دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

جمشید مشایخی در کنار همسر ،دختر و همچنین پسرانش +عکس

جمشید مشایخی در کنار همسر ،دختر و همچنین پسرانش +عکس

|جمشید مشایخی در کنار همسر ،دختر و همچنین پسرانش +عکس از شیروژان|

ماجرای عشق آتشین جمشید مشایخی به شوهر یا همسر خود گیتی رئوفی!

جمشید مشایخی (متولد ۱۳۱۳، تهران) بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و همچنین تلویزیون ایران می باشد. او همچنین شامل نشان درجه یک فرهنگ و همچنین هنر می باشد.نادر و همچنین نازنین و همچنین سام مشایخی فرزندانشان خواهند بود.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

Jamshid Mashayekhi

جمشید مشایخی، شامل تحصیلات ناتمام در رشته تئاتر می باشد. او همچنین سال شمسی ۱۳۳۶ به استخدام اداره جدید و تو و تازه تأسیس هنرهای دراماتیک دخل و درآمد و همچنین به عنوان بازیگر کسب و کار خود را در برنامه جذاب و جالب و خوب نمایشی کانال سوم غیردولتی آغاز کرد و همچنین با ایفای نقش در فیلم دیدنی و جذاب کوتاه «جلد مار» هژیر داریوش به همراه فخری خوروش جلوی دوربین رفت. او حتی به خاطر بازی سینمایی اش جهت مدتی از کار تأتر اخراج شد. در واقع کار حرفه‌ای خود را از سال شمسی ۱۳۴۹ به روش رسمی شروع کرد. بازی جمشید مشایخی در نقش انسان‌های بی رحم و همچنین همچنین نقش‌های تاریخی همچون «شازده احتجاب»، «کمال الملک» و همچنین رضا تفنگچی/خوشنویس در سریال «هزار دستان» نشانگر از توانایی بازیگری اوست. با آن حال، در کارنامه بازیگری او، نقش‌های کم ارزش و همچنین گاه بی‌ارزش نیز شاهد هستیم که به گفته خود، پذیرفتن آن هم نقش‌ها را جهت کمک به کارگردان‌ها قبول می‌کند؛ هرچند که به کارنامه بازیگری اش لطمه وارد می شود. او در سال شمسی ۱۳۶۳، بابت بازی در دو فیلم دیدنی و جذاب گل‌های داوودی و همچنین کمال‌الملک، برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر شد. از دیدن کردن و نمایش‌های مهم او بازی در نقش «پهناور و بزرگ آقا» در دیدن کردن و نمایش میراث کارِ بهرام بیضایی در تالار ۲۵ شهریور در آذر ماه ۱۳۴۶ بود.

مشایخی در سال شمسی ۹۳ به عنوان سفیر سلامت چشم و همچنین بینایی و همچنین در سال شمسی ۹۴ به عنوان سفیر سلامت از سوی وزارت بهداشت و همچنین دانشکده علوم علم پزشکی جدید دانشگاه تهران معرفی و همچنین به او همچنین تندیس سلامت اهدا شد.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

جمشید مشایخی و همچنین شوهر یا همسر خود و همچنین دو پسرش (نادر و همچنین سام)

نادر مشایخی (متولد  ۵ آذر ۱۳۳۷ در تهران) آهنگساز و همچنین رهبر ارکستر و همچنین فرزند بازیگر قدیمی تئاتر و همچنین سینما، جمشید مشایخی می باشد.

او همچنین بعد از پایان تحصیلات ابتدایی در تهران، به هنرستان عالی موسیقی راه یافت و همچنین بعد از آن هم تحصیلات خود را در دانشگاه موسیقی وین در اتریش و همچنین در رشتهٔ آهنگسازی، رهبری و همچنین موسیقی الکترونیک ادامه داد و همچنین با درجهٔ ممتاز فارغ‌التحصیل شد.

مشایخی در سال شمسی ۲۰۰۱ «آنسامبل وین ۲۰۰۱» را تشکیل داد و همچنین از آن هم سال شمسی‌ها رهبری تیم‌هایی زیرا و به درستی که وین ۲۰۰۱ و همچنین کاپلا کوندورتا و همچنین همکاری با هنرمندانی زیرا و به درستی که هانا شیگولا را آغاز کرد.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

جمشید مشایخی و همچنین عروسش (همسر نادر)

از دیگر فعالیت‌های آن آهنگساز شرکت در جشنواره‌های موسیقی در اروپا، آمریکا و همچنین آسیا، رهبری ارکستر سمفونیک تهران و همچنین اجرای کنسرت با آن ارکستر در اتریش (دو بار) و همچنین آلمان، تدریس در دانشگاه تهران، دانشکدهٔ موسیقی دانشگاه هنر، دانشکدهٔ صدا و همچنین سیما و همچنین کنسرواتوار تهران اشاره کرد.

نادر مشایخی از سال شمسی ۱۳۹۳ به عنوان رهبر ارکستر شهرستان تهران برگزیده شد و همچنین به اجرای کنسرتهای متعدد پرداخت او همچنین از سال شمسی ۹۲ تا به حال به تدریس رهبری ارکستر و همچنین آهنگسازی و همچنین تاریخ موسیقی و همچنین … در آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی مشغول می باشد.

در حال حاضر اوضاع جسمی تان خوب می باشد؟

جسمم سالم نیست و همچنین هزار بلا سرم آمده. عمل کردم و همچنین ۵ سانتی متر از روده ام را برداشته اند. در پایم پلاتین می باشد، بعد از آن هم تصادفی که با ماشین داشتم هزار بالا سرم آمد ولی باید توجه داشت خداوند تبارک و تعالی را شکر هنوز می توانم کار کنم. مثل سابق دیگر سالم نیستم ولی هنوز سرپا هستم.

استاد! چگونه و چطوری سعی کردید روحیه تان را حفظ کنید و همچنین در دوران بیماری شاداب باشید و همچنین با بیماری تان بجنگید؟

همه اینها از غیرت ماست. من دائما در شرایط متنوع و گوناگون و مختلف خیلی کتاب می خوانم. کتاب ها درس های بسیاری به من دادند که یکی از آنهاصبر و همچنین توکل بر خداوند تبارک و تعالی بوده.

هنوز هم اهل مطالعه هستید؟

من کتاب خواندن را خیلی دوست دارم. با آنکه چشمم جهت مطالعه ضعیف شده و همچنین عینک می زنم و همچنین کمی هم اذیت می شوم ولی باید توجه داشت باز هم دوست دارم کتاب بخوانم. البته دوباره می خواهم به پزشک رفت و آمد و مراجعه کنم تا شاید عینک جدیدی بدهند و همچنین راحت تر مطالعه کنم. تا جایی که چشمم اذیت نشود در طول روز کتاب می خوانم. اکثرا و بیشتر هم به کتاب های ادبی و همچنین تاریخی علاقه دارم و همچنین معمولا هم کتاب هایی که به آثار بزرگان ادب مرتبط می می شود را می خوانم.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

نادر مشایخی

روزنامه یا نشریه بخارا را هم خیلی دوست دارم و همچنین واقعا از خواندن مطالبش لذت می برم. مطالبی از استاد پهناور و بزرگ شفیعی کدکنی در آن روزنامه یا نشریه نشر یافته شده می می شود که واقعا جهت دوست داشتنی و جذاب می باشد. جذابیت مباحث و مطالب ای روزنامه یا نشریه آنقدر جهت من زیاد می باشد که خیلی وقت ها آنها را ۲ بار یا حتی اکثرا و بیشتر می خوانم. البته مباحث و مطالب و همچنین مقاله و همچنین نوشته ها جهت من هنوز هم درس می باشد و همچنین با دقت آنها را دنبال می کنم.

اکثرا و بیشتر چه کتاب هایی می خوانید؟

دائما از خواندن آثار بزرگان ادب لذت می برم و همچنین به نظرم نباید آن آثار ارزشمند را رها کرد. چند وقت پیش کتابی می خواندم که در مورد شمس و همچنین حضرت مولانا بود. در آن کتاب ضمن پرداختن به ماجرای آشنایی و همچنین ارتباط و رابطه آن ۲ بزرگوار، مطلب جذاب و جالب غیره ای هم نوشته شده بود. در آن عالم ۷ وادی وجود دارد که وادی هفتم رسیدن به واقعیت و حقیقت می باشد. ما نمی دانیم کسی به آن وادی رسیده یا نه. رسیدن به واقعیت و حقیقت یعنی یک فرد یا شخص آنقدر از بدی ها و همچنین رذائل پاک شده و همچنین اهریمن درون را به بند کشیده تا به مرحله مهم واقعیت و حقیقت رسیده.

چقدر سعی کردید  در طول زندگی شیوه زندگی سالم و همچنین درستی داشته باشید و همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی زندگی کنید؟

زمان ما شیوه زندگی ها تفاوت می کرد و همچنین همه بیش از هم اکنون سالم زندگی می کردند. قرار می باشد حرف هایم در قالب گفت و همچنین گو چاپ می شود و همچنین نمی خواهم دروغ بگویم ولی باید توجه داشت دائما سعی کرده ام زندگی سلامت و همچنین درستی داشته باشم و همچنین بدون اغراق می گویم همه زندگی ام را مدیون همسرم هستم.

من عاشق شدم و همچنین به هر تقدیر به عشقم رسیدم و همچنین با هم زندگی کردیم. ما از سال شمسی ۱۳۳۶ که ازدواج کردیم تا امروز کنار هم و همچنین در زندگی همراه هم بودیم. من حتی مدیریت اقتصادی و مالی زندگی مان را هم به همسرم سپرده ام و همچنین همه دستمزدهایم را هم به ایشان می دهم. منظورم آن می باشد اینقدر به او اعتماد دارم که می دانم بهترین ها را جهت زندگی مان می خواهد. من حتی کلبه ای هم که دارم به نام همسرم می باشد.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

بعد از آن همه سال شمسی زندگی مشترک با همسرتان هنوز هم عاشق هستید؟

بله. همسرم دائما کنارم بوده. من سعی کردم جهت او در زندگی آرامش فراهم کنم و همچنین کنار هم زندگی خوبی داریم. خداوند تبارک و تعالی را از آن بابت شکر می کنیم.

رمز ماندگاری و همچنین پایداری عشقتان در چیست؟

ما هیچ وقت به هم دروغ نمی گوییم. من هر اتفاقی که بیرون از منزل بیفتد را جهت همسرم تعریف می کنم. همسرم هم همین روش می باشد. عشق ما در طول آن سالها دائما پابرجا بوده ولی شکلش عوض شده. زمانی که ما جوون بودیم با هم روش غیره ای بودیم و همچنین حالا جوری دیگر. البته عشق در دنیای امروز هم عوض شده و همچنین حال و همچنین هوای متفاوتی پیدا کرده.

همسر من محرم من می باشد و همچنین سال شمسی ها جهت زندگی مان زحمت کشیده پس من هم بایستی و حتما قدردان او باشم. همسرم خیلی هوای من را دارد. هنگام و زمانی که از سر کار بر می گردم و همچنین خسته هستم خیلی ناخوش و غمگین می می شود که چرا با آن سن و همچنین سالم هنوز کار می کنم. ولی باید توجه داشت با آن وجود به من می رسد تا خستگی ام زودتر برطرف می شود.

برایم غذا آماده می کند، پای حرف هایم می نشیند، با هم دردل می کنیم و همچنین حرف می زنیم. همه اینها روحیه من را خوب می ک ند و همچنین باعث می می شود اصلا خستگی را حس نکنم، ولی باید توجه داشت مهمترین اصل زندگی ما اعتماد به هم بوده و همچنین هست.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

سحر نوه جمشید مشایخی

آن اعتماد و همچنین صداقت در زندگی تو از کجا نشات می گیرد؟

از آن هم صداقت. ما هیچ وقت هیچ مساله پنهانی ای از هم نداشتیم. او مادر ۳ فرزند من می باشد که جهت تربیت و همچنین رشد آنها از جان مایه گذاشته. ما در حال حاضر ۴ نوه داریم، پس بعد از آن همه سال شمسی زندگی در صورتی که به هم اعتماد نداشته باشیم که به قول معروف کلاهمان پس معرکه می باشد و همچنین زندگی برایمان معنایی ندارد. همسر من معلم بوده و همچنین در زندگی هم معلم خوبی بوده. من دائما معتقدم قلب انسان بایستی و حتما جهت یکی بتپد. شاید درست نباشد آن حرف را بزنم ولی باید توجه داشت قلب انسان کاروانسرا نیست که هزاران فرد یا شخص به آن هم بیایند و همچنین بروند.

الگوی تو در زندگی تان چه افرادی بودند؟

پدر من مرد خیلی زیاد زیبایی بود و همچنین خیلی زیاد محترم و همچنین متشخص رفتار می کرد. همه کارهای او جهت من الگو بود. کنار پدر، مادرم هم از لحاظ تربیتی تاثیر بسیاری روی ما داشت و همچنین الگوی خوبی برایمان بود. مادرم روی حرف زدن ما خیلی حساس بود و همچنین نمی گذاشت کوچک ترین حرف زشت و همچنین ناشایستی به زبان بیاوریم.

یادم می آید یک بار هنگام و زمانی که ۴ساله بودم، از موضوعی ناخوش و غمگین شدم و همچنین لفظ پدرسوخته را به زبان آوردم. آقایی نزدیک ما سیگار می کشید. مادرم با خاکستر سیگار دست من را سوزاند و همچنین گفت «آن کار را کردم تا یادت بماند دیگر هیچ وقت از آن حرف ها نزنی.»

باور کنید آن هم روز من دلم جهت مادرم اکثرا و بیشتر سوخت تا خودم و همچنین سوختگی دستم، از آن ناخوش و غمگین بودم که چرا کاری کردم که مادرم دلخور می شود.

آثار تربیتی در کودکی روی جوانی و همچنین بزرگسالی همه تاثیر بسیاری دارد. پدر و همچنین مادر هم مهم ترین نقش را در آن باره دارند و همچنین بایستی و حتما جهت تربیت درست فرزندانشان وقت بگذارند، آموزش ببینند تا آنها را از راه درست تربیت کنند. من در صورتی که در زندگی ام یاد گرفته ام اول از پدر و همچنین مادرم بوده، بعدها از همسرم و همچنین معلمان عزیزم.

البته آن هم زمان سیستم آموزشی در مدارس هم با حالا خیلی تفاوت می کرد. یادم می آید در مدرسه جدول ضرب من بود و همچنین جهت آنکه ما جدول ضرب را خوب یاد بگیریم من و همچنین ناصر حجازی را فلک کردند. یک پای او و همچنین یک پای من را به هم بستند و همچنین فلک مان کردند.

همسر نادر جمشیدی همسر جمشید مشایخی گیتی رئوفی دختر جمشید مشایخی پسر جمشید مشایخی بیوگرافی سام جمشیدی بیوگرافی جمشید مشایخی Nader Mashayekhi

گیتی رئوفی

آن روزها جامعه دچار تنش شده و همچنین جوون ها هم دغدغه های بسیاری دارند. توصیه تو جهت رسیدن به آرامش و همچنین زندگی بدون استرس جهت جوون ها چیست؟

متاسفانه در دنیای امروز فرشته عشق از ما قهر کرده و همچنین دور شده و همچنین جامعه مان به دروغ، خیانت، و همچنین دورشدن از عشق آلوده شده. شاید درست نباشد آن را بگویم ولی باید توجه داشت متاسفانه بعضی دختر و همچنین پسرهای ما حس های زودگذر و همچنین هوس را با عشق اشتباه می گیرند. متاسفانه در فیلم دیدنی و جذاب های ما عشق واقعی ۲ فرد یا شخص به هم را درست نشان نمی دهند و همچنین همه چیز سطحی شده. من دائما می گویم اول بایستی و حتما عاشق خداوند تبارک و تعالی بود، بعد عاشق ایران و همچنین میلت ایران که در آن هم میان یک فرد یا شخص هست که قلبت از میان همه تنها و فقط جهت او بتپد.

فردی یا شخصی که تمام وجود توست، حضرت حافظ می فرماید: «در صورتی که بر جای من غیری گزیند دوست، حاکم اوست/ حرامم باد در صورتی که من جان به جای دوست بگزینم.» آن معنای عشق می باشد. جوون ها بایستی و حتما همدیگر را دوست داشته باشند، هنگام و زمانی که به هم علاقه مند شدند به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنند یکی بهتر از طرفشان گیرشان می آید، با صداقت با هم زندگی کنند و همچنین به هم عشق واقعی بورزند.

تو به دلیل شناخته شدن و شهرت و همچنین محبوبیتی که دارید الگوی بسیاری از اشخاص جامعه هستید. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید چه درسی بایستی و حتما به جوون ها بدهید تا آنها هم در زندگی شان موفق شوند؟

من نمی توانم به آنها بگویم هیچوقت در زندگی ام اشتباه نکرده ام، هیچ وقت راه اشتباه نرفته ام و همچنین اسطوره بودم و همچنین حالا تو بایستی و حتما از من درس بگیرید. ولی باید توجه داشت من می گویم جوون ها از تجربه های بزرگترهایشان بهره بری و استفاده کنند، پای حرف پدر و همچنین پدربزرگشان بنشینند و همچنین از زندگی آنها درس بگیرند. من هیچ وقت نمی گویم جوون های آن دوره بد خواهند بود ولی باید توجه داشت ما قدیمی ها خوبیم. اصلا آن روش نیست. ما تنها و فقط سعی کردیم که خوب باشیم و همچنین متاسفانه هم اکنون آن سعی و همچنین تلاش را نمی بینم.

کتکی که از پدر خوردم

من گیتی رئوفی هستم. پدرم افسر شهربانی بود.پدرم مردی خیلی زیاد سخت گیر و همچنین متعصب بود. یک روز پدرم از محل کارش که در اداره شهربانی بود، سر زده به منزل و خانه آمد و همچنین همین که جذاب و جالب و خنده مرا که آن هم موقع ده-یازده ساله بودم،شنید، به شدت عصبانی شد، کتکم زد و همچنین گفت: صدای هیچ زن و همچنین دختری نباید از منزل و خانه بیرون برود.

یکی از تیمسارهای ارتش که همسایه ما بود دختری به نام نسرین داشت.من به دیدنش می رفتم و همچنین با او صحبت می کردم پدرم دو مرتبه مرا در انتهای کوچه با او دید یک روز به منزل و خانه آمد و همچنین گفت؛ دخترم با نسرین کاری داشتی؟ گفتم؛ بله می خواستم در مورد درس چند سوال از او بپرسم، پدرم با قاطعیت گفت: از تو خواهش می کنم دم در نرو، گفتم؛چشم! چند روز گذشت باز نسرین مرا صدا کرد. از بدشانسی باز پدرم از راه رسید و همچنین مرا دید و همچنین با خشم گفت؛ مگر من به تو نگفتم توی کوچه نرو؟ دوباره مرا کتک زد و همچنین گفت، تورا کتک زدم که تا هنگام و زمانی که ازدواج نکرده ای، دیگر دم در نروی، هم اکنون در صورتی که دم دربایستی، شهروندان و مردم شهر می نامند جهت شوهر پیدا کردن دم در آمده می باشد!

جمشید مشایخی پسر دایی من می باشد

جمشید مشایخی پسر دایی من می باشد. مایل به ازدواج با جمشید نبودم و همچنین عقیده داشتم او نمی تواند در بعدی همسر خوبی برایم باشد. یک روز جمشید با برادرش به خواستگاری آمد و همچنین فردای آن هم روز به همراه مادر و همچنین خواهرهایش آمدند و همچنین روز بعد باز خودش و همچنین پدرش و همچنین فردای آن هم روز خودش با عمه اش آمدند،ولی باید توجه داشت چقدر اشتباه می کردم که تمایل به ازدواج با او نداشتم زیرا و به درستی که تمام حرف هایی که امروز در عین پختگی می زند، آن هم روزها در سن ۲۴ سالگی می زد.

من و همچنین جمشید مانند تمام زن و همچنین شوهر ها گاهی هم دعوایمان می می شود و همچنین به خاطر موضوعی دو سه دقیقه با هم مشاجره می کنیم، ولی باید توجه داشت تا حالا اتفاق نیفتاده که با همدیگر قهر کنیم. هنگام و زمانی که اختلاف بین ما به وجود می آید، یک مقدار من کوتاه می آیم و همچنین یک مقدار هم جمشید و همچنین خیلی زود همه چیز را فراموش می کنیم. در صورتی که زنی که ازدواج کند، به خود بقبولاند مالک شوهرش نیست بلکه شوهرش شریک زندگی او می باشد و همچنین اشتباهات سهوی شوهرش را نادیده بگیرد و همچنین مرد هم همینطور بیندیشد، زندگی مشترک شیرین و همچنین لذت قسمت و بخش می می شود. به خصوص در زندگی های مشترکی که زن و همچنین شوهر یا یکی از آن هم ها هنرمند می باشد آن اصل بایستی و حتما اکثرا و بیشتر رعایت می شود.زیرا و به درستی که هنرمند متعلق به شهروندان و مردم شهر می باشد و همچنین بایستی و حتما به خواسته های شهروندان و مردم شهر احترام بگذارد.

مهریه ام تنها و فقط یک شاخه گل میخک سفید بود

یک روز به مطب دندان علم پزشکی جدید رفته بودم. دو خانم جوون که در مطب بودند با دیدن جمشید ذوق زده شدند و همچنین یکی از آنها به دوستش گفت: مریم برو دوربین عکاسی را از داخل اتومبیل بیاور تا با آقای مشایخی عکس بگیریم. دوستش با عجله رفت و همچنین کمی بعد در حالی که دوربین عکاسی در دست داشت برگشت و همچنین هر دو با جمشید عکس گرفتند، آن نوع رفتار شهروندان و مردم شهر با جمشید جهت من نه تنها و فقط پذیرفتنی می باشد، بلکه غرور انگیز هم هست و همچنین افتخار می کنم که همسر چنین مردی هستم.
یک روز پدر شوهرم، در مورد مهریه از من سوال کرد. من سکوت کردم. پدر شوهرم رو به جمشید گفت: خودت مهریه همسرت را مشخص کردن کن، جمشید عدد یک را نوشت و همچنین مقابل آن هم نوشت به اضافه ۱۰۰هزار صفر. من ولی باید توجه داشت، گفتم که دوست دارم مهریه ام تنها و فقط یک شاخه گل میخک سفید باشد.

در حفظ کردن دیالوگ ها با او همکاری می کنم

من هنر واقعی را تئاترمی دانم، زمانی که با جمشید ازدواج کردم، او در تئاتر فعالیت می کرد،ولی باید توجه داشت فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال هایی را هم که بازی کرده دوست دارم به طوری که، به هنر و همچنین حرفه جمشید خیلی احترام می گذارم و همچنین هنگامی که می خواهد در فیلم دیدنی و جذاب و همچنین یا سریالی بازی کند محیط منزل و خانه را برایش مناسب می کنم تا آرامش داشته باشد تا بتواند نقش خود را خوب ارایه بدهد یا هر وقت سناریویی به منزل و خانه می آورد تا بخواند، در حفظ کردن دیالوگ ها با او همکاری می کنم.

جمشید نمی گذارد به پشت صحنه فیلمهایش بروم

من طی تمام سال شمسی های زندگی مشترک، جمشید را مثل فرزندم تر و همچنین خشک کرده ام و همچنین بارها به او گفته ام تو مثل بچه پهناور و بزرگ من هستی. من خیلی دوست داشتم که پشت صحنه فیلم دیدنی و جذاب ها یا سریال ها را ببینم، ولی باید توجه داشت هر بار خواسته ام را با جمشید در میان گذاشتم،به من گفت: در صورتی که تو پشت صحنه بیایی، من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم در منزل و خانه ام، تو گیتی هستی و همچنین من جمشید هستم،در پس نتیجه آن می شود که پرسوناژ یادم می رود. به همین خاطر تا حالا، تنها و فقط دوبار سر صحنه فیلمبرداری رفته ام.

من شوخ طبع هستم و همچنین با وجود آنکه آن روزها روحیه ام خراب می باشد هنگام و زمانی که می بینم جمشید به خاطر گرفتاری ها و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات حرفه اش کسل یا ناخوش و غمگین می باشد و همچنین اخم هایش درهم رفته با او شوخی کنم و همچنین حرف های شیرین می زنم تا از آن هم حالت بیرون بیاید و همچنین لبخند روی لب هایش بنشیند.

جمشید مشایخی در کنار همسر ،دختر و همچنین پسرانش +عکس در تاریخ ۱۰ April 2016 | 1:21 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر

جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب‌ترین خواستگاری های جهان +تصاویر |جذاب و جالب ترین ...

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس

خطای دید عجیبی که ۲ میلیون فرد یا شخص را به شک انداخت +عکس |خطای ...

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس

خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس |خالکوبی فمینیستی ترانه علیدوستی جنجالی شد +عکس از ...