دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

ازدواج آزاده نامداری با همسر دومش امسال یا ۷ سال شمسی پیش! +عکس

ازدواج آزاده نامداری با همسر دومش امسال یا ۷ سال شمسی پیش! +عکس

|ازدواج آزاده نامداری با همسر دومش امسال یا ۷ سال شمسی پیش! +عکس از شیروژان|

خبرهای جدید جنجالی سینما، خبرهای جدید جنجالی بازیگران جدید:

ازدواج پرماجرای آزاده نامداری حواشی متعددی داشته و همچنین هر روز روایت های جدیدی از آن هم به گوش می رسد.شاید خیلی ها ندانند که سجاد عبادی از هفت سال شمسی پیش و همچنین مدتها قبل از آن هم که نامداری با فرزاد حسنی ازدواج کند خواستگارش بوده!

  همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

جنجال ازدواج دوم آزاده نامداری مجری شناخته شده تلویزیون تمامی ندارد و همچنین هر روز اطلاعات عجیب و همچنین جدیدی از آن هم توسط خودشان افشا می می شود.

در تازه ترین و جدیدترین اظهارات او همچنین در مجله ایده آل عنوان کرده می باشد که بعد از ۷ سال شمسی به هم رسیده اند.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdariinstagram azade namdari

در صورتی که به ما اجازه دهید از اینجا شروع کنیم که تو از کجا با هم آشنا شدید؟

آزاده نامداری: سال شمسی ۸۷ به واسطه دوستان مشترک‌مان که در آن هم زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند که یکی از آنها از مدیران ارشد تلویزیون بود به هم معرفی شدیم و همچنین چند بار همدیگر را دیدیم زیرا و به درستی که در یک دوره زمانی بود که من به‌شدت مشغول انجام فعالیت‌های گوناگون تصویری و تلویزیونی و همچنین. . . بودم و همچنین اصلا به ازدواج و همچنین تشکیل خانواده فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم خیلی پیش نرفتیم و همچنین بعد از گذشت مدتی ارتباط‌مان قطع شد.

    آن هم آشنایی ابتدایی و اولیه جهت ازدواج بود؟

آزاده نامداری: بله ایشان از آن هم ابتدا با پیشنهاد ازدواج جلو آمدند ولی باید توجه داشت آن هم‌روش که گفتم من در آن هم سال شمسی‌ها اصلا شرایطش را نداشتم.

   پس درواقع تو یک‌بار به روش جدی حدود ۷ سال شمسی قبل پروسه خواستگاری و همچنین اینها رو پشت سر گذاشته بودید؟

آزاده نامداری: بله ولی باید توجه داشت متاسفانه اتفاق نیفتاد زیرا و به درستی که من در آن هم سال شمسی‌ها ابدا دوست نداشتم ازدواج کنم و همچنین به ایشان هم گفتم من هم اکنون به درد ازدواج نمی‌خورم وگرنه بهترین فردی هستید که بخواهم یک روز با او ازدواج کنم.

   واقعا چنین حرفی را به آقای عبادی گفتید؟

آزاده نامداری: بله حتی خاطرم هست موقعی که داشتم چنین جملاتی را تلفنی به ایشان می‌گفتم در پارکینگ جام‌جم بودم زیرا و به درستی که من به آن نظر دارم آدم‌هایی که در یک ارتباط و رابطه قرار می‌گیرند بایستی و حتما هم هدف باشند؛ مثلا نمی‌می شود که خانم هدفش ازدواج و همچنین آقا هدفش سه ماه دوستی باشد. من  احساس می‌کردم دارم از اطلاعات ایشان و همچنین نقطه‌نظرات ایشان بهره بری و استفاده می‌کنم ولی ته‌ذهن من آن نیست که بخواهم ازدواج کنم البته سن و همچنین سالم خیلی کم بود و همچنین تجربه حالا را نداشتم.

   چقدر بعد از آشنایی به تو پیشنهاد ازدواج دادند‌؟

آزاده نامداری: اصلا ایشان با هدف ازدواج کردن به آن هم دوستان و همچنین واسطه‌ها گفته بودند که باره آشنایی را فراهم کنند و همچنین در آن هم جلسه‌های اول پیشنهادشان را مطرح کردند.

   یعنی قبل از آنکه آشنا شوید تو هدف‌گیری کرده بودید که می‌خواهید با خانم نامداری ازدواج کنید ؟

سجاد عبادی: بله. آن هم‌طوری که ایشان گفتند بنده از آن هم ابتدا با نیت ازدواج جلو رفته بودم.

   چگونه و چطوری ممکن می باشد؟ تو که از ایشان شناختی نداشتید؟

سجاد عبادی: به هر حال ما دوستان مشترک بسیاری داشتیم و همچنین در فضاهای مشترک بسیاری چه در تلویزیون و همچنین چه در پروژه‌های دیگر خانم نامداری را دیده بودم و همچنین شناخت ابتدایی و اولیه و همچنین حتی می‌توانم بگویم تا حدودی کامل وجود داشت.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari
هنگام و زمانی که خانم نامداری پیشنهاد تو را رد کردند چه احساسی داشتید؟

آزاده نامداری: آن کلمه رد کردن را بهتر می باشد به کار نبریم زیرا و به درستی که من ایشان را رد نکردم. من به کل دوست نداشتم ازدواج کنم چه ایشان، چه هر کس دیگر. ممکن می باشد بگوییم من آن پیشنهاد را رد کردم زیرا و به درستی که چند اولویت جهت زندگی‌ام داشتم که گذاشتم کنار هم و همچنین متوجه شدم آن پیشنهاد جهت من مناسب نیست ولی باید توجه داشت در واقعیت و حقیقت در مورد ما چنین چیزی وجود نداشت.

آن هم سال شمسی‌ها چه مشغله‌ای داشتید که کلا دوست نداشتید ازدواج کنید ؟

آزاده نامداری:  فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم قسمتهای آخر حضورم در شبکه یک بود و همچنین من انواع و همچنین اقسام پروژه‌ها را داشتم.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

   آقای عبادی! حس تو بعد از شنیدن جواب منفی از طرف خانم نامداری چه بود؟

سجاد عبادی: فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم پاسخی که ایشان دادند درست‌ترین چیزی می باشد که می‌می شود گفت. زیرا و به درستی که من آن هم سال شمسی‌ها هنگام و زمانی که از طریق دوستان پیگیر بودم به نظرم آمد آن موضوعی که می‌گویند واقعی بود و همچنین ازدواج دغدغه ایشان نبود و همچنین اولویت‌های کاری جهت‌شان ارجح‌تر بود.

   می‌خواهیم دقیقا بدانیم حس تو چه بود؟

سجاد عبادی: واقعا و همچنین عمیقا خیلی سخت بود برایم و همچنین دوستانی که آن هم زمان در جریان بودند به خوبی می‌دانند که که من مدت‌ها چه حال و همچنین هوا و همچنین حس ناامیدی داشتم.

   خانم نامداری تو چگونه و چطوری؟

آزاده نامداری: راستش من اصلا نفهمیدم که ایشان چه احساسی داشتند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردم خیلی راحت برخورد کردند و همچنین با مساله کنار آمده‌اند ولی باید توجه داشت خب هم اکنون واقعا حس آن هم موقع ایشان را به خوبی درک کردم.

   برگردیم به عقب زیرا و به درستی که ممکن می باشد خوانندگان ما و همچنین اصولا شهروندان و مردم شهر عادی آقای عبادی را نشناسند. کمی از خودتان بگویید تا همه اکثرا و بیشتر با تو آشنا شوند؟

سجاد عبادی: من سجاد عبادی هستم. چهارم اسفند ۱۳۶۰ در تهران و همچنین در یک خانواده فرهنگی و همچنین مذهبی به دنیا آمدم. یک خواهر و همچنین برادر هستیم و همچنین در حال حاضر در سال شمسی سوم دکترای سیاستگذاری دانشگاه آزاد تهران مشغول به تحصیل هستم. کارشناسی ارشد و همچنین کارشناسی را هم در رشته روابط بین‌الملل و همچنین علوم سیاسی در همین دانشگاه خوانده‌ام.

دوره‌ای جهت ادامه تحصیل به فرانسه رفتم که در دانشگاه روبرت شومن استراسبورگ در مقطع فوق لیسانس ادامه تحصیل بدهم ولی خب به دلیل آنکه بازه زمانی آن هم طولانی می‌شد و همچنین من می‌خواستم تحصیلات تکمیلی‌ام را سریع‌تر تمام کنم و همچنین زیرا و به درستی که با زبان فرانسه به خوبی آشنا نبودم تنها و فقط موفق شدم یک دوره زبان بخوانم و همچنین بعد از حدود یک سال شمسی و همچنین نیم به ایران بازگشتم و همچنین مجددا تحصیلاتم را پیگیری کردم.

   هم اکنون مشغول به کار هستید؟

سجاد عبادی: من به صورت ثابت در واقعیت و حقیقت دو جا مشغول هستم؛ کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل اولم در یک دانشگاه غیرانتفاعی می باشد که ۱۰ سال شمسی از زمان تاسسیس آن هم می‌گذرد. من مدیر دانشجویی و همچنین سرپرست روابط عمومی هستم.

    همین دانشگاهی که پدر تو مالک آن هم خواهند بود؟

سجاد عبادی: خیر پدرم در واقعیت و حقیقت یکی از افراد هیات موسس آن مجموعه خواهند بود و همچنین آن دانشگاه آن هم‌روش که از اسمش پیداست غیرانتفاعی می باشد و همچنین فرد یا اشخاص ویژه ای انتفاعی از آن هم نمی‌برند بلکه به روش کل تمامی دخل و درآمد آن هم صرف هزینه‌های خود دانشگاه می‌می شود.

   و همچنین  کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دوم‌تان؟

سجاد عبادی: همچنین و علاوه بر آن هم من در مجموعه‌ای حدود ۱۲،۱۰ سال شمسی می باشد که فعالیت می‌کنم با عنوان نمایندگی  فدراسیون جهانی  مخترعان و همچنین مبتکران که مقر اصلی آن هم در ژنو می باشد. آن مجموعه بیش از نیم قرن می باشد که توسط تعدادی از مهم‌ترین کشورهای پیشرفته تاسیس شده و همچنین هم اکنون حدود دو سال شمسی می باشد  که یکی از دوستانم که خودشان از جوانان نخبه برگزیده المپیادهای جهانی بوده  و همچنین ریاست  نمایندگی ایران را به دست داشتند به عنوان ریاست فدراسیون جهانی انتخاب شده‌اند و همچنین بنده هم افتخار همکاری با آن مجموعه را به عنوان دبیر فدراسیون جهانی بر عهده دارم. آن فدراسیون در  بیش از۱۰۰ کشور جهان نمایندگی دارد و همچنین به نظرم افتخاری پهناور و بزرگ جهت ایران می باشد که یک جوون شایسته ایرانی به عنوان ریاست فدراسیون، آن هم  را اداره می‌کند ولی باید توجه داشت رسانه‌ها و همچنین البته حکومت ما در ایران از آن فرصت و همچنین موقعیت چندان بهره بری و استفاده‌ای نکردند.

    مقر اصلی در ژنو می باشد و همچنین تو در ایران حضور دارید، مشکلی پیش نمی‌آید‌؟

سجاد عبادی: در واقعیت و حقیقت در تردد هستیم و همچنین طی سال شمسی  همچنین و علاوه بر جلساتی که در مقرمان برگزار می‌می شود در ۴۰  رویداد مهم علمی که در سراسر جهان برگزار می‌می شود، شرکت می‌کنیم  و همچنین از ایران هم تیم‌هایی از دانشگاه‌ها و همچنین صنایع اعزام می‌کنیم.

   پس تو در حال حاضر در دو حوزه اصلی فعالیت می‌کنید؛ یکی قسمت و بخش دانشگاهی و همچنین مجازی و همچنین دوم قسمت و بخش بین‌المللی. می‌خواهیم کمی از دیدگاه‌های‌تان و همچنین اوضاع آن دو قسمت و بخش جهت خوانندگان‌مان بگویید. به روش کلی فضای مجازی را به‌خصوص درکشورمان چگونه و چطوری می‌بینید؟

سجاد عبادی: من تقریبا از سال شمسی ۱۳۸۵ تا هم اکنون به روش مستقیم اکثرا و بیشتر وقت و همچنین کارم در دانشگاه معطوف به حوزه الکترونیکی می باشد و همچنین خوب بدون شک بر آن باورم که ظهور اینترنت به عنوان مهم‌ترین پدیده قرن اخیر جهت همه انسان‌هاست و همچنین با شکل‌گیری آن هم بسیاری از روابط، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنین اهداف حکومت‌ها و همچنین ملت‌ها تغییر کرده و همچنین به‌ویژه آن شبکه قدرتمند جهانی بر زندگی شهروندان و مردم شهر و همچنین روابط عادی آنها نیز اثر گذاشته که می‌قدرت ساعت های طولانی و زیاد در مورد آن تغییرات صحبت کرد ولی باید توجه داشت در صورتی که به روش کلی و همچنین تک‌جمله‌ای بخواهم تنها و فقط در مورد آن موضوع در کشور خودمان صحبت کنم به نظرم مانند بسیاری پدیده‌های دیگر ما ابزارهای مرتبط به آن هم را دست و همچنین پا شکسته وارد کشور کردیم در بعضی حوزه ها مثل آموزش  بهره بری و استفاده های  خوبی شده ولی باید توجه داشت فرهنگ آن هم را نه مشخص کردن کردیم و همچنین نه جهت‌مان اولویتی داشته و همچنین پس نتیجه آن می شود که آن شده که نه تنها و فقط در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی بلکه بسیاری حوزه‌ها باعث بسیاری آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین چالش‌های متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی شده‌ایم زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنیم آن ابزارها آمده‌اند جهت هر نوع بهره بری و استفاده بی‌حد و همچنین مرز، بدون توجه به مفهوم و همچنین کاربری واقعی آنها.

  آن هم زمان که خانم نامداری به تو جواب منفی دادند، تو فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکردید که بایستی و حتما اصرار کنم؟

سجاد عبادی:  اصرارم را هر جور که از دستم برمی‌آمد از طریق کانال‌های مختلفی پیگیری کردم. حالا شاید نه حضوری و همچنین مستقیم  ولی باید توجه داشت از طریق دوستان یا واسطه تلاشم را کردم که ایشان را به ازدواج ترغیب کنم.

    دقیقا چه کار کردید؟ پیغام دادید و همچنین . . . .

آزاده نامداری: در صورتی که خودتان مستقیم گفته بودید شاید اکثرا و بیشتر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردم.

سجاد عبادی: آن هم دوستانی که باره‌ساز آشنایی ما شده بودند درواقع قرار بود که دوباره با خانم نامداری آن موضوع را در میان بگذارند.

آزاده نامداری: اساسا یک تفاوت کاراکتری که من با ایشان دارم ـ البته اوضاع در سری جدید خیلی بهتر شده و همچنین ما به هم نزدیک‌تر شده‌ایم  ـ آن می باشد که من به شدت آدم برون‌گرایی هستم و همچنین ایشان درون‌گرا؛ مثلا ما در نوشتن و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی که مکتوب می‌کنیم خیلی زود به پس نتیجه آن می شود که می‌رسیم.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

   یعنی ایشان آدم مکتوبی خواهند بود و همچنین تو شفاهی؟

آزاده نامداری: من خودم را هم آدم مکتوبی می‌دانم و همچنین هم شفاهی ولی باید توجه داشت مثلا هنگام و زمانی که ایشان سفر خواهند بود تمام مدت چت می‌کنیم و همچنین هنگام و زمانی که به ایران برمی‌گردند، می‌گویم: من اصلا حتی یک پیامک و اس ام اس را هم جواب نمی‌دهم زیرا و به درستی که واقعا خسته می‌شوم. در واقعیت و حقیقت من خودم را آدمی می‌دانم که اکثرا و بیشتر چیزهایی که در دلم دارم را گفتن می‌کنم و همچنین حتی بعضی مواقع به شوخی به ایشان می‌گویم در صورتی که آن هم موقع خودت عنوان می‌کردی یا اکثرا و بیشتر به صورت جدی اصرار می‌کردی به جای واسطه‌ها زندگی‌مان شکل غیره ای می‌شد. متاسفانه یا خوشبختانه واسطه‌ها دائما آن هم چیزی که ما در قلب‌مان هست را انتقال نمی‌دهند و همچنین اکثرا و بیشتر آن هم چیزی که دوست دارند یا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند را به طرف مقابل می‌گویند. شاید در صورتی که خودشان رگ خواب مرا بلد بودند، بهتر بود.

   البته دائما خانم‌های ایرانی اولین جواب‌شان منفی می باشد.

آزاده نامداری: نه، من آن‌روش نبودم و همچنین می‌توانم بگویم انصافا آن‌طوری نیستم. دلم بخواهد می‌گویم بله و همچنین در صورتی که نخواهم خیلی راحت می‌گویم نه.  در واقعیت و حقیقت مشکل من آن بود که خیلی سرم شلوغ بود و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردم با آن کار در حق یک آدم و همچنین زندگی‌اش ظلم می‌کنم زیرا و به درستی که هنگام و زمانی که زن یک منزل و خانه شوید  دو روز دیگر  هم بچه‌دار می‌شوید و همچنین نسبت به همسرتان و همچنین خانواده‌اش یک تعهدی دارید و همچنین من در آن هم زمان اصلا چنین آمادگی نداشتم زیرا و به درستی که واقعا سنی هم نداشتم و همچنین در اوایل جوانی بودم و همچنین پدیده ازدواج برایم اصلا قابل لمس نبود.

   بعد از آن هم اتفاق مسیر هر دوی‌تان تغییر کرد ؟

آزاده نامداری: بله. کاملا مسیرمان از هم جدا و همچنین ارتباط‌مان قطع شد و همچنین چندین سال شمسی از هم خبری نداشتیم تا آنکه سال شمسی ۹۱ من مکه بودم و همچنین از طریق یک دوست مشترک اس ام اسی به دستم رسید؛ البته نه از آن پیامک و اس ام اس‌های فردی یا شخصی از پیام‌های تیمی که متن کاملا رسمی دارد و همچنین جهت خیلی‌ها ارسال می‌می شود. مطلع شدم که مادر دوست گرامی‌مان آقای عبادی به رحمت خداوند تبارک و تعالی رفته‌اند و همچنین من بعد از بازگشتم به ایران با ایشان تماس گرفتم و همچنین تسلیت گفتم.

در واقعیت و حقیقت آن هم پیام دوباره تو را یاد آقای عبادی انداخت؟

آزاده نامداری: البته ایشان می‌گویند که تماس نگرفتی ولی باید توجه داشت من مطمئنم که یا زنگ زدم یا پیامک و اس ام اس دادم و همچنین باز هم ارتباط ما قطع شد.

    و همچنین آن ارتباط قطع شد تا کی؟

آزاده نامداری: قسمتهای آخر شهریور سال شمسی ۹۴ که خیلی اتفاقی همدیگر را دیدیدم. خیلی جذاب و جالب می باشد جهت‌تان بگویم زیرا و به درستی که همه زندگی‌ام در ملا عام بود و همچنین همه حتی افرادی که مرا نمی‌شناختند به واسطه مصاحبه‌ای که با تو داشتم از ریز ماجرا خبر داشتند، ایشان همه چیزهایی که می‌خواستم بگویم را می‌دانستند ولی من هیچ اطلاعی از زندگی‌شان و همچنین آن سال شمسی‌هایی که ندیده بودم‌شان نداشتم.

    اصلا نمی‌دانستید آقای عبادی در آن سال شمسی‌ها کجا بوده‌اند و همچنین چه کار نموده اند؟

آزاده نامداری: اصلا هیچ اطلاعی حتی کوچک از ایشان نداشتم. جذاب و جالب بود که در نخستین برخورد، آقای عبادی هیچ صحبتی از قبل نکردند و همچنین من برعکس شروع کردم به حرف زدن، مثل آتشفشان شروع به فوران کردم و همچنین آنکه نمی‌دانی چه بلایی سرم آمد و همچنین…

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

    عین دو دوست قدیمی که بعد مدت‌ها دوباره یکدیگر را دیده‌اند؟

آزاده نامداری: بله و همچنین ما به سرعت و همچنین خیلی زود اراده و تصمیم راسخ گرفتیم اشتباهی را که چند سال شمسی قبل کرده بودیم جبران کنیم و همچنین آن دفعه با هم ازدواج کنیم.

    ولی باید توجه داشت خیلی به سرعت اراده و تصمیم راسخ گرفتید ازدواج کنید؟

آزاده نامداری: بله و همچنین اواسط مهرماه ازدواج کردیم  و همچنین دوماهی هم هست که زیریک سقف زندگی مشترکمان را آغاز کردیم.

    چرا آن قدر سریع؟

آزاده نامداری: ببینید هنگام و زمانی که من سجاد را دیدم اصلا احساس نمی‌کردم ما جدید و تو و تازه به هم رسیده‌ایم و همچنین قرار می باشد همدیگر را بشناسیم زیرا و به درستی که احساس آشنایی خیلی بسیاری به هم می‌کردیم؛ به هر حال آن اتفاق برایم آن هم قدر دلنشین بود که من جهت خودم و همچنین زندگی‌ام با او صحبت کردم و همچنین هر دو طرف دلیلی جهت مکث ندیدیم.

     به خودتان نگفتید اجازه بدهیم مدت بیشتری با هم وقت بگذرانیم؛ شاید اصلا ما آدم‌های سابق نباشیم و همچنین طی آن سال شمسی‌ها دغدغه هر دوی ما تغییر کرده باشد؟

آزاده نامداری: متاسفانه آن چیزی که تو می‌گویید در کاراکتر من نیست و همچنین مطمئن بودم که هردوی ما داریم به هم راست می‌گوییم و همچنین هیچ دروغی به هم نگفته بودیم.

     به هر حال ۷ سال شمسی قبل بود و همچنین تو بزرگتر شده بودید و همچنین کلی اتفاق در زندگی هر دوی تو افتاده بود؟

آزاده نامداری: ما دفعه قبل هم به خاطر آنکه از کاراکتر هم خوشمان نیامده بود، اراده و تصمیم راسخ نگرفته بودیم ازدواج نکنیم بلکه ما به خاطر شرایط چنین تصمیمی گرفته بودیم.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

    آن ازدواج از نظر تو یک ازدواج عاشقانه می باشد ؟

آزاده نامداری: من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم عاشقانه می باشد و همچنین در آن هم شکی ندارم و همچنین بایستی و حتما بگویم آن آقای عبادی با شخصیت ۷ سال شمسی پیش‌شان یک تفاوت پهناور و بزرگ دارند و همچنین با کلام خیلی خوب توضیح دادند که ما اشتباه کردیم و همچنین من خیلی راحت پذیرفتم.

    نظر تو در آن‌باره چیست آقای عبادی؟

سجاد عبادی: به نظر من هم آن ازدواج عاشقانه و همچنین البته عاقلانه و همچنین منطقی می باشد.

    مگر ممکن می باشد؟

سجاد عبادی: بله، زیرا و به درستی که من همچنین و علاوه بر عشق و همچنین علاقه پیش آمده در مورد شخصیت و همچنین شناختم نسبت به ایشان با تحلیل و همچنین استدلال اراده و تصمیم راسخ گرفتم.

    تو اصلا فرصت محاسبه داشتید که ببینید آن ازدواج چقدر عاقلانه می باشد؟

سجاد عبادی: من کلا چه آن ‌بار چه ۷ سال شمسی پیش کاملا محاسبه کرده بودم و همچنین شناخت ما بر مبنای بار اولی که آشنا شده بودیم پروسه کوتاهی نبود.

    فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردید تجربه‌ها ممکن می باشد آدم‌ها را عوض کند؟

آزاده نامداری: ما هنگام و زمانی که دوباره همدیگر را دیدیدم شرح حالی از امروز و همچنین قبل‌مان به هم دادیم و همچنین متوجه شدیم آن هم آدم‌های سابق هستیم؛ البته معتقدم آن جزو معجزات خداوند می باشد که بعضی از آدم‌ها فرصت جبران اشتباهاتشان را پیدا می‌کنند و همچنین آن فرصت جهت همه پیش نمی‌آید که دوباره به هم برسند و همچنین خداوند را شاکرم دوباره چنین فرصتی به ما داد

    خانواده‌هایتان چگونه و چطوری؟ آنها در مورد آن ازدواج سریع چه نظری داشتند؟

خداوند تبارک و تعالی را شکر هر دو خانواده همراهی‌مان کردند و همچنین سنگی جلوی پایمان نینداختند.

    یعنی هیچ دغدغه‌ای نداشتند؟

طبیعتا همه پدر و همچنین مادر‌ها دغدغه دارند ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که ایشان را از سال شمسی‌ها قبل می‌شناختند و همچنین در جریان خواستگاری‌شان بودند، موافقت کردند.

    آن هم سال شمسی‌ها تو را ملامت نکردند که چرا پیشنهاد آقای عبادی را قبول نکردید؟

من شاید در بعضی مواقع آدم بسیاری مستقلی هستم و همچنین خب، بشخصه پیشنهاد ایشان را رد کردم و همچنین کلا پدر و همچنین مادر من خیلی به نظر من احترام می‌گذارند؛ بنابراین با توضیحات من خیلی زود قانع شدند.

    خانواده تو چگونه و چطوری آقای عبادی؟ در باره آن ازدواج دغدغه مهمی نداشتند؟

خانواده من در دوره قبل به ‌روش کامل اتفاقا مشوق و همچنین علاقه‌مند به آن ازدواج بودند و همچنین خب، آن ‌بار هم خیلی کمک و همچنین من را همراهی کردند.

آقای عبادی از ابتدای مصاحبه می‌خواستیم از تو بپرسیم که تو آدم پولداری هستید؟

سجاد عبادی: نه؛ به هیچ عنوان و همچنین ما هم مثل قشر عظیم طبقه متوسط جامعه زندگی می‌کنیم.

آزاده نامداری: متوجه می‌شوم که می‌خواهید به کجا برسید زیرا و به درستی که با آن سوال چند باری مواجه شده‌ام که تو با یک آقازاده ازدواج کرده‌ای و همچنین من توضیح دادم که اصلا لفظ آقازاده از کجا و همچنین جهت چه افرادی ساخته شده می باشد با آن هم تعاریف، سجاد به هیچ عنوان آقازاده محسوب نمی‌می شود. به سجاد از پدرش یک نام نیک رسیده می باشد و همچنین ابدا تا به حال نه یک کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دولتی داشته می باشد نه پول و همچنین نه هیچ رانت و همچنین امثال آن چیزها و همچنین در صورتی که سجاد در جایگاه فعلی می باشد تنها و فقط با تلاش خودش، تحصیلاتش و همچنین حضور در فضای دانشگاه و همچنین کاملا فردی یا شخصی و همچنین براساس زحمات خودش بوده می باشد. من خودم بارها پیش آمده که از مجری بودنم مثلا در برابر جریمه شدن بهره بری و استفاده کرده‌ام ولی باید توجه داشت ایشان هیچ وقت نخواسته که از نام پدرش مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کند و همچنین در صورتی که می‌خواست، می‌توانسته بود هم اکنون یک کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل راحت دولتی داشته باشد و همچنین به علائقش در حوزه بین‌الملل بپردازد.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari
    مراسم عروسی‌تان چه شکلی بود؟

آزاده نامداری: از آنجا که سجاد خیلی سنتی می باشد و همچنین من هم یک خانواده کاملا سنتی دارم ما تمام مراحل را به صورت کاملا سنتی طی کردیم؛ از خواستگاری، بله‌برون، عقد، عروسی و همچنین همه مراسم سنتی آن چنینی را کاملا برگزار کردیم.

    واکنش شهروندان و مردم شهر در آن مدت که ازدواج کرده‌اید به چه صورت بوده می باشد؟

سجاد عبادی: واکنش‌های شهروندان و مردم شهر خداوند تبارک و تعالی را شکر خیلی خوب و همچنین مثبت بوده و همچنین همه به ما لطف دارند.

آزاده نامداری: در مجامع عمومی مثل همین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب که چند روز قبل برگزار شد یا کنسرت، تئاتر یا جا‌های آن‌چنینی که رفته‌ایم خیلی زیاد خوب و همچنین با احترام بوده می باشد و همچنین به طرز عجیبی شهروندان و مردم شهر هنگام و زمانی که من را در کنار سجاد می‌بینند می‌گویند چقدر دوست‌داشتنی هستید و همچنین چقدر به هم می‌آیید و همچنین آن، احساس خوب را در من چندبرابر می‌کنند.

    واکنش منفی هم داشته‌اید؟

آزاده نامداری: واقعا نداشته‌ایم.

    در فضای مجازی چگونه و چطوری؟

آزاده نامداری: البته در فضای مجازی و همچنین خصوصا اینستاگرام نظرها متنوع و گوناگون و مختلف می باشد و همچنین هیچ وقت همه طرفدار تو نیستند.

     آقای عبادی آن واکنش‌ها تو را اذیت نمی‌کند؟

سجاد عبادی: در فضای مجازی تو به هیچ‌وجه نمی‌توانید اصل و همچنین فرع را از هم تشخیص بدهید و همچنین متاسفانه آن آن هم معضلی می باشد که در ابتدا هم خدمت‌تان گفتم. نقابی بر صورت زده شده که سره و همچنین ناسره را نمی‌قدرت تشخیص داد.

    آقای عبادی هیچ وقت شده که به خانم نامداری بگویید فلان پست را از اینستاگرام پاک کن یا در مورد آن مورد بخصوص اظهار نظر کن؟

سجاد عبادی: واقعیتش آن می باشد که من دائما نظر می‌دهم و همچنین دائما چه در مورد اینستاگرام یا مصاحبه‌ها و همچنین موارد شبیه به آن با تفاهم و همچنین گفت‌وگوی مشترک مساله را حل می‌کنیم و همچنین هیچ وقت روابط ما بر اساس دستور یا توصیه مستقیم نبوده می باشد.

آزاده نامداری: در واقعیت و حقیقت آن صفحه اینستاگرام جهت هردوی‌مان می باشد.

    آقای عبادی آخرین باری که از دست خانم نامداری عصبانی شدید کی بود؟ دوست داریم خیلی صادقانه جواب بدهید.

آزاده نامداری: یک بار که سجاد خواب بود من نیمه‌شب یک پست در اینستاگرام گذاشتم و همچنین هنگام و زمانی که فردا صبح از خواب بلند شد ناخوش و غمگین شد. (جذاب و جالب و خنده جمعی)

سجاد عبادی: یک دوره‌ای بود که من در دانشگاه به اینترنت دسترسی نداشتم. آن هم روز بعد که به منزل و خانه ‌آمدم ‌دیدم خانم نامداری یک پست گذاشته و همچنین تعداد لایک‌ها به سه، چهار هزار تا رسیده و همچنین متوجه ‌شدم که ساعت دو نیمه‌شب آن هم پست گذاشته شده می باشد. (جذاب و جالب و خنده)

آزاده نامداری: خیلی وقت‌ها که سجاد می‌خواهد صبح‌ها سر کار برود یا شب‌ها قبل خواب می‌گوید تو رو خداوند تبارک و تعالی من فردا صبح بلند نشوم ببینم یک پست گذاشتی! (جذاب و جالب و خنده)

    اختلاف‌نظر جدی با هم دارید؟

سجاد عبادی: نه؛ اتفاقا خیلی کم که البته واقعا وجودش را جهت رشد یک زندگی خیلی مفید می‌دانم.

آزاده نامداری: سجاد در خیلی از موارد زندگی چه کوچک چه پهناور و بزرگ نگاه سنتی‌تری نسبت به من دارد؛ البته من هم سنتی بودن را دوست دارم ولی متاسفانه یا خوشبختانه سنتی زندگی نکرده‌ام؛ هر چند احترام به سنت‌ها دائما اولویت زندگی‌ام بوده ولی باید توجه داشت ما به توافق رسیده‌ایم که با هم کنار بیاییم و همچنین مشکلی نداریم. خداوند تبارک و تعالی را شکر توانستیم که علایق‌مان را به هم نزدیک کنیم.

    در موارد دیگر زندگی چگونه و چطوری؟ مثلا به توافق رسیده‌اید که در بعدی چند بچه داشته باشید؟

آزاده نامداری: خوشبختانه در آن مورد با هم خیلی هم‌عقیده هستیم و همچنین بچه داشتن قسمت و بخش مهم زندگی‌ام خواهد بود زیرا و به درستی که هم من و همچنین هم سجاد عاشقانه دوست داریم بچه داشته باشیم؛ البته هنگام و زمانی که جدی به موضوع نگاه می‌کنم می‌بینم چقدر مسوولیت سختی می باشد و همچنین شاید آماده نباشم. همین چند روز قبل به سجاد می‌گفتم که من هم اکنون به تو تعهد دارم و همچنین بایستی و حتما بعد از بچه‌دار شدن به یک فرد جدید هم تعهد داشته باشم ولی باید توجه داشت زمانی که حوصله ندارم   آن حرف‌ها بی‌معنی می‌می شود.

   به دنبال چه بعدی‌ای هستید؟

سجاد عبادی: یک زوج موفق در زندگی، تحصیلات و همچنین تشکیل خانواده که بتوانند در حوزه‌هایی که علاقه و همچنین توانمندی دارند به بهترین شکل فعالیت کنند؛ همسرم در حوزه روانشناسی و همچنین خودم در حوزه بین‌المللی.

    خانم نامداری فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید تو پنج سال شمسی بعد کجا هستید و همچنین چه می‌کنید؟

آزاده نامداری: من قطعا یک رمان نوشته‌ام و همچنین یک روانشناس هستم و همچنین ممکن می باشد در بعدی یک برنامه جذاب و جالب و خوب ثابت تصویری و تلویزیونی در حوزه روانشناسی داشته باشم.

    دوست دارید دختر داشته باشید؟

آزاده نامداری: بله.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari
    اسمش را هم انتخاب کرده‌اید؟

بله ولی باید توجه داشت نمی‌خواهیم هم اکنون بگوییم.

    مادرتان در دوره اول با ازدواج‌تان موافق بودند ؟

سجاد عبادی: بله، خیلی خوشحال، مشوق و همچنین کاملا موافق بودند.

    خانم نامداری تو هیچ وقت مادر آقا سجاد را دیده بودید؟

بله؛ خدمت‌شان رسیده بودم و همچنین ارادت قلبی بسیاری نسبت به ایشان داشتم. هم اکنون هم در صورتی که به منزل و خانه ما تشریف بیاورید بیشترین تصاویر و همچنین دست‌نوشته‌ها را از ایشان می‌بینید.

    یادتان هست مادر آقای عبادی را سال شمسی‌های پیش کجا دیدید؟

آزاده نامداری: بله؛ در مراسم جشنی در یکی از دانشگاه‌ها که مادر و همچنین خواهر ایشان هم حضور داشتند.

    تو در آن هم مراسم مجری بودید؟

آزاده نامداری: نه من هم دعوت شده بودم و همچنین مهمان همایش بودم.

    چه چیزی در شخصیت خانم نامداری دیدید که دوست داشتید با ایشان ازدواج کنید؟

سجاد عبادی: آدم‌ها هنگام و زمانی که در محیط‌هایی پهناور و بزرگ می‌شوند که شبیه هم می باشد و همچنین اشتراکات زیاد به ویژه فرهنگی با هم دارند، به هم تمایل پیدا می‌کنند و همچنین آن شباهت‌ها در زمان‌های متنوع و گوناگون و مختلف باعث می‌می شود که بخواهند در کنار هم باشند.

     خانم نامداری تو خودتان مشاور خانواده هستید و همچنین در صورتی که کسی با مورد مشابه خودتان سراغتان بیاید و همچنین بگوید کسی که سال شمسی‌ها قبل به من پیشنهاد ازدواج داده بود دوباره چنین پیشنهادی داده می باشد ولی باید توجه داشت من به تازگی از یک زندگی ناموفق بیرون آمده‌ام حال چه کار کنم، چه مشاوره‌ای به او می‌دادید؟

آزاده نامداری: من به تازگی از زندگی قبلی بیرون نیامده بودم و همچنین دو سال شمسی از ازدواج سابقم قبل بود و همچنین در صورتی که مورد مشابهی با همین ویژگی‌ها از من مشورت می‌خواست حتما می‌گفتم بررسی کردن کن و همچنین در صورتی که همه چیز به نظرت درست و همچنین منطقی می‌آید ازدواج کن. در واقعیت و حقیقت من با غریبه‌ای که نمی‌شناختم قرار نبود ازدواج کنم و همچنین به خوبی ایشان را می‌شناختم و همچنین همچنین و علاوه بر آن هم حس و همچنین انگیزه واقعی را دو طرفه می‌دیدم.

آزاده نامداری (متولد ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه) مجری تلویزیون صدا و همچنین سیمای ایران می باشد. او شامل مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد و همچنین با اجرا در برنامه جذاب و جالب و خوب جدید و تو و تازه‌ها در سیمای خانواده به شناخته شدن و شهرت رسید.

در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و همچنین آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و همچنین در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم در آمدند و همچنین سید حسن خمینی عاقد آن هم‌ها بود. ولی باید توجه داشت بعد از حدود یک سال شمسی در خرداد ۱۳۹۳ آن دو از هم جدا شدند و همچنین در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای گشت.

طلاق سجاد عبادی و همچنین شوهر یا همسر خود مهسا آبومگر هم در ۱۲ شهریور ۹۴ ثبت شده می باشد.

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

مهسا آبومگر همسر سابق سجاد عبادی

مهسا آبومگر ، همسر سابق سجاد عبادی در متنی که در صفحه مجازی او همچنین نشر یافته شده شده می باشد ، خطاب به همسر سابقش و همچنین آزاده نامداری نوشته:

همسر سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری همسر جدید آزاده نامداری همسر آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهسا آبومگر بیوگرافی سجاد عبادی بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج جدید آزاده نامداری azade namdari

مباحث و مطالب مرتبط

زن و همچنین شوهر معروف برنامه جذاب و جالب و خوب تحویل سال شمسی شبکه دو را اجرا می کنند + عکس… او متولد ۱۳۶۳ کرمانشاه و همچنین مجری تلویزیون صدا و همچنین سیمای ایران می باشد. او شامل مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد و همچنین با اجرا در برنامه جذاب و جالب و خوب …

آزاده نامداری و همچنین حسنی ، طلاق جنجالی دو مجری مشهور تلویزیون + عکس… “آزاده نامداری” بالأخره ماجرای طلاق از “فرزاد حسنی” را بعد از حدود سه ماه رسانه‌ای کرد و همچنین در گفتگویی آن موضوع را رسماً تأیید کرد.از حدود …

مصاحبه شنیدنی با آزاده نامداری بعد از طلاق : کاش خودم را زندگی می‌کردم… اعلام خبر طلاق فرزاد حسنی و همچنین آزاده نامداری، از زبان خود آزاده که در مصاحبه‌ای رسماً از جدایی و همچنین پایان زندگی مشترکش سخن گفته بود، روز قبل به یکی از پرب…

مصاحبه شنیدنی “فرزاد حسنی” در مورد جدایی و همچنین طلاق از آزاده نامداری + صو… مصاحبه فرزاد حسنی با برنامه جذاب و جالب و خوب رادیو من در رادیو جوون ، اولین گفتگوی فرزاد حسنی بعد از طلاق و همچنین ماجراهای بعدیش … بعد از رسانه ای شدن جدایی فرزاد حسنی و همچنین آز…

ازدواج آزاده نامداری با همسر دومش امسال یا ۷ سال شمسی پیش! +عکس در تاریخ ۸ April 2016 | 9:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

95-11-415

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست

سیمرغ فیلم فجر در دستان کیست اسامی نامزدهای کسب سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم ...

95-11-11jnews1036

کاظم افرندنیا کیست

کاظم افرندنیا کیست کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور ...

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی

همسر و همچنین دختر فرهاد ظریف +بیوگرافی و همچنین مصاحبه خواندنی |همسر و همچنین دختر ...