دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

معرفی و روش استفاده از کاندوم مردانه و زنانه

خرید کاندوم

معرفی کاندوم :

کاندوم (به انگلیسی: Condom) پوششی کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از ارتباط مستقیم آلت تولید مثل مرد با اعضا شریک جنسی او ورود اسپرم به دستگاه تولید مثل زن پیشگیری می‌کند. این وسیله به منظور پیش گیری از بارداری و همين طور پیشگیری از انتقال میکرو ارگانیسم‌های بیماری زا انتقال بیماری ‌های نزدیکی ی به کار می‌رود. سطح گاهي کاندوم‌ها جهت بالا بردن اطمینان در پیشگیری از بارداری، از مایع اسپرم‌کُش پوشیده شده‌است.

کاندوم مردانه :

کاندوم مردانه پوششی است که روی آلت راست شدهٔ مرد کشیده می‌شود. کاندوم در صورت استفادهٔ درست می‌تواند تا ۸۰–۹۰ درصد از بارداری ناخواسته و انتقال ایدز هپاتیت سی دیگر ‌های نزدیکی ی پیشگیری نماید . کاندوم مردانه در بازبینی انزال زودرس مردان فرد د دارد جهت اصلاح توان نعوظ در مردان پیر یا کم‌توان به کار می‌رود

روش استفاده از کاندوم مردانه :

مصرف از کاندوم مردانه می بایست پیش از شروع نزدیکی شروع شود زیرا ترشحاتی که مردان پیش از انزال کامل دارند، ممکن است حاوی ویروس‌هایی نظیر اچ‌آی‌وی باشد باعث سرایت بیماری گردد؛ همين طور در موارد ی که بیم بیماری نیست برای كم شدن اقطعا ل بارداری ناخواسته می بایست از ارتباط با این ترشحات پیشگیری کرد چون اقطعا ل وجود اسپرم در آن‌ها صفر نیست.

کاندوم را باید بر روی آلت در حال نعوظ (راست شده) کشید از آن طوری مصرف کرد که فضای خالی کوچکی در انتهای آن باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود. کاندوم می بایست همه طول آلت مردانه را تا ته بپوشاند. بلافاصله بعد از انزال، در حالی که آلت هنوز در حالت نعوظ قرار دارد، می بایست نزدیکی را خاتمه داد و کاندوم مردانه را درآورد. خروج می بایست با گرفتن لبه کاندوم صورت گیرد تا از سر میل کردن کاندوم و نشت منی پیشگیری شود.

هر کاندوم مردانه را بایستی تنها بار مصرف کرد بعد از مصرف از بین برد. در مصرف می بایست دقت کرد که کاندوم سوراخ نباشد یا در اثر ارتباط با ناخن یا اجسام دیگر پاره نشود. هم‌چنین قبل از استفاده از کاندوم بایستی به تاریخ انتها مصرف آن توجه کرد از استفاده از کاندوم‌های شکننده چسبناک که اقطعا ل پاره شدن دارند خودداری کرد. می بایست آن را از گرما ، نور و رطوبت دور نگه داشت زیرا این عوامل اقطعا ل پارگی یا سوراخ شدن آن را افزایش می‌دهد.

در صورت پاره شدن کاندوم مردانه در حین مقاربت، بایستی مقاربت را بلافاصله متوقف کرده از کاندوم ی استفاده نمود. هم‌چنین ممکن است اسنتفاده از روش‌های دیگر پیش گیری از بارداری در این موارد ضروری باشد.

کاندوم مردانه نبایستی با مواد چرب (مانند وازلین) آغشته شود چون این مواد باعث آسیب به آن از بین رفتن ویژگی پیش گیری کاندوم می‌شوند. برای لیز کردن کاندوم می‌توان از ژل‌های روان‌کننده مبتنی بر آب که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند مصرف کرد.

کاندوم زنانه :

کاندوم زنانه (Female Condom) به صورت لوله ای پلاستیکی، نازک و قابل انعطاف از جنس پلی اورتان (polyurethane) ساخته شده است که طول آن در حدود ۱۷ سانتیمتر است که در حین رابطه جنسی توسط زن استفاده می شود.
این نوع کاندوم کاملا داخل مهبل را می پوشاند و از بارداری ناخواسته و انواع بیماری های منتقله ار راه جنسی مانند ایدز پیشگیری می نماید.

كاندوم زنانه جنس لاستیكی بسیار زیاد نازك، نرم لطیف و زیاد راحتی است كه دو حلقه قابل انعطاف درهردو سرانتهایی آن وجود دارد. یكی از این حلقه ها یاری می كند كه كاندوم در داخل واژن خانم ها در انتها رحم ثابت جای بگیرد. همزمان حلقه دیگر كاندوم بیرون واژن قرار دارد

روش استفاده از کاندوم دختر انه

۱٫ بسته را با دقت باز بکنید . موقعیت مناسب آسان جهت قرار دادن کاندوم داخل واژن گزینش بکنید . می توانید در حالی که ایستاده اید و یک پایتان را بر روی یک صندلی قرار داده اید، و یا در حالیکه تشسته اید و پاهایتان را از یکدیگر باز کرده اید و حتی در حالت خوابیده کاندوم را داخل مهبل قرار دهید.

۲٫ حلقه داخلی را با انگشت شست و میانی، در حالی که انگشت اشاره وسط حلقه است ، فشار دهید. حلقه باریک دراز می شود. با دست دیگر لبهای خارجی مهبل را باز بکنید کاندوم را به آرامی داخل واژن نمایید.می توانید قبل از استفاده، از روان کننده ها برای داخل کردن آسان تر مصرف بکنید .

۳٫ انگشت اشاره را داخل کاندوم کرده حلقه داخلی را تا جایی که امکان دارد فشار دهید.

۴٫ مطمئن شوید که کاندوم درست و مستقیم داخل مهبل قرار گرفته است پیچ تاب نخورده باشد. حلقه خارجی باید خارج از واژن باقی بماند.

۵٫ خوبتر است زمان نزدیکی ، آلت مرد با دست به داخل کاندوم هدایت شود تا از لیز میل کردن داخل رفتن آن خارج از کاندوم پیشگیری شود.

۶٫ در انتها مقاربت، قبل از بلند شدن ایستادن آن را خارج بکنید .

۷٫ کاندوم زنانه ممکن است که در ابتدا کمی سفت زياد لغرنده باشد اطمينان حاصل کنيد که کاندوم در پارت داخلی واژن عمودی و آسان بدون پيچ و تاپ جای گرفته است

روش درآوردن کاندوم زنانه

۱٫برای نگه داشتن اسپرم درداخل کاندوم، حلقه بخش خارجی را بصورت فشرده و بپيچانيد.
۲٫کاندوم زنانه باید بلافاصله بعد از مقاربت برداشته شود، در حالی که زن هنوز دراز کشیده است و مایع منی را قبل از آن خارج بکنید .
۳٫به آرامی کاندوم را به سمت خارج حرکت داده خارج کنيد.
۴٫کاندوم مصرف شده را در سطل زباله دفع کنيد. از انداختن آن در توالت خودداری کنيد
۵٫از شستن استفاده مجدد کاندوم خودداری کنيد.
۶٫کاندوم استفاده شده را در سطل زباله دفع کنيد. از انداختن آن در توالت خودداری کنيد.
۷٫از شستن مصرف مجدد کاندوم خودداری کنيد.

روش خرید و نگهداری کاندوم

– کاندوم هایی را بخرید که استانداردهای مختلف باشند.

– کاندوم ها از لاتکس، پلی اورتان یا روده گوسفند ساخته می شوند. کاندوم هایی که با مصرف از روده گوسفند ساخته شده اند از ابتلا به بیماری های مقاربتی مانند ایدز پیشگیری نمی کنند.

– کاندوم های خریداری شده را در مکانی خنک، خشک و دور از نور خورشید مراقبت بکنید . وقت خرید تاریخ انقضا حک شده بر روی بسته بندی را کنترل بکنید .

ویژگی کاندوم استاندارد

۱- اولا یک کاندوم داخل بسته ای نایلونی دوجداره دربسته قرار دارد

۲- جنس کاندوم از یک لایه پلاستیک به نام میتاکروم است و زمانی که روی لایه بیرونی آن دست بکشید کمی لزج است چنانچه لزج نبود هرگز مصرف نکنید

۳- همه انواع کاندوم یکبار استفاده میباشند

۴-کاندوم را در جیب عقب شلوار یا جاهایی که تحت فشار است نگذارید

۵-زمان استفاده از کاندوم دقت بکنید تا سوراخی در آن ایجاد نشود

۶-هیچ نوع پماد یا کرم معمولی یا روغن را برروی کاندوم نمالید

۷-برای لیز شدن کاندوم میتواند از ژلهایی که بیس آب دارند مصرف بکنید

۸-کاندوم بایستی ویژگی ارتجاعی را حفظ نماید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آشنایی با مبل و نیم ست تولیدی مبلمان اداری آدینا

آشنایی با مبل و نیم ست تولیدی مبلمان اداری آدینا یکی از ملزومات اتاق مدیران و بخصوص ...

دانلود فیلم سلام بمبئی ۱۰۸۰p

دانلود فیلم سلام بمبئی ۱۰۸۰p دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی جدید «سلام بمبیی» ساخته قربان محمدپور سلام ...

ارزان ترین هتل های کیش کدامند؟

ارزان ترین هتل های کیش کدامند؟   با هر هدفی که به کیش سفر میکنید ...