دانلود مقاله فارسی خرید هاست دایرکت ادمین vps آلمان خريد هاست دایرکت ادمین ارزان سرور اختصاصي هلند خرید وی پی اس خريد هاست سی پنل سفارش موشن گرافیک

چرا مشتری خرید می کند؟

وقت یکه مشتری تصمیم به خرید چیزی دارد، به عنوان فروشنده قطعا رفیق دارید اولین فردی باشید که به شما مراجعه می نماید .ولیکن رقبای شما نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان می باشند .


خرید نمونه سوال

فروش مقاله,خرید نمونه سوال,سیستم همکاری در فروش,همکاری در فروش فایل,خرید و فروش فایل,خرید و فروش فایل های قابل دانلود,خرید نمونه سوال|همکاری در فروش

چه علت ی سبب می شود که مشتری محل خاصی یا خوبتر است بگوییم از بین رقبای مختلف یکی را جهت خرید گزینش می نماید . این همان چیزی است که ذهن کمپانی های مختلف را به خود مشغول ساخته است. خوبتر است بدانید که حتی مشتریان نیز اکثرا مواقع پاسخی جهت این سوال پیدا نمی کنند.

در نظر آنان، خرید نوعی پشتیبانی در جهت بیشتر شدن بازدهی ویرایش سرویس دهی تجاری است، ولیکن در واقع چیزی که بیشتر نظر مشتریان را به خود جلب می نماید آن را دقیقا زیر نظر می گیرند ، کفش، مارک تجاری هنرپیشه ای است که برای تبلیغات مجموعه خاصی حرف می نماید و بر طبق آن بازارهای خرید را شکل می دهند، اما عوامل بسياري در این موضوع که چطور از رقبای پیشی بگیرید، نقش دارند که چند مورد با اهمیت عبارتند از:
آگاهی

آبرخي به مفهوممعرفت کامل مشتری از شما در مورد زمانی زیاد، چنانچه به بهتر ی شناخته نشوید هرگز از شما خرید نمی کنند، پس بر روی بازاریابی کار بکنید تا جایی که اطمینان داشته باشید جهت مشتریان خود شناخته شده هستید و نگران هزینه بازاریابی نباشید که بازده آن در آینده ای نزدیک به طور کامل تعرفه را پوشش خواهد داد.

دو نحوه تاثیر گذار در بیشتر شدن آبرخي عبارتند از:
۱ . تبلیغات

تبلیغات راه های دیگر بازاریابی نام شما را در مقابل کالابه مشتری معرفی می نماید حتی اگر خریدی از شما نشود تبلیغات نام و سابقه شما را در یاد مشتری زنده نگه می دارد.
۲ . موقعیت

اگر به کاری مشغول هستید که مشتریان به شما مراجعه می کنند جهت مثال رستوران یا مغازه خرده فروشی دارید، سعی بکنید مکانی را جهت کسب کار پیدا بکنید که محل رد شدن افراد باشد یا اگر با اتومبیل از آنجا عبور می کنند بتوانند لحظه ای توقف کنند، مکانی را پیدا بکنید که دید خوب ی داشته باشد.
ویژگی ها و شکل ظاهری کالا

شکل ظاهری کالاهمان خصیصه مهمی است که آن را از رقبای شما متمایز می نماید ، ویژگی ها ی کالانیز چیزی است که منجر به اصلاح زندگی مشتری کسب کار شما می شود. برای مثال چیزی که در سبزی فروشی نظر مشتری را به جلب می نماید ، کاهویی است که ظاهری آراسته بدون آفت کش را داشته باشد برای اینکه هدف مشتری سلامت خود خانواده مصونیت از ضرر مواد شیمیایی است.
کلید خوب یت

بر روی کیفیت بیش از ظاهر کالامد نظر داشته باشید مشتریان می خواهند بدانند کالای خریداری شده چه ویژگی ها یی را در آینده برای آنان در بر خواهد داشت و مورد فوق با توان خیلی آنان را به سوی خرید کالاسوق می دهند.
قیمت

گزینش قیمت مناسب کالانسبت به رقبا همان چیزی است که ذهن مشتری را به سمت خرید کالای شما هدایت می نماید ، اوقات تعدادی از مشتریان به قیمت بالاواکنش بسياري نشان می دهند. در واقع قیمت، محرک قوی به حساب می آید در این صورت باید تلاش بکنید قیمت را تا میزان امکان پایین نگه دارید. تعدادی دیگر از مشتریان بدنبال کالای لوکس با قیمت بالاهستند در این صورت قیمت بالاحتی جهت آنان جالب نیز هست، به طور مثال کیف های دستی کوچک گران قیمت را در نظر بگیرید. تعدادی از مردم در جستجوی کیفیت مطلوب هستند و کمیت برای آنان ارزش ی ندارد.
مارک تجاری و ماندگاری کالا

مارک های تجاری نیز یکی دیگر از محرک های قوی در جهت جلب نظر مشتری به حساب می آیند، مارک های تجاری در گسترش رابطه بین مشتری کالاو آشنایی بیشتر با سطح آرامش راحتی کالای گفته شده زیاد اثر گذار است، همچنین در مجموعه های کوچک یا افرادی که به تنهایی تجارت می کنند زمان ماندگاری کالای آنان برتر از مارک های تجاری در نظر مشتریان است.
انعام

به مشتریان خود تخفیف یا جايزه ای یادبود دهید و آن دسته که از کالای شما راضی هستند را تشویق بکنید تا آن را در بین افراد دیگر رواج دهند به مشتریان قدیمی از طریق فرستادن پست الکترونیکی یا کارت های قشنگ و جدید یاری کنید تا کالای شما را بیاد آورند.

موارد نامبرده را روهاندا آبرامس مدیر برنامه ریزی خرید یکی از مجموعه های آمریکایی مسوول چاپ چندین کتاب در این زمینه بیان کرده است که امیدوار است در ارتقا کارایی شما به عنوان فروشنده در مجموعه یا محل دیگری تاثیر گذار واقع شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آشنایی با مبل و نیم ست تولیدی مبلمان اداری آدینا

آشنایی با مبل و نیم ست تولیدی مبلمان اداری آدینا یکی از ملزومات اتاق مدیران و بخصوص ...

دانلود فیلم سلام بمبئی ۱۰۸۰p

دانلود فیلم سلام بمبئی ۱۰۸۰p دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی جدید «سلام بمبیی» ساخته قربان محمدپور سلام ...

ارزان ترین هتل های کیش کدامند؟

ارزان ترین هتل های کیش کدامند؟   با هر هدفی که به کیش سفر میکنید ...