی را می‌شنوم که هر نقشی را جهت پول بازی کرده‌ام و همچنین خیلی زیاد دلم می‌گیرد و همچنین حتی دچار یأس می‌شوم. سعی کرده‌ام با «نه گفتن» به خیلی پول‌ها و همچنین کارها آن هم هم در سن و همچنین سالی که دارم ثابت کنم آن‌روش نیست که من تنها و فقط می‌خواهم دستمزدی بگیرم و همچنین فیلمی بازی کنم.

قربانیان اکران با سانس کم

در آنکه چرا بعضی کارهای بد تکرار می‌شوند یا چرا بعضی بازیگرها میلی به تغییر ندارند، به نظرم در کنار همه مسائل بخشی از آن هم مرتبط و همچنین متاثر از رفتار رسانه‌های خبری می باشد؛ مثلا بی‌هیچ تحقیقی به فلان فیلم دیدنی و جذاب انگ شکست تجاری می‌زنند یا کاری را ناموفق می‌شمارند. آن مساله روی مخاطبی که قرار می باشد برود فیلمی را ببیند و همچنین حتی تهیه‌کننده‌ای که می‌خواهد کار جدیدی را شروع کند، تاثیر می‌گذارد. در صورتی که فروش بالا معیار موفق بودن یک اثر بشود، نظر صحیحی نیست. زیرا و به درستی که کارهای پرفروشی بوده‌اند که بعد از پایان اکران، کارشان به سطل آشغال کشیده و همچنین درواقع ارزشی نداشته‌اند.

ولی باید توجه داشت تو مثلا همین «اسب سفید پادشاه» را نگاه کنید که چگونه و چطوری با حتی یکی، ‌دو سانس دیدن کردن و نمایش در سینماهای محدود، قربانی پخش و همچنین اکران می‌می شود. بعد اسمش را می‌گذارند شکست! حداقل در نشریات و مطبوعات نباید چنین تعریفی از فیلم دیدنی و جذاب‌ها و همچنین موفقیت‌ و همچنین شکست آنها بشود. البته ناگفته نماند تهیه‌کننده و همچنین سرمایه‌گذارى که ده‌ها برابر هزینه فیلم دیدنی و جذاب را از دل تبلیغات داخل فیلم دیدنی و جذاب و همچنین اسپانسرها گرفته، دیگر هنگام اکران فیلم دیدنی و جذاب هم مایه نمی‌گذارد و همچنین جهت تبلیغات کار و همچنین پخش مناسب آن هم تلاش نمی‌کند. آن مساله باعث دیده نشدن تلاش‌ تو می‌می شود و همچنین تنها کسی می‌شوید که لطمه می‌خورید!

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

عکس گریم، الناز قبل از عمل!

هنوز هم به خاطر چهره‌ام به من پیشنهاد بازی در فیلم دیدنی و جذاب‌هایی می‌می شود ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که دیگر پهناور و بزرگ شده‌ام و همچنین «نه گفتن» را یاد گرفته‌ام دیگر آن اجازه را نمی‌دهم. البته نمی‌قدرت گفت زیبایی چهره در بازیگری بی‌تاثیر می باشد ولی باید توجه داشت من سعی کرده‌ام خودم به آن مساله متکی نباشم؛ مثلا در فیلم دیدنی و جذاب «چراغ قرمز» دو نقش را بازی کردم یکی نقش دختری بود که لنز مشکی داشت  با موهایی خاص و همچنین حتی در بینی‌ام با جاسازی لوله‌های پستانک، فرم جدید و تو و تازه‌ای به صورتم داده بودند و همچنین بینی‌ام پهن شده بود و همچنین گریم جالبی داشتم که شباهتی به چهره خودم نداشت.

ولی باید توجه داشت بعد از آن چند سال شمسی می‌بینم آن هم عکس‌ها را برداشته‌اند در اینترنت به عنوان عکس‌های قبل از عمل الناز شاکردوست پخش نموده اند؛ در حالی که در جاهای دیگر دنیا از تلاش بازیگر جهت درهم شکستن زیبایی چهره‌اش، به عشق نقش و همچنین بازیگری تقدیر می‌شد. شاید حتی یکسری از بازیگرهایی که به اصطلاح فیلم دیدنی و جذاب‌های هنری بازی می‌کنند حاضر نباشند کاری را که من انجام داده‌ام انجام بدهند. انجام دادن یکسری کارها جرأت و همچنین شهامت می‌خواهد و همچنین حتی پذیرش آن هم از سوی مخاطب هم جسارت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می‌خواهد. من بارها ثابت کرده‌ام چهره‌ام و همچنین چگونه و چطوری به نظر رسیدن صورتم در فیلم دیدنی و جذاب‌ها برایم مهم نبوده؛ مثلا در دومین فیلمی که بازی کردم یعنی «مجردها» که حتی برایش کاندیدا هم شدم با آن هم عینک ته استکانی گرد و همچنین. . . آن کار را  کردم که بگویم جهت من بازی و همچنین بازیگری مهم می باشد. حال در صورتی که بعضی‌ها نمی‌خواهند آن را بپذیرند احتمالا یا از روی حسادت می باشد یا جهت‌شان صرف ندارد.

عروس دائما سینما

مگر من در پس نتیجه آن می شود که، شکل گرفتن و همچنین به سرانجام رسیدن یک فیلم دیدنی و جذاب چقدر نقش دارم؟ تنها کاری که از من برمی‌آید آن می باشد که با ایده‌ها و همچنین نوع بازی‌ام، نقش را درست ارائه بدهم تا در خدمت بهتر شدن فیلم دیدنی و جذاب باشد. در انتخاب فیلمنامه شاید اثرگذار باشم ولی باید توجه داشت در روند ساخت، تدوین و همچنین… نقشی ندارم. یک زمان کاری به نام «خداوند تبارک و تعالی نزدیک می باشد» را بازی کردم که ساختاری هنری داشت. در اواسط فیلمبرداری کارگردان پیشنهاد داد تا یک فلاش‌بک جهت داستان و همچنین کاراکتر بگذاریم و همچنین من خوشحال شدم ولی باید توجه داشت بعد فهمیدم فلاش‌بک عروسی کاراکتر می باشد.

من به شوخی گفتم تنها در یک فیلم دیدنی و جذاب قرار بود من عروس نشوم که آن هم هم دل‌تان نیامد و همچنین می‌خواهید آن اتفاق بیفتد. خب، دیگر چه کار می‌می شود کرد. تنها و فقط امیدوارم سینمای ما به جایی برسد که جهت بهتر شدن و همچنین تعالی سینما به جای بهره بری و استفاده ابزاری از چهره خوب یک بازیگر، از او و همچنین توانایی‌هایش بهره بری و استفاده بهتر داشته باشند. خودم دلم می‌خواهد دست مخاطبی را که لطف دارد و همچنین به خاطر من به سینما می‌آید بگیرم و همچنین جهت تماشای یک قصه خوب دعوتش کنم؛ آن آرزوی من می باشد.

فیک‌های شاکردوست

یادم هست در دهه‌ای که من استار شدم موج و همچنین مُدی راه افتاد که دخترها می‌رفتند لنزهای رنگی می‌خریدند و همچنین موهای خود را مشکی می‌کردند و همچنین. . . خوشحالم که آن شکل بدی از باب شدن یک ویژگی بد نبود. یک تعدادی هم با شبیه‌سازى‌هاى متنوع و گوناگون و مختلف به من وارد سینما شدند و همچنین به قول تو فیک‌های الناز شاکردوست خواهند بود.

خب، به هر حال عشق به شناخته شدن و شهرت دغدغه بسیارى از جوون‌هاست که امیدوارم با تلاش بتوانند به جایگاه خوبى در هنر برسند؛ نه آنکه به یک ویترین ابتدایی و اولیه کفایت کنند، زیرا و به درستی که یک چیز کاملا مشخص می باشد که زیبایی شاید شرط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد ولی باید توجه داشت کافی نیست؛ کمااینکه چهره‌های زیبای بسیاری داشتیم که هیچ اتفاقی جهت‌شان نیفتاد. به هر حال مخاطب باهوش می باشد و همچنین در سینما شاید تنها ده دقیقه تو را به خاطر چهره ببیند ولی باید توجه داشت در صورتی که هوش و همچنین توانایی بازیگری نداشته باشید نمی‌توانید مخاطب را تا انتها روی صندلی سینما نگه دارید.

جوون ولی باید توجه داشت مستقل

من در دومین فیلم دیدنی و جذاب خودم ثابت کردم که بازیگری مقوله‌ای کاملا جدی جهت من می باشد. آن‌روش نبود که نگاهم به آن هم سطحی باشد؛ حالا یک زمان اقتدار و قدرت کافی جهت عدم انتخاب و همچنین. . . نداشتم زیرا و به درستی که به هر حال در سینما دائما تنها بودم و همچنین پشتوانه‌ای نبود. دائما سعی کردم مستقل باشم و همچنین هنوز هم هستم. هیچکس نمی‌تواند ادعا کند که او توانسته الناز شاکردوست را سرکاری بیاورد. من دائما خودم تلاش و همچنین انتخاب کردم.

به هر حال با آن هم شرایط و همچنین سن کمی که داشتم وارد شدم و همچنین حتی خیلی اوقات تا جایی که می‌شد مقابل اصرارها می‌ایستادم. بعضی از قراردادهای کاری را در رودربایستی کامل امضا کردم و همچنین در تمام طول کار زیرا و به درستی که نتواسته بودم به آن هم «نه» بگویم ناخوش و غمگین بودم. من اسم آن را اشتباه نمی‌گذارم؛ یک تجربه می باشد که بخشی از آن هم به خاطر سن کم من بود. تنها و فقط ۱۸ سال شمسی داشتم که وارد سینما شدم. حالا که اینجا مقابل تو هستم خداوند تبارک و تعالی را شکر می‌کنم که هیچ حذب و همچنین قدرتی نمی‌تواند مرا وادار کند به اشتباه و همچنین اجبار فیلمی را بپذیرم.

 جاذبه شناخته شدن و شهرت و همچنین ثروت

خداوند تبارک و تعالی را شکر از بچگی زندگی و همچنین خانواده خوبی داشتم و همچنین هیچ‌وقت به خاطر ثروت وارد بازیگری نشدم. حتی اولین فیلمی را که جهت قراردادش رفتم با ماشینی پای قرارداد رفتم که پدرم برایم خریده بود؛ منظورم آن می باشد که هیچ‌وقت مستلزم و نیاز اقتصادی و مالی به آن کار نداشتم و همچنین پول هرگز دغدغه من نبوده. در صورتی که به خاطر پول وارد کار شده بودم در آن یک دهه کارم بایستی و حتما میلیاردها تومان درمی‌آوردم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم جهت خوشبخت زندگی کردن آنقدر که به احساس خوب و همچنین رضایت فردی یا شخصی مستلزم و نیاز می باشد، احتیاجی به پول نیست. آدم ثروتمند فردى می باشد که به بى‌نیازى روحى رسیده باشد و همچنین ذهن روشنی داشته باشد. بى‌نیازى به پول نیست! شناخته شدن و شهرت هم مقوله جذابی جهت من نیست.

فیلمبرداری کاری که تمام می‌می شود، می‌روم منزل و خانه یا به سفر می‌روم زیرا و به درستی که دوست ندارم در خیابان باشم.

جایی دور از الناز بودن!

از ۲۳سالگی سعی کرد‌ه‌ام همه دنیا را شهرستان به شهرستان بگردم. سفر کردن را دائما دوست داشتم ولی باید توجه داشت از جایی به بعد اکثرا و بیشتر به آن هم علاقه پیدا کردم زیرا و به درستی که هنگام و زمانی که به جایی می‌روم که مرا به عنوان الناز شاکردوست نمی‌شناسند، به عنوان یک انسان با من برخورد کرده، بدون هیچ قضاوتی به من نگاه می‌کنند. هیچ‌وقت دوست نداشتم خود را گم کنم یا خود واقعی‌ام را به خاطر شناخته شدن و شهرت از یاد ببرم. شاید از نگاه خیلی‌ها که به شناخته شدن و شهرت نرسیده‌اند یک آرزوی پهناور و بزرگ باشد ولی باید توجه داشت جهت من درد می باشد؛ چرا که با خودش تنهایی می‌آورد. هیچکس دیگر تو را به خاطر خودت دوست ندارد. آدم‌هایی جذبت می‌شوند که به خاطر خود واقعی‌ات تو را نمى‌خواهند بلکه به خاطر اسم الناز شاکردوست می باشد.

مرد محافظ درون من

آن درد و همچنین تنهایی ناشی از شناخته شدن و شهرت تو را رشد می‌دهد. هنگام و زمانی که آدم معروفی می‌شوید هرکسی به خودش آن اجازه را می‌دهد که حتی راجع‌به جزیی‌ترین مسائل فردی یا شخصی تو قضاوت و همچنین حتی با دروغ در مورد تو قصه‌بافی کند. من نه به خاطر شناخته شدن و شهرت و همچنین نه به خاطر هیچ چیزی در آن دنیا دروغ نگفته‌ام، نمی‌گویم و همچنین نخواهم گفت. شاید خیلی‌ها بگویند الناز شاکردوست رفتارهای پسرانه دارد. آن جهت آن هم می باشد که از جایی احساس کردم بایستی و حتما به خاطر حفاظت از مونث درونم و همچنین زنانگی‌هایم طوری رفتار کنم که کسی حتی در فکر کردن و اندیشیدن خودش به آن هم مونث درون من نزدیک نشود.

آن رفتارهایی که از نظر بعضی‌ها پسرانه می باشد براى من یک دیوار حفاظتی می باشد. هر انسانی با وجود جنسیت درونش یک مونث یا مذکر درون دارد، در هنرمندها اصولا- چه مرد و همچنین چه زن- آن هم قسمت و بخش مخالف درونشان غالب می باشد. در همه دنیا همین می باشد و همچنین در هر قشر هنری دیده می‌می شود. حالا من هم از آن هم قسمت و بخش درونی‌ام جهت محافظت از خودم بهره بری و استفاده کردم.

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost
منطق به جای احساس

آد‌م‌ها دو دسته خواهند بود؛ دسته اول آنهایى که جهت رسیدن به اهداف و همچنین خواسته‌هایشان تمام تلاش خود را می‌کنند و همچنین دسته دوم آنهایى خواهند بود که دسته اول از آنها جهت رسیدن به رویاهایشان بهره بری و استفاده می‌کنند! من دائما جزو دسته اول بوده‌ام و همچنین دائما جهت رسیدن به آرزوهایم تلاش کرده‌ام، با همه وجودم سختی کشیده‌ام و همچنین به علم خودم اضافه کردم تا موفق‌تر شوم. در «اسب سفید پادشاه» نقش دختری را داشتم که جهت رسیدن به عشقش خیلی زیاد پافشاری می‌کند ولی باید توجه داشت خود واقعی من به آن شکل نیست. من احساس و همچنین منطق را در کنار هم انتخاب می‌کنم.

یک ایرانی وطن‌پرست

من عاشق بازیگری بودم و همچنین هستم. حتی در صورتی که قرار باشد روزی کار نکنم باز عاشق آن حرفه می‌مانم. آدم نمی‌تواند عشقش را رها کند. در حال حاظر اراده و تصمیم راسخ دارم جهت چند ماهی به لندن بروم تا درسم را در رشته سینما ادامه بدهم. قطعا هنگام و زمانی که برگردم از آن آموخته‌ها جهت هنر و همچنین سینمای مملکتم بهره بری و استفاده می‌کنم. نمی‌روم که خارج بمانم. می‌توانم آن ادعا را داشته باشم که یک دختر کاملا ایرانی و همچنین وطن‌پرست هستم و همچنین تمام زندگی‌ام را جهت خاک مملکتم می‌دهم.

هیچ‌وقت آدم بی‌تفاوتی نبوده‌ام. شاید سکوت کرده‌ام ولی باید توجه داشت دائما سینما جهت من اهمیت داشته می باشد. شاید در صورتی که ببینم کار خوبی ساخته نمی‌می شود خودم کمکی را که می‌توانم انجام بدهم. کمااینکه فیلم دیدنی و جذاب «تابو» را خودم تهیه کردم زیرا و به درستی که هیچ تهیه‌کننده‌ای حاضر نبود آن هزینه سنگین را جهت پروژه‌ای که در روستا و همچنین با شرایط سخت، کار می‌شد، قبول کند. البته در آن هم اوایل راه جناب آقاى محمد امامی که جزو تهیه‌کنندگان آن مملکت خواهند بود و همچنین سینما جهت‌شان حکم کار و همچنین کاسبى ندارد، به یارى ساختن آن اثر ارزشمند آمدند و همچنین فیلم دیدنی و جذاب را خریدند. در هر صورت صحبت من آن می باشد که حداقل سعی کرده‌ام آن هم پولی را که از سینما درآورده‌ام خرج همین سینما کنم چرا که برایم ارزشمند می باشد.

جان دادن جهت سینما

جهت اثبات علاقه‌ام به سینمای کشورم بالاتر از آن نبود که نزدیک بود جانم را هنگام فیلمبرداری «تابو» از دست بدهم. در صورتی که آن هم نگهبان کشتی در آن هم روز مرا در دریا نجات نمی‌داد، حتی جانم را در آن سینما داده بودم. ولی باید توجه داشت معتقدم هرکسی به نوعی از دنیا می‌رود و همچنین چقدر خوب می باشد که آدم جهت عشقش جانش را بدهد و همچنین عشق من هم که اول و همچنین آخر همین سینماست. دیگر نمی‌دانم جهت اثبات آن ادعا چه کاری بایستی و حتما انجام بدهم. من عشقم را به سینما ثابت کرده‌ام و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم از حالا به بعد نوبت سینماست که به من جهت بهتر شدنم کمک کند و همچنین بهره بری و استفاده بهتری از من به عنوان بازیگر بکند زیرا و به درستی که با فیلم دیدنی و جذاب‌های متنوع و گوناگون و مختلف آن را ثابت کرده‌ام که می‌توانم. کاری به خوب یا بد بودن آن هم کارها ندارم ولی باید توجه داشت من به عنوان یک بازیگر کامل بودم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنم منتقدی بتواند ایراد بگیرد که جایی مثلا راکورد بازی‌ام را نگه نداشتم یا در پردازش شخصیت کم‌کاری کرده‌ام.

حیف شدن در پروژه‌ها

ازطرفی من حس نمی‌کنم در بعضی پروژه‌ها بازی‌ام حیف شده می باشد. اینها همه جهت من تجربه خواهند بود و همچنین باعث شده تا درس بگیرم و همچنین در کارهای بعدی بهتر شوم.

کابوس‌های بعد از غرق شدن

بعد از اتفاقی که در دریا افتاد و همچنین نزدیک بود غرق شوم تا مدت‌ها هنگام و زمانی که زیر دوش حمام می‌رفتم احساس می‌کردم در حال خفه‌شدن هستم یا شب‌های بسیاری خوابم نمی‌برد زیرا و به درستی که مدام حس می‌کردم انگار دارم زیر آب می‌روم. اینها تاثیرات بدی می باشد که از بعضی کارها با آدم می‌ماند یا بعد از تمام شدن بازی‌ام در «اسب سفید پادشاه» تا سه ماه بیمار بودم و همچنین تب داشتم؛ حتی شب‌ها درخواب می‌گریستم، بعد از آن هم هنوز حتی فیلمی را نتوانسته‌ام قبول کنم. شاید آن مساله ناشی از آن هم باشد که من نقش را از جایی دیگر بازی نکردم بلکه زندگی کردم.

حفظ راکورد بازیگری

در فیلم دیدنی و جذاب «اسب سفید پادشاه» اولین سکانسی که بازی کردم آن هم سکانس آزاد شدن از زندان بود. ولی باید توجه داشت دائما آن اتفاق نمی‌افتد که بازی تو با طول داستان در فیلمبرداری پیش برود. اتفاقا یکی از سختی‌های کار بازیگری همین می باشد که فیلم دیدنی و جذاب با روند ابتدا تا انتهایش فیلمبرداری نمی‌می شود. گاهی مثلا نقطه‌عطف داستان که بازی دشواری را می‌طلبد در آن هم ابتدای بازی می باشد و همچنین تو بایستی و حتما در ذهن خودتان با نقش تا آن هم نقطه پیش بروید و همچنین بتوانید آن هم نقطه را که در داستان مثلا دقایق پایانی کار می باشد در روز دوم فیلمبرداری بازی کنید. بعضی‌ها می‌گویند تئاتر سخت‌تر از سینماست. من قضاوتی ندارم زیرا و به درستی که گاهی کاری در تئاتر سخت‌تر از سینماست ولی باید توجه داشت گاهی هم کاری در سینما سخت‌تر از تئاتر می باشد. حفظ راکورد بازی در سینما کار دشواری می باشد زیرا و به درستی که صحنه‌ها گاه به ترتیب گرفته نمی‌شوند. تو در لوکیشنی که در داستان چندین بار در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دیده می‌می شود بایستی و حتما تمام بازی‌ها با حس‌های متنوع و گوناگون و مختلف را ارائه بدهید. فیلمبرداری رج زده می باشد ولی باید توجه داشت بازی تو بایستی و حتما تداوم خودش را داشته باشد.

تفاوت جهت امروز و همچنین بعدی

متغایر و متفاوت بودن جهت من آن می باشد که سعی کرده‌ام دائما در لحظه زندگی کنم. هرگز حسرت قبل را نخورده‌ام و همچنین هیچ‌وقت کار امروز را به فردا موکول نکرده‌ام. هدف‌های بسیاری دارم که امیدوارم به همه آنها برسم؛ البته در آنکه سینما هدف اصلی من می باشد حرفی نیست و همچنین می‌خواهم هر آنچه بهتر می باشد برایم در سینما اتفاق بیفتد. سخن آخر آنکه زندگى و همچنین موفقیت یک مقصد نیست، یک سفر می باشد؛ سفرى که تا پایان عمر جریان دارد. موفقیت پیش رفتن مدام می باشد نه به نقطه پایان رسیدن. . .

همسر بازیگران جدید همسر الناز شاکردوست بیوگرافی علی شاکردوست بیوگرافی الیکا شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست اینستاگرام الناز شاکردوست ازدواج بازیگران جدید ازدواج الناز شاکردوست elnaz shakerdoost

نصیحت اشتباه استاد

هدفم از روز اول آن بوده که به هر شکلی حالا حتی تحصیل به بهتر شدن خودم  کمک کنم. یادم هست هنگامی که مبانی بازیگری یک را در دانشگاه می‌خواندم، جهت امتحان آخر ترم حرفی از استادم شنیدم که برایم باورکردنی نبود. ایشان به من گفت تو که داری کار می‌کنی، نقش اول هم که هستی و همچنین پول هم که درمی‌آوری دیگر چرا زحمت می‌کشی و همچنین درس می‌خوانی!!؟ من امتحان ندادم و همچنین از کلاس بیرون آمدم. برایم تاسف‌آور بود استادی که به یکسری علاقه‌مند به بازیگری درس می‌دهد تفکرش آن می باشد که بازیگری که نقش اول می‌گیرد و همچنین پول درمی‌آورد دیگر نیازی به افزایش معلومات ندارد و همچنین نباید به دنبال تحصیلات آکادمیک و همچنین دانشگاه باشد. خب به همین شکل می باشد که ریشه‌های فرهنگ به اشتباه پایه‌ریزی می‌می شود.

ادامه تحصیل در لندن

جهت تحصیل دانشگاهی خارج از ایران (لندن) را انتخاب کردم زیرا و به درستی که دلیلش آن می باشد که برایم اهمیت دارد شخص خودم یعنی الناز شاکردوست را فارغ از عنوان بازیگر محک بزنم و همچنین تنها به عنوان یک انسان با من برخورد می شود و همچنین یا آن هم دیالوگ استاد دانشگاه را دوباره نشنوم.

آن هم آدم روز اول

خیلی کم بیرون می‌آیم و همچنین در جامعه ظاهر می‌شوم. از برخورد شهروندان و مردم شهر نگران نیستم و همچنین ترسی ندارم. شهروندان و مردم شهر، خداوند تبارک و تعالی را شکر دائما به من لطف داشته‌اند، به نظرم محبوبیت موهبتی می باشد که تنها و فقط خداوند می‌تواند به بنده‌اش بدهد و همچنین دست دیگرى نیست. بابت آن مساله دائما خداوند تبارک و تعالی را شکر می‌کنم ولی باید توجه داشت نمی‌خواهم خود را فراموش کنم، انسان بودن جهت من خیلی مهم می باشد.

لباس بخشی از بازیگر

از آنجا که یکسری خانواده‌ها اجازه داده‌اند فرزندانشان به شکل الگو به من نگاه کنند حس می‌کنم موظف هستم خیلی مسائل را رعایت کنم. یعنی تنها و فقط مسوول شخص خودم نیستم و همچنین بایستی و حتما جوابگوی خیلی از خانواده‌ها باشم. آن آراستگی تنها و فقط به خاطر آرایش و همچنین مدل‌های عجیب و همچنین غریب نیست.

خرید با فرهنگ ایرانی

خرید کردن را دوست دارم ولی باید توجه داشت به نظرم الزامی نیست که حتما از برند خرید کرد. دائما گفته‌ام آن من هستم که می‌توانم به آن هم محصول از برندهای خاص ارزش و همچنین اهمیت بدهم نه آنکه برند به من ارزش بدهد؛ یعنی در صورتی که هیچ برندی نباشد، چیزی از ارزش‌های من کم نمی‌می شود. در عین حال معتقدم شهروندان و مردم شهر در صورتی که قرار می باشد برندی را انتخاب کنند سراغ نمونه‌های غیراصل نروند زیرا و به درستی که یک نوع دزدی از آن هم برند می باشد. در صورتی که برند گران قیمتى را انتخاب می‌کنید پس بایستی و حتما هزینه آن هم را هم قبول کنید و همچنین به انتخاب‌تان احترام بگذارید؛ در غیر آن صورت تو می‌توانید سراغ برندهای ارزان‌نرخ بروید. خوب می باشد جامعه ایرانی با پیشینه عظیم فرهنگی خود آن اصل را رعایت کند.

منبع : برترینها

مباحث و مطالب مرتبط

بازیگر معروف ایرانی که ۲۰ سال شمسی از شوهر یا همسر خود کوچکتر می باشد! + عکس… لادن مستوفی (متولد تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی می باشد. او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و همچنین خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) می باشد. او همچنین کسب و کار خود را با فیلم دیدنی و جذاب…

الناز شاکردوست در حرم رضوي + عکس الناز شاکردوست، بازيگر سينما بعد از بازگشت از سفر مالزي، در آستانه ميلاد امام و پیشوا رضا عليه‌السلام، به زيارت حرم رضوي مشرف شد که عکسي از اين زيارت را در شبک…

نیکی کریمی علیه الناز شاکردوست ! نیکی کریمی، بازیگر معروف سینمای ایران، در صفحه فردی یا شخصی‌اش اعتراض خود را نسبت به بعضی از بازیگران جدید ایرانی و همچنین علاقه‌ی آن هم‌ها به عمل‌های زیبایی ابراز کرد….

بیوگرافی و همچنین ماجرای ازدواج نسرین مقانلو + عکس شوهر و همچنین فرزندان… نسرین مقانلو  متولد ۱۳۴۷، تهران بازیگر ایرانی می باشد. او همچنین فعالیت خود را با فیلم دیدنی و جذاب امید در سینما آغاز کرد و همچنین با بازی در فیلم دیدنی و جذاب همسر اکثرا و بیشتر مورد توجه قرار گرفت. …

الناز شاکردوست و همچنین خبر ازدواج +عکس خواهر و همچنین برادرش در تاریخ ۵ April 2016 | 4:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...